pomadka powiększająca usta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 19:22   #1
karola7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1

pomadka powiększająca usta


Czesc,

Chcialabym kupic pomadke powiekszajaca usta. Prosze o podpowedz co najlepiej wybrac w miare rozsądnej cenie??
karola7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:11   #2
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pomadka powiększająca usta

polecam full volume rimmel 20zł...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2006-10-29 o 22:17
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:16   #3
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: pomadka powiększająca usta

popieram,w rozsadnej cenie tylko Rimmel...bo te w Sephorze kosztuja od 90zl wzwyz...ale jest jeszcze serum Sexy Look Perfekcyjne Usta z Bielendy...powieksza na kilka godzin jak u mnie, ale efekt jest widoczny
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:24   #4
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: pomadka powiększająca usta

Szminka Rimmel to lekki pic na wodę - wcale nie powiększa. Ale to nie zmienia faktu, że jest dość fajna.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 11:40   #5
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: pomadka powiększająca usta

ja generalnie nie używam szminek, tylko błyszczykow. swietnie sie sprawdza blyszczyk maybelline diamond shine - stricte nie powieksza ust fizycznie, ale optycznie tak się cudnie łyszczą, że na prawde wydają się być większe
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:13   #6
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pomadka powiększająca usta

full volume- błyszczyk
u mnie powieksza i szczypie jak te cuda z sephory...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:15   #7
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: pomadka powiększająca usta

ja kupilam nowosc z astora- tez ma za zadanie powiekszac i troszke dziala, albo mi sie tak wydaje i jeszcze carmex balsam tez mi troche podpucha usta
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 16:36   #8
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: pomadka powiększająca usta

Nie wiem czy istnieje jakis kosmetyk powiększający usta nie tylko OPTYCZNIE Jeśli takowy jest będę wdzieczna za info bo sama szukam Poszukiwałam ostatnio nowego błyszczyka powiększającego Eveline, znalazłam wreszcie i mam kolejny zwykły błyszczyk. Nawet mniej go lubie bo strasznie szczypie i mnie przynajmniej usta nawet troche bolą ale usta pozostaja bez zmian, zwykłym błyszczykiem uzykuję identyczny efekt
Miało być o pomadkach, autorke wątku przepraszam za zboczenie z tematu Szukasz pomadki na zasadzie opytcznego powiekszenia? to chyba wszelkie perłowe/z drobinkami pomogą.
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:09   #9
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: pomadka powiększająca usta

Nie wszystkie mozemy sie poszczycic duzymi zmyslowymi ustami,ktorych posiadaczkami sa przewaznie gwiazdy filmowe. Trzeba sobie jakos radzic....Probowalam wielu przeroznych blyszczykow,ktore mialy sprawic,ze moje usta beda naprawde ponetne....no i moze faktycznie byly deczko optycznie powiekszone,ale nigdy nie bylam do konca zadowolona z efektu. Kupilam wiec w drogerii konturowke ,nigdy nie podkreslalam w ten sposob ust,ale ogladajac w internecie zdjecia znanych aktorek zauwazylam,ze praktycznie wszystkie maja usta zaznaczone kontorowka. Pani w sklepie kosmetycznym swietnie mi doradzila,bo kredka okazla sie byc w identycznym kolorze jak moje "pepki" Na poczatku jakos niezgrabnie wychodzilo mi obrysowanie kontor ust,mialam wrazenie,ze taki makijaz jest sztuczny,ale powoli-metoda prob i bledow,nauczylam sie poslugiwac "magicznym olowkiem".Moj sposob jest taki:
delikatnie obrysowywuje usta poza granicami i delikatnie rozcieram kreske,nastepnie klade blyszczyk i wiecie co-wierzyc nie wierzyc....wydaje mi sie,ze efekt jest naprawde rewelacyjny Okazuje sie,ze odpowiednio podkreslone usta nie sa wcale male,maja fajny ksztalt-podobaja mi sie.
Tak wiec polecam eksperymenty z ktorowka do ust,warto!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:29   #10
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: pomadka powiększająca usta

ostatnio widziałam w gazetach reklamę nowego błyszczyka z firmy eveline - volume lip extreme, który ma powiększać usta w 5 minut
sama zastanwiam się na jego kupnem, bo eveline nie ma drogich kosmetykówm ale z drugiej strony to po co mi to

w każdym razie wszystkim zainteresowanym podaję link do ich stronki, gdzie jest informacja o nim:
http://www.eveline.com.pl/pl/pl_content.html


EDIT - ojej dopiero teraz zauważylam, ze magiolka juz wypowiedziala sie na jego temat

jeszcze są z Bell jakieś błyszczyki powiększające usta optycznie: http://www.bell.com.pl/index.php?opt...227&Itemid=239

http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=42&Itemid=244

w necie znalazłam pomadkę powiększająca usta Guerlain "KissKiss"-ale cena to 112 złotych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eveline.JPG (9,1 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2006-10-31 o 11:14
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 08:43   #11
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Dot.: pomadka powiększająca usta

witam
dziewczyny ja poszukuje pomadki bezbarwnej ktora autentycznie fizycznie zwiekszy objetosc ust.
znalazlam na allegro cos takiego:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=136373642

czy ktos uzywal czegos podobnego?
cena w miare - jesli BY DZIALALA

moze cos doradzicie....
bylszczykow mam sporo, konturowki uzywam....

chodzi o typowo bezbarwna szminke ktora wypcha usta ze tak powiem
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 08:54   #12
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez Emma_25 Pokaż wiadomość

chodzi o typowo bezbarwna szminke ktora wypcha usta ze tak powiem
nie ma takiej szminki, ale za to są zastrzyki z kolagenu - wtedy wszystie macie 100% gwarancji ze usta będa większe.


a co do błyszczyka eveline, na opakowaniu teog błyszczyka jest obrazek ust... obrysowanych konturówką
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:44   #13
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: pomadka powiększająca usta

ja jestem ciekawa tego nowego eveline - volume lip extreme
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 13:31   #14
etianet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 72
Dot.: pomadka powiększająca usta

Ja mam blyszczyk z sephory CITY LIPS jak go naklasam to najpierw tak jakby piekna usta i potem sa powiekszone i nabieraja takie m ocniejszego kolor z bylszyka jestem bardzo zadowolona tylko cena jest dosc wysona bo 89zl(ale byla promocja 2 w cenie jednego)
etianet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 14:08   #15
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa tego nowego eveline - volume lip extreme
Hello Gabi

Własnie dadałam recenzję tego nowego Evelina do KWC

Ja jestem zadowolona, bo ujędrnia ale na efekt widocznego powiększenia bym nie liczyła Wypróbowałam na kilku osobach i we wszystkich przypadkach raczej wygładził i leciutko dopompował od środka ale nie powiększył.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:42   #16
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: pomadka powiększająca usta

yedanna - dzieki za opinie na temat tego eveline
zaraz jeszcze spojrze na KWC
kurczę... kupiłabym sobie ten błyszczyk, szczerze mowiac nigdy nie uzywalam takich specyfikow,a w dodatku ceny mialy nie dla mnie ale ten nie jest drogi...chyba sie skusze, w piatek wybieram się do miasta to zajrze sobie do jakiejs drogerii
czy są dostępne jasnorózowe kolorki z niego?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:54   #17
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
yedanna - dzieki za opinie na temat tego eveline

czy są dostępne jasnorózowe kolorki z niego?
Własnie na KWC napisałam że ja kupiłam taki niby bezbarwny - niby, bo daje bladoróżowy efekt, bardzo naturalny. Mnie się podoba!
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 21:39   #18
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Cool Dot.: pomadka powiększająca usta

co sadzicie o tej szmince

Modele Collage Lip treatment
Szminka powiększająca usta na bazie kolagenu
Klinicznie dowiedzione: widocznie i wyraźnie powiększa usta o 40%. Zmniejsza o 30% występujące na ustach zmarszczki. Wygładza i nawilża usta o 60%. Działanie szminki sprawia, że Twoje usta będą wyglądały perfekcyjnie. Efekt pełnych i „soczystych” ust bez bólu, drogich zabiegów chirurgicznych i zastrzyków. Podczas gdy inne produkty oferują okresowe i przejściowe efekty, używając formuły Modele uzyskasz długotrwały efekt. Modele używa klinicznie sprawdzonych składników, które udoskonalą wygląd Twoich ust. Jest to unikalna mieszanka kwasów aminowych aktywnie budujących kolagen potrzebny do powiększenia ust i zmniejszenia widocznych zmarszczek. Ta wyjątkowa, opatentowana przez firmę Modele formuła zawiera również Biocrystal (naturalną masę perłową), wysoce efektywny kolagenowy aktywator i kompleks nawilżający.
Doświadczenia kliniczne udowodniły, że 87% kobiet używających szminkę Modele uzyskało pożądane efekty jej działania.
Wskazówki dotyczące stosowania: Szminkę należy nakładać na suche, nieumalowane usta, trzy razy dziennie przez okres 30 dni. Modele stanowić może idealny podkład pod Twoją szminkę. Efekt powiększonych ust utrzymuje się przez około dwa miesiące. Aby przedłużyć efekt działania szminki należy kontynuować stosowanie szminki z mniejszą częstotliwością.
Ostrzeżenie dotyczące stosowania: Zawiera olejek migdałowy. Do stosowania miejscowego. Unikać kontaktu z oczami i uszkodzonym naskórkiem.

http://photos.allegro.pl/photos/oryg...7364/136373642



warto kupic?

znacie tę firmę?


obserwuje tez aukcje Bielendy ma krem i jakies serum z serii sexi usta czy cos.... za 22 zł i to ponic tez powieksza....
stosowal ktos?
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 07:23   #19
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Własnie na KWC napisałam że ja kupiłam taki niby bezbarwny - niby, bo daje bladoróżowy efekt, bardzo naturalny. Mnie się podoba!
A moglabys podac numerek tego blyszczyka?
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 16:03   #20
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez Emma_25 Pokaż wiadomość
obserwuje tez aukcje Bielendy ma krem i jakies serum z serii sexi usta czy cos.... za 22 zł i to ponic tez powieksza....
stosowal ktos?
Co do Bielendy też mnie kiedys zainteresowalo, byl wątek o całej serii, http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=bielenda. Jest tez w KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15182 Nie kupilam ponieważ recenzje nie są zbytnio zachęcające. Jesli zamierzasz to kupic na allegro, to moze poszukaj w sklepie, cena ta sama wiec z przesylką bys przeplaciła.
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 16:57   #21
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Własnie na KWC napisałam że ja kupiłam taki niby bezbarwny - niby, bo daje bladoróżowy efekt, bardzo naturalny. Mnie się podoba!
Co do kolorków przy wybieraniu jednego miałam wrażenie że nie różnią się od siebie znacznie. Wszystkie 6 kolorkow jest transparentne, maja tylko poświate koloru. Ja mam odcien 503 Lovely, na ręce był lekko różowy, ale na ustach tego koloru nie widać, mam wrażenie że ten błyszczyk lekko mi wybiela usta. a u Ciebie widać jakiś kolor na ustach?
Aha, a wiesz moze jaką one maja pojemność? bo ani na pudelku ani na opakowaniu nie widze, ale ja mam tak, że jak czegoś szukam to w danej chwili staje sie to dla mnie niewidoczne
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 21:17   #22
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez magiolka Pokaż wiadomość
Co do kolorków przy wybieraniu jednego miałam wrażenie że nie różnią się od siebie znacznie. Wszystkie 6 kolorkow jest transparentne, maja tylko poświate koloru. Ja mam odcien 503 Lovely, na ręce był lekko różowy, ale na ustach tego koloru nie widać, mam wrażenie że ten błyszczyk lekko mi wybiela usta. a u Ciebie widać jakiś kolor na ustach?
Aha, a wiesz moze jaką one maja pojemność? bo ani na pudelku ani na opakowaniu nie widze, ale ja mam tak, że jak czegoś szukam to w danej chwili staje sie to dla mnie niewidoczne
Mój też 503 Pojemność? Nie mam pojęcia - moje opakowanie też milczy na ten temat ale są mniejsze od klasycznego błyszczyka, stawiam na 4,5 ml
U mnie widać taki bladziutki róż, prawie bezbarwny ale ja go strasznie dużo ładuję na usta
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 21:44   #23
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: pomadka powiększająca usta

a ja mam inny problem..ja mam wydtane wargi,no pelne czy jak to sie mowi hehe :P ale moj problem polega na tym ze...najczesciej tylko w domu :| kiedy to zaden czynnik atmosferyczny im nie zagraza i moge spokojnie je posmarowac krmeikiem nivea wtedy sa naprawde piekne...ale tlyko wyjde na dwor,wroce ze szkoly,uzyje blyszczyka czy smzinki to po jakims czasie sa czerwone i wysuszone :| mam pomadki ochronne i co?i nic?posmaruje je to ebd ei tak podraznione czerwone..lade sa tlyko po nivea ale nawet jak nsoze go ze soba to blszybko sie w skzole czy na dworzu wysuszaja i podrazniaja ;( ale najbardziej mnie dobija ze... :| mam ladne usta nie pomalowane czy pomalwoane blyszczykiem i po calowaniu tez sa wysuszone i podsraznione od razu! why? moge cos z tym zrobic?bo ostatni problem mnie chyba najbardziej dobija... :| co zrobic zeby caly cza stakie ladne byly?miekkie,gladkie ,wydatne i nawilzone?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 16:32   #24
>>Nadia<<
Przyczajenie
 
Avatar >>Nadia<<
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 16
Dot.: pomadka powiększająca usta

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ostatnio widziałam w gazetach reklamę nowego błyszczyka z firmy eveline - volume lip extreme, który ma powiększać usta w 5 minut
sama zastanwiam się na jego kupnem, bo eveline nie ma drogich kosmetykówm ale z drugiej strony to po co mi to

w każdym razie wszystkim zainteresowanym podaję link do ich stronki, gdzie jest informacja o nim:
http://www.eveline.com.pl/pl/pl_content.html


EDIT - ojej dopiero teraz zauważylam, ze magiolka juz wypowiedziala sie na jego temat

jeszcze są z Bell jakieś błyszczyki powiększające usta optycznie: http://www.bell.com.pl/index.php?opt...227&Itemid=239

http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=42&Itemid=244

w necie znalazłam pomadkę powiększająca usta Guerlain "KissKiss"-ale cena to 112 złotych
ja tez widzialam reklamy tego blyszczyka, ale nie mam go (jeszcze ) Wydaje mi sie ze w AVON ie jest tez jakis blyszczyk powiekszajacy usta,a le moze sie myle
>>Nadia<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 18:55   #25
polinka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: pomadka powiększająca usta

Ja rowniez zastanawiam sie nad posiadaniem jakiegos specyfiku, ktory choc troche powiekszy mi usteczka... bo teraz to naprawde nie ma sie czym chwalic... Jutro zamierzam zakupic full volume rimmel'a i myslalam jeszcze nad tym specyfikiem Bielendy... Tyle ze nie ma on za ciekawych opinii na forum, wiec jeszcze pomysle. Tak czy siak jutro napisze efekty...
P.S... slyszalam cos jeszcze o jakims blyszczyku sephory bodajze z pieprzem kajenskim... dzieki ktoremu puchna usta... tyle ze robia sie krwisto czerwone, bo to naczynka pekaja.... no nie wiem... doradzcie
polinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 21:09   #26
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: pomadka powiększająca usta

Zacznę od tego, że osobiście w te bajery o powiększaniu ust przez szminki/blyszczyki etc. nic a nic nie wierzę

Ale do rzeczy, do rzeczy...

Jedyne co przychodzi mi do glowy oprócz tego cuda na patyku Sephory (które znam jedynie "ze słyszenia"; nie używałam) to wspomniany wcześniej Full Volume Rimmel'a.

Niestety wlasciwosci propowiększających nie dostrzegam... ale w używaniu jest przyjemny, więc ogolnie polecam.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 22:15   #27
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: pomadka powiększająca usta

tez jestem ciekawa tego Eveline...zaraz lece przejrzec opinie na KWC,a może jutro do drogerii
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:39   #28
Murron
Rozeznanie
 
Avatar Murron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 549
Dot.: pomadka powiększająca usta

co sądzicie o tej? http://www.centrum-avon.pl/anew_beau...jaca_usta.html
__________________
/////
Murron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 20:06   #29
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: pomadka powiększająca usta

Również szukam jakiejś pomadki itp. powiększających usta. Chodzi mi o taki preparat, który powiększy usta fizycznie, namacalnie . W przeciągu tych 2 lat chyba nazbierało się tego trochę. Widziałam na Tvn Style, a że wtedy się nie interesowałam to nie znam żadnego konkretnego produktu. Co polecacie?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 16:56   #30
True88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: pomadka powiększająca usta

Z wlasnego doswiadczenia Polecam pomadke just kissed j.iredale . Uwalnia peptydy ktore nawilzaja skore Pozostawia efekt powiekszonych ust polecam!!
True88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 17:56:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.