Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-29, 03:33   #61
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

O dziękuje za rady dzis poszukam sklepu bio w okolicy i kupię sobie tego winiacza haha
Moje zwierzaki dobrZe małe jaszczurki śpią od miesiąca , zapadly w sen . Sprawdzam tylko czy żyją , duża tez śpi :p papużka dobrze a piesio oczywiście tez ale niestety tz chodzi teraz na spacery bo bydlaczek trochę ciągnie na smyczy tzn jak np. Zobaczy jedna ze swoich ulubionych dziewczynek haha . Karolcia moi rodzice maja jamniczka który ma 16 lat i dalej lubi używać perfumy z różnych koop weterynarz mówiła ze eleganckie psy tak robią haha żeby intensywnie pachnieć :p Littlehope o której Aluś poszedł spać ?:p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 07:16   #62
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Hehe elaganciki jednym slowem
Alan padl zaraz po 22 w trakcie opowoadania bajki ;d. Czyli jak co dzien .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 08:28   #63
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

SkoncZylam dzis prace o 7 rano na szczęście :p właśnie jestem po śniadanku i ide sie przespać na godzinkę max dwie , pózniej zakupy do lodówki muszę zrobić a po południu ogarnąć w szafie troszkę :p z pomocą tz oczywiście miłego dzionka kochane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 08:43   #64
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

A ja za to wstalam lewa noga ;(
Juz niewiem co ze mna , ale chyba coraz gorzej.. Ehh kawa sniadanko i kolo 13 wyruszam po pracowac . ale takiej pogody to siw nic nie chce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 09:17   #65
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
No to tez dołączam .
To ja tez mogę skoro tam nikt nie pisze?

dziaba dziaba z telefonu
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 09:35   #66
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
O dziękuje za rady dzis poszukam sklepu bio w okolicy i kupię sobie tego winiacza haha
Moje zwierzaki dobrZe małe jaszczurki śpią od miesiąca , zapadly w sen . Sprawdzam tylko czy żyją , duża tez śpi :p papużka dobrze a piesio oczywiście tez ale niestety tz chodzi teraz na spacery bo bydlaczek trochę ciągnie na smyczy tzn jak np. Zobaczy jedna ze swoich ulubionych dziewczynek haha . Karolcia moi rodzice maja jamniczka który ma 16 lat i dalej lubi używać perfumy z różnych koop weterynarz mówiła ze eleganckie psy tak robią haha żeby intensywnie pachnieć :p Littlehope o której Aluś poszedł spać ?:p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Little bardzo mi sie spodobało to co piszesz o perfumach . Niestety Wizja dawanie kąpieli co drugi dzien przez 17 lat jest troche demotywująca . Na dodatek oni maja szorstki włos i musze im kupować specjalny szampon ktory jest znacznie droższy od mojego .

Ten sklep u nas nazywa sie Naturalife u nas sa dwa. Znajdziesz ten koncentrat tam!

Sa rożne rodzaje ale ja aktualnie mam taki. Jak tutaj
https://www.goodnessdirect.co.uk/cgi...ice_330ml.html

Bardzo go lubie bo zapobiega zapaleniom pęcherza. Smak ma cierpki i gorzki ale jak tylko zaczniesz pic regularnie to sie od niego uzależnisz. Gwarantuje . Ja bardzo lubie.

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
SkoncZylam dzis prace o 7 rano na szczęście :p właśnie jestem po śniadanku i ide sie przespać na godzinkę max dwie , pózniej zakupy do lodówki muszę zrobić a po południu ogarnąć w szafie troszkę :p z pomocą tz oczywiście miłego dzionka kochane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O świetny plan! Prześpij sie koniecznie! Mnie tez czekają dzis zakupy spożywcze kiedy Tz bedzie na akupunkturze. A jutro chyba pojedziemy po ozdoby choinkowe.

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
A ja za to wstalam lewa noga ;(
Juz niewiem co ze mna , ale chyba coraz gorzej.. Ehh kawa sniadanko i kolo 13 wyruszam po pracowac . ale takiej pogody to siw nic nie chce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh do pracy dzis . Długo???

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
To ja tez mogę skoro tam nikt nie pisze?

dziaba dziaba z telefonu
Super ze przyszłaś!!!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 10:29   #67
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

No ja to dzis 4 godzinki tylko .
To sie naszorujesz piesely a dadza sie suszyc suszarka?

Nedezhada, witamy wpisac Cie na poczatek? Tylko napisz co bys chciała aby zamiescic

Wyszlo sloneczko, mize nie bedzie tak zle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 11:00   #68
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Ja unikam raczej pierwszych stron w wątkach

dziaba dziaba z telefonu
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 11:36   #69
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Czemu? A opowiesz mi swoja historię nieplodnosci? Bo chcialabym abysmy sie tu wszystkie dobrze znaly

U mnie pada , raz snieg , raz deszcz, normalnie mamy dzisiaj kalejdoskop pogodowy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 11:57   #70
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Czemu? A opowiesz mi swoja historię nieplodnosci? Bo chcialabym abysmy sie tu wszystkie dobrze znaly

U mnie pada , raz snieg , raz deszcz, normalnie mamy dzisiaj kalejdoskop pogodowy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu nie lubię być na pierwszych stronach za bardzo.
Mam 23 lata, od grudnia mezatka, nie zabezpieczamy się od dwóch lat, od roku próbujemy... W lipcu miałam "cesarke" - miałam wycinana ogromna torbiel która mi wyhodowal zły lekarz poprzez przypisanie mi leków na pcos i cukrzycę. Których nie mam. Tak w skrocie

dziaba dziaba z telefonu
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 14:02   #71
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Karola juz po zakupach jestes? :pp ja tak kupilam prwie nic oprocz burakow i innych warzyw ;p nie znalazlam tez soku z zurawiny chyba bede musiala na necie zamowic Ewelina śnieg u Ciebie ciekawe czy na swięta będzie chociaż w Angli to pewnie niemożliwe u mnie ciepło nawet 12 stopni bez wiatru i deszczu ;p Nade co studiujesz?


znacie jakiś fajny film?
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2016-10-29 o 14:21
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 17:13   #72
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Po prostu nie lubię być na pierwszych stronach za bardzo.
Mam 23 lata, od grudnia mezatka, nie zabezpieczamy się od dwóch lat, od roku próbujemy... W lipcu miałam "cesarke" - miałam wycinana ogromna torbiel która mi wyhodowal zły lekarz poprzez przypisanie mi leków na pcos i cukrzycę. Których nie mam. Tak w skrocie

dziaba dziaba z telefonu
Na szczescie ze mas juz po wszystkim. Kiedy masz USG? Pytałaś swojego lekarza co teraz dalej???


Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Karola juz po zakupach jestes? :pp ja tak kupilam prwie nic oprocz burakow i innych warzyw ;p nie znalazlam tez soku z zurawiny chyba bede musiala na necie zamowic Ewelina śnieg u Ciebie ciekawe czy na swięta będzie chociaż w Angli to pewnie niemożliwe u mnie ciepło nawet 12 stopni bez wiatru i deszczu ;p Nade co studiujesz?


znacie jakiś fajny film?
Wiesz Little, pierwszy sok tez zamówiłam online bo nie mogłam znalesc az pozniej odnalazłam w jednym sklepie u nas.
Mimo troche drogo kosztuje na amazon bo chyba za litr 14£ ale pamiętaj ze to jest koncentrat i rozcieńcza sie go z woda a poza tym w lodowce spokojnie moze postać kilka miesiecy, ja tak zawsze trzymam bo jest bez cukru . Także naprawde warto zainwestować . Znajdziesz pewnie tez taki na 300 ml to kup go na spróbowanie, bo nie wiem czy Ci posmakuje... piłaś kiedys sok żurawinowy bez cukru???

Wrocilam. Zakupy zrobione. Kupiliśmy choinkę i ozdoby na choinkę . Bedzie biało, srebrno zielona. Ale to wszytsko drogie
No ale drzewko bedzie super No i kupiłam zapach prawdziwy do choinki. Rany jak pachnie obłęd.


A co do filmów to mozesz na Sky wypożyczać??? Jesli tak to widziałam jest juz danish Girl byłam w kinie bardzo dobry ale dramat. janice florence Jenkins tez świetny tez widziałam w kinie,
Na co masz ochote??? Komedie, dramat, akcje???

My zaczęliśmy ogladac serial Egzorcysta straszny ale dobry, były dopiero dwa odcinki.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 18:42   #73
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Kochana ja tylko bez cukru :pp nawet herbaty nie słodze zaraz sobie zamówię . a gdzie kupiłaś ten zapach choinkowy ? :p i koniecznie podeslij fotki jak już ubierzesz ją No mogę wypożyczać :pp zaraz coś lookne sobie tam ja bym obejrzała bardzo zabawną komedie . właśnie gotuje kompot z żurawiny i jabłka a na obiad jadłam rybke/ziemniaczki/buraczki/marchew z parowara pychaaaa
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:03   #74
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Nedezhada, ok rozumiem . Ale jesli bys sie namyslila na pierwsza stronke to pisz no i widze , ze troche nie fajne doswiadczenie mialas. Ale jak nie ma innych problemow to powinno sie wkrotce udac.

Wszystkie widze bez cukrowe ja tez. Jedyne co slodze to kawa rozpuszczalna. Bo prawdziwej nie.

Juz po spotkaniu z ciezarna, krotko bo jeszcze mieli wieczorem jeden wyjazd . Ale planowo wpadna do Nas jutro. Juz zmienia jej sie brzuszek.. Ah zazdroszcze.. Tak szybko jej sie udalo wieku 36 lat. No nie ogarniam..

Little jak sie czujesz? Jest taka smieszna bajka o parowkach w roli glownej i innych produktow sklepowych. No ze smiechu mozna pasc..tylko tytulu Ci nie powiem. Ogladamy przez neta za darmo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 20:02   #75
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

LittleH wiem która to bajka ale nie umiem jej nigdzie obejrzec bo albo słaba kopia albo nie dziala tytuł to sausage party ?
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 20:08   #76
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Wlasnie to. Ja ogladam na cda-hd.pl taka srednia jakosc ale nie tak zle przy koncowce mozna zejsc ze smiechu
Jak tam dzidzius Twoj sie miewa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 20:11   #77
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

o tam nie widzialam zaraz sobie włącze dziekuje a dziś dobrze nic nie boli nawet jednie co to mam mdłości jak jestem lekko głodna jak zjem to przechodzi aty jak sie czujesz ? małpowo czy jednak coś bedzie
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 20:21   #78
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Kochana ja tylko bez cukru :pp nawet herbaty nie słodze zaraz sobie zamówię . a gdzie kupiłaś ten zapach choinkowy ? :p i koniecznie podeslij fotki jak już ubierzesz ją No mogę wypożyczać :pp zaraz coś lookne sobie tam ja bym obejrzała bardzo zabawną komedie . właśnie gotuje kompot z żurawiny i jabłka a na obiad jadłam rybke/ziemniaczki/buraczki/marchew z parowara pychaaaa
Smacznosci jadłaś . Zapach to jest taka zielona bombka do powieszenia. A właściwie 6 o tym samym zapachu. W sklepie pachniało jak weszłam i az sie rozmarzyłam .
Choinke rozłożyliśmy jedynie roboczo. Tak wyszło . 180 cm.
Wstawię zdjecie ubranej z wszystkimi ozdobami. Ale to za jakis miesiąc...

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Nedezhada, ok rozumiem . Ale jesli bys sie namyslila na pierwsza stronke to pisz no i widze , ze troche nie fajne doswiadczenie mialas. Ale jak nie ma innych problemow to powinno sie wkrotce udac.

Wszystkie widze bez cukrowe ja tez. Jedyne co slodze to kawa rozpuszczalna. Bo prawdziwej nie.

Juz po spotkaniu z ciezarna, krotko bo jeszcze mieli wieczorem jeden wyjazd . Ale planowo wpadna do Nas jutro. Juz zmienia jej sie brzuszek.. Ah zazdroszcze.. Tak szybko jej sie udalo wieku 36 lat. No nie ogarniam..

Little jak sie czujesz? Jest taka smieszna bajka o parowkach w roli glownej i innych produktow sklepowych. No ze smiechu mozna pasc..tylko tytulu Ci nie powiem. Ogladamy przez neta za darmo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam zapowiedzi tej komedii o parówkach. Mam ochote obejrzeć ale nie ma jeszcze do wypożyczenia.

Na dobra komedie to moze "the intern" ciekawe. Albo jesli nie widzialas to polecam nanny mcphee. Film stary rodzinny ale naprawde warty obejrzenia . Mi sie bardzo podobał.
Jesli masz ochote na cos na dluzej to z całego serca polecam Dawnton Abbey. Widzialas??? My z Tz mamy całe 5 serii. Obu nam sie niesamowicie podobało. Oboje sie zakochaliśmy. Zreszta to mama Tz mi poleciła ale Tz ze mna sie tak zaciekawił ze oboje oglądaliśmy. Mamy wsyztsko na DVD bo kiedys jeszcze do tego wrócimy . Niesamowicie wzruszajacy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2284.jpg (99,0 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2016-10-29 o 20:24
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 20:28   #79
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

O widzisz odpoczelas i odrazu lepiej
U mnie coz zaczynaja troszke piersi bolec wiec pewnie @ tuz tuz. ;(
Karolina podziwaiam Cie za strasznw filmy. Ja kiedys lubilam. Ale teraz nie mige ogladac . Brat cioteczny zginal tragicznie i widzialam jego zmasakrowane cialo i od tamtej pory nie moge takich filmow ogladac ;(
My ogladamy bajke o smokach wlasnie wczoraj Dore 2, jeszcze wstecz sekretbe zycie zwierzakow domowych. Wychodzimy tez z malym chociaz raz na 2 miesiace do kina. Bo wiadomo, ze tam inne efekty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 21:10   #80
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
O widzisz odpoczelas i odrazu lepiej
U mnie coz zaczynaja troszke piersi bolec wiec pewnie @ tuz tuz. ;(
Karolina podziwaiam Cie za strasznw filmy. Ja kiedys lubilam. Ale teraz nie mige ogladac . Brat cioteczny zginal tragicznie i widzialam jego zmasakrowane cialo i od tamtej pory nie moge takich filmow ogladac ;(
My ogladamy bajke o smokach wlasnie wczoraj Dore 2, jeszcze wstecz sekretbe zycie zwierzakow domowych. Wychodzimy tez z malym chociaz raz na 2 miesiace do kina. Bo wiadomo, ze tam inne efekty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopiero teraz zaczynaja bolec Cie piersi? Mnie to bola tydzien przed a jak nie to nim bola wcale. Czyli kiedy testujesz? We wtorek???


Little juz wiem!!! SPY obejrzyjcie. Dobry film akcji ale komedia. Pośmialiśmy sie z Tz'em
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 06:13   #81
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Hej. Wyspaly sie? Ale leniwy dzien.. Znowu deszcz i deszcz..
Tak dopiero bola mnie piersi. Dzis to dosyc mocno, czylinjak zawsze. Przewaznie mnie bolalay zaraz od owu a tym razem cos sie po odwracalo wiec czuje , ze okres.sie przesunie. Mam 30 dc dzis . cykle mam miedzy 28-32 ale teraz to smialo do 35 poczekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 07:08   #82
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Karola Spy widziałam ubaw po pachy haha a widzialyscie film za ,,jakie grzechy dobry Boże " tak sie uśmiałam z tego haha ale zależy jakie macie poczucie humoru Ewelinka ale w 36 zatestujesz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 07:27   #83
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

No mysle ze tak ale pewnie i tak @ przylezie... W poniedzialek mamy do weterynarza z kociem na sterylizacje to kupie test pewnie po drodze..
Nie ogladalam ale po szukam
Jak sie wlasciwie czujesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 08:31   #84
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Hej. Wyspaly sie? Ale leniwy dzien.. Znowu deszcz i deszcz..
Tak dopiero bola mnie piersi. Dzis to dosyc mocno, czylinjak zawsze. Przewaznie mnie bolalay zaraz od owu a tym razem cos sie po odwracalo wiec czuje , ze okres.sie przesunie. Mam 30 dc dzis . cykle mam miedzy 28-32 ale teraz to smialo do 35 poczekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czesto Ci sie opóźniają tak @???

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Karola Spy widziałam ubaw po pachy haha a widzialyscie film za ,,jakie grzechy dobry Boże " tak sie uśmiałam z tego haha ale zależy jakie macie poczucie humoru Ewelinka ale w 36 zatestujesz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widziałam to francuski film. Uśmiałam sie po pachy. Tz tez.
Masz racje zdecydowanie polecam .

Wlasnie Little, jak sie czujesz?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 08:45   #85
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

A ciagle mnie z tylu na wysokości jakby nerek boli :/ tak po zatym to nawet ok :p ani cycki nie bolą jedynie to podbrzusze ale to pewnie normalne :p . No ja lubię francuskie filmy a na tym to płakałam ze śmiechu Ewelinka mam nadzieje ze nie przyjdzie ! przesyłam wam ciążowe fluidki


A wiem co miałam wam opowiedzieć :p przyjęli do sklepu u mnie na wsi taka Polkę , byłam dzis z tz po bułki rano , a ona w ciąży stała mój tz zapytał czy wszystko ok bo tak wzdychała a ona zaczęła mu opowiadać ze piersi ja bolą ze mleko jej wycieka i śluz ma taki gesty ze ma wrażenie ze sika wstyd mi za nią było bo gdzie obcemu facetowi takie rzeczy gadać ...ludzie sa dziwni ! Haha
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2016-10-30 o 08:51
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 09:23   #86
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

No nie. Od 2 lat mam regularnie. Czasem sie zdarza ze kilka cykli po kolei mam co 28 dni, pozniej co 29 albo na przemian, najwiecej do 32 , przy luteinie mialam dluzsze jak owu mialam pozniej. Ale tak to sie mieszcze w swojej normie a takie odchylki nie dyze niby fizjologicznie normalne.
Kingusia no padlam 😂 kurcze bezposrednia do kwadratu 😝
Dawaj te fluidki pewnie
Dzis juz teściowa dzwoni z rana.. Widzi mnie ostatnio co dzien i to dzwoni ze moze by mniej corka po drodze zabrala bo moj M w pracy to zebysmy chociaz my na oboiad wpadli.. Ale mowie ze nic z tego bo robotki troszke mam.. ( w sumie to mocze kwiatki i ogarniam hacjende) ale pewnie wpadniemy wieczorem mezu sie urwie skoro tak bardzo chce miec wszystkie dzieciaczki w kupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 09:23   #87
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
A ciagle mnie z tylu na wysokości jakby nerek boli :/ tak po zatym to nawet ok :p ani cycki nie bolą jedynie to podbrzusze ale to pewnie normalne :p . No ja lubię francuskie filmy a na tym to płakałam ze śmiechu Ewelinka mam nadzieje ze nie przyjdzie ! przesyłam wam ciążowe fluidki


A wiem co miałam wam opowiedzieć :p przyjęli do sklepu u mnie na wsi taka Polkę , byłam dzis z tz po bułki rano , a ona w ciąży stała mój tz zapytał czy wszystko ok bo tak wzdychała a ona zaczęła mu opowiadać ze piersi ja bolą ze mleko jej wycieka i śluz ma taki gesty ze ma wrażenie ze sika wstyd mi za nią było bo gdzie obcemu facetowi takie rzeczy gadać ...ludzie sa dziwni ! Haha
A kiedy masz to spotkanie z położna??? Wspominałaś cos juz w pracy?

O rety ale wstyd . A w którym miesiącu ona jest? Robicie zawsze zakupy w Polskim sklepie???


Ja ostatnio w parku szkam a tam grupka Polaków. Cała rodzina z dziećmi i tak sobie koorwowali, co drugi wyraz. Wstyd mi było. Ale najbardziej przykre to jest jak zawsze po weekendzie chodzimy z psami na spacery do parków a tam zawsze jakies puszki po polskim piwie, butelki po wódce, opakowania po paluszkach czy pasztecie polskim... smutne to jest ze nasi rodacy nawet tutaj nie potrafią po sobie posprzątać... dziwne ze angielskich śmieci sie tutaj nie widuje na ulicach .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 09:29   #88
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Nie ja nie robię w polskim sklepie zakupów wcale ona w angielskim robi :p nie wiem w którym nie zapytałam bo ręce mi opadły po jej historiach :p o tak znam to ... u nas mało Polaków sa 2 rodziny takie patologiczne , 8 rano oni wódkę z pod kurtki i popijają sobie publicznie na targu ... nie mówię ze ja jestem święta no ale nie wyobrażam siebie tak iść z dziećmi i pic te kobiety razem z nimi ... a w środę mam wizytę z położna w pracy nic nie mówiłam dopiero po wizycie im powiem i dam zaświadczenie ,żeby postawić przed faktem dokonanym żeby w razie czego nie kombinowali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2016-10-30 o 09:30
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 09:36   #89
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
No nie. Od 2 lat mam regularnie. Czasem sie zdarza ze kilka cykli po kolei mam co 28 dni, pozniej co 29 albo na przemian, najwiecej do 32 , przy luteinie mialam dluzsze jak owu mialam pozniej. Ale tak to sie mieszcze w swojej normie a takie odchylki nie dyze niby fizjologicznie normalne.
Kingusia no padlam 😂 kurcze bezposrednia do kwadratu 😝
Dawaj te fluidki pewnie
Dzis juz teściowa dzwoni z rana.. Widzi mnie ostatnio co dzien i to dzwoni ze moze by mniej corka po drodze zabrala bo moj M w pracy to zebysmy chociaz my na oboiad wpadli.. Ale mowie ze nic z tego bo robotki troszke mam.. ( w sumie to mocze kwiatki i ogarniam hacjende) ale pewnie wpadniemy wieczorem mezu sie urwie skoro tak bardzo chce miec wszystkie dzieciaczki w kupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne spotkanie Wam sie szykuje . Ja żałuje ze nie mam rodziny tutaj bliżej.
Ja chyba dzis spędzę większość dnia pod kocem. Jakos tak smutno, deszczowo i szaro.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Nie ja nie robię w polskim sklepie zakupów wcale ona w angielskim robi :p nie wiem w którym nie zapytałam bo ręce mi opadły po jej historiach :p o tak znam to ... u nas mało Polaków sa 2 rodziny takie patologiczne , 8 rano oni wódkę z pod kurtki i popijają sobie publicznie na targu ... nie mówię ze ja jestem święta no ale nie wyobrażam siebie tak iść z dziećmi i pic te kobiety razem z nimi ... a w środę mam wizytę z położna w pracy nic nie mówiłam dopiero po wizycie im powiem i dam zaświadczenie ,żeby postawić przed faktem dokonanym żeby w razie czego nie kombinowali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No u mnie to jest sporo Polaków. Na ulicy to gdzie sie odwroce to polski słyszę . Mamy nawet 5 polskich sklepów. Ale nie znam ani jednego Polaka . Nie wiem jak ich poznać.
No ja tez nie robie zakupów w polskich sklepach bo wszystko mozna znalesc w angielskich. Jedyne co to mąkę ziemniaczana i majonez pomorski tam kupuje. Raz na jakis czas.

Czyli w srode trzymamy kciuki. Ale fajnie.
A jak Twoje psychiczne samopoczucie??? Oswoiłas sie juz z ta mysla .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 09:38   #90
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Ja nie lubię polskich sklepów bo często tam maja rzeczy po terminie i ogolnie jakos tak nie mam potrzeby tam kupować tak juz sie oswoiłam tylko wiadomo martwię sie ,dopiero po wizycie będę spokojniejsza :p a jak Twoje samopoczucie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 09:23:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.