Własny biznes - studio makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-17, 21:43   #1
xemily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Smile

WŁASNE STUDIO MAKIJAŻU - pytania


Cześć dziewczyny
Mam w planach założenie swojego studia makijażu za jakiś czas i mam kilka pytań co do tego
A mianowicie, co mogłabym zrobić żeby takie studio się rozkręciło i żeby więcej osób przychodziło? Moje miasto liczy ok 174 mieszkancow i mam trochę salonów kosmetycznych, makijażu itp w mieście więc musiałabym się jakoś wybić.
I czy taki interes jest opłacalny?
Bardzo proszę o pomoc
xemily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 18:42   #2
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Własny biznes - studio makijażu

Z początku może promocyjne ceny makijaży zwłaszcza ślubnych/ studniówkowych/ weekendowych (możesz oferować analizę kolorystyczną + indywidualne lekcje). Jeśli jesteś w tym bardzo dobra to regularne i częste dodawanie zdjęć makijaży na profilu (facebook itp.) jest mile widziane. Nawiązanie współpracy może z jakimiś fotografami, by powiększyć portfolio. Czasami także w miastach organizowane są kobiece warsztaty i inicjatywy podczas, których można zaoferować swoje usługi bezpłatnie w celach promocyjnych. Jak prace są schludne, a zarazem profesjonalne to nie trzeba większych wysiłków, by zyskać klientów.
Możesz jeszcze iść w szkolenia, ale to już wyższa szkoła jazdy i poza tym mnóstwo nakładów czasowych oraz finansowych, co jest opłacalne w b. dużych miastach.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 16:41   #3
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Własny biznes - studio makijażu

174 mieszkancow? napewno? Jesli tak, to polecilabym otworzyc cos w pobliskim miescie, gdzie grono klientow bedzie szersze. Co do wypromowania. Moze fp na fb/ig ? Konkursy, znizki, promocje. Jak wszedzie
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 17:41:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.