Obiady w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 14:26   #1
Theatral
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

Obiady w pracy


Jak rozwiązujecie kwestię☠drugiego śniadania/ lunchu? Macie w pracy kuchnię, stołówkę czy zamawiacie obiady z firm cateringowych?
Theatral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 15:06   #2
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Obiady w pracy

to chyba zależy od właścicieli i struktury firmy... w korporacjach są restauracje, albo dostaracza wynajęta firma cateringowa. w mniejszych firmach, jest pomieszczenie socjalne, kuchnia, stołówka, gdzie można coś samemu zrobić...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 15:48   #3
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Obiady w pracy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:07   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Obiady w pracy

Ja mam w pracy 30min przerwę i do dyspozycji kuchnię z podstawowymi rzeczami- lodówka, czajnik i opiekacz. Przynoszę sobie z domu prowiant i na miejscu robię sobie na świeżo. Czasem idę na miasto po coś gotowego.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:04   #5
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Obiady w pracy

ja zabieram z domu kanapki i już szczerze mówiąc nie dobrze mi się robi jak na nie patrzę... sama nie mam pomysłu co można wziąć, bo samymi sałatkami się nie najadam
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:17   #6
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ja zabieram z domu kanapki i już szczerze mówiąc nie dobrze mi się robi jak na nie patrzę... sama nie mam pomysłu co można wziąć, bo samymi sałatkami się nie najadam
Można wziąć twarożek w pojemniku, albo omlet z warzywami (też dobry na zimno), naleśniki na słodko lub słono czy cały tradycyjny obiad w pojemniku jeżeli mamy dostęp do mikrofali.

Ja gdy pracowałam nigdy nie miałam dostępu do czajnika ani mikrofali więc zawsze zabierałam obiad z domu właśnie taki który też dobrze smakuje na zimno typu naleśniki, leczo, sałatka z kurczakiem. Nigdy nie lubiłam jeść kanapek.

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:20
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:23   #7
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Obiady w pracy

mam godzinną przerwę i w tym czasie wychodzę na obiad na miasto.

teoretycznie mogłabym skorzystać z kuchni (jest mikrofalówka), zamówić coś lub zjeść coś szybko w niedrogiej knajpie znajdującej się na parterze biurowca, ale lubię wyjść na powietrze, przejść się i odpocząć dłuższą chwilę od komputera.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 18:45   #8
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Można wziąć twarożek w pojemniku, albo omlet z warzywami (też dobry na zimno), naleśniki na słodko lub słono czy cały tradycyjny obiad w pojemniku jeżeli mamy dostęp do mikrofali.

Ja gdy pracowałam nigdy nie miałam dostępu do czajnika ani mikrofali więc zawsze zabierałam obiad z domu właśnie taki który też dobrze smakuje na zimno typu naleśniki, leczo, sałatka z kurczakiem. Nigdy nie lubiłam jeść kanapek.
kiedy ja wybredna jestem i nie lubię odgrzewanego jedzenia, ale naleśniki to jest myśl! dlaczego ja na to nie wpadłam
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:01   #9
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Obiady w pracy

godzinna przerwa, czad
ja mam kuchnię jak w domu, mikrofala, kuchenka, garnki, często sobie coś gotuję na miejscu np spagetti. koleżanki robią naleśniki, albo odgrzewają coś z domu
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:22   #10
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
godzinna przerwa, czad
ja mam kuchnię jak w domu, mikrofala, kuchenka, garnki, często sobie coś gotuję na miejscu np spagetti. koleżanki robią naleśniki, albo odgrzewają coś z domu
przerwa nie wlicza się w czas pracy, więc nie do końca taki czad
ale nie trzeba z niej obowiązkowo korzystać
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:54   #11
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
przerwa nie wlicza się w czas pracy, więc nie do końca taki czad
ale nie trzeba z niej obowiązkowo korzystać
wiem wiem, ale przynajmniej możesz zjeść w spokoju a nie nad monitorem
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 17:55   #12
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
przerwa nie wlicza się w czas pracy, więc nie do końca taki czad
ale nie trzeba z niej obowiązkowo korzystać
Komu się nie wlicza, temu się nie wlicza
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 07:43   #13
Bonitkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Obiady w pracy

Catering niestety jest na dłuższą metę drogi - policzcie sobie przy cenie obiadu do 10 zł ile wyniesie to na miesiąc. Ja polecam zakup pojemników i właśnie przygotowywanie sałatek. Raz przygotowana wystarcza na 2 dni, więc nie ma źle.
__________________
pozycjonowanie stron
Bonitkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 07:58   #14
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Obiady w pracy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 11:18   #15
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niestety, praca to nie miejsce gdzie się idzie jeść tylko gdzie się pracuje... I przyzwyczajenia raczej ni jak się do tego mają. Po paru(nastu)latach pracy się idzie przyzwyczaić. Z resztą w każdym miejscu jest inaczej. W jednej pracy miałam tylko jedną przerwę 10.00-10.30 i potem klops:| Sałatki do dobry pomysł, albo zupa z domu, naleśniki, placki, kotlet. Wystarczy zrobić coś w domu i sobie zabrać. Np. ja z koleżanką z pokoju na zmianę coś przynosimy. Nie zawsze, ale raz w tygodni jedna przyniesie a to zupę, a to sałatkę
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 14:07   #16
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Obiady w pracy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 14:18   #17
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Obiady w pracy

bardzo dobry, koleżanka dziś miała grzybową teraz ja coś musze upichcić
natomiast na budowie, w taksówce czy na recepcji - każde miejsce rządzi się innym prawem. najgorsze, że teraz idzie zima i że obiadki są bardzo pożądane, bo nie wiem jak u was, ale u mnie w pracy jest zimno z reguły
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:19   #18
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
bardzo dobry, koleżanka dziś miała grzybową teraz ja coś musze upichcić
natomiast na budowie, w taksówce czy na recepcji - każde miejsce rządzi się innym prawem. najgorsze, że teraz idzie zima i że obiadki są bardzo pożądane, bo nie wiem jak u was, ale u mnie w pracy jest zimno z reguły
Ty pracujesz stacjonarnie - w biurze tak? i macie zimno? ja jestem straszny zmarźlak, pamiętam jak w szkole mieliśmy zimno przez całą zimę o matko, co ja się wycierpiałam wtedy! jeszcze czasem się zdarzały przemoczone nogi + zimno, tylko ciepły koc i kubek ciepłej herbaty siedziały mi wtedy w łowie
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:43   #19
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Ty pracujesz stacjonarnie - w biurze tak? i macie zimno? ja jestem straszny zmarźlak, pamiętam jak w szkole mieliśmy zimno przez całą zimę o matko, co ja się wycierpiałam wtedy! jeszcze czasem się zdarzały przemoczone nogi + zimno, tylko ciepły koc i kubek ciepłej herbaty siedziały mi wtedy w łowie
Ja mam w biurze obecnie upał, siedzę w krótkim rękawku.
Ledwo co otwieram biuro, to muszę je wietrzyć, po całym poprzednim wieczorze i nocy jest tak nagrzane, że od razu mnie łeb zaczyna boleć, makabra, a grzejnik u mnie w pokoju całkowicie zakręcony
W zimie upały, a w lecie, w zależności od temperatury- albo marznę albo się rozpuszczam. Nie można mi dogodzić, a zmarzluch jestem też niemożliwy

U mnie w pracy były dzisiaj dziewczyny i proponowały kanapki, sałatki, owoce i warzywa do zakupienia. Ciekawe, ile mają chętnych na takie coś? Ja wolę sobie z domu wziąć jakieś rzeczy do zjedzenia, niżeli bawić się w fast foody czy pichcenie w pracy, bo po pierwsze nie mam na to czasu, a po drugie zwyczajnie w świecie mi się nie chce, tym bardziej, że obiad robię potem w domu.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 18:23   #20
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Ty pracujesz stacjonarnie - w biurze tak? i macie zimno? ja jestem straszny zmarźlak, pamiętam jak w szkole mieliśmy zimno przez całą zimę o matko, co ja się wycierpiałam wtedy! jeszcze czasem się zdarzały przemoczone nogi + zimno, tylko ciepły koc i kubek ciepłej herbaty siedziały mi wtedy w łowie
A myślałam, że to ja tylko taki zmarźlak. Jak w domu u mnie okna w zimie i jesieni otwierają to pierwsza lecę je od razu zamykać. A o otwarciu balkonu nie ma mowy. Swego czasu pracowałam 2, 5 miesiąca na czarno w bardzo dziwnej firmie. W dziwnej , bo szef nie miał zielonego pojęcia o działalności jaką otwierał. Na niczym kompletnie się nie znał. Firma, biuro mieściły się w altance koło jego domu, który wynajmował. W zimie temperatura w tym biurze, altance była minusowa. Siedzieliśmy w pracy w kurtkach, szalikach. Nawet w ubikacji woda zamarzła przez minusową temperaturę i nie mogliśmy korzystać w tym niby biurze z wc. Nawet o wodę na herbatę było ciężko. Po 2, 5 miesiąca nas wywalił z pracy , bo mu działalność nie szła. To akurat mnie nie dziwi, że mu nie szła, bo jak można otwierać działalność, jak się wcześniej styczności z takimi rzeczami nigdy nie miało i nawet w teorii zagadnień nasz szef nie znał. Przez 2, 5miesiąca jak tam pracowałam cały czas szef się przymierzał do pisania analiz finansowych, programów naprawczych i rozliczania działalności swoim klientom. Tylko on wcześniej nigdy na oczy analizy finansowej nie widział. Nie wiedział co ona zawiera, co to jest rachunek zysków i strat. Wydrukował z neta przykład analizy finansowej i na tym przykładzie wzorując się chciał klientom analizy robić. Tak samo z rozliczaniem działalności, nigdy nie był księgowym, na przepisach się nie znał, nie miał żadnych uprawnień do prowadzenia jakby biura rachunkowego, ale że umiał ręcznie wypełniać książką przychodów i rozchodów to mu się biuro rachunkowe marzyło. Aż dziwie się ,że ja tam u niego aż 2,5 miesiąca wytrzymałam. Typowa firma krzak.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-10-26 o 18:26
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 18:36   #21
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Ty pracujesz stacjonarnie - w biurze tak? i macie zimno? ja jestem straszny zmarźlak, pamiętam jak w szkole mieliśmy zimno przez całą zimę o matko, co ja się wycierpiałam wtedy! jeszcze czasem się zdarzały przemoczone nogi + zimno, tylko ciepły koc i kubek ciepłej herbaty siedziały mi wtedy w łowie
trochę stacjonarnie i trochę w rozjazdach, ale nie jest za ciepło. jak jest bardzo, bardzo zimno na dworzu, to w biurze pod kocem aczkolwiek dziś było zimno a ja się topiłam. menopauza

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Typowa firma krzak.
może nie firma krzak, ale jakieś niespełnione marzenie o posiadaniu własnej firmy choć w sumie, to to samo

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-10-26 o 18:35
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 18:41   #22
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Obiady w pracy

Mam w pracy w pełni wyposażoną kuchnię (a właściwie dwie): czajniki, zmywarki, lodówki, opiekacze, mikrofale. Można sobie przynieść jedzenia na kilka dni i nie martwić się o nie.
Jednocześnie mam przewidziane dwie przerwy: śniadaniową 15 minut i na lunch/II śniadanie 30 minutową.
Jem szczerze mówiąc co tylko dusza zapragnie:
Na śniadanie kanapki, sałatki, twarożek z czymś lub jogurt z płatkami i owocami.
A na lunch najczęściej przygotowuję coś poprzedniego dnia w pojemniki - najczęściej mięsko + dodatki (warzywka), albo tworzę coś na ciepło na miejscu.
TŻ też ma możliwość (kuchnię) zjedzenia wszystkiego w pracy, więc bardzo często jemy tak po prostu przygotowany wcześniej obiad, a w domu później tylko kolację.

Mam też możliwość zamówienia obiadu z zaprzyjaźnionej knajpki (mają dla nas całkiem przystępne ceny), przyjeżdżają zawsze na przerwę obiadową - z czego część osób korzysta.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2012-10-27 o 18:51
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:26   #23
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Obiady w pracy

aż się zrobiłam głodna
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:29   #24
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Obiady w pracy

U nas mega konkurencja, chyba z pięć firm chodzi z obiadami. Ceny już spadły do 10 zł za zupę plus drugie danie
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 22:52   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez Theatral Pokaż wiadomość
Jak rozwiązujecie kwestię☠drugiego śniadania/ lunchu? Macie w pracy kuchnię, stołówkę czy zamawiacie obiady z firm cateringowych?

Jak pracowałam na etacie to nie było czegoś takiego jak przerwa obiadowa.
Nie było kuchni czy stołówki.
Jak ktoś chciał to zjadł sobie jogurt czy kanapkę przy biurku. Z tym, że nikt nie rozliczał z przerw na papierosa czy robienia sobie kawy/herbaty.
Praca 8 godzin.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-10-30 o 22:55
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 12:23   #26
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Obiady w pracy

Cytat:
Napisane przez anna_wawa Pokaż wiadomość
U nas mega konkurencja, chyba z pięć firm chodzi z obiadami. Ceny już spadły do 10 zł za zupę plus drugie danie
A u mnie jest tylko jedna restauracja, praktycznie zero konkurencji i ceny coraz bardziej rosną :-S Będzie trzeba przynosić własne jedzenie z domu albo zamawiać coś z firmy cateringowej z dowozem.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:41   #27
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Obiady w pracy

U mnie są stołówki na których mozna zjeść dofinansowane przez firmę obiadki. Za 5 zł można się nieźle najeść, tylko coś ostatnio im się smaki mieszają... przerwe mamy od 12:00 do 12:30
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:45   #28
olkaaa900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Obiady w pracy

Pracowałam ponad rok w restauracji więc zawsze mogłam zjeść za darmo tzny obiad dnia - to co było w promocji, a w aktualnej pracy mam czajnik elektryczny więc zabieram zawsze jakiegoś niezdrowego gotowca do zalania czy makaron albo zupkę + 2-3 bułki
olkaaa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-31, 16:18   #29
Darine7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Obiady w pracy

Cześć,
Zastanawiam się jak jest u Was z obiadami w pracy.
U mnie nieważne czy pracowałam w korpo, średniej firmie czy w małej (gdzie ludzie zarabiali naprawdę niewiele), zawsze było parcie na zamawianie obiadów w pracy. Jak nie zamawiałaś, to zawsze się dziwnie patrzyli i dopytywali tak jakby ktoś nie przyjmował do świadomości, że nie każdy chce, nie każdy lubi zamawiać te konkretne rzeczy na które reszta akurat ma ochotę, nie każdy ma pieniądze żeby wydawał ok. 20-30 zł za sam obiad.
Czy naprawdę w każdym miejscu jest takie parcie na to, czy tylko ja tak trafiam?
Czy jeśli nie chcę wydawać tyle pieniędzy na obiady bo zbieram na coś (w tym momencie akurat na mieszkanie) i wolę sobie zjeść taniej w domu, to jestem dziwna?
Jak się zachowywać w takiej sytuacji kiedy ludzie dopytują, nalegają żeby coś z nimi zjeść?

Nie ukrywam że te obiady w pracy to już dla mnie niemalże udręka, jakbym miała zamawiać codziennie coś w pracy to z 1000 zł bym musiała wydać na samo jedzenie.
Darine7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-31, 19:11   #30
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Obiady w pracy

u mnie jest pół na pół. Połowa ma swoje jedzenie a połowa schodzi na dół do stołówki z jedzeniem na wagę.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-03 21:44:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.