VENEZIA - opinie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 17:12   #121
livia277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

@sylion jak nie wierzysz, że te buty to badziewie, to mogę ci fotki podesłać co się dzieje z butami po 2 sezonach, kiedy używasz je sporadycznie. Mam kilka par kozaków i tak większość zimy chodzę w botkach. Skusiłam się na kozaki Venezia, bo podobał mi się fason. Okazało się, że się rozpruły. Szew puścił od wewnątrz i od zewnątrz nad piętą. Zrobiła się dziura na wylot na jakieś 2 cm. Teraz walczę z reklamacją. Wszystkie chamskie maile od nich oraz ksero protokołu oraz zdjęcia butów mam do wglądu. To nie hejt. Poszukaj info w sieci, albo przejdź się do pierwszego lepszego rzecznika konsumentów. Produkują byle co i sprzedają za krocie. Buty nie są w ogóle warte tej ceny.
livia277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 22:15   #122
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Pisałam w tym wątku parę lat temu, teraz wróciłam po zakupie kilku kolejnych par butów w Venezii i nadal jestem zdziwiona. Z moimi jakimś cudem nie dzieje się nic złego, w dodatku są bardzo wygodne. Zadziwiający jest ten zbiorowy hejt. Chyba, że ja mam wyjątkowe szczęście do butów. Z moich doświadczeń wynika, że buty Venezii mają świetną stylówę i niezłą jakość. Do tej pory reklamowałam dwa razy: za pierwszym razem zgubił mi się element dekoracyjny, który został wymieniony (chociaż firma nie miała takiego obowiązku), za drugim zepsuty obcas bez problemu został naprawiony po 1,5 roku używania. Biorąc pod uwagę, że kupuję mnóstwo butów, głównie tej marki, to niezły wynik. Pozostanę jej wierna.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 17:32   #123
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Zaskoczyła mnie taka liczba złych opinii. Jestem maniaczką butów i kupuję zdecydowanie za dużo w każdym sezonie. Venezia to mój ulubiony sklep i miałam stamtąd mnóstwo butów i wszystkie były super. Tylko raz składałam reklamację, na urwane zdobienie z sandała. Poinformowano mnie, że reklamacja tego nie obejmuje, ale "zrobią co się da" i za darmo uzupełniono mi brakujący element. Może miałam szczęście. Ale zasiałyście ziarno wątpliwości i teraz przed każdym zakupem będę jeszcze uważniej oglądać buty.
Zgadzam się natomiast, że ich ceny są za wysokie. Dlatego kupuję je tylko na wyprzedaży i w outlecie.
zauważ ze zle opinie wystawiają osoby które maja po 2, 3 posty (pewnie wszystkie w tym watku). Zarejestrowac się żeby tylko psioczyć na buty? hmm Myslalam ze może poczytam tutaj cos ciekawego ale widze toczy się woja beznadzieja kontra wspaniale wiec uciekam
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:50   #124
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Pisałam w tym wątku parę lat temu, teraz wróciłam po zakupie kilku kolejnych par butów w Venezii i nadal jestem zdziwiona. Z moimi jakimś cudem nie dzieje się nic złego, w dodatku są bardzo wygodne. Zadziwiający jest ten zbiorowy hejt. Chyba, że ja mam wyjątkowe szczęście do butów. Z moich doświadczeń wynika, że buty Venezii mają świetną stylówę i niezłą jakość. Do tej pory reklamowałam dwa razy: za pierwszym razem zgubił mi się element dekoracyjny, który został wymieniony (chociaż firma nie miała takiego obowiązku), za drugim zepsuty obcas bez problemu został naprawiony po 1,5 roku używania. Biorąc pod uwagę, że kupuję mnóstwo butów, głównie tej marki, to niezły wynik. Pozostanę jej wierna.
Też byłam wierna tej firmie, do dzisiaj. W zamówieniu online przysłali mi sandały z uszkodzonym paskiem. Na bezczelnego. Nie był popruty, był wyrwany i przymocowany bylejak. Ewidentne uszkodzenie, a but pewnie poreklamacyjny. Jestem wściekła. Dużo zamawiam online i wcześniej się z takim czymś nie spotkałam. W Venezi więcej zamówień nie będzie. Nie mam zamiaru narażać się na takie chamstwo i koszty związane z odsyłaniem.
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 09:28   #125
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Zamówiłam do tej pory kilka par butów, wszystko było w porządku choć na żywo trochę mniej mi się podobały niż na zdjęciach.

Paczka, którą otrzymałam teraz będzie już ostatnią z tej firmy. Zamówiłam dwie pary butów, z botkami jest wszystko ok. Natomiast mokasyny dostałam w dwóch różnych rozmiarach. Nie cierpię takiej bylejakości, przez ich błąd muszę się bujać ze zwrotem. Na szczęście jest jeszcze mnóstwo innych sklepów.
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 20:21   #126
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Mam trzy pary butów Venezia. Dwie z nich to baleriny. Przechodziłam w nich całą wiosnę i lato. Tej jesieni nabyłam mokasyny. Miałam je dosłownie dwa razy na sobie więc nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Ale co do tamtych butów to myślę, że jeszcze max jeden sezon w nich pochodzę. Skóra jest bardzo delikatna, widać lekkie zagniecenia, wkładki się odkleiły. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek kupię coś u nich. W każdym razie za taką cenę wolę sprawdzone i wygodne buty z Ryłko, które mam już ładnych kilka lat.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 12:27   #127
Agata_Wikt
Przyczajenie
 
Avatar Agata_Wikt
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Witam wszystkich!
Ja także nie zawiodłam się jeszcze na butach z tej firmy. Mam nadzieje, że tak już zostanie, bo nie są to buty tanie
<sprzedaz>

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-12-09 o 16:58
Agata_Wikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-11, 19:33   #128
foxlady
Przyczajenie
 
Avatar foxlady
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: VENEZIA - opinie

Ja też jestem zaskoczona. Obecnie posiadam 5 par butów od nich, 2x czółenka, 2x kozaki i jedne botki, dodatkowo mam od nich 3 torebki które również świetnie mi służą.

Oczywiście dbam o buty, regularnie je pastuje, jest to skóra więc gdy o nią nie zadbamy będzie przemakać i się niszczyć.

4 z 5 par mam od ponad roku, nic nie z nimi nie dzieje, a chodzę w nich często i nie oszczędzam jakoś szczególnie. Co najważniejsze buty tej firmy są dobrze wyprofilowane i nawet najwyższy obcas nosi mi się bardzo wygodnie.



Wszystkie rzeczy kupiłam w sklepu online, na razie nie zdarzyło mi się że przysłali coś wadliwego u musiałabym zwracać.



Póki co jestem wierna firmie
foxlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 20:06   #129
lolapopp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: VENEZIA - opinie

Generalnie uważam, że buty są dobrej jakości, niestety sklepu nie mogę polecić. Obsługa klienta jest fatalna. Po zakupie kilku par, zachęcona jakością kupiłam kolejną. Niestety po kilkukrotnym użytkowaniu buty były w fatalnym stanie. Stwierdziłam, że się zdarza, od tego jest reklamacja. Zgłosiłam się w sklepie by oddać buty do wymiany. Dostałam odpowiedź negatywną. Nie jestem konsumentem, który nie zna swoich praw, więc napisałam odwołanie, uargumentowałam, dlaczego należy mi się zwrot, albo chociaż udowodnienie, że buty nie były wadliwe (powołując się na domniemanie istnienia wady fizycznej). Dostałam krótką odpowiedź, że sklep podtrzymuje swoje stanowisko. Bez żadnego odniesienia do moich argumentów i przepisów, na które się powołałam. Najbardziej uderzył mnie lekceważący stosunek do klienta. Kupując buty w takiej cenie liczę, że posłużą dłużej niż kilka tygodni. Porządna marka dba też o to, by wadliwe towary wymieniać, albo zwracać poniesione koszty. Nie tutaj. Niestety, o ile wierzę, że trafiłam na jedną felerną parę wśród wielu dobrej jakości modeli, straciłam całkowicie zaufanie do marki i zapewne już nigdy nie kupię butów w tym sklepie. Nie mam energii by walczyć dalej o uznanie reklamacji, zatem sklep wygrał kilkaset złotych, gratuluję i stracił klienta.
lolapopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 21:55   #130
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Dot.: VENEZIA - opinie

Mam kilka par butów Venezia i jestem bardzo zadowolona. Jedne z najwygodniejszych butów jakie mam.
Natomiast torebki są rewelacyjne. Najstarszą torebkę mam już ponad 6 lat i nadal wygada jak nowa. Od tego czasu nabyłam kolejne 5 sztuk i wszystkie sprawują się super. Ceny na promocjach są bardzo przystępne.
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-01 22:55:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.