wróżka w Poznaniu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 15:16   #31
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez izaw1990 Pokaż wiadomość
Ja poproszę o namiary tej dobrej wróżki w Poznaniu. Dokładny adres (tzn ulica i numer domu/mieszkania) oraz numer telefonu.
Apropo to też szukałam konkretnej wróżki w Poznaniu i przeczytałam opinie na paru forach....Sprawa ma się tak : są bardzo polecane dwie Panie......
1. Halszka- która przyjmuje w ok. Ronda Rataje i Koziegłowach
2. Kiara -przyjmuje w Kupcu poznańskim
Ciekawa jestem czy ktoś był Jak się sprawdziło jak cenowo wyglądała taka wizyta
CZEKAM NA OPINIE
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 20:20   #32
kina1409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez lucin Pokaż wiadomość
Znam bardzo dobra wrozke w Poznaniu, w sumie to dwie,ale polecic moge jedna.Od kilku lat pomaga mi w rozwiazywaniu problemow.Wrozy z kart tarota.Koszt: 50zl-1 godzina.
Czy ja bym mogła poprosic dokladne namiary nr tel i adres.
kina44@poczta.onet.pl
kina1409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:25   #33
malutka-A25
Raczkowanie
 
Avatar malutka-A25
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Adziii88 Pokaż wiadomość
Apropo to też szukałam konkretnej wróżki w Poznaniu i przeczytałam opinie na paru forach....Sprawa ma się tak : są bardzo polecane dwie Panie......
1. Halszka- która przyjmuje w ok. Ronda Rataje i Koziegłowach
2. Kiara -przyjmuje w Kupcu poznańskim
Ciekawa jestem czy ktoś był Jak się sprawdziło jak cenowo wyglądała taka wizyta
CZEKAM NA OPINIE
Byłam dziś u Wróżki Halszki.. otóż miałam problem z facetem... podejrzewałam go o zdradę.. no i potwierdziło się.. naprawde fajna kobieta, usiadłam a ona zaczela mi wszystko mówić o mojej przeszłości.. byłam u niej około godziny.. na koniec mozesz zadac bezposrednio pytania do tarota.. wyciagasz karty a ona Ci mówi tak lub nie.. Zapłaciłam 80zł i mysle za warto bylo bo napelnila mnie pozytywną energią... jak ma ktoś jeszcze jakieś pytania to pisac
__________________
01.10.2012 - Nowy etap w życiu
malutka-A25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:18   #34
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez malutka-A25 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u Wróżki Halszki.. otóż miałam problem z facetem... podejrzewałam go o zdradę.. no i potwierdziło się.. naprawde fajna kobieta, usiadłam a ona zaczela mi wszystko mówić o mojej przeszłości.. byłam u niej około godziny.. na koniec mozesz zadac bezposrednio pytania do tarota.. wyciagasz karty a ona Ci mówi tak lub nie.. Zapłaciłam 80zł i mysle za warto bylo bo napelnila mnie pozytywną energią... jak ma ktoś jeszcze jakieś pytania to pisac
fajnie, że było miło.

moja kolezanka jeździ do jakiejś w Mosinie.
mówi, że jest straszna z wyglądu (ale może dla niej;-)), ale wróży dla Ciebie, gada o całej rodzinie, o przeszłości, osobach pobocznych. bardzo drąży temat. muszę postarać się tylko o dokładny namiar, bo w necie nic nie ma. no i niby mówi takie rzeczy prawdziwe, o których nikt nie miał pojęcia bo była to np tajemnica rodziny itp
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:20   #35
motylek motylek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Smile Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam
Jeśli zdobędziesz już namiary do tj wróżki w Mosinie- ja też chętnie wybrałabym się do niej- także prosiłabym o jakieś namiary na nią.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Informację prosiłabym przesłać na maila:
schmetterling333@op.pl
motylek motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:51   #36
malutka-A25
Raczkowanie
 
Avatar malutka-A25
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
fajnie, że było miło.

moja kolezanka jeździ do jakiejś w Mosinie.
mówi, że jest straszna z wyglądu (ale może dla niej;-)), ale wróży dla Ciebie, gada o całej rodzinie, o przeszłości, osobach pobocznych. bardzo drąży temat. muszę postarać się tylko o dokładny namiar, bo w necie nic nie ma. no i niby mówi takie rzeczy prawdziwe, o których nikt nie miał pojęcia bo była to np tajemnica rodziny itp

To ja też proszę o namiary i cenę
__________________
01.10.2012 - Nowy etap w życiu
malutka-A25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:52   #37
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez motylek motylek Pokaż wiadomość
Witam
Jeśli zdobędziesz już namiary do tj wróżki w Mosinie- ja też chętnie wybrałabym się do niej- także prosiłabym o jakieś namiary na nią.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Informację prosiłabym przesłać na maila:
schmetterling333@op.pl
ok jak bedę miała to napiszę
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 10:05   #38
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez motylek motylek Pokaż wiadomość
Witam
Jeśli zdobędziesz już namiary do tj wróżki w Mosinie- ja też chętnie wybrałabym się do niej- także prosiłabym o jakieś namiary na nią.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Informację prosiłabym przesłać na maila:
schmetterling333@op.pl

To chyba nie w Mosinie, tylko w Ludwikowie przed Mosiną od strony BUKU. No powiem, że dużo mi się sprawdziło. Ogólnie ok. Trochę chaotyczna, czyta też ze zdjęcia...Polecam. Mam numer tel. jakby co

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka-A25 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u Wróżki Halszki.. otóż miałam problem z facetem... podejrzewałam go o zdradę.. no i potwierdziło się.. naprawde fajna kobieta, usiadłam a ona zaczela mi wszystko mówić o mojej przeszłości.. byłam u niej około godziny.. na koniec mozesz zadac bezposrednio pytania do tarota.. wyciagasz karty a ona Ci mówi tak lub nie.. Zapłaciłam 80zł i mysle za warto bylo bo napelnila mnie pozytywną energią... jak ma ktoś jeszcze jakieś pytania to pisac

Też byłam u Halszki, moja mam z resztą też. Wszystko się sprzawdza. Ja płaciłam 50 zł (dziewczyny z nimi trzeba się targować tel. przed przybyciem na wizytę, warto też wziąć drugą osobę wtedy liczy taniej)

W sobotę jadę do wróżki Maryli też z Koziegłów, też ok, bo już byłam...

Powiem tak
byłam u Halszki, Maryli i tej z Mosiny - Weronika bodjaże - wszystkie mówiły o podobnych sprawach i podobnie przepowiedziały mi przyszłość...teraz jadę spowrotem do Maryli, może mówi mniej rzeczowo, ale jakoś tak najsympatyczniej....!!!
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011

Edytowane przez Agravka2
Czas edycji: 2011-07-13 o 10:52
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:52   #39
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: wróżka w Poznaniu




Witam Was wszystkich ponownie,


Z postu powyżej usunęłam swoje gg, bo za dużo zainteresowanych a ja jestem w pracy więc nie zawsze mogę odpisywać.


Poniżej podaje namiary u wróżek u których byłam i moje doświadczenia


Wróżka Halszka – przyjmuje Koziegłowy i Poznań.


Nr tel. 661 834 930


fajna kobitka, miła atmosfera, trochę gada o przeszłości ( co mnie zresztą nie interesowało) bardzo dużo konkretów jeśli chodzi o przyszłość. Wszystko mi się sprawdziło i sprawdza. Później można pytać tarot bezpośrednio, odpowiedź tak/nie.


Koszt 80 zl – ale można się targować, szczególnie jak będzie jednorazowo więcej osób




Wróżka Maryla – Koziegłowy


tel. kom 510 180 375


tak jak powyżej wszystko mi się sprawdza i sprawdziło, atmosfera super, kawka, papierosek, kobitka z jajami, dużo doradza, wylicza liczby z imienia, nazwiska i daty ur. później karty tarota, jeżeli zakończy seans i macie jeszcze jakaś sprawę, na którą nie do końca odpowiedziała lub ominęła to spokojnie pytać i rozkłada karty konkretnie na tą sprawę.


50-80 zł


P.S. Ostatnio znowu u niej byłam i do cholerki zaczęło się sprawdzać poczynając od dnia kolejnego do dzisiaj czarna magia dosłownie




Na koniec Wróżka Weronika – Ludwikowo, koło Mosiny.


Tel. kom 603259416 chyba 50 zł


Powiem tak, wrażenie takie sobie, bo babka starsza i zakręcona na maxa, lokum też niezbyt ciekawe . Wróżyła, odbierała tel , gotowała makaron, pukały inne osoby, także sporo zamieszenia.


Ale czyta ze zdjęcia no kogoś z rodziny, ma tez taka kule, w której coś widzi, na początku się z tego śmiałam, ale z tej kuli zaczęła mi podawać takie szczegóły, że o mało nie padłam na podłogę


Ogólnie też się sprawdza, ale od Halszki i Maryli tak 99 % u niej jakieś 70-80% może dlatego, że wszystko odbyło się tak chaotycznie, że za wiele nie zapamiętałam.


Hmmm co tu jeszcze mogę Wam napisać. Może tym co nie wierzą i się z tego śmieją. Ja kiedyś też byłam taki niedowiarek i śmiałam się z mojej mamy która namiętnie chodziła do wróżek. Zawsze mówiłam jej , że to grzech, że po co itd. Ale powiem Wam, że warto i do Maryli i do Halszki, bardzo poprawiają humor, dodają otuchy, zmieniają nastawienie naprawdę wychodzi się z pozytywną energią!!!! Także można to potraktować jako wizytę u psychologa z poznaniem przyszłości gratis. Jeżeli ma Wam przydarzyć się coś strasznego np. choroba czy śmierć, to one tego nie powiedzą, nie martwcie się..ewentualnie nakierują np. niech Pani zacznie chodzić do lekarza albo czy ktoś z rodziny choruje to proszę mu powiedzieć to i tamto.


Gorzej z Wróżką z Ludwikowa, ona gada bez ogródek, ten umrze, tamten się powiesi a Pani będzie dużo chorować (co mi się sprawdziło, niestety) także jeżeli chcecie wyjść w dobrym humorze to polecam Halszkę i Marylę, ale powiem, że doświadczenie u Weroniki to niezła jazda...np siedzimy gadamy o moich sprawach a ona mi mówi, za chwile zadzwoni telefon z odmową wizyty. I kurde dzwoni facet , że nie dojedzie …!!! ;D


Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych naprawdę WARTO – aha i moja ostatnia rada – jeśli coś Ci się nie spodoba co ona powiedziała, wywróżyła to po prostu w to nie wierz i przyjmuj rzeczy, które są pozytywne, jak wiadomo nie od dziś pozytywna energia sporwadza na nas dobre rzeczy.

P.S.2 - u tych wróżek była również moja mama i koleżanka i chyba cała trójką stawiamy, że Maryla is the best

P.S3 - ciągle coś mi do głowy przychodzi i edytuję tego posta...powiem jeszcze, że nie warto mówić o tym facetom, bo patrzą jak na wariatkę, warto zwierzyć się koleżance bo babki inaczej podchodzą do tych spraw aha i radziłabym np nie rzucać faceta jak wróżka wam powie, że on jest do niczego albo Was zdradza...co powiecie facetowi, byłam u wrózki i mowila, ze mnie zdradzasz, zostawiam Cię - facet sam zwinie manatki bo powie ta moja baba to jakas nawiedzona czarownica, albo odwrotnie zacznie zdadzać bardziej dyskretnie i wtedy nikłe szanse na złapanie takiego kretyna.

Mnie np wróżka powiedziała, że zmienie pracę a nawet może otworzę coś swojego...fajna sprawa bo od zawsze o tym marzylam, ale to nie znaczy, że rzucam robote z dnia na dzien bo mi wrozka tak powiedziała..czekam na olsnienie lub inną ofertę i wtedy do dzieła !!!
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011

Edytowane przez Agravka2
Czas edycji: 2011-07-13 o 11:40
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:22   #40
afrodyta2317
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

Z ciekawości się umówię. Aczkolwiek byłam u takiej jednej we Wągrowcu! bierze co łaska, do tej pory wszystko się sprawdziło więc mogłabym ją polecić....
afrodyta2317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:21   #41
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: wróżka w Poznaniu

Afrodyta jak będziesz po to daj znać ja może też się wybiorę. Agravka super wszystko opisałaś
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 10:47   #42
afrodyta2317
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kina1409 Pokaż wiadomość
Czy ja bym mogła poprosic dokladne namiary nr tel i adres.
kina44@poczta.onet.pl
Ja też bardzo po prosze namiary Afrodyta2317@wp.pl
z góry dziękuję
afrodyta2317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:52   #43
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

A czy mogłabym prosic o adres miejsca, w którym przyjmuje w Poznaniu Wróżka Halszka?
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 07:35   #44
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
A czy mogłabym prosic o adres miejsca, w którym przyjmuje w Poznaniu Wróżka Halszka?

chyba gdzie w okolicach Selgrosa, ale nie jestem pewna teraz, bo ja byłam Koziegłowach
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 09:57   #45
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Dziękuję za odpowiedź. Chyba się do niej wybiorę skoro tak chwalicie, a dodatkowo to, że przyjmuje na Ratajach, które dobrze znam ( a to dla mnie ważne, bo jestem spoza Poznania) to także dla mnie zaleta.


Dziewczyny wiem, że to dziecinne, ale nigdy wcześniej nie byłam u wróżki, więc chciałabym zapytać jak to wszystko się odbywa. Rozumiem, że najpierw dzwonię i informuję, że chcę umówić się na wizytę i otrzymuję wyznaczony termin. Ale co dalej? Czy trzeba przygotować sobie jakieś pytania czy wróżka sama czyta wszystko z kart?
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 08:13   #46
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Chyba się do niej wybiorę skoro tak chwalicie, a dodatkowo to, że przyjmuje na Ratajach, które dobrze znam ( a to dla mnie ważne, bo jestem spoza Poznania) to także dla mnie zaleta.


Dziewczyny wiem, że to dziecinne, ale nigdy wcześniej nie byłam u wróżki, więc chciałabym zapytać jak to wszystko się odbywa. Rozumiem, że najpierw dzwonię i informuję, że chcę umówić się na wizytę i otrzymuję wyznaczony termin. Ale co dalej? Czy trzeba przygotować sobie jakieś pytania czy wróżka sama czyta wszystko z kart?

jak widzisz powyżej troche opisałam co i jak, ale jeśli nie masz typowo nurtujacych spraw to nie muszisz pamietac zadych pytań a z reszta w trakcie rozmowy wyjdzie sporo spraw o ktore będziesz chciala dopytać.
Także na koniec będziesz mogła pytać tarot. Ale pytania konkretne i sprecyzowane np. mi wrozka powiedziala, ze bede jeszcze w ciazy.
Wiec pytalysmy się tarota, czy będę w ciązy w tym roku, on mowi, ze NIE, czy bede w ciazy za dwa lata, wyszlo, ze nie. Czy będę w ciązy za 3 lata, wyszło, ze tak. Czy mój przyszły kandydat (o którym dosłownie wszystko sie sprawdziło) będzie rozwiedziony , wyszło, że tak i takie tam pierdoły.

Każda wrózka ma swój system prowadzenia takiego seansu.

U halszki jest tak, ze po dzien dobry siadacie przy stoliczku i zaczyna o przeszlosci ,ale malutko, pozniej terazniejszosc i przyszlosc, pozniej te pytania i na koncu takie karty z przymrózeniem oka (jak to nazwała) takie kolorowe z obrazkami, ale potwierdziły to samo co tarot .

Maryla zaczyna jeszcze od numerów, a reszta tak samo, tylk oze u Maryli nie ma odpowiedzi tarota TAK/NIE
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 12:16   #47
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Właśnie rozmawiałam z wróżką Halszką i umówiłam się na wizytę na następny tydzień Baaardzo się boję, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 12:34   #48
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Właśnie rozmawiałam z wróżką Halszką i umówiłam się na wizytę na następny tydzień Baaardzo się boję, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Koniecznie daj znać co i jak jak będziesz po
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 12:47   #49
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Obiecuję, że zdam relację

Jeszcze jedna informacja... aktualnie, tzn. w okresie wakacyjnym wróżka Halszka przyjmuje głównie w Koziegłowach, chyba, że będzie kilka chętnych osób to dojeżdża do Poznania.

Już po głosie wydała się sympatyczną osobą, więc chyba nie powinnam się tak stresować
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 11:02   #50
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Obiecuję, że zdam relację

Jeszcze jedna informacja... aktualnie, tzn. w okresie wakacyjnym wróżka Halszka przyjmuje głównie w Koziegłowach, chyba, że będzie kilka chętnych osób to dojeżdża do Poznania.

Już po głosie wydała się sympatyczną osobą, więc chyba nie powinnam się tak stresować

niczym się nie stresuj! będzie SI, na pewno wyjdziesz zadowolona.
Bardzo fajna babka.
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:28   #51
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Obiecuję, że zdam relację

Jeszcze jedna informacja... aktualnie, tzn. w okresie wakacyjnym wróżka Halszka przyjmuje głównie w Koziegłowach, chyba, że będzie kilka chętnych osób to dojeżdża do Poznania.

Już po głosie wydała się sympatyczną osobą, więc chyba nie powinnam się tak stresować
ja też czekam na relację, ponieważ wróżka chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie... a jeśli tak chwalicie tę Halszkę i dodatkowo przyjmuje na Ratajach, to tym bardziej jestem zainteresowana
Dearlie, napisz, jak wizyta przebiegała, ile kosztowała i jeśli dowiesz się, w którym miejscu na Ratajach przyjmuje, to będę wdzięczna za info

a czy ktoś wie coś więcej o tej wróżce Kiarze z Kupca Poznańskiego - jakiś namiar na nią, cena, i ogólne wrażenia?

ps. a może któraś też chcialaby się wybrać do Halszki na Rataje? skoro da się z nią targować przy większej liczbie osób, fajnie byłoby się umówić wspólnie

Edytowane przez Selene _
Czas edycji: 2011-08-13 o 14:30
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:03   #52
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Selene obiecuję relację

Wróżkę Kiarę miałam okazję poznac, lecz zupełnie na innej stopie Po prostu była moją klientką i mimo, że wiedziałam czym się zajmuje to nigdy nie rozmawiałyśmy na ten temat, gdyż w tamtym okresie nawet niespecjalnie mnie to interesowało. Jednak muszę przyznac, że to przesympatyczna osoba, więc nie wykluczam wizyty u niej w przyszłości. Z tego co pamiętam to jest droższa od Halszki, bo za wizytę bierze coś w granicach 100zł. O ile nic się nie zmieniło przez te kilka lat to ona przyjmowała w siedzibach Rosenthala, głównie w Kupcu, przez pewien czas w Browarze i coś słyszałam o okolicach Okrąglaka. Jak to wygląda teraz, nie mam pojęcia.

Poniżej podaję link, bo znalazłam jej stronę internetową Tam jest kontakt oraz więcej informacji.

http://www.wrozkakiara.pl/o-mnie.html
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 16:11   #53
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
ps. a może któraś też chcialaby się wybrać do Halszki na Rataje? skoro da się z nią targować przy większej liczbie osób, fajnie byłoby się umówić wspólnie

możemy iść razem. może śr lub czw, ale tak po 15:30?
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 16:17   #54
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

[1=95a9f5071e7d0cd6ef7dbab 6e353959a34994157_6057de0 215c7d;28751359]możemy iść razem. może śr lub czw, ale tak po 15:30?[/QUOTE]

W środę Halszka przyjmuje w Koziegłowach Wiem, bo właśnie na ten dzień mam umówioną wizytę u niej.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:20   #55
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: wróżka w Poznaniu

[1=95a9f5071e7d0cd6ef7dbab 6e353959a34994157_6057de0 215c7d;28751359]możemy iść razem. może śr lub czw, ale tak po 15:30?[/QUOTE]

oo, super, tylko ja myślałam bardziej pod koniec sierpnia/początek września, zwłaszcza że, z tego co pisała Dearlie, w wakacje Halszka tylko w Koziegłowach przyjmuje? a mi zależy na Ratajach, bo tam mam blisko
to może być późniejszy termin? (a godziny też mi pasują popołudniowe, tak od 17 najlepiej)

Dearlie, dzięki za namiar na Kiarę choć jeśli piszesz, że jest droższa, to raczej skuszę się na Halszkę, może jeszcze coś się da wynegocjować
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:14   #56
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam wszystkich Niedawno wraz z koleżanka również skorzystałyśmy z wróżby wróżki Halszki. Wybrałyśmy się akurat do niej, gdyż na temat wróżki Halszki było dużo pozytywnych opinii. Bardzo miła kobieta i faktycznie taka pozytywna Na początek wróżka czyta z ręki i np. mówi Tobie ile będziesz miała dzieciO mojej przeszłości dużo nie mówiła, skupiła się raczej na teraźniejszości i pryszlości. W moim przypadku np. trafnie okresliła miejsce w którym obenie pracuję Dużo rzeczy dotyczących przyszłości mi powiedziała, choć w tej chwili nie mogę potwierdzić sprawdzalności wróżki Halszki, gdyż jest to zbyt krótki okres czasu.

Na koniec wizyty tarot odpowiada na Twoje pytania TAK lub NIE. Jeśli się krępujesz to pytania możesz zadawać w myślach.

Co do mojej koleżanki to nie była ona raczej przekonana co do tej wizyty. Jej zdaniem odpowiedzi wróżki Halszki były chaotyczne. Wróżka powiedziała jej,że na 100% dostanie pracę sezonową, której oczekiwała, a tymczasem stało się odwrotnie. Koleżance nie podobało się też to,że karty trzymała w ręce, a nie tasowała oraz to,że karty nie były oczyszczane z energii po poprzedniej osobie. Minusem wg mojej koleżanki było to,że wróżka mało jej opowiedziała o przeszłości, a jej zdaniem to też świadczy o dobrej wróżce jeśli potrafi właśnie takie rzeczy trafnie odczytać z kart. Nie przekonywały ją rówmież te odpowiedzi TAK lub NIE.

Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja bym bardzo chciała żeby mi się jedna ważna rzecz sprawdziła o której mi powiedziała wróżka Halszka.Zobaczymy czy tak się stanie.

Koszt wizyty wynosił 80 zł (ale dlatego że byłyśmy dwie, bo inaczej cena za wizytę wynosiła 100 zł).

A mam pytanie do osób, które juz korzystały z wróżby wróżki Halszki?
Czy naprawdę dużo wam się sprawdziło??? I najważniejsze w jakim okresie czasu zaczęło się wam to sprawdzać? Do roku czy mniej?
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:24   #57
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
oo, super, tylko ja myślałam bardziej pod koniec sierpnia/początek września, zwłaszcza że, z tego co pisała Dearlie, w wakacje Halszka tylko w Koziegłowach przyjmuje? a mi zależy na Ratajach, bo tam mam blisko
to może być późniejszy termin? (a godziny też mi pasują popołudniowe, tak od 17 najlepiej)

Dearlie, dzięki za namiar na Kiarę choć jeśli piszesz, że jest droższa, to raczej skuszę się na Halszkę, może jeszcze coś się da wynegocjować
dobra może tak być to odezwij sie na priv za jakieś 2-3 tyg
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 08:56   #58
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Raido Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Niedawno wraz z koleżanka również skorzystałyśmy z wróżby wróżki Halszki. Wybrałyśmy się akurat do niej, gdyż na temat wróżki Halszki było dużo pozytywnych opinii. Bardzo miła kobieta i faktycznie taka pozytywna Na początek wróżka czyta z ręki i np. mówi Tobie ile będziesz miała dzieciO mojej przeszłości dużo nie mówiła, skupiła się raczej na teraźniejszości i pryszlości. W moim przypadku np. trafnie okresliła miejsce w którym obenie pracuję Dużo rzeczy dotyczących przyszłości mi powiedziała, choć w tej chwili nie mogę potwierdzić sprawdzalności wróżki Halszki, gdyż jest to zbyt krótki okres czasu.

Na koniec wizyty tarot odpowiada na Twoje pytania TAK lub NIE. Jeśli się krępujesz to pytania możesz zadawać w myślach.

Co do mojej koleżanki to nie była ona raczej przekonana co do tej wizyty. Jej zdaniem odpowiedzi wróżki Halszki były chaotyczne. Wróżka powiedziała jej,że na 100% dostanie pracę sezonową, której oczekiwała, a tymczasem stało się odwrotnie. Koleżance nie podobało się też to,że karty trzymała w ręce, a nie tasowała oraz to,że karty nie były oczyszczane z energii po poprzedniej osobie. Minusem wg mojej koleżanki było to,że wróżka mało jej opowiedziała o przeszłości, a jej zdaniem to też świadczy o dobrej wróżce jeśli potrafi właśnie takie rzeczy trafnie odczytać z kart. Nie przekonywały ją rówmież te odpowiedzi TAK lub NIE.

Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja bym bardzo chciała żeby mi się jedna ważna rzecz sprawdziła o której mi powiedziała wróżka Halszka.Zobaczymy czy tak się stanie.

Koszt wizyty wynosił 80 zł (ale dlatego że byłyśmy dwie, bo inaczej cena za wizytę wynosiła 100 zł).

A mam pytanie do osób, które juz korzystały z wróżby wróżki Halszki?
Czy naprawdę dużo wam się sprawdziło??? I najważniejsze w jakim okresie czasu zaczęło się wam to sprawdzać? Do roku czy mniej?

Hey,

Mi zaczęło sprawdzać się tak do dwóch miesięcy, no i cały czas się sprawdza. Parę rzeczy się nie zgadza ale nie neguję jej, bo wiadomo, że to jest tylko wróżka, a nie pewnosc 100% na naszą przyszłosć.
Mojej mamie też się sprawdza, a mojej kolezance NIE.
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 16:33   #59
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Pokaż wiadomość
Hey,

Mi zaczęło sprawdzać się tak do dwóch miesięcy, no i cały czas się sprawdza. Parę rzeczy się nie zgadza ale nie neguję jej, bo wiadomo, że to jest tylko wróżka, a nie pewnosc 100% na naszą przyszłosć.
Mojej mamie też się sprawdza, a mojej kolezance NIE.
Pewnie,że żadna wróżka nie ma 100% sprawdzalności. U każdego jest inaczej. Jednym się sprawdza duża część, a u innych zupełnie nic. Tak to już jest. Ja sama jestem ciekawa czy sprawdzi sie u mnie choc część tego co powiedziała wróżka Halszka. Ale na to przyjdzie mi poczekać
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:03   #60
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Jestem już po wizycie u wróżki Halszki

Muszę przyznać, że jestem baaaardzo zadowolona z wizyty. Już przy pierwszym rozdaniu kart wróżka wyczytała cel mojej wizyty u niej ze 100% trafnością. Niemalże wszystko co wyczytywała z kart w pełni pokrywało się z moim życiem. Były to naprawdę niesamowite szczegóły. Co do przepowiedni dotyczących przyszłości to czas zweryfikuje, więc dopiero za jakiś czas będę mogła Wam powiedzieć więcej na ten temat.

Edytowane przez Dearlie
Czas edycji: 2011-08-17 o 15:06
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 18:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.