Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-08, 19:49   #91
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

@Celestine - fajne te sukienki. Również optuję za mniejszym rozmiarem w przypadku 7, lepiej się układa. Odnośnie do 8, to po Twoim opisie myślałam, że będzie gorzej , a tu chyba ten dekolt jest największym problemem, rękawy by się może jakoś obroniły. 9/10 to na jakąś poważną uroczystość, a 11 - podobasz mi się w tym kolorze, w fasonie w sumie też, ale z profilu ta sukienka tak trochę podejrzanie odstaje - sama mam taką jedną, co potem padają podejrzenia o ciąże

Myślę, że zostawiłabym sobie na Twoim miejscu conajmniej jedną, nawet jeśli w 100% nie trafiają w Twój typ.

Edytowane przez SoftClassic
Czas edycji: 2020-06-08 o 19:52
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 20:21   #92
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tak samo Całe lata studenckie przechodziłam bez stanika. Teraz noszę, ale nie mam problemu, zeby wyjść bez, jeśli ubranie jest tego typu, że pasuje brak stanika. Przed 30., kiedy intensywnie testowałam różne style, próbowałam dekoltów, ale w każdym czułam się dziwacznie i urody mi one moim zdaniem nie dodają.
Ja chyba nawet niespecjalnie próbowałam... Po prostu jakoś podświadomie je omijałam
Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
@Celestine - fajne te sukienki. Również optuję za mniejszym rozmiarem w przypadku 7, lepiej się układa. Odnośnie do 8, to po Twoim opisie myślałam, że będzie gorzej , a tu chyba ten dekolt jest największym problemem, rękawy by się może jakoś obroniły. 9/10 to na jakąś poważną uroczystość, a 11 - podobasz mi się w tym kolorze, w fasonie w sumie też, ale z profilu ta sukienka tak trochę podejrzanie odstaje - sama mam taką jedną, co potem padają podejrzenia o ciąże

Myślę, że zostawiłabym sobie na Twoim miejscu conajmniej jedną, nawet jeśli w 100% nie trafiają w Twój typ.
Dzięki. Chyba zostawię tylko tę 7, bo może nie widać, ale te 9 i 10 ledwo zapięłam i mam wrażenie, że biust mi je rozsadza jak jeszcze trochę przytyję, to nie będą się do niczego nadawać. Waham się nad tą 11, ale w nią też ciężko mi było wejść. Mojej mamie podoba się 7, a 11 nie, to samo mówi przyjaciółka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 20:48   #93
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87915000]Przybyły kolejne sukienki...

7- podoba mi się, ale nie wiem, czy lepszy jest rozmiar 34, czy 36 Może doradzicie. 34 wydaje się jednak lepiej dopasowane w ramionach, ale 36 tez dobrze leży. Boję się, że 34 może się skurczyć w praniu czy coś.
Na modelce leży tak
https://m.zalando.fr/morgan-robe-pul...1c0n5-q11.html

8 - Bez komentarza Ale mimo wszystko wrzucam, może jednak da się coś powiedzieć odnośnie stylu.

9, 10- są do siebie podobne, niestety obie trochę za małe.

11 - nie jestem pewna, czy zatrzymać, czy odesłać. Trochę się musiałam nagimnastykować, żeby przeciągnąć ją przez ramiona, więc chyba jest odrobinę za mała. Styl to chyba SG, myślicie, że dobrze wyglądam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

7 - świetna. Wyglądasz w niej bardzo uroczo. Lepszy rozmiar 34.
8 - Nie, bardzo odbiera urok.
9 - Ładna, ale jednak lepiej Ci w krótszych i bardziej dopasowanych sukienkach.
10 - Ładnie. Dobrze Ci w tym kolorze.

Poza tą 8 wszystkie sukienki są super Najbardziej korzystna jest 7 według mnie.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 20:50   #94
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Celestine. Zostawiłabym tylko 7 na Twoim miejscu. 8 bardzo kiepsko, widać, że za szeroka jest w dekolcie i wygląda, jakby miała spaść z ramion. 9,10,11 zbyt nijakie i dekolt za duży.

Mam podobnie odnośnie dekoltów. Raczej unikam. Czuję się w nich źle. Bardzo często słyszę "masz taki ładny biust, powinnaś nosić większe dekolty, pasowałyby ci". No ale właśnie nie...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 21:41   #95
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Jak chodzi o dekolty, to u mnie jest odwrotnie - mam wrażenie, że większość rzeczy "blisko szyi" wygląda na mnie słabo - choć nie wszystko, bo bardziej zabudowane, koronkowe dekolty (tak jak np. ta bordowa sukienka z wesela), albo obcisłe, "niemasywne" golfy - wyglądają ok. Ale większość zabudowanych dekoltów wygląda na mnie jakoś ciężko (porównanie skórzanej kurtki zapiętej i rozpiętej).

I właśnie kwestia braku dekoltu odciągała mnie od typów gamine, bo teoretycznie wszystkie gamine wyglądają dobrze w zabudowanych górach.



Co do waszych "nowych zdobyczy" (jak dawno nie pisałam...tyle do nadrobienia:


Celestine - uwagi do następujących sukienek:
1. Wygląda nie najlepiej. Nie współgra z twarzą (jakkolwiek to brzmi) i wyglądasz w niej bardzo poważnie. Nie wiem czy jest na pewno "tak całkiem TR", bo ma dosyć ciężkawą (chyba) stójkę. Nie mierzyłam podobnych, ale jakoś wydaje mi się za bardzo zabudowana.

2.Podoba mi się :P Fajna sukienka, choć dekolt wydaje się trochę za duży.

3. Zupełnie nie pasuje. Wygląda jakby "zabierała" Ci talię. Wzór też wydaje mi się za duży.
4. Podoba mi się. Szczególnie "góra". Wyglądasz w niej na wysoką.

5. Poprawnie, ale bez "och"
6. W tej mi się bardzo podobasz. Dobrze Ci z taką stójką i odkrytymi ramionami. Materiał i wzór też Ci pasują.

7. Też bardzo dobrze. Kojarzy mi się z "czystymi" gaminami. Lepszy rozmiar 34.

8. Nope. Nie. Najgorzej :P Dekolt jest za duży, bufki zaburzają proporcje.

9. i 10. -poprawnie.
11. Jakoś nie pasuje mi to odcięcie w talii.



Martaakow - gratuluję odwagi :P Przez czas kwarantanny (do niedawna ;( ), nie musiałam chodzić do pracy i kusiło mnie, żeby zaszaleć z kolorem :P Niestety, moja praca raczej nie dopuszcza "szaleństwa", a wiem (taaa...przekonałam się o tym), że tak jasny kolor włosów sprawia, że coś, co miało się wypłukać po 3 myciach, trzyma się twardo przez rok. Kiedyś (jako nastolatka) zrobiłam sobie "wiśniową czerwień" szmponetką na 3-5 myć (czy coś takiego). Przechodziłam przez wszystkie odcienie czerwieni, spłowiałej, nierównomiernej rudości, kolor lodów Manhattan (jeśli ktoś je jeszcze pamięta), brzoskwiniowy, "kurczaka"... No tragedia.



SoftClassic - słabo wyglądają te przykrótkie spodnie. Podobają mi się za to te za długie, białe :P Wydaje mi się, że dobrze Ci w spodniach przydługich, z prostą nogawką.



Lojra - nie pamiętam czy ustosunkowałam się wcześniej :P Na pewno najgorzej wygląda ciemnozielona bluzka. Jakoś tak "zaokrągla" sylwetkę przez jej "dół". Podoba mi się pasiasta bluzka i "tygrysia", bordowa sukienka. T-shirt też ok. Nie potrafię się ustosunkować do bordowej spódnicy.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 22:31   #96
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Hmmm, czyli jestem jedyna, której sukienka nr 7 u Celestine nie porwała, może to jakieś osobiste preferencje mi zaburzają odbiór, nie wiem ale serio jakoś poważnie i tak statecznie w niej wyglądasz według mnie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niekoniecznie tylko dla DC, kontrastowe wstawki i kontrastowe mankiety czynią ją dobrą też dla G (a moim zdaniem ciuchy G sprawdzą się także także na FG i SG).
A oki, dzięki za wyjaśnienie

Hisoka dziękuję
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-08, 22:52   #97
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Hmmm, czyli jestem jedyna, której sukienka nr 7 u Celestine nie porwała, może to jakieś osobiste preferencje mi zaburzają odbiór, nie wiem ale serio jakoś poważnie i tak statecznie w niej wyglądasz według mnie
W sumie tak patrzę i w tej sukience mam najbardziej znudzone miny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-08, 22:58   #98
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87916275]Dzięki dziewczyny



W sumie tak patrzę i w tej sukience mam najbardziej znudzone miny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Haha może to dlatego

-------

Mam pytanie dla jakiego typu mogłaby być ta sukienka ze zdjęć? Ona jest wykonana z takiego sztywnego, trzymającego formę materiału, trochę przypomina w dotyku papier.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (37,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2144fd023ea54e0123bca6a60a537ca4f0b3956.jpg (47,9 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2020-06-09 o 18:04
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 09:06   #99
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Mam pytanie dla jakiego typu mogłaby być ta sukienka ze zdjęć? Ona jest wykonana z takiego sztywnego, trzymającego formę materiału, trochę przypomina w dotyku papier.
Chyba głównie dla SG. Głównie przez ten bardzo powszechny krój: lekko podwyższona talia, szeroka, krótka spódnica. Chociaż te kwiaty mogą być za duże dla SG.
Jakby była dłuższa, to mogłaby też ewentualnie dla innych softów (ale też nie dla wszystkich).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-06-10 o 09:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-12, 00:49   #100
RyszardL
Fotograf Ślubny Śląsk
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

bardzo ciekawy artyuł
RyszardL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-12, 20:46   #101
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dziewczyny wrzucialam nowe zdjęcia do albumu. Szara sukienka wydawała mi się SC jak zamawiałam teraz nie wiem. Spodnie szerokie i lejące oraz dzwony zgodnie z Waszymi sugestiami. Do tego bluzka z szerokim dekoltem to w teorii powinno być SD i granatowa długa sukienka tez wydaje mi się ze jest pod SD. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Szczególnie mnie kusi bluzka w paski i może te dzwony?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-12, 21:16   #102
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucialam nowe zdjęcia do albumu. Szara sukienka wydawała mi się SC jak zamawiałam teraz nie wiem. Spodnie szerokie i lejące oraz dzwony zgodnie z Waszymi sugestiami. Do tego bluzka z szerokim dekoltem to w teorii powinno być SD i granatowa długa sukienka tez wydaje mi się ze jest pod SD. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Szczególnie mnie kusi bluzka w paski i może te dzwony?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bluzka w paski i dzwony są bardzo fajne Super wyglada to połączenie (lepiej bluzka wpuszczona). Z tymi lejącymi spodniami też jest dobrze, ale tu już koniecznie z wpuszczoną bluzka.
W tej wiązanej bluzce jakoś nie pasuje mi to wiazanie, ale dekolt i materiał wydaje się w porządku.
Granatowa długa sukienka jest super. Pasuje dekolt, podkreślona talia i ogólnie kroj.
Długa różowa sukienka tez bardzo fajnie leży. Fajnie wygląda ten zebrany materiał w talii.
Szara sukienka z dużym dekoltem na nie. Za duży wydaje się ten dekolt i nie grają mi z tobą te falbanki i to wiazanie (po raz kolejny). Krotka sukienka bez dekoltu też mi się nie podoba, wygląda na za kusą i taką szeroka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-12, 21:46   #103
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucialam nowe zdjęcia do albumu. Szara sukienka wydawała mi się SC jak zamawiałam teraz nie wiem. Spodnie szerokie i lejące oraz dzwony zgodnie z Waszymi sugestiami. Do tego bluzka z szerokim dekoltem to w teorii powinno być SD i granatowa długa sukienka tez wydaje mi się ze jest pod SD. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Szczególnie mnie kusi bluzka w paski i może te dzwony?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bluzka w paski super, dzwony bardzo fajnie na Tobie leżą, te szerokie spodnie także. Ciemna sukienka tez jest swietna. To 4 najlepsze moim zdaniem.
Ceglasta sukienka wygląda dobrze, bluzka wiązana na dole też.
Nie podoba mi się ta kusa sukienka ani ta jasna z falbankami, wydaje mi się zbyt delikatna dla Ciebie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 09:20   #104
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Zgadzam się z tym, co napisały dziewczyny. Najbardziej podoba mi się bluzka w paski wpuszczona do środka + szerokie spodnie. Czarna sukienka na końcu i ta ceglasta też ładne!
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 11:16   #105
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucialam nowe zdjęcia do albumu. Szara sukienka wydawała mi się SC jak zamawiałam teraz nie wiem. Spodnie szerokie i lejące oraz dzwony zgodnie z Waszymi sugestiami. Do tego bluzka z szerokim dekoltem to w teorii powinno być SD i granatowa długa sukienka tez wydaje mi się ze jest pod SD. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Szczególnie mnie kusi bluzka w paski i może te dzwony?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super wyglądasz w dzwonach! Te szerokie spodnie też są fajne, zwłaszcza z wiązaną bluzką. Bluzka w paski wygląda według mnie tylko dobrze gdy jest wpuszczona w spodnie, ale i tak moim zdaniem lepiej wygląda ta wiązana bluzka.
A spróbuj może z bluzką o takim fasonie jak ta w paski z odkrytymi ramionami, ale w innym wzorze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2020-06-13 o 11:18
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 11:23   #106
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Mega udane zakupy. Opròcz "kusej" sukienki oraz jasnoszarej wszystko do Ciebie bardzo pasuje.

Pomimo nietypowej dla SD, delikatnej twarzy, myślę, ze to jednak Twòj typ. Potrzebujesz rzeczy z pazurem 😉.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 11:57   #107
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Mega udane zakupy. Opròcz "kusej" sukienki oraz jasnoszarej wszystko do Ciebie bardzo pasuje.

Pomimo nietypowej dla SD, delikatnej twarzy, myślę, ze to jednak Twòj typ. Potrzebujesz rzeczy z pazurem 😉.
Też tak sądzę Nie wydaje mi się, żeby był sens testowania jeszcze jakiegoś innego typu. Moim zdaniem Greta właściwie wytypowała Silver.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 14:04   #108
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Czyli jednak Greta miała rację ale plus jest taki, że zatoczyłaś pełne koło i pewnie jesteś teraz bardziej świadoma tego w czym ci dobrze, a w czym źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 14:09   #109
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też tak sądzę Nie wydaje mi się, żeby był sens testowania jeszcze jakiegoś innego typu. Moim zdaniem Greta właściwie wytypowała Silver.

Dzięki dziewczyny za wszystkie Wasze wypowiedzi. Zgadzam się z Wami w 100%. Bluzki zdecydowanie lepiej do środka, ale chciałam wrzucić zdjęcia i takie i takie dla porównania.



Tak, po tych wszystkich przymiarkach przez ostatnie pół roku to po raz pierwszy zakładałam ubrania i czułam się w nich dobrze.



Kusa granatowa sukienka jest moja, ale chciałam zdecydować czy spakować ją do oddania. Moja chrześnica jest już w tym wieku, że razem z siostrą mogą nosić ubrania "po mnie" więc zdecydowałam, że im zawiozę niedługo sporą pakę.


Szara tak jak pisałam wydawała mi się pod SC, ale nie podoba mi się jak w niej wyglądam.



@Lojra poszukam czegoś w podobnym kroju ale bez pasków.


@Celestine_M wydaje mi się że ta wiązana bluzka nie jest do mnie dopasowana właściwie. Choć sam koncept jest chyba pasujący to muszę jeszcze poszukać.



@SoftClassic wygląda na to, że będziemy się wymieniać linkami do ubrań
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 14:24   #110
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

SD to jabłko albo pełna klepsydra. Silver nie jest ani jednym ani drugim. Moim zdaniem, to raczej FG z kierunkiem na SD. Zresztą styl FG jest mocno eklektyczny i też potrzebuje ostrości i wyrazistości.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 14:40   #111
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87926350]SD to jabłko albo pełna klepsydra. Silver nie jest ani jednym ani drugim. Moim zdaniem, to raczej FG z kierunkiem na SD. Zresztą styl FG jest mocno eklektyczny i też potrzebuje ostrości i wyrazistości.[/QUOTE]


Ale czy FG nie powinien dobrze wyglądać w mini? Raczej ta długość w moim wykonaniu nie zachwyca zbiorowo. Mierzyłam tez sukienki dla FG i szału nie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 14:44   #112
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Ale czy FG nie powinien dobrze wyglądać w mini? Raczej ta długość w moim wykonaniu nie zachwyca zbiorowo. Mierzyłam tez sukienki dla FG i szału nie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jednym FG będzie pasować, innym nie.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 16:14   #113
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Hmm, jakoś nie widzę Silver_lining jako FG. Może czysty D? Ze strony Grety "(prostokąt lub rożek) oraz o mocnych, wyrazistych rysach twarzy".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 16:59   #114
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87926350]SD to jabłko albo pełna klepsydra. Silver nie jest ani jednym ani drugim. Moim zdaniem, to raczej FG z kierunkiem na SD. Zresztą styl FG jest mocno eklektyczny i też potrzebuje ostrości i wyrazistości.[/QUOTE]

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87926499]Hmm, jakoś nie widzę Silver_lining jako FG. Może czysty D? Ze strony Grety "(prostokąt lub rożek) oraz o mocnych, wyrazistych rysach twarzy".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jestem zdania, że pasujące ubrania grają decydującą rolę a Silver ubrania SD pasują, zaś FG nie. Lisa Kudrow czy Alexa Chung też nie są klepsydrami ani egzotycznymi pięknościami.


[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87926379]Jednym FG będzie pasować, innym nie.[/QUOTE]


Mnie się wydaje, że jednak każdej, nawet jak nie ma nóg o świetnym kształcie. To jest po prostu esencją tego stylu, a w takiej kiecce jak te bodycony Jaded żaden inny typ by nie mógł dobrze wyglądać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 17:37   #115
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87926499]Hmm, jakoś nie widzę Silver_lining jako FG. Może czysty D? Ze strony Grety "(prostokąt lub rożek) oraz o mocnych, wyrazistych rysach twarzy".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Czyste D tym bardziej nie biorę pod uwagę. U Silver widać całkiem dużo yinu na twarzy, duże oczy, dosyć miękki nos (rzecz niedopuszczalna u typów dramatycznych), miękkie policzki. Sylwetka jest delikatnie androgeniczna, ale w innym sposób niż u D czy SD. Widać domieszkę cech Natural (kształt ramion).
Chimay, no nie wiem, ja Lady Gagi nie widzę w mini, nóg ona nie ma właśnie zbyt zgrabnych, rzekłabym, że wręcz toporne, a z twarzy to bardzo typowe FG:
https://pl.pinterest.com/pin/726346246132932081/

FG jest także moja siostrzenica (z twarzy wręcz wypisz-wymaluj), szerokie ramiona, dłonie duże i szerokie, no i nogi też ma zbyt masywne i ciężkie na fason mini. Tu akurat Greta ma rację, że to mocno zróżnicowany typ.
Silver jest mocno Królewska z tego, co pamiętam, więc wiele elementów stylu SD będzie do niej pasować. Ale już makijaż glamour a'la SD, w tym już jej nie widzę zupełnie.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2020-06-13 o 17:52
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 17:50   #116
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Silver, nie będę powtarzać za dziewczynami, bo właściwie to się zgadzam że wszystkim. Powiem tylko, że nie sądziłam, że można wyglądać tak dobrze w dzwonach


Ja wrzuciłam zdjęcie w spódnicy midi.
Bardzo lubię takie spódnice i mam kilka podobnych w szafie. Pewnie w mini lepiej, ale co sądzicie o takim kroju midi i SG?
Dla kogo właściwie jest taka spódnica? SC?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 17:54   #117
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Ja po ostatnich fotkach nie mam wątpliwości. Może teoria swoje, ale dziewczyna wygląda zjawiskowo w tym stylu.

Jeśli zaś chodzi o FG, to też tu tego nie widzę - Silver nie posiada uroku ekstrawagantki, buntowniczki itp. , na mnie robi wrażenie osoby o raczej posągowej urodzie, dla której jednak klasyka i naturalowy look są zbyt skromne i nijakie. Bezsprzecznie potrzebna jest kropla drapieżności, ale nie takiego huraganu, na jaki mogą sobie pozwolić FG.


@Silver, no właśnie miałam pytać skąd spodnie , choć nadal niczego nie jestem pewna, bo w moim przypadku to by dopiero był odchył od wytycznych dla SD... Ale nie mam pojęcia, w jaki jeszcze inny typ niby mogłabym się wstrzelić.
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 17:58   #118
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Ja po ostatnich fotkach nie mam wątpliwości. Może teoria swoje, ale dziewczyna wygląda zjawiskowo w tym stylu.

Jeśli zaś chodzi o FG, to też tu tego nie widzę - Silver nie posiada uroku ekstrawagantki, buntowniczki itp. , na mnie robi wrażenie osoby o raczej posągowej urodzie, dla której jednak klasyka i naturalowy look są zbyt skromne i nijakie. Bezsprzecznie potrzebna jest kropla drapieżności, ale nie takiego huraganu, na jaki mogą sobie pozwolić FG.
Tak samo widzę Silver, jej uroda wydaje mi się raczej klasyczna, owszem z dużą dawka yinu, ale i z nutką pazura. Ale jakoś z gaminami mi się zupełnie nie kojarzy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Martaakow, jestem na nie, jeśli chodzi o tę spódnice. Ona jest chyba naturalowa? Jakoś niedbale na tobie wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 17:59   #119
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Ja po ostatnich fotkach nie mam wątpliwości. Może teoria swoje, ale dziewczyna wygląda zjawiskowo w tym stylu.

Jeśli zaś chodzi o FG, to też tu tego nie widzę - Silver nie posiada uroku ekstrawagantki, buntowniczki itp. , na mnie robi wrażenie osoby o raczej posągowej urodzie, dla której jednak klasyka i naturalowy look są zbyt skromne i nijakie. Bezsprzecznie potrzebna jest kropla drapieżności, ale nie takiego huraganu, na jaki mogą sobie pozwolić FG.


@Silver, no właśnie miałam pytać skąd spodnie , choć nadal niczego nie jestem pewna, bo w moim przypadku to by dopiero był odchył od wytycznych dla SD... Ale nie mam pojęcia, w jaki jeszcze inny typ niby mogłabym się wstrzelić.
No ale nie każda FG lubi bądź chce być ekstrawagancka czy drapieżna. To duże uproszczenie, czy raczej stereotyp dot. tego typu. Taka Audrey np. też była FG, a gdzie tam jej aurą do Lady Gagi czy Madonny.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-13, 18:02   #120
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87926620]No ale nie każda FG lubi bądź chce być ekstrawagancka czy drapieżna. To duże uproszczenie, czy raczej stereotyp dot. tego typu. Taka Audrey np. też była FG, a gdzie tam jej aurą do Lady Gagi czy Madonny.[/QUOTE]Ale Audrey kojarzy się z takim psotnym chochlikiem, buntowniczką. Silver dla mnie w ogóle nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.