Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-18, 11:58   #151
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Myślę, ze kobiety dobrowolnie rozważające opcję "sponsoringu" w dużej mierze myślą o tym tak jak Ty lub Edan.
Ze jacyś panikarze smęcą o jakichś zagrożeniach, statystyk nie pokazują, a tu taka łatwa kasa do zarobienia leży odłogiem.
Lol. Sama są wygooglaj zerową zasadę logiki.

Nie ma podparcia w danych - nie będę z Tobą dyskutować. Bo pogooglać to sobie mogę sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

A jak ja o tym myślę według Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 12:16   #152
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez grazzynka Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że skoro jest dorosłą osobą to do niczego jej nie zmusisz, jedynie możesz jej powiedzieć o swoich obawach i tyle, jeśli Ci nie odpowiada znajomość to zerwać kontakt.
Oczywiście nie ma co na siłę kogoś do swoich racji przekonywać.
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 12:30   #153
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość





Mnie serio zastanawia, w jakich Wy szklanych bańkach żyjecie? Nie widzicie w koło siebie, np. kobiet na dworcach? Wieczorami w turystycznych miastach?
W jakim są stanie i jak "bogato" wyglądają?

Yy no szczerze mówiąc nie. U mnie na dworcach nie ma prostytutek. A moje miasto nie jest turystyczne.
Jak jestem w innych, to ludzie siedzący tam na dworcu mnie nie obchodzą, a paniom na rogach się nie przyglądam, bo gapię się na coś innego.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 13:03   #154
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Lol. Sama są wygooglaj zerową zasadę logiki.

Nie ma podparcia w danych - nie będę z Tobą dyskutować. Bo pogooglać to sobie mogę sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

A jak ja o tym myślę według Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





bezmyślnie do tego podchodzisz, byle wygrać przepychankę na Wizażu.
Szantaż z tyłka: "podaj statystyczne w dyskusji na wizażu, bo nie będę z Tobą dyskutować".
To nie dyskutuj.
Więcej dobrego w tym przypadku z tego będzie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 13:08   #155
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie serio zastanawia, w jakich Wy szklanych bańkach żyjecie? Nie widzicie w koło siebie, np. kobiet na dworcach? Wieczorami w turystycznych miastach?
W jakim są stanie i jak "bogato" wyglądają?
Szczerze mówiąc nie.

Ale wiem, że ty takiej normalnej i bogatej to nie odróżnisz na ulicy. Więc te japońskie statystyki to wiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 13:10   #156
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie serio zastanawia, w jakich Wy szklanych bańkach żyjecie? Nie widzicie w koło siebie, np. kobiet na dworcach? Wieczorami w turystycznych miastach?
W jakim są stanie i jak "bogato" wyglądają?
Szczerze mówiąc nie.

Ale wiem, że ty takiej normalnej to nie odróżnisz na ulicy. Więc te japońskie statystyki to wiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
bezmyślnie do tego podchodzisz, byle wygrać przepychankę na Wizażu.
Szantaż z tyłka: "podaj statystyczne w dyskusji na wizażu, bo nie będę z Tobą dyskutować".
To nie dyskutuj.
Więcej dobrego w tym przypadku z tego będzie.
To ty walisz stereotypami aż miło.

Bezmyślnie do tego podchodzisz, byle pojechać po grupie ludzi, bo nie byłaś, nie znasz, ale gdzieś coś widziałaś na ulicy i dokument w telewizji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 13:19   #157
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie.

Ale wiem, że ty takiej normalnej to nie odróżnisz na ulicy. Więc te japońskie statystyki to wiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

To ty walisz stereotypami aż miło.

Bezmyślnie do tego podchodzisz, byle pojechać po grupie ludzi, bo nie byłaś, nie znasz, ale gdzieś coś widziałaś na ulicy i dokument w telewizji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakimi stereotypami?
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 13:57   #158
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Ja swoja opinie o prostytutkach wyrobiłam na podstawie kontaktu z grupą prostytutek które pracują dla agencji gdzie mają pana który pilnuje ich bezpieczeństwa,zarabiają 150f na godzinę ,każda z nich oprócz tego zawodu ma też inna pracę która wykonują legalnie na pół etatu
Nikt nie jest zmuszany do czegos czego nie chcą za każdą dodatkową usługę kasuja dodatkowo (np seks oralny albo analny),zostają na noc u stałych klientów towarzyszą im na spotkaniach przrkroj wiekowy od 20 do 40 ,kobiety z dziećmi ,panny bez dzieci ,agencja nie w ich mieście, chociaż oferują outcalls tez wówczas pan czeka w samochodzie na ich powrót
Dlatego myślę że jeśli ktos ma głowę na karku może się w tym biznesie nieźle urządzić, zarobic a się nie narobić.
I to jest też prawdziwa strona prostytucji której Ty cava nie chcesz zaakceptować bo dla ciebie prostytucja to coś brudnego czego nikt "normalny"niechcialby robić
Niestety to nie prawda wielu ludzi chce uprawiac prostytucje i to sprzedawanie ciała im zwisa tak samo jak rzeźnik nie płacze zabijajac prosiaczkai pan który balsamuje zwłoki nie czuje smutku to dla nich praca ,robota do odwalenia za ktora dostają kasę nic więcej. ludzie mają różne temperamenty różnaa wytrzymałość psychiczną różne rzeczy ich obrzydzaja i różne rzeczy sprawiają im przyjemność
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 16:49   #159
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87598097]Ja swoja opinie o prostytutkach wyrobiłam na podstawie kontaktu z grupą prostytutek które pracują dla agencji gdzie mają pana który pilnuje ich bezpieczeństwa,zarabiają 150f na godzinę ,każda z nich oprócz tego zawodu ma też inna pracę która wykonują legalnie na pół etatu
Nikt nie jest zmuszany do czegos czego nie chcą za każdą dodatkową usługę kasuja dodatkowo (np seks oralny albo analny),zostają na noc u stałych klientów towarzyszą im na spotkaniach przrkroj wiekowy od 20 do 40 ,kobiety z dziećmi ,panny bez dzieci ,agencja nie w ich mieście, chociaż oferują outcalls tez wówczas pan czeka w samochodzie na ich powrót
Dlatego myślę że jeśli ktos ma głowę na karku może się w tym biznesie nieźle urządzić, zarobic a się nie narobić.
I to jest też prawdziwa strona prostytucji której Ty cava nie chcesz zaakceptować bo dla ciebie prostytucja to coś brudnego czego nikt "normalny"niechcialby robić
Niestety to nie prawda wielu ludzi chce uprawiac prostytucje i to sprzedawanie ciała im zwisa tak samo jak rzeźnik nie płacze zabijajac prosiaczkai pan który balsamuje zwłoki nie czuje smutku to dla nich praca ,robota do odwalenia za ktora dostają kasę nic więcej. ludzie mają różne temperamenty różnaa wytrzymałość psychiczną różne rzeczy ich obrzydzaja i różne rzeczy sprawiają im przyjemność[/QUOTE]

A ja im współczuje że ich nie obrzydzają.No ale dla ciebie jestem taka nietolerancyjna.Wyobraź sobie że nie potrafię zrozumieć że seks za kasę może komuś odpowiadać pod każdym względem i nie zrozumiem nigdy.Napiszę jeszcze raz to że ktoś tak mówi i twierdzi nie znaczy to że jest tak w rzeczy samej. Trcchę to bardziej skomplikowane.

Twoje prawdy nie są jedyne a subiektywne wnioski.

Edytowane przez Trudne_sprawy
Czas edycji: 2020-02-18 o 16:51
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 16:58   #160
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Trudne_sprawy Pokaż wiadomość
A ja im współczuje że ich nie obrzydzają.No ale dla ciebie jestem taka nietolerancyjna.Wyobraź sobie że nie potrafię zrozumieć że seks za kasę może komuś odpowiadać pod każdym względem i nie zrozumiem nigdy.Napiszę jeszcze raz to że ktoś tak mówi i twierdzi nie znaczy to że jest tak w rzeczy samej. Trcchę to bardziej skomplikowane.

Twoje prawdy nie są jedyne a subiektywne wnioski.
Ani twoje
Ja przyjmuje że jak ktoś wykonuje jakąś prace bez przymusu to znaczy że mu to odpowiada inaczej by cos z tym zrobił
Nie msm powodu myśleć że im ten zawód nie odpowiada bo Ty twierdzisz inaczej
Sa ludzie którym odpowiada bycie rzeznikiem,pomoca domowa,madkom polkom to i mogą byc ludzie którym podoba się prostytucja
Dla mnie nie to że jestes nietolerancyjna ale poprostu masz ograniczone myslenie

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-02-18 o 17:15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:07   #161
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87598574]Ani twoje
Ja przyjmuje że jak ktoś wykonuje jakąś prace bez przymusu to znaczy że mu to odpowiada inaczej by cos z tym zrobił
Nie msm powodu myśleć że im ten zawód nie odpowiada bo Ty twierdzisz inaczej
Sa ludzie którym odpowiada bycie rzecznikiem,pomoca domowa,madkom polkom to i mogą byc ludzie którym podoba się prostytucja
Dla mnie nie to że jestes nietolerancyjna ale poprostu masz ograniczone myslenie[/QUOTE]No i właśnie to jest to o czym wcześniej pisałam,że do tego trzeba mieć charakter,tak jak ty napisałaś wytrzymałość psychiczną nie każda z nas to potrafi bo by ją sumienie zagryzło lub wyznaje inne wartości a seks łączy z uczuciem.
Dla takiej osoby to kwestie moralne,ale dziwne porównanie do tej innej pracy co piszesz,jakoś często się potępia prostytucje mimo wszystko,i że to naprawdę nisko trzeba upaść żeby ją uprawiać.
Jeżeli chodzi o zaradność to nie wiem jakoś do prostytucji wielkie wymagania nie są potrzebne,a jednak do tych innych zawodów co napisałaś już tak.
Myślę,że osoba która chciałaby pracę to nie przyjęli by jej do tych zawodów co wymieniłaś a jak by chciała być prostytutką to jak najbardziej.
Można iść na łatwiznę,czemu nie jak ktoś potrafi sprzedać swoje ciało dla pieniędzy droga wolna.
Ja wolę jeść tynk ze ściany i mieć czyste sumienie niż takie coś robić.
Szacunek do siebie jednak mam i myślę,że wiele osób myśli podobnie i nie było by w stanie tej granicy przekroczyć.
Nie odpowiada im taka praca tylko są leniwe bo łatwiej iść z kimś do łóżka niż pracować po 12 godzin w jakieś fabryce a i pieniędze dużo większe,nie trzeba ciężko fizycznie pracować które jak bym miała taki tok myślenia to już bym dawno tak pracowała no ale jednak wolałam pracować kiedyś ciężko fizycznie niż poniżać się i tak nisko upaść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 17:08   #162
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Jaki styl?
Ciąża i zarobki w wysokości 2 tys?
No niestety nie każdy zarabia sporo a zdarzają się wpadki tak bywa
Miłego wieczoru
Między innymi ciąża i takie zarobki, a także udawanie, że twoja ciąża to wpadka
Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie jest normalną praca jak każda inna
Jednak gdybym komuś o tym powiedziała to nikt by do takiej pracy nie poszedł bo by się za głowę łapał i wolałby pod mostem wylądować niż zarabiać własnym tyłkiem.
Skąd w takim razie ci wszyscy ludzie, którzy tak pracują, skoro w twoim świecie każdy by się łapał za głowę?
Cytat:
Jednak są ludzie co mają jakieś sumienie,wartości,i nie upadają tak nisko
To, że ktoś ma inne wartości niż ty nie oznacza, że nie ma żadnych.
Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Teraz zresztą w modzie i jak nie studentki mają sponsorów to zarabiają w taki sposób więc to takie na topie
One takie zaradne są wtedy
Naprawdę super,nie wiem do czego ten świat zmierza ale to aż przykre
Tobie się wydaje, że seks za korzyści majątkowe to jakiś nowoczesny wynalazek?
Cytat:
Napisane przez Trudne_sprawy Pokaż wiadomość
A ja im współczuje że ich nie obrzydzają.No ale dla ciebie jestem taka nietolerancyjna.Wyobraź sobie że nie potrafię zrozumieć że seks za kasę może komuś odpowiadać pod każdym względem i nie zrozumiem nigdy.Napiszę jeszcze raz to że ktoś tak mówi i twierdzi nie znaczy to że jest tak w rzeczy samej. Trcchę to bardziej skomplikowane.
Przecież to jest problem tylko z twoją wyobraźnią, a nie z prostytucją.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:13   #163
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87598616]Między innymi ciąża i takie zarobki, a także udawanie, że twoja ciąża to wpadka
Skąd w takim razie ci wszyscy ludzie, którzy tak pracują, skoro w twoim świecie każdy by się łapał za głowę?
To, że ktoś ma inne wartości niż ty nie oznacza, że nie ma żadnych.
Tobie się wydaje, że seks za korzyści majątkowe to jakiś nowoczesny wynalazek?

Przecież to jest problem tylko z twoją wyobraźnią, a nie z prostytucją.[/QUOTE]Bo wpadka nic świadomie nie było zrobione zresztą nie chce mi się powtarzać tego cały czas skoro Ty tak coś dopowiedz bo przecież wiesz lepiej ode mnie jak było
No tak bo świat jest idealny i ludzie z zarobkami 10 tys.w górę mają tylko dziecko no muszę się rozczarować ale są też osoby z mniejszymi zarobkami i radzą sobie całkiem nieźle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87598616]Między innymi ciąża i takie zarobki, a także udawanie, że twoja ciąża to wpadka
Skąd w takim razie ci wszyscy ludzie, którzy tak pracują, skoro w twoim świecie każdy by się łapał za głowę?
To, że ktoś ma inne wartości niż ty nie oznacza, że nie ma żadnych.
Tobie się wydaje, że seks za korzyści majątkowe to jakiś nowoczesny wynalazek?

Przecież to jest problem tylko z twoją wyobraźnią, a nie z prostytucją.[/QUOTE]Oczywiście,że nie jest to nowoczesny wynalazek bo to od dawna istnieje,jak ktoś potrafi oddać swoje ciało za pieniędze tak dla mnie nie ma wartości taka osoba i myślę,że niżej upaść już się nie da.
Nie wiem czy ktoś tu tak właśnie zarabiał,że tak popiera takie coś bo aż się za głowę czasami łapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:14   #164
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No i właśnie to jest to o czym wcześniej pisałam,że do tego trzeba mieć charakter,tak jak ty napisałaś wytrzymałość psychiczną nie każda z nas to potrafi bo by ją sumienie zagryzło lub wyznaje inne wartości a seks łączy z uczuciem.
Dla takiej osoby to kwestie moralne,ale dziwne porównanie do tej innej pracy co piszesz,jakoś często się potępia prostytucje mimo wszystko,i że to naprawdę nisko trzeba upaść żeby ją uprawiać.
Szczerze to myślę, że osoby, które dzwonią do starszych osób i im sprzedają garnki za grube tysiące upadły dużo niżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:16   #165
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Szczerze to myślę, że osoby, które dzwonią do starszych osób i im sprzedają garnki za grube tysiące upadły dużo niżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwne porównania zaraz dojdziemy do metody na wnuczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

I do przestępstw w sumie legalna prostytuja w Polsce też nie istnieje więc jak by nie patrzeć to też przestępstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:21   #166
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No i właśnie to jest to o czym wcześniej pisałam,że do tego trzeba mieć charakter,tak jak ty napisałaś wytrzymałość psychiczną nie każda z nas to potrafi bo by ją sumienie zagryzło lub wyznaje inne wartości a seks łączy z uczuciem.
Dla takiej osoby to kwestie moralne,ale dziwne porównanie do tej innej pracy co piszesz,jakoś często się potępia prostytucje mimo wszystko,i że to naprawdę nisko trzeba upaść żeby ją uprawiać.
Jeżeli chodzi o zaradność to nie wiem jakoś do prostytucji wielkie wymagania nie są potrzebne,a jednak do tych innych zawodów co napisałaś już tak.
Myślę,że osoba która chciałaby pracę to nie przyjęli by jej do tych zawodów co wymieniłaś a jak by chciała być prostytutką to jak najbardziej.
Można iść na łatwiznę,czemu nie jak ktoś potrafi sprzedać swoje ciało dla pieniędzy droga wolna.
Ja wolę jeść tynk ze ściany i mieć czyste sumienie niż takie coś robić.
Szacunek do siebie jednak mam i myślę,że wiele osób myśli podobnie i nie było by w stanie tej granicy przekroczyć.
Nie odpowiada im taka praca tylko są leniwe bo łatwiej iść z kimś do łóżka niż pracować po 12 godzin w jakieś fabryce a i pieniędze dużo większe,nie trzeba ciężko fizycznie pracować które jak bym miała taki tok myślenia to już bym dawno tak pracowała no ale jednak wolałam pracować kiedyś ciężko fizycznie niż poniżać się i tak nisko upaść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem tylko sie osmieszasz piszac o tym upodleniu i innych bzdurach
Sama bylas w podobnym ukladzie zwiazalas sie z duzo starszym gosciem (po kryminale)poniewaz mial"firemke" 2 samochody i naobiecywał ci głupot dlatego też szybko zrobiłaś sobie z nim dzieciaka licząc że będziesz( jak te wyklinane przez ciebie panie do towarzystwa )żyła na jego koszt
Niczym to się nie różni od sponsoringu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:28   #167
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dziwne porównania zaraz dojdziemy do metody na wnuczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

I do przestępstw w sumie legalna prostytuja w Polsce też nie istnieje więc jak by nie patrzeć to też przestępstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo wolałabym być prostytutką niż kucharką w restauracji, w której sobie goście wybierają homara, żebym go ugotowała żywcem.

Jak już nie chcesz wchodzić w przestępstwa i oszustwo.

Prostytutka przynajmniej nie krzywdzi innych.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87598666]Moim zdaniem tylko sie osmieszasz piszac o tym upodleniu i innych bzdurach
Sama bylas w podobnym ukladzie zwiazalas sie z duzo starszym gosciem (po kryminale)poniewaz mial"firemke" 2 samochody i naobiecywał ci głupot dlatego też szybko zrobiłaś sobie z nim dzieciaka licząc że będziesz( jak te wyklinane przez ciebie panie do towarzystwa )żyła na jego koszt
Niczym to się nie różni od sponsoringu[/QUOTE]W sumie jak się to tak przedstawi, to masz rację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:47   #168
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87598666]Moim zdaniem tylko sie osmieszasz piszac o tym upodleniu i innych bzdurach
Sama bylas w podobnym ukladzie zwiazalas sie z duzo starszym gosciem (po kryminale)poniewaz mial"firemke" 2 samochody i naobiecywał ci głupot dlatego też szybko zrobiłaś sobie z nim dzieciaka licząc że będziesz( jak te wyklinane przez ciebie panie do towarzystwa )żyła na jego koszt
Niczym to się nie różni od sponsoringu[/QUOTE]Pieniędze swoje mam dziwne tu rzeczy wypisujesz,a od byłego partnera nie brałam nic co ciekawe bo sama na to zarobiłam
A z tego co wiem prostytuka bierze za pracę pieniędze więc trochę mylisz pojęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tak samo wolałabym być prostytutką niż kucharką w restauracji, w której sobie goście wybierają homara, żebym go ugotowała żywcem.

Jak już nie chcesz wchodzić w przestępstwa i oszustwo.

Prostytutka przynajmniej nie krzywdzi innych.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

W sumie jak się to tak przedstawi, to masz rację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie zwwsze łatwiej iść na łatwiznę co kto lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 17:53   #169
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Bo wpadka nic świadomie nie było zrobione zresztą nie chce mi się powtarzać tego cały czas skoro Ty tak coś dopowiedz bo przecież wiesz lepiej ode mnie jak było
Przecież ja sobie nic nie muszę dopowiadać. Sama opisałaś w swoim wątku jak żyjesz.
Cytat:
No tak bo świat jest idealny i ludzie z zarobkami 10 tys.w górę mają tylko dziecko no muszę się rozczarować ale są też osoby z mniejszymi zarobkami i radzą sobie całkiem nieźle
Ale co mnie to obchodzi? Dla mnie ich styl życia może być tak uwłaczający, jak dla ciebie prostytucja.
Cytat:
Oczywiście,że nie jest to nowoczesny wynalazek bo to od dawna istnieje,jak ktoś potrafi oddać swoje ciało za pieniędze tak dla mnie nie ma wartości taka osoba i myślę,że niżej upaść już się nie da.
Czyli to ty nie masz szacunku do takiej osoby, co niekoniecznie oznacza, że ona sama do siebie nie ma. I nie, uprawianie seksu, za pieniądze czy nie, to nie jest "oddawanie" ciała. Potem nadal je posiadasz i możesz z nim zrobić co chcesz jak do tej pory. Na przykład użyć do wykonywania innej fizycznej pracy. Różnica między tymi pracami jest tylko taka, że seks budzi w tobie irracjonalnej emocje, a inne prace fizyczne nie i nie możesz pojąć, że to nie jest w żadnym stopniu uniwersalne odczucie.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie zwwsze łatwiej iść na łatwiznę co kto lubi
A kto powiedział, że to pójście na łatwiznę? Mi byłoby łatwiej zabić homara niż szukać klientów do prostytucji, a wolałabym mimo wszystko to drugie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 17:57   #170
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

To pochodzi pod jakiś absurd dlatego nie ma sensu dyskutować już na ten tamt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Ja uczuciwie pracowałam prostytucja się nie zajmowałam no więc nie ma o czym gadać,wiele kobiet szuka ogarniętych facetów którzy dadzą poczucie bezpieczeństwa więc tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:15   #171
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To pochodzi pod jakiś absurd dlatego nie ma sensu dyskutować już na ten tamt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Ja uczuciwie pracowałam prostytucja się nie zajmowałam no więc nie ma o czym gadać,wiele kobiet szuka ogarniętych facetów którzy dadzą poczucie bezpieczeństwa więc tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale ty chyba do nich nie należysz skoro wybrałaś kryminaliste po 12letniej odsiadce który naobiecywal gruszek na wierzbie i się zmyl a Ty zostałaś z ciąża praktycznie bez kasy na wynajmowanym mieszkaniu za 2 tyś (zarabiajac 2 tys)
Tyle dał ci bezpieczeństwa

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To pochodzi pod jakiś absurd dlatego nie ma sensu dyskutować już na ten tamt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Ja uczuciwie pracowałam prostytucja się nie zajmowałam no więc nie ma o czym gadać,wiele kobiet szuka ogarniętych facetów którzy dadzą poczucie bezpieczeństwa więc tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Praca prostytutki to tez uczciwa praca
Prosta transakcja nikt nikogo nie okrada klient wie za co placi ona wie co oferuje
Nic nieuczciwego w tym nie widzę
Więcej nieuczciwości jest w twojej postawie udawałas nieplodna i po 2 miesiacach znajomości wkopalas go w dziecko
To jest dokładnie sponsoring na dziecko z"z przypadku "zwany alimentami
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:20   #172
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Mam wrażenie, że Wizażanka1988 próbuje się wybielić przed samą sobą tym świętym oburzeniem na temat prostytucji
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:29   #173
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87598849]No ale ty chyba do nich nie należysz skoro wybrałaś kryminaliste po 12letniej odsiadce który naobiecywal gruszek na wierzbie i się zmyl a Ty zostałaś z ciąża praktycznie bez kasy na wynajmowanym mieszkaniu za 2 tyś (zarabiajac 2 tys)
Tyle dał ci bezpieczeństwa

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------



Praca prostytutki to tez uczciwa praca
Prosta transakcja nikt nikogo nie okrada klient wie za co placi ona wie co oferuje
Nic nieuczciwego w tym nie widzę
Więcej nieuczciwości jest w twojej postawie udawałas nieplodna i po 2 miesiacach znajomości wkopalas go w dziecko
To jest dokładnie sponsoring na dziecko z"z przypadku "zwany alimentami[/QUOTE]To chyba już moja sprawa prawda?
W tamtym wątku już się nie udzielam wiem nie wiem czemu wracasz do tego co tam pisałam?
Pracę mam uczuciwie dostaje chorobowe więc myślę,że Twoje wywody na mój temat tu nie potrzebne.
Tak samo jak wybrałam sobie takiego partnera
Co ciekawe nikogo w dziecko nie wkopałam bo on z dziecka się cieszył od samego początku więc nie pisz tu rzeczy teraz niestworzonych.
Zjamij się swoją rodziną i swoim idealnym partnerem chociaż wydaje mi się,że raczej jesteś stanu wolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

I nie pisz tu więcej do mnie takich dziwnych rzeczy bo to nie wątek o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że Wizażanka1988 próbuje się wybielić przed samą sobą tym świętym oburzeniem na temat prostytucji
Nie bardzo rozumiem?
To tylko moje zdanie tutaj inna dziewczyna ma takie samo zdanie na ten temat nie jestem jedyna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:43   #174
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość

[/COLOR]I do przestępstw w sumie legalna prostytuja w Polsce też nie istnieje więc jak by nie patrzeć to też przestępstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A możesz zdradzić co grozi takiej prostytutce skoro prostytucja, to przestępstwo?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:47   #175
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Szczerze to myślę, że osoby, które dzwonią do starszych osób i im sprzedają garnki za grube tysiące upadły dużo niżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie twierdzę że nie.
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:48   #176
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To pochodzi pod jakiś absurd dlatego nie ma sensu dyskutować już na ten tamt
Przecież ty nigdzie nie podjęłaś najmniejszej próby dyskusji. Do tego potrzebne są argumenty, a ty żadnego nie przytoczyłaś. Jedyne co w tym temacie robisz, to dzielisz się domysłami na temat tego jak bardzo się nie szanują prostytutki i jakich wartości (nie)mają. Nie padł z twojej strony żaden argument, tylko deklaracje obrzydzenia
Cytat:
Ja uczuciwie pracowałam prostytucja się nie zajmowałam no więc nie ma o czym gadać,wiele kobiet szuka ogarniętych facetów którzy dadzą poczucie bezpieczeństwa więc tyle
Po pierwsze prostytutki też mogą pracować uczciwie (lub nie) jak w każdym innym zawodzie. Po drugie szukanie ogarniętego faceta dającego poczucie bezpieczeństwa nigdzie się nie wyklucza ze sponsoringiem/prostytucją.


Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To chyba już moja sprawa prawda?
W tamtym wątku już się nie udzielam wiem nie wiem czemu wracasz do tego co tam pisałam?
Już wyjaśniam czemu: bo co kilka postów wychodzi twoja hipokryzja.

Cytat:
Nie bardzo rozumiem?
To tylko moje zdanie tutaj inna dziewczyna ma takie samo zdanie na ten temat nie jestem jedyna
A jakie ma znaczenie że nie jesteś jedyna, bo nie rozumiem o czym ma to świadczyć?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:52   #177
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87598778]Przecież ja sobie nic nie muszę dopowiadać. Sama opisałaś w swoim wątku jak żyjesz.

Ale co mnie to obchodzi? Dla mnie ich styl życia może być tak uwłaczający, jak dla ciebie prostytucja.
Czyli to ty nie masz szacunku do takiej osoby, co niekoniecznie oznacza, że ona sama do siebie nie ma. I nie, uprawianie seksu, za pieniądze czy nie, to nie jest "oddawanie" ciała. Potem nadal je posiadasz i możesz z nim zrobić co chcesz jak do tej pory. Na przykład użyć do wykonywania innej fizycznej pracy. Różnica między tymi pracami jest tylko taka, że seks budzi w tobie irracjonalnej emocje, a inne prace fizyczne nie i nie możesz pojąć, że to nie jest w żadnym stopniu uniwersalne odczucie.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

A kto powiedział, że to pójście na łatwiznę? Mi byłoby łatwiej zabić homara niż szukać klientów do prostytucji, a wolałabym mimo wszystko to drugie.[/QUOTE]

Jejciu mam już dość wyczytywania o tym jak to wolałybyście być prostytutkami niż kucharkami czy sprzątaczkami wasza sprawa.Dziwne tylko że słucham o tym tylko tutaj jakoś w życiu codziennym nie spotkałam nikogo o tak "uniwersalnych poglądach"
Dalej to o niczym nie świadczy a na pewno nie o tym że nie ma konsekwencji.
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:54   #178
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić co grozi takiej prostytutce skoro prostytucja, to przestępstwo?
Osoby które nakłaniają prostytutce do nierządu to przestępstwo,mało to się zdarza takich co są zastraszne itd.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 18:57   #179
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Osoby które nakłaniają prostytutce do nierządu to przestępstwo,mało to się zdarza takich co są zastraszne itd.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale to nie jest prostytucja, tylko stręczycielstwo i sutenerstwo. Prostytucja w Polsce nie jest zabroniona.

Aczkolwiek zgadzam się, że wydaje się mega niebezpieczna. Prostytutki są narażone na akty agresji jak mało która inna grupa zawodowa. I to mi się gorsze wydaje niż sprzedawanie ciała.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2020-02-18 o 19:01
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 19:00   #180
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Trudne_sprawy Pokaż wiadomość
Jejciu mam już dość wyczytywania o tym jak to wolałybyście być prostytutkami niż kucharkami czy sprzątaczkami wasza sprawa.
To po co czytasz, skoro masz dość? Twój wybór że siedzisz na tym forum i w tym wątku.
Cytat:
Dziwne tylko że słucham o tym tylko tutaj jakoś w życiu codziennym nie spotkałam nikogo o tak "uniwersalnych poglądach"
Ja nic dziwnego w tym nie widzę. Otaczamy się ludźmi podobnymi do siebie. Ja też takich jak ty spotykam tylko na wizażu.
Cytat:
Dalej to o niczym nie świadczy a na pewno nie o tym że nie ma konsekwencji.
Świadczy o tym, że dla różnych ludzi różne rzeczy są nie do przejścia. A konsekwencje to ma wszystko, więc co z tego?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:34:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.