Uniwersytet Ekonomiczny Kraków - ZBIORCZY - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 07:22   #2371
Suzzi11
Raczkowanie
 
Avatar Suzzi11
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 467
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez cartoo Pokaż wiadomość
Dr Dołhasz - o ile dobrze pamiętam, to na każdych ćwiczeniach robiło się jakieś zadanka w grupach a na końcu zajęć się je oddawało. Niby każdy musiał oddać komplet zadań, ja miałem jedną nieobecność to niby miałem jej oddać te zaległe, ale poszła mi na rękę i dała mi 4.0 bez konieczności oddania tych zadań. Z początku może wydawać się trochę nieprzyjemna, ale w ogólnym rozrachunku jest spoko. Dużo bazuje na rzeczach z wykładów więc sobie róbcie notatki, i wymaga chyba jakiejś książki (u nas był taki paradoks, że moja grupa miała pierwsze i drugie ćwiczenia przed pierwszym (!!) wykładem i pani dr była pełna podziwu dla osoby, która była odpowiedzialna za nasz plan )
Jaki przedmiot miałaś z dr Dołhasz? Wykłady czy ćwiczenia? Mam z Panią dr wykłady do wyboru i zastanawiam się, czy będzie sprawdzać obecność już od pierwszego wykładu, bo akurat w tedy pracuje.. czy już będą te zadania.
Suzzi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:04   #2372
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Ja miałam z nią wykład do wyboru, nie sprawdzała obecności w ogóle, nie robiliśmy też żadnych zadań. Na zaliczenie mieliśmy do zrobienia projekt i prezentację. Nie chodziłam cały semestr, bo akurat miałam wtedy inne obowiązkowe zajęcia, pojawiłam się tylko na mojej prezentacji i nie było żadnego problemu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:11   #2373
Suzzi11
Raczkowanie
 
Avatar Suzzi11
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 467
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja miałam z nią wykład do wyboru, nie sprawdzała obecności w ogóle, nie robiliśmy też żadnych zadań. Na zaliczenie mieliśmy do zrobienia projekt i prezentację. Nie chodziłam cały semestr, bo akurat miałam wtedy inne obowiązkowe zajęcia, pojawiłam się tylko na mojej prezentacji i nie było żadnego problemu.
Em, dzięki ogromne! Czy miałaś z Nią może komunikację marketingową w turystyce?
Suzzi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:23   #2374
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Tak. Dodam tylko, że nie ustalałam z nią tego - po prostu nie chodziłam, ona jasno powiedziała na początku, że nie będzie sprawdzać obecności.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:13   #2375
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

dziewczyny nie wiecie moze jak wyglada sprawa z wf? czy od tego tygodnia sa juz zapisy czy od nastepnego? chcialaam sie zapisac na piatek ale nie wiem czy isc w ten piatek czy nastepny
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:12   #2376
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie moze jak wyglada sprawa z wf? czy od tego tygodnia sa juz zapisy czy od nastepnego? chcialaam sie zapisac na piatek ale nie wiem czy isc w ten piatek czy nastepny
Skoro są zajęcia w tym tyg to i w nim można się zapisywać

Co do planu języków- jeszcze nie ma, ale niektórzy lektorzy mają już i jeśli Wam się nie zmienili to możecie sobie sprawdzić

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Czy ktoś z "turystów'' miał przedmiot do wyboru: "Intercultural Communication in the Tourism Industry" i może powiedzieć coś o nim (jak wykłady, egzamin itp)?
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:51   #2377
Unfaithfull
Raczkowanie
 
Avatar Unfaithfull
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
GG do Unfaithfull Send a message via Skype™ to Unfaithfull
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Czy któraś z Was widziała gdzieś plan tych pieszych wycieczek dla osób "zwolnionych" z wfu? I czy wiecie czy basen dla zwolnionych będzie tylko jednorazowy w ten piątek o 10:45-11.30? Ja mam wtedy ćwiczenia :/ a piesze wycieczki tematyczne nie brzmią dla mnie zachęcająco :P
Unfaithfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 15:14   #2378
kempulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

a mógłby ktoś powiedzieć więcej na ich temat:
prof. UEK Janusz Czekaj
prof. UEK dr hab. Krystyna Ciuman
mgr Mateusz Folwarski
dr Piotr Klimczyk
dr Dariusz Put
dr Halina Wojnarowska
dr Jacek Kopeć
dr Gabriela Wronowska
dr Tomasz Kafel
dr Anna Piechnik-Kurdzie

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

i jeszcze takie pytanie co zrobić jeżeli mam ustalone dwie poprawki w tym samym dniu o tej samej godzinie ? w tym jedna u Grabowskiego nie licze ze zmieni godzine i w ogole wie ktoś, jakie są zasady u Grabowskiego? Bo krążą plotki, że można u niego zdawać do skutku, nawet w drugim semestrze (bez brania warunku, czy jakoś tak, ludzie do niego podobno po 15 razy chodzili).
kempulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 15:23   #2379
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez kempulinka Pokaż wiadomość


i jeszcze takie pytanie co zrobić jeżeli mam ustalone dwie poprawki w tym samym dniu o tej samej godzinie ? w tym jedna u Grabowskiego nie licze ze zmieni godzine i w ogole wie ktoś, jakie są zasady u Grabowskiego? Bo krążą plotki, że można u niego zdawać do skutku, nawet w drugim semestrze (bez brania warunku, czy jakoś tak, ludzie do niego podobno po 15 razy chodzili).
napisz do ktoregos z tych dwoch prowadzacych maila z pytaniem, czy mozesz przyjsc zdawac w innym terminie albo od razu sprawdz ich konsultacje
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 16:07   #2380
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Czy ktoś miał angielski z mgr Lucyną Wilinkiewicz-Górniak? W poprzednim semestrze miałam z inną lektorką, teraz mi zmienili, nie wiem czemu.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 16:17   #2381
Suzzi11
Raczkowanie
 
Avatar Suzzi11
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 467
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Wizażanki, nie wiecie może czy dr Serafin egzekwuje nieobecnośc na wykładach, sprawdza obecność etc..?
Suzzi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 16:56   #2382
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez Suzzi11 Pokaż wiadomość
Wizażanki, nie wiecie może czy dr Serafin egzekwuje nieobecnośc na wykładach, sprawdza obecność etc..?
u nas nigdy nie sprawdzal (rok temu, geo ekonomiczna)
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:25   #2383
Suzzi11
Raczkowanie
 
Avatar Suzzi11
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 467
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

To super

Dziewczynki, orientujecie się może kiedy są wyniki kwalifikacji na stypendia zagraniczne na UEku? Kwiecień, maj?
Suzzi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 19:40   #2384
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Chciałam się Was zapytać czy coś wiecie o tych wykładowcach:
Maciej Szobak, Bogusława Bek-Gaik, Jerzy Wrona, Józef Machaczka, Barbara Kieniewicz, Artur Lipieta, Mariusz Rozwadowski?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:31   #2385
XoBlairoX
Zakorzenienie
 
Avatar XoBlairoX
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: world
Wiadomości: 4 564
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał angielski z mgr Lucyną Wilinkiewicz-Górniak? W poprzednim semestrze miałam z inną lektorką, teraz mi zmienili, nie wiem czemu.

Super kobitka, nadaje jak szalona , istna katarynka , bardzo pozytywna, wszystko jej się podoba, nie ma z nia problemów, możesz juz sie nastawić na robienie prezentacji bo to coś co ona lubi, co zajęcia wysyła na maila grupowego prezentacje w których jest praktycznie wszystko, kobieta kocha prezentacje jednym słowem naprawde

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

paulinkaa_nh92
Machaczka- miałam z nim wykłady z zarządzania, co prawda byłam na nich tylko raz ale większych problemów z nim nie ma, miły facet, pod koniec semestru wysłał nam na maila wszystkie slajdy z prezentacji, na egzaminie dało się ściągać, co prawda chodzi po sali ale potrafi przez 15 minut podziwiać uroki natury zza okna ;p

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

mozecie mi cos powiedzieć o :
dr Marcin Kędzior
dr Daniel Kosiorowski
mgr Fryderyk Falniowski
dr Zbigniew Stańczyk
dr Barbara Grabińska ??
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Podpiszesz? Ja już to zrobiłam a Ty ??


Edytowane przez XoBlairoX
Czas edycji: 2013-02-22 o 20:37
XoBlairoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 21:22   #2386
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez XoBlairoX Pokaż wiadomość
Super kobitka, nadaje jak szalona , istna katarynka , bardzo pozytywna, wszystko jej się podoba, nie ma z nia problemów, możesz juz sie nastawić na robienie prezentacji bo to coś co ona lubi, co zajęcia wysyła na maila grupowego prezentacje w których jest praktycznie wszystko, kobieta kocha prezentacje jednym słowem naprawde

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

paulinkaa_nh92
Machaczka- miałam z nim wykłady z zarządzania, co prawda byłam na nich tylko raz ale większych problemów z nim nie ma, miły facet, pod koniec semestru wysłał nam na maila wszystkie slajdy z prezentacji, na egzaminie dało się ściągać, co prawda chodzi po sali ale potrafi przez 15 minut podziwiać uroki natury zza okna ;p

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

mozecie mi cos powiedzieć o :
dr Marcin Kędzior
dr Daniel Kosiorowski
mgr Fryderyk Falniowski
dr Zbigniew Stańczyk
dr Barbara Grabińska ??
O to świetnie jak jest fajna, a powiedz mi jeszcze taką rzecz robi kolokwium czy same te prezentacje wystarczą? I czy kolokwium jest na ostatnich zajęciach? Bo mam taki problem, że akurat na ostatnich zajęciach być nie moge, bo mam wesele (studia zaoczne) i zastanawiam się czy pozwoli mi jakos inaczej to zaliczyć.

dr Barbara Grabińska - miałam z nią ćwiczenia z finansów, fajna, konkretna kobieta, jasno mówi czego wymaga, zwraca uwagę na zajęciach na ważne rzeczy, dobrze tłumaczy, a na zaliczenie był test wyboru ale nie pamiętam już czy jednokrotnego czy wielokrotnego, pozwalała potem poprawiać 2.0 na ostatnich zajęciach po wpisach, dalej jako 1 termin.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:41   #2387
XoBlairoX
Zakorzenienie
 
Avatar XoBlairoX
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: world
Wiadomości: 4 564
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Na końcowa ocenę składa się, egzamin , prezentacja i aktywność. Najważniejsza jest końcowa prezentacja i ten egzamin, w międzyczasie napewno będzie do przygotowania prezentacja dla chętnych, ona to liczy poxniej jako aktywność więc możesz się zgłaszać. Kolosów nie robi, na początku sprawdzałą prace domowe ... ale z tą kobieta nie ma problemów, jak cię nie będzie na tym egzaminie to będziesz pisała w innym, ona będzie na pewno pytac czy wszystkim pasuje ten termin jak nie to zrobi specialnei dla ciebie pasujący . Ja egzamin miałam 12.12.2012 później nic juz niepisaliśmy, więc stosunkowo wcześnie, przed sesją.
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Podpiszesz? Ja już to zrobiłam a Ty ??

XoBlairoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 09:59   #2388
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez XoBlairoX Pokaż wiadomość
Na końcowa ocenę składa się, egzamin , prezentacja i aktywność. Najważniejsza jest końcowa prezentacja i ten egzamin, w międzyczasie napewno będzie do przygotowania prezentacja dla chętnych, ona to liczy poxniej jako aktywność więc możesz się zgłaszać. Kolosów nie robi, na początku sprawdzałą prace domowe ... ale z tą kobieta nie ma problemów, jak cię nie będzie na tym egzaminie to będziesz pisała w innym, ona będzie na pewno pytac czy wszystkim pasuje ten termin jak nie to zrobi specialnei dla ciebie pasujący . Ja egzamin miałam 12.12.2012 później nic juz niepisaliśmy, więc stosunkowo wcześnie, przed sesją.
Dzięki, wszystko już wiem
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:48   #2389
DeLiLaH
Raczkowanie
 
Avatar DeLiLaH
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 51
GG do DeLiLaH
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Chciałam się Was zapytać czy coś wiecie o tych wykładowcach:
Maciej Szobak, Bogusława Bek-Gaik, Jerzy Wrona, Józef Machaczka, Barbara Kieniewicz, Artur Lipieta, Mariusz Rozwadowski?
Bogusława Bek-Gaik - miałam z nią rachunkowość i według mnie nie umie jej tłumaczyć, a co do zaliczenia to zadania były bardzo podobne i na tym samym poziomie co na ćwiczeniach.
Jerzy Wrona - na egzamin/zaliczenia warto przeczytać przewodnik metodyczny bo głównie z niego są pytania, da się ściągać
Barbara Kieniewicz - na egzaminie nie ma nic poza tym co było na wykładach, da się ściągać, zwykle siedzi i czyta gazetę, od czasu do czasu się przejdzie. Drugi termin jest taki sam jak pierwszy. Jeżeli masz z nią makroekonomie to głównie pytania dotyczyły bezrobocia i inflacji (6 pytań opisowych). Denerwujące jest to że co chwile mówi "proszę państwa"
__________________
Życie rwie do przodu jak rollercoaster
Czasem pędzi w góre a częściej w dół



DeLiLaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 15:15   #2390
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Czy uczelniana siłownia znajduje się niedaleko szatni w podziemiach pawilonu C tam, gdzie napisane jest "Sala kulturystyczna"? Gdzie tam są jakieś szatnie, w których można się przebrać, zostawić rzeczy?
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:23   #2391
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

W środku tej sali.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 17:02   #2392
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Jeszcze jedno pytanie: czy osoby, które miały podstawy organizacji i zarządzania z J.Machaczką, też musiały przygotować jakiś referat jako zaliczenie? Możecie napisać jak to dokładnie wygląda, czy trzeba to prezentować? Szczerze mówiąc ciężko jest dowiedzieć się czegoś od niego...
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 23:24   #2393
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cześć Chciałabym was zapytać czy jest tu ktoś, kto miał zarządzanie portfelem inwestycyjnym z dr Żarnowskim i byłby w stanie mi pomóc? 3 marca piszę poprawę z tego przedmiotu a kompletnie go nie rozumiem, zdobyłam różne testy i mam je rozwiązane jednak nie wiem czy te odpowiedzi są prawidłowe. W związku z tym chciałabym prosić czy mógłby mi ktoś pomóc i rzucić okiem na te odpowiedzi? Bardzo proszę i nie chodzi tu absolutnie o rozwiązanie za mnie jakiegokolwiek zadania tylko o zwykłe spojrzenie na nie. Proszę i za jakąkolwiek pomoc dziękuję
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:13   #2394
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

ja tez mam pytanie jesli mozna czy ktos mial moze poprawe z dr gryglaszewska i wie jak to mniej wiecej wyglada?? tzn czy jest latwiej czy przepuszcza chetniej ?
slyszalam ze robi duzo terminow poprawkowych nie wiem czy to prawda
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:14   #2395
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Coś obiło mi się o uszy, że pod koniec każdego semestru trzeba udać się do biblioteki, żeby przybili pieczątkę, że nie zalegam z żadnymi opłatami. Dobrze słyszałam, czy jednak nie? A tak w ogóle to do kiedy można indeksy składać? Do 15.03?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:27   #2396
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Coś obiło mi się o uszy, że pod koniec każdego semestru trzeba udać się do biblioteki, żeby przybili pieczątkę, że nie zalegam z żadnymi opłatami. Dobrze słyszałam, czy jednak nie? A tak w ogóle to do kiedy można indeksy składać? Do 15.03?
Jesli masz w indeksie pieczatke 'wypozyczono ksiazki' to na niej musza przybic 'zwrocono'
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:00   #2397
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Coś obiło mi się o uszy, że pod koniec każdego semestru trzeba udać się do biblioteki, żeby przybili pieczątkę, że nie zalegam z żadnymi opłatami. Dobrze słyszałam, czy jednak nie? A tak w ogóle to do kiedy można indeksy składać? Do 15.03?
Na koniec roku, nie po każdym semestrze. Indeksy składa się do 15 marca.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-03-02 o 10:03
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 20:56   #2398
agach24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 30
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

czy któras z Was miala egzamin ze statystyki u prof. Wydymusa, jak to wyglada, da sie sciagac ;>?
agach24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:29   #2399
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Trochę się dało, potem zaczął chodzić.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 23:29   #2400
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Uniwersytet ekonomiczny - kraków

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Chciałam się Was zapytać czy coś wiecie o tych wykładowcach:
Maciej Szobak, Bogusława Bek-Gaik, Jerzy Wrona, Józef Machaczka, Barbara Kieniewicz, Artur Lipieta, Mariusz Rozwadowski?
Bogusława Bek-Gaik - najbardziej niekompetentna osoba, z jaką miałam 'zaszczyt' się spotkać na uczelni. Miałam z nią zarówno wykłady, jak i ćwiczenia z rachunkowości. Kobieta nie potrafi uczyć i co gorsza - sama nic nie potrafi. Robiliśmy na zajęciach zadania ze zbioru, okazało się przed kolokwium, że robiliśmy je źle... Rachunkowość to całkiem fajny przedmiot, ale zdecydowanie nie z tym babsztylem. Na wykłady nie opłaca się chodzić, bo przez półtorej godziny czyta ustawę. Kolokwium mieliśmy jedno, oceny od 4 w górę przepisywała, egzamin (który trwał 10 minut i po 5 okazało się, że to test wielokrotnego wyboru...) zdał każdy, ale mimo to, nie chcę jej już nigdy więcej spotkać.

Jerzy Wrona - najlepszy wykładowca, z jakim się spotkałam. Wykłady prowadził bardzo interesująco, aż chciało się słuchać tych wszystkich ciekawostek. Do egzaminu krąży gdzieś ok. 400 pytań, które trzeba ogarnąć, ponadto warto znać flagi państw, ile owiec jest w Polsce, ile się czego zbiera i takie tam. Ćwiczeń z geografii nie miałam.

Barbara Kieniewicz - współczuję. Kobieta mnie pokonała w zeszłym semestrze, kilka(naście?) osób musiało przez nią brać warunek z makro, ja się poddałam całkiem. Sam jej ton głosu sprawia, że mam ochotę się powiesić. Wykłady niesamowicie nudne, ktoś kiedyś wyliczył, że w ciągu półtorej godziny powiedziała ponad 360 razy 'proszę państwa'... Podobno na drugim czy tam trzecim terminie daje te same pytania, ale trzeba dotrwać...

A Lipieta też mnie interesuje. Mamy statystykę na komputerach, a gość sam ledwo coś ogarnia... :/

Cytat:
Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
ja tez mam pytanie jesli mozna czy ktos mial moze poprawe z dr gryglaszewska i wie jak to mniej wiecej wyglada?? tzn czy jest latwiej czy przepuszcza chetniej ?
slyszalam ze robi duzo terminow poprawkowych nie wiem czy to prawda
W zeszłym roku zrobiła 3 terminy zaliczenia i 3 egzaminu. Pytania za każdym razem są prawie identyczne, zmieniają się tylko dane. Może są nieco łatwiejsze i nie ma tych parametrów w następnych terminach, ale nie jestem pewna. Warto sobie porobić zadania z poprzednich lat: https://plus.google.com/photos/11375...809?banner=pwa
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-10 15:49:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.