Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-22, 10:47   #4981
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Co do Martyny to ja jej urodę odbieram trochę tak - uroda instagramowa (gdzie na sesjach, umalowana, przefiltrowana faktycznie wygląda bardzo ładnie) vs. uroda programowa (gdzie widząc ją na ekranie telewizora wydała mi się jedną z najmniej atrakcyjnych uczestniczek), no ale to kwestia mojego gustu, co człowiek to inny odbiór urody danej osoby...
A najładniejsza była dla mnie Natalia.
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 11:59   #4982
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez darkness_pratt Pokaż wiadomość
Co do Martyny to ja jej urodę odbieram trochę tak - uroda instagramowa (gdzie na sesjach, umalowana, przefiltrowana faktycznie wygląda bardzo ładnie) vs. uroda programowa (gdzie widząc ją na ekranie telewizora wydała mi się jedną z najmniej atrakcyjnych uczestniczek), no ale to kwestia mojego gustu, co człowiek to inny odbiór urody danej osoby...
A najładniejsza była dla mnie Natalia.
Ja uważam, że wszyscy wyglądali koszmarnie w "gadających głowach" od początku programu; zupełnie inaczej w normalnych ujęciach. Kwestia oświetlenia, Martyna dodatkowo miała bardzo jasny podkład, który wchodził jej w bruzdy, i źle zrobione rzęsy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 13:03   #4983
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez darkness_pratt Pokaż wiadomość
A najładniejsza była dla mnie Natalia.
Zdecydowanie tak Jedyna, przy której bez wahania uznałam, że to naprawdę bardzo ładna dziewczyna. Ale ładnych i niebrzydkich było sporo, Oliwia, Anita czy Paulina to bardzo atrakcyjne kobiety.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 13:50   #4984
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie tak Jedyna, przy której bez wahania uznałam, że to naprawdę bardzo ładna dziewczyna. Ale ładnych i niebrzydkich było sporo, Oliwia, Anita czy Paulina to bardzo atrakcyjne kobiety.
Zgadzam się
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 14:01   #4985
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie się Natalia w ogóle nie podoba. Małe oczka, twarz taka jakby gruboskórna, wulgarny uśmiech. Na pewno w jakiś sposób jest atrakcyjna ale zupełnie nie mój gust. Podobnie Martyna, w programie wyglądała źle cały czas, nawet na ślubie. Zmęczona, ciężka, wyglądała dużo starzej. Bardzo możliwe że to zasluga fatalnego makijażu. Na insta wygląda bardzo fajnie, ale... Ja nie wierzę w zdjęcia z insta

Z dziewczyn chyba najbardziej zawsze mi się podobała Paulina (choć na ślubie nie wyglądała najlepiej, za ciężki makijaż no i wrażenie które zrobił pan młody mocno namieszało w jej twarzy ) delikatna, naturalna, ale z charakterem.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 16:17   #4986
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dla mnie takie typowo ładne to Natalia i Oliwia. Mniej typowo to Paulina, czyli bardziej oryginalny typ urody. Martyna ładna, ale taka nieidealna, różne mankamenty u niej było widać. A Anita obiektywnie atrakcyjna, ale nie w moim guście.

Ale ciekawe jest poczytać jest jak się różni ludzki gust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 16:58   #4987
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A widzicie u siebie korelacje miedzy ich typem urody, a swoim? W naturze to troche tak dziala i u mnie sie sprawdza, bardzo mi sie podoba Martyna i mamy podobny typ urody. A Oliwia czy Paulina to totalnie przeciwne bieguny dla mnie i obie uwazam za ladne, ale bez tego czegos Przy czym nie uwazam, ze moj typ jest najlepszy i odkad pamietam marza mi sie ogniscie rude krecone wlosy i piegi To podswiadomie dziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-22, 18:10   #4988
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
A widzicie u siebie korelacje miedzy ich typem urody, a swoim? W naturze to troche tak dziala i u mnie sie sprawdza, bardzo mi sie podoba Martyna i mamy podobny typ urody. A Oliwia czy Paulina to totalnie przeciwne bieguny dla mnie i obie uwazam za ladne, ale bez tego czegos Przy czym nie uwazam, ze moj typ jest najlepszy i odkad pamietam marza mi sie ogniscie rude krecone wlosy i piegi To podswiadomie dziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam typ urody coś między Paulina a Martyną. Paulina nie jest pięknością, ale ma coś w sobie. Jest bardzo kobieca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 18:48   #4989
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez darkness_pratt Pokaż wiadomość
Co do Martyny to ja jej urodę odbieram trochę tak - uroda instagramowa (gdzie na sesjach, umalowana, przefiltrowana faktycznie wygląda bardzo ładnie) vs. uroda programowa (gdzie widząc ją na ekranie telewizora wydała mi się jedną z najmniej atrakcyjnych uczestniczek), no ale to kwestia mojego gustu, co człowiek to inny odbiór urody danej osoby...

A najładniejsza była dla mnie Natalia.
Mowimy o tej Martynie co miała rudego wiecznego studenta (przepraszam ale nie pamietam jak mial na imię - Łukasz, Mikołaj??). Bo czytam tu ciągle ze była jedna z ladniejszych a ja mam o niej takie samo zdanie jak Ty. Nie uwazam by była jakaś szczegolnie ladna. Nie byla brzydka dziewczyna, ale nie ma w niej czegos co przyciaga uwage.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 19:03   #4990
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przemek tak, o niej
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-22, 19:27   #4991
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Mowimy o tej Martynie co miała rudego wiecznego studenta (przepraszam ale nie pamietam jak mial na imię - Łukasz, Mikołaj??). Bo czytam tu ciągle ze była jedna z ladniejszych a ja mam o niej takie samo zdanie jak Ty. Nie uwazam by była jakaś szczegolnie ladna. Nie byla brzydka dziewczyna, ale nie ma w niej czegos co przyciaga uwage.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
W programie Martyna byla taka "nieswieza" i ciagle naburmuszona. W mojej ocenie jest na przyklad ladniejsza od Anity, ale Anita z ta swoja lekkoscia, wiecznym usmiechem i starannym makijazem na pierwszy rzut oka nawet dla mnie wyglada lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-22, 23:09   #4992
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie się Martyna chyba tak podoba, bo kojarzy mi się z Elizabeth Olsen, a tę aktorkę uważam za prześliczną , ale nawet nie wiem czemu, bo nie są jakieś bardzo podobne.

I według mnie naprawdę to światło w programie jest bardzo niekorzystne: https://i.wpimg.pl/O/644x337/d.wpimg...e-slubu-od.jpg, https://bi.im-g.pl/im/22/0a/17/z2416...-wejrzenia.jpg.

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
A widzicie u siebie korelacje miedzy ich typem urody, a swoim? W naturze to troche tak dziala i u mnie sie sprawdza, bardzo mi sie podoba Martyna i mamy podobny typ urody. A Oliwia czy Paulina to totalnie przeciwne bieguny dla mnie i obie uwazam za ladne, ale bez tego czegos Przy czym nie uwazam, ze moj typ jest najlepszy i odkad pamietam marza mi sie ogniscie rude krecone wlosy i piegi To podswiadomie dziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm ja chyba nie, bo nie przypominam żadnej dziewczyny raczej. Najbardziej podoba mi się Oliwia i według mnie tutaj bez konkurencji, później Natalia, Paulina i Martyna (kolejność przypadkowa).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 08:58   #4993
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
A widzicie u siebie korelacje miedzy ich typem urody, a swoim? W naturze to troche tak dziala i u mnie sie sprawdza, bardzo mi sie podoba Martyna i mamy podobny typ urody. A Oliwia czy Paulina to totalnie przeciwne bieguny dla mnie i obie uwazam za ladne, ale bez tego czegos Przy czym nie uwazam, ze moj typ jest najlepszy i odkad pamietam marza mi sie ogniscie rude krecone wlosy i piegi To podswiadomie dziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żadna z dziewczyn mnie nie przypominała, więc nie widzę żadnych korelacji Potrafię się zachwycić blondynką, brunetką i rudą, o ile mają raczej klasyczny typ urody.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 09:09   #4994
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie się Martyna chyba tak podoba, bo kojarzy mi się z Elizabeth Olsen, a tę aktorkę uważam za prześliczną , ale nawet nie wiem czemu, bo nie są jakieś bardzo podobne.

I według mnie naprawdę to światło w programie jest bardzo niekorzystne: https://i.wpimg.pl/O/644x337/d.wpimg...e-slubu-od.jpg, https://bi.im-g.pl/im/22/0a/17/z2416...-wejrzenia.jpg.



Hmm ja chyba nie, bo nie przypominam żadnej dziewczyny raczej. Najbardziej podoba mi się Oliwia i według mnie tutaj bez konkurencji, później Natalia, Paulina i Martyna (kolejność przypadkowa).
To u mnie tak samo poza Oliwią. Natalia, Paulina i Martyna bardzo ładne dziewczyny według mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 14:36   #4995
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie się tylko wydaje że przez to może, że jestem kobietą, jakoś łaskawiej patrzę na inne kobiety (?). Nie wiem, bo według mnie w programie nie było jeszcze naprawdę nieatrakcyjnej kobiety, co najwyżej przeciętne, a za to - gdyby nie kary umowne - to na miejscu kilku pań od razu bym powiedziała "nie" przy ołtarzu, ale już nie będę tych panów wymieniać, żeby się nie wyzłośliwiać (i nie, Przemek według mnie nie wyglądał jakoś źle; zachowanie raczej).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 14:49   #4996
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie się tylko wydaje że przez to może, że jestem kobietą, jakoś łaskawiej patrzę na inne kobiety (?). Nie wiem, bo według mnie w programie nie było jeszcze naprawdę nieatrakcyjnej kobiety, co najwyżej przeciętne, a za to - gdyby nie kary umowne - to na miejscu kilku pań od razu bym powiedziała "nie" przy ołtarzu, ale już nie będę tych panów wymieniać, żeby się nie wyzłośliwiać (i nie, Przemek według mnie nie wyglądał jakoś źle; zachowanie raczej).
Tez to zauwazylam, tylko ja to zwalam na to, ze u kobiet powszechne jest poprawianie czy podkreslanie urody, wiec odruchowo robie w glowie metamorfoze i czasem oceniam nie to, co widze, tylko potencjal, ktory przykrywa zbyt mocny makijaz albo paskudne odrosty. Mezczyzn widze takimi jacy sa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 14:52   #4997
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A jak sie nazywała ta dziewczyna z 1 sezonu co powiedzieli, ze zostają razem ale sie rozstali?
On miał mieszkanie z kuzynem.


Niedawno oglądałam jej filmy na yt i wydaje mi sie, ze ona wyładniała
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 14:58   #4998
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88533532]A jak sie nazywała ta dziewczyna z 1 sezonu co powiedzieli, ze zostają razem ale sie rozstali?
On miał mieszkanie z kuzynem.


Niedawno oglądałam jej filmy na yt i wydaje mi sie, ze ona wyładniała [/QUOTE]Magda.
I ona jest chyba stawiana w tej grupie mniej atrakcyjnych dziewczyn, przy czym ja się ogólnie zgadzam z tym, że akurat wszystkie dziewczyny urodowo się w tym programie broniły.
Dla mnie najsłabiej wypadała chyba Agata - przez odrosty, Martyna właśnie za jak to któraś wyżej okresiła "nieświeżość", za podobną nieświeżość Magda. Przy czym żadnej z nich nie nazwałabym brzydką.

Co do panów również się zgodzę, ja bym ucieka z urzędu w połowie przypadków chyba! (i zaskakująco nie ma w tej grupie Przemka - przy czym mówię wyłącznie o pierwszym wrażeniu )
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 14:59   #4999
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dla mnie Magda była taka normalna. Zwykła dziewczyna, nie piękna, nie brzydka.
Teraz lepiej wyglada.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-23, 15:14   #5000
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Magda.
I ona jest chyba stawiana w tej grupie mniej atrakcyjnych dziewczyn, przy czym ja się ogólnie zgadzam z tym, że akurat wszystkie dziewczyny urodowo się w tym programie broniły.
Dla mnie najsłabiej wypadała chyba Agata - przez odrosty, Martyna właśnie za jak to któraś wyżej okresiła "nieświeżość", za podobną nieświeżość Magda. Przy czym żadnej z nich nie nazwałabym brzydką.

Co do panów również się zgodzę, ja bym ucieka z urzędu w połowie przypadków chyba! (i zaskakująco nie ma w tej grupie Przemka - przy czym mówię wyłącznie o pierwszym wrażeniu )
Z ciekawości przy których?

Ja pewnie Maciej i Adam z poprzedniej edycji. Totalnie w moim guście nie był też Jacek, i Zrobek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 15:29   #5001
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Może przsadzilam że połowa, ale jak sobie teraz rozpisałam to mi wychodzi ze uciekłabym w przypadku Darka, Maćka, Grzesixa i Adama. Duży, duży znak zapytania również przy Krystianie i Przemku.
Nie miałabym problemu, żeby wyjść za Zrobka, Jacka czy Wojtka. Za to co ciekawe, przy Marcinie miałabym wątpliwości
Oczywiście caly czas tu mówię o pierwszym wrażeniu oraz żaden z tych panów nie jest w "moim" typie.
Przy czym mój typ to nie konkretne cechy wizualne, tylko niuanse, które często nie są do opisania. Reasumując - podobają mi się skrajnie różni mężczyźni, którzy nie są szpetni i mają to "coś" co na mnie działa.

Edytowane przez silesianna
Czas edycji: 2021-02-23 o 19:11
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 16:24   #5002
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie jestem fanką komentowania cudzej wagi, więc po prostu napiszę, że Magda dużo lepiej dla mnie wyglądała w programie. Nadal absolutnie nie twierdzę, że jest nieatrakcyjną kobietą, ale widać różnicę.

Uważam też, że Agnieszka wyglądała dosyć poważnie - ale tylko z uwagi na fryzurę i sposób ubierania się. Jednak nadal sądzę, że jest atrakcyjną kobietą i zresztą podobała się Marcinowi. Teraz wygląda super w długich włosach.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Z ciekawości przy których?

Ja pewnie Maciej i Adam z poprzedniej edycji. Totalnie w moim guście nie był też Jacek, i Zrobek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w moim typie nie jest na pewno Maciej i to najbardziej ze wszystkich edycji. Oprócz niego chyba Adam i Darek; Jacek też nie jest w moim typie, choć obiektywnie uważam, że jest przystojnym mężczyzną; ale w jego przypadku bym nie uciekła, dopiero po zapoznaniu się z całokształtem, to chyba mniej więcej zareagowałabym jak Natalia.

Najbardziej podobał mi się Marcin i podtrzymuję to nawet po programie. Jestem chyba jedyną osobą, na której nie zrobił fatalnego wrażenia. Po programie za to te akcje z "kradzieżą telefonu" itd. były już żenujące.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 17:00   #5003
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Może przsadzilam że połowa, ale jak sobie teraz rozpisałam to mi wychodzi ze nie uciekłabym w przypadku Darka, Maćka, Grzesixa i Adama. Duży, duży znak zapytania również przy Krystianie i Przemku.
Nie miałabym problemu, żeby wyjść za Zrobka, Jacka czy Wojtka. Za to co ciekawe, przy Marcinie miałabym wątpliwości
Oczywiście caly czas tu mówię o pierwszym wrażeniu oraz żaden z tych panów nie jest w "moim" typie.
Przy czym mój typ to nie konkretne cechy wizualne, tylko niuanse, które często nie są do opisania. Reasumując - podobają mi się skrajnie różni mężczyźni, którzy nie są szpetni i mają to "coś" co na mnie działa.
O rany to ja na widok Adama czy Macieja bym uciekała

Natomiast Magda również dla mnie traci. Nie oglądałam 1 edycji, ale widać, że przytyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 17:36   #5004
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Gdybym musiała wybrać któregoś z facetów z programu na męża, to biorąc pod uwagę najlepsze dla mnie połączenie charakteru z wyglądem wzięłabym Krzyśka. Marcin był przystojny, ale z charakteru dla mnie zupełnie by odpadł, taka mimoza.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2021-02-23 o 17:38
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 17:47   #5005
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Gdybym musiała wybrać któregoś z facetów z programu na męża, to biorąc pod uwagę najlepsze dla mnie połączenie charakteru z wyglądem wzięłabym Krzyśka. Marcin był przystojny, ale z charakteru dla mnie zupełnie by odpadł, taka mimoza.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy pamietam wszystkich uczestnikow, z tych, ktorych kojarze, to jedynie Adrian bylby dla mnie ok. Oczywiscie przy zalozeniu, ze na czas krecenia programu, bo wyobrazenie sobie malzenstwa z kims obcym to juz za duza abstrakcja
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 18:00   #5006
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamietam wszystkich uczestnikow, z tych, ktorych kojarze, to jedynie Adrian bylby dla mnie ok. Oczywiscie przy zalozeniu, ze na czas krecenia programu, bo wyobrazenie sobie malzenstwa z kims obcym to juz za duza abstrakcja
Dla mnie Adrian/ Marcin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 18:00   #5007
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Gdybym musiała wybrać któregoś z facetów z programu na męża, to biorąc pod uwagę najlepsze dla mnie połączenie charakteru z wyglądem wzięłabym Krzyśka. Marcin był przystojny, ale z charakteru dla mnie zupełnie by odpadł, taka mimoza.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez

Tu chodzi o połączenie wygladu z charakterem.
I jakbym wyjście nie miała.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 18:01   #5008
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

I chyba jestem jedyną osobą, której Adrian bardziej podoba się w wersji misiek. Nie lubię chudych facetów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 18:08   #5009
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
I chyba jestem jedyną osobą, której Adrian bardziej podoba się w wersji misiek. Nie lubię chudych facetów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest nas dwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-23, 18:11   #5010
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Zapraszam do kolejnej części
Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280274




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.