czy jest mozliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 16:26   #1
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72

czy jest mozliwe?


chcialabym pracowac w policji ale nie wiem czy mam szanse, wiem ze trzeba przejsc rozne testy ale czy moje wyksztalcenie ma znaczenie? czy ktos wie jak to wyglada caly przebieg?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:35   #2
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: czy jest mozliwe?

ja wiem że potrzebna jest matura nie wiem po co ale jest potrzebna trzeba przejść testy wytrzymałościowe i psychologiczne które wcale nie są lekkie i łatwe... testy sprawnościowe przejść to trzeba być nieźle wysportowanym a co do psychologicznym trzeba myśleć choć mozna się do nich troche przygotować,

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

i nabory następne sa chyba za 4 lata jakos tak, teraz było łatwo się dostać jak było euro bo potrzebowali policjantów
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:53   #3
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: czy jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
ja wiem że potrzebna jest matura nie wiem po co ale jest potrzebna trzeba przejść testy wytrzymałościowe i psychologiczne które wcale nie są lekkie i łatwe... testy sprawnościowe przejść to trzeba być nieźle wysportowanym a co do psychologicznym trzeba myśleć choć mozna się do nich troche przygotować,

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

i nabory następne sa chyba za 4 lata jakos tak, teraz było łatwo się dostać jak było euro bo potrzebowali policjantów
Wyjątki są, że jeśli spełni się inne wymagania (to dotyczy mężczyzn) to i wykształcenie zawodowe wystarczy, ale tylko w OPP.

Co do sprawnościówki - bez przesady, nie są ciężkie, na szkole dopiero dają wycisk

Właśnie na Multiselecie jest największy przesiew i tutaj wcale tak łatwo nie jest, bo jeszcze o tym decyduje psycholog.

Skąd Ty takie informacje wzięłaś Najbliższ nabór to listopad, a następne w 2013 roku

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ciekawaswiata22 Pokaż wiadomość
chcialabym pracowac w policji ale nie wiem czy mam szanse, wiem ze trzeba przejsc rozne testy ale czy moje wyksztalcenie ma znaczenie? czy ktos wie jak to wyglada caly przebieg?
A jakie masz wykształcenie?
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:06   #4
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: czy jest mozliwe?

Nie gadaj bo dają wycisk na sprawnościowych i to porządny, psychotesty też sa cięzkie do przejścia gdyby tak nie było to byle kto by mógł zostac policjantem...
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:06   #5
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: czy jest mozliwe?

wyksztalcenie mam srednie i licencjata robie obecnie z socjologii
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:07   #6
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: czy jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Nie gadaj bo dają wycisk na sprawnościowych i to porządny, psychotesty też sa cięzkie do przejścia gdyby tak nie było to byle kto by mógł zostac policjantem...
No dla mnie te testy okazały się do przejścia i wcale nie takie trudne. Jeśli chodzi o sprawnościówkę to liczy się przedewszystkim kondycja, wytrzymałość, szybkość i siła Mnie tam za ciężko nie było Tor potrafiłam pokonać kilka razy. Co do psychologa i MSa, cóż tu też trzeba liczyć na szczęście. Prawdziwy wycisk i jazda to jest dopiero na szkółce

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ciekawaswiata22 Pokaż wiadomość
wyksztalcenie mam srednie i licencjata robie obecnie z socjologii
No to nie ma pwskazan.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 21:02   #7
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: czy jest mozliwe?

a jak sie dostane to co dalej? skad mam znac przepisy i inne potrzebne rzeczy?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 02:07   #8
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: czy jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez ciekawaswiata22 Pokaż wiadomość
a jak sie dostane to co dalej? skad mam znac przepisy i inne potrzebne rzeczy?
Chcesz się starać do Policji, a nawet nie wiesz jak przebiega proces rekrutacji?? To odpuść sobie.

Jak ktoś tym jest zainteresowany, to uwierz mi wie wiele na ten temat, zreszto na każdej stronie KWP jest napisane.

Jak Cię przyjmą do Policji, to masz ślubowanie i 6.5 miesiąca szkółki oraz 3miesiące adaptacji i nie ma, że nie, albo że ciężko/za ciężko. Jak już koleżanka pisała faktycznie nie ma zmiłuj się!! Tam Cię wszystkiego uczą. Począwszy od teorii i ogromnej masy materiału do wykucia i zaliczenia, poprzez mega wysiłek fizyczny, który też jest oceniany, na praktyce kończąc. Aha, i na koniec szkoły piszesz egzamin końcowy!! Oczywiście jest również opcja wylecenia ze szkoły za np. nie zaliczenie jakiegoś przedmiotu

Edytowane przez Kornelciaczek
Czas edycji: 2012-09-30 o 02:15
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:48   #9
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: czy jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez ciekawaswiata22 Pokaż wiadomość
a jak sie dostane to co dalej? skad mam znac przepisy i inne potrzebne rzeczy?
Powtórzę się za "Kornelciaczkiem":
Skoro nie chce Ci się poszperać w necie (znajdziesz wszystkie potrzebne info),to po co się do policji pchasz?
Z Twojej postawy wynika,że i tak Ci nie zależy. Szkoda więc Twojego czasu na ewentualne rozmyślania.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.