Razem schudniemy 20kg! - część VI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 16:04   #1
pianka1991
Przyczajenie
 
Avatar pianka1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 27
Thumbs up

zdrowe odchudzanie -20kg^^


witam ^^
jestem tu nowa zaczynam odchudzanie mam do stracenia dobre 20kg nie mam określonego czasu na to może macie jakieś sprawdzone sposoby co możne przyspieszyć itd..
a schudnąć chce bo nie przytyłam przez to ze się obżerałam czy cuć leczyłam się antykoncepcją po zakończeniu leczenia strasznie zaczęłam tyć złe się czuje z tym brzuchem bo wszystko na brzuchu się odłożyło a biust to masakra
wiec dołączajcie się w grupie raźniej
piszcie o swoich odkryciach związanych z odchudzaniem co na was dobrze działa itd
pianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:15   #2
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Cytat:
Napisane przez pianka1991 Pokaż wiadomość
witam ^^
jestem tu nowa zaczynam odchudzanie mam do stracenia dobre 20kg nie mam określonego czasu na to może macie jakieś sprawdzone sposoby co możne przyspieszyć itd..
a schudnąć chce bo nie przytyłam przez to ze się obżerałam czy cuć leczyłam się antykoncepcją po zakończeniu leczenia strasznie zaczęłam tyć złe się czuje z tym brzuchem bo wszystko na brzuchu się odłożyło a biust to masakra
wiec dołączajcie się w grupie raźniej
piszcie o swoich odkryciach związanych z odchudzaniem co na was dobrze działa itd
zapraszam do nas
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=626226 dużo motywacji i pełno pozytywnej energii
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:26   #3
thailand6
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 527
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Schudłam nieco ponad 21kg w około 10miesięcy, mogę polecić Ci - picie czerwonej herbaty rano południe i wieczór, odrzucenie ziemniaków, białego pieczywa, soli i zero słodyczy, częste spacery, koniec jedzenia o 18tej, picie sporo wody To mój przepis na odchudzanie, jeszcze nie spoczęłam i ciągnę dalej, wszystko co odrzuciłam - nie tęsknię za tym, czuję się zdrowsza i nowe potrawy o wiele lepsze w smaku
__________________
175cm

thailand6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:01   #4
pianka1991
Przyczajenie
 
Avatar pianka1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 27
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

pianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:08   #5
ewachain
Raczkowanie
 
Avatar ewachain
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 96
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Hej dziewczyny ja rowniez sie przylacze i zdecydowanie zgadzam sie z thailand6 bo to najlepszy i najpewniejszy sposob na schudniecie powolone ale twale ja tak 10kg zgubilam tez gdzies przez 10 miesiecy bez wiekszych wyrzeczen byloby wiecej ale przyznaje jestem leniwa i nie chcialo mi sie cwiczyc a pozatym nie mam z kim niemam kolezanek do wspolnych cwiczen bo te co mam waza mniej niz 50kg wiec by mi sie rozlecialy w czasie sportu hi hi )) obecnie waze 83kg aj a kiedys mialam idealna wage 68kg nie chce mniej wazyc niz kiedys bo bym sie sobie nie podobala. chociaz teraz to jak ladna szyneczka wygladam ale staram sie schudnac bo wstydze sie swojego ciala i siebie jak moglam sie doprowadzic do takiego stanu tylko to moje lenistwo brak motywacji i prosze masz babo na co zasluzylas aj. prubowalam diety dutaka i onz czy jakos tak ale nie wytrwalam dlugo aj ciezkie zycie fat girl
__________________
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dajrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
ewachain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:24   #6
pianka1991
Przyczajenie
 
Avatar pianka1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 27
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

ewachain witam w klubie mam dokładnie ta sama wagę przy wzroście 165 cm masakra wszystko odkłada się na brzuchu
w moim przypadku to przez hormony zaczęłam brać to było bardzo szybkie tycie porobiły się roztopy w ciągu 3-4 miesięcy 20 kg nadwagi jeździłam do dietetyczki mówiła ze dużo dziewczyn właśnie przez antz tyje. miałam cala twarz opuchnięta zatrzymanie wody w organizmie dietetyczka pomogła mi nauczyła jak jeść itd chudłam ale musiałam zrezygnować bo po pol roku lecenia wszystko stanęło i dalej stoi fakt 15 cm w tali straciłam a teraz nie chce się ruszyć stoi
zaczęłam pic czerwona herbatę możne coś się ruszy czas pokaże.
a wy jak wspomagacie dietę?
pianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:23   #7
ewachain
Raczkowanie
 
Avatar ewachain
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 96
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

hej ja tez mam tyle wzrostu. ja podziele sie z wami swoimi suplementami. stosowalam linea ale o niej mialam apetyt jak nigdy strasznie chcialo mi sie jesc. asystor slim zadnych efektow po nim nie widzialam zeby zmiejszyl apetyt czy cos. biore teraz blonnik z bio garden to zapycha zolondek ale na poczatku trzeba z nim powolutku bo powoduje zatwardnienia straszne az musialam kupic herbate przeczyszcajaca mieszanka ziol a herbatke robie 3 razy wieksza dawke niz napisane i ladnie mi reguluje zaparacia tyle ze trzeba ja parzyc potem przez sitko odsaczac ale nie wolno jej czestoo bo rozleniwia jelita. staram sie nie jest po 18 ale moj chlopak to podjada nawet po 23 wiec ciezko z tym bo zawsze chociaz jedna kanapeczke podzuci zebym z glodu nie umarla. moja zmora jest biale pieczywo i maka ciemny chleb z oporem mi wchodzi. slodyczy jem malo bo nie kupuje jak niemam to nie jej ale odstawilam alkohol i tylko teraz bedzie odstepstwo bo nad biale jade w sobote wiec bede pic a tak to staram sie tylko raz na miesiac wypic max3 piwka bo wiem ze to zbedne kalorie sa i puste przedewszystkim. jak mi sie chce jesc to zajadam sie jablkami bo uwielbiam je no i teraz mamy wisienki agres malinki zawsze podjadam owoce jakie mamy aktualnie obok domku i tez polecam. tylko najgorsze sa cwieczenia nie umiem ich regularnie robic chcialabym pobiegac ale nie mam z kim a sama to by sie ludzie smieli bo obok mnie mieszkaja same dziwaki heh. na cellulit wydaja mi sie dobre chinskie banki posiadam ale tez brak systematycznosci ale ssanie to maja lepsze niz odkurzacz hi hi

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

wedlug mnie np wczesniej wspomniana dieta dutana jest moze i dobra ale u mnie wywolala biegunke a potem to juz szkoda slow. bolal mnie brzuch a pozatym wg za duzo w niej bialaka. ale wg mnie najlepiej schudnac to nie jesc po 18 pic duzo wody nawet herbat zielonej czerwonej itp. zastanawiam sie nad zakupem kropli odchudzajacych z herbapolu ok17zl chyba kosztuja dodaje sie je do wody ale smak maja jak amol wiec nie kazdej moga popasaowac zajadam tez slonecznik dobrze zabija czas i zajmuje rece przy ogladniu tv i itp wode chwilowo pije gazowana bo na niegazowana juz nie moge patrzec. mialam kiedys chinska herbate czerwona ale smakowala jak herbata z ziemia doslownie obrzydlistwo w takim brazowo-pomaranczowym opakowaniu w aptece kupilam ok11zl teraz mam zeileona z zurawina i czarna porzeczka z biedronki ladnie pachnie fajnie smakuje tylko wyglad brzydki ale to nie do patrzenia tylko do picia. wrazie jakis pytan piszcie chetnie odpisze i odpowiem bo co do otchudzania to mnostwo watko czytalam i szperalam na necie. posiadam tez diety onz i dutana i jakas ksiazke dkana to moge przeslac rozne ☠☠☠☠☠☠☠ki na temat odchudzania jesli moj chlopak mi nie usunal.
__________________
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dajrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
ewachain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 13:29   #8
pianka1991
Przyczajenie
 
Avatar pianka1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 27
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Jak bierzesy blonnik musisz pic duzo wody prznajmniej 2 szk wodzy popić.
Ja tez ciemnego chleba nie lubię zastąpiłam go waflami ryzowzim i wasa,
co do biegania to mam tak samo dlatego biorę rower.
A te chińskie banki gdzie kopiłaś są dobę?
pianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 17:16   #9
ewachain
Raczkowanie
 
Avatar ewachain
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 96
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

wiem ze trzeba wode pic ale ja tak mialam, a banki to w aptece dobre sa bardzo mocno zasysaja ci skore cos takiego jak w tv pokazywali ten przyzad co tak zasysa to na takiej podstawie dziala ale musisz uwazaz zeby sobie siniakow nie narobic i smarujesz cialo oliwka np antycelullitowa z ziaji nie droga a fajna tylko beznadziejny dozownik caly pokoj w oliwce dywan itp )))
__________________
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dajrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
ewachain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 12:05   #10
Abishi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Witam Wszystkim,
chciałabym dołączyć do Waszej grupy bo wszyscy wydają się tak pozytywnie nastawieni a teraz właśnie tego potrzebuję by wytrwać w postanowieniu schudnięcia!
przede mną 15kg lecz byłabym bardzo szczęśliwa za parę pierwszych kilogramów potem pójdzie z górki oby

pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim miłego dnia!

ps. proszę o informacje jak można się do Was zapisać?
Abishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 16:30   #11
aaannnnnnaaa
Raczkowanie
 
Avatar aaannnnnnaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 257
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Witajcie,
Ja również chcę zdrowo pozbyć się 20 kg, które zostały mi jeszcze z okresu ciąży i napadów obżarstwa po urodzeniu dziecka.
Kilkukrotnie robiłam podejścia do rozpoczęcia diety i ćwiczeń, ale kończyło się fiaskiem. Mój problem to zajadanie emocji i aktywność ograniczona do spacerów z dzieckiem. Wieczorami ledwo mam siłę ogarnąć mieszkanie, a na niećwiczenie zawsze znajduję wymówkę..
Tyję jak typowa gruszka- wszystko idzie w biodra..

Będzie mi bardzo miło zrzucać kilogramy z Wami
Mam nadzieję, że możliwość wymiany doświadczeń i kontakt w trudnych momentach pozwoli nam osiągnąć upragnioną wagę
aaannnnnnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 10:16   #12
ewachain
Raczkowanie
 
Avatar ewachain
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 96
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Witam kolejne kolezanki ktore zdecydowaly sie wkacu wziac za siebie i wziac swoj los w swoje rece. oczywicie wszystkie wszystkim zyczymymy powodzenia. ja rowniez mialam problemy z rozpoczeciem schudniecia ale jegorsze jest zakonczenie ktorego nie widac. co do cwiczen wiem jak to jest jak czlowiek jest zmeczony codziennymi obowiazkami.
aaannnnnnaa sluchaj wydaje mie sie ze w twoim przypadku niema co az tak mocno stawiac sie na cwiczenia bo wg mnie dziecko ci daje duzo ruchu wspolne zabawy itp. kochana musisz zmienic nawyki zywieniowe i wtedy malymi krokami zauwazysz poprawe ale nie bedzie to w tydzien to proces dlugotrwaly ale i trwaly.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

chinskie banki to w aptece lub allegro sorrki myslalm ze odpowiedzialam
__________________
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dajrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
ewachain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 21:54   #13
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Witam, chętnie się do Was przyłączę. Marzę o zrzuceniu ok. 20kg a czy mi się to uda?? Zobaczymy. Nie chcę schudnąć szybko, wystarczy mi utrata 1kg tygodniowo Teraz leci drugi tydzień zmiany moich nawyków żywieniowych. Nie chcę mówić, że się odchudzam, bo za chwilę znudzi mi się i się rzucę na jedzenie. Wolę ograniczyć kaloryczność posiłków, wielkość porcji, zrezygnować z rzeczy niezdrowych itp. Niedawno odstawiłam ssaka od piersi i już zauważyłam, że nie jestem głodna. Jak karmiłam synka, to ciągle bym coś podżerała i to robiłam. I tym sposobem po porodzie nie spadała; i tak dobrze, że nie rosła. Chociaż nie - trochę wzrosła jak zauważyłam, że Olkowi nic nie szkodzi, tzn. nic co ja zjem, czyli słodycze, ciasta itp. I jak zaczęłam jeść wszystko to było to w dużych ilościach i przybyło mi ze 4 kg. Teraz chcę zrzucić nadbagaż ale jak wspomniałam - maleńkimi kroczkami. Wyznaczyłam sobie kilka celów i do nich będę dążyć. W poprzednim tygodniu spadło mi 2,2kg. Wiem, że to pewnie woda ale i tak cieszy
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 08:07   #14
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

ch_aga powiedz co jadłaś przez ten tydzień bo faktycznie ładnie CI spadło Przyda się nam wszystkim Ja postanowiłam zastosować dietę niełączenia. Czyli nie łączysz białka z węglami. Kiedyś to był mój styl życia, w większości przypadków robiłam to automatycznie, później.... no cóż :/
dlatego wróciłam na dobrą drogę od wczoraj najgorzej się zmobilizować do ćwiczeń i dłuuugich spacerów, te z synkiem są fajne ale żółwie tempo nie sprzyja
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:02   #15
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

No właśnie nie stosuję żadnej diety i te moje odchudzanko nie do końca zdrowe Po prostu jem wszystko ale w mniejszych ilościach. Koniecznie śniadanie, ale tutaj porcji nie ograniczam, ile mi się chce to jem. Czasem jest to jedna kanapka z białego pieczywa, normalnie z masłem, plasterkiem wędliny bądź żółtego sera, pomidor, ogórek. A czasem cztery kanapki z dwóch zwykłych bułek. W między czasie coś tam podeżrę ale niewiele i staram się aby to był owoc bądź marchewka. Piję tylko wodę, okazyjnie jakiś napój gazowany, soków nie pijam, bo nie lubię. Nie jem słodyczy aczkolwiek wczoraj bez wyrzutów sumienia zjadłam jednego cukierka typu guma rozpuszczalna. Ogólnie jakoś tak sama z siebie nie mam apetytu. Aha, obiady też są normalne, to znaczy ziemniaki, kotlety, surówka, czy jakaś zapiekanka makaronowa, spagetii itp. Ale kładzione na mały talerzyk, więc dużo się nie zmieści. Wczoraj np. dwie kluski śląskie, ze 3 łyżki gulaszu i mnóstwo mizerii z jogurtem. W zupełności mi wystarczyło.
A tak z innej beczki, to przed zajściem w ciążę byłam na Dukanie; schudłam 23kg w pół roku ale po III fazie zaszłam w ciążę i organizm od razu zażyczył sobie zażerania całej zawartości lodówki, co czyniłam Przytyłam ogromnie, bo 26kg a i tak urodziłam przed czasem. I niestety, jak wspomniałam wcześniej, waga stała w miejscu przez cały okres karmienia. Wydaje mi się, że teraz organizm ma już dość tego obżerania i sam mówi stop.
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:17   #16
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Dziewczyny ?
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011



Edytowane przez patusia1987
Czas edycji: 2012-07-19 o 16:38
patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 15:44   #17
Bellino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Dziewczyny zamiast wody pijcie Yerba Mate. Skutecznie hamuje uczucie głodu. Pobudza jak kawa przez co jest wiecej ruchu i spalania kalorii a przy tym nie chce sie nam jesc. Smakuje podobnie do zielonej herbaty ale bardziej pobudza od kawy. Służe pomoca w tym temacie, wiec pytajcie.
Bellino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 10:34   #18
pianka1991
Przyczajenie
 
Avatar pianka1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 27
Dot.: zdrowe odchudzanie -20kg^^

Cytat:
Napisane przez patusia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ?
tak..
pianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:13   #19
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Talking Razem schudniemy 20kg! - część VI

Witam nasz niezawodny, seksowny skład w VI części najlepszego wątku tego forum!
Życzę Wam i sobie żeby ta część przyniosła nam same sukcesy w redukcji, a później w utrzymaniu!

Nasz REGULAMIN (zanim do nas dołączysz PRZECZYTAJ!!! bo jak nie to masz w papę ):
[autorką tekstu jest Bottega ]
1. Dieta:
- 0d 1050kcal (absolutnie minimum! I to też nie na cały okres diety) do 1400kcal (raczej maksimum - przy intensywnych ćwiczeniach/"ostatniej ciągłej" na diecie; aczkolwiek nie wyrzucamy za spożywanie większej ilości kcal, jeśli ktoś intensywnie trenuje/z innego rozsądnego powodu i ma takie zapotrzebowanie)
- nie stosujemy żadnych Dukanów, Kwaśniewskich czy innych takich. Zwykłe MŻ+WR
- NIE bierzemy żadnych wspomagaczy typu tabletki czy magiczne syropki; nie liczymy na to, że balsam wyszczuplający schudnie za nas (smarujemy się - np. dla gładkiej, elastycznej skóry, ale nie zakładamy, że balsam zgubi za nas kilogramy)
- jemy 5 posiłków dziennie (dopuszczalne są także: 4 - jeśli wstajesz późno i kładziesz się o normalnej porze lub Twoja praca nie pozwala na dodatkowy posiłek, 6 - jeśli wstajesz wcześnie i kładziesz się późno) co 2,5-3,5h
- staramy się jeść jak najwięcej warzyw (1 pomidor, kawałek sałaty i ogórka to NIC)
- zwracamy uwagę by nasza dieta codziennie zawierała coś z NNKT (np. oliwa z oliwek, masło, orzechy, słonecznik)
- ZAWSZE jemy I śniadanie. Nie ma wymówek (a ze słowami "bo ja nie lubię śniadań" kysz stąd!)
- link do przykładowych jadłospisów (nie wszystkie są w 100% ok, szczególnie te początkowe - my też się uczyłyśmy, więc korzystaj z nich, ale też "melduj się" na wątku: http://www.sendspace.pl/file/6779325...ieta-jadlospis i http://www.sendspace.com/file/xydtey
- linki do ważnych informacji nt odchudzania: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=450
- co warto mieć w domu? (produkty) klik: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4954
- raz w tygodniu nasza Pani Szczurkowa (Thenerdqueen) zamieszcza tabelę postępów, dzięki czemu możemy porównać nasze sukcesy, motywować siebie nawzajem i cieszyć się z każdego kilograma mniej lub krzyczeć za nadwyżki :P
- nasze wspólne wsparcie w odchudzaniu polega nie tylko na pocieszaniu, a także niekiedy na dawaniu sobie nawzajem tzw. kopniaków czy bacików - one także pomagają, więc nie obrażaj się jak i Tobie się taki trafi!
- każda z nas czasami zaliczy jakąś żywieniową wpadkę - nie szkodzi. Stało się, trudno, trzeba zapomnieć i iść dalej (a najlepiej też odpokutować ćwiczeniami). Byle takie wpadki zdarzały się jak najrzadziej!

2. Wątek - informacje dla nowych osób:

- tabela postępów: wagę do niej podajemy w poniedziałki do godz. 18 kolorem różowym, tego samego dnia tabela jest publikowana; Nie podasz wagi 2x z rzędu – wylatujesz.
- nie przyjmujemy osób poniżej 18 roku życia (zaleca się, żeby osoby młodsze, które chcą schudnąć po prostu zdrowo się odżywiały, nie jadły słodyczy i innych "śmieci", spożywały więcej warzyw i owoców, a także zwiększyły aktywność fizyczną)
- wspieramy się zarówno w diecie, jak i w życiowych rozterkach, pomagamy sobie nawzajem, nie krzyczymy na siebie, nie obrażamy się o byle co, nie wyzywamy, wspólnie dbamy o dobrą atmosferę na wątku
- przedstaw się, napisz ile ważysz, jaki jest Twój cel, jak chcesz to osiągnąć (jaka aktywność fiz., ile kcal itd.) i (mniej więcej) w jakim czasie
- z chęcią pomożemy, poradzimy, poprawimy Twój jadłospis, ale najpierw daj nam znać, że przeczytałeś/aś ten post, zapoznałaś się z naszym "regulaminem", linkami, które tu podałyśmy i resztą potrzebnych wiadomości
- nie pytaj: "w jakim czasie schudłaś?" (a czy to istotne?), "jak to zrobiłaś?" (wszystko jest tu napisane), "co mam zrobić, żeby szybko schudnąć?" (to nie wyścigi!)
- mamy swój prywatny klub, gdzie zamieszczamy swoje zdjęcia (np. przed i po), dyskutujemy, zmierzamy z problemów, podajemy wymiary; zaproszenia do klubu wysyła Bottega po +/- 3 miesiącach regularnego (i sensownego! Wnoszącego coś, nie demotywującego!) udzielania się na wątku- nie pisz na PW z prośbą o zaproszenie, jak uzna, że przyszedł czas, abyś do nas dołączyła, to na pewno dostaniesz zaproszenie. Nie obrażaj się, jeśli tak się nie stanie - widocznie z jakichś powodów jeszcze musisz poczekać (np. może kłócisz się na wątku albo udzielasz nieregularnie, bądź też ważysz się 2 x dziennie i dziwisz, że w czasie dnia waga Ci nie spada?). Z klubu można zostać usuniętym za zniknięcie z wątku na dłuższy okres – zazwyczaj ustalamy to wspólnie w K lub na pw.

3. Linki do poprzednich cześci:
I: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552980
II: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=609989
III: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=635128
IV: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=656069
V: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672375



__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2013-04-20 o 14:30
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 20:15   #20
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Melduję się w 6 części
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:24   #21
MAXI 85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Hejka
Jestem i ja
Oby ta część przyniosła nam piękne spadki wagi
MAXI 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:28   #22
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

jestem !! No w tej to ja już muszę skończyć z wylaszczaniem
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:32   #23
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

matko bosko, a dopiero była II część i szczerzyłam się jak łysy szczur do sera..

Bottega: co ty na to, żeby podlinkować w pierwszym poście poprzednie części wątków?
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:35   #24
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

jestem!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:39   #25
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Szczurku: ten ostatni na pewno podlinkuję Jeśli chcecie, to mogę wszystkie, ale jak napisałam w V cześci - wizaż mi zamula i nie działa mi większość opcji w tym dodawanie linków przez hiperłącze ;p jak się odmuli, to pododaje wszystko, popodkreślam, pogrubię itd.
Tylko jest taki kłopot - link z naszymi jadłospisami wygasł niestety. Czy ktoś ma to zgrane na kompa?
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2013-04-16 o 20:41
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:41   #26
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

hello

Bottega dzięki za zapytanie,bo pewnie inaczej bym nie podjęła się. Więc pisze się na to baa.. już nawet zrobiłam

+ 30 minut z Mel B: trening abs, ćwiczenia na pośladki, ćwiczenia na brzuch + hula hop = ruch około 40 minut
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:46   #27
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Bottega: ja mam, tylko że nie na netbooku, jak jutro będę w domu to podrzucę
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:46   #28
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

ja też się melduję. oby tym razem wypaliło cholera, dostałam @, a nie byłam przygotowana, a sklepy już zamknięte. świetnie
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść

Edytowane przez arsenalfan26014
Czas edycji: 2013-04-16 o 20:49
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:49   #29
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Bottega a było by takie coś ?
http://www.sendspace.pl/file/677932516f55c80a01880a7
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:08   #30
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Melduję się i ja, ta część jest dla mnie nowym startem, jutro rano się zważę i odpowiednią rozpiszę w podpisie.

Szczurku bardzo Cię proszę o ponowne uwzględnianie mnie w tabelce
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.