Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-26, 07:40   #3331
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Asiu, czy ja również mogłabym prosić o akceptację zaproszenia? Tez bym chętnie zobaczyła, jak wyglada metamorfoza
Oczywiście
Ale sobie uświadomiłam, że muszę poszukać fotki przed, tak żeby było widać ile te 275ml dodało.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 17:01   #3332
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Oczywiście
Ale sobie uświadomiłam, że muszę poszukać fotki przed, tak żeby było widać ile te 275ml dodało.
ja wrzucilam dzis pierwsze foto do siebie do albumu, w sumie to pierwsze foto mojego biustu jakim sie kiedykolwiem podzielilam, bo wczesniej nigdy zdjecia nawet nie zrobilam
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:48   #3333
ksiezycowa_pyza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć Dziewczyny!
Dziękuję wszystkim Wam za opinię. Udało się ustalić z Kliniką, że zostaną przygotowane dla mnie dwa zestawy (wielkości) implantów i ostatecznie zadecydujemy z doktorem w dzień operacji. Dopytam jeszcze czy rzeczywiście jest konieczność umieszenia implantów o dwóch różnych wielkościach. Ja nigdy u siebie nie zauważyłam żadnej asymetrii, nawet nie wiedziałam, że taką mam. Na konsultacji powiedziano mi, że tak jak teraz przy małym, naturalnym biuście tego zbytnio, na pierwszy rzut oka nie widać, tak przy implantach, kiedy piersi będą znacznie większe, będzie to już o wiele bardziej widoczne...
Nie mogę doczekać się już jutra, strasznie się cieszę, dziś zaczynam odczuwać lekkie poddenerwowanie, ale wynika to chyba z eksytacji a nie stresu Lecę zaraz pakować swój operacyjny niezbędnik obym tylko niczego nie zapomniała
Udanej niedzieli!
ksiezycowa_pyza1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 12:11   #3334
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Dziękuję wszystkim Wam za opinię. Udało się ustalić z Kliniką, że zostaną przygotowane dla mnie dwa zestawy (wielkości) implantów i ostatecznie zadecydujemy z doktorem w dzień operacji. Dopytam jeszcze czy rzeczywiście jest konieczność umieszenia implantów o dwóch różnych wielkościach. Ja nigdy u siebie nie zauważyłam żadnej asymetrii, nawet nie wiedziałam, że taką mam. Na konsultacji powiedziano mi, że tak jak teraz przy małym, naturalnym biuście tego zbytnio, na pierwszy rzut oka nie widać, tak przy implantach, kiedy piersi będą znacznie większe, będzie to już o wiele bardziej widoczne...
Nie mogę doczekać się już jutra, strasznie się cieszę, dziś zaczynam odczuwać lekkie poddenerwowanie, ale wynika to chyba z eksytacji a nie stresu Lecę zaraz pakować swój operacyjny niezbędnik obym tylko niczego nie zapomniała
Udanej niedzieli!
O, to tak samo jak ja, też miałam przygotowane 2 wielkości i mieliśmy podjąć ostateczną decyzję przed zabiegiem, ale ja byłam zdecydowana na większe, więc chodziło tylko o zgodę doktora Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 15:10   #3335
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
O, to tak samo jak ja, też miałam przygotowane 2 wielkości i mieliśmy podjąć ostateczną decyzję przed zabiegiem, ale ja byłam zdecydowana na większe, więc chodziło tylko o zgodę doktora Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam dwie wielkości, 265 i 315, ale niestety nie wlazło. Ale i tak je kocham 4go poprawka, oby szybko zleciało i już będzie spokój, mam nadzieję

Księżycowa - ja miałam mikro biust i też nie wiedziałam, że mam różnice w wielkości, bo była tak mała. Ale przy tym samym rozmiarze implantów piersi mam równej wielkości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-10-27 o 15:12
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 15:13   #3336
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
O, to tak samo jak ja, też miałam przygotowane 2 wielkości i mieliśmy podjąć ostateczną decyzję przed zabiegiem, ale ja byłam zdecydowana na większe, więc chodziło tylko o zgodę doktora Powodzenia!
Ja w sumie też miałam dwa rozmiary przygotowane, ale powiedziałam aby doktor zdecydował na sali który rozmiar będzie ładniej wyglądał, padło na mniejsze, bo zgodnie wraz z panią anestezjolog i pielęgniarką stwierdzili, że wyglądają lepiej.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 18:41   #3337
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja w sumie też miałam dwa rozmiary przygotowane, ale powiedziałam aby doktor zdecydował na sali który rozmiar będzie ładniej wyglądał, padło na mniejsze, bo zgodnie wraz z panią anestezjolog i pielęgniarką stwierdzili, że wyglądają lepiej.
Nie wiem, może jestem jakaś niekumata, ale nie rozumiem o co właściwie chodzi jak ktoś pisze coś w stylu większe nie weszły, albo te wyglądały lepiej. Przecież żaden chirurg (tak mi się wydaje) nie "zużywa" implantów tylko po to żeby sprawdzić jak wyglądają albo czy się zmieszczą, a jak nie to wkłada mniejsze. Raczej ocenia to na podstawie wymiarów i zazwyczaj chyba wkłada mniejsze. Ja np płaciłam osobno za implanty, więc jakby doktor miał sobie wkładać "na próbę" i miałabym płacić x2 to dziękuję bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-27, 18:50   #3338
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Nie wiem, może jestem jakaś niekumata, ale nie rozumiem o co właściwie chodzi jak ktoś pisze coś w stylu większe nie weszły, albo te wyglądały lepiej. Przecież żaden chirurg (tak mi się wydaje) nie "zużywa" implantów tylko po to żeby sprawdzić jak wyglądają albo czy się zmieszczą, a jak nie to wkłada mniejsze. Raczej ocenia to na podstawie wymiarów i zazwyczaj chyba wkłada mniejsze. Ja np płaciłam osobno za implanty, więc jakby doktor miał sobie wkładać "na próbę" i miałabym płacić x2 to dziękuję bardzo
Oczywiście, że nie wkłada, żeby przymierzyć! Ja byłam mierzona tuż przed operacją jeszcze raz. Ale swój przypadek, dlaczego nie szło wsadzić większych, już opisywałam
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 07:24   #3339
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie wkłada, żeby przymierzyć! Ja byłam mierzona tuż przed operacją jeszcze raz. Ale swój przypadek, dlaczego nie szło wsadzić większych, już opisywałam
A dlaczego by nie mieli wkładać? Doktor zamówił dla mnie dwa rozmiary, to przecież nie zostawił sobie jednych, tylko zapewne zwrócił. A co to za problem żeby zdezynfekować i ponownie zapakować? Obstawiam, że mają to dogadane z firmami od implantów, ale z ciekawości zapytam na kontroli.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 07:36   #3340
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
A dlaczego by nie mieli wkładać? Doktor zamówił dla mnie dwa rozmiary, to przecież nie zostawił sobie jednych, tylko zapewne zwrócił. A co to za problem żeby zdezynfekować i ponownie zapakować? Obstawiam, że mają to dogadane z firmami od implantów, ale z ciekawości zapytam na kontroli.
ja tez mialam przygotowane 2 wielkosci implantow i owszem przymierzaja je w trakcie operacji, ale lekarz nie wklada tam implantow do przymiarki tylko takie bardzo podobne (zapomnialam fachowej nazwy) ale widzialam je bo pokazywaj mi i tlumaczyl co i jak bedzie przebiegac. pozniej na to miejsce wchodza implanty, ktore uzywane sa tylko raz. Ja to nawet mialam robione w jednej piersi pod gruczol a pozniej pod miesien, bo lekarz mial dylemat w moim przypadku. Ale po operacji nie czulam zadnego wiekszego bolu, dopiero po tygodniu lekarz powiedzial mi ktora to piers.
gdyby mi o tym nie powiedzial nie wiedzialabym.
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 07:51   #3341
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
A dlaczego by nie mieli wkładać? Doktor zamówił dla mnie dwa rozmiary, to przecież nie zostawił sobie jednych, tylko zapewne zwrócił. A co to za problem żeby zdezynfekować i ponownie zapakować? Obstawiam, że mają to dogadane z firmami od implantów, ale z ciekawości zapytam na kontroli.
Zdezynfekować i ponownie zapakować? Przecież implanty muszą być sterylne, jak zapytałam lekarza czy mogę sobie je przymierzyć to powiedział, że nie ma mowy, wtedy nie nadawały by się już do użytku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 07:54   #3342
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Zdezynfekować i ponownie zapakować? Przecież implanty muszą być sterylne, jak zapytałam lekarza czy mogę sobie je przymierzyć to powiedział, że nie ma mowy, wtedy nie nadawały by się już do użytku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tez sobie nie wyobrażam, ze mogłabym trafić na implanty, które kiedyś były na próbę wkładane w klatkę piersiową innej kobiecie , a teraz mam je ja no dziewczyny, litości
Na próbę to są takie specjalne baloniki, które napełnia się solą fizjologiczną z odpowiednia ilością ml, żeby zobaczyć, jak to wyglada, ale nie wkłada się na próbę implantów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 09:14   #3343
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam Was Wszystkie!
Jestem tu nowa. Zdecydowałam się na operację piersi i teraz szukam odpowiedniego doktora. Słyszałam,że dobry jest M.Szcz. z Wa-wy .Czy to dobry wybór? Wiem że są kolejki, ale czy to dobry wybór?Proszę bardzo o radę.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Czy jest tu ktoś kto robił piersi u dr.M.Szcz. z W-wy? Błagam o odpowiedź.
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 11:28   #3344
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lisek150 Pokaż wiadomość
Witam Was Wszystkie!
Jestem tu nowa. Zdecydowałam się na operację piersi i teraz szukam odpowiedniego doktora. Słyszałam,że dobry jest M.Szcz. z Wa-wy .Czy to dobry wybór? Wiem że są kolejki, ale czy to dobry wybór?Proszę bardzo o radę.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Czy jest tu ktoś kto robił piersi u dr.M.Szcz. z W-wy? Błagam o odpowiedź.
Chodzi o Szczyta? Xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 11:32   #3345
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Tak
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 11:41   #3346
ksiezycowa_pyza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam Was Dziewczyny w "dzień mojej operacji"

Chyba mogło spotkać to tylko mnie... Otóż wstałam dziś rano, zwarta i gotowa jechać do Kliniki i co mi się przytrafiło? Dostałam miesiączkę, którą miałam mieć za 5-6 dni Pojechałam do Kliniki mimo wszystko, ale jak się można było spodziewać odmówiono mi operacji w dniu dzisiejszym. W broszurach informacyjnych było napisane, że "miesiączka może być przeciwskazaniem do operacji" ale nie żywiłam raczej nadziei. Operację mam przełożoną na środę na szczęście ale zanim uzgodniono ze mną termin a czekałam na niego ok 40 minut myślałam, że się tam popłaczę. No nic, trudno musiałabym się nie nazywać jak się nazywam, żeby mnie coś takiego nie spotkało
ksiezycowa_pyza1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 11:48   #3347
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza1 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny w "dzień mojej operacji"

Chyba mogło spotkać to tylko mnie... Otóż wstałam dziś rano, zwarta i gotowa jechać do Kliniki i co mi się przytrafiło? Dostałam miesiączkę, którą miałam mieć za 5-6 dni Pojechałam do Kliniki mimo wszystko, ale jak się można było spodziewać odmówiono mi operacji w dniu dzisiejszym. W broszurach informacyjnych było napisane, że "miesiączka może być przeciwskazaniem do operacji" ale nie żywiłam raczej nadziei. Operację mam przełożoną na środę na szczęście ale zanim uzgodniono ze mną termin a czekałam na niego ok 40 minut myślałam, że się tam popłaczę. No nic, trudno musiałabym się nie nazywać jak się nazywam, żeby mnie coś takiego nie spotkało
Oo nie co za pech pewnie stres zrobił swoje i okres się pojawił wcześniej... Najważniejsze, że masz już kolejny termin, będziesz miała trochę więcej czasu na rozmyślania nad wielkością implantów xD Żart, dla pocieszenia powiem Ci, że ja w dniu operacji zapomniałam zabrać oryginałów wyników badań
Lisek nie robiłam u niego, ale słyszałam, że jest przereklamowany, mega długie kolejki i ceny z kosmosu. Gdzieś też czytałam, że w kwestii ewentualnych reklamacji nie jest skory do poprawek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-10-28 o 11:50
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 12:03   #3348
ksiezycowa_pyza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Oo nie co za pech pewnie stres zrobił swoje i okres się pojawił wcześniej... Najważniejsze, że masz już kolejny termin, będziesz miała trochę więcej czasu na rozmyślania nad wielkością implantów xD Żart, dla pocieszenia powiem Ci, że ja w dniu operacji zapomniałam zabrać oryginałów wyników badań
Lisek nie robiłam u niego, ale słyszałam, że jest przereklamowany, mega długie kolejki i ceny z kosmosu. Gdzieś też czytałam, że w kwestii ewentualnych reklamacji nie jest skory do poprawek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, pewnie tak było niestety. Ogólnie się jakoś bardzo nie stresuje tą operacją raczej bardziej to ekscytacja i się cieszę, ale nie wiadomo też co tam się dzieje w podświadomości.
Najważniejsze, że udało się tak szybko mnie "wcisnąć" do środy już niedaleko.
ksiezycowa_pyza1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 12:09   #3349
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Lisek nie robiłam u niego, ale słyszałam, że jest przereklamowany, mega długie kolejki i ceny z kosmosu. Gdzieś też czytałam, że w kwestii ewentualnych reklamacji nie jest skory do poprawek.
To kogo wybrać, jestem załamana, bo myślałam, że to renoma i nie będę potem klnąć, że mogłam,,dołożyć " i iść do Fachowca. Ten cały program o operacjach i zadowolonych pacjentkach,długie kolejki więc sądziłam że to będzie najlepszy wybór.
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 14:39   #3350
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza1 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny w "dzień mojej operacji"

Chyba mogło spotkać to tylko mnie... Otóż wstałam dziś rano, zwarta i gotowa jechać do Kliniki i co mi się przytrafiło? Dostałam miesiączkę, którą miałam mieć za 5-6 dni Pojechałam do Kliniki mimo wszystko, ale jak się można było spodziewać odmówiono mi operacji w dniu dzisiejszym. W broszurach informacyjnych było napisane, że "miesiączka może być przeciwskazaniem do operacji" ale nie żywiłam raczej nadziei. Operację mam przełożoną na środę na szczęście ale zanim uzgodniono ze mną termin a czekałam na niego ok 40 minut myślałam, że się tam popłaczę. No nic, trudno musiałabym się nie nazywać jak się nazywam, żeby mnie coś takiego nie spotkało
Też dostałam okres w dniu operacji, ale pytałam doktora wcześniej i powiedział, że nie jest to przeciwwskazaniem, ale mam poinformować, gdyby tak się stało. No i się stało, więc powiedziałam, on na to, że to nic, mam tylko się odpowiednio zabezpieczyć i to wszystko Żadnych komplikacji nie było.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 10:27   #3351
ksiezycowa_pyza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Też dostałam okres w dniu operacji, ale pytałam doktora wcześniej i powiedział, że nie jest to przeciwwskazaniem, ale mam poinformować, gdyby tak się stało. No i się stało, więc powiedziałam, on na to, że to nic, mam tylko się odpowiednio zabezpieczyć i to wszystko Żadnych komplikacji nie było.
Mnie niestety odesłano z kwitkiem powiedziano mi, że 1 i 2 dzień miesiączki jest bardzo dużym przeciwskazaniem i nie chodzi o to "co dzieje się tam na dole" a o tkanki w całym organizmie. Pomimo moich zapewnień, że mam krótkie, bezbolesne i skąpe miesiączki i że mogę to wziąć na swoją odpowiedzialność. Odmówiono, ale na szczęście zaproponowano mi środę więc już nie płakałam Jak widać co Klinika to inne zwyczaje. Nie mogę doczekać się jutra
ksiezycowa_pyza1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 10:47   #3352
Lisek150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam. Ponawiam prośbę o pomoc w sprawie wyboru lekarza. Czy jest tu ktoś kto robił piersi u dr Szcz. Z W-Wy? Czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać czy to dobry wybór lekarza na taką operację?
Lisek150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 18:44   #3353
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jestem po wizycie u profesora. Powiedział, że bał się, że mam w piersi ropnia albo płyn, ale po zbadaniu stwierdził że na szczęście nie, poza tym USG nic nie wykazało. Przepisał mi jakiś lek przeciwzapalny na wypadek gdyby tworzyła się torebka, żeby temu zapobiec, powiedział że możliwe też, że to zapalenie żył lub układu chłonnego. Także do końca nie wiadomo, mam nadzieję, że lek pomoże a za tydzień znowu na kontrolę.
Swoją drogą, muszę to powiedzieć, jest to tak pozytywny, przesympatyczny i kochany człowiek wizyty u niego to zawsze kupa śmiechu, nawet te związane z jakimś powikłaniem no i z efektu jestem zadowolona, gdyby nie to nieszczęsne zaczerwienienie, ale wierzę, że w końcu zniknie i w pełni będę mogła się cieszyć nowymi piersiami ️ także ze swojej strony polecam prof. P.Sz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 08:06   #3354
przyroda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
I słusznie, bo jak czytam o liście objawów, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Oczywistym jest, że implanty to ciało obce w naszym organizmie i trzeba się liczyć z powikłaniem operacji w postaci reakcji obronnej organizmu, ale sprowadzanie tego do jednej jednostki chorobowej to raczej absurd.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------


Pisała o stanie zapalnym, to obstawiam jakiś rodzaj reakcji alergicznej. W sumie też jestem ciekawa czy implanty wymienia się wtedy na inną firmę, bo jak doktor mówił o ryzyku torebki włóknistej, to była mowa o wymianie na inne, ale nie mówił o firmie, tylko raczej o rodzaju powłoki.
Cześć. Implanty zostały wymienione na implanty innej firmy. Ja mam jeszcze problem z torebką, która ściska implant. No i jestem już po kilku zabiegach wymiany, poprawek. Pozdrawiam.
przyroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 00:10   #3355
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzisiaj, tzn już wczoraj... miałam mieć poprawkę. Ale nie doszło do skutku. Będę cięta 18-go. Dodatkowe 2 tygodnie nerwów zatem dla mnie.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 00:13   #3356
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Dzisiaj, tzn już wczoraj... miałam mieć poprawkę. Ale nie doszło do skutku. Będę cięta 18-go. Dodatkowe 2 tygodnie nerwów zatem dla mnie.


Nemi, co się stało? Czemu przełożona poprawka ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 01:22   #3357
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Nemi, co się stało? Czemu przełożona poprawka ?
Coś pomylili i byłam wpisana na samą kontrolę, bez zabiegu.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 05:09   #3358
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Coś pomylili i byłam wpisana na samą kontrolę, bez zabiegu.


Serio...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 08:08   #3359
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Dzisiaj, tzn już wczoraj... miałam mieć poprawkę. Ale nie doszło do skutku. Będę cięta 18-go. Dodatkowe 2 tygodnie nerwów zatem dla mnie.
Nemi ja nie w temacie dlaczego masz miec poprawke?
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 14:22   #3360
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
Nemi ja nie w temacie dlaczego masz miec poprawke?
Lewy implant opadł mi zbyt nisko. Mam jakiś centymetr różnicy między wysokością lewego i prawego, co niestety dość mocno widać, bo lewa pierś wydaje się przez to od góry mniej pełna niż prawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.