AZS? Prosze o szybka pomoc:(? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 18:57   #1
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367

AZS? Prosze o szybka pomoc:(?


Witam!!!
W wakacje na twarzy miałem same zaskórniki..Stoosowalem jakieś masci na bazie alkoholu i czasem przecieralem spiritusem salicylowym;(( Do tego stowsowalem jakieś oljejki czy coś takiego..starł mi się wtedy jakos nakórek..Skóra po wakacjach zaczela być czerwona szczegolnie w okolicach brody. Pojawialy sie jakies wypryski. Swiedzialo to troche. Poszedlem do dermatologa..Zaczelem to leczyc antybiotykami i ACNE DERM. Minelo juz 3 miesiace..Zeszly mi te podskorne grudki..Nie mam tam juz jakis pryszczy a nawet jak sie pojawia to jakies malutkie..Nie swedzi mnie juz to..Moja dermatolog nic nie mowila mi o AZS. Dopiero w internecie przeczytalem co to..Jak sie jej zapytalem co miw ogole dolega ona podala jakas lacinska nazwe trądziku. Powiedziala ze naskorek moj musi sie zregenerowac a to trwa dlugo. Powiedziala ze sie to da wyleczyc. Obecnie przeszedlem na SKINOREn, do tego zostalo mi 3 tygodnie antybiotyki UNIDOX. Przed SKINORENEM stosuje żel antybiotykowy (nie pamietam nazwy). Co myslicie o tym? Wie moze ktoś co to jest..? Chcialbym zeby mi to zeszlo i to bardzo..Pociesza mnie jedynie fakt ze nie swedzi mnie juz a zostaly mi tlyko jakie plamki...Do tego zauwazylem ze spora część zeszła więc licze na to ze uda mi sie to calkowicie uleczyć..Prosze o pomoć jesli ktoś wie jak to leczyć i czy da sie wyleczyć...
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 19:07   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: AZS? Prosze o szybka pomoc:(?

Pisałam Ci juz na forum, ze najprawdopodobniej uszkodziles sobie naskorek intensywna terapia przeciwtradzikowa. Przecieranie twarzy spirutysem w polaczeniu z lekami na tradzik i brakiem ochroy przeciwsłonecznej - uszkodzenia twałe w stukturze skóry.Mozna je leczys latami.

prosze Cie o nie zakłądanie kolejnego watku na ten sam temat - mozesz awsze podniesc swoj włąsny wątek o problemach skórnych. ten watek zamykam jako dubel tematu

A wątek o AZS mamy - wystarczy sprawdzic w FAQ.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.