dawna miłość. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-26, 17:52   #31
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: dawna miłość.

Cytat:
Napisane przez aleksandraxtoja Pokaż wiadomość
Ellen_Ripley tak wlasnie bede starac sie robic, juz dzisiaj nawet dzieki Wam bardziej swiadomie do tego podchodze... teraz wiem ze to kwestia czasu i musze po prostu po pierwsze to przepracowac a po drugie patrzec bardziej z dystansu..
Ja akurat mam natrętne myśli innego rodzaju, no ale schemat jest ten sam. Jak się nimi przejmuję, analizuję, obracam w głowie wte i we wte to tylko sobie nastrój psuję i się wyczerpuję psychicznie. Teraz za każdym razem jak się przyłapuję na tym, że zaczyna mi mózg błądzić w tym kierunku to natychmiast próbuję temu zaradzić. "Boże, a ty znowu o tym, weź się głupia ogarnij" i zajmuję się czymś żeby te myśli odgonić. Na początku było trudno, teraz wystarczy w zasadzie krótki sygnał do samej siebie "przestań" i przechodzi. Na sny niewiele poradzisz, ale paradoksalnie im więcej za dnia to wałkujesz tym większe szanse, że będziesz o tym śniła, także według mnie jeśli poradzisz sobie z tym na świadomym poziomie to na nieświadomym też w końcu przejdzie

No i jeszcze to może być kwestia tego, że za bardzo się całą sytuacją przejmujesz. Mi się też czasem śnią dziwne rzeczy. Od byłych, przez niedoszłych, po jakieś romanse z celebrytami. Największą krzywdę sobie robisz wałkując to za dnia i doszukując się w tym czegoś głębszego, kiedy to tylko losowe reakcje w Twoim mózgu. Nie chcesz wrócić do tego faceta, męża byś nie zdradziła i go kochasz, nie wygląda na to, żeby te sny były objawem jakiejś chorobliwej obsesji na punkcie byłego.

Edytowane przez amillia
Czas edycji: 2019-02-26 o 18:00
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 18:51   #32
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: dawna miłość.

A to nie wynika czasem z nadmiaru wolnego czasu? Gdybyś była na maxa zajęta, to o byłym byś nawet nie pomyślała A snów nie ma co rozkminiać, bo później takie analizowanie snów może rozbić Ci dzień i zatruć myśli.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 15:03   #33
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 170
Dot.: dawna miłość.

mi tez sie wydaje ze to nieprzepracowane rozstanie i po prostu ciagle Cie cos tam meczy z czym nie do konca sie pogodzilas. powodzenia i zycze zebys szybko sie z tym uporala
xpaulaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 19:45   #34
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: dawna miłość.

Cytat:
Napisane przez xpaulaax Pokaż wiadomość
mi tez sie wydaje ze to nieprzepracowane rozstanie i po prostu ciagle Cie cos tam meczy z czym nie do konca sie pogodzilas. powodzenia i zycze zebys szybko sie z tym uporala
Ja chyba wlasnie nie pogodzilam sie z faktem ze bylam tak naiwna i mam do siebie wciaz jakis zal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-27 20:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.