Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-30, 09:43   #2851
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez angellisia Pokaż wiadomość
Przypuśćmy dany hasztag to 8 tys zdjęć a mnie się wyświetlają 6 szt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powinnaś mieć opcje "Zobacz wszystkie wyniki".
Może aktualizacja pomoże?EDIT
Aaa, chyba nie widzisz po prostu efektów wyszukiwania, tak? Spróbuj zaktualizować aplikacje lub ją usunąć i ponownie pobrać, nie wiem niestety, co można więcej zrobić.IMG_20220930_104231.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2022-09-30 o 09:45
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 09:45   #2852
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Co "do okna" najlepiej chroni przed temperaturą? Znajoma ma jakieś rolety z warstwą chyba gumy (?) pod spodem i jej to zatrzymuje dość sporo gorąca. Są jakieś inne rozwiązania tego typu?
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 09:46   #2853
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez angellisia Pokaż wiadomość
Przypuśćmy dany hasztag to 8 tys zdjęć a mnie się wyświetlają 6 szt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja spróbowałabym zrobić update oraz wylogować się i zalogować jeszcze raz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89366029]A co ma być na instagramie?

Ja też mam ten problem, więc nie pomogę.[/QUOTE]


Skoro już musiałaś, to mogą być jeszcze filmiki i lokalizacje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 09:59   #2854
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez angellisia Pokaż wiadomość
Pamiętasz jaką kwotę Ci wypłacili? Też myślę zrezygnować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba tylko to co wpłaciłam. Na pewno mnie uczulali, że nie dostanę nic ponadto przy przedwczesnej rezygnacji.

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Mój mąż też wypłacał środki z ppk. Na infolini odesłali go do punktu, tam bez problemu załatwił wszystko od ręki, pieniądze miał na koncie w ciągy 3 tygodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie na infolinii nie powiedzieli, że nie każda placówka może wypłacić. A w placówce też nie posiadali listy punktów obsługujących PPK. Nikt nic nie wiedział... I wciąż jest to upierdliwe, że musisz jeździć osobiscie do placówki i czekać kilka tygodni na wypłatę...
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 10:04   #2855
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Co "do okna" najlepiej chroni przed temperaturą? Znajoma ma jakieś rolety z warstwą chyba gumy (?) pod spodem i jej to zatrzymuje dość sporo gorąca. Są jakieś inne rozwiązania tego typu?
Ja proponuję folię aluminiową rozłożyć na ścianie za grzejnikiem - naprawdę dobrze odbija temperaturę i lepiej izoluje ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 10:10   #2856
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Zaciekawiło mnie dlaczego

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Przedszkole? Bo to ciężka, wymagająca i odpowiedzialna praca, która akurat w No jest serio kiepsko opłacana - w stosunku do oczekiwań, zadań i realiów. Pracowałam kiedy czekałam na autoryzacje zawodu, nigdy więcej.
Nb tu nie ma żłobków i dzieci mogą isc do przedszkola od 9 miesiąca życia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 10:24   #2857
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość

Skoro już musiałaś, to mogą być jeszcze filmiki i lokalizacje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Z tego co wiem to # a lokalizacja te dwie rzeczy.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-30, 11:03   #2858
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez butterfly21 Pokaż wiadomość
Na jakiej stronie polecacie kupić dzbanek do herbaty z zaparzaczem? Wiem, że wybór jest duży, ale mi zależy żeby to był polski produkt a nie chiński. Podobno te chińskie naczynia mogą być szkodliwe dla zdrowia, dlatego szukam jakiegoś dzbanka wyprodukowanego w Polsce. Może polecacie jakiś konkretny? Pojemność ok. 1-1,5 litra.

Też się chętnie dowiem, bo właśnie szukam. Mam wrażenie, że wszystko jest chińskie. Niby przebadane i z atestami. Tak samo kubki. Można gdzieś kupić porcelanowe, ze zdobieniami jak np. w Home&You, ale polskie?



Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Czy u Was w pracy też jest takie marudzenie na forum "No kiedy ta wypłata? Ciekawe czy zrobią przelewy w piątek czy w poniedziałek... Tak daleko do wypłaty" itd.?
I miesiąc w miesiąc to samo i to grubo ponad tydzień wcześniej się zaczyna. Nigdy nie ma opóźnień w wypłacie, a biadolenia zawsze tyle, jakby nie wiadomo, co się działo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie tak jest i tak było w każdej poprzedniej pracy Dla mnie to jest jakaś masakra. Jeszcze rozumiałam to jak za studenta pracowałam w sklepie i każdy tam był studentem i wiadomo, kasy zawsze brakowało. Teraz pracuję z dorosłymi ludźmi, często Ci ludzie mają partnera i jakiś tam przynajmniej częściowo wspólny budżet, a i tak marudzenie i dziadowanie tydzień przed wypłatą, że kasa się kończy, a ktoś by jeszcze kupił to czy to. Ci ludzie nie zarabiają jakoś mało żeby nie można było utrzymać się przez miesiąc. Wręcz przeciwnie, można jeszcze spokojnie coś odłożyć. Nie kumam jak można tak nie ogarniać gospodarowania finansami.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 11:22   #2859
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez angellisia Pokaż wiadomość
Przypuśćmy dany hasztag to 8 tys zdjęć a mnie się wyświetlają 6 szt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo od kilku dni. Tak jakby wyświetlają się tylko te najpopularniejsze, reszta nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 11:34   #2860
Pinky_bee
Raczkowanie
 
Avatar Pinky_bee
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 262
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Co "do okna" najlepiej chroni przed temperaturą? Znajoma ma jakieś rolety z warstwą chyba gumy (?) pod spodem i jej to zatrzymuje dość sporo gorąca. Są jakieś inne rozwiązania tego typu?
Mi tata kazał obstawić okna styropianem xD Nie wiem czy to ma sens. Natomiast polecam srebrną folię za kaloryfery położyć by ciepło nie szło w ścianę tam tylko na pokój.
Pinky_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 12:27   #2861
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Co "do okna" najlepiej chroni przed temperaturą? Znajoma ma jakieś rolety z warstwą chyba gumy (?) pod spodem i jej to zatrzymuje dość sporo gorąca. Są jakieś inne rozwiązania tego typu?
Rolety zewnetrzne.
Rolety wewnetrzne, firany i zaslony.
Uszczelki - w zaleznosci od okna albo takie zwykle uszczelki przyklejane na tasme, albo takie uszczelki ktore wezsza czescia wciska sie w rame okna.
FOLIA TERMOIZOLACYJNA. Wyglada to jak zwykla folia, przykleja sie od wewnatrz i potem chwile suszy suszarka. Super sprawa.
No i oczywiscie koc zwiniety w dole okna.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-30, 12:33   #2862
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Co "do okna" najlepiej chroni przed temperaturą? Znajoma ma jakieś rolety z warstwą chyba gumy (?) pod spodem i jej to zatrzymuje dość sporo gorąca. Są jakieś inne rozwiązania tego typu?
Rolety zewnętrzne, dla mnie rewelacyjnie izolują ☺
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 12:35   #2863
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez angellisia Pokaż wiadomość
Korzystacie z Instagrama? Od kilku dni jak wyszukuję jakiś hashtag wyświetla się tylko 6 najbardziej popularnych i nic więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak,ale nie jakoś namietnie

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Co "do okna" najlepiej chroni przed temperaturą? Znajoma ma jakieś rolety z warstwą chyba gumy (?) pod spodem i jej to zatrzymuje dość sporo gorąca. Są jakieś inne rozwiązania tego typu?
Może rolety zewnętrzne

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 13:20   #2864
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89366080]Z tego co wiem to # a lokalizacja te dwie rzeczy.[/QUOTE]


Nawet nie będę Ci wyjaśniać, bo już Twoja pierwsza wypowiedz miała na celu tylko sie do kogoś przyczepić i nie widzę sensu dyskusji z takimi osobami.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 13:26   #2865
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Co "do okna" najlepiej chroni przed temperaturą? Znajoma ma jakieś rolety z warstwą chyba gumy (?) pod spodem i jej to zatrzymuje dość sporo gorąca. Są jakieś inne rozwiązania tego typu?
Rolety zewnetrzne.
Rolety wewnetrzne, firany i zaslony.
Uszczelki - w zaleznosci od okna albo takie zwykle uszczelki przyklejane na tasme, albo takie uszczelki ktore wezsza czescia wciska sie w rame okna.
FOLIA TERMOIZOLACYJNA. Wyglada to jak zwykla folia, przykleja sie od wewnatrz i potem chwile suszy suszarka. Super sprawa.
No i oczywiscie koc zwiniety w dole okna.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 14:41   #2866
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Rozumiem doskonale niechęć do pracy w norweskim przedszkolu
Ja bym spróbowała pogadać, miękko, jak to z Norwegami. Może akurat wyjdzie. Jesli nie, to spytaj sama siebie czy możesz spróbować ten magazyn i zobaczyć z czym to się je. Nb, jeśli ma być jednak magazyn to powinnaś oczywiście dostać aneks do umowy. A jeśli będzie słabo to zawsze możesz wziąć to zwolnienie lub po prostu rozwiązać umowę. Ile masz wypowiedzenia w razie czego? Miesiąc?


Sent from my iPhone using Tapatalk
No wczoraj byłam pogadać, to mnie z gabinetu gbur wywalił. Oni zaprzeczali, że mnie tam wysyłają. W międzyczasie na te faktury wzięli Norweżkę ( przylazła 2 dni, kręciła się po biurze i przyznała po co jest, a mnie wmawiają, że to babka do sprzątania ).
Dziś poszłam do pracy, a po godzinie kolejna rozmowa i sprawa jest jasna.
No rozwalam środowisko pracy, chcą ze mnie czubka zrobić, co sobie zmyślam różne rzeczy, że takie cudowne środowisko, w ogóle mi nikt tyłka nie obrabia, nie mieli planu mnie na ten magazyn wysłać ( choć pracowników tego magazynu już 2 tygodnie przygotowywali na moje przyjście i oni nie ściemniali ). A to dlatego, że powiedziałam na jakie stanowisko się przyjęłam, no czujecie
Inni pracownicy usłyszeli o mnie, że ja to beznadziejna jestem , nie znam się, a mnie mówią, że mnie doceniają, ale potrzebuję psychologa Oni potrzebują, ale natychmiastowej reakcji kontroli prawa pracy.
Mam iść na zdrowotne na 2 tygodnie, choć mój rodzinny jak mnie zobaczy to się zapyta po co Konsultant pośrednika trzyma z tą firmą, bo im zależy na dobrych relacjach, bo Polaków im wysyła głównie na produkcję. Ja to mu wrzodem jestem, a do tego rekrutował mnie jego szef, więc konflikt interesów jest.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2022-09-30 o 14:43
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 15:43   #2867
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Też się chętnie dowiem, bo właśnie szukam. Mam wrażenie, że wszystko jest chińskie. Niby przebadane i z atestami. Tak samo kubki. Można gdzieś kupić porcelanowe, ze zdobieniami jak np. w Home&You, ale polskie?






U mnie tak jest i tak było w każdej poprzedniej pracy Dla mnie to jest jakaś masakra. Jeszcze rozumiałam to jak za studenta pracowałam w sklepie i każdy tam był studentem i wiadomo, kasy zawsze brakowało. Teraz pracuję z dorosłymi ludźmi, często Ci ludzie mają partnera i jakiś tam przynajmniej częściowo wspólny budżet, a i tak marudzenie i dziadowanie tydzień przed wypłatą, że kasa się kończy, a ktoś by jeszcze kupił to czy to. Ci ludzie nie zarabiają jakoś mało żeby nie można było utrzymać się przez miesiąc. Wręcz przeciwnie, można jeszcze spokojnie coś odłożyć. Nie kumam jak można tak nie ogarniać gospodarowania finansami.
Od nas musiałyby być np z fabryk porcelanowych, czyli co się komu podoba : albo niemalowane jak Lubljana, albo Bolesławiec i podróbki (w ostatnich latach narosło dużo malowanych) albo takie Beboki czy inne wzorki w Strzygi jak z porcelany Bogucice https://sklep.porcelanabogucice.pl/c...leofas-oginski
Niestety coraz mniej takich miejsc.
U siebie kubasy obecnie mam z tk Maxx, malowane z Portugalii. Śliczne. Z tego co czasem widzę faktycznie gdzieś coś się znajdzie, nie wszystko wszędzie jest chińskie ale trzeba mocno szukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 16:26   #2868
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Też się chętnie dowiem, bo właśnie szukam. Mam wrażenie, że wszystko jest chińskie. Niby przebadane i z atestami. Tak samo kubki. Można gdzieś kupić porcelanowe, ze zdobieniami jak np. w Home&You, ale polskie?
Poza tym co andra napisała, jeszcze szukanie w małych polskich manufakturach, najlepiej na Instagramie po #ceramika, gdzie widać po profilu, że to produkcja własna.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 16:56   #2869
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez butterfly21 Pokaż wiadomość
Na jakiej stronie polecacie kupić dzbanek do herbaty z zaparzaczem? Wiem, że wybór jest duży, ale mi zależy żeby to był polski produkt a nie chiński. Podobno te chińskie naczynia mogą być szkodliwe dla zdrowia, dlatego szukam jakiegoś dzbanka wyprodukowanego w Polsce. Może polecacie jakiś konkretny? Pojemność ok. 1-1,5 litra.
Marki takie jak Krosno, Termisil, Simax, Arcoroc, Pyrex bym szukała.
U mojego dziadka od lat jest ten z Termisila jak na załączonym obrazku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dzbanek-z-podgrzewaczem-TERMISIL-1-5l-zaparzacz.jpg (76,0 KB, 101 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-30, 17:45   #2870
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No wczoraj byłam pogadać, to mnie z gabinetu gbur wywalił. Oni zaprzeczali, że mnie tam wysyłają. W międzyczasie na te faktury wzięli Norweżkę ( przylazła 2 dni, kręciła się po biurze i przyznała po co jest, a mnie wmawiają, że to babka do sprzątania ).
Dziś poszłam do pracy, a po godzinie kolejna rozmowa i sprawa jest jasna.
No rozwalam środowisko pracy, chcą ze mnie czubka zrobić, co sobie zmyślam różne rzeczy, że takie cudowne środowisko, w ogóle mi nikt tyłka nie obrabia, nie mieli planu mnie na ten magazyn wysłać ( choć pracowników tego magazynu już 2 tygodnie przygotowywali na moje przyjście i oni nie ściemniali ). A to dlatego, że powiedziałam na jakie stanowisko się przyjęłam, no czujecie
Inni pracownicy usłyszeli o mnie, że ja to beznadziejna jestem , nie znam się, a mnie mówią, że mnie doceniają, ale potrzebuję psychologa Oni potrzebują, ale natychmiastowej reakcji kontroli prawa pracy.
Mam iść na zdrowotne na 2 tygodnie, choć mój rodzinny jak mnie zobaczy to się zapyta po co Konsultant pośrednika trzyma z tą firmą, bo im zależy na dobrych relacjach, bo Polaków im wysyła głównie na produkcję. Ja to mu wrzodem jestem, a do tego rekrutował mnie jego szef, więc konflikt interesów jest.

Ja bym Fastlege powiedziała co jest grane jak na świętej spowiedzi i nie wracała tam już. Komentarze odnośnie twojego zdrowia psychicznego to trakassering, aczkolwiek jak to padło tylko w rozmowie to niestety nie udowodnisz. W ogóle czemu akurat masz mieć 2 tygodnie tego zwolnienia, nie jarze tego trochę? Potem wracasz do tego magazynu czy jak?


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:30   #2871
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja bym Fastlege powiedziała co jest grane jak na świętej spowiedzi i nie wracała tam już. Komentarze odnośnie twojego zdrowia psychicznego to trakassering, aczkolwiek jak to padło tylko w rozmowie to niestety nie udowodnisz. W ogóle czemu akurat masz mieć 2 tygodnie tego zwolnienia, nie jarze tego trochę? Potem wracasz do tego magazynu czy jak?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Podobno w te 2 tygodnie mogę temat mojego zachowania/ zdrowia przemyśleć, wyleczyć i potem wracam do faktur, ale oni już mają kogoś innego i ja im nie wierzę.
Mnie wolne się przyda, bo ja tu byłam krok od depresji.
Na tym stanowisku jest już 7 osoba w pół roku
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:38   #2872
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Dziewczyny, jakiej marki karmy dla kota można zawieźć do schroniska?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:47   #2873
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiej marki karmy dla kota można zawieźć do schroniska?
Każdej, pewnie przyjmują wszystko.

Chcesz takie "lepsze", ale nadal przystępne cenowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:51   #2874
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Każdej, pewnie przyjmują wszystko.

Chcesz takie "lepsze", ale nadal przystępne cenowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wiem, że pewnie nie wybrzydzają, ale nie chcę wieźć "Whiskasa" tylko coś lepszego. Myślałam o Dolinie Noteci, bo to takie chyba w miarę.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:52   #2875
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Krokomierz mi od pewnego czasu nie działa. Teraz jak sobie o tym myślę to wiązałabym to z tym, że nie działa mi też w aplikacji biedronki ten shakeomat (muszę klikać wytrzasnij a nie potrząsać telefonem jak kiedyś).
Mogło mi się to popsuć albo czy mogłam to wyłączyć niechcący?


Edit: może komuś się przyda. Ściągnęłam aplikacje do kalibracji akceleratora (?) I też nie reagował. Potem zaktualizowałam system android i po wszystkim działa mi shakeomat, kalibracja i krokomierz chyba też.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Czas edycji: 2022-10-01 o 05:48
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:54   #2876
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiej marki karmy dla kota można zawieźć do schroniska?
U mnie mają ponad 200 kotów więc przyjmują wszystko.
Teraz mile widziane dla młodych kotów.
A najlepiej zadzwonić i dopytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 19:11   #2877
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że pewnie nie wybrzydzają, ale nie chcę wieźć "Whiskasa" tylko coś lepszego. Myślałam o Dolinie Noteci, bo to takie chyba w miarę.

Dolina jest spoko, czarny Rafi też (nie wiem nawet czy to nie to samo)
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 19:12   #2878
luo_A_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiej marki karmy dla kota można zawieźć do schroniska?
Może maxinatural z Biedronki?
luo_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 19:22   #2879
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że pewnie nie wybrzydzają, ale nie chcę wieźć "Whiskasa" tylko coś lepszego. Myślałam o Dolinie Noteci, bo to takie chyba w miarę.
Dolina Noteci jest spoko, slyszalam tez, ze bardzo chetnie przyjmuja karmy specjalistyczne - z linii dla juniorow, dla seniorow czy dla kotow ze specjalna dieta np. na watrobe czy nerki albo karmy monoproteinowe dla alergikow.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 19:48   #2880
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Podobno w te 2 tygodnie mogę temat mojego zachowania/ zdrowia przemyśleć, wyleczyć i potem wracam do faktur, ale oni już mają kogoś innego i ja im nie wierzę.
Mnie wolne się przyda, bo ja tu byłam krok od depresji.
Na tym stanowisku jest już 7 osoba w pół roku
Brzmi jak nie powiem co, zwiewałabym ile wlezie. 7 osoba w tak krótkim czasie to bardzo jednoznaczna historia.
Współczuję takich doświadczeń, mam nadzieje, ze znajdziesz w końcu poważnego pracodawcę.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-16 20:28:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.