Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-16, 08:59   #151
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
@marta @chimay - świetnie Wam w tych gamiowych kołnierzykach...

@silver - na podstawie ostatnich zdjęć trudno stwierdzić, czy pasowałoby bardziej jakieś cięcie sylwetki, bo ciężko porównać stylizacje ze spodniami np. z suknią wieczorową.

Ale spróbowałam sobie wyobrazić, że np. ta granatowa sukienka ma np. białą górę, ciemny dół i do tego pasek w jeszcze innym kolorze (szkoda, że nie potrafię takiej symulacji zrobić w fotoszopie). Wydaje mi się, że takie cięcie nie posłużyłoby Twojej sylwetce. Ale oczywiście przymiarka czegoś w tym stylu byłaby z pewnością bardziej miarodajna.

Masz rację, ciężko to porównywać. Dzięki za próby


Wrzuciłam do albumu zdjęcia spodnia+bluzka w ciemnym i jasnym wydaniu oraz miksy czyli raz ciemna góra a raz dół. Mnie się wydaje, że mam faworyta ale jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.


Wstawiłam też zdjęcia w koszuli, zazwyczaj noszę ją do ciemnych spodni, ale nie miałam już rano czasu się przebierać tyle razy. Tak jak jest najmocniej rozpięta zwykle noszę. Zapięłam też ją całkowicie i z ostatnim guziczkiem rozpiętym tylko dla porównania.



Wrzuciałam też zdjęcia w bluzce z dekoltem V. U Mart się wczoraj przyczepiłam obniżonych ramion w bluzce w paski i zaczęłam się zastanawiać jak ta bluzka w palemki pasuje do mnie.
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 11:16   #152
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Masz rację, ciężko to porównywać. Dzięki za próby


Wrzuciłam do albumu zdjęcia spodnia+bluzka w ciemnym i jasnym wydaniu oraz miksy czyli raz ciemna góra a raz dół. Mnie się wydaje, że mam faworyta ale jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.


Wstawiłam też zdjęcia w koszuli, zazwyczaj noszę ją do ciemnych spodni, ale nie miałam już rano czasu się przebierać tyle razy. Tak jak jest najmocniej rozpięta zwykle noszę. Zapięłam też ją całkowicie i z ostatnim guziczkiem rozpiętym tylko dla porównania.



Wrzuciałam też zdjęcia w bluzce z dekoltem V. U Mart się wczoraj przyczepiłam obniżonych ramion w bluzce w paski i zaczęłam się zastanawiać jak ta bluzka w palemki pasuje do mnie.
Mój faworyt to ciemna bluzka z opuszczonymi ramionami i jasne spodnie. W ogóle super na tobie wyglądają te spodnie. Biała bluzka wydaje się trochę za delikatna dla ciebie, ale lepiej z jasnymi spodniami. Cały czarny zestaw jest chyba odrobinę za ciemny na ciebie, ale wygląda to fajnie, bo i spodnie, i bluzka bardzo dobrze na tobie leżą.
Ja bym powiedziała, że służą ci dwa różne kolory, ale nie bardzo mocny kontrast jak czerń i biel, tylko mniej kontrastowe kolory. I lepiej, jak ciemniejsza jest góra.

Z koszul bardzo podoba mi się ta w palemki. Pasuje ci taki dekolt, a obniżonych ramion nawet w pierwszym momencie nie zauważyłam. Może tak to wygląda, a może na zdjęciu tak wyszło. Ta w czerwone kwiatki też jest fajna, najlepiej chyba najmocniej rozpięta. Obie wyglądają super z tymi spodniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-06-16 o 11:18
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:39   #153
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu zdjęcia spodnia+bluzka w ciemnym i jasnym wydaniu oraz miksy czyli raz ciemna góra a raz dół. Mnie się wydaje, że mam faworyta ale jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.
Ktory jest Twoim faworytem?

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Wstawiłam też zdjęcia w koszuli, zazwyczaj noszę ją do ciemnych spodni, ale nie miałam już rano czasu się przebierać tyle razy. Tak jak jest najmocniej rozpięta zwykle noszę. Zapięłam też ją całkowicie i z ostatnim guziczkiem rozpiętym tylko dla porównania.
Podoba mi sie najmocniej rozpieta. Jakbys chciala jeszcze testowac grupe G, to mozesz probowac koszul czy bluzek koszulowych z kontrastowymi kolnierzykami (tylko niekoniecznie okraglych, bo te sa dla SG) vs rozpiete z wiekszym dekoltem. Dekolty sa niegaminowe, a polecane SD.


Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Wrzuciałam też zdjęcia w bluzce z dekoltem V. U Mart się wczoraj przyczepiłam obniżonych ramion w bluzce w paski i zaczęłam się zastanawiać jak ta bluzka w palemki pasuje do mnie.
Podoba mi sie ta bluzka. Podoba mi sie tez caly czarny zestaw i czarna bluzka + jasne spodnie. Nie potrafie jednak ocenic, czy wole jedokolorowy outfit czy kontrastowy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 15:52   #154
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ktory jest Twoim faworytem?



Podoba mi sie najmocniej rozpieta. Jakbys chciala jeszcze testowac grupe G, to mozesz probowac koszul czy bluzek koszulowych z kontrastowymi kolnierzykami (tylko niekoniecznie okraglych, bo te sa dla SG) vs rozpiete z wiekszym dekoltem. Dekolty sa niegaminowe, a polecane SD.




Podoba mi sie ta bluzka. Podoba mi sie tez caly czarny zestaw i czarna bluzka + jasne spodnie. Nie potrafie jednak ocenic, czy wole jedokolorowy outfit czy kontrastowy.

No właśnie rano wydawało mi się że wiem. Na pewno nie podoba mi się czarny dol i biała góra, ale tu nie jestem pewna czy to nie kwestia za dużego kontrastu (mało że czarne z biały to tez spodnie są sztywne i zachowują formę a tego t-sportu coraz bardziej nie lubię jak patrzę na zdjęcia. W lustrze podobało mi się całe na czarno. Ale na zdjęciach podoba mi się chyba bardziej jasna wersja. Ciemna góra i jasny dół też mi się podoba. Mam wrażenie, że ani monochromatyczny zestaw ani color blocking mi aktywnie nie szkodzi. Co nie pomaga bo SD powinien wyglądać znacznie lepiej w pierwszym a FG w drugim i wzajemnie powinny unikać.

Ja bym jeszcze pomierzylam FG. Bo o ile do tej pory tylko przymiarki SD sprawiły mi przyjemność. To widzę ten efekt postarzania który zauważa Maggie. Choć on może być związany też z doborem kolorów. Bo jak zakładam nawet t-shirty zwykle kupione pod DW zgodnie z diagnoza Grety to też wydaje mi się że wygląda to matronowato.

Jeszcze chodzi mi po głowie zrobienie testu makijażom dodatkowo. Tylko nie do końca wiem czym miałby być taki idealny makijaż dla SD - w sensie jak daleko posunięty. Tym bardziej że jak do tej pory każdy wieczorowy makijaż jako miałam zrobiony na jakaś okazje na zdjęciach był ledwie widoczny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 16:57   #155
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Jeszcze chodzi mi po głowie zrobienie testu makijażom dodatkowo. Tylko nie do końca wiem czym miałby być taki idealny makijaż dla SD - w sensie jak daleko posunięty. Tym bardziej że jak do tej pory każdy wieczorowy makijaż jako miałam zrobiony na jakaś okazje na zdjęciach był ledwie widoczny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobry test na SD to sprawdzenie, czy ostre, dramatyczne kreski eyelinerem oraz sztuczne rzęsy wyglądają normalnie. Ogólnie czy wyrazisty makijaż wieczorowy powinien wyglądać dobrze.
Modelowe FG wg. Grety też powinny sobie poradzić z kreską i doklejanymi rzęsami. Mniej modelowe powinny postawić na smokey.
Tak sobie wróżę z fusów, że kolorystyka odpowiednia dla SD powinna być cięższa, bardziej stłumiona, a dla FG lżejsza, żywsza. Przekładając to na język analizy kolorystycznej, FG o zgaszonym typie urody lepiej będzie wyglądało w błyszczyku w odpowiednim kolorze, niż w matowej szmince. Pełny, matowy kolor lepiej się sprawdzi u SD.
Kolory DW wyglądają właśnie matronowato na tych osobach, którym nie pasują.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2020-06-16 o 17:08
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 17:35   #156
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Silver, to może jeszcze probuj coś FG. Chociaż ja nie zauważyłam, żeby ostatnie stylowki cię postarzały, wg mnie były bardzo udane.

Mnie jeszcze zastanowiło to zapięcie pod szyja lub jego brak i wrzuciłam czarną sukienkę, która zazwyczaj noszę rozpiętą, ale chyba jednak lepiej wygląda zapięta. Wrzuciłam też kombinezon z dekoltem i wiązaniem w talii, dzisiaj w nim wychodzę na miasto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 17:41   #157
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87933281]S
Mnie jeszcze zastanowiło to zapięcie pod szyja lub jego brak i wrzuciłam czarną sukienkę, która zazwyczaj noszę rozpiętą, ale chyba jednak lepiej wygląda zapięta. Wrzuciłam też kombinezon z dekoltem i wiązaniem w talii, dzisiaj w nim wychodzę na miasto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Super Ci w tej kiecce i rzeczywiscie lepiej zapieta. Na Twoim miejscu spokojnie uznalabym siebie za FG
Kombinezon calkiem fajny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 17:48   #158
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87933281]Silver, to może jeszcze probuj coś FG. Chociaż ja nie zauważyłam, żeby ostatnie stylowki cię postarzały, wg mnie były bardzo udane.

Mnie jeszcze zastanowiło to zapięcie pod szyja lub jego brak i wrzuciłam czarną sukienkę, która zazwyczaj noszę rozpiętą, ale chyba jednak lepiej wygląda zapięta. Wrzuciłam też kombinezon z dekoltem i wiązaniem w talii, dzisiaj w nim wychodzę na miasto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Celestine sukienka jest super. I u Ciebie koniecznie zapięta. Mamy z tym zapinaniem dokładnie odwrotnie.

Niby FG to ma być bardzo zróżnicowany typ. Ale ja nie widzę u siebie podobieństwa ani do Ciebie ani do Chimay w tym jak się prezentuje w podobnych ubraniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 17:55   #159
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Super Ci w tej kiecce i rzeczywiscie lepiej zapieta. Na Twoim miejscu spokojnie uznalabym siebie za FG
Kombinezon calkiem fajny.

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Celestine sukienka jest super. I u Ciebie koniecznie zapięta. Mamy z tym zapinaniem dokładnie odwrotnie.

Niby FG to ma być bardzo zróżnicowany typ. Ale ja nie widzę u siebie podobieństwa ani do Ciebie ani do Chimay w tym jak się prezentuje w podobnych ubraniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję Poluję jeszcze na coś typowo FG, żeby być pewną. Może w końcu uda mi się kupić jakąś typowo FG kieckę.

Silver, ja też u ciebie nie widzę tego podobieństwa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 17:57   #160
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Celestine sukienka jest super. I u Ciebie koniecznie zapięta. Mamy z tym zapinaniem dokładnie odwrotnie.

Niby FG to ma być bardzo zróżnicowany typ. Ale ja nie widzę u siebie podobieństwa ani do Ciebie ani do Chimay w tym jak się prezentuje w podobnych ubraniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No bo jest. Przecież przykładowe twarze FG pokazane na stronie bardzo się od siebie różnią.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-16, 18:07   #161
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87933329]No bo jest. Przecież przykładowe twarze FG pokazane na stronie bardzo się od siebie różnią.[/QUOTE]


Bardziej miałam na myśli jak dziewczyny wyglądają w zapiętych kołnierzykach, mini, geometrycznych ubraniach, golfach czy kombinezonach. Niż podobieństwo z twarzy.
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 11:08   #162
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Silver, mnie się podobasz w zestawieniach z mniejszym kontrastem, chociaż może tu też na niekorzyść działać czysta biel i czysta czerń. Może lepsze by były inne kolory. W pierwszym momencie spodobała mi się ta czarna bluzka z opadającymi ramionami, ale po porównaniu z innymi zdjęciami stwierdzam, że wcale jednak nie leży tak dobrze i sprawia, że robisz się barczysta, mimo że jesteś w rzeczywistości dość drobna.
Podoba mi się bluzka w palemki.


Ja wrzuciłam kolejne midi, tym razem sukienka. Zostawić? Jakoś mi się bardzo spodobała, ale potrzebuję obiektywnej oceny. Wiem, że guziki się delikatnie rozchodzą, ale ta sukienka jest rozciągliwa i bym zszyła listwę, zostawiając niejako imitacje zapięcia.
Bluzka w paski chyba odpada kolorystycznie? To kolory dla zimy, wiosny?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 11:17   #163
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Silver, mnie się podobasz w zestawieniach z mniejszym kontrastem, chociaż może tu też na niekorzyść działać czysta biel i czysta czerń. Może lepsze by były inne kolory. W pierwszym momencie spodobała mi się ta czarna bluzka z opadającymi ramionami, ale po porównaniu z innymi zdjęciami stwierdzam, że wcale jednak nie leży tak dobrze i sprawia, że robisz się barczysta, mimo że jesteś w rzeczywistości dość drobna.
Podoba mi się bluzka w palemki.


Ja wrzuciłam kolejne midi, tym razem sukienka. Zostawić? Jakoś mi się bardzo spodobała, ale potrzebuję obiektywnej oceny. Wiem, że guziki się delikatnie rozchodzą, ale ta sukienka jest rozciągliwa i bym zszyła listwę, zostawiając niejako imitacje zapięcia.
Bluzka w paski chyba odpada kolorystycznie? To kolory dla zimy, wiosny?

Bluzka w paski to faktycznie raczej dla kontrastowego typu kolorystycznego.

Jeśli chodzi o sukienkę to mnie się w niej podobasz. Trochę się zastanawiałam czy nie mogłaby być odrobine krótsza. Ale w sumie nie wiem czy to konieczne. Zebranie rękawów jest bardzo SG i po raz kolejny Ci świetnie pasuje.

A co do tego mojego dzielenia lub nie dzielenia sylwetki to tel patrzę na te zdjęcia i myśle, że eksperyment muszę powtórzyć w innych kolorach.

W tej analizie sylwetki i kolorów nic nie jest proste wydawałoby się ze to na dwóch zdjęciach powinno być ewidentne czy komuś lepiej z dzieleniem sylwetki czy bez. A jednak okazuje się ze potem kolor, krój ubrań, wszystko ma taki wpływ na ogólny odbiór że w sumie ciężko coś powiedzieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 11:26   #164
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Martaakow, sukienka jest fajna, ale faktycznie lepiej wyglądałaby trochę krótsza. Kolory na drugim zdjęciu zdecydowanie za mocne, chyba dla czystej zimy.

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
W tej analizie sylwetki i kolorów nic nie jest proste wydawałoby się ze to na dwóch zdjęciach powinno być ewidentne czy komuś lepiej z dzieleniem sylwetki czy bez. A jednak okazuje się ze potem kolor, krój ubrań, wszystko ma taki wpływ na ogólny odbiór że w sumie ciężko coś powiedzieć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 14:00   #165
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Bluzka w paski to faktycznie raczej dla kontrastowego typu kolorystycznego.

Jeśli chodzi o sukienkę to mnie się w niej podobasz. Trochę się zastanawiałam czy nie mogłaby być odrobine krótsza. Ale w sumie nie wiem czy to konieczne. Zebranie rękawów jest bardzo SG i po raz kolejny Ci świetnie pasuje.

A co do tego mojego dzielenia lub nie dzielenia sylwetki to tel patrzę na te zdjęcia i myśle, że eksperyment muszę powtórzyć w innych kolorach.

W tej analizie sylwetki i kolorów nic nie jest proste wydawałoby się ze to na dwóch zdjęciach powinno być ewidentne czy komuś lepiej z dzieleniem sylwetki czy bez. A jednak okazuje się ze potem kolor, krój ubrań, wszystko ma taki wpływ na ogólny odbiór że w sumie ciężko coś powiedzieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87934971]Martaakow, sukienka jest fajna, ale faktycznie lepiej wyglądałaby trochę krótsza. Kolory na drugim zdjęciu zdecydowanie za mocne, chyba dla czystej zimy.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki, bluzka idzie do zwrotu. Też uważam, że te kolory są zupełnie nie moje.

A co do sukienki - może i krótsza byłaby lepsza, ale ciężko mi to sprawdzić. Wąską albo sztywną idzie podpiąć, ale taką tiulową to nie za bardzo, a mi szkoda trochę sukienki, gdyby się okazało, że po skróceniu straciła cały swój urok.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 14:11   #166
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dziewczyny, będę dopiero wieczorem, ale wrzuciłam do albumu kilka impresji o tematyce zwierzęcej:
1) Pantera - bluzka
2)Zebra - bluzka
3)Motyw piórek - sukienka (niestety za krótka, ale chodzi o motyw)
4)Pantera - sukienka z paskiem
5) Pantera - ta sama, tylko bez paska


Chodzi mi bardziej o wzory, bo pisałam, że kusiła mnie ta pantera, aż skusiła... Nie chcę pisać swojego zdana na razie, bo nie chcę Wam niczego sugerować. Odezwę się wieczorem i odniosę się do waszych zdjęć, teraz muszę uciekać
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 14:27   #167
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dzięki, bluzka idzie do zwrotu. Też uważam, że te kolory są zupełnie nie moje.

A co do sukienki - może i krótsza byłaby lepsza, ale ciężko mi to sprawdzić. Wąską albo sztywną idzie podpiąć, ale taką tiulową to nie za bardzo, a mi szkoda trochę sukienki, gdyby się okazało, że po skróceniu straciła cały swój urok.

Mnie się ona podoba też tak jak jest i to takie moje gdybanie z tą długością. Wiem że podpięcie takiego materiału po pierwsze jest strasznie trudne a po drugie da dziwny efekt sterczenia jak będzie podwójny.

Moja propozycja jest taka, żebyś ja zostawiła i jeśli kiedyś już dojdziesz do wniosku ze krótsza będzie lepsza na pewno (po innych przymiarkach) to dopiero wtedy mogłabyś przejść do drastycznych środków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będę dopiero wieczorem, ale wrzuciłam do albumu kilka impresji o tematyce zwierzęcej:
1) Pantera - bluzka
2)Zebra - bluzka
3)Motyw piórek - sukienka (niestety za krótka, ale chodzi o motyw)
4)Pantera - sukienka z paskiem
5) Pantera - ta sama, tylko bez paska


Chodzi mi bardziej o wzory, bo pisałam, że kusiła mnie ta pantera, aż skusiła... Nie chcę pisać swojego zdana na razie, bo nie chcę Wam niczego sugerować. Odezwę się wieczorem i odniosę się do waszych zdjęć, teraz muszę uciekać

1 - bardzo do Ciebie pasuje ten wzór, cała stylizacja moim zdaniem udana

2 - zebra jakoś nie i przeszkadza mi tu też wyłożenie bluzki na wierzch ale poprzedni fason jakoś tez bardziej pasował

3 - piórka są ciekawe, mogę sobie Ciebie wyobrazić w innej sukience z tego materiału. Choć te połacie beżu mogłyby być mniejsze lub w mniej kontrastującymi kolorze. Niebieski pięknie wyciąga kolor Twoich oczu. Już od jakiegoś czasu obserwuje u Ciebie ten efekt i chyba zawsze się to sprawdza.

4 - panterka sukienki na nie. Jest zbyt pstrokata i lśniąca. I ja Cię chyba lepiej odbieram w chłodniejszych kolorach (nie jesteś przypadkiem ciemna zimą?) Sukienka fajna w kroju, dobrze wyglada z paskiem. Może nawet mógłby być szerszy i miękki - tak jak w zaleceniach dla SD.

Tak podsumowując tą panterkę to pierwsza jest bardzo na tak. Ma pasujące dla Ciebie kolory, wielkość i gęstość cętek. Ta z sukienki zdecydowanie na nie, wygląda na Tobie „tanio” jak dla mnie. I to chyba jest duża wina połysku w tym.

Bardziej mi się podobasz we wzorach które nie maja w sobie dużych połaci mocno kontrastujących ze sobą ciemnych i jasnych kolorów. Jeśli te wzory są zbyt kontrastowe to zaczynasz w nich ginąć lub robią się wulgarne(?).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 14:32   #168
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będę dopiero wieczorem, ale wrzuciłam do albumu kilka impresji o tematyce zwierzęcej:
1) Pantera - bluzka
2)Zebra - bluzka
3)Motyw piórek - sukienka (niestety za krótka, ale chodzi o motyw)
4)Pantera - sukienka z paskiem
5) Pantera - ta sama, tylko bez paska


Chodzi mi bardziej o wzory, bo pisałam, że kusiła mnie ta pantera, aż skusiła... Nie chcę pisać swojego zdana na razie, bo nie chcę Wam niczego sugerować. Odezwę się wieczorem i odniosę się do waszych zdjęć, teraz muszę uciekać
Podobają mi się.
Bluzka w panterę jest fajna i bardzo dobrze wygląda z tą spódnicą.
Ta z zebra podoba mi się najmniej. Jakoś nie pasuje ten wzór i taki rozłożony kołnierzyk.
Sukienka z piórkami - fajnie leży, ale ten wzór jednak trochę przytłacza, za dużo się dzieje na tej sukience.
Sukienka w panterkę super, lepiej z paskiem.
Ogólnie wydaje mi się, że nie szkodzi ci ta pantera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 15:06   #169
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

hej kiedyś trochę interesowałam się tematem analizy kolorystycznej i typów Kibbe, stanęło na Deep Autumn i Soft Dramatic intensywnie myślę nad jakąś zmianą wizerunkową, oczywiście w granicach estetyki, która zawsze mi się podobała - mroczne, trochę witchy, alternatywne outfity. Zastanawiam się nad czymś w stylu dark boho, chociaż wg. Kibbe, boho dla soft dramatic absolutnie odpada
przeglądałam sobie różne propozycje outfitów dla SD i nie podobało mi się tam kompletnie nic w ogóle większość to są jakieś eleganckie suknie balowe, albo drapowane ciuchy kojarzące mi się raczej z paniami w średnim wieku.
są jakieś uniwersalne kroje ubrań dla SD, które można zaanektować do różnych styli, żeby wyglądało dobrze i ładnie grało z sylwetką?
zastanawiam się też nad makijażem, ale czegokolwiek bym nie spróbowała to zawsze najlepiej wyglądają czarne kreski, dość małe pole manewru.
natalcia250 jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 15:34   #170
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
hej kiedyś trochę interesowałam się tematem analizy kolorystycznej i typów Kibbe, stanęło na Deep Autumn i Soft Dramatic intensywnie myślę nad jakąś zmianą wizerunkową, oczywiście w granicach estetyki, która zawsze mi się podobała - mroczne, trochę witchy, alternatywne outfity. Zastanawiam się nad czymś w stylu dark boho, chociaż wg. Kibbe, boho dla soft dramatic absolutnie odpada
przeglądałam sobie różne propozycje outfitów dla SD i nie podobało mi się tam kompletnie nic w ogóle większość to są jakieś eleganckie suknie balowe, albo drapowane ciuchy kojarzące mi się raczej z paniami w średnim wieku.
są jakieś uniwersalne kroje ubrań dla SD, które można zaanektować do różnych styli, żeby wyglądało dobrze i ładnie grało z sylwetką?
zastanawiam się też nad makijażem, ale czegokolwiek bym nie spróbowała to zawsze najlepiej wyglądają czarne kreski, dość małe pole manewru.
Co do makijażu, to co powiesz na to:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490694651/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490694637/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311489277252/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490748172/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311489276983/
Wersja bardziej dzienna:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490331991/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490331695/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490748163/
Co do typu Kibbe, to faktycznie SD może mieć problem ze zwykłymi, dziennymi strojami, jako że to jest typ, który potrzebuje dość dużej strojności. Ale coś takiego wydaje mi się dobrą opcją:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490183444/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490259083/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311489730648/
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 20:14   #171
Aggie_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Masz na myśli typ kolorystyczny, Kibbe czy oba? Zdjęcia możesz dodawać tu w wątku albo do zamkniętego albumu, zależy którą opcję wolisz.
Oba podpowiesz jak dodać zdjęcia do albumu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aggie_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 21:40   #172
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dostałaś PW?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 22:40   #173
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87935571]Co do makijażu, to co powiesz na to:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490694651/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490694637/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311489277252/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490748172/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311489276983/
Wersja bardziej dzienna:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490331991/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490331695/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490748163/
Co do typu Kibbe, to faktycznie SD może mieć problem ze zwykłymi, dziennymi strojami, jako że to jest typ, który potrzebuje dość dużej strojności. Ale coś takiego wydaje mi się dobrą opcją:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490183444/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490259083/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311489730648/[/QUOTE]
śliczne są te makijaże w sumie nigdy nie probowałam nic w tym typie, zawsze jakieś cienie nude a bordową pomadkę mam zawsze w kosmetyczce

co do ubrań - kurczę, mi się te wszystkie zestawy wydają takie dojrzałe i eleganckie, poza tym patrząc jeszcze na inne propozycje dla tego typu na pintereście, sporo zestawów ma dekolt eksponujący ramiona, a skoro SD i tak ma je mocne, to po co je jeszcze bardziej podkreślać? o ile trafia do mnie ta typologia i podział na takie kategorie, o tyle porady modowe z tym związane nie zawsze są dla mnie zrozumiałe.

też bym chciała uzyskać dostęp do tego albumu
natalcia250 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-17, 23:12   #174
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
śliczne są te makijaże w sumie nigdy nie probowałam nic w tym typie, zawsze jakieś cienie nude a bordową pomadkę mam zawsze w kosmetyczce

co do ubrań - kurczę, mi się te wszystkie zestawy wydają takie dojrzałe i eleganckie, poza tym patrząc jeszcze na inne propozycje dla tego typu na pintereście, sporo zestawów ma dekolt eksponujący ramiona, a skoro SD i tak ma je mocne, to po co je jeszcze bardziej podkreślać? o ile trafia do mnie ta typologia i podział na takie kategorie, o tyle porady modowe z tym związane nie zawsze są dla mnie zrozumiałe.

też bym chciała uzyskać dostęp do tego albumu
Twój typ może poszaleć z mocnymi kolorami na ustach: ciemne czerwienie, kolory wina, głębokie brązy, bakłażany, wszystko co mroczne i dramatyczne, na Głębokich Jesieniach wygląda zupełnie normalnie.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-18, 06:20   #175
SoftClassic
Raczkowanie
 
Avatar SoftClassic
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 234
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

(Miałam wpaść wieczorem, ale zdaje się, że wczoraj szlag trafił internet – i to w dosłownym znaczeniu .)


@Silver - moim faworytem z ostatniej sesji jest komplet czarno-czarny. Ale w pozostałych zestawieniach na pewno jest Ci również bardzo dobrze. Jeśli chcesz zyskać pewność, to śmiało poprzymierzaj jeszcze dalsze zestawienia FG - tylko nie jestem w stanie nic konkretnego Ci zaproponować. Bo jeśli jesteś FG, to z pewnością innego podtypu niż Chimay i Celestine.
Co do "efektu poważności", to SD zdecydowanie nie jest ucieleśnieniem archetypu Lolitki, tylko raczej Damy i tak po prawdzie to nikt nie będzie się w nim prezentował szczególnie młodzieżowo – taki specyficzny urok. Ty natomiast wyglądasz w nim po prostu bardzo atrakcyjnie i zdaje się, że tak samo czułaś się w tych ostatnich przymarkach.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87933281]

Mnie jeszcze zastanowiło to zapięcie pod szyja lub jego brak i wrzuciłam czarną sukienkę, która zazwyczaj noszę rozpiętą, ale chyba jednak lepiej wygląda zapięta. Wrzuciłam też kombinezon z dekoltem i wiązaniem w talii, dzisiaj w nim wychodzę na miasto.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Nie powiem nic nowego - lepsza zapięta wersja sukienki. Kombinezon też bardzo fajny.


@marta - moją pierwszą myślą również było: "tak, ale krócej", odrobinkę, kilka centymetrów dosłownie. Ale rozumiem, że przerabiać nie chcesz i znam ten ból, bo sporo ładnych rzeczy sama odsyłam, z braku wiedzy, co się z nimi stanie po przeróbce.




Co do mojego „zwierzyńca“: i tak jestem zaskoczona, że w tej panterze nie wyglądam bardzo tragicznie. Pierwszy raz w życiu mierzyłam coś w ten deseń, bo to jednak zupełnie nie są moje klimaty. Natomiast uważam, że niespodziewanie nie jest mi w tym wzorze aż tak źle, zważywszy, że (jak słusznie zauważyła Silver), brązy nie leżą w mojej gamie kolorystycznej. Jeszcze jedno: @silver – materiał sukienki-pantery jest matowy, a nie błyszczący, pewnie kwestia oświetlenia.

Miłego dnia!
SoftClassic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-18, 07:29   #176
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Masz rację, ciężko to porównywać. Dzięki za próby


Wrzuciłam do albumu zdjęcia spodnia+bluzka w ciemnym i jasnym wydaniu oraz miksy czyli raz ciemna góra a raz dół. Mnie się wydaje, że mam faworyta ale jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.


Wstawiłam też zdjęcia w koszuli, zazwyczaj noszę ją do ciemnych spodni, ale nie miałam już rano czasu się przebierać tyle razy. Tak jak jest najmocniej rozpięta zwykle noszę. Zapięłam też ją całkowicie i z ostatnim guziczkiem rozpiętym tylko dla porównania.



Wrzuciałam też zdjęcia w bluzce z dekoltem V. U Mart się wczoraj przyczepiłam obniżonych ramion w bluzce w paski i zaczęłam się zastanawiać jak ta bluzka w palemki pasuje do mnie.
Najbardziej podoba mi się jasna góra + ciemny dół oraz jasna góra i beżowe spodnie. Koszula w różowe kwiaty bardziej podoba mi się rozpięta. Ta w palemki jest super i bardzo pasuje do beżowych spodni.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Silver, mnie się podobasz w zestawieniach z mniejszym kontrastem, chociaż może tu też na niekorzyść działać czysta biel i czysta czerń. Może lepsze by były inne kolory. W pierwszym momencie spodobała mi się ta czarna bluzka z opadającymi ramionami, ale po porównaniu z innymi zdjęciami stwierdzam, że wcale jednak nie leży tak dobrze i sprawia, że robisz się barczysta, mimo że jesteś w rzeczywistości dość drobna.
Podoba mi się bluzka w palemki.


Ja wrzuciłam kolejne midi, tym razem sukienka. Zostawić? Jakoś mi się bardzo spodobała, ale potrzebuję obiektywnej oceny. Wiem, że guziki się delikatnie rozchodzą, ale ta sukienka jest rozciągliwa i bym zszyła listwę, zostawiając niejako imitacje zapięcia.
Bluzka w paski chyba odpada kolorystycznie? To kolory dla zimy, wiosny?
Podoba mi się Tylko czy pasek nie powinien być trochę wyżej? Mam takie dziwne wrażenie.

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będę dopiero wieczorem, ale wrzuciłam do albumu kilka impresji o tematyce zwierzęcej:
1) Pantera - bluzka
2)Zebra - bluzka
3)Motyw piórek - sukienka (niestety za krótka, ale chodzi o motyw)
4)Pantera - sukienka z paskiem
5) Pantera - ta sama, tylko bez paska


Chodzi mi bardziej o wzory, bo pisałam, że kusiła mnie ta pantera, aż skusiła... Nie chcę pisać swojego zdana na razie, bo nie chcę Wam niczego sugerować. Odezwę się wieczorem i odniosę się do waszych zdjęć, teraz muszę uciekać
Super wygląda pantera + spódnica i sukienka pantera, ale bez paska. Bluzka zebra trochę gorzej (chyba ze względu na kolor, który trochę Cię przytłacza). Świetnie Ci w takiej długości przed kolano!


Celestine, bardzo ładnie. Zapięta wersja jest lepsza. Ładnie Ci w takich "mundurkach".
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-18, 07:49   #177
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
@marta - moją pierwszą myślą również było: "tak, ale krócej", odrobinkę, kilka centymetrów dosłownie. Ale rozumiem, że przerabiać nie chcesz i znam ten ból, bo sporo ładnych rzeczy sama odsyłam, z braku wiedzy, co się z nimi stanie po przeróbce.
Jednak zdecydowałam się ją skrócić do długości ok 2 cm za kolano.
Przymierzyłam ją wczoraj jeszcze raz, pokazałam się facetowi i wtedy wpadłam na pomysł, że można ją łatwo zebrać w talii paskiem, żeby zredukować długość i byliśmy z chłopakiem zgodni, że najlepiej ta sukienka wypada w długości tuż za kolano. Przed kolano traci sporo uroku. A za kolano dalej ma ten swój urok, ale sylwetka wygląda lepiej.
Niestety nie zrobiłam zdjęcia, wstawię już po skróceniu. W piątek odbieram ze skrócenia inną sukienkę, to przy okazji tę oddam.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Podoba mi się Tylko czy pasek nie powinien być trochę wyżej? Mam takie dziwne wrażenie.
Powinien
Tzn. tak naprawdę to zależy - ta sukienka ma delikatnie podwyższoną talię, więc tutaj pasek się delikatnie osunął, zwłaszcza że go za luźno zapielam.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-18, 07:58   #178
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowałam się ją skrócić do długości ok 2 cm za kolano.
Przymierzyłam ją wczoraj jeszcze raz, pokazałam się facetowi i wtedy wpadłam na pomysł, że można ją łatwo zebrać w talii paskiem, żeby zredukować długość i byliśmy z chłopakiem zgodni, że najlepiej ta sukienka wypada w długości tuż za kolano. Przed kolano traci sporo uroku. A za kolano dalej ma ten swój urok, ale sylwetka wygląda lepiej.
Niestety nie zrobiłam zdjęcia, wstawię już po skróceniu. W piątek odbieram ze skrócenia inną sukienkę, to przy okazji tę oddam.



Powinien
Tzn. tak naprawdę to zależy - ta sukienka ma delikatnie podwyższoną talię, więc tutaj pasek się delikatnie osunął, zwłaszcza że go za luźno zapielam.

Super! Jestem bardzo ciekawa efektu po i trzymam za niego mocno kciuki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-18, 09:20   #179
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
(Miałam wpaść wieczorem, ale zdaje się, że wczoraj szlag trafił internet – i to w dosłownym znaczeniu .)


@Silver - moim faworytem z ostatniej sesji jest komplet czarno-czarny. Ale w pozostałych zestawieniach na pewno jest Ci również bardzo dobrze. Jeśli chcesz zyskać pewność, to śmiało poprzymierzaj jeszcze dalsze zestawienia FG - tylko nie jestem w stanie nic konkretnego Ci zaproponować. Bo jeśli jesteś FG, to z pewnością innego podtypu niż Chimay i Celestine.
Co do "efektu poważności", to SD zdecydowanie nie jest ucieleśnieniem archetypu Lolitki, tylko raczej Damy i tak po prawdzie to nikt nie będzie się w nim prezentował szczególnie młodzieżowo – taki specyficzny urok. Ty natomiast wyglądasz w nim po prostu bardzo atrakcyjnie i zdaje się, że tak samo czułaś się w tych ostatnich przymarkach.




Nie powiem nic nowego - lepsza zapięta wersja sukienki. Kombinezon też bardzo fajny.


@marta - moją pierwszą myślą również było: "tak, ale krócej", odrobinkę, kilka centymetrów dosłownie. Ale rozumiem, że przerabiać nie chcesz i znam ten ból, bo sporo ładnych rzeczy sama odsyłam, z braku wiedzy, co się z nimi stanie po przeróbce.




Co do mojego „zwierzyńca“: i tak jestem zaskoczona, że w tej panterze nie wyglądam bardzo tragicznie. Pierwszy raz w życiu mierzyłam coś w ten deseń, bo to jednak zupełnie nie są moje klimaty. Natomiast uważam, że niespodziewanie nie jest mi w tym wzorze aż tak źle, zważywszy, że (jak słusznie zauważyła Silver), brązy nie leżą w mojej gamie kolorystycznej. Jeszcze jedno: @silver – materiał sukienki-pantery jest matowy, a nie błyszczący, pewnie kwestia oświetlenia.

Miłego dnia!
Mnie się wydaje, że pasujący styl nie powinien tworzyć takiego efektu, podobnie jak pasujące kolory.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-18, 10:53   #180
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Nie wiem, czy pamiętacie moją nieudaną próbę z wykończeniem paperbag. Postanowiłam dać temu szansę i tym razem zamówiłam spódnicę i szorty. Jedno i drugie leży lepiej niż poprzednie spodnie. Może że spodniami coś innego było nie tak, że tak kiepsko w nicg wyglądałam?
Wrzuciłam zdjęcia.
Na dodatek wrzuciłam sukienkę koszulową, ale ją odsyłam. Jest trochę za duża. Ma strasznie dużo materiału pod biustem i w rękawach i czuję się w niej trochę jak w pożyczonej koszuli chłopaka.
Ale że ma kołnierzyk, to zrobiłam zdjęcie z zapiętym i lekko rozpiętym dla porównania.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.