Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 18:32   #1
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317

Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów


Mój naturalny kolor włosów to dosyć ciemny brąz z rudawym połyskiem. Od wielu lat robię balejaż (blond pasemka). ale chcę wrócić teraz do natuarlnego koloru. Kupiłam szamponetkę Joanny Naturalny blond i kolor wyszedł prawie identyczny jak moje naturalne włosy, tylko, że sie zmył po pierwszym myciu, więc kupiłam farbę tej samej firmy, ten sam kolor, ale na włosach kolor nie wyszedł już taki sam jak po samponetce. Rozjasnione pasemka wyszły takie siwe, a ciemne odrosty zrobiły sie rude (szczerze mówiąc nie było to dla mnie jakąs tragedią). Ale teraz zaczynają mi włosy odrastac i powoli mam 3 kolory na głowie: siwe pasemka, rude i moje ciemne odrosty.
I teraz moje pytanie: czy jak pojde do fryzjera, to czy zrobi cos, zebym nie musiala chcodzic z odrostami i jednoczesnie będę mogła powoli powrócić do mojego koloru??
aniamik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:05   #2
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166616

Zerknij tutaj. Bez sensu jest zakładać kolejny wątek, kiedy istnieje identyczny w dodatku funkcjonujący na stronie głównej.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.