Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 17:08   #271
dalia1900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 273
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez Wasp_0 Pokaż wiadomość
Kur.... oficjalnie nie zdałam.
Ja raczej też nie. Zamknięte dają mi ok.20 % (kilku odpowiedzi nie pamiętam). Na otwarte nie liczę, żadnego zadania nie zrobiłam w całości. Poprawka: jedno dokończyłam, to z prawdopodobieństwem, ale wyszło mi 25/118.

Edytowane przez dalia1900
Czas edycji: 2015-05-05 o 17:10
dalia1900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:11   #272
201803061544
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 458
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
ja chyba też nie pamiętam wszystkich moich odpowiedzi, ale z tego co pamiętam to mam ok 26% mam nadzieję, że te dwa pkt. wyskrobią mi z otwartych, ale tak czy siak jestem już nastawiona na poprawki...

https://www.youtube.com/user/matemaks/videos

w każdym zadaniu gdzie się dało popieprzyłam z minusami odpowiedź cyferki niby takie same, ale znak w każdym, dosłownie każdym popełniłam ten błąd
Ja na otwartych pomieszałam wszystko. W sumie nawet na poprawkę się nie nastawiam, odechciało mi się iść jutro.
201803061544 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:12   #273
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Unhappy Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez Wasp_0 Pokaż wiadomość
Ja na otwartych pomieszałam wszystko. W sumie nawet na poprawkę się nie nastawiam, odechciało mi się iść jutro.
nie poddawaj się
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:24   #274
Rosaliie
Raczkowanie
 
Avatar Rosaliie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 252
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Jestem załamana... Matma będzie na ok. 54%.... Po prostu mi wstyd...
__________________
Nie bój się marzeń
Rosaliie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:27   #275
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez Rosaliie Pokaż wiadomość
Jestem załamana... Matma będzie na ok. 54%.... Po prostu mi wstyd...
tylko z żalu nie skacz z dywanu
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:34   #276
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Jeśli nie liczy Wam się do rekrutacji,a zdałyście to nie ma się co załamywać :P
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:35   #277
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
tylko z żalu nie skacz z dywanu
Nie przesadzaj może dla kogoś to jest tragedia tak samo jak dla kogoś inego niezdanie
meedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 17:39   #278
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj może dla kogoś to jest tragedia tak samo jak dla kogoś inego niezdanie
uważam, że jak ktoś ma mniej niż 30% to ma powód do smutku. dla mnie to taka trochę prowokacja dziewczyny pisały, że im nie poszło i prawdopodobnie oblały, a ktoś się "żali" zaraz pod nimi, bo ma 54% chociaż tak, czy siak może ściemniać

edit. jakby temu komuś było faktycznie tak bardzo wstyd, to z pewnością nie chwaliłby się tym na forum :P

Edytowane przez DiablicaY
Czas edycji: 2015-05-05 o 17:40
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:47   #279
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Mi matura nie poszla, tez jestem zalamana. Spanikowalam i za duzo czasu spedzilam na zamknietych a potem zabraklo na otwarte... W zamknietych tez strzelalam momentami i nawet nie jestem w stanie policzyc ile mam procent... Z pewnych z zamknietych mam ok 10 zadan.

Wiecie co, powiem wam ze cala nauka poszla w las. Jestem w wsciekla, bo tyle czasu na matme poswiecilam, tyle zadan robilam przez ten czasu, a tu dali takie zadania, ktore nie potrafilam zrobic i stres zrobil swoje.

Przed ta matura liczylam, ze bede miala z 50%. Teraz nawet nie jestem pewna, czy zdam.
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:49   #280
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
uważam, że jak ktoś ma mniej niż 30% to ma powód do smutku. dla mnie to taka trochę prowokacja dziewczyny pisały, że im nie poszło i prawdopodobnie oblały, a ktoś się "żali" zaraz pod nimi, bo ma 54% chociaż tak, czy siak może ściemniać

edit. jakby temu komuś było faktycznie tak bardzo wstyd, to z pewnością nie chwaliłby się tym na forum :P
Dla kogoś strata tego punktu czy dwóch może oznaczać niedostanie Się na studia, więc daruj. ...
__________________
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:56   #281
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
Dla kogoś strata tego punktu czy dwóch może oznaczać niedostanie Się na studia, więc daruj. ...
z 54% raczej na super studia ten ktoś się nie dostanie, a jeden pkt dużo mu nie zmieni. gorzej ma ktoś komu matma potrzebna jest tylko do zdania, bo się nie liczy na rekrutacji, więc "wyluzuj".
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 17:59   #282
blemish
Raczkowanie
 
Avatar blemish
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 363
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
uważam, że jak ktoś ma mniej niż 30% to ma powód do smutku. dla mnie to taka trochę prowokacja dziewczyny pisały, że im nie poszło i prawdopodobnie oblały, a ktoś się "żali" zaraz pod nimi, bo ma 54% chociaż tak, czy siak może ściemniać

edit. jakby temu komuś było faktycznie tak bardzo wstyd, to z pewnością nie chwaliłby się tym na forum :P
Jeśli ktoś bardzo ciężko pracował, to wiadomo, że jest mu przykro, w końcu trzeba poświęcić na to trochę czasu. Gorzej jak płacze ktoś, kto nic nie robi (to wcale nie ja)
blemish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:04   #283
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez blemish Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś bardzo ciężko pracował, to wiadomo, że jest mu przykro, w końcu trzeba poświęcić na to trochę czasu. Gorzej jak płacze ktoś, kto nic nie robi (to wcale nie ja)
myślę, że jak ktoś "bardzo ciężko pracował" by mieć dobry wynik, to z pewnością dobry wynik zdobędzie. stres, stresem, ale wiele osób siedząc w domu i próbując na spokojnie rozwiązać zadania, które były na maturze, prawdopodobnie również popełniliby liczne błędy.
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:06   #284
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez blemish Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś bardzo ciężko pracował, to wiadomo, że jest mu przykro, w końcu trzeba poświęcić na to trochę czasu. Gorzej jak płacze ktoś, kto nic nie robi (to wcale nie ja)
Ja bardzo duzo sie uczylam do matmy, najwiecej ze pwszystkich przedmiotow, a jednak matura mi nie poszla.

Moze nie mam po prostu talentu matematycznego
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:09   #285
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
myślę, że jak ktoś "bardzo ciężko pracował" by mieć dobry wynik, to z pewnością dobry wynik zdobędzie. stres, stresem, ale wiele osób siedząc w domu i próbując na spokojnie rozwiązać zadania, które były na maturze, prawdopodobnie również popełniliby liczne błędy.
Ja na matmę poświęciłam naprawdę dużo czasu, ale presja i stres zrobiły swoje. Wyszłam zadowolona, bo matura nie okazała się trudna, ale czasu było za mało, żeby zrobić wszystkie zadania.
Spodziewałam się ok. 50%, ale teraz jak na razie, czuję, że nie zdam, gdzie ludzie fartem mówią mi, że mają spokojnie 30pare %, a ja mogę nie zdać mimo włożonego wysiłku. CUSH
Edit: analizując te zad na spokojnie potrafię je zrobić poprawnie, a nie tak jak na maturze
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3

Edytowane przez Radzka
Czas edycji: 2015-05-05 o 18:14
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:09   #286
cristina_yang
Raczkowanie
 
Avatar cristina_yang
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 238
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość
Ja bardzo duzo sie uczylam do matmy, najwiecej ze pwszystkich przedmiotow, a jednak matura mi nie poszla.

Moze nie mam po prostu talentu matematycznego
mam tak samo jak Ty... jednak liczę, że zdam
cristina_yang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:11   #287
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość
Mi matura nie poszla, tez jestem zalamana. Spanikowalam i za duzo czasu spedzilam na zamknietych a potem zabraklo na otwarte... W zamknietych tez strzelalam momentami i nawet nie jestem w stanie policzyc ile mam procent... Z pewnych z zamknietych mam ok 10 zadan.

Wiecie co, powiem wam ze cala nauka poszla w las. Jestem w wsciekla, bo tyle czasu na matme poswiecilam, tyle zadan robilam przez ten czasu, a tu dali takie zadania, ktore nie potrafilam zrobic i stres zrobil swoje.

Przed ta matura liczylam, ze bede miala z 50%. Teraz nawet nie jestem pewna, czy zdam.
Czuję to samo
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:16   #288
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
z 54% raczej na super studia ten ktoś się nie dostanie, a jeden pkt dużo mu nie zmieni. gorzej ma ktoś komu matma potrzebna jest tylko do zdania, bo się nie liczy na rekrutacji, więc "wyluzuj".
Tylko Nie rozumiem dlaczego nie pozwolisz komuś przeżywać jego prywatnej porażki i uznajesz to za jakieś przechwalki
__________________
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:18   #289
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
Tylko Nie rozumiem dlaczego nie pozwolisz komuś przeżywać jego prywatnej porażki i uznajesz to za jakieś przechwalki
prze bardzo, niech przeżywa, ale po wiadomościach typu "kur... oficjalnie nie zdałam" nie brzmi to autentycznie
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 18:22   #290
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

To już wiem, czemu mi takie kosmiczne wyniki wychodziły w ostatnim zadaniu, zrobiłąm błąd w pierwszej linijce, a liczyłam 3 razy czy na pewno tak xd, no ale może nic potem źle nie zrobiłam i odejmą 1-2 pkt
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:23   #291
blemish
Raczkowanie
 
Avatar blemish
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 363
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
prze bardzo, niech przeżywa, ale po wiadomościach typu "kur... oficjalnie nie zdałam" nie brzmi to autentycznie
Z perspektywy kogoś, kto nie zdał na pewno, ale każdy ma własną.
blemish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:25   #292
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
prze bardzo, niech przeżywa, ale po wiadomościach typu "kur... oficjalnie nie zdałam" nie brzmi to autentycznie
W takim razie nie rozumiem dlaczego po polskim kiedy ktos się martwił ze odejmą mu punkty za podanie więcej niz jednego odniesienia było samo pocieszanie ?! z polskiego stracić punkt czy dwa to już dla ogółu tragedia, a z matematyki każdy wynik powyżej 30% to durne przechwałki? ;D
__________________
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:27   #293
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez blemish Pokaż wiadomość
Z perspektywy kogoś, kto nie zdał na pewno, ale każdy ma własną.
tak się składa, że wkleiłam screen na inne forum, gdzie jednak wszyscy co się wypowiedzili, przytaknęli mi
i czuć nutkę ironii w Twojej wypowiedzi. 30 czerwca się dowiemy kto zdał, a kto nie
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:29   #294
cristina_yang
Raczkowanie
 
Avatar cristina_yang
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 238
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
tak się składa, że wkleiłam screen na inne forum, gdzie jednak wszyscy co się wypowiedzili, przytaknęli mi
i czuć nutkę ironii w Twojej wypowiedzi. 30 czerwca się dowiemy kto zdał, a kto nie
Jeny, ale po co się tak tym przejmujesz i to przeżywasz? Też mam nadzieję na 30%, ale za to z polskiego bym się załamała tymi 30%. Każdy jest inny. Ironia, czy nie, po co sobie nerwy szargać? :p Co ma być to będzie, nie życzmy nikomu źle!
cristina_yang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:31   #295
DiablicaY
Raczkowanie
 
Avatar DiablicaY
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
GG do DiablicaY
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez cristina_yang Pokaż wiadomość
Jeny, ale po co się tak tym przejmujesz i to przeżywasz? Też mam nadzieję na 30%, ale za to z polskiego bym się załamała tymi 30%. Każdy jest inny. Ironia, czy nie, po co sobie nerwy szargać? :p Co ma być to będzie, nie życzmy nikomu źle!
nie mówiłam nic o polskim. z polskiego to raczej izi dla każdego.
DiablicaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:32   #296
Rosaliie
Raczkowanie
 
Avatar Rosaliie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 252
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
uważam, że jak ktoś ma mniej niż 30% to ma powód do smutku. dla mnie to taka trochę prowokacja dziewczyny pisały, że im nie poszło i prawdopodobnie oblały, a ktoś się "żali" zaraz pod nimi, bo ma 54% chociaż tak, czy siak może ściemniać

edit. jakby temu komuś było faktycznie tak bardzo wstyd, to z pewnością nie chwaliłby się tym na forum :P
Nie wiem od kiedy jesteś z nami, ale my się tutaj zaprzyjaźniłyśmy i zawsze siebie wspierałyśmy. To miejsce, gdzie mogę napisać co czuję, bo dziewczyny są wspaniałe i każdego rozumieją.
Dla mnie jeden procent więcej, to 1 punkt na rekrutacji, a właśnie obawiam się, że może zabraknąć mi tych 3 punktów, aby się dostać. Robiłam mnóstwo zadań z matmy, a na maturze mi nie poszło. Arkusze z poprzednich lat rozwiązywałam sama na 80-90%. Więc jest mi wstyd i jestem na siebie zła za tak DLA MNIE słaby wynik.
__________________
Nie bój się marzeń

Edytowane przez Rosaliie
Czas edycji: 2015-05-05 o 18:34
Rosaliie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:33   #297
cristina_yang
Raczkowanie
 
Avatar cristina_yang
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 238
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
nie mówiłam nic o polskim. z polskiego to raczej izi dla każdego.
Wiem, że o tym nie pisałaś. Podałam przykład, że dla mnie niski poziom z polskiego byłby tragedią, a dla kogoś z matematyki. Ktoś inny pewnie jeszcze załamie się, gdy uzyska mniej niż 50 z angielskiego no i co nam do tego?
cristina_yang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:34   #298
dimanche
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Dziewczyny mam nadzieję,że mnie nie zbesztacie,że tutaj piszę,ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie i do głowy przychodzicie mi tylko wy.A więc w jednym zadaniu zaznaczyłam odp B potem zaznaczyłam ją w kółko i wybrałam odp D ,ale potem stwierdziłam,że odpowiedź pierwsza była jednak poprawna,więc D zaznaczyłam w kółko,a do odp b dorysowałam wkoło tego kółka linię ,zrobiłam tak jakby "słoneczko".I teraz mam pytanie jak myślicie zaliczą mi to? Jest to dla mnie bardzo ważne ,bo może to decydować o moim zdaniu matury,jestem bardzo zdenerwowana,nie mogę przestać o tym myśleć.Mam nadzieję ,że mnie nie zignorujecie.Bardzo liczę na waszą odpowiedź.
dimanche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:39   #299
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalnie niski albo wysoki wynik z matury. Wszystko zależy od oczekiwań i od wymagań rekrutacyjnych, więc pozwólmy każdemu przeżywać sukcesy i porażki tak, jak sam je postrzega. Nie oburzam się, że dla kogoś moje 56%, najwyższy wynik jaki kiedykolwiek miałam, to tragedia, bo przecież wiem, jak to działa. Nie trzeba tego brać do siebie. : )
Dziewczyny, nie załamujcie się! Cząstkowe punkty za drobnostki napisane w otwartych zadaniach jeszcze naprawdę dużo mogą zmienić.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2015-05-05 o 18:41
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:39   #300
Rosaliie
Raczkowanie
 
Avatar Rosaliie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 252
Dot.: Maturę rozwalamy i CKE zawstydzamy! - cz.II

Cytat:
Napisane przez dimanche Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nadzieję,że mnie nie zbesztacie,że tutaj piszę,ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie i do głowy przychodzicie mi tylko wy.A więc w jednym zadaniu zaznaczyłam odp B potem zaznaczyłam ją w kółko i wybrałam odp D ,ale potem stwierdziłam,że odpowiedź pierwsza była jednak poprawna,więc D zaznaczyłam w kółko,a do odp b dorysowałam wkoło tego kółka linię ,zrobiłam tak jakby "słoneczko".I teraz mam pytanie jak myślicie zaliczą mi to? Jest to dla mnie bardzo ważne ,bo może to decydować o moim zdaniu matury,jestem bardzo zdenerwowana,nie mogę przestać o tym myśleć.Mam nadzieję ,że mnie nie zignorujecie.Bardzo liczę na waszą odpowiedź.
Ja na arkuszu dałam B, zaznaczyłam w kółeczko, a później zorientowałam się, że nie to miałam "okółeczkować", więc zamalowałam całą wielką kratkę B na czarno, a obok jeszcze dopisałam "B". Pani mi powiedziała, że powinni to uznać.
Nie wiem jak będzie z Twoim słoneczkiem... Może sprawdzą Ci to ręcznie, a nie przez maszynę i wszytko będzie dobrze. Jeśli chcesz, to napisz maila do CKE!
__________________
Nie bój się marzeń
Rosaliie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-24 13:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.