"Problem" z małymi Piersiami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 16:14   #1
BraveMonster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6

"Problem" z małymi Piersiami


Witam.
Moja dziewczyna ma kompleksy na punkcie jej piersi w rozmiarze A. Ja oczywiście jestem zdania, że są cudowne. Zawsze, kiedy uprawiamy petting, na początku bawię się z piersiami. Są cudowne, ale moja dziewczyna uważa, że są najmniejsze wśród wszystkich dziewczyn w mieście. Jak zmienić jej sposób myślenia? Co zrobić, żeby doceniła swoje cudne piersi?
BraveMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:36   #2
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Hm... ja przez bardzo długi czas miałam kompleks małych piersi, mam małe C, ale dla mnie to była tragedia, widziałam ciągle że jestem płaska, zazdrościłam dziewczynom które mogły nosić duże dekolty i miały ten cudny rowek między piersiami. Co mnie z tego wyleczyło?
Chyba właśnie mój TŻ, nigdy nie patrzył i nie zachwycał się kobiecym biustem w mojej obecności, zawsze powtarzał ze takie mniejsze są super bo zawsze będą jędrne, i gdy innym piersi obwisną to ja nadal będę miała piękne. Poza tym pomogło mi to że oswajałam się ze swoim ciałem, np dużo lepiej na siebie patrze i się sobie podobam od kąd zaczęłam np po kąpieli chodzić sobie nago, gdy wcieram balsam robie to przed lustrem i jestem zadowolona ze swojego ciała, lubię się na nie patrzyć i je dotykać. Pokaż swojej dziewczynie że uwielbiasz jej biust, baw się nim nawet gdy nie uprawiacie seksu, dotykaj, podziwiaj. Ja kiedyś marzyłam o operacji, gdy mówiłąm o tym mojemu TŻowi to się niesamowicie wkurzał, że on wtedy mnie nie dotknie, bo chce takie jak mam a nie inne.

Nie wiem czy coś pomogłąm, ale moze akurat
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:37   #3
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez BraveMonster Pokaż wiadomość
Witam.
Moja dziewczyna ma kompleksy na punkcie jej piersi w rozmiarze A. Ja oczywiście jestem zdania, że są cudowne. Zawsze, kiedy uprawiamy petting, na początku bawię się z piersiami. Są cudowne, ale moja dziewczyna uważa, że są najmniejsze wśród wszystkich dziewczyn w mieście. Jak zmienić jej sposób myślenia? Co zrobić, żeby doceniła swoje cudne piersi?
Jak się bawicie razem? w szachy gracie, czy w może pogrywacie na kompie? Sorry nie mogłam się powstrzymać Bawić się możesz Z dziewczyną a nie Z piersiami ;p
Ile ma lat? Jeśli jest w wieku nastoletnim, to przykro mi, ale myślenia nie zmieni, bo wtedy chyba każda myśli, że jest gruba, ma małe cycki, beznadziejne włosy, a w rzeczywistości ma idealną figurę...
Broń boże nie patrz się i nie komentuj innych dziewczyn, szczególnie z dużym biustem. No i wiadomo, że małe jest piękne
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:41   #4
BraveMonster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Nie patrzę na żadne inne dziewczyny. Często jej powtarzam, że ma śliczny biust. Sądzę, że to faktycznie przez jej wiek. Próbowałem już takiego sposobu, o jakim mówiła JellyJumper, ale poskutkowało na krótką metę, a po za tym, o ile dobrze wiem (nie jestem ekspertem, nie krzyczeć. ) jest spora różnica między A i C. Sądzicie, że gdybym kupił jej jakiś ładny stanik to była by zadowolona, czy raczej by się na mnie konkretnie wkurzyła?
BraveMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:47   #5
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez BraveMonster Pokaż wiadomość
Nie patrzę na żadne inne dziewczyny. Często jej powtarzam, że ma śliczny biust. Sądzę, że to faktycznie przez jej wiek. Próbowałem już takiego sposobu, o jakim mówiła JellyJumper, ale poskutkowało na krótką metę, a po za tym, o ile dobrze wiem (nie jestem ekspertem, nie krzyczeć. ) jest spora różnica między A i C. Sądzicie, że gdybym kupił jej jakiś ładny stanik to była by zadowolona, czy raczej by się na mnie konkretnie wkurzyła?
a w innym wątku piszesz, że często patrzyłeś się innym w dekolty i z tego powodu Twoja dziewczyna ma kompleksy. dziwne.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:51   #6
BraveMonster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Że kiedyś patrzyłem, teraz już nie. Czytaj uważnie.
BraveMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:56   #7
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez BraveMonster Pokaż wiadomość
Że kiedyś patrzyłem, teraz już nie. Czytaj uważnie.
przeczytałam uważnie i napisałam wyżej, że "patrzyłeś". a skoro "patrzyłeś" i to pogłębiło jej kompleksy to się nie dziw, że mimo tego, że teraz nie "patrzysz" ona nadal nie lubi swoich piersi
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 18:00   #8
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez BraveMonster Pokaż wiadomość
Witam.
Moja dziewczyna ma kompleksy na punkcie jej piersi w rozmiarze A. Ja oczywiście jestem zdania, że są cudowne. Zawsze, kiedy uprawiamy petting, na początku bawię się z piersiami. Są cudowne, ale moja dziewczyna uważa, że są najmniejsze wśród wszystkich dziewczyn w mieście. Jak zmienić jej sposób myślenia? Co zrobić, żeby doceniła swoje cudne piersi?
Nie ma takiego rozmiaru "A".
Praw jej komplementy, zabierz do fajnego sklepu i kup jej dobrze dobrany biustonosz.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 18:10   #9
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
przeczytałam uważnie i napisałam wyżej, że "patrzyłeś". a skoro "patrzyłeś" i to pogłębiło jej kompleksy to się nie dziw, że mimo tego, że teraz nie "patrzysz" ona nadal nie lubi swoich piersi
Dokładnie. Najpierw zrobił, potem myśli. Nie wiem w ogóle, jak facet może w obecności swojej kobiety patrzeć na piersi innej. Ale wyrośniesz jeszcze...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:43   #10
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Sam dziewczynę wpędziłeś w te kompleksy i moim zdaniem cokolwiek byś teraz nie zrobił i tak nic nie zdziałasz, ale próbuj.
Moja rada, jeśli chcesz jej kupić jakiś ładny komplet bielizny to zaprowadź ją do takiego sklepu gdzie można skorzystać z profesjonalnych porad na temat dopasowania biustonoszy.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:51   #11
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Nie ma takiego rozmiaru "A".
Praw jej komplementy, zabierz do fajnego sklepu i kup jej dobrze dobrany biustonosz.


To czemu ja zawsze kupuje biustonosze w takim własnie rozmiarze ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 20:57   #12
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość


To czemu ja zawsze kupuje biustonosze w takim własnie rozmiarze ?
Pokaż metkę, na której widnieje samo "A" jako rozmiar.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:01   #13
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Samo "A" oczywiście nie widnieje nigdzie, ale to przecież nie zmienia faktu, że można tak rozmiar określić. Myśle, że Autor po prostu skrótowo to określił, a , ze nieprecyzyjnei to inan kwestia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-05-29 o 21:02
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:11   #14
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Samo "A" oczywiście nie widnieje nigdzie, ale to przecież nie zmienia faktu, że można tak rozmiar określić. Myśle, że Autor po prostu skrótowo to określił, a , ze nieprecyzyjnei to inan kwestia.
Nie można właśnie. Bo miseczka "A" ma inny wymiar przy obwodzie 65, inny przy 70 i uwaga.. tak, inny przy 75. Więc nie ma czegoś takiego jak "A".
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:15   #15
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Tak, ale gigantyczne różnice to nie są, a tu chodziło pewnie o to, żeby pokazać sposób myślenia dziewczyny, bo niektóre myślą w ten sposób, ze A to A i tyle.
Wracając do tematu, myślę, że czas przede wszystkim. Jeżeli będziesz konsekwentnie jej pokazywał, że jej piersi Ci się podobają i, ze wygląda z nimi ładnie, bez przesady i sztucznego wychwalania, to z czasem sama je zaakceptuje.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:18   #16
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Tak, ale gigantyczne różnice to nie są, a tu chodziło pewnie o to, żeby pokazać sposób myślenia dziewczyny, bo niektóre myślą w ten sposób, ze A to A i tyle.
Wracając do tematu, myślę, że czas przede wszystkim. Jeżeli będziesz konsekwentnie jej pokazywał, że jej piersi Ci się podobają i, ze wygląda z nimi ładnie, bez przesady i sztucznego wychwalania, to z czasem sama je zaakceptuje.
nie?
http://stanikomania.blox.pl/resource/DD_porownanie.jpg
90DD i 65 DD

Edytowane przez monius9
Czas edycji: 2011-05-29 o 21:19
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:23   #17
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
Ja o A mówię. Przymierzam często kilka różnych A właśnie i nie są zbyt wielkie. Widocznie im mniejsze piersi, tym różnice mniejsze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:25   #18
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Ja o A mówię. Przymierzam często kilka różnych A właśnie i nie są zbyt wielkie. Widocznie im mniejsze piersi, tym różnice mniejsze
nie, są dokładnie takie same wejdź na balkonetka.pl i popatrz w katalogu na rozmiary 60A i 80A
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:29   #19
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

widocznie w nieodpowiednich sklepach kupuję biustonosze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 21:31   #20
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
widocznie w nieodpowiednich sklepach kupuję biustonosze
niestety, taka szansa też istnieje w Polsce odrobinkę bida z nędzą w tej kwestii..
jest na wizażu wątek o dobrze dobranych biustonoszach, tam jest też spis sklepów w których kompetentne babki potrafią czynić cuda z każdym biustem żeby wyglądał tak jak nigdy mu się nie udawało
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:55   #21
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

ja osobiście jestem zadowolona, nie kupiłabym czegoś nie wygodnego, czy np. unoszącego się nad łopatki , ale rzeczywiście w wielu sklepach tę rozmiarówkę można w buty wsadzić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:57   #22
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
ja osobiście jestem zadowolona, nie kupiłabym czegoś nie wygodnego, czy np. unoszącego się nad łopatki , ale rzeczywiście w wielu sklepach tę rozmiarówkę można w buty wsadzić
mnie panache masquerade i effuniak nauczyły, że stanik wygodny to dla mnie za mało ja chcę zebrania, uniesienia, wypchnięcia do przodu i w ogóle wybredna jestem a co, jak mam nieduży biust to nie mogę sobie pozwolić na to żeby wyglądał średnio
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:17   #23
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

to może też spróbuję
chociaż dobrze jest, jak jest, w ogóle wstyd się przyznać, ale mnie się małe biusty podobają
ale skoro tak zachwalasz...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:17   #24
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Masz 3 wyjścia:
1. Wyślij ją do dobrego psychologa, który pomoże jej zwalczyć kompleks małych piersi
lub
2. Kup jej biustonosz push up
a w ostateczności
3. Zmień dziewczynę
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:22   #25
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Masz 3 wyjścia:
1. Wyślij ją do dobrego psychologa, który pomoże jej zwalczyć kompleks małych piersi
lub
2. Kup jej biustonosz push up
a w ostateczności
3. Zmień dziewczynę
tak, po tym dziewczyna na pewno pokocha swój biust jak facet jej zaproponuje zakładanie protezy z gąbki

wisienka_na_torcie - ostrzegam, to uzależnia odkąd kupiłam pierwszy dobry stanik stary kiepski [choć i tak nie najgorszy ] założyłam raptem parę razy - jak musiałam mieć coś jasnego pod białą bluzkę
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:29   #26
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
to może też spróbuję
chociaż dobrze jest, jak jest, w ogóle wstyd się przyznać, ale mnie się małe biusty podobają
ale skoro tak zachwalasz...
dlaczego wstyd? są śliczne, takie delikatne i fajne
Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
tak, po tym dziewczyna na pewno pokocha swój biust jak facet jej zaproponuje zakładanie protezy z gąbki

wisienka_na_torcie - ostrzegam, to uzależnia odkąd kupiłam pierwszy dobry stanik stary kiepski [choć i tak nie najgorszy ] założyłam raptem parę razy - jak musiałam mieć coś jasnego pod białą bluzkę
oj fakt. ja kiedy nosiłam 70b to myślałam, ze jest wygodny a to, ze coś tam odstaje czy podjeżdża to norma. przerzuciłam się na 60D i nie jestem już w stanie zakładać tamtych staników, wole w razie czegoś wyjść bez. jedynym minusem jest to, że niestety te lepsze rozmiarowki są drogie bo w h&m itp się ich nie dostanie
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:38   #27
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Masz 3 wyjścia:
1. Wyślij ją do dobrego psychologa, który pomoże jej zwalczyć kompleks małych piersi
lub
2. Kup jej biustonosz push up
a w ostateczności
3. Zmień dziewczynę
Sama radość nosić push up i mieć zniekształcone piersi potem (nie jest to opinia wyssana z palca- oglądałam wywiad z brafitterką)
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:41   #28
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Sama radość nosić push up i mieć zniekształcone piersi potem (nie jest to opinia wyssana z palca- oglądałam wywiad z brafitterką)
ja nie musiałam oglądać wywiadu, przetestowałam to na sobie =.= na szczęście po dość krótkim czasie biust wrócił do siebie..
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:41   #29
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

BraveMonster ---- > Jeśli rzeczywiście Twoja dziewczyna ma aż tak duże problemy z akceptacją samej siebie to ja myślę że tutaj psycholog nic nie pomoże. Przynajmniej ja jestem tego zdania że oni niektórym ludziom nie zmienią światopoglądu i sama jestem tego przykładem bo wiem że nikt by mi nie wmówił że coś jest białe skoro ja wiem że jest czarne i koniec.

Proponuję porozmawiać ze swoją dziewczyną na ten temat i zapewniać ją o tym że wszystko jest idealnie i że podoba Ci się taka jaka jest. Biustonoszy jej nie kupuj bo to trzeba przymierzyć i każdy leży inaczej. Możesz wybrać się z nią na zakupy i np. zafundować jej jakiś elegancki push up. To powinno ją wprawić w dobry nastrój i dodać trochę więcej pewności siebie.



A propo biustonoszy typu push up ---> Nie, lepiej nosić miękkie które niczego nie podtrzymują i dodatkowo spłaszczają biust.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.

Edytowane przez LaCandy
Czas edycji: 2011-05-29 o 22:42
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:53   #30
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: "Problem" z małymi Piersiami

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
BraveMonster ---- > Jeśli rzeczywiście Twoja dziewczyna ma aż tak duże problemy z akceptacją samej siebie to ja myślę że tutaj psycholog nic nie pomoże. Przynajmniej ja jestem tego zdania że oni niektórym ludziom nie zmienią światopoglądu i sama jestem tego przykładem bo wiem że nikt by mi nie wmówił że coś jest białe skoro ja wiem że jest czarne i koniec.

Proponuję porozmawiać ze swoją dziewczyną na ten temat i zapewniać ją o tym że wszystko jest idealnie i że podoba Ci się taka jaka jest. Biustonoszy jej nie kupuj bo to trzeba przymierzyć i każdy leży inaczej. Możesz wybrać się z nią na zakupy i np. zafundować jej jakiś elegancki push up. To powinno ją wprawić w dobry nastrój i dodać trochę więcej pewności siebie.



A propo biustonoszy typu push up ---> Nie, lepiej nosić miękkie które niczego nie podtrzymują i dodatkowo spłaszczają biust.
a dlaczego miękkie mają nic nie podtrzymywać czy spłaszczać jedno z drugiego nijak nie wynika.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.