40-latek a atrakcyjność? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-13, 17:12   #1
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290

40-latek a atrakcyjność?


Pytanie lifestylowe.

Zacząłem się nad tym zastanawiać po maratonie filmów o Bondzie. Czemu oni zawsze wybierają do roli stereotypowego mężczyzny marzeń faceta, który jest niemalże w średnim wieku? Jak się zapatrujecie na atrakcyjność Panów, którzy przekraczają 40?

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jak na razie (mam niecałe 30) wszystko u mnie wygląda lepiej niż kiedykolwiek, absolutny prime. Bardziej rozbudowane ciało, wyraziste rysy twarzy, fajniejszy zarost, większa pewność siebie, więcej oleju w głowie, więcej kasy w portfelu itp. ale to wciąz nie to samo co 40 latek, więc jestem ciekaw co mnie czeka
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 08:29   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Pytanie lifestylowe.

Zacząłem się nad tym zastanawiać po maratonie filmów o Bondzie. Czemu oni zawsze wybierają do roli stereotypowego mężczyzny marzeń faceta, który jest niemalże w średnim wieku? Jak się zapatrujecie na atrakcyjność Panów, którzy przekraczają 40?

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jak na razie (mam niecałe 30) wszystko u mnie wygląda lepiej niż kiedykolwiek, absolutny prime. Bardziej rozbudowane ciało, wyraziste rysy twarzy, fajniejszy zarost, większa pewność siebie, więcej oleju w głowie, więcej kasy w portfelu itp. ale to wciąz nie to samo co 40 latek, więc jestem ciekaw co mnie czeka



Może dlatego, że żeby zostać agentem (nawet takim zwykłym a nie nadagentem jak Bond) trzeba... czasu? Po prostu zachowali krople realizmu w tej bajce, bo jak wiadomo, dobre kłamstwo zawiera spora dozę prawdy?




Mnie duzo bardziej dziwi obsadzanie bardzo młodych osób w rolach super spcjalistó od czegoś tam. No ciekawe kiedy się tego nauczyli i zdobyli doświadczenie? W przedszkolu?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 08:32   #3
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Może dlatego, że żeby zostać agentem (nawet takim zwykłym a nie nadagentem jak Bond) trzeba... czasu? Po prostu zachowali krople realizmu w tej bajce, bo jak wiadomo, dobre kłamstwo zawiera spora dozę prawdy?
A to nie jest tak, że szpiedzy są w różnym wieku? Pamiętam, że kiedyś tam zawinęli 20-kilku letnią dziewczynę, która pracowała w jakimś budynku rządowym i uwodziła dyplomatów, żeby zdobywać informacje dla ruskiego wywiadu
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 09:14   #4
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Panowie, którzy przekraczają 40tkę są w moim wieku mało z nich wygląda jak James Bond większość jak wujek z wesela, z brzuchem, zakolami. Raczej nie są w moim kręgu zainteresowań, moje koleżanki koło 40tki wyglądają dużo lepiej niż koledzy.

Oczywiście są atrakcyjni 40 latkowie, dodatkowo pewnie atrakcyjności może im dodawać pozycja zawodowa, status społeczny itp. Może się to kobietom podobać
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 09:43   #5
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 149
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Myślę, że w przypadku Bonda chodzi o taką stereotypową, dojrzałą, "dżentelmeńską" męskość. Sean Connery chyba był ledwo po 30-tce kiedy pierwszy raz wcielił się w agenta 007, ale wyglądał dojrzalej niż niejeden 40-tatek.
woven_by_wind jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 10:14   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 083
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Do bardzo atrakcyjnego 40-latka na ekranie filmu będzie wzdychać i babcia i wnuczka, do młodego tylko wnuczka. Stąd taki wybór aktora. Plus Bond to adaptacja książki, a tam bohater był już dokładnie opisany.

A co do panów po 40-stce to wokół mnie jest raczej gorzej niż lepiej, łysienie, brzuszki, zmarszczki. Mało który jest w szczytowej formie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 10:23   #7
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 444
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Ja mysle ze mężczyzna po 40tce wciaz moze byc atrakcyjny .dla mnie umiesnione cialo jest malo wazne w ogolnej atrakcyjnosci.twarz jest wazna,ten blysk w oku,ladne zęby ,dobrze dobrane ubranie,maniery,oczywisci e doswiadczenie zyciowe i kasa tez ;-)
Wielu mezczyzn po 40tce ma lepsza twarz niz 30latek zmarszczki mimiczne dodaja wielu pana uroku ,tak samo szpakowaty włos.

Zreszta bonda ogladaja panie w roznym wieku i dla wielu z nich 40latek to wciaz mlody mężczyzna (w tym dla mnie)
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-15, 10:25   #8
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Wedlug mnie szczytowa forma u większości mężczyzn to lata 30-35, no może do 40. Zależy, jaki kto tryb życia prowadzi i jak się starzeje, ale nawet u dbających o siebie facetów po 35. już powoli zaczyna się opadanie skory twarzy i związana z tym zmiana rysow i proporcji. Zmarszczki to jedno, moim zdaniem to pikus i nawet zbytnio nie szpecą, a nawet moga dodawać charakteru. Gorzej właśnie z innymi zmianami związanymi z grawitacja i ubywaniem kolagenu itp. Zakola tez bardzo odbierają atrakcyjności, tutaj to już loteria i albo dostałeś szczęśliwe geny, albo nie. Koniec końców to wypada bardzo różnie, niektórzy bardzo wcześnie zaczynaja się starzec, a inni później. Ja się za 40-latkami raczej nie oglądam, chyba ze naprawdę trafi się jakiś wyjątkowy, przystojny okaz z włosami na głowie, ale to rzadkość (pracuje z klientem, wiec sporo ludzi mi się przewija przed oczami). Aktorzy to inna bajka i raczej nie oczekiwałabym takiego samego typu wyglądu od zwykłego człowieka. To wciąż trochę tabu, ale prawie wszyscy celebryci stosują botox, liftingi czy inne zabiegi, na które zwykli ludzie nie mogą sobie pozwolić w takim samym stopniu.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2024-04-15 o 12:00
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 11:57   #9
KiedysToBylo
Raczkowanie
 
Avatar KiedysToBylo
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 107
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Koniec końców to wypada bardzo różnie, niektórzy bardzo wcześnie zaczynaja się starzec, a inni później.
Dokładnie
Jak przeglądam zdjęcia moich kolegów z dawnych czasów to niestety wielu z nich po trzydziestce wygląda jakoś kiepsko. Kilku się za to wyrobiło i wygląda nawet lepiej - w końcu dobrali sobie korzystne fryzury itp.

Ogółem jeśli masz zamiar się łudzić autorze, że facet jest jak wino i w średnim wieku jest najbardziej atrakcyjny to bym powiedziała, że raczej rzadko tak bywa. Moim zdaniem wiek chyba łagodniej obywa się z kobietami wbrew temu co się nieraz gada, bo to jednak faceci mają zakola i dużo z nich nabywa jakiejś takiej "nalanej" twarzy z wiekiem. Niektórzy już po dwudziestce mają łysą glacę xD.
KiedysToBylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 12:57   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że szpiedzy są w różnym wieku? Pamiętam, że kiedyś tam zawinęli 20-kilku letnią dziewczynę, która pracowała w jakimś budynku rządowym i uwodziła dyplomatów, żeby zdobywać informacje dla ruskiego wywiadu
Bond miał raczej dużo większe kwalifikacje i możliwości niż młoda osóbka wyciągająca informacje przy okazji seksu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 13:01   #11
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez KiedysToBylo Pokaż wiadomość
Ogółem jeśli masz zamiar się łudzić autorze, że facet jest jak wino i w średnim wieku jest najbardziej atrakcyjny to bym powiedziała, że raczej rzadko tak bywa. Moim zdaniem wiek chyba łagodniej obywa się z kobietami wbrew temu co się nieraz gada, bo to jednak faceci mają zakola i dużo z nich nabywa jakiejś takiej "nalanej" twarzy z wiekiem. Niektórzy już po dwudziestce mają łysą glacę xD.
Akurat ja mam zakola od małego i ratuje się bujną czupryną, która je zakrywa. Jeśli stracę te włosy to od razu wypierdzielam do Turcji na przeszczep, bo nawet bezdomnej kotki nie wyrwę
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-04-15, 14:13   #12
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Przyznaję, że dużo mężczyzn w tym wieku wygląda mocno średnio. Widuje panów z sporymi brzuszkami, łysiną (to można fajnie ograć, ale trzeba chcieć), niezbyt dobraną garderobą. Natomiast mężczyzna w wieku 40lat może wyglądać dobrze o ile zaczął dbać o siebie wcześniej. Sama poznałam aktualnego partnera kiedy miał 38lat. Natomiast od dawna jest aktywny fizycznie, co przekłada się na ładną sylwetkę. Dba o siebie, zdrowo się odżywia, fajnie ubiera. Jest dla mnie bardzo atrakcyjny
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 15:11   #13
KiedysToBylo
Raczkowanie
 
Avatar KiedysToBylo
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 107
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Akurat ja mam zakola od małego i ratuje się bujną czupryną, która je zakrywa. Jeśli stracę te włosy to od razu wypierdzielam do Turcji na przeszczep, bo nawet bezdomnej kotki nie wyrwę
Toć jest dużo babek, którym się łysina podoba albo przynajmniej im nie przeszkadza, ale na pewno zmniejsza ona szanse na zagranie Jamesa Bonda xD.
KiedysToBylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 15:58   #14
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 222
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Jak się ma dobre geny, a do swojego organizmu wprowadza się rzeczy, które nam służą, unikając takich, które prowadzą do przedwczesnego starzenia się, to można w wieku 40 lat wyglądać dobrze. I dotyczy to obu płci.

Nie pijąc alkoholu, nie paląc, nie wsuwając śmieciowego jedzenia, unikając smażenia i ogólnie tłuszczy trans oraz cukrów prostych i dbając o zbilansowaną dietę, ma się dużo większą szansę na zdrowy i młody wygląd niż gdy się o te kwestie nie dba.
Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Panowie, którzy przekraczają 40tkę są w moim wieku mało z nich wygląda jak James Bond większość jak wujek z wesela, z brzuchem, zakolami. Raczej nie są w moim kręgu zainteresowań, moje koleżanki koło 40tki wyglądają dużo lepiej niż koledzy.
To wypadkowa dbania o siebie i genów.
Np. mój ojciec, stryj i dziadek zaczęli mieć zakola po przekroczeniu sześćdziesiątki.
Jeśli ktoś zdrowo się odżywia i prowadzi aktywny tryb życia, to i w wieku 40 lat potrafi mieć młodzieńczą sylwetkę. Tu ważna jest kwestia świadomości i stosowania się do zasad zdrowego stylu życia.
teobromina jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 20:48   #15
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 130
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

40 latek może wyglądać zarówno jak typowy wuja a może być i atrakcyjnym facetem to zależy od osoby tak samo jak i u kobiet

Mega dziwne myślenie xD
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 21:08   #16
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Ja mysle ze mężczyzna po 40tce wciaz moze byc atrakcyjny .dla mnie umiesnione cialo jest malo wazne w ogolnej atrakcyjnosci.twarz jest wazna,ten blysk w oku,ladne zęby ,dobrze dobrane ubranie,maniery,oczywisci e doswiadczenie zyciowe i kasa tez ;-)
Wielu mezczyzn po 40tce ma lepsza twarz niz 30latek zmarszczki mimiczne dodaja wielu pana uroku ,tak samo szpakowaty włos.

Zreszta bonda ogladaja panie w roznym wieku i dla wielu z nich 40latek to wciaz mlody mężczyzna (w tym dla mnie)
+1


Poza tym, moim zdaniem, mężczyźni od 40 w górę wydają mi się jacyś tacy fajniejsi, bardziej "życiowi", niż ci między 30 a 40 rokiem życia. Pomijam tu aspekty fizyczne i zdrowotne, bo to bardzo indywidualne, ale mam na myśli ten pułap doświadczenia życiowego, dojrzałości, obycia, taka swoista energia, która jest nie do podrobienia, a której wg mnie nie mają młodsi mężczyźni.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-16, 02:21   #17
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Jeżeli jesteś atrakcyjny teraz to ciesz się tym teraz i z tego korzystaj i nie licz na to że za 10 lat będziesz atrakcyjniejszy bo różnie z tym bywa. Mężczyźni najgorzej mają z zakolami i łysina bo na to się ma niewielki wpływ a potrafi drastycznie wpłynąć na atrakcyjność. Są mężczyźni którzy ładnie się starzeją, jak George Clooney ale mało takich w Polsce, inne geny i rysy twarzy. Ci aktorzy też korzystają z medycyny estetycznej, zazwyczaj kombinują z liftingiem, botoksem i linią włosów. Nie wspominając o diecie i ćwiczeniach a po 30 wiele osób sobie to odpuszcza bo zakładają rodziny i nie mają na nic czasu.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-16, 06:10   #18
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 444
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Co wy z ta łysina? Mi to wogole nie przeszkadza I faceta jak nie ma wlosow .jak twarz i ksztalt glowy ma ma dobry to brak wlosow wogole nie jest zadnym problemem
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-16, 08:20   #19
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Mi również zupełnie nie przeszkadza łysina, zresztą mój partner, który jest w wieku autora jest łysy ma zakola na pół głowy ale od zawsze obcina się na łyso.
Bardziej chodzi o takie zaklinanie rzeczywistości, jakieś zaczeski z boku czy z tyłu, albo w ogóle fryzura niedobrana do możliwości.

Mój brat ma ponad 50 lat i wygląda bardzo dobrze, szczupły, z bujną czupryną (włosy ma wręcz długie), ale dba o siebie uprawia sport, nie przesadza z używkami i odziedziczył włosy po rodzinie od strony mamy, bo mój ojciec był łysy krótko po 20stce.

Ja np zaczełam siwieć krótko po 20tce, ale na szczęście można to maskować farbą, faceci zresztą też to teraz robią, chociaż ja akurat uważam, że siwizna potrafi poprawić wygląd faceta
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-04-16, 09:05   #20
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
+1


Poza tym, moim zdaniem, mężczyźni od 40 w górę wydają mi się jacyś tacy fajniejsi, bardziej "życiowi", niż ci między 30 a 40 rokiem życia. Pomijam tu aspekty fizyczne i zdrowotne, bo to bardzo indywidualne, ale mam na myśli ten pułap doświadczenia życiowego, dojrzałości, obycia, taka swoista energia, która jest nie do podrobienia, a której wg mnie nie mają młodsi mężczyźni.
Może to kwestia różnicy pokoleniowej, ale mnie faceci 40+ kojarzą się już z takimi wymądrzającymi się wujkami z trochę innej epoki, patrzącymi na kobiety z góry. Ale to było tak z 5 lat temu, kiedy z paroma takimi rozmawiałam, może teraz oni są bliżej 50.
Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Co wy z ta łysina? Mi to wogole nie przeszkadza I faceta jak nie ma wlosow .jak twarz i ksztalt glowy ma ma dobry to brak wlosow wogole nie jest zadnym problemem
No właśnie mało który ma dobry, szczególnie wśród Polaków, którzy mają raczej okrągłe twarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-16, 09:29   #21
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 444
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Mi również zupełnie nie przeszkadza łysina, zresztą mój partner, który jest w wieku autora jest łysy ma zakola na pół głowy ale od zawsze obcina się na łyso.
Bardziej chodzi o takie zaklinanie rzeczywistości, jakieś zaczeski z boku czy z tyłu, albo w ogóle fryzura niedobrana do możliwości.

Mój brat ma ponad 50 lat i wygląda bardzo dobrze, szczupły, z bujną czupryną (włosy ma wręcz długie), ale dba o siebie uprawia sport, nie przesadza z używkami i odziedziczył włosy po rodzinie od strony mamy, bo mój ojciec był łysy krótko po 20stce.

Ja np zaczełam siwieć krótko po 20tce, ale na szczęście można to maskować farbą, faceci zresztą też to teraz robią, chociaż ja akurat uważam, że siwizna potrafi poprawić wygląd faceta
No tu sie zgodze zaczeski nie dodaja urody
Tak samo farbowanie jesli kolor zle dobrany odrazu pomyslalam o Jacku Borkowskim okropny pomysl z tym farbowaniem a i jego styl ubierania zatrzymal sie chyba na latach 90 .facet nie jest brzydki ale poprostu zdziadzial okropnie
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-16, 10:16   #22
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Nie znam chyba facetów, którzy z siwymi włosami wyglądaliby lepiej, mało który wygląda jak taki George Clooney, nie oszukujmy się Widzę tez tych którzy ewidentnie farbują sobie włosy, no ale właśnie, dlatego to się tak rzuca w oczy, bo mają źle dobrany kolor, stosują jakieś odsiwiacze, nie pójdą do fryzjera na farbowanie i w efekcie wygląda to jak wygląda. Trzeba się nastawić że z wiekiem będzie raczej coraz gorzej niż coraz lepiej i nie ma co zakładać, że się będzie bardziej podobało młodszym kobietom niż teraz w wieku 30 lat xD

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-16, 17:36   #23
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Wszystko zależy czy facet jest zadbany czy nie. Jak zadbany to wiadomo, że będzie dobrze przycięty, ubrany itp.
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-16, 17:48   #24
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 130
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Nie oszukujmy się większość facetów po 40 wygląda nieatrakcyjnie jak wujaszkowie.
Chociaż zdarzają się tacy co dobrze wyglądają ale to kilka procent. Przede wszystkim jak mają włosy gęste i nie siwe to wyglądają młodo.

Także Piotrku niekoniecznie musi tak być że z wiekiem będzie lepiej.
Faceci kochają zaklinać rzeczywistość a jak jest widzimy na polskich ulicach

Ja będąc po 30 spotkałam się z wieloma starszymi bogatszymi facetami po 40 w zamian za gratyfikację finansową i mało który tak naprawdę mnie pociągał chociaż oczywiście byli przekonani że jest inaczej i są jak wino i inne bzdury
No i mówię tu o facetach którzy mają większą kasę więc i środki na zainwestowanie w siebie
Wyglądali lepiej niż przeciętny facet ale wieku i tak nie oszukasz
Najgorzej niestety działa łysina na niekorzyść

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-04-16 o 17:53
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 15:18   #25
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Łysina działa na niekorzyść? Zależy od preferencji... o.O
Nie powiedziałabym, że to przekreśla atrakcyjność u faceta.
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 15:36   #26
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez hanecznikova Pokaż wiadomość
Łysina działa na niekorzyść? Zależy od preferencji... o.O
Nie powiedziałabym, że to przekreśla atrakcyjność u faceta.
Przekreśla nie, ale u 90% facetów jej ujmuje.
Nawet celebryci wyglądają gorzej łysiejąc, także...
Do łysiny trzeba mieć pasujące rysy twarzy. Screenshot_20240419_163149_com.android.chrome_edit_782799324682110.jpgScreenshot_20240419_163201_com.android.chrome_edit_782791474448777.jpgScreenshot_20240419_163057_com.android.chrome_edit_782702256700354.jpgScreenshot_20240419_162618_com.android.chrome_edit_782696999987854.jpgInCollage_20240419_163534533_edit_782980516602915.jpgScreenshot_20240419_162158_com.android.chrome_edit_782316581691037.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 16:59   #27
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Mi się wydaje, że wszystko zależy od danej osoby, a konkretnie genów (w pewnym stopniu) i stylu życia. Facet, który jest zadbany, nie stroni od ruchu i nosi dobrze dobrane ciuchy i fryzurę, w wieku 40 lat często jest o wiele atrakcyjniejszy i bardziej męski, niż niejeden 30-latek. Ale jeśli się zapuści na kanapie z piwem w ręku i wyhoduje brzuszek, to cóż...

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 20:07   #28
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Kwestia gustu ale dla mnie żadne oznaki wieku nie dodają panom urody (zmarszczki, siwizna, łysina, poważniejsze rysy twarzy). Uważam, że w wieku powiedzmy ok 20-26 są najładniejsi a powyżej do plus minus 35 najbardziej atrakcyjni
Ale mnie nigdy nie kręcili starsi ode mnie faceci, wręcz wolę ciut młodszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-20, 00:48   #29
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Akurat ja mam zakola od małego i ratuje się bujną czupryną, która je zakrywa. Jeśli stracę te włosy to od razu wypierdzielam do Turcji na przeszczep, bo nawet bezdomnej kotki nie wyrwę
Nawet nie trzeba do Turcji bo jest w Warszawie tez klinika z Turkami co robią te zabiegi. No a wiem bo sama mieszkam w Warszawie teraz i zauważyłam.
Aczkolwiek gusta są różne. W moim guście nie są łysi ale czasem podobają się kobietom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-21, 07:47   #30
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 130
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

No jest ułamek facetów którym lepiej z Lusina ale z reguły są to wysocy i bardzo dobrze zbudowani panowie xd którzy i z włosami byliby atrakcyjni

No i taka prawda. Łysina nikomu atrakcyjności nie dodaje i kropka. Tak samo jak zmarszczki i siwe włosy
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 11:05:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.