Zmniejszenie porow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-27, 12:07   #1
asd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3

Zmniejszenie porow


Mam 24 lata, tlusta cere z widocznymi wielkimi rozszerzonymi porami. Jak naloze podklad to widac je jeszcze bardziej - wielkie dziury.
Mimo mlodego wieku pelno zmarszczek mimicznych wokol oczu i ust.
Dodam, ze na nic nie choruje i zazywam tabletki antykoncepcyjne.
Czym moge zmniejszyc pory i zmarszczki?
Zastanawialam sie nad kupnem kosmetykow Galenic na pory i krem na zmarszczki mimiczne Bielenda lub L'Oreal.
Mam nadzieje, ze pomozecie mi uporac sie z problemem i polecicie jakies skuteczne kosmetyki lub leki.
Pozdrawiam.
asd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 13:28   #2
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Zmniejszenie porow

Odnośnie zmarszczek mimicznych wokół ust - YR riche creme cocentre anti-rides contour levres, to jego pełna nazwa; katalogowa -koncentarat przeciwazmarszczkowy do ust w tubce, cena ok. 70zł za 10ml (taniej bywa w promocjach) ale wydajność jest przyzwoita. Błyskawicznie likwiduje zmarszczki nawet u palaczek, poleceny dla osób prawie dwa razy starszych od Ciebie, ale myślę, że kurację możesz nim bezpiecznie przeprowadzić. Ja mam... cóż czas się przyznać, 30 lat, i zostały mi dwie pionowe bruzdki po krostce na konturze ust. Dopiero to cudko je rozprostowało
Dziś z duuuuuuużymi sukcesami używa tego moja mama, teściowa i niezliczona ilość ich koleżanek. Zarówno serię Riche Creme jak i Force+ z Serum Vegetal. Wszystkie je chwalą jako fantastycznie - przeciwzmarszczkowe (to są panie między 35 a 60 lat ) Osobiście bardzo się cieszę, że coś właśnie przeciwzmarszczkowo jednak działa, bo wygładzający i odżywiający jest właściwie co drugi krem.
Aquila
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.