Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-05-26, 11:53   #31
aana92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: KrakĂłw / Stalowa Wola
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Moim sposobem na zachowanie młodego wyglądu skóry to przede wszystkim stosowanie tylko najpotrzebniejszych kosmetyków i jednocześnie najbardziej naturalnych, albo takich, które łączą w sobie kilka funkcji. Nie chcę, aby moja skóra była przeciążona i szybko się starzała, dlatego stawiam na minimum i naturalność
aana92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:05   #32
BadBrell
Przyczajenie
 
Avatar BadBrell
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Po 30-tce temat zachowania młodości stał się dla mnie niezwykle istotny. Już wcześniej zauważyłam w swoim wyglądzie oznaki upływającego czasu więc wprowadziłam kilka zasad, które pozwalają mi spać spokojnie. Mianowicie:
- makijaż - delikatny, jak najbardziej naturalny, mój hit to rozświetlacz na policzkach i naturalne brwi
- pielęgnacja - naturalne i ekologiczne kosmetyki
- dieta - staram się dużo pić, a mój sekret to olej lniany jako dodatek do sałatek, nabiału itd.
- ruch: rower, basen, ping-pong, spędzanie każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu z moimi zwierzakami
- unikam stresu i staram się konkretnie wysypiać
To dzięki temu nikt nie daje mi moich 32 lat co niesamowicie mnie cieszy
BadBrell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 15:16   #33
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu jest bardzo prosty i nie wymaga wiele wysiłku, najważniejsza jest systematyczność i cierpliwe czekanie na efekty (a raczej na brak zmarszczek ) :

1. Staram się pić codziennie min. 2 litry wody - jak wiadomo woda to życie, a nawilżona od wewnątrz skóra odpłaca się pięknym wyglądem

2. Dużo aktywności na świeżym powietrzu - codziennie bez względu na pogodę staram się spędzić minimum godzinę czasu na dworze. Dotleniony organizm wolniej się starzeje

3. Sen - każdego dnia staram się o zdrowy i spokojny sen, wietrzę sypialnię, wymieniam pościel, staram się spać po 8godzin dziennie. Komórki mojego organizmu mają czas na regenerację.

4. Ograniczenie stresów - nie zamartwiam się małymi przeszkodami czy niepowodzeniami. Skupiam się na pozytywnych rzeczach.

5. Uśmiech - mam wielu znajomych z którymi uwielbiam spędzać czas. Duża porcja śmiechu i radości wspaniale wpływa na samopoczucie

6. Oczyszczanie - wieczorem pilnuję dokładnego oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń, aby mogła w nocy odpoczywać

7.Umiejętnie dobrana pielęgnacja - wybieram kosmetyki nie tylko do mojego wieku ale również do aktualnych potrzeb mojego ciała


Te 7 punktów pozwala mi cieszyć się dobrym zdrowiem oraz młodym wyglądem. Liczę że dzięki mojej liście jeszcze wiele lat będę zadowolona z życia i swojego wyglądu.
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 15:46   #34
goskab2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Moje sprawdzone metody na młody wygląd to: zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, dużo warzyw i owoców. Nie zapominam oczywiście o odpowiednim nawodnieniu. Systematycznie ćwiczę, dbam o sprawność fizyczną. Pamiętam o codziennym demakijażu twarzy- nie ma nic gorszego dla cery niż położenie się spać w makijażu. Systematycznie robię peelingi całego ciała i twarzy, pamiętam o nawilżeniu. Co tydzień, dwa korzystam z sauny, która wyciąga toksyny.
goskab2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 16:38   #35
este777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Witam serdecznie! Mój sposób na młody wygląd to przede wszystkim uśmiech na twarzy, optymizm w życiu i wielka radość w sercu! Zaraz po tym stosuję maseczkę z siemienia lnianego, który idealnie nawilża skórę twarzy i wygładza nasze zmarszczki. Działa jak balsam na duszę, bo tuż po zastosowaniu natychmiast widać efekty, skóra napięta, radosna i promienna. Ostatnim już moim sposobem na eliksir młodości, to pokochać siebie, takim jakim się jest, dbać o zmarszczki, pielęgnować je, dawać im wszystko co najlepsze i najzdrowsze!
Pozdrawiam.
este777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 12:07   #36
alilala
alilala
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Po pierwsze... geny W mojej rodzinie wszystkie kobiety wyglądają młodo.
Po drugie... sen. Dzięki temu nie ma podkrążonych oczu i szaleństwa w oczach przy porannym wstawaniu.
Po trzecie... nawilżanie. Woda wewnątrz (ok. 2 l) i zewnątrz (kąpiele).
Po czwarte... olej. Wewnątrz i zewnątrz.
Po piąte... radość.
Po szóste... spacery, najlepiej z bliskimi.
alilala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 13:55   #37
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Ciężko byłoby mi podać jeden sposób, żeby wyglądać młodo, bo według mnie jest to wypadkowa wielu starań i zwyczajnego szczęścia, dlatego podam tylko te najważniejsze
Podstawą jest dbanie o skórę. Dokładne oczyszczenie przynajmniej dwa razy dziennie, tonizowanie i krem dopasowany do aktualnych potrzeb to dla mnie podstawa, robię to każdego dnia. Kilka razy w tygodniu nakładam na twarz maseczki, zarówno oczyszczające, jak i regenerujące oraz peelingi - mechaniczne i enzymatyczne. Staram się również używać filtrów. Tak samo jak o twarz dbam o szyję i dekolt. Resztę ciała często złuszczam oraz dobrze nawilżam. Poza tym staram się jak najmniej malować, co zazwyczaj odejmuje mi z miejsca kilka lat Jednak nigdy nie rezygnuję z półtransparentnej wiśniowej pomadki do ust, która odżywia i dodaje uroku.

Kolejna ważna rzecz to włosy, które są według mnie atrybutem młodości. Już kilka lat temu oszalałam na ich punkcie i chociaż wciąż nie osiągnęłam wymarzonego efektu, jestem coraz bliżej. Dbam o to, by moje blond fale nie traciły blasku - miodowe refleksy pięknie wyglądają, szczególnie w słońcu. Staram się je zapuszczać, ale nigdy kosztem zniszczonych końcówek. Pomagam im rosnąć, używam wcierek i codzienie piję pokrzywę. Poza tym używam bardzo delikatnych szamponów, a po każdym myciu odżywki bądź maski dopasowanej do moich potrzeb. Kiedy temperatury za oknem są niesprzyjające, nakładam silikonowe serum. Nie prostujęich, nie kręcę, ani nie suszę za pomocą suszarki. Prawie zawsze noszę je rozpuszczone, tak jak za czasów młodości

Jeśli jesteśmy jeszcze przy wyglądzie, warto wspomnieć o ubiorze. Staram się, żeby nie określał on mojego prawdziwego wieku, a to, jak się czuję. Ubieram się elegancko tylko jeśli wymaga tego ode mnie sytuacja, na co dzień zakładam po prostu to, na co mam ochotę,nie boję się założyć męskiej koszulki ani trampek do sukienki Jednak nigdy nie odmładzam się na siłę. Myślę, że jest to jedna z tych cech, które nie przemijają z wiekiem.

A teraz docieram już do ostatniej kwestii. Niezależnie od tego, jak dobrze zakonserwowana bym była nie będę wyglądać młodo ze skwaszoną miną. Dlatego otaczam się ludźmi, któych naprawdę kocham, nie zamykam się na nowości, staram się pielęgnować w sobie tą młodzieńczą (a może nawet dziecięcą) ciekawość. I nawet jeśli nie dosypiam tydzień z rzędu i znowu nie udało mi się wpowadzić witamin do diety, nie załamuję rąk nad cieniami pod oczami. Zostawiam sobie w życiu miejsce na błędy i spontaniczność, odrobinę beztroski, choćby nie wiem jak głupkowata się wydawała. Nie obchodzi mnie, że nauka jazdy na deskorolce ujmuje mi powagi, naklejki leśnych zwierzątek na laptopie pasują bardziej siostrzenicy, a taka sukienka nie przystoi dorosłej kobiecie. Pielęgnuję w sobie ten cenny ułamek dziecka i nie pozwalam nikomu go zwalczyć - bo to jest właśnie moja młodość
izycka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-27, 18:50   #38
anula9292
Przyczajenie
 
Avatar anula9292
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 10
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sekret na zachowanie młodego wyglądu to... szczęście Ale nie tylko moje, ale również moich bliskich. Nic tak nie postarza człowieka jak milion zmartwień i smutków. Wiadomo łatwo nie jest, ale staram się cieszyć z drobnostek, z każdego pięknego dnia. Bo żyję, jestem zdrowa, mam kochających ludzi w okół siebie. To dodaje mi energii i nigdy nie pozwoli mi się zestarzeć
anula9292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-28, 13:58   #39
marqe99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wygładu to :
1. piękny uśmiech
2.codzienna pięlegnacja skóry
3.odpowiedni makijaż (przede wszystkim uwielbiam rozświetlenie twarzy )
4.odpowiednia dieta
5.odpowiednia ilość snu
6.brak używek
7.dokładne wieczorne oczyszczanie
8.nawilżanie
9.odpowiednie kosmetyki dostosowane do mojej cery

Oto kilka moich sposobów na ciszenie się młodą skórą
marqe99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-28, 14:56   #40
ove3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Aby młodym zawsze być trzeba wody dużo pić
mało stresu dużo warzyw no i trzeba też rozwarzyć
aby w życiu ruch był stały , spacer basen i te sprawy pomagają na mą młodość , po przekąski chętnie sięgam a to jabłko , gruszka melon
krem i balsam to nie gratka bo używać trzeba stale , zapominać też nie wolno o relaksie w wannie z pianą , peeling maska i olejki w takich sprawach Ci pomogą
ove3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-28, 19:27   #41
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu jest banalnie prosty Z kosmetyków wybieram naturalne produkty i wiele kosmetyków przygotowuje sama. Skórę staram się chronić latem przed słońcem, zimą przed mrozem. Jeżeli jest to możliwe staram się nie używać pudrów i podkładów, by moja cera mogła oddychać. Ważne dla mnie jest by dzień w dzień oczyszczać ją dokładnie. Do tego wszystkiego odstawiam jak mogę stres na bok i staram się być szczęśliwa. Zauważyłam, że jak od długiego czasu zaczęłam do życia podchodzić bardziej na luzie to i mój wygląd zaczął się zmieniać. A jak do tego doszła miłość mojego męża i dzieci to natychmiastowo zaczęłam wyglądać jakbym miała 5 lat mniej
__________________
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-29, 07:54   #42
Jaga53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Na co dzień stosuję odpowiednią gimnastyką twarzy a także prawidłową dietę. Młodo wyglądająca skóra to także odpowiednio nawilżona. Staram się więc przyjmować jak najwięcej płynów w ciągu każdego dnia, niezależnie od pory roku. Dbam również o odpowiednią długość snu, staram się zachowywać wesołe usposobienie, ale wspomagam się również kosmetykami do twarzy. Płyn micelarny do oczyszczania twarzy jest dla mnie podstawą, to od niego zaczynam każdą czynność związaną z nakładaniem kosmetyków. A jakich używam kosmetyków? Latem, tych które chronią przed słońcem, zimą tych które chronią przed zimnem. No i cała masa kremów i maseczek przeciwzmarszczkowych i nawilżających.
Jaga53 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 12:19   #43
xwhitexstarx
Przyczajenie
 
Avatar xwhitexstarx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na młody wygląd to przede wszystkim codzienny trening, odpowiednia dieta i koniecznie dużo, dużo wody. Oprócz tego zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu i dużo uśmiechu.
xwhitexstarx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 12:27   #44
leszek72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na utrzymanie młodego wyglądu to przede wszystkim codzienne bieganie lub jazda na rowerze,odpowiednia ilość snu i dużo wody niegazowanej.Oczywiście odpowiednio zbilansowana dieta też przyczynia się w dużym stopniu do zdrowego i młodego wyglądu! A jeśli chodzi o zewnętrzny wygląd to używam oczywiście kosmetyków przeznaczonych do mojego wieku i rodzaju cery-odpowiednie nawilżenie skóry to podstawa!
leszek72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 18:08   #45
AleksandraNS
Zadomowienie
 
Avatar AleksandraNS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Tłuszcz
Wiadomości: 1 369
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na piękny i młody wygląd to......joga. Zajęcia odkryte zupełnie przez przypadek. Przez jednych chwalone, przez innych wyśmiewane. Jak to mówią mężczyźni, takie trochę babskie, ale w końcu jestem kobietą, więc babskie zajęcia są jak najbardziej dla mnie. Czemu joga? Otóż bardzo wycisza, pozwala się zrelaksować i oprócz utrzymania nienagannej sylwetki poprawia również stan umysłu, który to głównie jest dotykany przez stres. Bo od głowy wszystko się zaczyna. Gdy nasza głowa uwolni się od trosk i zmartwień dnia codziennego, uwolni się od stresu, to nasze ciało również zacznie się zmieniać.” Zmarszczki na twarzy wygładzą się, a skóra z głowy spłynie do uszu, wygładzając oblicze” tak miała w zwyczaju mówić moja cudowna instruktorka. I choć brzmi to trochę nierzeczywiście czy wręcz epicko, jest swoistego rodzaju przenośnią. Przenośnią, która działa na podświadomość, ale jej efekty widać w rzeczywistości. Odkąd zaczęłam chodzić na zajęcia jogi moje ciało zaczęło się zmieniać. Smutki i troski dnia codziennego zostawiałam za drzwiami i relaksowałam się. Gdy zajęcia kończyły się, to po smutkach i troskach nie było śladu, nawet gdy wyszłam poza salę do ćwiczeń. W moim ciele i umyśle nastała równowaga i moja skóra odzyskała promienny i wypoczęty wygląd.
AleksandraNS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 20:15   #46
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu,
Jest w dużej mierze zależny od poglądów.
Od pozytywnego do świata nastawienia,
Od ciągłego przygód nowych pragnienia,
Od otwartości na nowe zdarzenia,
Od wiary w możliwość marzeń spełnienia,
Od tego ciągłego głodu na życie,
I od nadziei na miejsc nowych odkrycie.
Nie tylko psychika na wygląd wpływ wywiera,
Dlatego też młodzieńczo się ubieram,
Dobrymi kremami swą skórę smaruję,
Ze zmarszczkami pierwszymi dzielnie wojuję!
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 19:34   #47
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Moja pięlęgnacja skóry jest dla mnie bardzo ważna. Dokładnie czytam składy kosmetykow, i wybieram z nich to co najlepsze dla mojej skóry. Cieszę się że mogę podzielić się tutaj własnymi doświadczeniami
Używam oraz przygotowuję samodzielnie kosmetyki. Moimi ulubionymi półprodukatmi kosmetycznymi jest panthenol, kwas hialuronowy, wasy - mlekowy oraz PHA, algi, elastyna, wiele olejów kosmetycznych (olej z pestek malin, olej z avocado, olej z pachnotki), mleczkko pszczele, vit c., korund. Mogłabym wymieniac tak w nieskończoność.
Stosuję rownieże kosmetyki przeciwzmarszczkowe oraz przeciwstarzeniowe, tutaj niestey cały czas poszukuje swojego ulubieńca oraz gralla
Mój makijaż ograniczam do minimum. Na codzień używam lekkiego kremu bb, cienia do brwi w naturalnym kolorze, róż do policzków. Jedynym mocniejszym akcenetm w moim makijażu sa usta - uwielbiam szminki
Codziennie stosuję wysoką ochronę przeciwsłoneczną, w ciągu dnia dodatkowo stosuję mgiełki z filtrem.
Używam okularów przeciwsłonecznych.
Na plażę osłaniam się duzym parasolem oraz oczywiście stosuję wysoką ochronę przeciwsłoneczną.
Dodatkowo sporo się wysypiam, ćwiczę regularnie (taniec) oraz piję dużo wody z cytryną.
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 07:53   #48
JagoJa78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Sposób na zachowanie młodego wyglądu? Moim sekretem jest dieta, odpowiednia pielęgnacja, dużo ruchu na świeżym powietrzu niezależnie od temperatury na zewnątrz, pozytywne podejście do życia oraz uśmiech na twarzy. Wkraczam powoli w piątą dekadę życia i z radością przyznaję, że mój wygląd znacznie odbiega od wieku metrykalnego, ponieważ nadal zachowałam młody wygląd, a to dzięki temu, że w odpowiednim czasie zauważyłam potrzeby mojej skóry i odważyłam się sięgnąć po cały oręż dostępnych nam na rynku czynników aktywnych jak: przeciwutleniacze, retinoidy, peptydy czy kwas hialuronowy, które teraz na stałe goszczą w mojej kosmetyczce i to w jak najwyższym stężeniu, bo uważam, że innowacyjne kosmetyki nie tylko są dowodem że postęp w ich produkcji jest bardzo ważny, ale my kobiety powinniśmy także czerpać z tego korzyści, jeżeli chcemy wyglądać młodo i pięknie.
JagoJa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 10:57   #49
Anetka7243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Sposób na młody wygląd to przede wszystkim szczęśliwe życie rodzinne kochający facet (bo nic tak nie upiększa kobiety jak miłość) mniej stresu a wiecej uśmiechu. Spełniona kobieta zawodowo i prywatnie jest szcześliwą kobietą a jeśli do tego dodamy troche sportu dla zdrowia kondycji i figury to więcej nic mi do szczęścia nie potrzeba
Anetka7243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 11:35   #50
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój mały dekalog: 1. Podstawa, to wysypianie się, minimum 8 godzin, ale nie popadajmy w skrajność, zbyt długie spanie też do zdrowych nie należy.
2. Nie kładę się spać z makijażem na twarzy.
3. Wklepuję krem, a nie wcieram, dzięki temu nie mam zmarszczek.
4. Piję minimum 2 litry wody dziennie, odpowiednie nawilżenie jest najważniejsze.
5. Kupując kosmetyki, czytam co biorę, nie trudno robić sobie krzywdę.
6. Uczę się, studia, kursy, szkolenia, ucząc się czuję się młoda.
7. Życie w ruchu, bieganie, siłownia na powietrzy, spacer z psem, zabawa z dziećmi.
8. Nie zamartwiam się, nie rozkładam zdarzeń na czynniki pierwsze, szkoda czasu i zdrowia na rzeczy na które nie mamy już wpływu.
9. Cieszę się małych rzeczy, doceniam każdą drobnostkę, rozpieszczam się, od razu człowiek jest szczęśliwszy.
10. Robię szalone rzeczy (oczywiście z rozsądkiem), radość jest bezcenna, a także pozostaną piękne wspomnienia.
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 12:37   #51
velouria
Przyczajenie
 
Avatar velouria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 18
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Młody wygląd.. Od Kleopatry, kąpiącej się w kozim mleku, Elżbiety Batory kąpiącej się w krwii dziewic, po współczesną Nicole Kidman korzystającą obficie z zastrzyków botoksu każda kobieta marzy by wyglądać młodo jak najdłużej. Mam 30 lat, w sumie to już leci nieubłaganie 31 rok życia.. Powiem szczerze nie wiem kiedy to minęło. Na szczęście na wizażu z Wami kobietki jestem już dobrych kilka lat.. Chyba dekada się uzbiera. Dzięki Wam i wiedzy zaczerpniętej z różnej literatury dbałam o siebie świadomie. Dziś nikt tyle mi nie daje..

Jaki jest mój sposób?

1. Ruch - 90 minut dziennie, biegam, pływam, korzystam z nóg, rzadziej z auta, spaceruję z psami, skaczę na skakance, trampolinie, jeżdżę na rowerze. Nawet w okresach zimowych załączam Mel B i razem się rozgrzewamy i ćwiczymy

2. Duuuużo wody. Pewnie wszystkie o tym wiecie, ale 3 litry wody dziennie to must have ważniejszy niż sukienka z nowej kolekcji Zary. Oczyszcza jelita, zapobiega złogom, nawilża skórę, nasze ciało składa się w 80 % z niej. A odparowuje przez niekorzystne warunki bardzo szybko.

3. Odpowiednia pielęgnacja. Ja uczę się jej od naszych koleżanek z Japonii i Korei. Kremy się wklepuje, ręcznikiem się nie wyciera a też dotyka kilka razy twarz, po dokładnym oczyszczeniu twarzy: żel micelarny - tonik - olejkowe serum - wykonujemy masaż twarzy by składniki wchłonęły się głębiej i lepiej, a dopiero potem nakładamy odpowiedni dla naszej cery krem.

4. Unikanie opalania.. Wiem, że muśnięta słońcem skóra wygląda zniewalająco, ale katowanie się kilka godzin na palącym słońcu niszczy skórę.. Melanina wytwarzana podczas opalania to reakcja obronna skóry na promienie UVA/UVB. Przy dzisiejszym rynku kosmetyków brązujących i samoopalających wylegiwanie się na słońcu jest zbyteczne.

5. Czytanie .. Wiem brzmi dziwnie. Co ma piernik do wiatraka, ale trening szarych komórek procentuje większą wiedzą jak dbać o siebie

6. Unikanie słodyczy i tłuszczów trans.. Cukier i zabójcze tłuszcze niszczą kolagen i połączenia fitoblastrowe.. Brzmi jak z podręcznika do biologii wiem, ale odstaw cukier na 3 m-ce zrób zdjęcie przed i po. Skóra z szarej i zmęczonej zamienia się w promienną.

7. Dobre serce i radość życia. Wierzcie mi moje życie nie jest idealne. Nie mieszkam w pałacu, nie mam pracy odpowiedniej do wykształcenia, ale zachowuję pogodę ducha, traktuję ludzi tak jak sama chcę być traktowana, nie załamuję się, mówię sobie do lustra, że to będzie dobry dzień i tak z reguły jest.

8. Wyciszanie. Stres i pośpiech wielkiego miasta - nieuniknione, ale znalazłam sobie oazę spokoju, wyłączam wtedy inne czynniki, odpędzam złe myśli, odpływam relaksując się przy smootie i dobrej książce.

9. Korzystanie z kąpieli w soli MeineBase - jest pełna mikroelementów, które przenikają przez moją skórę podczas kąpieli. Gorąco polecam - do kupienia w sklepie internetowym lub gabinetach odnowy biologicznej

10. Suplementy diety. Od niedawna korzystam z HairVity. Ma skład, który wpływa doskonale na poprawę jakości skóry nie tylko włosów

11. Węgiel aktywny. Mieszkam na Śląsku. Jako lokalna patriotka już około 4 lata temu odkryłam niezwykłe właściwości naszego śląskiego złota. Absorbuje zanieczyszczenia, likwiduje wągry, łagodzi podrażnienia. Dziś na rynku jest mnóstwo kosmetyków zawierających węgiel aktywny w składzie polecam wypróbować. Dobrze oczyszczona cera, to piękniejsza cera
To moje sposoby, ale z przyjemnością przeczytam wszystkie innych Wizażanek
__________________
Vel

Dziewczęta jeśli szukacie konsultantki AVONU z terenu Jaworzna - nieskromnie się polecam
mail: velouria@op.pl

Edytowane przez velouria
Czas edycji: 2017-05-31 o 13:17
velouria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 20:02   #52
arrow789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Przede wszystkim pozytywne nastawienie do życia, dobry, młodzieńczy humor,unikanie stresu oraz razy wizażanek. Dużo wody, ruchu, zdrowe odżywanie, nawilżanie od środka i od wewnątrz, codzienna dokładna pielęgnacja.
arrow789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 21:51   #53
starwars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób to patrzeć, słuchać i odczuwać aby odpowiednio zareagować.
Dziś pielęgnuję moją cerę zupełnie inaczej niż kilka lat temu.
Z biegiem lat na mojej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki i przebarwienia. Skupiam się właśnie na tych oznakach starzenia. Stosuję kuracje nawilżające i rozjaśniające aby zatrzymać młody wygląd jak najdłużej,
starwars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 06:41   #54
Oliwia0124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Kluczem do zachowania młodego wyglądu jest piękny wygląd! Niestety przestrzeganie kilku zasada nie wystarczy. Ograniczenie stresu, sport, masaże, zdrowa dieta + odpowiedni kosmetyk, są pierwszym krokiem do spełnienia marzeń o młodym wyglądzie. Do tego dodać pewność siebie i uśmiech na twarzy a sukces murowany.
Oliwia0124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 15:23   #55
abros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

__________________

Edytowane przez abros
Czas edycji: 2017-06-08 o 08:58 Powód: :)
abros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 20:33   #56
fajah
monika2704
 
Avatar fajah
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Moim sprawdzonym sposobem na młody wygląd jest sen przez co najmniej 9 godzin. W dzisiejszych czasach długi sen to luksus, na który niektórzy nie mogą sobie pozwolić. Jednak ja zawsze staram się wysypiać. Dzięki temu mam piękną wypoczętą cerę, zero 'worków' czy też cieni pod oczami, skóra jest napięta i zregenerowana.
fajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 11:02   #57
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Dziękujemy Wszystkim

Komisja konkursowa zabiera się do pracy

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 16:39   #58
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

W zdrowym ciele młody wygląd, więc dbanie o zachowanie młodego wyglądu zaczynam od wewnątrz. Staram się zdrowo odżywiać, jeść dużo świeżych warzyw i owoców, pełnych witamin, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i nasz wygląd. Regularnie suplementuję kwasy omega 3, które pozytywnie wpływają na cerę, a także samopoczucie i ogólne zdrowie.
Jeżeli chodzi o pielęgnację zewnętrzną to stosuję odpowiedni do rodzaju cery i mojego wieku krem na dzień oraz odżywczy krem na noc. Ponieważ starzenie skóry najbardziej widać po szyi nie żałuję kremu także i na nią.
Raz w tygodniu stosuję peeling po którym nakładam na zmianę - albo intensywnie nawilżającą maseczkę albo silnie odżywczą np. ze złotymi nićmi, kwasem hialrunowym i olejkami. Maseczkę nakładam również na szyję oraz dekold.
Latem stosuję kremy i balsamy z filtrami by cieszyć się słońcem, ale nie zmarszczkami czy plamami posłonecznymi.
Jesienią robię zabiegi z kwasami, które pomagają ładnie złuszczyć naskórek i poprawiają kondycję skóry.
Do tego jeszcze odpowiednia ilość płynów. Mało kawy (jednak całkiem z niej nie rezygnuję), mało coli i innych napojów gazowych, więcej wody mineralnej i herbat ziołowych (moja ulubiona to pokrzywowa, idealna na lepszą kondycję włosów i świetnie redukująca opuchnięcia, zwłaszcza latem).
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 05:22   #59
dareen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Ogromy uśmiech! Pogodna i roześmiana osoba wygląda o wiele młodziej
dareen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 18:52   #60
meerlinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Olejek arganowy to podobno olejek młodości. Używam go w połączeniu z rycynowy do pielęgnacji twarzy. Nie dość, że idealnie oczyszcza, to dodatkowo nawilża, przyspiesza porost rzęs i dzięki systatycznemu stosowaniu spłaca powstające zmarszczki! Olejek arganowy jest moim numerem jeden.

Edytowane przez meerlinn
Czas edycji: 2017-06-04 o 19:03
meerlinn jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-12 12:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.