zamiast chudnac-tyje-pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 12:56   #1
Plexi
Zadomowienie
 
Avatar Plexi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 543

zamiast chudnac-tyje-pomocy


Witam, mam pytanie i moze ktos mi pomoze, chodze od 4 miesiecy na aerobik 3 razy w tygodniu, czasem 4, odstawilam slodycze calkowicie od stycznia, tak samo tluszcze i inne tuczace rzeczy, jem warzywa pije duzo wody i od 4 miesiecy meczenia sie cwiczeniami nic nie chudne nie drgnelo ani pol kilo w dol, dlaczego tak sie dzieje? Nie jestem na zadnej diecie , poprostu zero slodkiego i tlustego. Prosze doradzcie mi cos, moze takie fitnessy nie sa dla mnie??
Plexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:17   #2
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

a na jakie zajęcia chodzisz?
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:30   #3
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Waga jak waga, a nie wyglądasz lepiej, mniej centymetrów w określonych partiach ciała? Chyba to się liczy a nie waga...co z tego że ważę 50 kg skoro mam niezłą oponkę na brzuchu?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:07   #4
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

aerobik jest dobry na poprawe samopoczucia
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:12   #5
Plexi
Zadomowienie
 
Avatar Plexi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 543
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
a na jakie zajęcia chodzisz?
chodze na body shape, BPU i TBC to wszystko od 4 m-cy, wymiary tez stoja w miejscu jak i waga jedyne co to widze troche miesni w bicepsie i udach ale tluszcz jest nadal.
Plexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:55   #6
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

A myslalas o tym ze miesnie waza wiecej od tluszczyku?
Naprawde nic nie zmienilo sie w twoim wygladzie? No coz ja specjalistka nie jestem, na pewno doradza admini, ale wiem ze czasem waga klamie..
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:58   #7
Plexi
Zadomowienie
 
Avatar Plexi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 543
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

tak wiem ze miesnie ważą ale chyba skoro robia sie miesnie to tluszcz powinien mi sie spalac wkoncu mecze sie na tych zajeciach juz 4 miesiace a zamiast ja sie zmniejszac to sie powiekszam wlasnie przez te miesnie (czuje ze mam tluszcz i miesnie). Martwi mnie to ze nie spalam a przybieram kg.
Plexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 17:04   #8
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

No teoretycznie tłuszcz powinien się spalić a mięśnie wzmocnić, powiększyć.. hmm... W sumie to pewnie tyjesz, ale w mięśnie.. nieważne że będziesz ważyć tyle samo co wcześniej, ale spalając tłuszcz na pewno będziesz szczuplej wyglądać... Ale jednak dziwne, że waga ani drgnie...
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:44   #9
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Plexi - a pamietasz o jedzeniu bialka po treningach?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:13   #10
PrzebitaGumka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 209
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

; ooooooooooooo

Edytowane przez PrzebitaGumka
Czas edycji: 2010-10-17 o 19:43
PrzebitaGumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 08:58   #11
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Mięśnie fakt ważą więcej niż tłuszcz, ale ciężko mi uwierzyć, że po aerobicu rosną mieśnie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 11:34   #12
Plexi
Zadomowienie
 
Avatar Plexi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 543
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Mięśnie fakt ważą więcej niż tłuszcz, ale ciężko mi uwierzyć, że po aerobicu rosną mieśnie
a dlaczego nie maja rosnac jezeli przez pol godzinki jest trening rozgrzewajacy ruchowy a potem 30 minut wzmacniania z ciężarkami i gumami na matach rozne ćwiczenia wlasnie na mięsnie. Wczoraj czytalam ze jakas aktorka tez chodzila na aerobik nie miala diety jakiejs specjalnej tylko zaprzestala słodkiego i tłustego i dopiero po 8 miesiacach jej waga zaczynala spadac, czy to normalne ze tak wolno to sie spala? Bo jaj juz nie wiem, moze moj organiz jest taki dziwny. Odnosnie tarczycy to nie mam ani nad ani nie doczynnosci i zadnych innych ukrytych schorzen o ktorych bym nie wiedziala. Chciala bym tylko wiedziec czy to moze być normalne ze u mnie tak sie dzieje ze nie spadam w dół wagowo, moze niektorzy po 4 miesiacach zrzucili by z 10 kg a sa tacy jak ja ze potrzebuja wiecej czasu aby schudnac? Zawsze wazyłam 48 kg ale odkad zmienialam prace to od kwietnia tamtego roku do grudnia utylam na ciastkach, czekoladzie i cieplutkich bułeczkach z masełkiem do 54 i tyle chce zrzucic co mi przybylo.
Plexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:26   #13
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

osobiście przyjrzałabym się diecie, a nie cwiczeniom

pomijając fakt, ze nie wierze, ze samym aerobikiem można dużo zdziałać
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:27   #14
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Przede wszystkim, chudnięcie najlepiej mierzyć w % tkanki tłuszczowej, a nie kg, zwłaszcza u kobiet, u których waga zmienia się w zależności od fazy cyklu owulacyjnego. Jak nie masz możliwości określić % ttłuszczu, to porównuj wymiary, wtedy będziesz wiedzieć, czy tyjesz, czy chudniesz, czy nic się nie dzieje.
Przypuszczam, że się nieprawidłowo odżywiasz i stąd problem. Niejedzenie tego i tamtego nie załatwia sprawy, bo dużo ważniejsze jest to, co jesz, a nie to, czego nie jesz
Co do wpływu aerobiku na mięśnie, to bym go nie przeceniała, rozbudowa mięśni u kobiet wymaga spełnienia bardzo specyficznych warunków i ćwiczenia przy użyciu obciążenia 3 czy 4 kg tego nie załatwią
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:25   #15
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że się nieprawidłowo odżywiasz i stąd problem. Niejedzenie tego i tamtego nie załatwia sprawy, bo dużo ważniejsze jest to, co jesz, a nie to, czego nie jesz
.... i w jakich porach dnia dostarczasz pożywienie.

Jeżeli przykładowo wszystkie posiłki skumulowane są jednocześnie na wieczór, to żadna aktywność fizyczna nie będzie skuteczna.

W odniesieniu do tytułu wątku ciekawi mnie ile przytyłaś pomimo swoich ćwiczeń.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:06   #16
FRIGA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

moze trzeba czyms podzialac na metabolizm.moze dieta kopenhadzka.taka dieta ustwia metabolizm.polecam rowniez tabletki bez recepty alli za 100zl.rewelacja waga schodzi w tydz o 3-5 kg.na pocztaku duzo potem troszke to zwalnia.ale jest fajnie, nie ma efektu zwisajaocej skory!
FRIGA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:15   #17
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Ale rada... kopenhadzka i tabsy.. no super..
Zamiast aerobicu radzę wykupić karnet na siłownię i wkleić dietkę
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:59   #18
Plexi
Zadomowienie
 
Avatar Plexi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 543
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

no wiec tak....staram sie jesc 5 razy dziennie, niekiedy nie wychodzi ale nie objadam sie np. obiadem do syta, jem polowe z tego. Rano platki owsiane albo jajko z wasą z szynka, pozniej jakies owoce typu jablka czy banan (pomaranczy nie lubie) na obiad jakas piers kurczaka gotowana lub ryba z brokułem czy kalafiorem i pomidory czy salata do 18 jeszcze jakis jogurt i z 2 litry wody do tego lub zielona herbata. Koło 17 chodze na godzine aerobiku i dodatkowo rano lub juz wieczorem na rowerku stacjonarnym 4 razy w tygodniu i od 4 miesiecy nic nie schudlam. Wczesniej nie jadalam sniadan, obiad kolo 19 do syta i kanapka o 22-23.00 i tak w pol roku przekrocztłam 50 kg Nie chce schudnac 10 czy 20 kg , nie mam nadwagi kosmicznej, chce tylko te 6-7 kg zgubic. A od 4 miesiecy odkad zaczelam cwiczyc i jesc w miare normalnie przytyłam 1,5 kg. Na silownie nie chce chodzic, nie chce budowac miesni, dla mnie taki wysilek jest odpowiedni (chociaz slysze ze aerobik to nie jest do chudniecia, nie wiem dlaczego przeciez po takiej godzinie ja jak i inne babki mamy mokre koszulki, cos napewno spalamy). Diety stosowac nie chce, raz robilam kapusciana-schudlam 5 kg w 3 tygodnie i przytylam w dwa miesiace pozniej 8 kg.
Plexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 10:37   #19
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Cytat:
Napisane przez FRIGA Pokaż wiadomość
moze trzeba czyms podzialac na metabolizm.moze dieta kopenhadzka.taka dieta ustwia metabolizm.polecam rowniez tabletki bez recepty alli za 100zl.rewelacja waga schodzi w tydz o 3-5 kg.na pocztaku duzo potem troszke to zwalnia.ale jest fajnie, nie ma efektu zwisajaocej skory!
większej bzdury dawno nie czytałam




autorko - dieta to podstawa. polecam zaczać od lektury:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195668

a po 2 same aeroby na dłuższą metę spowalniają metabolizm.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 19:34   #20
FRIGA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

a ja wiekszej tez!!!jak sama probowalam i to nie sama!!!tylko z kolezankami i dziala!!sam fitness aeroby nic nie dadza!!ktos ma zastany tluszcz!metabolizm slaby!!!to moze cwiczyc 100 godz i tak bez efektu.wiem to z praktyki!!!jak ktos jest szuply i ma hopla na swoim pukcie to moze sobie rzezbic sylwetke aerobami i fitnesami bo wyrzezbi cialo i efekt nawet jesli waga nie spadnie bedzie widoczny golym okiem!a o widoczny efekt chodzi wiec bedzie good!!!dalej polecam diete kopenhadzka!!!sama wszytsko wyprobowlam i jest ok!!!
FRIGA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:24   #21
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

wystarczy podstawowa wiedza o dietetyce i fitnessie, żeby wiedzieć, że to, co piszesz, to niestety straszne głupoty. nie piszę tego po to, żeby Ci zrobić przykrość, tylko żeby inne dziewczyny nie myślały, że tak tragiczną i wyniszczającą dietą zafundują sobie cokolwiek poza jojo

a jak ktoś sobie wcześniej rozwalił matabolizm, to faktycznie, dowalanie mu dietą 300 kcal. jest genialne
i rozumiem, że ćwiczyłas 100 godzin z rzędu i nic to nie dało, żeby wypisywać coś takiego?

oczywiscie, że dobra dieta jest podstawą odchudzania. ale DOBRA, MĄDRA dieta, a nie głodówka z pani domu. a jak się komuś nie chce ruszyć 4 liter, bo się spoci i zmęczy, za to woli się wyniszczać niejedzeniem, to potem nie chudnie, kropka. i jest płacz, że dlaczego, jem jabłko dziennie i tyje itp.

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2009-04-15 o 20:25
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:52   #22
Plexi
Zadomowienie
 
Avatar Plexi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 543
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

ja nie chce stosowac diety cud-wiem ze to glupota, moze doradzicie mi co oprocz aerobiku jeszcze z cwiczen dobrze wplywa na sylwetke, aerobik mam 3-4 godziny w tygodniu i rowerek w domu. Co zmienic lub co dołozyc do tego, jezeli silownia to na czym cwiczyc tam? czy tez rowerek i inne podobne orbitreki? Juz tyle przeczytalam roznych watków na te tematy ze zgubiłam sie troche:/ a jak sie czlowiek nie zna na czyms to ciezko troche.
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
Plexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 14:24   #23
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

rowerek i orbirek to tez aeroby, szukaj cwiczen silowych - tj.z obciazeniem, albo wykorzystujacych wage ciala
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 08:30   #24
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: zamiast chudnac-tyje-pomocy

Ech, mam to samo. Niecałe dwa miesiące temu zaczęłam konkretne ćw siłowe (codziennie inna partia, dość szybko zwiększałam obciążenie) + interwały (2-3 x tyg ale HIITem to to nie jest), aeroby tylko w formie rozgrzewki i dietę typu białko w każdym posiłku (kurczak, twaróg, serwatka), węglowodany złożone przed ćw (bułka pełnoziarnista), proste po (mleko, jabłko), kazeina na noc. Niestety wpadki w postaci nadmiaru orzechów lub wina często mi się zdarzały.

Od tamtej pory utyłam 2,5 kg, przybrałam po 2 cm w obwodach, % tłuszczu wg wagi łazienkowej się nie zmienił, nie wyglądam szczuplej, wręcz przeciwnie wydaję się cała napuchnięta. Jedyne co, to ciało jest bardziej ubite a mięśnie wyraźniejsze po napięciu.

Trochę się boję obudzić z ręką w nocniku mając 5 kg na plusie... (zresztą co tam waga, boję się większych obwodów) Czy jest szansa, że to mięśnie tak puchną i to kiedyś zejdzie?
A może moje interwały nie są dość intensywne, może bilans kal niechcący wychodzi mi dodatni i nabieram masy?

Coraz bardziej się zniechęcam i mam ochotę na jakaś głupkowatą babską dietę + aeroby...
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2009-04-17 o 08:37
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.