Kolor podkladu :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 09:12   #31
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kolor podkladu :(

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
CZY TY W KAŻDYM MOIM WĄTKU MUSISZ SIĘ MNIE CZEPIAĆ, ZJECHAĆ, OSKARŻAĆ, PONIŻAĆ? DLACZEGO TY SIĘ MNIE TAK CZEPIŁAŚ? WEŻ JUZ ZEJDŹ ZE MNIE KOBIETO....
kliknij sobie ignoruj i nie będę cie denerwować - zmarszczki z tego wydzierania się ci się porobią niedługo
(ja ci mogę tak samo napisać - czemu ty w każdym wątku musisz napisać coś, moim zdaniem, bezsensownego )

Cytat:
Napisane przez Angelboy Pokaż wiadomość
Droga Eliz23, nie widzę by ktokolwiek się Ciebie tu czepial. Szczególnie ze nie jest to TWOJ wątek.

Eyo - jak wcześniej napisałem, nie mam wiekszych problemów z cera poza przebarwieniami. Nie prosiłem o porady dotyczące jak mam, czym mam maskowac biedoskonalosci. Także dziękuje, ale dokładne czytanie nie szkodzi

nie życzę sobie kłótni w wątku w którym oczekiwałem pomocy. Chcecie to zakladajcie Sobie oddzielny.

Co do podkladu MF to ostatnio w "Twój Styl" była próbka i oczywiście jestem zachwycony podkladem ale już przyjąłem do sebie iż nie ma w gamie odcieni takiego ktry pasowalby do mojego koloru cery.

Dziękuje za pomoc i jeśli mógłbym prosić jakiegoś Moderatora to proszę o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam
forum jest publiczne, temat są dla wszystkich, ja odpowiadam zgodnie z tym co wiem i udzielam rady jaką uważam za najlepszą czyli :
czerowne i rozległe czerwone przebarwienia stosuje się zielone korektory i tyle (i nikt nie broni ich nakładać na duże powierzchnie skóry akurat) i uwierz - nie robię tego tylko dla ciebie ale dla każdej innej osoby która może mieć taki problem. Tobie się rada nie podoba, twoja sprawa ale komus innemu może się przydać. "Twój" wątek jest tak samo dla innych jak dla Ciebie.

co niektórzy mają z tym "mój wątek" to nie ogarniam komedia, każdy musi miec swój i basta i od razu mu się wydaje, że jak wątek założył to się moderatorem staje albo coś

swoją drogą ja rozległych przebarwień na twarzy nie nazwałby drobnym probleme z cerą który można sobie pozostawić samemu sobie ale jak już pisałam, Ty sobie rób co chcesz, ktoś inny może skorzysta z innych rad niż te które akurat ciebie zadowalają
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:06   #32
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Kolor podkladu :(

Przepraszam ze tak to odebralas zle bo widzę ze chyba Cie urazilem, przepraszam dziękuje za radę, po prostu doskonale wiem czym co się maskuje, ale nie nam rozleglych przebarwien tylko małe a sporo zielony korektor kładzie się pod podklad, a w moim przypadku sam podklad maskuje to co chce zakryc wiec dodatkowy korektor jest mi zbędny a chodzi mi o to by nie pisać o piernikach jak rozmawiamy o wiatrakach ;]
dziękuje za poradę i przepraszam ze to co napisałem wydało się niewdzieczna pretensja
główny temat watku to "jak dyskretnie poprosić o pomoc przy dobraniu koloru podkladu"

pozdrawiam

Edytowane przez Angelboy
Czas edycji: 2010-10-31 o 17:08
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.