Kompulsywne obżarstwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-26, 15:36   #1
Kompulsywna_maria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 3

Kompulsywne obżarstwo


Bulimia ,kompulsywne obżarstwo … moja codzienność …
Meczy mnie codzienna walka i wyrzuty sumienia,ze znów nie powołałam … zawód … przy każdym niepowodzeniu, problemie zajadam masą żarcia. Aż do bólu brzucha wstydzę sie tego ,wstydzę sie siebie
Kompulsywna_maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 00:56   #2
kulkaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
Dot.: Kompulsywne obżarstwo

Trzeba małymi kroczkami z tego wychodzić. Nie ma co się głodzić, bo to nie jest klucz do sukcesu. Jak kiedyś przeszłam na dietę 1000 kcal, to wieczorami myślałam, że głowa mi eksploduje z bólu.
kulkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 10:58   #3
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Kompulsywne obżarstwo

A próbowałaś zdrowo się odżywiać? Przy dobrym zestawieniu produktów można chodzić najedzonym, nie przekraczając przy tym swojego zapotrzebowania kalorycznego = nie będziesz grubnąć.

Co nieco napisałem na podobny problem w wątku założonym przez Wika1122 tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282184
Zapoznaj się i spróbuj wprowadzić zmiany do swojego jadłospisu, powodzenia
Warzyw praktycznie można jeść do woli Ogólnie zdrowe produkty nawet w nadmiarze tak nie szkodzą.
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-31, 16:50   #4
wiktoriaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 10
Dot.: Kompulsywne obżarstwo

znam twój ból aktualnie szukam diety, na której znośnie da się wytrzymać i tak już żyć
wiktoriaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 10:30   #5
Omin001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Kompulsywne obżarstwo

jeżeli będziesz przez większość dnia się głodzić, to popołudnie zaczniesz od kompulsu. jak ciągniesz tak dłużej, to kompulsy będą pojawiały się cały czas. jest na to jeden jedyny sposób zacząć jeść! 4-5 posiłków dziennie. oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. będziesz w szoku jakie jest duże. i jedząc tyle nie schudniesz, ani nie przytyjesz. jeśli jakiś czas się głodziłaś, to rozsądne by było jakiś miesiąc jeść wg twojego zapotrzebowania, aby organizm przyzwyczaił się do regularnych posiłków i uspokoił się. twój organizm musi wiedzieć, że od teraz nie musi walczyć o jedzenie. po takim wyciszeniu obetnij sobie 500-700kcal i zaczniesz chudnąć - o ile taki jest twój zamiar. a jeżeli moja rada jest dla ciebie nie do zrealizowania, to proponuję biec pędem do psychologa.
Omin001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-16 11:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.