Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 12:51   #391
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Odpisałam Ci wczoraj w wątku który założyłaś, na czoło na Twoim miejscu bym zrobiła botox, na kurze łapki mogłabyś profilaktycznie zamrozić zmarszczki, aby zamrozić podaje się tylko mikro dawki.

Pod oczami jak już wczoraj Ci napisałam, można podać botox, ale większość lekarzy w to miejsce nie podaje, ja mam trzeciego już lekarza i ten akurat podaje i efekt w połączeniu z kwasem jest super.

DZieki

Znalazlam juz klinike w moim miasteczku, teraz musze sie sama przekonac czy chce to robic
Bo czytalam ze jak za duzo wstrzykna to moze opasc kacik oka i wtedy bedzie gorzej niz jest.

Mial ktos taki problem?
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:55   #392
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
DZieki

Znalazlam juz klinike w moim miasteczku, teraz musze sie sama przekonac czy chce to robic
Bo czytalam ze jak za duzo wstrzykna to moze opasc kacik oka i wtedy bedzie gorzej niz jest.

Mial ktos taki problem?

powieka opada jak dasz głowę w dół do 5 h po zabiegu. A tak to nie spotkałam się ze zbyt dużą ilością, która to powoduje. Ale to nie znaczy, że tak nie jest. Po prostu o tym nie słyszałam. Poproś o małą dawkę, a na poprawce dostrzyknij troszkę więcej. Ja polecam
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:42   #393
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
powieka opada jak dasz głowę w dół do 5 h po zabiegu. A tak to nie spotkałam się ze zbyt dużą ilością, która to powoduje. Ale to nie znaczy, że tak nie jest. Po prostu o tym nie słyszałam. Poproś o małą dawkę, a na poprawce dostrzyknij troszkę więcej. Ja polecam
Dzieki, pewnie i tak na pierwszy raz nie wstrzykna duzo ... oby!!!
Maja promocje na 3 strefy a oczy traktuja jako jedna, na podluzne zmarszczki na czole i na te miedzy brwiami, gdzie nie mam zadnej zmarszczki ...
Czytalam ze jak za duzo wstrzykna botoxu w czolo to moze choc nie musi spowodowac opadniecie kacika oka bo miesnie ktore go powstrzymuja beda sparalizowane i nie beda mialy mocy trzymania go na swoim miejscu.
Ja mam juz troche opadniete te kaciki, czesc to wina mojego taty bo po nim to odziedziczylam a czesc pewnie wieku bo jak wiadomo z wiekiem wszystko ciagnie do dolu.
Ja zrobie sobie masaz twarzy to wszystko mi sie podnosi ale nie przynosi to zbyt dlugiego efektu.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:54   #394
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Botox

tutaj podsyłam zajawkowy cennik, gdzie masz rozpisane różne miejscówki rozłożenia zmarszczek - może nakreśli Ci realia rynkowe
http://dermamed-instytut.com/?name=cennik
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 19:13   #395
ignesssss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Botox

jak botoks to wyłącznie usta i w zaufanym gabinecie. moim gabinetem, na którym nigdy się nie zawiodłam jest drderma.pl w Gdyni dr Izabela Żelazny. profesjonalizm i gwarancja świetnego efektu!
ignesssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:09   #396
Rosewood
Rozeznanie
 
Avatar Rosewood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 714
Dot.: Botox

Witam, wczoraj po raz pierwszy w życiu strzeliłam sobie botox - lwia zmarszczka i ostrzyknięcie oczu. Dziś mam wrażenie, że jak się uśmiecham, to pod lewym okiem tworzy się taka mała "poduszeczka". Po pierwsze, czy to możliwe, żeby już na drugi dzien po zabiegu był jakikolwiek efekt ( miał sie pojawić po tygodniu ), po drugie, czy powinnam się już niepokoić, czy spokojnie czekać? Na kontrolę i ewentualne dostrzyknięcie umówiona jestem dopiero za trzy tygodnie.
Rosewood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:28   #397
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez ignesssss Pokaż wiadomość
jak botoks to wyłącznie usta i w zaufanym gabinecie. moim gabinetem, na którym nigdy się nie zawiodłam jest drderma.pl w Gdyni dr Izabela Żelazny. profesjonalizm i gwarancja świetnego efektu!
bardzo słaba reklama a raczej ANTY - reklama. Czy po botoxie w usta da się mówić?

Cytat:
Napisane przez Rosewood Pokaż wiadomość
Witam, wczoraj po raz pierwszy w życiu strzeliłam sobie botox - lwia zmarszczka i ostrzyknięcie oczu. Dziś mam wrażenie, że jak się uśmiecham, to pod lewym okiem tworzy się taka mała "poduszeczka". Po pierwsze, czy to możliwe, żeby już na drugi dzien po zabiegu był jakikolwiek efekt ( miał sie pojawić po tygodniu ), po drugie, czy powinnam się już niepokoić, czy spokojnie czekać? Na kontrolę i ewentualne dostrzyknięcie umówiona jestem dopiero za trzy tygodnie.
Może masz spuchnięte po igle Nie martw się, tak z 3 dni i dopiero coś będzie widać.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 16:35   #398
Rosewood
Rozeznanie
 
Avatar Rosewood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 714
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Może masz spuchnięte po igle Nie martw się, tak z 3 dni i dopiero coś będzie widać.
No właśnie to chyba nie po igle Jak się nie uśmiecham to jest wszystko OK, a jak się uśmiechnę, to w tym lewym oku to takie uczucie jakby coś trzymało poniżej tej poduszeczki... Za to pod prawym okiem jakby gładziej niż wczoraj. Chyba, że to tylko moje pobożne życzenia
Rosewood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:08   #399
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Rosewood Pokaż wiadomość
No właśnie to chyba nie po igle Jak się nie uśmiecham to jest wszystko OK, a jak się uśmiechnę, to w tym lewym oku to takie uczucie jakby coś trzymało poniżej tej poduszeczki... Za to pod prawym okiem jakby gładziej niż wczoraj. Chyba, że to tylko moje pobożne życzenia

na 99 % jestem przekonana, że to za szybko na efekt toksyny
Raczej jest to opuchlizna i może po prostu napina skórę tylko podczas uśmiechu stąd efekt "trzymania". To jest bardzo delikatna okolica. Kiedyś też miałam wstrzyknięte pod oczami, ale tak się sobie nie podobałam podczas uśmiechu właśnie, że już tego nie powtórzyłam. Ostrzykuję tylko kurze łapki i dobrze, że zabieg jest odwracalny
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:55   #400
Rosewood
Rozeznanie
 
Avatar Rosewood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 714
Dot.: Botox

Nie wiem dlaczego nie wyświetlają się moje wcześniejsze posty?
Oczy wyglądają dziś jeszcze gorzej. Oba podpuchnięte, nawet jak się nie uśmiecham. A jak się uśmiechnę to po prostu masakra! Dwie buły. Jeszcze w życiu tak źle nie wyglądałam...
Dzwoniłam rano do mojego lekarza, zobaczę się z nim po niedzieli. Mówił oczywiście żeby nie wpadać w panikę, że to bardzo wrażliwa okolica i że może czasem tak zareagować. Może przejść po paru dniach, jeśli to tylko efekt podrażnienia, albo po ok. miesiącu, jeżeli to efekt samego botoxu... Jak ja się ludziom pokażę?... Chciałam sobie poprawić wygląd i samopoczucie, tym czasem wyglądam jakbym ryczała trzy dni... Kurcze, no!
Rosewood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:23   #401
basiag
Przyczajenie
 
Avatar basiag
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: toronto
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

i jak dzisiaj?

czy zna ktos dobrego lekarza w okolicy nysy ?
__________________
basiag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 16:54   #402
Rosewood
Rozeznanie
 
Avatar Rosewood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 714
Dot.: Botox

Dziś niestety bez zmian. Nie jest na szczęście gorzej. Na czwartek jestem umówiona z "moim" lekarzem. Piszę w cudzysłowiu, bo pewnie do niego nie wrócę. Chociaż lekarz polecany był na różnych forach, więc nie wiem, czy spartaczył, czy mam po prostu pecha...
Po niedzieli pójdę do kosmetyczki na drenaż limfatyczny tych powiek, może pomoże, bo ewidentnie jest to moim zdaniem zastój limfy.
Przynajmniej czoło jest OK, ale marna jest pociecha. Mam strasznego doła...

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Aha, zabieg robiłam właściwie niedaleko Nysy, ale lekarza nie mam odwagi polecić...
Rosewood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 04:11   #403
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox

dziewczyny z WARSZAWY
znalazłam takie promocje, coś ktoś wie o tych miejscach?
http://www.aa.info.pl/promocje/wiosenna-promocja-2012
http://warszawa-medycyna-estetyczna.pl/

choć pani na zdjeciu w zakladce "kontakt" raczej powinna być antyreklamą estetyki/
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 07:22   #404
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Botox

hej dziewczyny. Powiedźcie mi jak to wygląda z botoxem w wieku 24 lat? Jest w ogóle sens i można? Mam olbrzymią lwią zmarszczę przez którą nawet w lustro mi się patrzeć nie chce i dużo osób zwraca na nia uwagę. A może np lepiej kwas hialuronowy lub coś podobnego?
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:15   #405
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Botox

Na lwią optymalny jest botox (Taki ze mnie teoretyk, ja sama do lwiej pierwszy raz w zyciu sie przymierzam,ale mam prawie 34lata).
Niby botox jest stworzony wręcz do lwiej, a inne miejsca są juz dyskusyjne..niektórzy lekarzenpo nie chcą/boją sie robic na kurze zmarszczki
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:21   #406
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Botox

też właśnie obiło mi się o uszy, że najlepiej botox na lwią. Pójdę oczywiście na konsultacje itp ale wiece jak to lekarze, cięzko na dobrego trafić więc wolę się podoradzać, gdzie mogę
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 18:32   #407
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Powiedźcie mi jak to wygląda z botoxem w wieku 24 lat? Jest w ogóle sens i można? Mam olbrzymią lwią zmarszczę przez którą nawet w lustro mi się patrzeć nie chce i dużo osób zwraca na nia uwagę. A może np lepiej kwas hialuronowy lub coś podobnego?
zrób botox w najgorszym przypadku nie będzie Ci się pogłębiać i robić jeszcze większa, a w najlepszym Ci się wygładzi. Moje na czole się wyprostowały, a były całkiem sporo odkształcone. Pierwszy botox miałam w wieku 26 lat i uważam, że mogłam iść wcześniej
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2012-12-13 o 20:25
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:05   #408
jsr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez ignesssss Pokaż wiadomość
jak botoks to wyłącznie usta i w zaufanym gabinecie. moim gabinetem, na którym nigdy się nie zawiodłam jest drderma.pl w Gdyni dr Izabela Żelazny. profesjonalizm i gwarancja świetnego efektu!
Tak nie ma jak paraliż. Jak już zajmujesz się reklamą to dowiedz się czego

Na lwią zmarszczkę najlepszy jest botox bo paraliżuje mięśnie, a lwie są głównie wywołane przez mimikę twarzy. Na inne, to zależy. Ogólnie lekarz powinien ocenić czy i które zmarszczki, czym potraktować (kwas hialuronowym czy toksyna botulinową). Kwas jest dobry przy głębszych zmarszczkach (statycznych), jednak też nie zawsze. Jak pokrywają się zmarszczki statyczne z dynamicznymi, to lepsza jest pierw toksyna a później kwas . Ale to już kwestia doświadczenia lekarza, do którego się trafi.
__________________
Uroda to nie tylko piękny wygląd, ale i dobre samopoczucie...
Usuwanie zmarszczek Szczecin | Usuwanie przebarwień
jsr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:52   #409
Knoppersik
Raczkowanie
 
Avatar Knoppersik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja też się odważyłam i nie żałuję musi to być jednak decyzja przemyślana i wcześniej warto poczytać opinie o gabinecie do którego się wybieramy. Ja robiłam akurat w sprawdzonym salonie we Wrocławiu, moja przyjaciółka już od kilku lat robi regularnie botox u dr Kulczyckiej i byłam pewna, że z tego gabinetu nie wyjdę niezadowolona
Knoppersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 17:00   #410
famme111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja również jestem zadowolona z efektów botoxu i polecam tę metodę. Oczywiście trzeba pamiętać o wyborze sprawdzonego lekarza. Ja robiłam botox we Wrocławiu u dr Jolanty Siedleckiej-Dawidko i nie ma żadnych zastrzeżeń. Bardzo sympatyczna Pani znająca się na tym co robi i lubiąca to. Polecam
famme111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 14:25   #411
Sussi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Od lat robiłam dysport i botox co jakiś czas. Ostatnie ostrzyknięcie (w renomowanym gabinecie przez znanego lekarza- info dla osób które będą próbowały atakować argumentem, że zabieg powinien robić dobry lekarz) było dla mnie fatalne w skutkach. Po ostrzyknięciu dostałam porażenia nerwów obwodowych- opadnięta powieka i niedomykające się, niemrugające oko, porażenie języka i lewej częsci jamy ustnej- niemożność gryzienia i przeżuwania lewą stroną, problemy z przełykaniem. Musiałam pić prawą stroną ust co skutkowało laniem się napojów po brodzie. Twarz z lewej strony opadła łącznie z kącikiem ust, natomiast prawa została wyciągnięta w prawo i do góry (powstał typowy grymas na twarzy). Z uwagi na lewy kącik ust, śliniłam się nagminnie.
Dodatkowe objawy to utrata mocy w mięśniach ud i przedramion (przed zastrzykiem chodziłąm na fitness 2-3 razy w tygodniu. Po nie byłam w stanie przejść przez rozgrzewkę), miałam uczucie jakby moje nogi były z betonu. Traciłam czucie w mięsniach, zaczynały drżeć. Przerażające przeżycie. Miałam problemy ze słuchem- nadwrażliwość na dźwięk i efekt jakby odbijania się dźwięków z jednego ucha do drugiego. Nie byłam w stanie rozmawiać przez telefon. Bolały mnie też oczy. Miałam nadwrażliwość na światło i migające obrazy (czułam jakbym traciła świadomość, mdlała). Miałam problemy z prowadzeniem samochodu- brak wyczucia odległości- nie mieściłam się w pasach. No i z powodu tak skumulowanych doznań miałam napady lękowe- dodatkowy przerażający faktor!
Leczyłam się neurologicznie. Dostałam zestaw leków łącznie z 20 zastrzykami Nivalinu i fizjoterapią. Po 5 miesiącach moja twarz wróciła w 80 procentach do normy. To samo ze słuchem. Po roku objawy ze strony mięśni nóg i przedramion ustąpiły. Twarz po roku wróciła do normy.
Przestrzegam aby dobrze przeanalizować możliwe skutki uboczne zanim zdecydujemy się na ostrzyknięcie. U nas w Polsce nie mówi się otwarcie w gabinetach o możliwych, realnych skutkach ubocznych botoxu i dysportu. Próbuje się wmówić, że jedynymi skutkami ubocznymi może być opadająca powieka czy siniaki czyli nic nieznaczące incydenty. O tych prawdziwych, zagrażających zdrowiu a nawet życiu nic się nie wspomina (są zarejestrowane oficjalnie zgony z powodu ostrzyknięć). Na stronach anglojęzycznych aż buzuje od przerażających historii, o których dowiedziałam się dopiero po tym jak mnie przydarzyło się to o czym tutaj napisałam. Warto wspomnieć, że po rejestracji leku, wiele lat po bo w 2009 FDA nakazała firmom produkującym botox i dysport dokonać korekty informacji dla pacjentów i firmy przyznały, że zdarza się, że botulina nie zawsze zostaje tam gdzie powinna, ale może migrować w inne rejony naszego ciała i najgorsze jest to, że nieznana jest przyczyna (lub ukrywana) dlaczego do tego migrowania dochodzi!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Warto zastanowić się jeszcze nad jedną sprawą- jeżeli lekarze nie informują nas o tak dramatycznych, możliwych skutkach, my nie mając pojęcia o tym, że to co nam się przydarzyło jest skutkiem ostrzyknięcia botoxem czy dysportem nie jesteśmy w stanie nic z tym faktem zrobić i jesteśmy pozostawieni sami sobie!! Dodatkowo lekarze tak naprawdę nie wiedzą jak leczyć i co robić gdy pojawią się poważne skutki uboczne ostrzyknięcia i nie jest wiadomo co robić!!! Czy to nie jest przerażające??????
Napisałam to dla zwiększenia świadomości innych kobiet, które bez namysłu i kalkulacji (po prostu z niewiedzy) poddają się ostrzyknięciom i ryzykują swoje zdrowie a nawet życie. Efekt botoxu dysportu jest rewelacyjny, sama jestem od niego uzależniona, ale przed następnym zastrzykiem powstrzymuje mnie to przez co przeszłam.

Edytowane przez Sussi
Czas edycji: 2013-04-12 o 14:27
Sussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 06:52   #412
kowalma89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja sobie wstrzykiwałam botoks, czyli toksynę botulinową na zmarszczki na czole i muszę powiedzieć, że efekt jest bardzo dobry. Myślałam, że koleżanki w pracy wpadną na to, że sobie coś plastycznie poprawiałam, ale gdzie tam. Jeżeli którakolwiek z was będzie się decydowała na niewypełnienie zmarszczek botoksem to polecam Keramed we Wrocławiu. Doktor Markowicz udziela przed zabiegiem konsultacji, jest w stanie odpowiedziec na każde pytanie, ma bardzo indywisualne podejście. z tego co wiem ma duże doświadczenie, moja siostra cioteczna kilka lat temu robila sobie tam powiększanie ust i jest bardzo zadowolona z efektu.
kowalma89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:15   #413
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Będę obserwować. Ja w temacie jestem zielona, ale lustro podpowiada, że czas się powoli "odzieleniać"
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 17:51   #414
goya_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Botox kraków

Witam wszystkich, jeśli chodzi o zabiegi z medycyny estetycznej, wypełniacze i botox to z czystym sumieniem mogę polecić Consensus med na pl. Szczepańskim. Pani doktor Katarzyna Jasiewicz wykonuje zabiegi z wielką starannością i jest delikatna. Znam osoby, które również korzystały z ich usług i są zadowolone do zabiegów jest stosowane znieczulenie także nie ma się czego obawiać POLECAM !!
goya_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 12:48   #415
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: Botox na bol glowy. I gdzie we Wroclawiu?

O tego typu działaniu botoxu szczerze mówiąc nie słyszałam, ale jeżeli rzeczywiście ma Ci to pomóc, to czemu nie. Moja przyjaciółka, choć z innych powodów robiła botox w Clinicforyou we Wrocławiu, więc możesz spróbować właśnie tam.
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:45   #416
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez ignesssss Pokaż wiadomość
jak botoks to wyłącznie usta i w zaufanym gabinecie. moim gabinetem, na którym nigdy się nie zawiodłam jest drderma.pl w Gdyni dr Izabela Żelazny. profesjonalizm i gwarancja świetnego efektu!
Ha,ha dawno większej głupoty nie słyszalam botox w usta.Po co pisać na forum w temacie o którym nie ma się pojęcia.
Droga ignesssss milczenie naprawdę jest złotem
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 08:20   #417
Weronika Qnis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie mam doświadczenia z botoskem estetycznym, za to zmagam się z nadmierną potliwością. Wobec tego że zawiodły wszystkie mniej inwazyjne metody zdecydowałam się na zabieg botoksem i przyniósł on świetne efekty. uważam jednak, że powinien go robić wykwalifikowany dermatolog, który będzie wiedział jak prawidłowo przeprowadzić zabieg i dostosuje go do pacjenta. Najlepiej popytać się ludzi, którzy robili takie zabiegi i znaleźć dobrego fachowca żeby potem nie mieć problemów. Ja byłam we wrocławiu u doktor Bożeny Racławskiej, nie mogę nic zarzucić, bardzo polecam.
Weronika Qnis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:41   #418
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Botox kraków

Ja moge polecic dr Plewa
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 20:55   #419
Mariposanegro
Przyczajenie
 
Avatar Mariposanegro
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja skorzystałam z oferty botoksu na grupowych zakupach.
Za kurze łapki zapłaciłam 229 zł za 25 jednostek botoksu.
Sam zabieg mało bolesny i bardzo szybki. Efekty najlepiej widoczne po 14 dniach z resztą tak zostałam poinformowana i się sprawdziło Oczywiście z każdym dniem było lepiej. Zabieg odbył w połowie października. Dziś stwierdziłam , że jego efekty już niestety są czasem przeszłym. Mam bardzo głębokie i rozległe zmarszczki mimiczne, które wprowadzają mnie w zakłopotanie np gdy się śmieję. Muszę przyznać , że choć na krótko , ale moja twarz została uwolniona w tym okresie i śmiałam się do rozpuku ciesząc dodatkowo , że widać jedynie uśmiech na mojej twarzy i nic więcej
Co do plotek, że preparat jest rozcieńczany to trudno mi się odnieść , bo ja w tym nie biorę udziału ;p Jedno co mogę powiedzieć, to to , że gdy kosmetyczka zobaczyła moje zmarszczki powiedziała asystentowi który przygotowywał zastrzyk " tu podamy całość " Rozumiem przez to , że w innych przypadkach ( a widziałam tam dziewczyny które buźkę miały głaciuteńka - pozazdrościć ) pewnie wstrzykują mniej preparatu. Przykro mi , z jednej strony , że w moim przypadku nie było co oszczędzać botoksu , ale przynajmniej mogę podzielić się spostrzeżeniami Przyznaje , że teraz moje zmarszczy są delikatnie łagodniejsze , ale zdecydowanie są! i każdy potwierdza równice przed , po i pooooo. Zabieg powtórzę zapewne za jakiś czas , ale tym razem bez promocji by móc porównać

Koszt 229 zł za 25 jednostek botoksu
Efekt całkowity po 14 dniach
Trwałość zabiegu 3 miesiące
Mariposanegro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:28   #420
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Pisałam w 2008 w tym wątku , że się kiedyś zdecyduje , i .. stosuję od 4 lat

Ostrzykuje się u lekarza medycyny estetycznej( do kosmetyczek nie mam zaufania) , botoks na czoło w zmarszczki poziome+ kwas na bruzdy nosowo- wargowe, ze zmarszczkami pod/koło oczu nie mam problemu bo ich po prostu nie mam . Botoks robię raz na pól roku, kwas raz do roku . Efekty ? nie mam zmarszczek na czole i nie mam bruzd - a miałam duże i głębokie ( po kwasie efekt coraz lepszy jest za każdym razem , ostatni raz robiłam półtora roku temu i widzę że spokojnie pociągnę jeszcze kilka miesięcy ) Botoks schodzi szybciej , mimo to widzę że oduczyłam się nawyku marszczenia czoła, i zmarszczki jak schodzi botoks są płytkie , bardziej wygładzone niż przed stosowaniem
Na pewno nie zrezygnuję z tego , wyglądam dużo młodziej

Koszt za kwas i botoks? około 1200 na rok ( promocje jako klientka która chodzi od 4 lat do jednego lekarza z polecenia innej stałej klientki etc)- więc wychodzi 100 miesięcznie. Samopoczucie moje za to bezcenne
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2014-01-27 o 21:44
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.