Mamy wrześniowe 2020 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 10:56   #4771
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Maxi Cosi Citi też ma 4 gwiazdki w testach ADAC i jest uważany za bardzo dobry fotelik.
Z kolei cybex cloud ma 5 gwiazdek a wszyscy narzekają na to, że dziecko leży w nim w kiepskiej pozycji. A najlepiej to dobrać fotelik tak żeby pasował do auta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:53   #4772
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Bardzo fajna w tym baby hug kołyska, to że można ciągnąć za sobą i pochylać.
Ale już funkcje leżaczka i krzesełka do karmienia mają trochę wad.
Leżaczek nie buja (chyba?). Moja córa by w nim nie wyleżała
Krzesełko ma za dużo materiału naokoło, strasznie dużo do sprzątania, wycierania itd.

Miałam przy Ninie chicco next to me ale sprzedaliśmy. Przy drugim już nie chcemy
Wystarczy łóżeczko ze ściąganym bokiem i regulowaną wysokością materacyka. Żeby dziecku było przytulniej (dzieci nie lubią w pierwszych miesiącach dużej przestrzeni) można kupić kokon (niekoniecznie z dnem) ograniczający przestrzeń wokół dziecka. Na refluks polecam poduszkę klin - są różnej szerokości.
Chicco next to me było dosyc niestabilne - odjeżdżało od łóżka kiedy nie było przyczepione pasami. Nie wiem też czy mieliśmy jakiś wadliwy model ale materacyk osuwał się i nie był prosto przez co dziecko zjeżdżało w dół :/

Także teraz chyba postawię na łóżeczko plus kokon a poza sypialnią kosz mojżesza na stojaku i fajny leżaczek z wieloma funkcjami. Fotelik do karmienia mamy po córce. Jeśli ktoś ma miejsce w sypialni to polecam jednak łóżeczko z ktorego mozna zrobić dostawkę. To zakup na lata Ninka teraz nadal śpi w swoim łóżeczku. Niedługo zmieniamy na "dorosłe" łóżko a łóżeczko będzie służyć drugiemu dziecku.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:14   #4773
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

A co dziewczyny myślicie o używanych wózkach? Bo też słyszałam opinie, że lepiej kupić od kogoś, ale czy wszystko da się wyprać? Czy wózki są na tyle wytrzymałe żeby posłużyć kolejnemu dziecku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:18   #4774
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Foteliki Pixsel Avionaut są promowane przez mamaginekolog, nawet można je kupić u niej w sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Promowane to kluczowe słowo, zwykle za darmo blogerzy tego nie robią, nawet gdy są lekarzami nie mówię że są złe, bo 4 gwiazdki to naprawdę ok, ale są ciut bezpieczniejsze z 5 gwiazdkami i to 5 w wersji bez bazy, co generuje mniejszy koszt, a niektórzy, szczególnie teraz, muszą na to zwrócić uwagę, więc dałam tylko propozycje zapoznania się z tą stronką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
A co dziewczyny myślicie o używanych wózkach? Bo też słyszałam opinie, że lepiej kupić od kogoś, ale czy wszystko da się wyprać? Czy wózki są na tyle wytrzymałe żeby posłużyć kolejnemu dziecku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak masz sprawdzoną osobę, albo wózek, który w opiniach jest mało awaryjny, to myślę, że warto przemyśleć używany. Co do czyszczenia, ja kupuje wózek od koleżanki męża i ona mówi, że da go do czyszczenia, bo jej koleżanka się takim czymś zajmuje. Nie wiem czy to pralnia czy co, odrazu mi się kojarzy czymś w rodzaju myjni samochodowej dla wózków nie dociekałam, ale można sprawdzić w necie czy fakty znie są takie firmy co zajmują się czyszczneiem wózków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:24   #4775
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Hmm a nie da się np ściągnąć poszewki z wózków i wyprać osobiście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Bardziej się pytam że względu na aktualna sytuację... Bo tak na szybko się widzę, że koszt czyszczenia takiego wózka to ok 50 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:37   #4776
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Sunshine16 może to faktycznie płyn albo napój. Oby szybko minęło!

Ja się nad wózkiem jeszcze nie zastanawiałam

A jakich balsamów używacie? Ja na razie smaruje brzuch olejkiem. A piersi też smarujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:43   #4777
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Ja smaruję pharmaceris brzuch, pośladki i piersi póki co jestem z niego zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 12:55   #4778
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Sunshine16 może to faktycznie płyn albo napój. Oby szybko minęło!

Ja się nad wózkiem jeszcze nie zastanawiałam

A jakich balsamów używacie? Ja na razie smaruje brzuch olejkiem. A piersi też smarujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam aktualnie taki zestaw i powiem że ta bielenda daje mi dużą ulgę na piersi. Bardzo mam obrzmiałe od początku ciąży wcześniej używałam zwykle balsamy i olejki co mi zostało żeby skończyć otwarte opakowania.

Pixel może nie ma 5 ale jest mega lekki. Nie wyobrażam sobie nieść w nosidełku do auta 5kilowe nosidełko z 5kilowym lub cięższym dzieckiem, a ten okres wagi przypadnie nam na zimę gdzie jednak wolałabym ubrać i zapiąć dziecko w fotelik w domu i szybko hop do auta w baze wpinam i jadę. Bratowa ma cybexa cloud i jak dla mnie z dzieckiem jest jednak za ciężki (waży 2 razy tyle co Pixel) chociaż dobry i ładny.20200309_194351.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:22   #4779
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:35   #4780
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja mam aktualnie taki zestaw i powiem że ta bielenda daje mi dużą ulgę na piersi. Bardzo mam obrzmiałe od początku ciąży wcześniej używałam zwykle balsamy i olejki co mi zostało żeby skończyć otwarte opakowania.

Pixel może nie ma 5 ale jest mega lekki. Nie wyobrażam sobie nieść w nosidełku do auta 5kilowe nosidełko z 5kilowym lub cięższym dzieckiem, a ten okres wagi przypadnie nam na zimę gdzie jednak wolałabym ubrać i zapiąć dziecko w fotelik w domu i szybko hop do auta w baze wpinam i jadę. Bratowa ma cybexa cloud i jak dla mnie z dzieckiem jest jednak za ciężki (waży 2 razy tyle co Pixel) chociaż dobry i ładny.Załącznik 7711081

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Właśnie uważam że trzeba się sugerować przede wszystkim ciężarem fotelika bo podobno ciężki jest zmorą więc tak się nastawiam na pixela

Ja używam albo zwykła oliwka bambino ale te z na piersi i całe ciało albo balsam z liren Będę Mamą na brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 16:01   #4781
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Co do fotelików samochodowych to polecam sklepy w stylu 8gwiazdek

Dla starszaka miałam nowy wózek 2w1 (camarello carera) i z gondoli byłam bardzo zadowolona bo był to taki czołg, duże, pompowane koła, super się prowadził, gondola duża więc Młody chyba w 8 Msc przesiadł się w spacerówkę z kompletu ale już totalnie mi nie pasowała. Też była ogromna, Młody krzywo jakoś siedział, nie poręczna bo mieszkam na 2p bez windy. Często usypial pod koniec spacerów nie nie miałam opcji jak jej wnieść na górę - prócz problemu z ciężarem to nie było jak ja złapać aby się zmieścić na schodach. Jak zasypiał w gondoli to wypinalam ja, a stelaż chowałam do garażu. Chyba miesiąc męczyłam się z tą spacerówka, jak już byliśmy na etapie szukania nowego wózka to w tamtym popsuł się hamulec i na gwarancje sklep tego nie naprawił :/ zdecydowaliśmy się na Valco snap 2(?) na piankach bo waży ponad 7kg więc bez problemu wnosilam wózek razem ze śpiącym dzieckiem. Przydatna ta waga była podczas przemieszczania się komunikacja (wnoszenie po schodach w metrze gdy windy były popsute). Jeszcze sporadycznie korzystamy z tego wózka bo Młody na nożkach nie pochodzi dłużej niż 30min a ja za rowerkiem nie biegam w tym stanie. Niestety i w tym wozku rozwaliłam hamulec ale po 2latach intensywnego używania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 16:16   #4782
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi cieszę się że dostawki są Ok. Ja właśnie myślałam o takiej dostawce do łóżka na początek a później chciałam kupić łóżeczko większe duże łóżeczko obok naszego nie zmieściłoby się. Wiec jak już duże kupimy to synek będzie musiał spać u siebie w pokoju. Generalnie przy moich córkach to się udało o działało najpierw spały z nami a po 4 miesiącach w pokoju swoim. A jak będzie teraz

Wczoraj zaczęłam oglądać wózki dlaczego te co mi się podobają są drogie :/
Chciałam z funkcją wpinania fotelika tylko po to żeby na zakupy było wygodniej ale chyba zrezygnuje jak widzę o ile drożej myślicie o standardowym zapinaniu fotelika pasami czy o isofix ? Myślałam o isofix ale też kosztuje sporo muszę przemyśleć jak dużo będziemy jeździć w trakcie używania małego fotelika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My mamy ISOFIX i dla mnie to najlepsza rzecz ever!!! No bardzo ułatwia funkcjonowanie, zwłaszcza zimą, kiedy jesteś ubrana i musisz mocować się z pasem
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Maxi Cosi Citi też ma 4 gwiazdki w testach ADAC i jest uważany za bardzo dobry fotelik.
Z kolei cybex cloud ma 5 gwiazdek a wszyscy narzekają na to, że dziecko leży w nim w kiepskiej pozycji. A najlepiej to dobrać fotelik tak żeby pasował do auta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też mamy Citi i jestem zadowolona fakt teraz pewnie można dostać coś lepszego i nowszego za takie same pieniądze, ale my mamy po córce i raczej nie planujemy zakupu nowego
Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Sunshine16 może to faktycznie płyn albo napój. Oby szybko minęło!

Ja się nad wózkiem jeszcze nie zastanawiałam

A jakich balsamów używacie? Ja na razie smaruje brzuch olejkiem. A piersi też smarujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie smaruje się jeszcze niczym z córką smarowałam się też sporadycznie, bo ja jakaś taka nie systematyczna jestem


My na szczęście większość mamy po córce wózek mieliśmy uniwersalny, łóżeczko też po młodej, fotelik, także część wyprawki nam odchodzi na szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 17:32   #4783
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mnie też się imię Julia i Emilia podoba

Alwa jak się dzisiaj czujesz, lepiej plecy i brzuch?

Sunshine16 może jakiś owoc Cię uczulił?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję że pytasz. Rano było ok, ale jak postałam w kuchni to znowu trochę boli.

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Często wpina się do wózka fotelik? No bo tak wydaje mi się, że chyba w tej sytuacji lepiej kupić 2w1 i tak dziecko na początku w gondoli jeździ a później w spacerówce.
Po jakim czasie trzeba wymienić wozek? Tzn później chyba na samą spacerówkę, tak? Jejuuu Wybaczcie, ale jestem totalnie niedoinformowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas syn w gondoli jeździł 7 mcy, córka na pewno dłużej ale nie pamiętam ile. W spacerówce syn jeździł do ok. 2 lat a z kolei córka bardzo szybko nie chciała w ogóle jeździć tylko na nóżkach. Mieliśmy wózek 2w1 i spacerówkę parasolkę która była okropna i używaliśmy tylko na wyjazdach.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 00:34   #4784
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Dziewczyny a teraz z innej beczki. Ogląda któraś „Niemowlęta” na Netfixie ? ja jestem na drugim odcinku bardzo fajny serial dokumentalny, polecam. Idealny na czas kwarantanny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 07:29   #4785
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Więc z wózkiem to zależy od dziecka Generalnie dalej jestem w kropce 🤣 ale w kwietniu popatrzę trochę przez internety na wózki chyba, że epidemia przejdzie i będę mogła iść do sklepu spróbować.
Tosia, ja zaczęłam oglądać i utknęłam na którymś odcinku. Ciekawe ale wyobrażałam sobie ten serial troszkę inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 07:34   #4786
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a teraz z innej beczki. Ogląda któraś „Niemowlęta” na Netfixie ? ja jestem na drugim odcinku bardzo fajny serial dokumentalny, polecam. Idealny na czas kwarantanny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie oglądam ale patrzyłam kilka razy w jego kierunku na razie oglądam Hotel Paradise i po tym zazwyczaj idę spać

Dzień dobry młody dzisiaj pospał do 6.10 zamiast 5.30 i od razu inaczej się czuję tż wymyślił sobie, że mam uszykować karkówkę tak jak zawsze szykuję na grilla i upiec w piekarniku i do tego zrobić tzatziki, więc dorobię jeszcze frytek i będzie dzisiaj na obiad

Zostało nam nieco ponad 200 postów do nowego wątku, także lecimy

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Więc z wózkiem to zależy od dziecka Generalnie dalej jestem w kropce ale w kwietniu popatrzę trochę przez internety na wózki chyba, że epidemia przejdzie i będę mogła iść do sklepu spróbować.
Tosia, ja zaczęłam oglądać i utknęłam na którymś odcinku. Ciekawe ale wyobrażałam sobie ten serial troszkę inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pokazywałam mężowi 2w1, bo chciałam trochę zaoszczędzić tym razem (wypatrzyłam jakiś Riko za 1000zł) to stwierdził, że jemu się podobało jak mieliśmy dla młodego i teraz chce tak samo i mam nie kombinować. Ale zobaczymy jeszcze jak epidemia trochę się uspokoi i będzie można pójść do sklepu to może się przekona do 2w1. Mamy centrum dziecięce "U Kubusia" w mieście to akurat

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 07:59   #4787
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Ja chciałam używany wózek 2w1 a potem bardziej wypasioną spacerówkę. Ale teraz to używanego nie kupię a sytuacja jest coraz gorsza zamiast coraz lepsza. Więc na razie czekam co będzie.
Do tego mam mini bagażnik w aucie i jak np do lekarza to będę musiała brać fotelik z dzieckiem w rękę. Chociaż teraz to się zaczęłam zastanawiać, czy mi w ogóle fotelik na któreś siedzenie wejdzie

Serialu nie oglądam bo nie mam netflixa

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:36   #4788
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Miejmy nadzieję, że się to unormuje i bez strachu bedzie w można iść do sklepu czy kupić używane rzeczy.
W ogóle dzisiaj miałam tragiczna noc. Chyba 5 razy biegałam do toalety dopiero 16+4 (a przynajmniej coś koło tego &#129315 i aż się boję co to będzie jak dziecko zacznie uciskać pęcherz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 08:48   #4789
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a teraz z innej beczki. Ogląda któraś „Niemowlęta” na Netfixie ? ja jestem na drugim odcinku bardzo fajny serial dokumentalny, polecam. Idealny na czas kwarantanny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jest na mojej liście (razem z innymi 20 pozycjami oczekującymi), ale narazie musze skonczyć nowy sezon Szkoły dla elity a ostatnio jeszcze odkryłam Wokin' moms i Love is blind, na dodatek Dom z papieru wjeżdża 3 kwietnia. Nie wspominając, że u nas koniecznie musi lecieć codziennie 1z10, milionerzy i ameryka express, więc "grafik" wypełniony mam po brzegi
Jakby mi było mało to oglądam szkołę rodzenia online

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 09:23   #4790
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Jest na mojej liście (razem z innymi 20 pozycjami oczekującymi), ale narazie musze skonczyć nowy sezon Szkoły dla elity a ostatnio jeszcze odkryłam Wokin' moms i Love is blind, na dodatek Dom z papieru wjeżdża 3 kwietnia. Nie wspominając, że u nas koniecznie musi lecieć codziennie 1z10, milionerzy i ameryka express, więc "grafik" wypełniony mam po brzegi
Jakby mi było mało to oglądam szkołę rodzenia online

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Jaka szkołę oglądasz? Na yt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 09:26   #4791
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jaka szkołę oglądasz? Na yt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, na fb są live'y:
https://facebook.com/events/s/szko%C...3158769/?ti=cl

Ktoś już tutaj udostępniał

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 09:41   #4792
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Tosia o, nie oglądałam tego, ale obejrzę skoro polecasz

Gryzelda super obiad się szykuje

Katarznaka też oglądamy Amerykę Express i czekamy na Dom z papieru. Szkołę dla elity polecasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 09:44   #4793
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Waniliova no, tylko zapomniałam, że wszystkie ziemniaki poszły wczoraj na placki ziemniaczane... więc plan obiadowy przekładam na jutro, a na dzisiaj zostałam bez pomysłu

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 09:44   #4794
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Też oglądam szkołę rodzenia online. Dzisiaj się dowiedziałam, że są jakieś szkoły na yt i chyba będę szukać i oglądać bo coś czuję, że na normalną mogę się nie załapać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:04   #4795
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Gryzelda88 o kurde, szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:06   #4796
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87681317]Nie oglądam ale patrzyłam kilka razy w jego kierunku na razie oglądam Hotel Paradise i po tym zazwyczaj idę spać

Dzień dobry młody dzisiaj pospał do 6.10 zamiast 5.30 i od razu inaczej się czuję tż wymyślił sobie, że mam uszykować karkówkę tak jak zawsze szykuję na grilla i upiec w piekarniku i do tego zrobić tzatziki, więc dorobię jeszcze frytek i będzie dzisiaj na obiad

Zostało nam nieco ponad 200 postów do nowego wątku, także lecimy

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Ja pokazywałam mężowi 2w1, bo chciałam trochę zaoszczędzić tym razem (wypatrzyłam jakiś Riko za 1000zł) to stwierdził, że jemu się podobało jak mieliśmy dla młodego i teraz chce tak samo i mam nie kombinować. Ale zobaczymy jeszcze jak epidemia trochę się uspokoi i będzie można pójść do sklepu to może się przekona do 2w1. Mamy centrum dziecięce "U Kubusia" w mieście to akurat

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Tez to oglądam uważam, że to jeden z głupszych programów ever, ale wciągnął mnie ja oglądam trochę seriali, ale to wszystko na Playerze na iPadzie bo telewizor w zasadzie włączam tylko do Netflixa. Wiec na Netflixie oglądamy teraz The Crown, a na Playerze właśnie oglądam Hotel Paradise, Na wspólnej, Ameryka Express, Kod genetyczny i czekam na Chyłkę ale ja rzadko leżę i oglądam tylko zazwyczaj jak coś robię (maluje się, kąpie, gotuje, sprzątam to ipadzik wszędzie chodzi ze mną) mi od tych wszystkich info na temat wózków głowa mi pęka 4 lata temu wygrałam wózek 4w1 z chicco. I trzymaliśmy go 2 lata z nadzieja ze zajdę w ciąże i w końcu go sprzedaliśmy a teraz żałuje bo chociażby miała problem gondoli z głowy. A spacerówkę i fotelik pewnie i tak kupiłabym inne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:09   #4797
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Też oglądam szkołę rodzenia online. Dzisiaj się dowiedziałam, że są jakieś szkoły na yt i chyba będę szukać i oglądać bo coś czuję, że na normalną mogę się nie załapać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bodajże od 26tc położna może przychodzić do domu i robić wykłady z pielęgnacji niemowlęcia.
Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Tez to oglądam uważam, że to jeden z głupszych programów ever, ale wciągnął mnie ja oglądam trochę seriali, ale to wszystko na Playerze na iPadzie bo telewizor w zasadzie włączam tylko do Netflixa. Wiec na Netflixie oglądamy teraz The Crown, a na Playerze właśnie oglądam Hotel Paradise, Na wspólnej, Ameryka Express, Kod genetyczny i czekam na Chyłkę ale ja rzadko leżę i oglądam tylko zazwyczaj jak coś robię (maluje się, kąpie, gotuje, sprzątam to ipadzik wszędzie chodzi ze mną) mi od tych wszystkich info na temat wózków głowa mi pęka 4 lata temu wygrałam wózek 4w1 z chicco. I trzymaliśmy go 2 lata z nadzieja ze zajdę w ciąże i w końcu go sprzedaliśmy a teraz żałuje bo chociażby miała problem gondoli z głowy. A spacerówkę i fotelik pewnie i tak kupiłabym inne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też to lubię, nawet mąż się wciągnął, gdzie on nie znosi tego typu programów

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:25   #4798
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

W aktualnej sytuacjj raczej nie chciałabym zapraszać do domu obcej osoby, która chodzi po różnych ludziach (o ile w ogóle jest teraz taka możliwość)
Poza tym na nieszczęście akurat za jakiś tydzień się przeprowadzamy i nie mam jak kupic niektórych potrzebnych w domu rzeczy (np. komody a jestem osobą, która woli zmacać a nie kupić przez internet) więc do takiego na wpół wykończonego mieszkania głupio by mi było kogoś wpuszczać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:31   #4799
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

A propos mebli, znalazłam super zestaw do pokoju syna i można tylko online kupić a też bym chciała zobaczyć na żywo, żeby ocenić jakość, bo nie uśmiecha mi się wydać 2000 czy 3000 zł na meble i żeby były kiepskie. No i u nas w grę wchodzą niebieskie uchwyty.Załącznik 7711121

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 10:36   #4800
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2020

Bardzo ciekawie to wygląda i wydaje mi się, że nie jest jakoś drogo Ale ja się boję wydać tyle pieniędzy opierając się tylko na wyglądzie. Jestem fanem macania przed zakupem 🤣. Jeżeli nie jest to dla Ciebie jakiś duży problem to może poszukaj różnych opinii na necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-23 13:36:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.