Mamy luty 2022 :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-18, 19:03   #511
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Rewelka, cieszę się bardzo! Takich wieści od Ciebie oczekiwałam, cudownie. Trochę zazdro, że już macie imię, jak to się robi?

Mariell, dzięki za podpowiedź z H&M. Może jak będę w piątek w mieście to tam też zajrzę. Już gdzieś mi się obiło o uszy, że mają fajne rzeczy dla bobasów.

Zacpanarapem, masz rację co do kolorów. Mój mąż też mówi, że nikt nie zabrania kupować granatu dla dziewczynki. Ale dzisiaj zadzwoniłam do sklepu popytać czy mają ten wózek na stanie żeby sobie pojeździc i nie mają. One są tylko online. No i jak tu kupić? Będę w piątek inne testować. Podoba mi się jeszcze jeden podobny do Twojego ale to też nowość i nie wiem czy trafię akurat. Co do rozmiaru ubranek to ja takich małych w życiu w ręce nie miałam i jestem ciekawa jak to będzie jak w piątek pomacam.

Krejzi, już niedługo poznacie płeć. Ty miałaś jakieś podejrzenia co tam w brzuchu u Ciebie siedzi? Ale Cię niefajne coś złapało. Kuruj się, trochę wolnego nie zaszkodzi. A co do plakania no to przepraszam ale to nie jest powód jak człowiek głodny, a wszystko jest niedobre? Ja tam to rozumiem.

Mnie dziś moja team leaderka w pracy tak podniosła ciśnienie że po prostu o mało nie powiedziałam jej, że jest głupią gęsią. Chciałam innego słowa użyć ale mogłoby nie przejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-18, 19:18   #512
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cześć Dziewczyny
Przepraszanie tak rzadko tu bywam ostatnio, ale nie ogarniam życia tzn teraz już jest dobrze, bo od poniedziałku jestem na 2 tygodniowym urlopie, wyjechaliśmy w góry i staram się ograniczać internet do minimum, ale wcześniej miałam taki młyn w pracy, żeby podomykac wszystko przed urlopem i jeszcze w międzyczasie przekazywać moje obowiązki innej osobie, ze momentami zapominałam jak się nazywam.

Co do wózka to ja się zaczynam powoli rozglądać, ale co sobie upatrzą jakiś konkretny model to albo później trafie na super opinie o innym, albo trafi się jakaś niepochlebna na temat tego który wybrałam i za nic nie mogę się zdecydować póki co myśle o Mutsy nio lub Joolz day.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-18, 19:24   #513
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cześć, Ja już po genetycznych, po Pappie mam wynik skorygowany ryzyka jak u 15latki i mogę odstawiać ostatnie leki . Poczułam się trochę pewniej, mam zamiar w piątek powiedzieć w pracy o ciąży. Zamówiłam też pierwszą przesyłkę dla młodej z duperelami, więcej póki co nie kupuje, bo bratowa zadeklarowała, że mi wszystko odda, zobaczymy co będzie trzeba dokupić .
Dziewczyny, ja mam nadzieję, że poza fb będziecie też tutaj zaglądać, bo ja zupełnie fejsbukowa nie jestem.

Mariell, witam w klubie wybrzuszonych, ja jestem daleko za Tobą a brzuch jest już nie do ukrycia . Mam nadzieję, że jak odstawie leki to przynajmniej mi opuchlizna zejdzie. Dzisiaj w pracy miałam spotkanie online i jak na kompie zobaczyłam swoje odbicie to normalnie księżyc w pełni.


Fabde, Hellcat, super, że dzieciaki się już ujawniły i udało się zgodnie z waszymi preferencjami .


Rewelka, ale ulga, że wszystko dobrze. Pewnie, że teraz czas na odstresowanie i szoping, pochwal się co kupiłaś .
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 07:08   #514
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Dziewczyny, kupiłam wczoraj znienacka wózek
Na OLX, 10 minut autem ode mnie, znalazłam za 400 zł używany, ale w stanie idealnym, retro, o taki jak ten:
https://www.sklep-tosia.eu/pl/produc...lus-53131.html
Do północy wczoraj rozkminialiśmy, co do czego i jak montować poszczególne elementy Jestem zachwycona! Jedyny minus to waga, ciężki jest jak stu diabłów. Nie ma też skrętnych kół, ale podobno to kwestia przyzwyczajenia i duży plus w trudnym terenie, a to dla mnie istotne, bo dużo czasu spędzam w lesie.
Zaczynam też powoli wpadać w szał ubrankowy, tylko póki co bezpiecznie dla portfela, bo w lumpeksach można wygrzebać tam cuda, nietuzinkowe, niezniszczone i za kilka złotych. Problem w tym, że jeszcze nie bardzo ogarniam te wszystkie części garderoby, np. kiedy to śpioszki, a kiedy pajacyk
W niedzielę wieczorem jestem umówiona na oglądanie łóżeczka, też przez OLX, z litego drewna, z szufladą, za, uwaga...50 złotych polskich

Jutro wyjeżdżamy na moje ukochane Mazury na weekend,szkoda, że pogoda jest tak mocno jesienna
A Wy jakie macie plany?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 07:46   #515
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Dziewczyny, na gwałt potrzebna porada: jakie ciuszki na sam początek kupować? Bo ja to więcej niż zielona jestem. Jutro jedziemy na zakupy i muszę coś kupić, no muszę. Od 56 zaczynacie? Bo wczoraj znajoma mówiła że to za duże. No ale co czytam to każdy pisze, że dużo dzieci już od początku się w 56 mało co mieści. Więc w końcu jak to jest? I co kupić? Jakie części garderoby? Wasza porada na wagę złota.

Madzia, no nareszcie jesteś. Udanego urlopu Wam, odpoczywaj i tankuj energię.

Ulotnamelodia, super wieści! Fajnie masz z taka bratową, spora oszczędność. Co do FB to ja też raczej mało zaglądam więc na mnie możesz liczyć na 100%

Fabde, no mój wózek kupiłaś. Te skrętne koła są dobre do miasta, to prawda, na pewno to wygoda, ale mnie się w ogóle nie podobają. Szczególnie że z przodu są mniejsze. Twój jest cudny. Ja też planuje po polach i lasach z nim zasuwać. I też się obawiam, że mój będzie ciężki ale nie muszę go wciągać po schodach to powinnam dać radę. Pokaż koniecznie co z ciuszków kupiłaś. I udanego mazurskiego weekendu, może pogoda się trochę poprawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 08:27   #516
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Mój Marcel urodził się 53cm i zaczynałam od 56,na początku po prostu musiałam podwinąć rękawki w długich bodziakach i urodzil się w grudniu, więc mialam bodziaki z krotkim, z długim, pajacyki, spiochy, polspiochy i rampersy na początek. Na wyjście na spacer mialam spiworek w wózku, do tego kombinezon a pod kombinezon długie body, długie polspiochy albo spiochy a jesli było jakoś mega zimno to ewentualnie jakis lekki sweterek.
Z doświadczenia - sweterki czy bluzy z kapturem są strasznie niewygodne dla takiego malucha, warto mieć duzo bodziaków z krotkim jak się ma ciepło w domu (mój mały uwielbiał byc porozbierany) i najlepsze dla mnie były takie bodziaki jak na fotce, kopertowe to koszmar Body-niemowlece-Kupa.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 12:36   #517
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Hej dziewczyny,

Choróbsko sobie poszło, znów czuję się głodna jak wilk,obolała,ciężka i gruba czyli w ciąży. Ale za to mój Mężu się teraz męczy

Czuję się fest do tyłu przy was dziewczyny - już wózki wybrane,kupione a my sobie seriale oglądamy wieczorami zamiast się konkretami zająć

Była wzmianka o imionach - u nas już od lat były wybrane imiona. Chłopczyk będzie Theo a dziewczynka Maja albo Maya ( boję się że będą tutaj wymawiać Maja jako Madża)

Hellcat ja też się czuję jak w ciemnogrodzie jeśli chodzi o rozmiary, co i ile kupić itd. Moja mama codziennie praktycznie coś kupuje w Pepco i większość 62 albo 68. Super ale co jeśli 68 wypadnie w lato? Przecież na siłę misiowatego kombinezonu nie założę

Fabde Ty nasza wątkowa Grażyna biznesu jesteś! Taka perełka piękna kciuki żeby z łóżeczkiem poszło równie gładko!

Jeśli chodzi o ciuszki to jeśli będzie chłopak to szwagierka ma ciuszków na tony dla nas po jej dwóch chłopakach. Napewno coś też dokupimy bo niechce tracić tego całego funu wyprawkowego tylko dlatego że ktoś nam dał i wystarczy.
Nawet na Vinted czy Marketplace widziałam fajne zestawy.

Jeśli w niedzielę żuczek ładnie da sobie między nogami zajrzeć i będzie w miare pewne kto to taki to wtedy napewno wyciągam portfel i ciężko będzie mnie okiełznać

Ulotnamelodia - bez obaw. Mimo ze na fb można się bardziej "obnarzyć" to nadal będziemy tutaj zaglądać. Żadnej lutówki nie zostawimy na lodzie! Pochwal się fotkami jak paczka dojdzie

Madzia korzystajcie z urlopu !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez krejzicatlady
Czas edycji: 2021-08-19 o 12:38
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-19, 13:44   #518
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

HellcatRedeye mam dokładnie ten sam problem z rozmiarami, czarna magia również czekam na porady w tej materii

xPsychox a czemu kopertowe koszmar? Doradz

krejzicatlady dobrze, żeś zdrowa, Kobito I obyś w niedzielę poznała płeć
Taka ze mnie Grażyna byznesu, że właśnie dostałam mandat za prędkość, także ten...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 14:27   #519
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez fabde Pokaż wiadomość
HellcatRedeye mam dokładnie ten sam problem z rozmiarami, czarna magia również czekam na porady w tej materii

xPsychox a czemu kopertowe koszmar? Doradz

krejzicatlady dobrze, żeś zdrowa, Kobito I obyś w niedzielę poznała płeć
Taka ze mnie Grażyna byznesu, że właśnie dostałam mandat za prędkość, także ten...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
🤣 No bo żeby zdąrzyć na promocję trzeba czasem docisnąć gazu trochę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 14:32   #520
Mariell_
Raczkowanie
 
Avatar Mariell_
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 108
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Ulotnamelodia, oczywiście że będziemy zaglądać na wizaż . Super ze wyniki dobre.
Fabde, ale ci się udało pięknie z wózkiem i lozeczkiem, takie okazje cenowe . Miłego weekendu na Mazurach, mimo pogody baw się dobrze i wypoczywaj. Nie zazdroszczę mandatu, wysoki?
Hellcat, ja chyba zacznę zakupy właśnie od rozmiaru 56 jak radzą dziewczyny. Jakby kurczak był mniejszy to zawsze można rękawki podwinąć chyba, co nie? Zresztą ja liczę że mój Maluch nie będzie jakimś pulpetem bo oboje z mężem rodziliśmy się sporo przed terminem, z niższa waga, a ja w ogóle bylam malutkim wczesniakiem więc mam troszkę nadzieje ze oby nie wczesniactwo ale wagę urodzeniowa chociaż w małym stopniu da się odziedziczyć .
Psycho czemu polecasz właśnie te bodziaki z zakładkami? W czym są wygodniejsze? Pytam bo właśnie wszyscy mówią że na początek lepsze te kopertowe bo nie trzeba przekładać przez główkę itd a według ciebie koszmar. Od czego to zależy?
Krejzi, Teo to było moje wymarzone zdrobnienie dla chłopca, uwielbiam jak brzmi . Ale w Polsce musiałby to być Teodor albo Teofil a te imiona już mi się nie podobają . Czekamy do niedzieli na płeć
Co do wózków to jak przeglądam na necie to strasznie mi się spodobal Muuvo Quick 3.0. I to że podobno jest bardzo lekki i zwrotny. Muszę go kiedyś obejrzeć w sklepie. Ale my i tak planujemy zakup wózka już na samą końcówkę ciąży żeby nie stał niepotrzebnie i nie tracił gwarancji. Ewentualnie jak będą jakieś przeceny może na black friday czy święta .

A jeszcze mam takie pytanie, może się któraś orientuje, co mogę zbadać oprócz zwykłej morfologii żeby sprawdzić czy nie mam anemii? Bo jutro będę w laboratorium a od paru dni mecze się z zajadem na ustach. Wczoraj w aptece pani mi poleciła masc i rzeczywiście chyba się już goi ale czytałam że zajady się robia wlasnie przy anemii i chce to sprawdzić tylko nie wiem co zbadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mariell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 14:38   #521
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Ogólnie to każdy na pewno ma jakieś swoje preferencje ale jeśli chodzi o mnie, to te kopertowe strasznie mnie wkurzały, mnóstwo zapinania i czasami to nie wiadomo było jak to w ogóle pozapinać a te z zakładką owszem, zakłada się przez główkę ale się bardzo fajnie rozciągają i nie trzeba przeciskać ani nic... A ostatnio na tiktoku odkryłam, że można je ściągać w dół zamiast górą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-19, 15:06   #522
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Ogólnie to każdy na pewno ma jakieś swoje preferencje ale jeśli chodzi o mnie, to te kopertowe strasznie mnie wkurzały, mnóstwo zapinania i czasami to nie wiadomo było jak to w ogóle pozapinać a te z zakładką owszem, zakłada się przez główkę ale się bardzo fajnie rozciągają i nie trzeba przeciskać ani nic... A ostatnio na tiktoku odkryłam, że można je ściągać w dół zamiast górą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj na tik toku odkryłam że jak się dziecko przebiera to podwinąć body do góry i rączki dziecku zawinąć w body i zapiąć tymi guziczkami i wtedy łatwiej przebierać ale oczywiście życie zweryfikuje te złote rady tik tokowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 15:45   #523
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Fabde, to już poważna inwestycja za Tobą. Super, że udało się złapać okazję. Jak się uda z tym łóżeczkiem jeszcze to będziesz naszą królową okazji .
Co do ciuszków to byłam z siebie zadowolona, bo opanowałam nazewnictwo tych wszystkich ciuchów. Wyobrażałam sobie, że w lutym będę ubierać body z długim rękawem i do tego półśpiochy/spodenki. Dopiero bratowa uświadomiła mnie, że spodenki na początek to nie do końca dobry pomysł ze względu na kikuta od pępowiny, cała moja strategia legła w gruzach . Co do rozmiaru to ja od razu inwestuje w 62. Mąż przy porodzie miał ponad 60 cm, dodatkowo urodził się jako człowieczek michelin z wagą 5,25, ja jak na bliźniaka też mała nie byłam.

W temacie imion mi się zawsze podobała Laura i tak chciałam nazwać córkę. Teraz trochę się waham, imię bije rekordy popularności przez Annę L, która spopularyzowała to imię.


Dziewczyny, macie jakiś pomysł na odświeżenie wózka z drugiej ręki? Mój stoi zaparkowany od 3 lat w piwnicy i zastanawiam się jak go przywrócić do używalności. Chyba wywiozę go na ozonowanie do mojej mamy.
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 16:07   #524
rewelka111
Rozeznanie
 
Avatar rewelka111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 648
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez Mariell_ Pokaż wiadomość

A jeszcze mam takie pytanie, może się któraś orientuje, co mogę zbadać oprócz zwykłej morfologii żeby sprawdzić czy nie mam anemii? Bo jutro będę w laboratorium a od paru dni mecze się z zajadem na ustach. Wczoraj w aptece pani mi poleciła masc i rzeczywiście chyba się już goi ale czytałam że zajady się robia wlasnie przy anemii i chce to sprawdzić tylko nie wiem co zbadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno żelazo, a lepiej nawet stężenia ferrytyny choć jest z tego co pamiętam jest droższym badaniem. A całkiem najlepiej to zrobić oba. Ach, no i w ciąży, zważywszy, że pewnie wszystkie wcinamy kwas foliowy warto dołożyć poziom witaminy B12
__________________
...

Edytowane przez rewelka111
Czas edycji: 2021-08-19 o 16:11
rewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 08:20   #525
Mariell_
Raczkowanie
 
Avatar Mariell_
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 108
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cześć dziewczyny, ja właśnie wróciłam z labo. I znowu 175 zł nie moje . Chyba jednak nie będę mówić do Młodego "Franek" tylko "moje drogie dziecko" bo to ile wydaje na te wszystkie badania i wizyty to głowa mała. No i plus wizyty i leczenie przed ciąża żeby w ogóle w nią zajść . No ale nic, chciałam to mam, mogę sobie ponarzekać a i tak wydalabym wszystkie pieniądze żeby mieć pewność że z Maluchem jest wszystko dobrze i dobrze się rozwija. Chyba instynkt macierzynski dobrze działa
Rewelka, dzięki za podpowiedź, zrobiłam w końcu żelazo i Wit b12.
Dzisiaj ma mi przyjść zamówienie z sinsaya. Wzięłam w końcu na próbę tę jedne jeansy ciążowe. Zobaczymy co to przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mariell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 08:31   #526
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Mariell_ pochwal się koniecznie tymi jeansami, też jestem ciekawa jak one wyglądają na żywo i jak z jakością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 10:56   #527
Mariell_
Raczkowanie
 
Avatar Mariell_
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 108
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez fabde Pokaż wiadomość
Mariell_ pochwal się koniecznie tymi jeansami, też jestem ciekawa jak one wyglądają na żywo i jak z jakością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już odebrałam ogólnie jestem zaskoczona pozytywnie. Szczerze myślałam że to będzie taka troche szmata, w końcu sinsay nie powala zwykle jakością. A tu fajna jakość, mięciutkie, rozciągliwe ale takie odpowiednio grube a nie jak jegginsy. Wzięłam rozm 34 bo ogólnie taki noszę. W tym pasie to mam jeszcze sporo miejsca tak że jeśli się nie roztyje a urośnie mi sam brzuch to powinno być ok. Najwyżej z czasem domówię jeszcze może rozmiar większe, zobaczymy. Ale ogólnie jak ktoś nie chce używanych a szkoda mu płacić większej kwoty np w H&M to naprawde polecam .
A tu moje krótkie nóżki:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg IMG_20210820_112633-01-01.jpeg (49,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_20210820_113009-01-01.jpeg (37,5 KB, 60 załadowań)
Mariell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 13:35   #528
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

O woooow, wyglądają naprawdę dobrze! Skuszę się i ja w takim razie
I zazdro figury, serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 17:49   #529
czerwiec2017
Zadomowienie
 
Avatar czerwiec2017
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 970
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Hej dziewczyny, wracam i zostaję🥳
Na ostatnim USG wyszedł termin na 27 lutego 2022, mam się tego trzymać, więc mogę zostać u was
Chętnie dołączę też na FB, ale jak znajdę grupę?
Obecnie 13tc, lekarz powiedział, że na 90% dziewczynka (czyli druga córeczka )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czerwiec2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-20, 18:25   #530
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez czerwiec2017 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wracam i zostaję🥳
Na ostatnim USG wyszedł termin na 27 lutego 2022, mam się tego trzymać, więc mogę zostać u was
Chętnie dołączę też na FB, ale jak znajdę grupę?
Obecnie 13tc, lekarz powiedział, że na 90% dziewczynka (czyli druga córeczka )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grupa nazywa się Lutowe Wizażanki 2022 i w odpowiedzi na pytanie musisz podać swój nick
P. S. Mamy taki sam termin ️ chociaż ja będę miała cc więc pewnie i tak wypluje się wcześniej 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 06:33   #531
czerwiec2017
Zadomowienie
 
Avatar czerwiec2017
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 970
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Grupa nazywa się Lutowe Wizażanki 2022 i w odpowiedzi na pytanie musisz podać swój nick
P. S. Mamy taki sam termin ️ chociaż ja będę miała cc więc pewnie i tak wypluje się wcześniej 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na akceptację
Ja jestem po CC i czekam na decyzję lekarza czy mam próbować sn, czy też odrazu kolejna CC więc albo cesarka i też szybciej poznam bobaska, albo sn i pewnie wyskoczy po terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czerwiec2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 07:03   #532
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez czerwiec2017 Pokaż wiadomość
Czekam na akceptację
Ja jestem po CC i czekam na decyzję lekarza czy mam próbować sn, czy też odrazu kolejna CC więc albo cesarka i też szybciej poznam bobaska, albo sn i pewnie wyskoczy po terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaakceptowałam od razu
Ja mam tokofobie i nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie cesarka to też było dla mnie ciężkie przeżycie i w ogóle cały pobyt w szpitalu, minęło prawie 3 lata a ja nadal pamiętam jakby to było wczoraj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 09:04   #533
Mariell_
Raczkowanie
 
Avatar Mariell_
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 108
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Fabde, dzięki a dżinsy naprawdę polecam.
Czerwiec2017 witamy z powrotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mariell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 10:36   #534
czerwiec2017
Zadomowienie
 
Avatar czerwiec2017
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 970
Dot.: Mamy luty 2022 :)

A co taka cisza dziewczyny na tej grupie FB? 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czerwiec2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 12:10   #535
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Napisalam do Was dlugasnego posta i mi wcielo. Wiec tylko w skrocie bo mnie krew zalewa jak cos takiego sie stanie.

Krejzi, tez chcialam Theo lub Alec, no ale problem odpadl.

Mariell, super spodnie i pieeekny brzusio.

Czerwiec, fajnie ze jestes!

Bylam na pierwszych zakupach i zlapalam od razu rozmiar 62 wedlug Waszych rad. Plus 3 pary skarpetek, bo byly piekne i rozowe i podstepnie przykleily mi sie do reki, wiec coz... Patrzylismy na wozki i jestem zalamana - wszystkie sa brzydkie. Ogolnie to wiekszosc bardzo ciemna no i bardzie wiele ma ceny z kosmosu. Mimo, ze dziadki wozek sponsoruja to nie wyobrazam sobie zawolac od nich np. 6 tys. zl. Mysle, ze jednak stanie na naszym retro wozku, bo to byla milosc od pierwszego wejrzenia i nie wyjdzie mi juz ze lba na pewno.

Jak tam Wasze brzuszki? Sa? Ja mam wrazenie, ze moj nie rosnie i (oczywiscie!) sie niepokoje. Zaczelismy 16 tydzien i w sumie to spodziewalabym sie, ze przynajmniej w jeansy nie wejde, ale gdzie tam. We wtorek mam lekarza, bede rozmawiac miedzy innymi o tym i o dalszym powolnym spadku wagi.

Wedlug mojej poloznej mam za wysokie cisnienie, czy to jest wskazanie do cesarki?
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 12:34   #536
czerwiec2017
Zadomowienie
 
Avatar czerwiec2017
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 970
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Napisalam do Was dlugasnego posta i mi wcielo. Wiec tylko w skrocie bo mnie krew zalewa jak cos takiego sie stanie.

Krejzi, tez chcialam Theo lub Alec, no ale problem odpadl.

Mariell, super spodnie i pieeekny brzusio.

Czerwiec, fajnie ze jestes!

Bylam na pierwszych zakupach i zlapalam od razu rozmiar 62 wedlug Waszych rad. Plus 3 pary skarpetek, bo byly piekne i rozowe i podstepnie przykleily mi sie do reki, wiec coz... Patrzylismy na wozki i jestem zalamana - wszystkie sa brzydkie. Ogolnie to wiekszosc bardzo ciemna no i bardzie wiele ma ceny z kosmosu. Mimo, ze dziadki wozek sponsoruja to nie wyobrazam sobie zawolac od nich np. 6 tys. zl. Mysle, ze jednak stanie na naszym retro wozku, bo to byla milosc od pierwszego wejrzenia i nie wyjdzie mi juz ze lba na pewno.

Jak tam Wasze brzuszki? Sa? Ja mam wrazenie, ze moj nie rosnie i (oczywiscie!) sie niepokoje. Zaczelismy 16 tydzien i w sumie to spodziewalabym sie, ze przynajmniej w jeansy nie wejde, ale gdzie tam. We wtorek mam lekarza, bede rozmawiac miedzy innymi o tym i o dalszym powolnym spadku wagi.

Wedlug mojej poloznej mam za wysokie cisnienie, czy to jest wskazanie do cesarki?
Ja miałam w pierwszej ciąży nadciśnienie i mimo to próbowali wywołać sn. Skończyło się cc, bo nic na mnie nie działało, ale chcieli dać mi spróbować

Brzuch mam już naprawdę spory, ale to pewnie przez to, że to druga ciąża. U mnie 14tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czerwiec2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 13:13   #537
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

A mowili Ci od razu, ze lepszym wyjsciem jest cc? Probowalas rzeczywiscie sn czy do ostatecznej proby nie doszlo bo jednak nie udalo sie zbic cisnienia? Wybacz te pytania, ale ja bardzo chcialabym rodzic sn i przeraza mnie perspektywa braku wyboru.

No tak, w drugiej ciazy to pewnie szybciej poszlo z brzuszkiem. No i raczej juz niebawem poczujesz ruchy. Ja sie nastawiam na 21 tydzien mniej wiecej, ciekawe czy sie sprawdzi.
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 13:53   #538
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Hej,

Byliśmy zobaczyć co w trawie piszczy i będzie Theo 🥰 bez wątpliwości chłopak rośnie

Czerwiec witaj z powrotem
Na fb cisza bo czekamy aż wszystkie dołączą i wtedy zamykamy ją na trzy spusty że nikt nas nie znajdzie

Hellcat u Ciebie z tym brzuszkiem inna historia bo Ty chudniesz ciągle. Z pewnością warto z lekarzem o tym porozmawiać ale z dzidziutką napewno wszystko dobrze

Mi wczoraj wpadła w oko online marka wózków Venicci i cenowo przystępne i opinie dobre. Ale mam w planie zrobić taką małą listę kilku modeli i marek i porządne rozeznanie zrobić włącznie z filmikami na YouTube itd.

Z tym ciśnieniem to też bym zostawiła lekarzowi żeby doradził co i jak.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 14:34   #539
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Krejzi, gratuluje!!! I to imie, ahhh, rozplywam sie. Jak to fajnie, ze powoli wszystkie dowiadujemy sie kto tam w srodku siedzi. Jak juz wszystkie sie dowiemy to sie ruchy zaczna. A jak tam maz zareagowal na synka?
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 14:56   #540
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Krejzi, gratuluje!!! I to imie, ahhh, rozplywam sie. Jak to fajnie, ze powoli wszystkie dowiadujemy sie kto tam w srodku siedzi. Jak juz wszystkie sie dowiemy to sie ruchy zaczna. A jak tam maz zareagowal na synka?
Dziękuje

Mężu zadowolony, ma cichą nadzieję że młody będzie fanem piłki nożnej

Zaledwie 2 minuty od nas mieszka brat męża I oni mają 2 synów - jeden kończy 3 latka w październiku a drugi dopiero rok skończy w grudniu wiec szykują się 3 muszkieterowie kuzyni B1G7TQYWF_izabela_8_b9c457aed798493f82c7cb5212205e4c_copy_908x767.jpg

Patrzcie jaki wstydniś 🥺 i jaka pupcia chudziutka 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez krejzicatlady
Czas edycji: 2021-08-22 o 14:57
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-05 16:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.