Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-01, 14:06   #1
Matyldowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 22

Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.


Ostatnio wydarzyło się w moim życiu coś nieoczekiwanego i szokującego dla mnie. Może od początku mamy z mężem po dwoje dzieci syna i córkę, która ma 18 lat. Nasza rodzina była zawsze liberalna i tak wychowywaliśmy swoje dzieci. Jeszce nie dawno nic nie wskazywało na, to aby poglądy nasze córki były inne a już na pewno dużo różniące się. Parę miesięcy temu moja córka oznajmiła mi, że wybrała życiową drogę, która dla mnie jest bardzo dużym zaskoczeniem i szokiem. Jeszcze nie dawno miała plany iść na medycynę, bo to zdolna bardzo dziewczyna i się bardzo cieszyłam z nią na taką ambitną perspektywę. Teraz dowiedziałam się ,że jest członkiem stowarzyszenia pro-life i innych prawicowych grup młodzieżowych. Chce się zajmować pomocą samotnym matką i prowadzić wolontariat na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Jak usłyszałam parę słów z jej ust, to zamarłam i nie mogłam uwierzyć,że jest po tej stronie do, której mi jest na prawdę bardzo daleko i po której nigdy nie będę. Przeszłyśmy my poważną rozmowę, która nic nie zmieniła i tylko utwierdziła mnie w przekonaniu,że nie mam na jej decyzje wpływu. Oznajmiła mi, ażebym nie próbowała jej przekonywać do niczego, bo, to nic nie da i albo, to zaakceptuje, albo nie .

Zawsze bardzo ważne było dla mnie aby moi bliscy żyli w przekonaniach podobnych do mnie a szczególnie dzieci, więc nie ukrywam,że jest mi ciężko ale z drugiej strony bardzo ją kocham i nie chcę jej stracić. Ja z mężem zawsze byliśmy bardzo wielkimi przeciwnikami konserwatyzmu szeroko pojętego jako poglądów bardzo nie dobrych a teraz nie przyszło nam się zmierzyć z tym,że nasze dziecko je wyznaje. Cały czas nie mogę sobie tego uświadomić.

Jak powinnam się zachować w tej sytuacji?
Matyldowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:15   #2
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Matyldowa Pokaż wiadomość
Ostatnio wydarzyło się w moim życiu coś nieoczekiwanego i szokującego dla mnie. Może od początku mamy z mężem po dwoje dzieci syna i córkę, która ma 18 lat. Nasza rodzina była zawsze liberalna i tak wychowywaliśmy swoje dzieci. Jeszce nie dawno nic nie wskazywało na, to aby poglądy nasze córki były inne a już na pewno dużo różniące się. Parę miesięcy temu moja córka oznajmiła mi, że wybrała życiową drogę, która dla mnie jest bardzo dużym zaskoczeniem i szokiem. Jeszcze nie dawno miała plany iść na medycynę, bo to zdolna bardzo dziewczyna i się bardzo cieszyłam z nią na taką ambitną perspektywę. Teraz dowiedziałam się ,że jest członkiem stowarzyszenia pro-life i innych prawicowych grup młodzieżowych. Chce się zajmować pomocą samotnym matką i prowadzić wolontariat na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Jak usłyszałam parę słów z jej ust, to zamarłam i nie mogłam uwierzyć,że jest po tej stronie do, której mi jest na prawdę bardzo daleko i po której nigdy nie będę. Przeszłyśmy my poważną rozmowę, która nic nie zmieniła i tylko utwierdziła mnie w przekonaniu,że nie mam na jej decyzje wpływu. Oznajmiła mi, ażebym nie próbowała jej przekonywać do niczego, bo, to nic nie da i albo, to zaakceptuje, albo nie .

Zawsze bardzo ważne było dla mnie aby moi bliscy żyli w przekonaniach podobnych do mnie a szczególnie dzieci, więc nie ukrywam,że jest mi ciężko ale z drugiej strony bardzo ją kocham i nie chcę jej stracić. Ja z mężem zawsze byliśmy bardzo wielkimi przeciwnikami konserwatyzmu szeroko pojętego jako poglądów bardzo nie dobrych a teraz nie przyszło nam się zmierzyć z tym,że nasze dziecko je wyznaje. Cały czas nie mogę sobie tego uświadomić.

Jak powinnam się zachować w tej sytuacji?
Na początek może przestać trollować na forum o paznokciach? Wątek obliczony na "złapanie" hipokryzji drugiej strony i tyle.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:16   #3
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Zamiast iść na studia chce prowadzić wolontariat? I Ty masz ją utrzymywać? Czy wolontariat w wolnym czasie, a myśli o jakiejś pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:22   #4
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Jeśli jest dorosła, ma zamiar żyć samodzielnie (zarabia na siebie i się utrzymuje) to tak naprawdę nic Ci do jej poglądów i musisz je zaakceptować. Możesz unikać tego tematu, nie rozmawiać z nią, bo zmienianie na siłę poglądów dorosłej osoby nie jest fair. Inaczej jeśli zrezygnowała z kształcenia, nie pracuje i Ty musisz ją utrzymywać, a ona chodzi sobie na wolontariat. W tej sytuacji nie chodzi nawet o jej poglądy, ale o to, że powinnaś córce zaznaczyć, że jeśli wybrała sobie taką drogę, to musi zacząć żyć na własną rękę.
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:23   #5
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Czyżby Bumblebee i powrót KONSEKWENCJI?
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:31   #6
Matyldowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 22
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Zamiast iść na studia chce prowadzić wolontariat? I Ty masz ją utrzymywać? Czy wolontariat w wolnym czasie, a myśli o jakiejś pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście,że nie będę jej utrzymywać. Konkretnie nie wiem jakie są jej plany pod kątem zarabiania pieniędzy ale przypuszczam,że będzie pracować a wolontariat w wolnym czasie. Powiedziała, że na razie studia odkłada i chce się poświęcić pomocy innym jak, to nazwała.
Matyldowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:32   #7
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Na początek może przestać trollować na forum o paznokciach? Wątek obliczony na "złapanie" hipokryzji drugiej strony i tyle.
Na początek to lać tęczowym dildosem aż jej te konserwatywne bzdury z głowy wybijesz!
A dopiero później przestać trollować


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 16:35   #8
Matyldowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 22
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Na początek może przestać trollować na forum o paznokciach? Wątek obliczony na "złapanie" hipokryzji drugiej strony i tyle.
Jakiej hipokryzji? Przecież piszę w temacie gdzie się zakłada wątki o życiu a nie o paznokciach. Nie masz się kogo uczepić?

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Na początek to lać tęczowym dildosem aż jej te konserwatywne bzdury z głowy wybijesz!
A dopiero później przestać trollować


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Za takie głupie rady, to dziękuje ok. Obawiam się,że nie wybije a próby mogą się źle skończyć.

Edytowane przez Matyldowa
Czas edycji: 2021-03-01 o 16:36
Matyldowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:36   #9
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Matyldowa Pokaż wiadomość
Ostatnio wydarzyło się w moim życiu coś nieoczekiwanego i szokującego dla mnie. Może od początku mamy z mężem po dwoje dzieci syna i córkę, która ma 18 lat. Nasza rodzina była zawsze liberalna i tak wychowywaliśmy swoje dzieci. Jeszce nie dawno nic nie wskazywało na, to aby poglądy nasze córki były inne a już na pewno dużo różniące się. Parę miesięcy temu moja córka oznajmiła mi, że wybrała życiową drogę, która dla mnie jest bardzo dużym zaskoczeniem i szokiem. Jeszcze nie dawno miała plany iść na medycynę, bo to zdolna bardzo dziewczyna i się bardzo cieszyłam z nią na taką ambitną perspektywę. Teraz dowiedziałam się ,że jest członkiem stowarzyszenia pro-life i innych prawicowych grup młodzieżowych. Chce się zajmować pomocą samotnym matką i prowadzić wolontariat na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Jak usłyszałam parę słów z jej ust, to zamarłam i nie mogłam uwierzyć,że jest po tej stronie do, której mi jest na prawdę bardzo daleko i po której nigdy nie będę. Przeszłyśmy my poważną rozmowę, która nic nie zmieniła i tylko utwierdziła mnie w przekonaniu,że nie mam na jej decyzje wpływu. Oznajmiła mi, ażebym nie próbowała jej przekonywać do niczego, bo, to nic nie da i albo, to zaakceptuje, albo nie .

Zawsze bardzo ważne było dla mnie aby moi bliscy żyli w przekonaniach podobnych do mnie a szczególnie dzieci, więc nie ukrywam,że jest mi ciężko ale z drugiej strony bardzo ją kocham i nie chcę jej stracić. Ja z mężem zawsze byliśmy bardzo wielkimi przeciwnikami konserwatyzmu szeroko pojętego jako poglądów bardzo nie dobrych a teraz nie przyszło nam się zmierzyć z tym,że nasze dziecko je wyznaje. Cały czas nie mogę sobie tego uświadomić.

Jak powinnam się zachować w tej sytuacji?
Ale przecież Pro-Life się tym nie zajmują Żadnych prolajferskich organizacji nie ma przy pomocy niepełnosprawnym i samotnym matkom. Oni są wyłącznie od nagonki politycznej.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:40   #10
Matyldowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 22
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ale przecież Pro-Life się tym nie zajmują Żadnych prolajferskich organizacji nie ma przy pomocy niepełnosprawnym i samotnym matkom. Oni są wyłącznie od nagonki politycznej.
Może nie jasno napisałam. Prolife, to swoją drogą a wolontariat swoją. Na razie nie znam konkretów a jedynie zamysł. Zapomniałem dodać jeszcze, że niby jak twierdzi jest osobą wierzącą i to jest punkt zwrotny. Nasze dzieci nie są ochrzczone i zawsze zgadzaliśmy się, że jak będą na tyle świadome, to zdecydują, czy chcą wstąpić do jakiegoś kościoła a taką chęć wyraziła.

Edytowane przez Matyldowa
Czas edycji: 2021-03-01 o 16:50
Matyldowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:09   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

ostatnio wizaz przezywa atak trolli. zglosilam.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 17:11   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ostatnio wizaz przezywa atak trolli. zglosilam.
Tak. Właściwie wszystkie wczorajsze i dzisiejsze wątki jednopostowych użytkowników powinny być sprawdzone pod tym kątem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:19   #13
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

wszystkim się chyba bardzo nudzi na nauce i pracy zdalnej
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:20   #14
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 03:41
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:23   #15
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Twoja interpunkcja wywołuje raka oczu.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:28   #16
Matyldowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 22
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88548269]Treść usunięta[/QUOTE]

Tylko,że uważam,że te poglądy są bardzo szkodliwe. Po pierwsze instytucja kościelna wprawia mnie w odruch wymiotny a wszyscy krzyczący przeciw aborcji mało empatyczni. Dlatego mam duży problem, to zaakceptować.
Matyldowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:33   #17
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Matyldowa Pokaż wiadomość
Tylko,że uważam,że te poglądy są bardzo szkodliwe. Po pierwsze instytucja kościelna wprawia mnie w odruch wymiotny a wszyscy krzyczący przeciw aborcji mało empatyczni. Dlatego mam duży problem, to zaakceptować.
No to zamknij córkę w pokoju i powiedz, że nie wypuścisz, dopóki nie zmieni poglądów. Nie wiem, jakiej odpowiedzi oczekujesz?
faktycznie chyba troll.
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:34   #18
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 03:41
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:38   #19
Matyldowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 22
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88548307]Treść usunięta[/QUOTE]

Ale moje poglądy nic nikomu nie zabraniają i nie promują żadnych zakazów jakim jest zakaz aborcji i nie tylko.
Matyldowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 17:50   #20
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Byłam kiedyś w nieco podobnej sytuacji, bo mimo, że pochodziłam z właśnie liberalnej rodziny, to mi się załączyły bardzo konserwatywne poglądy na seksualność i aborcję moja mama nic w kierunku zmienienia moich poglądów nie robiła, poza spokojnym przedstawieniem argumentów, jeśli akurat wyszedł taki temat. Po paru latach mi samo przeszło, myślę, że to taki wiek trochę, kiedy chce się być płatkiem śniegu itp. Tyle, że ja żadnych studiów rzucać nie chciałam, jakby nie patrzeć to by było mało rozsądne, więc przez to ten wątek brzmi dla mnie trollowo
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 18:01   #21
Matyldowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 22
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś w nieco podobnej sytuacji, bo mimo, że pochodziłam z właśnie liberalnej rodziny, to mi się załączyły bardzo konserwatywne poglądy na seksualność i aborcję moja mama nic w kierunku zmienienia moich poglądów nie robiła, poza spokojnym przedstawieniem argumentów, jeśli akurat wyszedł taki temat. Po paru latach mi samo przeszło, myślę, że to taki wiek trochę, kiedy chce się być płatkiem śniegu itp. Tyle, że ja żadnych studiów rzucać nie chciałam, jakby nie patrzeć to by było mało rozsądne, więc przez to ten wątek brzmi dla mnie trollowo
Ale na dzień dzisiejszy nie powiedziała mi, że nie chce studiować w ogóle. Tym bardziej,że studia medycyny mogą być bardzo spójne z tym co chce robić a mianowicie mieć styczność z osobami niepełnosprawnymi. Może zmieni zdanie i będzie chciała, to jakoś pogodzić.

Edytowane przez Matyldowa
Czas edycji: 2021-03-01 o 18:03
Matyldowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 18:08   #22
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Matyldowa Pokaż wiadomość
Ale na dzień dzisiejszy nie powiedziała mi, że nie chce studiować w ogóle. Tym bardziej,że studia medycyny mogą być bardzo spójne z tym co chce robić a mianowicie mieć styczność z osobami niepełnosprawnymi. Może zmieni zdanie i będzie chciała, to jakoś pogodzić.
Więc w czym problem?
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 18:09   #23
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 03:41
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 21:06   #24
dzwonek_dzyn_dzyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 61
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Trzeba się pogodzić, że córka stała się dorosłą osobą i będzie miała swoje życie i własne poglądy na różne sprawy. Przecież nie jesteście klonami. To całkiem normalne, że córka może mieć inne poglądy od matki czy ojca.

Z drugiej strony, jak to się mówi, tylko krowa nie zmienia zdania. A człowiek zawsze może zmienić swoje poglądy z czasem i tak się często zdarza. Tak że to, że teraz ma takie poglądy, nie znaczy, że za rok, pięć, czy dziesięć lat nie będzie miała zupełnie innych. Zwłaszcza, że to taka młodziutka osoba. W tym wieku ludzie są raczej zwykle w trakcie poszukiwań, niż na etapie znalezienia dla siebie jakiejś "prawdy ostatecznej" (o ile w coś takiego w ogóle ktoś wierzy )
dzwonek_dzyn_dzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 03:51   #25
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Matyldowa Pokaż wiadomość
Zapomniałem dodać jeszcze, że niby jak twierdzi jest osobą wierzącą i to jest punkt zwrotny. Nasze dzieci nie są ochrzczone i zawsze zgadzaliśmy się, że jak będą na tyle świadome, to zdecydują, czy chcą wstąpić do jakiegoś kościoła a taką chęć wyraziła.
Facet udajacy kobiete.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 07:48   #26
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Facet udajacy kobiete.
Dla mnie to ten sam sposob wypowiedzi co madka z bomblami chcaca zajac czyjs dom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 11:45   #27
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Co wy takie wyrozumiałe nagle stałyście się wobec innych poglądów? Zawsze był taki pojazd a tutaj....
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 12:34   #28
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Cool Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez madziamach Pokaż wiadomość
Co wy takie wyrozumiałe nagle stałyście się wobec innych poglądów? Zawsze był taki pojazd a tutaj....
Żeby zagrać prawicowemu trollowi na nosie, nie dostał tych odpowiedzi które oczekiwał więc czarno białą rzeczywistością trochę zatelepało
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 13:01   #29
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Żeby zagrać prawicowemu trollowi na nosie, nie dostał tych odpowiedzi które oczekiwał więc czarno białą rzeczywistością trochę zatelepało
Co?
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 13:14   #30
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Moja córka wybrała drogę, którą trudno mi zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez madziamach Pokaż wiadomość
Co wy takie wyrozumiałe nagle stałyście się wobec innych poglądów? Zawsze był taki pojazd a tutaj....
Bo mało komu chce się kopać z trollem.

I w bonusie: dziecko trolla jest dorosłe, mogę uważać, że ma szkodliwe poglądy, ale niestety ma do tego prawo. Można porozmawiać, spróbować przedstawić logiczne argumenty, ale to tyle. Nic więcej się tu nie zrobi.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 11:39:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.