Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 20:04   #331
luka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Kondycja moich włosów naprawdę się poprawiła, włosy ładnie się błyszczą i kolor faktycznie utrzymuje się dłużej gdyby nie to przetłuszczanie
__________________
luka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 20:50   #332
gosiek_212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

prawie dwa tygodnie testuje już dove jestem mega zadowolona moje jak dotąd suche i zniszczone włosy zaczynają nabierać blasku. Są miłe i miękkie w dotyku. Jestem bardzo zadowolona a co najważniejsze po zmianie szamponu i odżywi nie dostałam łupieżu co miałam w zwyczaju
Zdecydowanie jestem na TAK!!!!!!
gosiek_212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 08:54   #333
monikagod
Raczkowanie
 
Avatar monikagod
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 163
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Dostałam zestaw Nourishing Oil Care i po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Włosy ujarzmione, rozdwojone końcówki się scaliły, a włosy bez problemu się układały i były nawilżone. Po kolejnych użyciach włosy coraz bardziej traciły na objętości. W moim przypadku sprawdziło się dobrze stosowanie tej serii przy co drugim myciu włosów.
__________________
"Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo."P. Bosmans

http://refreshyourdaily.blogspot.com/
monikagod jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 10:08   #334
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

W dalszym ciągu jestem zadowolona z produktów, bo robią z włosami to, co powinny. Natomiast szampon i odżywka używane razem zaczynają coraz mocniej obciążać włosy. Dlatego teraz szamponu używam z lekką odżywką w sprayu, a odżywkę Dove po mniej treściwym szamponie.
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 12:21   #335
rejwerka
Przyczajenie
 
Avatar rejwerka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

W końcu użyłam maski 60sek do włosów farbowanych -świetne maleństwo Robi z włosami w szybki sposób cuda, ładnie pachną, układają się naturalnie, nie ma problemu z rozczesaniem, a kolor lśni jak po wizycie u fryzjera.
Śmiało mogę rzec, iż bardziej przypadła mi do gustu niż sama odżywka
rejwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:22   #336
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Hej,
Jestem po dwoch myciach wlosow. Jak na razie jestem zadowolona, bo wlosy sa mieciutkie, mile w dotyku i pieknie pachna no i najwazniejsze dla mnie, ze super sie rozczesuja bez bolu i rwania. Nie zauwazylam obciazenia.
Jedyny minus to taki, ze troche elektryzuja mi sie wlosy przy czesaniu, ale.akurat nie uzywalam odzywki w sprayu, moze ona rozwiaze problem.
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 12:23   #337
ilusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 12
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja też do tej pory stosowania zestawu jestem bardzo zadowolona. Włosy są miękkie, miłe w dotyku, fajnie się układają, czego chcieć więcej?
ilusia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 13:12   #338
Anna Rudowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Witam wszystkie testerki Na początku dziękuję, że dostałam szanse testowania szamponu i odżywki Dove i dołączyłam do waszego grona. Używam szamponu już od kilku dni i po każdym umyciu głowy stosuję również odżywkę.Przyznam się, że raz umyłam głowę samym szamponem bez użycia następnie odżywki i muszę stwierdzić, że efekty widać jedynie po zastosowaniu obu tych produktów. Włosy są miękkie w dotyku i bardziej błyszczące. Miałam również problem z elektryzowaniem się włosów i także ten problem po woli odchodzi do przeszłości Niestety nie stosowałam jeszcze maski ale postaram się to zrobić przy kolejnym myciu włosów po czym oczywiście podzielę się swoją opinią. Pozdrawiam gorąco
Anna Rudowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 13:13   #339
gosia589
Przyczajenie
 
Avatar gosia589
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Stosuję zestaw do włosów farbowanych i także jestem zadowolona, włosy sie dobrze rozczesują i są miękkie w dotyku. Kondycja moich włosów się poprawiła
__________________
gosia589 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 05:28   #340
OlkaG87
Przyczajenie
 
Avatar OlkaG87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 20
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Nadal testuję Dove do włosów farbowanych i muszę przyznać, że efekty są coraz lepsze. Włosy chyba przyzwyczajają się do odżywki, która początkowo troszeczkę jednak obciążała włosy (u mnie to norma, bo przetłuszczają się niestety). Teraz są coraz ładniejsze po jej użyciu. Dziś pierwszy raz nałożyłam kurację 60 sekundową. Zobaczymy, jaki będzie efekt.

Ankiety też póki co nie otrzymałam.
OlkaG87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 07:15   #341
ewelajna1991
Przyczajenie
 
Avatar ewelajna1991
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 10
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Jestem w połowie opakowań i cóż jestem nadal zadowolona. Włosy stają się coraz ładniejsze, miłe w dotyku. Moje włosy zareagowały bardzo dobrze na tę linię.
Użyłam też maski z aktywatorem ciepła i jestem mega zadowolona, na moje cienkie z natury włosy starczyła na kilka razy a efekty jakie daje są boskie. Włosy miękkie, nie plączą się już, wygladają zdrowiej. Stają sie powoli takie o jakich marzyłam.
Teraz wystarczy tylko skończyć opakowania i wystawić jak najbardziej zasłużoną 5
ewelajna1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 07:20   #342
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Hej! Testuję Dove do włosów farbowanych już 2 tyg i ciut ciut i jestem mega zadowolona! włosy są miękkie, pięknie błyszczą i do tego kolor ładnie trzyma! jedyne czego mi szkoda, to tego, że przy codziennym stosowaniu zaczyna kończyć mi się maska do włosów
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:40   #343
kamaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Jestem zdecydowanie na tak! Włosy lśniące, odżywione. Po odżywce wspaniale się rozczesują, z czym zawsze mam problem. Jednym słowem rewelacja!

Cały czas czekam na ankietę.......
__________________
kamaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 10:26   #344
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=771006
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 13:26   #345
sylwciaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

jestem tego samego zdania !! linia jest swietna ja rowniez nie mam poki co ankiety
sylwciaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 14:37   #346
marylka771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Parę razy już myłam włosy szamponem dove , używałam tez odżywki. Muszę przyznać jestem pod wrażeniem tych produktów. Używam serii do włosów farbowanych. Moje włosy są miękkie, nie puszą się, nabrały blasku, a przede wszystkim nie obciążają moich włosów. A kolor jest nasycony jak w momencie farbowania.
marylka771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:49   #347
asiunia220685
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Już ponad dwa tygodnie jak testuję kosmetyki Dove Nourishing Oil Care i zauważyłam zdecydowaną poprawę w kondycji moich włosów. Na pewno będę używać tego zestawu po zakończeniu tego, który otrzymałam
__________________
asiunia220685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 18:09   #348
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Testowania ciąg dalszy. A warunki nie łatwe - beznadziejna, odsolana woda w kranach, 45 stopni w cieniu, ciągłe moczenie w chlorowanej, basenowej wodzie na przemian w drugim co do zasolenia morzu na świecie - czyli Egipt w pełni sezonu. Włosy po takich perypetiach nie należą do najłatwiej ukladających się, są sztywne, łatwiej się łamią. Zastosowanie szamponu i odżywki przy każdym myciu włosów oraz mgiełki praktycznie przy każdym rozczesaniu włosów po zamoczeniu niweluje te kłopotliwe dolegliwości niemal do zera. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu na urlopie w trudnych dla włosów warukach.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Edytowane przez kate_rossi
Czas edycji: 2014-07-26 o 18:15
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:29   #349
neczka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

I ja rownież jestem ta szczęściara, która dostała możliwość przetestowania produktów Dove. Mam długie cienkie włosy, do których cieżko dobrać szampon, jeden jest za ciężki i włosy po umyciu wyglądają jak tluste, a po innych sa suche. Przy Dove nie zauważyłam takiego efektu, włosy sa nawilzone, lśniące i do tego ślicznie pachną
neczka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 13:02   #350
sister_moon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Testowania nourishing oil care ciag dalszy... Uzywam teraz szamponu i odzywki bez splukiwania i ten wariant odpowiada mi najbardziej. 60 sekundowa stosuja co pare dni, nie jestem wielbicielka odzywek do splukiwania, bo zawsze mocno obciazaly moje wlosy, ale ta jest juz druga, ktora daje rade jesli nie przesadze z nalozona iloscia. Wlosy nie placza sie, sa gladkie, blyszczace, miekkie, wygladaja na zadbane i odzywione, jest ich jakby wiecej i co dla mnie wazne - szampon nie powoduje swedzenia skory glowy . Po wysuszeniu praktycznie nie wymagaja dalszego modelowania, co nie zdazylo mi sie przy innych szamponach/odzywkach. Podoba mi sie zapach i to ze utrzymuje sie on jeszcze przez jakis czas na wlosach.
Pare lat temu uzywalam serii nawilzajacej i nie bylam zadowolona, wlosy zrobily sie sianowate, lamliwe i jeszcze bardzie wysuszone. Raczej nie siegnelabym teraz po dove gdybym nie dostala go do przetestowania. Teraz jestem sklonna kontynuowac pielegnacje testowana seria.
__________________
sister_moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 14:25   #351
kotka4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Jestem w trakcie testowania i jestem zachwycona. Włosy są mięciutkie, odżywione, lśnią kolorem, jestem zadowolona z efektu Maska świetnie odżywia i sprawia, że całość daje świetny efekt.
kotka4444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 23:29   #352
Panna Policjantka
Przyczajenie
 
Avatar Panna Policjantka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 14
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Moje kłaczki :P po używaniu zestawu Dove (niebieskiego) pięknie pachną, są gładsze, lepiej się układają i skręcają (mam kręcone) a maseczka jeszcze to podkreśla. Ogólnie jestem zadowolona i na pewno będę nadal używała.
__________________
If you can dream it, you can do it



: roza:
Panna Policjantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 09:58   #353
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

mi sie konczy juz szampon, na pewno kupie go ponownie. szczegolnie ze niedlugo wakacje, jak pisąła wizazanka wyzej duuuzo słonca słona woda zmiana klimatu a wiem ze ten da rade bo moje wlosy odzyly. nie spodziewałam sie rewelacji a jednak
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:04   #354
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
mi sie konczy juz szampon, na pewno kupie go ponownie. szczegolnie ze niedlugo wakacje, jak pisąła wizazanka wyzej duuuzo słonca słona woda zmiana klimatu a wiem ze ten da rade bo moje wlosy odzyly. nie spodziewałam sie rewelacji a jednak
Ja też na pewno kupię szampon Włosy są miękkie i błyszczące
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 17:22   #355
waru
Przyczajenie
 
Avatar waru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

odzywka w sprayu jest rewelacyjna, wystarczy niewielka ilosc na mokre, splatane wlosy i od razu rozczesuje sie je latwiej
__________________
waru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 11:58   #356
szczesciara3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja dzisiaj dostała linie DOVE Intensive Repair i zaczynam testowanie
szczesciara3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 12:44   #357
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja też dopiero dzisiaj dostałam kosmetyki do testowania.
Szampon używałam już wcześniej - jest bardzo dobry.
Ciekawa jestem maseczki i serum. Już dziś wypróbuję.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 12:50   #358
Nieoceniona Wredota
Raczkowanie
 
Avatar Nieoceniona Wredota
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 107
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Witam, ja również dzisiaj dostałam zestaw do testowania i się bardzo zdziwiłam bo szczerze powiedziawszy zapomniałam o tym.. A na mailu póki co pustki.
Ale bardzo się cieszę i zaczynam testowanie !
Nieoceniona Wredota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 13:03   #359
mgielka565
Raczkowanie
 
Avatar mgielka565
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

ja także byłam zaskoczona dzisiejszą paczką nie miałam pojęcia, że zostałam wybrana otrzymałam zestaw nourishing oil repair , nigdy nie miałam nic z tej serii produktów do włosów Dove więc tym bardziej jestem ciekawa efektów na moich grubych, gęstych i bardzo suchych włosach
mgielka565 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 13:06   #360
kasiax199016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Mnie również zaskoczyłam dzisiejsza przesyłka wieczorem pierwsze testowanie.
kasiax199016 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 22:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.