Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-28, 20:47   #31
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Witam się ☺

Ostatnio rzadziej zamawiam paczki, ale chętnie pooglądam co dostajecie ☺
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 21:21   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

TŻ właśnie zajada sałatkę z paczki, a ja zrobiłam rezerwację na jutro na paczkę z piekarni rzemieślniczej. TŻ zgarnie ją jadąc do pracy.

Marzy mi się paczka z pierogarni, chociaż to mało prawdopodobne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 21:39   #33
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

W moim małym mieście niewiele jest miejsc, które korzystają z TGTG, ale raz skorzystałam z paczki na stacji benzynowej (były jakieś hamburgery i chipsy, nic szczegolnego) i raz upolowałam mix z Auchan za 14.99 (wartość była podana jako 45 zl).
Jak dla mnie paczka była super, wszystko wykorzystałam. Nie mogę wgrać zdjęcia z aplikacji W paczce był duży kawałek sernika (ktory sam kosztowałby 13 zł) i paczka ciastek orkiszowych z ich piekarni, chleb tostowy, bułka tarta, kiełbasa krakowska pakowana próżniowo i wegańska pasta do chleba (Bez deka mleka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 09:25   #34
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Wczoraj upolowałam obiad dla siebie i TŻ, po 12,99 zł za paczkę. Mamy w mieście fajny catering, jak im coś zostanie to sprzedają w apce i na pewno jeszcze wiele razy coś od nich weźmiemy bo wszystko pyszne. Ja miałam sałatkę z żurawiną i gruszką, TŻ pieczoną szynkę w sosie z ziemniaczkami i surówką. Do tego po porcji brownie z wiśniami i świeżo wyciskanym soku marchwiowo-jabłkowym. Jak patrzy się na zdjęcia to wydaje się że nie było tego dużo, ale po samych daniach byliśmy fajnie najedzeni a po deserze i soku to już nic więcej wczoraj nie byliśmy w stanie zjeść.

Screenshot_20220629_102003.jpg

Wcześniej udało mi się upolować paczkę mix z Carrefoura, wszystko z niej już zjedliśmy. Innym razem z wypasionego sklepu w okolicy dwa wina paczka za 20 zł a wina o wartości 70 zł (jedno czerwone drugie białe). Dzisiaj będę odbierać warzywa z Biedry to się wieczorem pochwalę co dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 09:59   #35
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ja tylko przypomnę, że jest jeszcze jedna apka do niemarnowania żywności - Foodsi.

Bywa, że mają ciekawszą ofertę niż TGTG.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 10:09   #36
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie w mieście nie ma nic w Foodsi, tzn. niby są różne miejsca ale od dawna nic nie wrzucają. Po dwóch tygodniach odinstalowałam aplikację bo nie było sensu jej trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 10:48   #37
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie jest, jedzenie na wagę (nawet na żywo niefajne) więc też dziękuję.
Aplikację foodsi jeszcze mam ale już czeka na swój koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-29, 11:17   #38
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Zainstalowałam z ciekawości Foodsi i w sumie ten minus, że nie ma ocen, a to jednak nieco pomaga. Ale zaryzykowałam i jako, że będę akurat dzisiaj w tym miejscu, to zgarnęłam paczkę właśnie poprzez Foodsi. Jestem ciekawa co dostanę. Jakieś obiadowe sprawy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 11:37   #39
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zainstalowałam z ciekawości Foodsi i w sumie ten minus, że nie ma ocen, a to jednak nieco pomaga. Ale zaryzykowałam i jako, że będę akurat dzisiaj w tym miejscu, to zgarnęłam paczkę właśnie poprzez Foodsi. Jestem ciekawa co dostanę. Jakieś obiadowe sprawy.
Na facebooku jest otwarta grupa Foodsi, więc można niektóre lokale podpatrzeć.

U mnie oferta Foodsi jest ciekawsza i nie trzeba też wcale się tak śpieszyć z zakupem, bo paczki zazwyczaj są dostępne przez dłuższy czas.

Może TGTG jest popularniejsze, ale oni też ściemniają wg mnie z tymi wykupionymi dopiero co paczkami.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 11:55   #40
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Aż przez was przed chwilą capnelam auchana 2 paczki xxl, jak i tak jadę do miasta dziś...
Pochwale się ale potem przez miesiąc nie będę mogła tego brać bo nie będzie komu podrzucić rzeczy glutenowych a ja nie mogę jeść
To jest spore utrudnienie, bo z takich miejsc lanczowych np można różnie trafić, obczajalam na fb na grupie tgtg miasta i z tego samego miejsca czasem bym mogła zjeść wszystko czasem nic. Sa też pojedyncze miejsca typu fit ciasto ale jeszcze nie widziałam dostępnych paczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez syyyyyylwia
Czas edycji: 2022-06-29 o 11:58
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 12:19   #41
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Aż przez was przed chwilą capnelam auchana 2 paczki xxl, jak i tak jadę do miasta dziś...
Pochwale się ale potem przez miesiąc nie będę mogła tego brać bo nie będzie komu podrzucić rzeczy glutenowych a ja nie mogę jeść
To jest spore utrudnienie, bo z takich miejsc lanczowych np można różnie trafić, obczajalam na fb na grupie tgtg miasta i z tego samego miejsca czasem bym mogła zjeść wszystko czasem nic. Sa też pojedyncze miejsca typu fit ciasto ale jeszcze nie widziałam dostępnych paczek.
Koniecznie się pochwal.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-29, 15:07   #42
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ale jaja, trafiłam na jakieś czystki w dziale bezglutenowym, niezły traf

Torby z regału w punkcie obsługi klienta, nie widziałam tam lodówki? Chyba że mają gdzieś z tyłu. 15zl, oryginalnie chyba 45.

Jak jeść takie krojone migdaly oprócz pieczenia?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 15:08   #43
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 16:09   #44
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Paczka z piekarni za 6,99 zł to duży chleb, całkiem spora cynamonka i bułka. Zadowoleni.

Paczka z Foodsie również odebrana. 17,99 zł. Objętościowo obiad na dwie osoby (taka zbieranina - trochę ziemniaków, trochę ryby, kilka pierogów, do tego sałatka z kurczakiem i sprite do picia). Wiadomo, że to w życiu by nie miało wartości 54 zł jak deklaruje bar, ale to fajna opcja na tani obiad na wynos.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20220629-WA0001.jpg (116,2 KB, 187 załadowań)
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 17:00   #45
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wczoraj upolowałam obiad dla siebie i TŻ, po 12,99 zł za paczkę. Mamy w mieście fajny catering, jak im coś zostanie to sprzedają w apce i na pewno jeszcze wiele razy coś od nich weźmiemy bo wszystko pyszne. Ja miałam sałatkę z żurawiną i gruszką, TŻ pieczoną szynkę w sosie z ziemniaczkami i surówką. Do tego po porcji brownie z wiśniami i świeżo wyciskanym soku marchwiowo-jabłkowym. Jak patrzy się na zdjęcia to wydaje się że nie było tego dużo, ale po samych daniach byliśmy fajnie najedzeni a po deserze i soku to już nic więcej wczoraj nie byliśmy w stanie zjeść.

Załącznik 7774635

Wcześniej udało mi się upolować paczkę mix z Carrefoura, wszystko z niej już zjedliśmy. Innym razem z wypasionego sklepu w okolicy dwa wina paczka za 20 zł a wina o wartości 70 zł (jedno czerwone drugie białe). Dzisiaj będę odbierać warzywa z Biedry to się wieczorem pochwalę co dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No catering fju, fju. U mnie lunch dnia 25zl,do tego ciasto i sok to wyszłoby pewnie 60zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Ale jaja, trafiłam na jakieś czystki w dziale bezglutenowym, niezły traf

Torby z regału w punkcie obsługi klienta, nie widziałam tam lodówki? Chyba że mają gdzieś z tyłu. 15zl, oryginalnie chyba 45.

Jak jeść takie krojone migdaly oprócz pieczenia?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Migdały bym tak chrupała. A paka Wielka to pewnie do pracy bym wzięła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 17:23   #46
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Udało mi się pierwszy raz kliknąć paczkę z piekarni, odbiór jutro. Jestem ciekawa Dam znać:P

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:03   #47
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Ale jaja, trafiłam na jakieś czystki w dziale bezglutenowym, niezły traf

Torby z regału w punkcie obsługi klienta, nie widziałam tam lodówki? Chyba że mają gdzieś z tyłu. 15zl, oryginalnie chyba 45.

Jak jeść takie krojone migdaly oprócz pieczenia?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuję takie krojone migdały do udawanego musli, mieszam je z płatkami owsianymi albo żytnimi i siemieniem lnianym a potem dodaję do jogurtu.
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
No catering fju, fju. U mnie lunch dnia 25zl,do tego ciasto i sok to wyszłoby pewnie 60zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Migdały bym tak chrupała. A paka Wielka to pewnie do pracy bym wzięła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paczka z cateringu była warta około 40 zł, wszystko miało na opakowaniu standardowe ceny i tak danie obiadowe to u nich 20 zł, ciasto 12 zł a sok 9 zł. Następnym razem muszę wziąć 4 paczki bo widziałam że jak ktoś brał większą ilość to dodawali jeszcze jakieś fajne wrapy albo bułki w sam raz na następny dzień do pracy. Ktoś nawet dostał sporą paczkę sushi wartą według ich menu 40 zł także całkiem nieźle.

Za to dzisiaj zaliczyłam dwie wpadki, najpierw Biedronka opóźniła mi odbiór a potem w ogóle anulowała zamówienie twierdząc że już nie mają nic do uratowania. Pewnie pracownicy sobie kupili produkty które były odłożone i nie mam im tego za złe, ale mogli nie robić nadziei.
TŻ jak się dowiedział że mi anulowali odbiór to zamówił dwie paczki wege w Carrefour i niestety też szału nie było. Liczyłam na świeże owoce i warzywa, a dostaliśmy głównie paczkowane surówki i sałatki, trochę kiełków i żółty seler naciowy który nie wiem do czego wykorzystać. Najbardziej z tej paczki ucieszyła mnie rzodkiewka, papryka i pomarańcze, kiełki zużyję sobie do jakiegoś stir fry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:13   #48
Keira90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 158
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Korzystałam dziś z aplikacji pierwszy raz. Paczka z lokalnej piekarni: dwa chleby, bagietki, wielka kanapka z szynką, serem i pastą paprykową, bardzo smaczna. Za całość zapłaciłam 15 zł. Bagietki troszkę twarde, ale zrobiliśmy na ciepło, i były bardzo ok.IMG_20220629_200940.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Keira90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 00:05   #49
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 078
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ściągnęłam apkę, ale u mnie z tym słabo. Mieszkam za granicą, latem na wsi i w najbliższym mieście około 100 tysięcy mieszkańców jest raptem kilka ofert. Prawie same warzywniaki za 2,99€ i jakieś 2 restauracje za 3-4 euro, ale odbiór przed zamknięciem, czyli między 22 a 23. Może gdybym mieszkała na tej samej ulicy to bym się skusiła, ale tak to bez sensu. Zaiwaniać przez pół miasta za pęczek rzodkiewek? Jakoś mnie to nie przekonuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-30, 07:18   #50
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ściągnęłam apkę, ale u mnie z tym słabo. Mieszkam za granicą, latem na wsi i w najbliższym mieście około 100 tysięcy mieszkańców jest raptem kilka ofert. Prawie same warzywniaki za 2,99€ i jakieś 2 restauracje za 3-4 euro, ale odbiór przed zamknięciem, czyli między 22 a 23. Może gdybym mieszkała na tej samej ulicy to bym się skusiła, ale tak to bez sensu. Zaiwaniać przez pół miasta za pęczek rzodkiewek? Jakoś mnie to nie przekonuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie mnie też dlatego dopiero jak pojawiła się piekarnia niedaleko mnie to kliknęłam bo inaczej to mi się średnio opłaca wydawać na paliwo kasę aby specjalnie gdzieś jechać.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 08:04   #51
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ja mieszkam w centrum duzego miasta i tez nic nie mam od długiego czasu, same jakieś stacje paliw i supermarkety. Mam zaznaczone piekarnie wokół czy kawiarnie, no ale z reguły nic nie ma, a jak jest to minuta i wykupione xd


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 08:32   #52
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 249
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Musze wypróbować bo jeszcze nie miałam szansy brać niczego z too good to go..
ridley92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 16:48   #53
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Zainstalowalam foodsi wczoraj i na dzień dobry zarezerwowałam paczkę z lokalu sniadania-desery. Za 10 zl dostalam trzy kawalki tiramisu takie 5cm x 5 cm. Świeze i smaczne a dzisiaj za 10 zl rogal, 3 chaczapuri i 2 bułki z piekarni. Rogal i chaczapuri smaczne

Oprócz too good to go i foodsi cos jeszcze mozna zainstalowac? We wloszech jakie apki w takim stylu? Wyjezdzam na prawie 2 tyg i chcę wyprobowac to za granicą
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 16:57   #54
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Mój TŻ upolował dzisiaj wspaniała paczkę za 10 z fancy piekarni : dwa wielkie chleby (żytni i pszenno-zytni z jarmużem) plus drożdżówkę z migdałami. Drożdżówka jest spoko, za to te dwa chleby są rewelacyjne

Miałam się już obrazić na tgtg i foodsi, ale ta paczka przekonała mnie do ponownego polowania na okazje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 17:22   #55
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Piekarnia - 13 zł bez grosza 20220630_182124.jpg

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 17:51   #56
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie w Foodsi też świetne oferty. Bardziej z lokalnych knajpek, cukierni i lodziarnie Pewnie sie zdecyduje, ale póki co czyszczenie zamrażalnika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 20:27   #57
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Zainstalowalam foodsi wczoraj i na dzień dobry zarezerwowałam paczkę z lokalu sniadania-desery. Za 10 zl dostalam trzy kawalki tiramisu takie 5cm x 5 cm. Świeze i smaczne a dzisiaj za 10 zl rogal, 3 chaczapuri i 2 bułki z piekarni. Rogal i chaczapuri smaczne

Oprócz too good to go i foodsi cos jeszcze mozna zainstalowac? We wloszech jakie apki w takim stylu? Wyjezdzam na prawie 2 tyg i chcę wyprobowac to za granicą
We Włoszech też działa TGTG i jest sporo ofert w większych miastach. Przelicza po prostu płacenie na euro i opisy są po włosku, a reszta zostaje tak samo jak w Polsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 20:36   #58
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
We Włoszech też działa TGTG i jest sporo ofert w większych miastach. Przelicza po prostu płacenie na euro i opisy są po włosku, a reszta zostaje tak samo jak w Polsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wiem ze dziala tgtg, interesuje mnie czy są jeszcze jakies inne apki
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 13:33   #59
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Dla mnie akurat fakt niespodzianki to największy minus tej aplikacji i to mnie zniechęca do zakupów. Poza opcją wege patrzę też bardzo mocno na skład, koleżanka zamówiła ostatnio paczkę i dostała sporo rzeczy marki własnej, których skład wolał o pomstę do nieba (najtańszy możliwy pasztet czy parówki), jestem też trochę wybredna jedzeniowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 13:53   #60
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 078
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie akurat fakt niespodzianki to największy minus tej aplikacji i to mnie zniechęca do zakupów. Poza opcją wege patrzę też bardzo mocno na skład, koleżanka zamówiła ostatnio paczkę i dostała sporo rzeczy marki własnej, których skład wolał o pomstę do nieba (najtańszy możliwy pasztet czy parówki), jestem też trochę wybredna jedzeniowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też niespodzianka nie zachęca. Mam nietolerancję laktozy i też czytam składy, więc też z połowa produktów dostępnych na rynku mi nie podchodzi. Natomiast sądzę, że robią to by nie tracić czasu na opisywanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 17:57:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.