Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-06-10, 14:06   #1
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748

Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)


O wspaniałym działaniu produktów Radical wie chyba każda Wizażanka, która kiedykolwiek miała problemy z wypadającymi włosami A jeśli jednak nie wiesz jak to działa, to masz okazję żeby to sprawdzić

https://wizaz.pl/Kobieta/SILNE-wlosy...stawow-RADICAL

"Siłę Twoim włosom daje Radical, a co daje Tobie siłę do działania?"

Zapraszamy do wzięcia udziału
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-06-10 o 14:35
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 14:41   #2
EwaJB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi moje dwa cudowne dzieciaki, bez których nie wyobrażam sobie życia. Nawet gdy nie wszystko wychodzi mi tak jakbym chciała one powodują, że próbuję zawalczyć jeszcze raz. I wiecie co? Udaje się bez pudła
EwaJB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:02   #3
sassunia
Przyczajenie
 
Avatar sassunia
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Całe życie chodziłam po świecie nieświadoma,
często radosna, wesoła, ale jednak nie do końca spełniona.
Kilka nadprogramowych kilogramów, brak kogoś bliskiego,
zajadanie stresu słodyczami, trudne studia do tego...
Ewę poznałam w tym momencie mojego życia,
widziałam, że też ma tendencję do sporego tycia!
Jednak cudowne porozumienie, tego samego dnia urodziny,
dwie wesołe blondynki, które razem nabrały energii i skoku adrenaliny!
Wzajemna motywacja najlepszych przyjaciółek miejsce miała
w 2014, kiedy z naszych ust wyszła jedna decyzja wspaniała:
DAJEMY Z SIEBIE WSZYSTKO! Od teraz żyjemy zdrowo,
dużo ruchu i aktywności, a jemy tylko i wyłącznie z głową!
Mieszkałyśmy w różnych miastach, więc codziennie wisiałyśmy na telefonie,
przebiegałyśmy trasy, plotkując o tym co co się wydarzyło po naszej Polski stronie!
Spotykałyśmy się co weekendy, motywując się wzajemnie,
trzymałyśmy za siebie kciuki, czułyśmy się doprawdy przyjemnie!
I nastał ten moment, kiedy po pół roku zmagania wspólnego,
stanęłyśmy na wadze i podsumowałyśmy dzieło trudu naszego!
Łącznie zrzuciłyśmy trzydzieści kilogramów z ciał,
od tej pory panował u nas istny radości szał!
Nowa garderoba, nowe życie, i zbliżały się nasze urodziny
Przeprowadziłam się do Warszawy do mojej ulubionej dziewczyny!
Jest moją przyjaciółką, która mnie wspiera i motywuje
stylowo chudnąć razem - i tak się przyjaźń na całe życie zyskuje!
Daje mi to siłę niesamowitą i ogromną,
może i Wam się takie historie przypomną...
sassunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:08   #4
Lavendowa91
Raczkowanie
 
Avatar Lavendowa91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 278
GG do Lavendowa91
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Nie będę tu epatować oryginalnością, ale siłę w życiu w tej chwili, daje mi kilku dobrych ludzi, którzy widzą,że mój problem z wypadaniem włosów to nie tylko moje urojenia. Od kilku miesięcy zmagam się z tym problemem i do tej pory nie widziałam rozwiązania. Nareszcie teraz widzę światełko w tunelu. Dzięki tym kilku ludziom wiem,że jeszcze kiedyś będę zachwycać bujną czupryną. Dosyć już łez
__________________
Idealny prezent na piątą rocznice --> zaręczona 05.12.2014 !!
Lavendowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:17   #5
monikaR1234
Raczkowanie
 
Avatar monikaR1234
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

niezwykłą siłę, mentalną ale i te fizyczną daje mi poczucie wsparcia od bliskich. Mentalną- ponieważ, gdy wiem, że ktoś wierzy we mnie, w moje możliwości-dodaje mi to skrzydeł, widzę więcej, chcę doświadczać większej ilości bodźców, a fizycznie to wpływa na mnie tak, że dostrzegam sens codziennego podnoszenia się z łóżka, mam cel w życiu do którego staram się każdego dnia przybliżać, a zasypiam z poczuciem spełnienia, że dałam z siebie 100 procent możliwości. Te aspekty są szalenie ważne w życiu, bo gdy nie wiadomo co po żyć, nie ma się dla kogo żyć, to niestety pozostaje się w miejscu... A jak to ktoś kiedys powiedział: stojąc w miejscu, nie idąc do przodu- po prostu cofasz się... ponieważ czas ucieka, nie można stać w miejscu.
Nasi bliscy są nam potrzebni jak powietrze.
__________________

Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem. Arystoteles




Edytowane przez monikaR1234
Czas edycji: 2016-06-10 o 15:19
monikaR1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:34   #6
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi wychowanie. Już od małego rodzice wpajali mi że warto walczyć o swoje marzenia, realizować pasje, nie bać się marzyć. To dzięki nim mam niezłomną siłę, odwagę, to oni codziennie pokazują mi że warto być odważnym i nie poddawać się w połowie drogi. Rodzice uświadamiają mi że porażki i niepowodzenia to nic złego, należy się po nich podnieść i śmiało dalej ruszać przed siebie. To mnie ogromnie motywuje bo dzięki temu wiem że najgorsze to nie próbować, nie walczyć. Jeśli się nie uda - to trudno, w życiu nie można ciągle wygrywać zawsze jednak będę wiedzieć że dałam z siebie wszystko. Siłę do działania daje mi wiara w siebie i w swoje możliwości. Nieustannie wierzę w swoje marzenia, nie boję się marzyć i nigdy nie poddaję mimo przeciwności losu. Odważnie znoszę niepowodzenia i podnoszę się po nich. Nie wstydzę się łez i porażek bo wiem że one mnie hartują i uczą pokory.




jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 16:38   #7
sunglee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Często mówi się, że kobieta to słaba płeć. Nic bardziej mylnego! To my rodzimy dzieci i je wychowujemy, organizujemy życie rodzinne, gotujemy, prasujemy, sprzątamy i jeszcze pracujemy. Mamy co dzień tyle zajęć, że niejednemu mężczyźnie nie starczyłoby sił, by to wszystko ogarnąć.

Kiedy byłam młodsza, swoją siłę czerpałam z marzeń. Chciałam podróżować, więc zaczęłam po szkole dorabiać roznosząc ulotki, opiekując się córką sąsiadki itp. Dzięki temu nie musiałam prosić rodziców o pomoc - byłam jak na swój wiek bardzo zaradna i zdeterminowana. Zwiedziłam pół Europy: gorącą Hiszpanię, deszczowy Londyn, piękne Włochy itp. Byłam z siebie bardzo dumna. Myślałam: dużo mnie to kosztowało, ale było warto!

Później siłę czerpałam dzięki mojemu mężczyźnie, które wspierał mnie wtedy, gdy miałam chwile zwątpienia, myślałam, że cały świat wali mi się na głowę. Dzięki niemu wstałam z kolan, znów zaczęłam wierzyć, że życie jest piękne i nie wolno NIGDY tracić nadziei. Był i jest nadal moją opoką, do której chętnie wracam po ciężkim dniu z bólem głowy.

Czerpię też siłę siły dzięki mojej rodzinie. To ona sprawia, że czuję, że niemożliwe nie istnieje. Spędzanie wolnego czasu z rodziną powoduje, że ładuję akumulatory i wszystko staje się takie proste i kolorowe. Mama zawsze pocieszy, przytuli, powie dobre słowo, które powoduje, że staję się jakby nową osobą. Tata dorzuci ciekawy pomysł na rozwiązanie problemu i jestem znów szczęśliwa

Moją pasją od dziecka oprócz podróży jest także siatkówka. Jeżdżę na mecze ligowe i reprezentacyjne, dopinguję, krzyczę na cały głos, bawię się z innymi kibicami. Czuję wtedy, że mimo iż się nie znamy, tworzymy jedność, tworzymy spektakl, piękną oprawę wokół meczową. Skaczemy, robimy meksykańską falę, śpiewamy pieśni i zagrzewamy do walki. Wychodząc z hali, uświadamiam sobie, że straciłam po raz kolejny głos i ledwie słyszę Kilka tysięcy nieznajomych osób powoduje, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech, patrząc na to, jak spędzamy czas na meczu.

Siłę trzeba też czerpać przede wszystkim ze swojego wnętrza, bo tylko my sami wiemy, co jest dla nas najlepsze. Możemy słuchać rad, ale tą ostateczną decyzję trzeba zawsze podejmować w zgodzie ze swoim sumieniem, by niczego w życiu nie żałować!'
sunglee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 17:04   #8
edgreta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę daje mnie NADZIEJA. Nadzieja na lepsze. Jako kobieta marzę o wiecznej młodości według zasady ,że wiek kobiety można podzielić na trzy etapy: młodość, druga młodość i wieczna młodość. Jako matka trójki dzieci mam NADZIEJĘ,że moje dzieci odnajdą w życiu swoją drogę, która będzie właściwa i da im szczęście. Może to będzie odmienna droga , niż my z mężem wymarzyliśmy dla nich. Ale to będzie ich droga. Jako kochająca córka mam NADZIEJĘ,że moi rodzice będą żyć wiecznie. Jako przyjaciółka mam NADZIEJĘ , że moja przyjaciółka pokona ciężką chorobę (z naszym bezpośrednim wsparciem ). Więc to NADZIEJA daje mnie siłę, napęd . Dzięki nadziei żyję , oddycham , kocham.
edgreta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 17:56   #9
marza12341
Hair is ma life
 
Avatar marza12341
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Marl
Wiadomości: 58
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Motywuję mnie moja chora ambicja, która nie pozwala nigdy się poddawać, chociaż czasami brakuje mi sił,zawsze chcę być najlepsza, ale tylko w tym co mnie interesuje. Lecz największą motywacją są dla mnie osoby, które kocham, lubię, szanuję , które są dla mnie ważne i wykreślają z życia to co złe. Również motywacją są porażki, które odnoszę w życiu nie tylko na tle zawodowym ale i prywatnym
marza12341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 18:29   #10
Katie Dziub
Raczkowanie
 
Avatar Katie Dziub
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 131
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siła do działania ?A co to takiego.... W monotonni pracy, domu i codziennych obowiązków ciężko znaleźc siłę do działania.Jednak zdrowe piękne włosy,paznokcie i zadbana cera,sprawia że kobieta się uśmiecha, czuje się atrakcyjna i ma nadzieje ze nikt nie widzi braku jej siły !
To własnie daje mi siłę do działania, kiedy już przyjdzie taki moment.
__________________
od 28.05.2008 , razem <3


I...
Nie ważne czy stoisz daleko czy blisko,
jeśli jesteś człowiekiem,to zrozumiesz to wszystko.
Katie Dziub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 19:11   #11
wiolettagrzegorczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: łęczna
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
O wspaniałym działaniu produktów Radical wie chyba każda Wizażanka, która kiedykolwiek miała problemy z wypadającymi włosami A jeśli jednak nie wiesz jak to działa, to masz okazję żeby to sprawdzić

https://wizaz.pl/Kobieta/SILNE-wlosy...stawow-RADICAL

"Siłę Twoim włosom daje Radical, a co daje Tobie siłę do działania?"

Zapraszamy do wzięcia udziału
siłę do działania daje mi każdy kolejny dzień,kolejny wschód słońca,każdy budzący się do życia dzień,każdy nowo rozwijający się kwiat.KIedy nie mam już sił i jestem zmęczona idę do ogródka na obchód moich roślin i oglądając ich piękno ładuję swoje akumulatory,bo czy jest coś piękniejszego niż natura?A w naturze kobiety jest piękno,każda chce mieć piekne włosy,czuć się pięknie i wtedy ma siłę góry przenosić i stawiać czoło przeciwnościom losu.Najważniejsze to czerpać siły z natury.
wiolettagrzegorczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 19:49   #12
M_R_
Przyczajenie
 
Avatar M_R_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Nie chcę zabrzmieć jak pracoholiczka, ale...Siłę do działania daje mi moja praca
Codziennie, po przebudzeniu nie zadaję sobie pytania: "dlaczego muszę znowu iść do pracy??", ponieważ wiem, dlaczego tam idę - aby sprawić by świat był lepszym miejscem dla każdego z nas.
Nie będę wdawać się w szczegóły swojej pracy, aby nie stosować reklamy dla swojego pracodawcy, bo nie o to w mojej wypowiedzi chodzi.
Wiem, że to co robię ma znaczenie i nawet gdy przytrafi mi się kiepski dzień, to pod koniec dnia mam świadomość, że mimo wszystko spędziłam swój dzień produktywnie i to dobrze, że nie zostałam w domu pod kołdrą, objadając się czekoladą i pozwalając sobie na malutką "depresję"
M_R_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 19:59   #13
agnisia42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania bez wątpienia nam wszystkim daje rodzina, nasi najbliżsi, przyjaciele, którymi się otaczamy, ale ja oprócz tego czerpię siłę ze swojej pasji, którą jest wolontariat w Domu Starości. Kazda minuta spędzona z tymi wspaniałymi ludźmi u schyłku swego życia, często oddanymi przez swoich najbliższych tylko dlatego, że stali się zalezni od innych, oczekujący ich pomocy, wsparcia, odrobiny czasu, którego młodzi dzisiaj nie mają.Uwielbiam ich wszystkich, z zapartym tchem słucham ich wspomnień, opowieści, złotych rad , im tylko tyle potrzeba do szczęścia, żeby ktoś ich potrzymał za rękę, wysłuchał, poszedł na spacer. to moja druga rodzina. czerpię od nich mnóstwo energii, i dobrego nastroju.
agnisia42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 20:02   #14
agnethia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

...a mnie siłę do życia daje ciągła nadzieja że kiedyć coś sprawi że włosy przestana wypadać i staną się mocne,gęste i błyszczące. Siłę daje mi każdy dzień kiedy widzę że na szczotce jest 99 wypadniętych włosów a nie 100. I wreszcie siłę daje mi myśl że mogę byc jedną z 5 testerek kuracji Radical (której nomen omen jeszcze nigdy nie stosowałam) i może ona cos poradzi na mój długotrwały problem a przy tym pocieszy jakimiś małymi zakupami
agnethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 20:08   #15
toczona
Raczkowanie
 
Avatar toczona
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 236
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Moja Babcia-kobieta wyjątkowa, silna, pracowita, uparta i długowieczna. Moja Babcia - 91-letnia staruszka, a nadal taka żywotna i wspaniała. Moja Babcia, która od zawsze mówiła mi, że należy walczyć o swoje, nigdy się nie poddawać i iść do przodu z podniesioną głową mimo tylu przeciwności losu. Moja Babcia, ta silna i wspaniała kobieta, właśnie Ona daje mi siłę do działania i inspiruje każdego dnia.
__________________
Wstaję rano i mam ochotę zmienić się na lepsze. Wtedy przypominam sobie, że jestem idealna i cały plan idzie w zapomnienie...
toczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 20:09   #16
alegro126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi moja cała rodzinka.To że każdy z nas cieszy się zdrowiem.A to przecież w życiu jest najważniejsze ,ale nie doceniane.W naszym ludzkim społeczeństwie siłę do działania daje kasa a to nie wszystko można się bardzo pomylić i oszukać.
alegro126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 20:22   #17
pusia1102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi...
pewność, że fajnie wyglądam. Kiedy moje włosy są w świetnej formie, to dobrze wyglądam i jestem pewna siebie. Ja akurat odstawiłam synka od piersi i zaczął mi się etap wypadania włosów, co niestety kiepsko wpływa na moją samoocenę. Muszę szybko wdrożyć kurację, bo z lecącymi włosami leci w dół moje poczucie własnej wartości. Ale wierzę, że to da się pokonać dzięki Radical. Kiedy włosy mam świetne, to wiem, że dobrze wyglądam, jestem pewna siebie i mogę przeć do przodu. Dlatego chętnie wypróbuję nową kurację Radical
pusia1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 20:59   #18
gabbi504
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mnie siłę dają dwie wspaniałe iskierki Pierwsza ok 175cm i 65 kg wagi, druga 76 cm ważąca 10 kg Podnoszą mnie codziennie na duchu, wspierają, kochają ale najważniejsze to to że dają mi radość i napędzają do działania w każdej dziedzinie życia. Bez nich to nie byłoby to samo
gabbi504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 21:13   #19
disalicex3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daję sobie JA sama. Pozwalam sobie być silna, pozwalam sobie czerpać garściami z życia wszystko co najlepsze. Pozwalam sobie marzyć, kochać, cieszyć się każdym dniem, pozwalam sobie ufać ludziom, mieć nadzieję, każdego dnia żyć bardziej i mocniej niż dotychczas.
Zawsze myślałam, że tę siłę daje mi kochająca rodzina, ciekawe studia, cudowni przyjaciele... i oczywiście tak jest, ale istnieje coś więcej! W tym wszystkim najważniejsze jest to, że to ja sama sobie na to pozwalam.
To nie różne rzeczy i różni ludzi dookoła nas dają nam siłę i szczęście.. to nasza subiektywna interpretacja tego wszystkiego! Coś, co komuś innemu da siłę, mi niekoniecznie, chyba że spojrzę na to z innej perspektywy. Także to my sami musimy pozwolić sobie na szczęście. To my sami musimy odnaleźć w sobie siłę. To my sami musimy pozwolić sobie mieć siłę i wykorzystać ją w codziennym życiu.
disalicex3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 21:48   #20
subrose
Przyczajenie
 
Avatar subrose
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi mój chłopak. To prawdziwy motywator. Piękną ma sylwetkę i dąży do swoich celów. Patrząc na niego strasznie się motywuję i napędzam, żeby zmienić swoje życie i spełniać marzenia.
subrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 22:30   #21
xaniaxania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi wiara w to że mogę coś osiągnąć, coś skończyć z dobrym efektem końcowym. Szczególnie motywujące jest wsparcie ukochanego, który uświadomił mi że jestem człowiekiem sukcesu i nigdy mam się nie poddawać, bo porażki czekają na każdego, a tylko słabi ludzie się poddają
xaniaxania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 22:39   #22
Nasari
Przyczajenie
 
Avatar Nasari
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi moje 3 szczęścia. Rano budzi mnie mój partner pocałunkiem, gdy wychodzi do pracy, młodszy synek gaworzący w łóżeczku i starszy wchodzący mi do łóżka widząc, że już nie śpię. Właśnie moi 3 faceci, których trzymam w sercu dają mi siłę. Mimo, że raz jest lepiej, a raz gorzej to zawsze siebie mamy <3
__________________
Moje 2 kochane szcęścia
Kacper 30.09.2010r
Filp 01.02.2016r


Zapraszam na mojego nowego bloga, który prowadzę od czerwca
http://testuje-opisuje.piszecomysle.pl/
Nasari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 05:48   #23
ataga40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Jeszcze pięć lat temu byłam szczęśliwą żoną i matką, kochałam i byłam kochana. Aż nagle w jednej chwili mój świat runął w gruzach - mój mąż spakował walizki i odszedł do innej. Poczułam, jak mój poukładany i szczęśliwy świat rozsypał się na tysiące kawałków, a ja 40 letnia kobieta zostałam sama. Wiem, że siłę w przezwyciężeniu bólu i smutku po odejściu męża dały mi moje siostry i dwie najbliższe przyjaciółki. Mogłam do nich zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i wypłakać się do słuchawki, a one cierpliwie mnie słuchały i służyły dobrą radą. Dzięki nim nie zwariowałam, nie zamknęłam się w sobie i w czterech ścianach, ale „otrzepałam” piórka i wyszłam do ludzi. Pokazałam wszystkim, że choć zostałam zdradzona, to drzemie we mnie siła, która potrafi przenieść góry.
A skoro mowa o górach to właśnie tam poznałam mojego obecnego partnera. Staramy się w każdą wolną chwilę, w każdy wolny weekend spakować plecaki i ruszyć na górskie bezdroża. Upajam się wtedy otaczającą przyrodą i widokami, staram się każdą cząstką swojego ciała łaknąć górskie powietrze. A kiedy wdrapiemy się na szczyt to siadamy objęci na jego wierchu i podziwiamy przecudne widoki. Tam znikają wszelkie problemy, zapominam o tym co mnie spotkało, snuję plany na przyszłość. To GÓRY dały mi siłę by znowu się uśmiechać, by czuć się wolną, dzięki nim zaczęłam wierzyć, że moje życie nabierze kolorów. Wierzę że góry mnie nigdy nie zdradzą.
ataga40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 07:53   #24
Muhomorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi pewność siebie i świadomość tego , że jestem zdrowa. Wypadające włosy , z którymi się zmagam , niestety pozbawiają mnie energii i powodują skrępowanie. Zdrowe włosy, podziw w oczach męża i uśmiech mojego dziecka ( które uwielbia wtulać się w moje włosy)to motor do działania. Dla nich jestem w stanie zrobić wszystko
Muhomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 08:28   #25
Marcelina_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Moją siłą do działania są przede wszystkim moi najbliżsi. Mimo ,że nie zawsze wszystko mi się udaje oni wierzą we mnie i w mój sukces. To właśnie moja rodzina sprawia ,że chce mi się żyć i realizować swoje plany. Moi rodzice którzy są dla mnie autorytetem i to od nich nauczyłam się ,że nie mogę się poddawać tylko muszę być silna i dążyć do celu. Moja siostra która sprawia ,że gdy trzeba daje mi motywującego kopa. Staram cieszyć się z małych rzeczy bo to one tak naprawdę tworzą coś wielkiego. Motywują mnie też moje błędy ponieważ gdy coś mi nie wychodzi moja ambicja sprawia ,że ze zdwojoną siłą chce zrobić wszystko ,aby je naprawić. Uwielbiam pomagać innym ,a jeżeli to co robię wywołuje uśmiech na twarzy drugiego człowieka to czuję się jakbym wygrała los na loterii i to daje mi taką siłę ,że mogłabym przenosić góry.
Marcelina_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 09:39   #26
DorotaKatarzyna
DorotaKatarzyna
 
Avatar DorotaKatarzyna
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi ambicja, która z dnia na dzień dopinguje moje starania o lepsze jutro! Staram się nie zwracać uwagi na małe potknięcia i silnie motywować się nawet najmniejszymi sukcesami.
To sprawia, że ciągle poprawiam jakość swojego życia i czerpię z niego satysfakcję
DorotaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 11:13   #27
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dały mi problemy, z którymi musiałam się zmierzyć. Obiecałam sobie kiedyś, że jeżeli tyle już w życiu przeszłam i dałam radę, to nic nie jest już w stanie mnie zniszczyć. Właśnie pamięć o tym wszystkich złym, co mnie w życiu spotkało jest moim olejem napędowym, który pcha mnie do przodu i sprawia, że nie ma już dla mnie rzeczy niemożliwych. Moimi doświadczeniami staram się również dzielić z innymi i kiedy ktoś mi mówi, że nie ma już siły, że dalej nie da rady to robię takiej osobie zimny prysznic, po czym pytam się, czy warto było znosić wszystkie wcześniejsze trudności, żeby się teraz poddać. Pamięć o tym, co się przeżyło daje więc nie tylko siłę mi ale i osobom, którym udaje mi się zaszczepić to samo myślenie, że to od nas zależy w jaki sposób patrzymy na nasze życie i jak rozwiążemy napotykające nas trudności, przez co mamy w sobie więcej siły do działania i osiągania naszych celów.
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 11:56   #28
354
Przyczajenie
 
Avatar 354
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania bez wątpienia daje mi mój mężczyzna, wspiera mnie we wszystkim co robię, a gdy mam chwile zwątpienia, pcha mnie do przodu i dopinguje. Jest najwspanialszą osobą jaką znam, zawsze mnie rozumie i wie czego mi trzeba.
354 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:22   #29
natka2582
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi moi bliscy, którzy mnie wspierają w najtrudniejszych momentach. Obecnie wspierają mnie i szukają złotego środka na moje włosy, które ostatnio wypadają garściami. Miałam bujną czuprynę, a obecnie zaczesuję widoczne ubytki ( prześwity ). Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać dawną objętość włosów z pomocą Radicalu
natka2582 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:32   #30
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi, przewrotnie, odpoczynek. Po ciężkim tygodniu w pracy lubię usiąść wieczorem na balkonie i po prostu nie myśleć. Pogapić się na gwiazdy, wypić herbatę, czasem posłuchać muzyki, ale przede wszystkim po prostu, po ludzku - odpocząć. Dzięki takim chwilom dostaję niesamowitego kopa do działania i mam siłę na wszystko .
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 15:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.