Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 06:46   #61
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

witam wszystkie nowe dziewczynki widzę, że niektórym idzie dobrze, a niektórym troszkę gorzej, a jak jest ze mną? No hmmm... wczoraj w tym zoo bardzo dużo chodziliśmy. Zjadłam:
-serek wiejski
-krokiet
-hot-dog (nie taki normalny jakiś ubogi był kiełbasa też taka mała i chuda)
-sałatka z McDonalda ta z kurczakiem
-2 krewetki
-1,5kawałka pizzy
-drink i 1/4 piwa
no nie jest ładnie ale najgorzej też nie dzisiaj będzie lepiej
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 08:12   #62
aska9019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

wazyłam się dzisiaj. chyba umre z przerażenia!! przy wzroscie 170 waze 67kg. w sumie mam rozbudowane miesnie po trenowaniu a ponoc miesnie wiecej waza niz tluszcz ale to i tak stanowczo za duzo. wczoraj zjadlam na sniadanie musli z jogurtem i pozniej kilka kolb kukurydzy. i nic wiecej bo popoludniu chcialam cos zjesc ale siostry mi dogryzly i nic nie jadlam:/ no i oczywiscie biegalam. dzisiaj juz jestem po kawce i zielonej herbatce. i tak sie zastanawiam czy moze nie zrobic sobie na oczyszczenie jednodniowej glodowki?? co o tym myslicie. juz to kiedys praktykowalam. i dobrze sie czulam po tym.
aska9019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 08:16   #63
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

oj aska nie powinnaś się przejmować głupim gadaniem. Nie powinnaś też tak mało jeść. Musisz jeść 4-5 posiłków dziennie. Inaczej schudniesz ale następnego dnia po diecie przytyjesz dwa razy tyle. Dobrze, że ćwiczysz
Głodówka... no czytałam, że niby jednodniowa jest ok, ale ja i tak nie polecam
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 08:24   #64
aska9019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

znam juz toche swoj organizm. w tamtym roku jadlam naprawde niewiele tylko po diecie zaczelam mieszkac na stancji i z dziewczynami przesadzalysmy z jedzeniem:/ teraz mam zamiar schudnac i caly czas kontrolowac wage i ogolnie zmienic tryb zywienia. hmm a z ta glodowka to pewnie i tak nie wytrzymam bo juz mnie skreca:P:P tylko nie wiem co na sniadanko zjesc.
aska9019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 08:47   #65
odila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

hej dopisuje sie rowniez do watku ... mam do zrzucenia wiecej niz wy bo okolo 15 kg ;/;/;/ mam nadzieje ze mi jakos w tym pomozecie bo razem latwiej ... naraziemam plan 8 tygodniowy od dzis zaczynam rower codzinnie(30min) i basen(50min) no i dieta. z niejedzeniem chleba zimniakow ryzu nie mam problemow. praktycznie chleba nie jem od 2 msc, jesli juz to wasa. najgorzej jest u mnei z podjadaniem bo zamiast jednego posilku na obiad zjadam cos przed obiadem najczesciej musli na sucho ktore podjadam caly dzien ;/ uwielbiam suszone owoce a przeciez sa zgubne jak slodycze ;/ no i slodycze lody i czekolada moje uzaleznie ;p najgorzej ze jem z nerwow i nudow. a ze sa wakacje a ja siedze calymi dniami w domu bo psize mgr to za duzo aktywnosci nie mam. prosze pomozcie dajcie jakies rady bede wdzieczna trzymam za was kciuki i do dziela
odila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 09:05   #66
zatruta fiolka
Raczkowanie
 
Avatar zatruta fiolka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: 3city ;)
Wiadomości: 98
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

hejka i ja się dopisuje, 167 a waga 62, moim marzeniem jest waga 55, ale uciesze się również z 58 :P Jestem właśnie po śniadaniu, sałatka warzywna + tost bo ja stosuję dietę niełączenia, kiedyś właśnie dzięki niej schudłam, ale co najważniejsze dobrze się na niej czuje, tj brak bólów brzucha
u mnie najgorzej jest ze stresem, kiedy się denerwuje, to mam niekontrolowane napady na lodówkę, ale najwięcej to pochłaniam w tedy słodyczy

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to uwielbiam hula hop, tylko też muszę mieć na niego nastrój. Planuję od tygodnia poranne biegi, ale za każdym razem za późno wstaje (tak na styk, by wyszykować się do pracy :P) a wieczornych nie lubię, bo za dużo ludzi kręci się po lesie
Na jutro jeszcze raz nastawię wcześniej budzik, może tym razem się uda?
__________________
Nawet jeśli wszystkich nas dotyka ból i żal, wierzę, że w końcu zaznamy szczęścia, gdyż skoro są kolce, muszą być i kwiaty...

fiolka


Edytowane przez zatruta fiolka
Czas edycji: 2009-08-17 o 09:06
zatruta fiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 09:39   #67
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

aska9019 no może i znasz swój organizm, ale każdy reaguje tak samo
odila nie podałaś wymiarów. Teraz widzisz co robisz źle i możesz to poprawić. Najważniejsze są chęci
zatruta fiolka co do tego stresu to też tak miałam, ale pocieszę Cię bo da się to zwalczyć. Walczyłam z tym długo,ale opłacało się. Np. podczas matury nie musiałam "pocieszać się czy odreagować" jedzeniem i byłam z siebie bardzo dumna ruch jest bardzo ważny, więc obudź się wcześniej i ćwicz

Ja już po śniadanku. Zjadłam baaardzo zdrową jajecznicę z 2 jajek z pomidorkiem, cebulką i szczypiorkiem. Z chlebkiem wasa. Jestem z siebie dumna do tego herbatka oczyszczająca organizm z toksyn dziś na pewno będę jeździć na rowerku stacjonarnym Powiedzcie mi jedno... bo mam taki problem... dziś robię grilla dla znajomych i zastanawiam się co mogłabym zjeść, żeby nie było kaloryczne ale smaczne. Macie jakieś pomysły??
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 09:48   #68
supermanka
Raczkowanie
 
Avatar supermanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 129
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cindy90, zdecydowanie polecam pierś z kurczaka. Kup sobie filety, elegancko przyrządź w jakieś przyprawie czy czymś. Chudę mięsko i do tego smakowite. A nawet jak zjesz jedną kiełbaskę to też się nic nie stanie
__________________
cel 1 : 55 kg
cel 2 : zdrowe odżywianie
supermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:17   #69
mansi
Raczkowanie
 
Avatar mansi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 240
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

tak tak również polecam filet z kurczaka, ewentualnie jakąś niezbyt tłustą kiełbasę i warzywka w szaszłykach. pyszna jest grilowana papryka i cukinia. mniam nie dość że mało kalorii to jeszcze smaczne jak cholera
mansi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:37   #70
naszkicowana
Raczkowanie
 
Avatar naszkicowana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 196
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

A ja właśnie wstałam i gotują mi się jajka na śniadanie. I zastanawiam się z czym je zjeść...
naszkicowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:52   #71
odila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

wymiary : 162 cm i 72 kg. checi mam wlasnie zjadlam 2 sniadanie musli z jogurtem naturalnym pozniej zjem obiad salata mizeria z jogurtem i gotowane mieso i mam nadzieje ze do jutra juz nic. no i czerwona herbata. na stole stoi zaparzony caly dzbanek pewnie cos jeszcze podjem ale postaram sie zejsc marchewke jak bede glodna. bo dzis jeszcze rowerek mnie czeka
odila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 11:19   #72
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

ech ja wczoraj zjadłam tuż przed snem,ale dosłownie burczało mi w brzuchu, coz chyba troszke za wczesnie zjadlam kolacje. od jutra rower rano przez godzinke!
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:52   #73
reminiscence
Raczkowanie
 
Avatar reminiscence
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

ja dziś zjadłam na śniadanie sałatkę z pomidora i ogórka, na drugie śniadanie nektarynkę i wypiłam czerwoną herbatę. Pojechałam też na rowerze na zakupy (4km) więc myślę, ze jak na razie jest ok I jeszcze ciastka i krówki mnie nie skusiły
reminiscence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:58   #74
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

A mi się waga popsuła, tzn. wyświetlacz cały czas pokazuje ----. Myślałam, że może baterie padły, ale się chyba pomyliłam no nic, rozejrzę się za nową wagą jak na razie zjadłam kaszkę manną z sosem truskawkowym i dwie bułeczki maślane.
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:02   #75
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

dzięki dziewczynki jeszcze pomyślę czy zrobić samą pierś z kurczaka czy może szaszłyk ale chyba samą, bo jeszcze sałatkę warzywną zrobię
muszę się pochwalić! jeździłam 1,5h na rowerku stacjonarnym! ja mam taki trening opracowany przez ekspertów z gazety Shape. W ciągu 45min spala się ok. 600kcal więc najprawdopodobniej spaliłam 1200kcal I'm very very happy!! teraz jem danio truskawkowe. Piję dużo wody no i mam nadzieję, że do wesela (w następny weekend) będę ważyła 56kg
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:10   #76
naszkicowana
Raczkowanie
 
Avatar naszkicowana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 196
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez reminiscence Pokaż wiadomość
ja dziś zjadłam na śniadanie sałatkę z pomidora i ogórka, na drugie śniadanie nektarynkę i wypiłam czerwoną herbatę. Pojechałam też na rowerze na zakupy (4km) więc myślę, ze jak na razie jest ok I jeszcze ciastka i krówki mnie nie skusiły
Jak dla mnie troche za mało jesz...
naszkicowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:20   #77
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

no wg mnie też za mało jesz reminiscence
muszę się czymś pochwalić. Widać już efekty mojego 2 tygodniowego zdrowego odżywiania i ruchu na wesele kupiłam sobie bardzo obcisłą sukienkę. Już po 2 tyg widać, że ubyło mi te 2kg. Sukienka nie jest już taka upięta, nawet moja mama zauważyła różnicę. Nawet nie wiecie jak to cieszy! Aż chce się dalej 3mać dietki Przypominam! pijemy conajmniej 1,5 litra wody dziennie. I muszę wam powiedzieć, że liczę kalorie spożywane w ciągu dnia. To bardzo ważne. wtedy wiem, że nie zjadłam za dużo. Staram się nie pić soków owocowych, bo mają na prawdę dużo kalorii a woda jest zdrowsza + np jakieś jabłko
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2009-08-17 o 12:28
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:14   #78
naszkicowana
Raczkowanie
 
Avatar naszkicowana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 196
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

No to gratulacje
Ja już nie mogę doczekać się niedzieli, bo wtedy się zważę. Ostatni raz to robiłam zanim wyjechałam na wakacje czyli 24 lipca Zobaczymy czy coś mi ubyło. Póki co miałam opory żeby wejść na wegę, więc postanowiłam, że poczekam jeszcze tydzień, może efekty będą lepsze ;]
naszkicowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:20   #79
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

O widzę nowe dziewczyny fajnie, witajcie
naszkicowana-dluugo sie nie wazylas wiec na pewno cos polecialo,mam nadzieje,ze bedziesz poztytywnie zaskoczona;p
Cindy90 suuperowo,ze juz cos widac;D masz jakies zdjecie sukienyy?
Ja dzis jestem grzeczna i mam zamiar taka byc przez dluzszy czas
Na śniadanko zjadlam kromke razowca z maslem i duuza iloscia schabu pieczonego i do tego salatke z pomidorkow, papryki i ogorasa kiszonego i kawke wypilam i actimela lekkiego
A teraz wcinam marchewke,bo podebralam mamie jak obierala do zupki
ja wlasnie tez zastanawiam sie nad a6w ale chyba najpierw zlikwiduje ta oponke a potem zbuduje miesnie niczym skała hehe;P
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 13:22   #80
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
no wg mnie też za mało jesz reminiscence
muszę się czymś pochwalić. Widać już efekty mojego 2 tygodniowego zdrowego odżywiania i ruchu na wesele kupiłam sobie bardzo obcisłą sukienkę. Już po 2 tyg widać, że ubyło mi te 2kg. Sukienka nie jest już taka upięta, nawet moja mama zauważyła różnicę. Nawet nie wiecie jak to cieszy! Aż chce się dalej 3mać dietki Przypominam! pijemy conajmniej 1,5 litra wody dziennie. I muszę wam powiedzieć, że liczę kalorie spożywane w ciągu dnia. To bardzo ważne. wtedy wiem, że nie zjadłam za dużo. Staram się nie pić soków owocowych, bo mają na prawdę dużo kalorii a woda jest zdrowsza + np jakieś jabłko
Ja się złapałam na tym, że na każdym opakowaniu parzę na kalorie :P a wody piję ze 2l dziennie idzie, przynajmniej ostatnio:P
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:24   #81
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Anuu Pokaż wiadomość
Ja się złapałam na tym, że na każdym opakowaniu parzę na kalorie :P a wody piję ze 2l dziennie idzie, przynajmniej ostatnio:P
a ja oduczam sie liczenia kalorii i probuje wymazac z glowy tabele kaloryczne
ja juz dzis wypilam z 1,5l a dopiero 14;p
w ogole tż namawia mnie na wypad nad morze dzis w nocy ale srednio mi sie to widzi^^
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:24   #82
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

nie mam zdjęcia tej sukienki ;p ale po weselu pokażę :p
a widziałyście nowe mięśnie Gwen Stefani... obrzydliwe...
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:26   #83
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
nie mam zdjęcia tej sukienki ;p ale po weselu pokażę :p
a widziałyście nowe mięśnie Gwen Stefani... obrzydliwe...
oo to fajnie;P
hehe okropne;D mi w ogole nie podobaja sie takie umiesnione kobiety, lekkie miesie fajnie wygladaja ale bez przesady;D
co macie dzis na obiad?:P
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:26   #84
naszkicowana
Raczkowanie
 
Avatar naszkicowana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 196
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Też czytasz pudla Cindy?
naszkicowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:40   #85
fenomi
Raczkowanie
 
Avatar fenomi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 37
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

witam was serdecznie! chcialabym przyłączyc się do waszej akcji, bo uważam, że jest idealna dla mnie, napewno to pomaga, wiedząc ze tylko osób się męczy tyle ile ja A tak poza tym to waże 57.5 a mam 166 cm wzrostu... Mam ambitny cel, ale narazie chcialabym małymi kroczkami dojść do 55 kg jak narazie. Z poprzedniego odchudzania mam tylko jeden wniosek, nie ma sesnu szybko chudnąc bo efekt jojo gwarantowany...


Wspieram was i mam nadzieje, że i wy mnie wesprzecie... buzka

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Apropo mięśni... Moje drogie, czy któraś z was jest zorientowana jak można zmniejszyć mięśnie?? czy jest na to jakas specjalna dieta bądź cwiczenia. prosze pomóżcie... buzka
__________________
Trochę pozytywnej energii i damy radę
Cele ambitne, trzeba je osiągnąć... Osiągnę Je!!
fenomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:19   #86
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Dla mnie wieczor bez pudelka jest wieczorem straconym ;p Kolezanka poszla kiedys po wpis do indeksu do gabinetu jakiegos profesorka, ktory siedzial z doktorem i czytali pudelka ;p Gwen nie wyglada korzystnie..
fenomi, ponoc da sie "spalic miesnie", wykonujac cwiczenia anaerobowe, nie jedzac przed i po treningu i eliminujac bialko z diety, ale zadna z tych opcji nie brzmi zdrowo ;p Miesnie za to da sie chyba wymodelowac i sprawic, by cialo wygladalo ladnie
reminiscence, rzeczywiscie jesz za malutko, mamy nie dopuscic do efektu jojo.. Uwierz, ze schudlam w tamte wakacje jedzac w podobny sposob i jak widac musze byc na diecie od nowa, z tym, ze moja waga poczatkowa byla wieksza niz w ubieglym roku;/ Teraz jem o wiele wiecej, cwiczen w doslownym tego znaczeniu wykonuje troche mniej, ale za to wiecej sie ruszam spacerujac itp. Czuje sie o niebo lepiej a kilogramy trace z taka sama czestotliwoscia jak rok temu, czyli ok. 1 kg/ tydzien )
airwaves, ja zrobilam na obiad zupe krem z cukini, fasolki szparagowej i innych glupotek - czyli ogromna porcja warzyw. Niestety zapomnialam sie i zanim odlalam dla siebie porcje, nalalam do calego garnka smietany... Cale szczescie, dbajac o zdrowie calej rodziny;p kupilam smietane 12 % a nie 18 %, poza tym czasami mozna sobie pozwolic i na to
naszkicowana, no to moze Cie czekac niezla niespodzianka ) ja tez nie waze sie juz od 2 tygodni, by wreszcie zobaczyc jakis konkretny wyniczek
Anuu, a moze jestes juz za lekka i waga tego nie rejestruje ;p

Moj TŻ niestety juz pojechal do domu, ale uraczyl mnie takim upominkiem, ktory prawdopodobnie zniweczy efekty mojej diety;p zrobie zdjecie i wstawie je wieczorem ;p
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:27   #87
mansi
Raczkowanie
 
Avatar mansi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 240
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

ogórki!!!! jedzmy ogórki mają dużo wody są niskokaloryczne i likwidują uczucie głodu.
mansi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:38   #88
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Hahahha ja wsuwam mnostwo ogorkow, szczegolnie teraz jak sa te polskie, gruntowe. Mniam JEDZMY OGORKI ;P
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:42   #89
0nancy0
Raczkowanie
 
Avatar 0nancy0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Anuu Pokaż wiadomość
A mi się waga popsuła, tzn. wyświetlacz cały czas pokazuje ----. Myślałam, że może baterie padły, ale się chyba pomyliłam no nic, rozejrzę się za nową wagą jak na razie zjadłam kaszkę manną z sosem truskawkowym i dwie bułeczki maślane.

Anuu mamy identyczny problem bo mi tez się popsuła moja wskazuje cały czas 00.00 .. jak się na nią wchodzi to nic sie nie zmienia. chyba jeszcze tak nie schudlam by tyle wazyc tez bede musiala sie rozejrzec za nowa bo wszystkie baterie nadal jednak dzialaja

-jajecznica,
-jogurt
-pomidor, salatka,
-krupnik
-wooooda
__________________
66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

juz niedługo..




05.02.2011 - poczatek Nas




Edytowane przez 0nancy0
Czas edycji: 2009-08-17 o 16:08
0nancy0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:09   #90
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez SailorMoon Pokaż wiadomość
Dla mnie wieczor bez pudelka jest wieczorem straconym ;p Kolezanka poszla kiedys po wpis do indeksu do gabinetu jakiegos profesorka, ktory siedzial z doktorem i czytali pudelka ;p Gwen nie wyglada korzystnie..
fenomi, ponoc da sie "spalic miesnie", wykonujac cwiczenia anaerobowe, nie jedzac przed i po treningu i eliminujac bialko z diety, ale zadna z tych opcji nie brzmi zdrowo ;p Miesnie za to da sie chyba wymodelowac i sprawic, by cialo wygladalo ladnie
reminiscence, rzeczywiscie jesz za malutko, mamy nie dopuscic do efektu jojo.. Uwierz, ze schudlam w tamte wakacje jedzac w podobny sposob i jak widac musze byc na diecie od nowa, z tym, ze moja waga poczatkowa byla wieksza niz w ubieglym roku;/ Teraz jem o wiele wiecej, cwiczen w doslownym tego znaczeniu wykonuje troche mniej, ale za to wiecej sie ruszam spacerujac itp. Czuje sie o niebo lepiej a kilogramy trace z taka sama czestotliwoscia jak rok temu, czyli ok. 1 kg/ tydzien )
airwaves, ja zrobilam na obiad zupe krem z cukini, fasolki szparagowej i innych glupotek - czyli ogromna porcja warzyw. Niestety zapomnialam sie i zanim odlalam dla siebie porcje, nalalam do calego garnka smietany... Cale szczescie, dbajac o zdrowie calej rodziny;p kupilam smietane 12 % a nie 18 %, poza tym czasami mozna sobie pozwolic i na to
naszkicowana, no to moze Cie czekac niezla niespodzianka ) ja tez nie waze sie juz od 2 tygodni, by wreszcie zobaczyc jakis konkretny wyniczek
Anuu, a moze jestes juz za lekka i waga tego nie rejestruje ;p

Moj TŻ niestety juz pojechal do domu, ale uraczyl mnie takim upominkiem, ktory prawdopodobnie zniweczy efekty mojej diety;p zrobie zdjecie i wstawie je wieczorem ;p
Cytat:
Napisane przez 0nancy0 Pokaż wiadomość
Anuu mamy identyczny problem bo mi tez się popsuła moja wskazuje cały czas 00.00 .. jak się na nią wchodzi to nic sie nie zmienia. chyba jeszcze tak nie schudlam by tyle wazyc tez bede musiala sie rozejrzec za nowa bo wszystkie baterie nadal jednak dzialaja

-jajecznica,
-jogurt
-pomidor, salatka,
-krupnik
-wooooda
Już chyba ją naprawiłam, jakiś prztyczek się przestawił :P ani drgnęła, jak było tak i jest teraz tyle samo. Nie wiem co zjeść na kolacje :P a jestem taaaka głodna ^^
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.