Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-30, 11:52   #871
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że chyba 4 osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wszystkie się zakwalifikowały? Mam nadzieję.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 12:33   #872
shay87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dalianna2311, ja mam tak samo ze stanikami, przerabiałam sobie na takie do karmienia. Ale oczywiście to nie jest to co kupisz oryginalny w sklepie, bo mi się cycki i tak z niego wylewają. Ja kupuję ogólnie z Dalii, ale obwód 65 mają do tylko do J w przypadku tych do karmienia😞

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Jak masz taki duży rozmiar, to się nie zastanawiaj tylko jedź na konsultację jak tylko będziesz miała możliwość.
shay87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 16:48   #873
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam, ja też byłam dziś na konsultacji u dr Michalskiej i zakwalifikowana zostałam na zabieg który mam zaplanowany na 17 czerwca 2019r. pierwszy wolny termin . Sama wizyta bardzo przyjemna i miła dr Michalska jak i dr Karolina Małek - Stelmachowska bardzo sympatyczne kobitki wszystko mi wytłumaczyły super !!! Zaproponowałam, że chcę rozmiar C ale nie bardzo to się chyba uda tak stwierdziły i będzie to rozmiar D na tzw szypule. Jestem bardzo zadowolona z wizyty już się cieszę że za rok będę miała piękne D ps. Yogurtowa gratuluję, że też Ci się udało zakwalifikować z tego co pod słyszałam to jedna osoba nie została zakwalifikowana

pozdrawiam
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 17:55   #874
Kleopatra91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Iza_rut czy mogłabym też prosić o dodanie do znajomych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kleopatra91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 19:01   #875
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Witam, ja też byłam dziś na konsultacji u dr Michalskiej i zakwalifikowana zostałam na zabieg który mam zaplanowany na 17 czerwca 2019r. pierwszy wolny termin . Sama wizyta bardzo przyjemna i miła dr Michalska jak i dr Karolina Małek - Stelmachowska bardzo sympatyczne kobitki wszystko mi wytłumaczyły super !!! Zaproponowałam, że chcę rozmiar C ale nie bardzo to się chyba uda tak stwierdziły i będzie to rozmiar D na tzw szypule. Jestem bardzo zadowolona z wizyty już się cieszę że za rok będę miała piękne D ps. Yogurtowa gratuluję, że też Ci się udało zakwalifikować z tego co pod słyszałam to jedna osoba nie została zakwalifikowana

pozdrawiam
Dzisiaj ktoś? Widziałam 2 kobietki jeszcze jak wychodziłam ale nie wiem czy w tej samej sprawie;-) mi się udało, mam rozmiar polski 70 n/o i będę mieć na szypule. Musze też niestety trochę schudnąć Zaświadczenia kwalifikują mnie na NFZ, bo mam zmiany w kręgosłupie już do rehabilitacji. Następny wolny termin po mnie to był 26.08.2019r. Teraz mam równy rok do odliczenia:-D 29.07 <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 19:38   #876
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Yogurtowa ja wchodziłam jako druga i osoba przede mną chyba się nie zakwalifikowała w sumie nie wiem na jaki zabieg, bo jak mi Panie dr ustalały termin to dr Karolina mówiła że jeszcze nie jest wpisany termin tej pierwszej dziewczyny na co dr Michalska odpowiedziała że nie kwalifikuje się , ja mam rozmiar brytyjski 80 HH i nic mi nie mówiła, że mam schudnąć ale sama konsultacja uważam za bardzo dobrą. Ucieszył mnie termin na czerwiec.
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 20:03   #877
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Yogurtowa ja wchodziłam jako druga i osoba przede mną chyba się nie zakwalifikowała w sumie nie wiem na jaki zabieg, bo jak mi Panie dr ustalały termin to dr Karolina mówiła że jeszcze nie jest wpisany termin tej pierwszej dziewczyny na co dr Michalska odpowiedziała że nie kwalifikuje się , ja mam rozmiar brytyjski 80 HH i nic mi nie mówiła, że mam schudnąć ale sama konsultacja uważam za bardzo dobrą. Ucieszył mnie termin na czerwiec.
Mi liczyli BMI i wg tego, żeby znieczulenie było bezpieczne ;-) a brytyjski mam 70 K. Nie wiem, może jakiś inny zabieg miała mieć ta pierwsza pacjentka. Mnie właśnie też lipiec ucieszył konsultacja super, konkretna, wymiary zebrane, jakie badania zrobić itp. Polecam wizytę u dr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Yogurtowa
Czas edycji: 2018-07-30 o 20:06
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 20:19   #878
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mi nie liczyły BMI , jedynie zrobiły Panie dr pomiar piersi i jednogłośnie zakwalifikowały mnie na zabieg

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Yogurtowa a jaki Ci rozmiar zrobią ??

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-07-30 o 20:29
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 20:55   #879
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Mi nie liczyły BMI , jedynie zrobiły Panie dr pomiar piersi i jednogłośnie zakwalifikowały mnie na zabieg

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Yogurtowa a jaki Ci rozmiar zrobią ??
Nie powiedzieli mi ale podejrzewam, że D byłabym szczęśliwa. Od ściany klatki piersiowej mam 20cm teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 21:04   #880
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Od ściany klatki piersiowej mam 20cm teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 21:16   #881
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Nie powiedzieli mi ale podejrzewam, że D byłabym szczęśliwa. Od ściany klatki piersiowej mam 20cm teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a proponowała Ci dr biustonosz pooperacyjny ? bo mi nie ! ps. ja sama wyskoczyłam z tym rozmiarem C

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

dziewczyny marzenia się spełniają !!!!!! ja wiele lat myślałam o redukcji piersi ale prywatnie to spory koszt, tylko dzięki forum podjęłam decyzje i w przeciągu 2 tygodni od podjęcia tej decyzji mam już ustalony termin na czerwiec 2019r. i już za rok będę w pełni szczęśliwa !!!!!!
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 21:35   #882
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
a proponowała Ci dr biustonosz pooperacyjny ? bo mi nie ! ps. ja sama wyskoczyłam z tym rozmiarem C

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

dziewczyny marzenia się spełniają !!!!!! ja wiele lat myślałam o redukcji piersi ale prywatnie to spory koszt, tylko dzięki forum podjęłam decyzje i w przeciągu 2 tygodni od podjęcia tej decyzji mam już ustalony termin na czerwiec 2019r. i już za rok będę w pełni szczęśliwa !!!!!!

Mi też nie proponowała biustonosza. Będzie bliżej operacji to się zapytam bo mam za rok w połowie sierpnia
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 22:10   #883
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

klaudia77 a sama wybrałaś sobie termin na sierpień ?

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

bo ja chciałam najbliższy możliwy termin w sumie bardziej bym wolała termin zimowy aby latem się już w pełni cieszyć nowymi cyckami na plaży
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 05:38   #884
SouthernSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 133
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny ja mam termin w Łęcznej na marzec 2021☠☠jakby ktoś miał na zbyciu jakis wcześniejszy termin i chciał się zamienić to jestem chętna.☠







Z tymi zaświadczeniami od lekarzy o wslazaniach do operacji to ja dostalam informacje, ze nie musi to być żadne zaswiadczenie, a wystarczy RTG kręgoslupa z opisem☠oczywiście musza być tam jakies zmiany w kręgosłupie.







Btw. Jest tu ktoś z Białegostoku kto jest już po drugiej stronie mocy?
SouthernSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 10:03   #885
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Tzn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dr mierzy od obojczyka do brodawki i od spodu biustu- ściany klatki piersiowej do brodawki. Od obojczyka mam 40 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
a proponowała Ci dr biustonosz pooperacyjny ? bo mi nie ! ps. ja sama wyskoczyłam z tym rozmiarem C

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

dziewczyny marzenia się spełniają !!!!!! ja wiele lat myślałam o redukcji piersi ale prywatnie to spory koszt, tylko dzięki forum podjęłam decyzje i w przeciągu 2 tygodni od podjęcia tej decyzji mam już ustalony termin na czerwiec 2019r. i już za rok będę w pełni szczęśliwa !!!!!!
Nie, też mi nie proponowała, ale pewnie dlatego, że jeszcze daleko do operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Yogurtowa
Czas edycji: 2018-07-31 o 10:02
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 11:14   #886
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pomocy ! Już 4 dzień spóźnia mi się miesiączka (nie jestem w ciąży test robiony wczoraj dla pewności) Wychodzi na to, że jeśli jeszcze 2dni mi się spóźni to w czasie operacji 3wrz będę miała miesiączke Powiedzcie mi jakie znaczenie ma miesiączka jeśli chodzi o operację? Jakieś sposoby by ją wywołać? Od 4 dni mam bóle brzucha, złe samopoczucie... ogólnie czuję się tak jakbym ją miała ale jej nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Pomocy ! Już 4 dzień spóźnia mi się miesiączka (nie jestem w ciąży test robiony wczoraj dla pewności) Wychodzi na to, że jeśli jeszcze 2dni mi się spóźni to w czasie operacji 3wrz będę miała miesiączke Powiedzcie mi jakie znaczenie ma miesiączka jeśli chodzi o operację? Jakieś sposoby by ją wywołać? Od 4 dni mam bóle brzucha, złe samopoczucie... ogólnie czuję się tak jakbym ją miała ale jej nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodam, że to pierwszy raz. Zawsze miałam regularne i dostawałam tego dnia w którymi wypadała. Jestem 7mc po porodzie może to ma jakieś znaczenie? Strasznie panikuje pomóżcie. Iść do ginekologa? Może to, że jestem po infekcji? Leczyłam ją bez ginekologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Jeszcze jedno pytanie. Czy mając termin na 3wrz mogę zacząć już robić badania typu usg, rtg, ekg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 16:03   #887
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Usg i RTG tak, natomiast z EKG to bym się jeszcze wstrzymała. EKG zrobiłabym z tymi wynikami, które masz zrobić dwa tygodnie przed operacją 😎
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 21:24   #888
Patis77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Iza możesz mnie dodac do znajomych? Jestem jeszcze przed operacją😉
Patis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 23:01   #889
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Co ja bym dała żeby mieć termin operacji na wrzesień tego roku☺. Dziewczyny konsultacje mam 2 sierpnia w Łęcznej, zapisana byłam do Mądrego, ale z racji, że dzwoniłam w maju miałam przed konsultacja się dowiedzieć czy będzie. Oczywiście dzwonię od kilku dni i co... i albo zajęte albo nikt nie odbiera. Myślę, że jeżeli dr Mądry będzie na urlopie to ktoś go zastąpi. Mam tylko skierowanie i rtg kręgosłupa. Żadnego zaświadczenia od ortopedy itp. Myślicie, że ogarnę temat czy odesłać mnie do domu i będę musiała umówić się jeszcze raz?
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 23:47   #890
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

RTG kręgosłupa jest ważne. Dobrze żebyś miała jeszcze zaświadczenie od specjalisty (ortopeda, neurolog lub psychiatra). Piszesz, że masz skierowanie. Jak Ciebie rejestrowali na dany dzień to nie musiałaś im wysłać tego skierowania w ciągu 14 dni?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 15:37   #891
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kobieta z którą rozmawiałam pow żebym miała skierowanie na konsultacji. Tylko przedyktowalam jej kod ze skierowania.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Kobieta, z którą rozmawiałam pow żebym miała skierowanie na konsultacji. Tylko przedyktowalam jej kod ze skierowania.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 20:44   #892
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

AnnPr. - daj znać jak ci poszło i kto Ciebie przyjął?

Trzymam kciuki 😍😎
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 21:13   #893
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kochana, trzymaj mocno. Jutro się odezwę. A Ty byłaś dużybiust?
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 09:19   #894
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Kochana, trzymaj mocno. Jutro się odezwę. A Ty byłaś dużybiust?

AnnPr byłam na wizycie kwalifikacyjnej u dr Mądrego w 2017 roku.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Pomocy ! Już 4 dzień spóźnia mi się miesiączka (nie jestem w ciąży test robiony wczoraj dla pewności) Wychodzi na to, że jeśli jeszcze 2dni mi się spóźni to w czasie operacji 3wrz będę miała miesiączke Powiedzcie mi jakie znaczenie ma miesiączka jeśli chodzi o operację? Jakieś sposoby by ją wywołać? Od 4 dni mam bóle brzucha, złe samopoczucie... ogólnie czuję się tak jakbym ją miała ale jej nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Dodam, że to pierwszy raz. Zawsze miałam regularne i dostawałam tego dnia w którymi wypadała. Jestem 7mc po porodzie może to ma jakieś znaczenie? Strasznie panikuje pomóżcie. Iść do ginekologa? Może to, że jestem po infekcji? Leczyłam ją bez ginekologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Jeszcze jedno pytanie. Czy mając termin na 3wrz mogę zacząć już robić badania typu usg, rtg, ekg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

paulina_maria1999 może wybierz się do ginekologa. On ci na pewno coś doradzi. Nie zwlekaj z tym bo szkoda terminu.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:10   #895
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Duzybiust- zostałam zakwalfikowana, nie miałam ani zaświadczenia od specjalisty, ani usg ale nie miał żadnych oporów. Tyle tylko, że najbliższy wolny termin to 11.04.2022 😯. Dr Mądry świetny facet, konkretny, wyrozumiały. Przeprowadził ze mną wywiad, zapytał jaka miseczkę bym chciała, pow. że nawet B może być. Uśmiechnął się. Szkoda, że to tyle czasu trzeba czekać.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 19:38   #896
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Duzybiust- zostałam zakwalfikowana, nie miałam ani zaświadczenia od specjalisty, ani usg ale nie miał żadnych oporów. Tyle tylko, że najbliższy wolny termin to 11.04.2022 😯. Dr Mądry świetny facet, konkretny, wyrozumiały. Przeprowadził ze mną wywiad, zapytał jaka miseczkę bym chciała, pow. że nawet B może być. Uśmiechnął się. Szkoda, że to tyle czasu trzeba czekać.
AnnaPr gratulacje !!!!!! Odległy termin masz ale co tam czas szybko zleci, licz się to, że zostałaś zakwalifikowana
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 20:06   #897
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

AnnPr Brawo ty😎😍😍. Super. Zrobiłaś pierwszy krok. 🤗
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:38   #898
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jak to jest z antykoncepcją przed operacją? Dzisiaj ginekolog przepisał mi pierścienie antykoncepcyjne. Mogę je normalnie zacząć stosować czy dopiero po operacji? Operacja 3wrz. Obgadać to z dr Michalską?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
AnnPr byłam na wizycie kwalifikacyjnej u dr Mądrego w 2017 roku.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------




paulina_maria1999 może wybierz się do ginekologa. On ci na pewno coś doradzi. Nie zwlekaj z tym bo szkoda terminu.
Byłam dzisiaj. Zbadała zrobiła USG i wszystko dobrze krew już jest i powinnam mieć miesiączkę. Coś się zatrzymało i przepisała mi luteinę trzy razy dziennie po 1 tabletce przez 10 dni lub do pojawienia się krwawienia. Mam nadzieję, że się pojawi. Może jeszcze chormony po ciąży mi buzują, bo 14 mija 8mc. 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:48   #899
Wilczara
Silna, niezależna kobieta
 
Avatar Wilczara
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mam podobny problem, tylko że chcę całkowicie usunąć piersi, a nie tylko je pomniejszać.
Wilczara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 22:41   #900
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak, pierwszy krok za mną, a właściwie drugi. Pierwszy zrobiłam jak zdecydowałam się zadzwonić. Może któraś z Pań zrezygnuje z wcześniejszego terminu, to wskocze na jej miejsce... aczkolwiek czas pędzi jak szalony. Dziękuję dziewczyny, fajnie tu z Wami.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.