Żony 2016 część 9 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-20, 12:31   #871
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

Cuddly - bardzo współczuje ;( pamietam jak moja mama zadzwoniła, ze uśpili mojego pieska ;( miał 11 lat i niestety zwyrodnienia we wszystkich łapach i kręgosłupie. Ciężko było patrzeć jak cierpi, ale nadal za nim tęsknie i żałuje, ze nie przedstawię mu Marcelka ;(
To są okropnie ciężkie sytuacje, wiec życzę Wam dużo siły ostatecznie robicie to co dla niej najlepsze
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 12:34   #872
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Żony 2016 część 9

Cuddly, bardzo mi przykro.. zwierzaki jak członkowie rodziny to to bardzo boli...

Jestem po wizycie jeszcze nic poważnego się nie dzieje, ale lekarz widzi możliwość że do tygodnia urodzę gdyby jednak nie to w środę kolejna kontrola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 12:37   #873
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 9

Mój pies za to ugryzł dziś babkę która przesadziła rękę przez ogrodzenie chcąc do nas wejść mimo ze było dodatkowe zamknięcie. Z jednej strony jestem zła na nią z drugiej na psa. Wobec nas jest potulny a jak tylko ktoś obcy pojawi się na horyzoncie jest w amoku i musimy go zamykać do zagrody ;(. Myślę już o behawioryście, ale czy to coś teraz da jak pies ma 3 lata...

Izka, uparta Pola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 12:39   #874
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Izka, Mała się uparła i poczeka do terminu może Oby tylko tyle i lepiej żeby lekarz miał racje


Cuddly, aż łzy same cisną się do oczu Człowiek wie, że ulży w cierpieniu a potem sam będzie cierpiał.




Ale dziś ukrop. Jeszcze tylko jutro trzeba przeżyć.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 12:40   #875
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Mój pies za to ugryzł dziś babkę która przesadziła rękę przez ogrodzenie chcąc do nas wejść mimo ze było dodatkowe zamknięcie. Z jednej strony jestem zła na nią z drugiej na psa. Wobec nas jest potulny a jak tylko ktoś obcy pojawi się na horyzoncie jest w amoku i musimy go zamykać do zagrody ;(. Myślę już o behawioryście, ale czy to coś teraz da jak pies ma 3 lata...

Izka, uparta Pola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, a macie oznaczenie na bramce, że jest pies i jakiś dzwonek na niej żeby ludzie dzwonili zamiast wchodzić i mu się narażać? Wiem, że to makabryczny przykład ale kiedyś u mnie na osiedlu facet zignorował ostrzeżenie, że jest pies, wszedł na podwórko i pies go zagryzł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 12:42   #876
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 9

Lilly wszystko mamy i pod tym względem nie mamy sobie nic do zarzucenia. Babka się zapędziła, bo sama dokładnie wie że jest taki pies. No ale sytuacja niemiła. Do tego własnie chciałabym, żeby był inny ale już ręce opadają. Zjadłby wszystkich poza nami i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 12:47   #877
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Mój pies za to ugryzł dziś babkę która przesadziła rękę przez ogrodzenie chcąc do nas wejść mimo ze było dodatkowe zamknięcie. Z jednej strony jestem zła na nią z drugiej na psa. Wobec nas jest potulny a jak tylko ktoś obcy pojawi się na horyzoncie jest w amoku i musimy go zamykać do zagrody ;(. Myślę już o behawioryście, ale czy to coś teraz da jak pies ma 3 lata...

Izka, uparta Pola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój Baster ostatnio też ugryzł daleka sąsiadke.. Ta durna baba widząc mojego psa który był na smyczy podeszła i bez pytania chciała go pogłaskać.. Chcąc to zrobić zamachnela się ręką nad nim... A on jest po przejściach i na ten gest się broni, bo myśli, że chce go. Uderzyć... Pies szczepiony, na smyczy... A jej mąż zrobił aferę jakby ja pogryzlo bez powodu i biegał luzem. M. Pojechał z nią na pogotowie dostała maść zastrzyki na miejscu. Szpital głosił to do. Sanepidu z sanepidu pismo, że musimy z psem co 5 dni przez 20dni chodzić do weta na obserwacje czy nie jest wściekły mimo szczepienia... Bezsens.
No i sąsiad rozpowiedzial wszystkim ze mamy agresywnego psa. A to ona była sobie winna. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 13:03   #878
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

Panna - ja myśle, ze to jest jednak naturalne zachowanie psa możecie się czuć bezpieczniej
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 13:07   #879
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Panna, zrobiłam co trzeba ale fakt, pies ma silne poczucie obrony terytorium. Może behawiorysta to załagodzi. Pies w każdym wieku jest w stanie się czegoś nauczyć, coś zmienić. Także próbujcie.


Blanka, standard. Pies zawsze winny a durni ludzie pokrzywdzeni. Nasz poprzedni pies też miał podobną akcje (kolega mu zawsze dokuczał więc przy pierwszej okazji pies się odgryzł), też było jeżdżenie na obserwacje.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 13:08   #880
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Żony 2016 część 9

Panna skoro macie oznaczenia to wina tej kobiety, ze włożyła rękę. Pies broni swojego terenu.

Cuddly

Izka, ale masz uparciucha w brzuszku
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 13:14   #881
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Lilly wszystko mamy i pod tym względem nie mamy sobie nic do zarzucenia. Babka się zapędziła, bo sama dokładnie wie że jest taki pies. No ale sytuacja niemiła. Do tego własnie chciałabym, żeby był inny ale już ręce opadają. Zjadłby wszystkich poza nami i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, rozumiem, że Ci głupio, ale moim zdaniem nie macie sobie nic do zarzucenia, pies broni swojego terenu i właścicieli.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 13:57   #882
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 9

Wiecie mi głupio nie jest bo to ona weszla do nas roztargniona. Tylko boję się pomyśleć jakby to jakieś dziecko było...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 14:24   #883
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 9

Wiesz co Panna ja bym jednak skorzystała z usług behawiorysty.. jest nawet taki program w tv i psy bez względu na wiek da się szkolić..

Mam jakaś chandrę i kryzys egzystencjalny, a w związku z tym, ze mam pierwsze wolne popołudnie od dawna pojechałam do galerii i wydałam w sephorze i rossmannie 350zl.. sama nie wiem czy mi lepiej


Tydzień temu kupiłam szkło na telefon i dzisiaj już mi uratowało tyłek szczęściara ze mnie bo całe popękane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 14:28   #884
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Panna, ja też bym poszła do behawiorysty. Mój pies też broni terytorium ale nie znaczy, że gryzie od razu. Myślę, że taka porada nie zaszkodzi a psy potrafią uczyć się w każdym wieku.


Lady, to co nam nakupowałaś?
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 14:38   #885
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Panna, ja też bym poszła do behawiorysty. Mój pies też broni terytorium ale nie znaczy, że gryzie od razu. Myślę, że taka porada nie zaszkodzi a psy potrafią uczyć się w każdym wieku.


Lady, to co nam nakupowałaś?


Kupiłam rozświetlacz w sticku i podkład Rihanny oczywiście tam wszystko się swieci, wiec miałam ochotę zabrać do domu cały stand haha
No i w rossku korektor z Sinskin (jestem zachwycona ich podkładem), jakiś żel do mycia twarzy, pomadkę, herbatkę odchudzająca same bzdury i wszystko dla mnie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 14:50   #886
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Lady, czasami trzeba coś sobie fajnego zakupić Ja się cieszę, że już kupiłam płaszcz i buty na jesień i na razie nie mam planów zakupowych. Chociaż zawsze wpadnie mi jakaś nieplanowana wycieczka do second handu
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 14:54   #887
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Trzeba zaszaleć, człowiekowi lepiej jak kasę wyda Na podkłady Sinskin patrzyłam ale nie moje kolory. Za to opakowania ładne Ja szukam pudru i czegoś do brwi. Choć do brwi już chyba znalazłam ale na puder nie mogę się zdecydować.


Zbieram się do domu. Oby tramwaj przyjechał i w ogóle żeby nie było żadnych niespodzianek.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 15:41   #888
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Żony 2016 część 9

Mysle, ze skorzystanie z behawiorysty nie zaszkodzi, tak jak dziewczyny napisały

Lady herbatkę odchudzająca? No proszę Cię

Ja wydałam na targach na rzeczy dla małego, No dobra sobie i W kupiłam bransoletki

W ogole juz od miesiąca przymierzam się do wywołania zdjęć i jakos nie moge sie zebrać. Zmotywujcie mnie jakos 🤣🤣
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 15:48   #889
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 9

Czasem trzeba wydać coś bez planowania dla siebie
Czeka mnie bardzo pracowaty weekend to tez musze wybrac się po torebke i buty sportowe.

A dziś idziemy do kina na Juliusza. Była któraś z was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 15:55   #890
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Czasem trzeba wydać coś bez planowania dla siebie
Czeka mnie bardzo pracowaty weekend to tez musze wybrac się po torebke i buty sportowe.

A dziś idziemy do kina na Juliusza. Była któraś z was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie byłam, za to chciałabym wybrać się na "Kler". Co do butów sportowych to nie wiem czy New Balance się do takich zaliczają, ale jeżeli tak to są to dla mnie najwygodniejsze buty ever.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:00   #891
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Nie byłam, za to chciałabym wybrać się na "Kler". Co do butów sportowych to nie wiem czy New Balance się do takich zaliczają, ale jeżeli tak to są to dla mnie najwygodniejsze buty ever.
Kler też mamy w zamiarze ale jeszcze nie puszczaja w naszym lokalnym kinie
No i buty mam New Balance upatrzone ale czekam na weekend zniżek, bo każde buty 500zl albo więcej co dla mnie za sportowe buty jest o wiele za duzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:01   #892
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Mam w domu Stefka Burczymuche - nic mu nie pasuje, cos go ugryzlo i ogolnie jakis foch. Gadac nie musimy chyba, ze sie namysli i powie co mu sie stalo
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:23   #893
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Mysle, ze skorzystanie z behawiorysty nie zaszkodzi, tak jak dziewczyny napisały

Lady herbatkę odchudzająca? No proszę Cię

Ja wydałam na targach na rzeczy dla małego, No dobra sobie i W kupiłam bransoletki

W ogole juz od miesiąca przymierzam się do wywołania zdjęć i jakos nie moge sie zebrać. Zmotywujcie mnie jakos 🤣🤣


Czuje ze jestem coraz grubsza :| nawet TZ mówi ze przytyłam :/ co prawda, akurat on powinien się zamknąć , ale zle się czuje ze sobą.. może to przez to ta chandra:P
Co nie zmienia faktu, ze herbatki nie działają hahaha


Zaraz będę testować jakaś nowa bazę do paznokci z indigo :P mam nadzieje ze mi się wzmocnią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Petit bierz się do roboty, bo Ci się macierzyński skończy, a jak Jasiek zacznie chodzić to będzie masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:29   #894
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

Ja nie mówię jakie zakupy zrobiłam bo znowu się zrobi dzieciowo
A propo rzeczy dla mnie to niestety muszę zwrócić moje zamówienie z Zary. Wzięłam 3 sukienki, ale żadna nie pasuje na mnie w obecnym stanie. Tym sposobem jutro na wesele idę w starej sukience, w która niby się mieszczę, po prostu talia przesuwa się wyżej szkoda mi było kasy na coś bardziej wow. Dobrze, ze chociaż na make up jestem zapisana, to będzie to coś dla mnie
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:35   #895
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Ja nie mówię jakie zakupy zrobiłam bo znowu się zrobi dzieciowo
A propo rzeczy dla mnie to niestety muszę zwrócić moje zamówienie z Zary. Wzięłam 3 sukienki, ale żadna nie pasuje na mnie w obecnym stanie. Tym sposobem jutro na wesele idę w starej sukience, w która niby się mieszczę, po prostu talia przesuwa się wyżej szkoda mi było kasy na coś bardziej wow. Dobrze, ze chociaż na make up jestem zapisana, to będzie to coś dla mnie
Te słodkie obrazki czy coś innego?

Omg, już któryś raz robię porządki w szafie i wciąż mam za dużo ciuchów. Tż mówi, że potrzebuję zrobić porządek, a ja, że potrzebuję większej szafy/garderoby! Uważam, że to ja mam rację.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 16:51   #896
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 9

Lilly oczywiście ze Ty masz racje ja próbuje przeforsować kolejne 50cm paxa na buty, ale TZ każe mi robić to samo co Twój:: czyli mniej kupować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 18:21   #897
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Czasem trzeba wydać coś bez planowania dla siebie
Czeka mnie bardzo pracowaty weekend to tez musze wybrac się po torebke i buty sportowe.

A dziś idziemy do kina na Juliusza. Była któraś z was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie już siedzisz w kinie. Ja bylam. Słaby. 4/10 mu daję.
Nie lubię chodzić na polskie "komedie" bo są słabe i żenujące.
A Szyc/Karolak to już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 18:29   #898
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 9

Kurczę a tez miałam iść na ten film..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 18:30   #899
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Pewnie już siedzisz w kinie. Ja bylam. Słaby. 4/10 mu daję.
Nie lubię chodzić na polskie "komedie" bo są słabe i żenujące.
A Szyc/Karolak to już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
90% polskich filmów jest z Szycem a nie znam nikogo kto by go lubił, to jest kur.. niemożliwe
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 18:33   #900
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Jestesmy elyta osiedla i spotkalismy madke od slodziakow... Zrobilismy spore zakupy i pani kasjerka zadala to magiczne pytanie - czy zbieramy naklejki? Powiedzielismy, ze nie ale mozemy oddac i wtedy pojawila sie madka. Zglosila sie. Od razu dogadaly sie z kasjerka, ze sie podziela i madka z tej radosci capnela cwiartke z polki... Malo tego - zapewnila nas, ze za kilka lat zrozumiemy ten szal i na pewno nasze dzieci tez beda chcialy te maskotki Bo na bank musimy miec dzieci, pewnie. A elytą jestesmy bo pani kasjerka powiedzial, ze musi nas zapamietac bo robimy takie zakupy i oddajemy naklejki taki zaszczyt
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 20:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.