Trycholog ze Szczecina poszukiwany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-10, 13:20   #1
Roksana866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2

Trycholog ze Szczecina poszukiwany


Witam. Poszukuje trychologa ze Szczecina ale takiego, który zrobi badanie trichoskopowe i nie bedzie mi wciskal wcierek i preparatow do lykania za kilka stowek. Ktoś godny polecenia?
Roksana866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 10:24   #2
lucyna8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Trycholog ze Szczecina poszukiwany

Witam ja tez polece trychologa w Karboklinice pania Marte. Przesympatyczna i rzeczowa. Pomogla mi uratowac ta moja garstke wlosow.
lucyna8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 09:56   #3
Kamila788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: Trycholog ze Szczecina poszukiwany

Ja polecam trychologów z <ciach> robią super robotę

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-10 o 11:09
Kamila788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 21:23   #4
Jarcza777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Trycholog ze Szczecina poszukiwany

Witam, ja chodziłam do karboklinik w Szczecinie.u mnie zostałacwykonana seria zabiegów karboksyterapi 12 zabiegow, osocze bogato płytkowe 3 zabiegi i na koniec komórki macierzyste.oczywiscie zrobiłam wszystkie badania.niestety u mnie efektów nie ma, prześwity mam dalej.Długo szukałam opini na temat przeszczepu komórkami macierzystymi w internecie ale opini brak dlatego postanowiłam podzielić się swoją.
Jarcza777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 09:27   #5
monisia9334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Trycholog ze Szczecina poszukiwany

Witam Was dziewczyny! Ja również jestem ze Szczecina i po dlugich poszukiwaniach najlepszego fachowca w naszym mieście też trafilam ( za namowa kolezanki, która tez byla ) do mega doswiadczonego trychologa pani Marty Keczmer, ktora przyjmuje na Małkowskiego w naszym miescie. Uprzedzona po wielu wizytach w innych miejscach poszlam na konsultacje. Pani Marta to bardzo doswiadczony trycholog. Zaimponowala mi wiedza i rozwiazaniami, ktore w moim przypadku przyniosly oczekiwane efekty. Po wnikliwym wywiadzie, analizie skory glowy i wlosow zrobilam na miejscu badania krwi. Jestem w trakcie indywidualnie dobranej terapii. Chodze na zabiegi systematycznie i sumiennie stosuje sie do zalecen, choc to dla mnie bylo nie lada wyzwanie. Poddaje sie zabiegom z karboksyterapii, ktore sa laczone z zabiegiem podania fibryny bogatoplytkowej. Ceny za zabiegi sa na kazda kieszen . Jesli szukacie naprawde sprawdzonego i najlepszego trychologa to z czystym sumieniem polecam.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Jarcza777 Pokaż wiadomość
Witam, ja chodziłam do karboklinik w Szczecinie.u mnie zostałacwykonana seria zabiegów karboksyterapi 12 zabiegow, osocze bogato płytkowe 3 zabiegi i na koniec komórki macierzyste.oczywiscie zrobiłam wszystkie badania.niestety u mnie efektów nie ma, prześwity mam dalej.Długo szukałam opini na temat przeszczepu komórkami macierzystymi w internecie ale opini brak dlatego postanowiłam podzielić się swoją.
Czasami potrzebna jest dluzsza terapia. Temat wlosow jest tematem rzeka i kazda z nas, która ma problem z wlosami przechodzi ja indywidualnie i efekty tez sa rozne. Najwazniejsze to sie nie poddawac i walczyc o piekne wlosy)) ja jestem zadowolona a jestem z tych wybrednych pozdrawiam
monisia9334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 11:05   #6
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: Trycholog ze Szczecina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez lucyna8080 Pokaż wiadomość
Witam ja tez polece trychologa w Karboklinice pania Marte. Przesympatyczna i rzeczowa. Pomogla mi uratowac ta moja garstke wlosow.
Ja tez moge polecic to miejsce. Obszerna diagnostyka i rzeczowe podejscie do problemu. Poza tym bardzo duza wiedza i doswiadczenie trychologa jest dla mnie wyznacznikiem wyboru specjalisty. W moim przypadku wystarczylo kilka zabiegow , które wzmocnily moje wlosy i sprawily ze nie wypadaja. Z calego serca polecam.
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-30 12:05:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.