Brak kompatybilnosci seksualnej w zwi±zku i... ma³y penis. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-06, 15:29   #31
un_chocolat
Raczkowanie
 
Avatar un_chocolat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 169
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Un_chocolat, odpowiada³a¶ na posta Ysabell, ale pozwolisz, ¿e wtr±cê jak to wygl±da z mojego punktu widzenia.

Rozmiar penisa NIE MA znaczenia w aspekcie tego czy kocha siê faceta czy nie bo ¿adna my¶l±ca kobieta nie przestanie kochaæ faceta dlatego, ¿e ma ma³ego fiuta, tak samo ¿aden my¶l±cy facet nie przestanie kochaæ kobiety bo ta ma ma³e piersi.

Ma³y rozmiar MA znaczenie je¶li chodzi o id±c± z seksu przyjemno¶æ, je¶li nie ma odpowiedniego tarcia to niestety nici z orgazmu.
Oczywi¶cie, masz racjê, ale nie zawsze w seksie musi chodziæ o orgazm. Jest on bardzo przyjemny i chcia³oby siê go mieæ, ale wierzê, ¿e seks mo¿e byæ sam w sobie fajnym prze¿yciem, je¶li jest zachowana blisko¶æ dwojga ludzi, którzy siê kochaj± i próbuj± sobie dogodziæ.

Tak wiêc wszystko zale¿y od tego, jak bardzo ten rozmiar dziewczynie przeszkadza. Bo je¶li chodzi tylko o temperamenty, to mo¿na próbowaæ nad tym popracowaæ i znale¼æ z³oty ¶rodek, je¶li obie strony chc± (a facet autorki chce jak widaæ, ale fakt, ¿e jest niedoceniany i nie "dopingowany" mo¿e mu utrudniaæ starania), a je¶li jednak seks i osi±ganie orgazmów jest tak wa¿ne, ¿e przys³ania uczucia i rado¶æ z samej blisko¶ci, to faktycznie zwi±zek nie ma sensu. ¯eby nie by³o, nie krytykujê samej postawy, bo ka¿dy ma inaczej, wiele ludzi faktycznie uznaje seks za co¶ bardzo wa¿nego. Ja uwa¿am, ¿e jest wa¿ny, ale jak wspomnia³am, ciê¿ko u mnie wyobraziæ sobie brak kompatybilno¶ci w przypadku dwóch kochaj±cych siê ludzi (chyba w³a¶nie, ¿e s± skrajno¶ciami), dlatego ¿e ¿yjê przekonaniem, ¿e przyjemno¶æ fizyczna wychodzi w du¿ej mierze z emocjonalno¶ci.

Angrbotha, popieram ca³kowicie
un_chocolat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 15:32   #32
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Ale co jej z wibratora? Orgazm orgazmem, ale kawa³ek plastiku jej nie uderzy i nie zdominuje
S e n i r o, (kropkowa³o mi twój nick ) dobre rozwi±zanie, ale czy ten ¶wiêty facet na to pójdzie...

Edytowane przez 201612280917
Czas edycji: 2013-06-06 o 15:34
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 15:39   #33
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Trochê siê zgadzam, ¿e mo¿na kochaæ siê po prostu dla przyjemno¶ci, ale jak ju¿ raz siê ma orgazm, to potem seks bez niego nie jest taki sam ja np. uwielbiam po prostu kochaæ siê z P., ale zawsze chcê i muszê mieæ orgazm
poza tym, piszesz, ¿e on nie jest dominuj±cy, wiêc gdzie tu przyjemno¶æ z seksu (nie mówi±c o orgazmach), skoro nie masz tego, czego by¶ chcia³a
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 16:20   #34
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 16 867
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez senira666 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mo¿e przedstawiê dosyæ odmienny pogl±d ale skoro facet to materia³ na mê¿a - to miej go za mê¿a - a do ³ó¿ka innego.
No bez ¿artów. Zaraz pewnie zostanê wyzwana od moherów, ale ja jestem t± wypowiedzi± oburzona! Wydaje Ci siê, ¿e to by by³o fair wobec kochaj±cego autorkê faceta?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 17:12   #35
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 558
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;41189429]No bez ¿artów. Zaraz pewnie zostanê wyzwana od moherów, ale ja jestem t± wypowiedzi± oburzona! Wydaje Ci siê, ¿e to by by³o fair wobec kochaj±cego autorkê faceta? [/QUOTE]
To chyba zale¿y od tego, czy on by o tym wiedzia³
patiasym jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 17:34   #36
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 16 867
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Ja nawet nie znaj±c tego faceta mogê pój¶æ o zak³ad, ¿e on na to nie pójdzie, có¿, dla mnie to trochê... nienormalne (o, albo ma³o zrozumia³e), ¿eby jakikolwiek mê¿czyzna godzi³ siê dzieliæ swoj± partnerk±, zw³aszcza na sta³e. Ludzie robi± ró¿ne swingi, trójk±ty, mnie to mierzi, ale nie wnikam, róbta co chceta, jednak chyba ¿aden mê¿czyzna nie wpycha³by ¿onie, czy dziewczynie na si³ê kochanka na bok, to nawet nie jest podkopanie, tylko zupe³ne pogrzebanie mêsko¶ci, której poczucie ju¿ i tak chyba jest trochê nadwyrê¿one, skoro widzi, ¿e nie zaspokaja swojej partnerki.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-06-06 o 17:36
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 17:36   #37
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 558
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Tassarinian Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nawet nie znaj±c tego faceta mogê pój¶æ o zak³ad, ¿e on na to nie pójdzie, có¿, dla mnie to trochê... nienormalne (o, albo ma³o zrozumia³e), ¿eby jakikolwiek mê¿czyzna godzi³ siê dzieliæ swoj± partnerk±, zw³aszcza na sta³e. Ludzie robi± ró¿ne swingi, trójk±ty, mnie to mierzi, ale nie wnikam, róbta co chceta, jednak chyba ¿aden mê¿czyzna nie wpycha³by ¿onie, czy dziewczynie na si³ê kochanka na bok, to nawet nie jest podkopanie, tylko zupe³ne pogrzebanie mêsko¶ci.
A cuckold?
patiasym jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 17:54   #38
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 16 867
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Ja nie mówiê, ¿e takie zjawisko nie wystêpuje, ale to jest jednak rodzaj fetyszu, który nie bêdzie raczej krêci³ faceta tego typu (bardziej w tym widzê takiego samca alfa, zdobywcê, pewnego swojej mêsko¶ci i si³y, który nie boi siê, ¿e utraci partnerkê na rzecz innego mê¿czyzny). No i jeszcze nie wypowiedzia³a siê sama autorka, czy posz³aby na taki uk³ad. Jak powiedzia³am, mnie ta propozycja trochê... obrzydzi³a? Odrzuci³a? No ale to moje zdanie, uwa¿am, ¿e albo autorka powinna ze swoim facetem wypracowaæ jaki¶ kompromis, co¶, co bêdzie im obu odpowiada³o, pracowaæ ciê¿ko nad t± ³ó¿kow± sytuacj±, albo siê rozstaæ. Jednak uwa¿am, ¿e dla osoby, na której nam zale¿y, powinno siê wykazaæ to trochê po¶wiêcenia (to dotyczy obu stron).
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 19:09   #39
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 558
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Odrzucaæ Ciê mo¿e, ale nie ma siê co oburzaæ. Dziewczyna da³a tylko jedn± z propozycji, mo¿e niezbyt celn± w tym konkretnym przypadku, ale nie musisz od razu kogo¶ kto lubi tego typu zabawy mieszaæ z b³otem.
patiasym jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 19:19   #40
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 16 867
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Ale¿ ja nikogo tutaj z b³otem nie mieszam, to, ¿e mnie to oburza i siê nie podoba, to nie znaczy, ¿e zaraz chcê rwaæ szaty i gardzê osobami, które to praktykuj±, po prostu ich nie rozumiem, ale ich praktyki tolerujê.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 22:58   #41
decayed
Raczkowanie
 
Avatar decayed
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Jak dla mnie niedorzeczna propozycja a sam pomys³ podsuwania komu¶ pomys³u zdrady jest bezczelny... Ja nie umia³abym i nie mog³abym zdradzaæ mojego faceta. Co to za ma³¿eñstwo, w którym jeste¶ z facetem "bo jest fajnym materia³em na mê¿a" ale sypiasz z innym bo masz z nim lepszy seks, w takim wypadku m±¿ jest bardziej przyjacielem ni¿ mê¿em a po jak± cholerê trwaæ w takim wypadku w ma³¿eñstwie. M±¿ to m±¿, z nim siê dzieli wszystko, takie moje zdanie. ( Nie mówiê tu o wypadkach, kiedy oboje partnerów dopuszcza siê zdrady kontrolowanej lub krêci ich wolny seks i oboje to akceptuj± bo wiem, ¿e i tacy siê zdarzaj±. )

Z reszt± kobiety pomy¶lcie, gdyby wasz facet powiedzia³ wam "Kochanie, jeste¶ cudown± ¿on± i bardzo cie kocham ale nie zaspokajasz mnie w ³ó¿ku wiêc znajdê sobie kochankê" - zaakceptowa³yby¶cie to?
decayed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 07:24   #42
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 558
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie niedorzeczna propozycja a sam pomys³ podsuwania komu¶ pomys³u zdrady jest bezczelny... Ja nie umia³abym i nie mog³abym zdradzaæ mojego faceta. Co to za ma³¿eñstwo, w którym jeste¶ z facetem "bo jest fajnym materia³em na mê¿a" ale sypiasz z innym bo masz z nim lepszy seks, w takim wypadku m±¿ jest bardziej przyjacielem ni¿ mê¿em a po jak± cholerê trwaæ w takim wypadku w ma³¿eñstwie. M±¿ to m±¿, z nim siê dzieli wszystko, takie moje zdanie. ( Nie mówiê tu o wypadkach, kiedy oboje partnerów dopuszcza siê zdrady kontrolowanej lub krêci ich wolny seks i oboje to akceptuj± bo wiem, ¿e i tacy siê zdarzaj±. )

Z reszt± kobiety pomy¶lcie, gdyby wasz facet powiedzia³ wam "Kochanie, jeste¶ cudown± ¿on± i bardzo cie kocham ale nie zaspokajasz mnie w ³ó¿ku wiêc znajdê sobie kochankê" - zaakceptowa³yby¶cie to?
Ty to Ty, inni to inni. Wolê nie zarzucaæ nikomu z³ej woli , a nazywanie cudzych pomys³ów (zgoda, w tym przypadku dosyæ niedorzecznych) bezczelnymi jest zwyczajnie aroganckie. Radzê dobrze zrobiæ kilka g³êbszych wdechów i wydechów zanim znowu co¶ podobnego napiszesz.
patiasym jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 10:12   #43
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Z reszt± kobiety pomy¶lcie, gdyby wasz facet powiedzia³ wam "Kochanie, jeste¶ cudown± ¿on± i bardzo cie kocham ale nie zaspokajasz mnie w ³ó¿ku wiêc znajdê sobie kochankê" - zaakceptowa³yby¶cie to?
Dlatego autorka pyta, CO robic, bo seks jest dla niej wazny, zeby nie szukac potem kochanka.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 14:49   #44
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 723
GG do ysabell
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
O cholera.... Zupe³nie jakbym czyta³a o mnie... :O

Ja jestem w zwi±zku z ch³opakiem ponad rok. Jest fantastycznym facetem, najlepszym jakiego mia³am i chyba mog³abym mieæ ale w³a¶nie seks to jedyna rzecz, która ¶rednio mi siê podoba.

Dla niego seks to wyraz mi³o¶ci, lubi to robiæ delikatnie szepcz±c mi³e s³ówka do ucha lub patrz±c w oczy. W tym, ¿e seks jest wyrazem mi³o¶ci ca³kowicie siê z nim zgadzam ale to nie znaczy, ¿e trzeba to robiæ delikatnie. Dobry seks scala zwi±zek, jest wisienk± na zwi±zkowym torcie a u mnie du¿o brakuje do dobrego seksu.
Fajnie wiedziec, ze nie jestem z tym problemem sama Rozumiem Cie jak nikt inny. Wyznania milosci i patrzenie w oczy podczas seksu mnie by po prostu popsuly nastroj.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Lubiê czasami kochaæ siê delikatnie ale zwykle potrzebujê czego¶ ostrzejszego z elementami BDSM, czasami lubiê dostaæ w twarz, czasami lubiê byæ opluta, czasami lubiê byæ podduszana a czasami lubiê dirty talks.
Ja jestem troche bardziej soft (chyba nie chcialabym byc opluta), ale to pewnie dla tego ze nigdy nie mialam partnera ktory by te moje ci±goty BDSM w pe³ni rozwin±³. Najwyzej elementy (podduszanie, unieruchomienie ciezarem ciala faceta, dirty talk). Zaden facet mnie nie uderzyl, chociaz na pewno by mnie to krecilo. No i wyglada na to, ze juz nie bede miala okazji tych zainteresowan rozwinac

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Na pocz±tku mój ch³opak nawet stara³ siê dominowaæ, bez hardkorów ale na moj± pro¶bê potrafi³ mnie uderzyæ czy poddusiæ. Rzeczy które robi³ by³y naprawdê "lajtowe" ale nie prosi³am go o wiêcej, choæ tego potrzebujê, bo wiem, ¿e tych rzeczy nie zrobi³by za nic w ¶wiecie. Od jakiego¶ czasu zupe³nie nic, ZERO. Ostatnio próbowa³am rozmawiaæ z nim na ten temat, powiedzia³, ¿e nie mam co liczyæ na takie zabawy bo to nie w jego stylu i nie potrafi siê do tego zmusiæ, dalej wywi±za³a siê k³ótnia. Dobre jest przynajmniej to, ¿e nie kochamy siê wy³±cznie po misjonarsku choæ najczê¶ciej i tak wykorzystujemy dwie pozycje...
Przykro mi slyszec, ze facet po jakims poczatkowym postepie sie wycofal :/ Mam nadzieje, ze moj tak nie zrobi, chociaz obawiam sie ze to by bylo w jego stylu. My tez glownie teraz wykorzystujemy glownie 2 pozycje (misjonarska i doggy), co w sumie jest w porzadku, bo inne pozycje sa mniej wygodne :P

Ja po rozmowie mialam seks z dirty talk, no i byl dosc dominujacy w sensie ze dyktowal pozycje. Az bylam zaskoczona, bo nie myslalam ze na to sie zdobedzie. Ale seks-numer-2-po-rozmowie byl juz lajtowy: stosunek misjonarski bez fajerwerkow. Przynajmniej potem zajal sie mna oralnie, wiec nie zostalam bez orgazmu ;DD Tylko ze trwalo to chyba z 30 min i sie chlopak zmeczyl... i przy okazji dowiedzialam sie ze jednak mial jedna ex ktora tez nie miala orgazmow pochwowych - tylko ze po stosunku wystarczylo 30sec stymulacji recznej/oralnej zeby doszla. No szczesciarz. Przy mnie sie bedzie musial mocniej napracowac...

Zapytam go co sadzil o tym jednym razie, kiedy byl bardziej dominujacy. Wydaje mi sie, ze podobalo mu sie ze mi sie podobalo Ale zobaczymy co powie. I po tym jednym razie, jak w zyciu codziennym powiedzial cos nawet troche "dominujacego", np. kazal mi cos zrobic bez uzycia "please", to zaraz obracal to w zart tekstem "I'm such a manly man, GRRR". Mam wrazenie, ze bycie nawet odrobine dominujacym jest dla niego tak obcym terytorium, ze po prostu czuje sie w tej roli nieswojo i probuje obracac to w zart. A mi sie te lekko dominujace teksty w zyciu codziennym bardzo podobaja, moglby ich nie komentowac juz tym "GRRRR", bo to psuje caly efekt.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Druga sprawa jest taka, ¿e do¶æ ma³o czujê podczas seksu bo tarcie jest po prostu zbyt ma³e, w niektórych pozycjach zupe³nie nic nie czujê. Ze wzglêdu na jego penisa masa pozycji jest niewykonalna, bo wystarczy jeden mocniejszy ruch i same wiecie co siê stanie. Oczywi¶cie nie potrafi³am mu o tym powiedzieæ, to chyba za bardzo by go zabola³o.
Tu mam i-den-tycz-nie! Przy niektorych pozycjach penis wypada. No i tez prawie nic nie czuje. Raz probowalam mu cos zasugerowac w stylu "czy ja nie jestem dla niego za luzna, bo chyba jestem rozjechana jakas, bo malo czuje" (zeby nie wyszlo, ze to bron boze chodzi o jego rozmiar, tylko ze raczej ze mna cos nie tak), ale nie podjal tematu. Wiecej sie na ten temat nie odezwe, bo to ryzykowne. Jeszcze kwestie rozmiaru widac wtedy, jak juz po skonczonym stosunku wyjmuje penisa ze mnie, to musi przytrzymac prezerwatywe na gorze w obawie zeby sie nie zsunela. Nigdy zaden inny facet z ktorym bylam tak nie robil. I pol tej prezerwatywy jest jeszcze na penisie, a drugie pol tak sobie zwisa.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Trzecia sprawa ³±cz±ca siê z drug± to taka, ¿e kochamy siê krótko bo d³u¿ej nie mo¿e a na nastêpny raz raczej nie mam co liczyæ.
W ci±gu tego roku nie mia³am ani jednego orgazmu, zaczyna mnie to ju¿ irytowaæ, chyba wiecie jakie to jest frustruj±ce.
Zero orgazmow przez rok??? A nie moze Cie jakos recznie czy ustami doprowadzic do orgazmu? Prosilas go, przypominalas sie? Ja bym chyba nie wytrzymala. Jak czuje, ze chce orgazmu a on sie nie kwapi, to mu po prostu przypominam.

Mi akurat dlugosc stosunku nie przeszkadza - mysle ze jest stadardowa, jakies kilka minut, co mi zupelnie wystarcza. Po kilku minutach mi sie to po prostu nudzi (bo naprawie niewiele czuje) i wtedy zaciskam miesnie pochowy i on wtedy bardzo szybko dochodzi.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem co robiæ, za jaki¶ czas spróbujê z nim jeszcze raz porozmawiaæ na ten temat. Nie chcê od niego odchodziæ z powodu kiepskiego seksu, z drugiej strony nie wiem czy za parê/parêna¶cie miesiêcy moja frustracja nie wybuchnie i w koñcu tego nie zrobiê.
Daj znac jak rozmowa pojdzie! Ja tez pogodam z moim niedlugo. Mam te same obawy, ze za jakis czas moja frustracja spowoduje rozstanie albo zdrade z mojej strony... Ryzyko zdrady jest male, bo jestem emigrantka i nikogo tu na miejscu nie znam - tylko jego i jego znajomych.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;41181287]Uwa¿am, ¿e z tego mo¿e nic nie wyj¶æ. Owszem, facet mo¿e siê przekonaæ do tego, ¿eby troszeczkê nad autork± podominowaæ i postêpy bêd±, owszem, ale mam wra¿enie, ¿e to dla autorki bêdzie zdecydowanie za ma³o, skoro lubi BDSM, które nie jest dla ka¿dego i do którego nie ka¿dy siê przekona, nawet je¿eli kocha partnera. No przyk³adowo, gdyby mój T¯ mia³ takie ci±goty (a na szczê¶cie nie ma i problemy z dopasowaniem w ³ó¿ku te¿ nie wystêpuj±), to gdyby mnie poprosi³, ¿ebym go w jaki¶ sposób skrzywdzi³a, przypali³a, uderzy³a (i nie mam tu na my¶li przyjemnych klapsów w po¶ladki), czy oplu³a, to nie by³abym w stanie tego zrobiæ, za ¿adne skarby, tak samo jak nie da³abym zrobiæ tego sobie. To nie tylko uwa¿am kwestia samej chêci, ale psychiki równie¿, nawet g³ównie jej, i do pewnych rzeczy nie bêdziemy w stanie siê przekonaæ, a nawet je¶li, to co to za przyjemno¶æ, je¿eli on bêdzie siê do tego na si³ê dla Ciebie przymusza³ i bêdzie go to frustrowaæ, bo bêdzie czê¶ciowo wbrew jego woli?[/QUOTE]

Mam podobne obawy. Jednak to, ze ogladam filmiki BDSM nie znaczy, ze sama chcialabym dokladnie to samo zrobic - wystarcza mi jak jest po prostu zdecydowanie dominujacy w lozku. Mam nadzieje, ze uda mi sie rozbudzic ta jego gleboko ukryta "zwierzeca" strone podczas seksu, zeby po prostu chcial byc dominujacy, bo faktycznie jesli robilby to tylko ze wzgledu dla mnie to cala sprawa traci kolory.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Poka¿ wiadomo¶æ
Sama lubiê mocniejszy seks (mega dominuj±cy facet, taaaak! ) i w ¿yciu nie wytrzyma³abym z facetem ³agodnym w te klocki. Kiedy¶ próbowa³am, ale nie by³o warto - facet by³ do rany przy³ó¿, ale seks zabi³ ca³e moje uczucia.

Nie wiem, po co siê mêczyæ - ten facet ani rozmiarem Ci nie pasuje, ani temperamentem. Mo¿na by³oby nad czym¶ pracowaæ, gdyby chocia¿ wasze oczekiwania wobec seksu jako¶ tam siê pokrywa³y, ale wielbicielka typowego, dominuj±cego samca w ³ó¿ku i amator delikatno¶ci..? S³abo. Prêdzej czy pó¼niej kiepski seks zacznie przek³adaæ siê na codzienne ¿ycie, takie moje zdanie.
Czasami mam wrazenie, ze juz to sie zaczelo przekladac na zycie codziennie i ma wplyw na moje uczucia do niego. Jakas taka jestem bardziej osowiala, jak on mi mowi "I love you" to musze sie wrecz przymuszac do odpowiedzenia tym samym. Wczoraj bylismy na festiwalu, duzo ludzi, to glownie sie rozgladalam dookola i patrzylam na tych wszystkich fajnych facetow, a moj wydawal mi sie taki jakis nieatrakcyjny. Jak zaklada garnitur do pracy to jeszczeok wyglada, ale w T-shircie, shortach i bluzie mi sie fizycznie nie podoba. Z drugiej strony ja tez nie jestem super-piekna, wiec to w ogole zaowocowalo jakimis myslami w stylu "no coz, nie jestem najpiekniejsza wiec mnie nie stac na bycie z jakims przystojnym facetem, taki los", i generalnie myslami obnizajacymi moja samoocene...

Cytat:
Napisane przez angrbotha Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepiej by³oby rozwi±zaæ sytuacjê tak, ¿eby ka¿da strona by³a zadowolona. Przede wszystkim nie mo¿esz zaniedbywaæ jego i jego ego. Praw mu komplementy! Mê¿czyzna te¿ potrzebuje poczuæ siê pewnie. Nawet je¿eli nie jest Ci najlepiej, doceniaj ka¿dy krok w t± lepsz± stronê. Je¿eli Ci na nim zale¿y - a chyba warto z takim byæ, to wszystko przed wami Po pierwsze wydaje mi siê, ¿e w ka¿dym mo¿na obudziæ krwio¿ercz± bestiê ¿±dn± seksu - kwestia czasu i wzajemnego zaufania. Je¿eli bêdzie czu³ siê pewnie i zobaczy, ¿e idzie w dobrym kierunku - bêdzie siê stara³ i bêdzie wiedzia³ czy dobrze robi. Nie mo¿na te¿ o nim zapominaæ

Poza tym w trakcie - przed³u¿ grê wstêpn± - testujcie co wam siê podoba i patrz uwa¿nie przy czym siê waha. Poza tym w trakcie, kiedy bêdzie podniecony byæ mo¿e lepiej bêdzie mu przystaæ na co¶. Macie du¿o czasu, je¿eli my¶licie powa¿nie o zwi±zku, a tymczasem pogód¼ siê mo¿e z przyjacielem-wibratorem i zast±p go czasem na korzy¶æ zwi±zku
To dobra rada, sprobuje sie zastosowac i nakierowywac go metod± marchewki (nie kija) :P Faceci lubia byc doceniani.
No i musze kupic baterie do wibratora, bo sie wyczerpaly...

Cytat:
Napisane przez angrbotha Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbujcie robiæ tak, ¿eby skupiaæ siê na sobie nawzajem. Czasem wed³ug Twoich potrzeb, czasem wed³ug niego, ¿eby te¿ nie czu³ siê osaczony. Poza tym mo¿esz próbowaæ stopniowo wprowadzaæ nie wiem.. pornografiê? razem ogl±daæ? na pocz±tku lekkie, a potem te ostrzejsze, ¿eby go nie zniechêciæ.
To juz probowalam, poprosilam go zeby mi pokazal filmiki ktore go kreca, a sama mu pokazala takie, ktore mnie kreca. Dwa bieguny. On mi pokazal jakies zwykle rozbierajaca sie laski wdzieczace sie do kamery, a ja mu pokazalam japonski gangbang i faceta, ktory "karze" swoja dziewczyne ostrym seksem za jakies przewinienie. Mnie w ogole nie ruszal jego filmik, a jego zniesmaczal moj.

Cytat:
Napisane przez senira666 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mo¿e przedstawiê dosyæ odmienny pogl±d ale skoro facet to materia³ na mê¿a - to miej go za mê¿a - a do ³ó¿ka innego.
Haha! Cos takiego wpadlo mi do glowy, podobno niektore zwiazki tak normalnie funkcjonuja i maja sie dobrze. Albo nawet slyszalam historie, ze kobieta ma dziecko z kochankiem - przystojnym samcem Alfa z dobrymi genami - a to dziecko wychowuje jej m±¿ do-rany-przyló¿ samiec beta, przekonany ze to jego dziecko. Rozumiem, jak cos takiego moze miec sens od strony ewolucyjnie-genetycznej, ale ze strony moralnej to straszne. Ja bym tak nie mogla, jestem szczera dziewczyna i nie moglabym zyc w klamstwie, wiec kochanek odpada.

Za to nie mialabym nic przeciwko swingowaniu czy cuckold (z jego wiedza i przywoleniem), ale nawet boje sie co stakiego zaproponowac, bo juz wiem jakas bylaby reakcja.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49

Edytowane przez ysabell
Czas edycji: 2013-06-07 o 14:53
ysabell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 14:59   #45
decayed
Raczkowanie
 
Avatar decayed
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez patiasym Poka¿ wiadomo¶æ
Ty to Ty, inni to inni. Wolê nie zarzucaæ nikomu z³ej woli , a nazywanie cudzych pomys³ów (zgoda, w tym przypadku dosyæ niedorzecznych) bezczelnymi jest zwyczajnie aroganckie. Radzê dobrze zrobiæ kilka g³êbszych wdechów i wydechów zanim znowu co¶ podobnego napiszesz.
Droga, Patiasym. Wed³ug SJP:
bezczelny - nielicz±cy siê z niczym i nikim, odznaczaj±cy siê zbytni± pewno¶ci± siebie; te¿: ¶wiadcz±cy o takich cechach;
arogancja - zuchwa³a pewno¶æ siebie po³±czona z lekcewa¿eniem innych.

My¶lê, ¿e s³owo "bezczelny" doskonale pasuje do opisania wspomnianego pomys³u, poniewa¿ pomys³ ten zak³ada nieliczenie siê z partnerem i jego uczuciami przez branie pod uwagê wy³±cznie w³asnej przyjemno¶ci. Nie zauwa¿y³am lekcewa¿enia innych ze swojej strony. Tobie radzê zrobiæ kilka g³êbszych wdechów i wydechów, sprawdziæ znaczenie s³ów których siê nie zna i dopiero wtedy braæ siê za komentowanie. Pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego autorka pyta, CO robic, bo seks jest dla niej wazny, zeby nie szukac potem kochanka.
Doskonale rozumiem co autorka ma na my¶li, poniewa¿ sama posiadam podobny problem. W cytowanym przez Ciebie fragmencie wczu³am siê w rolê partnera Ysabell - my¶lê, ¿e nie by³by zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Cytat:
Napisane przez ysabell Poka¿ wiadomo¶æ
Zero orgazmow przez rok??? A nie moze Cie jakos recznie czy ustami doprowadzic do orgazmu? Prosilas go, przypominalas sie? Ja bym chyba nie wytrzymala. Jak czuje, ze chce orgazmu a on sie nie kwapi, to mu po prostu przypominam.

Mi akurat dlugosc stosunku nie przeszkadza - mysle ze jest stadardowa, jakies kilka minut, co mi zupelnie wystarcza. Po kilku minutach mi sie to po prostu nudzi (bo naprawie niewiele czuje) i wtedy zaciskam miesnie pochowy i on wtedy bardzo szybko dochodzi.

Daj znac jak rozmowa pojdzie! Ja tez pogodam z moim niedlugo. Mam te same obawy, ze za jakis czas moja frustracja spowoduje rozstanie albo zdrade z mojej strony...
To nie tak, ¿e on siê nie kwapi, nawet sam to inicjuje. Ale wychodzi jak wychodzi, niekoniecznie wystarczaj±co dobrych pieszczot u¿ywa. Kiedy mówiê mu w trakcie co ma zmieniæ jako¶ klimat nie jest ten sam a kiedy mówiê mu to w innym czasie to chyba zapomina co mu powiedzia³am. :P

Ja potrzebujê czego¶ d³u¿szego ni¿ kilka minut, czasami siê nawet udaje kochaæ d³ugo ale kiedy on czuje, ¿e zaczyna mi siê robiæ lepiej (zw³aszcza kiedy zaciskam miê¶nie bo wtedy lepiej czujê) zaczyna dochodziæ i zwalnia albo w ogóle przestaje siê ruszaæ i ca³y wysi³ek idzie w cholerê.

Dam znaæ na pewno jednak poczekam z rozmow± jeszcze jaki¶ czas.

Edytowane przez decayed
Czas edycji: 2013-06-07 o 15:13
decayed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 15:58   #46
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 558
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez decayed Poka¿ wiadomo¶æ
Droga, Patiasym. Wed³ug SJP:
bezczelny - nielicz±cy siê z niczym i nikim, odznaczaj±cy siê zbytni± pewno¶ci± siebie; te¿: ¶wiadcz±cy o takich cechach;
arogancja - zuchwa³a pewno¶æ siebie po³±czona z lekcewa¿eniem innych.

My¶lê, ¿e s³owo "bezczelny" doskonale pasuje do opisania wspomnianego pomys³u, poniewa¿ pomys³ ten zak³ada nieliczenie siê z partnerem i jego uczuciami przez branie pod uwagê wy³±cznie w³asnej przyjemno¶ci. Nie zauwa¿y³am lekcewa¿enia innych ze swojej strony. Tobie radzê zrobiæ kilka g³êbszych wdechów i wydechów, sprawdziæ znaczenie s³ów których siê nie zna i dopiero wtedy braæ siê za komentowanie. Pozdrawiam!
Nie mam zamiaru licytowaæ siê na s³ownikowe definicje ani ci±gn±æ tej dyskusji. Prosi³abym tylko o niezwracanie siê do mnie per "droga", bo wed³ug SJP "droga" to tyle co "bliska komu¶ uczuciowo", a ja bliska uczuciowo Tobie nie jestem (ani tym bardziej Ty mnie).
patiasym jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 16:04   #47
NIUNIA43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Ja bym jednak odpuscila..Mozna miec malego, ale jesli sie stara to ten maly jest lepszy od duzego..I potrafi wiecej doznan zapewnic. A tu u was chyba temperamenty niedopasowane. I bedzie z czasem problem. Ty bedziesz czegos oczekiwac, on nie bedzie dawal.. Techniki i wzajemnosci doznan mozna sie nauczyc, ale temperamentu sie nie zmieni. Pozniej beda pretensje i klotnie..
NIUNIA43 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 16:24   #48
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Nadal uwa¿am, ¿e to nie ma sensu. Najbardziej zasmuci³o mnie to, ¿e ty sama cierpisz, trac±c poczucie w³asnej warto¶ci, czuj±c siê nieatrakcyjna. To nie powinno tak byæ. Kobieta powinna czuæ siê najpiêkniejsza przy mê¿czy¼nie, a nie mówiæ "on jest ¶redni, to ja pewnie nie zas³ugujê na nikogo lepszego".
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 23:51   #49
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 372
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Ja te¿ tego absolutnie nie widzê... Jaki pewny siebie i starszy facet wytrzyma tego typu pro¶by, nak³aniania i testy? Owszem, przez pewien czas ale potem pozna fajn± dziewczynê w której zobaczy to co lubi ( czyli w tym przypadku delikatno¶æ i czu³o¶æ), ona mu te¿ szybko wybije aktualne "zmuszanie siê" z g³owy i po temacie Zycie. W takim razie po co siê tak mêczyæ?
Sadek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 06:48   #50
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 723
GG do ysabell
Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Probowalam z nim wczoraj rozmawiac, zapytalam sie jak sie czul przy tym jednym razie, kiedy byl bardziej dominujacy. Po pierwsze jak zaczelam temat seksu, to zaraz caly sie skulil, wycofal, widac bylo po jezyku ciala ze sie czuje niekomfortowo. Nie spotkalam sie jeszcze z facetem, ktory by tak sie wstydzil rozmow o seksie. Powiedzial, ze nie pamieta dokladnie co tam wtedy czul, ale ze moze od czasu do czasu sie postarac sie byc bardziej dominujacy. Powiedzial, ze podobalo mu sie to, ze mi sie podobalo... wyszlo na to, ze robi to wszystko dla mnie, ze sam nic w tym dla siebie nie znajduje.

A dzisiaj idziemy kupic kroliki miniaturki - kolejna rzecz, ktora nas jeszcze bardziej zlaczy na plaszczyznie zyciowo-materialnej. Jakbym nie mieszkala z nim to pewnie ¿asugerowalabym jakas przerwe czy rozstanie i poczekala jakis czas, zeby zobaczyc czy mi go bedzie brakowalo... Ale w obecnej sytuacji jest to po prostu logistycznie niemozliwe. Nie da sie zrobic zwiazkowej seperacji jesli sie spi w jednym lozku, bez perspektyw na wyprowadzke. ehh.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 12:34   #51
aa4eda71cc3100c1d0c84d6e0fe25ffaa6ea5eb4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 261
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Adamus76 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak czytam takie wypowiedzi panienek co maja fantazje wypracowane na podstawie pornoli gdzie kobieta obciaga jest wyru.. i fina³ na twarz jest zdominowana nie ma co to powiem szczerze ze scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera, kobieto zrozum ze normalny facet z normalnego domu jest wychowany w ten sposób by szanowaæ kobiete a nie wo³aæ do niej suko sij kutasA to ja jago miejscu by spieprzal od ciebie jak najdalej bo jeste¶ po prostu zepsuta i tyle za duzo pornoli a za ma³o kobieco¶ci, jasne jak sprowadzimy role kobiety to suki a mê¿czyzny do samca jak u zwierz±t to wszystko sie zgadza. Tylko ze jeste¶my lud¼mi i mamy uczucia facet jest normalny szanuje Cie i po prostu nie potrafi pieprzyc Cie jak suke tylko chce sie z tob± kochaæ jesli dla ciebie to problem to najwyra¼niej ty masz problem ze swoj± psychika, chcecie mê¿czyzn którzy bed± was kochaæ szanowaæ byc odpowiedzialnymi ojcami waszych dzieci i co??kkbieto jeste¶ niedojrzala do normalnego zwiazku jak wzorce czerpiesz z pornoli gdzie 10 go¶ci spuszcza sie na twarz kobiety to we¼ daj temu facetowi spokój niech znajdzie sobie ciep³a mi³a kochaj±ca kobiete a Ty nie wiem moze znajd¼ sobie kogo¶ na dyskotece kto Cie przeleci w kiblu i poczujesz sie dowartosciowana
Chcia³am to skomentowaæ, ale nawet nie wiem jak
Doro¶nij. Jak w koñcu zaczniesz uprawiaæ seks to siê wypowiadaj.
Ka¿dy lubi co innego, nie znaczy, ¿e ma ze sob± problemy. To, ¿e kto¶ zak³ada konto na forum tylko po to, ¿eby siê ciskaæ i kogo¶ obra¿aæ - chyba sam jest po prostu jakim¶ zakalcem z problemami.
aa4eda71cc3100c1d0c84d6e0fe25ffaa6ea5eb4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 12:57   #52
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Kurde jestem w podobnej sytuacji

Jestem ze swoim 5 miesiêcy,a znamy siê 2 lata. Kiedy¶ ju¿ bylismy razem i siê kochali¶my i pomimo to,teraz po powrocie seksu dalej nie ma... On mówi,¿e potrzebuje czasu,pewno¶ci uczuæ,¿eby nie by³o ¿e w tym zwi±zku tylko seks sie liczy.
Bardzo dobrze dogadujemy siê w ¿yciu codziennym,cudowny ch³opak,sprawdza siê w tej roli chyba najlepiej ze wszystkich moich partnerów,móg³by w sumie staæ siê mê¿em. Ale bojê siê zaczêcia z nim seksu... bo pamiêtam,¿e kiedy¶ fajerwerków nie by³o. Po prostu by³ dla mnie za ma³y,nic nie czu³am,by³am strasznie napalona a nie mog³am doj¶æ,bo nie by³o czym...
Po mnie mia³ jak±¶ dziewczynê,ponoæ nie narzeka³a,ucieszylo mnie ¿e zdoby³ nowe do¶wiadczenia, ale dla mnie on jest za ma³y...No chyba ¿e urós³ przez rok

Mój poprzedni facet mia³ solidne przyrodzenie,by³ najlepszym kochankiem na ¶wiecie! (rozstali¶my siê,bo na ch³opaka siê nie nadawa³) No ale po byciu z facetem, który lubi³ w kazdej pozycji, w trakcie wszêdzie mnie dotyka³, stymulowa³ ³echtaczkê, ogl±dali¶my razem pornole, dotykali¶my siê wzajemnie no i wgl wszystko czego bym chcia³a w ³ó¿ku, moje wymagania wzros³y i jak sobie pomy¶lê,¿e tego nie dostanê...

Jak na razie tylko siê ca³ujemy,bywa ¿e bardzo namiêtnie,ja siê nakrêcam ale on wtedy przystopuje. Wtedy jestem sfrustowana,bo do niczego nie dochodzi,wiêc po co w ogóle to namiêtne ca³owanie skoñczy³o siê na tym,¿e ca³ujemy siê tylko delikatnie by siê nie zakrêcaæ I jeszcze ani razu nie zjecha³ rêk± poni¿ej pasa. Ja chêtnie go dotykam,on mnie nie. To te¿ mnie wkurza,sam powiniem chcieæ, mam go prosiæ "Hej,we¼ mnie podotykaj mo¿e?"

Dla niego mog³yby istnieæ tylko 3 standardowe pozycje. Ja wiem,¿e to bêdzie dla mnie za ma³o. ¯e nigdy nie zgodzi siê na zabawê wibratorem,przywi±zaæ do ³ó¿ka, bez bitej ¶mietany. Jego jedyna strefa erogenna to penis,¿adnych sutków czy ca³owania po ciele, co mnie smuci, bo chcia³abym czasem popie¶ciæ partnera.
Rozmawia³am z nim o seksie. On te¿ pamiêta czasy,kiedy nie zadowala³ mnie w pe³ni. Dlatego dzi¶ te¿ ma obawy i chce,bym na pierwszy raz to ja by³a na górze i wszystko inicjowa³a. Ale nie bez gry wstêpnej! Potrzebujê ¿eby facet mnie poca³owa³,po szyi, pie¶ci³ piersi, bez tego nie bêdê na niego wchodzi³a. Nie lubiê byæ domin±, wolê kiedy facet decyduje co ze mna zrobiæ. I to bêdzie problem. On czeka a¿ ja zacznê,a ja nie zamierzam bo to on jest kurde facetem.

Jezu ¼le to widzê. Kochany ch³opak,ale z braku seksu od 5 miesiêcy zaczynam fiksowaæ. Masturbacja mi nie wystarcza,bo po roz³adowaniu napiêcia mam ³zy w oczach pt "Jakie to smutne,przecie¿ mam faceta a muszê sama..." i jest jeszcze gorzej

Nie wiem co Ci doradziæ. G³upio by koñczyæ zwi±zek z powodu niedopasowania w ³ó¿ku,tym bardziej ¿e w innych strefach siê sprawdza. Z drugiej strony rozumiem ciê,¿e jeste¶ nieszczê¶liwa,markotna, dla nas akurat seks jest bardzo wa¿n± czê¶ci± zwi±zku, nie wyobra¿am go sobie bez seksu
My¶lê,¿e albo nasi partnerzy siê choæ trochê zmieni± w ³ó¿ku,ale to siê posypie.
Ale w sumie rozmiaru nie zmieni±... Ech...
__________________

Pod±¿asz za t³umem, czy kierujesz siê w³asnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 12:58   #53
aa4eda71cc3100c1d0c84d6e0fe25ffaa6ea5eb4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 261
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Adamus76 Poka¿ wiadomo¶æ
Uprawiaæ sex mam 36 lat dziewczyno tak¿e z niejednego pieca chleb jad³em i znam takie panienki jak autorka tego w±tku i proponuje zeby da³a spokój temu facetowi i niech ma go¶æ okazje spotkaæ normalna kobiete i to wszytko bo g³upich panienek na ¶wiecie nie brakuje szukaj± samca potem p³acz zerznal mnie i zostawi³ /) dlatego wlasnie do zwiazku trzeba dorosnac a jak panienka ma zamiar zwi±zaæ sie za³o¿yæ rodzine to najwy¿szy czas na to ale widze ze tu wypowiadaj± sie 20 - stki wychowane na pornolach to czemu sie dziwiæ
Zaimponowaæ czym¶ chcia³e¶?
Tym bardziej wstyd, doros³y facet, a takie ciasne horyzonty i rejestruje siê na forum tylko po to, ¿eby siê k³óciæ Gratulujê.

Edit: Ostatni raz pisowniê "sex" widzia³am u moich kolegów, jak by³am w gimnazjum.

Edytowane przez aa4eda71cc3100c1d0c84d6e0fe25ffaa6ea5eb4
Czas edycji: 2013-06-08 o 13:00
aa4eda71cc3100c1d0c84d6e0fe25ffaa6ea5eb4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 14:23   #54
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Adamus76 Poka¿ wiadomo¶æ
A ile ty masz lat? Skoñczy³as 20? myslisz pewnie ze zycie to kajdanki i walenie pejczem po dupie No có¿ dorosniesz to zmienisz pogl±dy ciekawy jestem jakiego mê¿a ty spotkasz z takimi do¶wiadczeniami bzykacie sie na wszystkie sposoby w ka¿da dziurê a potem z takim baga¿em chcecie spotkaæ porz±dnego faceta i ojca dla swoich dzieci autorka tego postu jest przyk³adem oddawa³a sie innym na wszystkie sposoby a teraz jest zdziwiona ze facet spojrzy jej w oczy podczas seksu i powie ze ja kocha jej to nie krêci ona woli us³yszeæ suko ssij ku... ¿yczê powodzenia
Najlepszy sposób na podniesienie mojego niskiego ci¶nienia, to w³a¶nie takie m±dre wypowiedzi. S³ysza³e¶ kiedy¶, ¿e cyferki nie ¶wiadcz± o dojrza³o¶ci cz³owieka? Wspania³y przyk³ad masz kiedy popatrzysz w lustro.
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 14:43   #55
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Adamus76 Poka¿ wiadomo¶æ
co dla ciebie oznacza dojrza³o¶æ ? Bzykanie sie na wszystkie sposoby to pewnie dla ciebie oznaka dojrza³o¶ci No fakt to za☠☠☠iste i takie modne tylko potem kto Cie bêdzie chcia³ za ¿onê
A czy autorka bzyka siê na prawo i lewo? Ona chce tylko seksu, który j± podnieca. To takie trudne do zrozumienia?
Co do ma³¿eñstwa, dziêki za troskê, ale nie musisz martwiæ siê na zapas
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 15:04   #56
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Adamus76 Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie ja napisa³em ze bzyka sie na prawo i lewo? Napisa³em ze wyrobila w sobie pewne wzorce na podstawie porno i poprzednich zwi±zków i nie potrafi odnale¼æ sie z facetem który jest mniej do¶wiadczony i po prostu dobrze wychowany kocha ja i chce jej to okazaæ ale jesli dla niej okazywanie uczucia polega na szmaceniu kobiety w ³ó¿ku to najwyra¼niej musi poszukaæ kogo¶ innego lub nie wiem zapisaæ sie do klubu masochistycznego b±d¼ robiæ karierê w porno bo ja nie widze szans na zwiazek wyuzdanej kobiety z porz±dnym wra¿liwym facetem
Ja jestem masochistk±, nie odkry³am w sobie tego przez ogl±danie porno, ani przez mê¿czyznê. Dlaczego twierdzisz, ¿e taka kobieta jest gorsza, albo niezdolna do tworzenia zdrowego zwi±zku? Wra¿liwo¶æ i sadyzm siê nie wykluczaj±. Mój by³y p³aka³ ze mn± na filmach, przynosi³ kwiaty, przytula³ w nocy, ale tak¿e bi³ i poni¿a³, bo obaj tego chcieli¶my.
¦wiat nie jest czarno-bia³y. Zacznij szanowaæ odmienne zdanie, pogl±dy.
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 15:28   #57
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Adamus76 Poka¿ wiadomo¶æ
No to juz pytanie do psychologa nie do mnie nie wiem moze jakie¶ traumatyczne prze¿ycia z dzieciñstwa molestowanie nie wiem co wp³ywa na masochistyczne upodobania pewnie ze ¶wiat nie jest czarno bia³y sa pedofile geje ksiê¿a molestujacy dzieci, gwalciciele, zboczency.. a sk±d sie to bierze ? Ja pisze o normalnych ludziach kobietach które pragn± byc szanowane i kochane i mê¿czyznach którzy takich kobiet szukaj± wiêc nie ma co krzywdzic siebie nawzajem tylko pozwoliæ normalnymu facetowi u³o¿yæ sobie zycie z normalna kobieta
Kolejny powielany stereotyp.
Te¿ chcê byæ szanowana, rozpieszczana, kochana przez partnera. Seks i zwi±zek to dwie ró¿ne sprawy. Nie nazywa³abym tego krzywdzeniem, bo je¶li obie strony tego chc±, to jest to po prostu zaspokajanie potrzeb.

W przypadku autorki, te potrzeby siê widocznie rozmijaj±.
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 15:47   #58
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

co¶ ci siê myl± emocje z potrzebami seksualnymi. Mo¿na w ³ó¿ku robiæ ró¿ne rzeczy a w codziennym ¿yciu szanowaæ i kochaæ swojego partnera.
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 16:07   #59
201612280917
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

Cytat:
Napisane przez Adamus76 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok pewnie masz racje spróbuje nasikac na swoj± partnerkê i powiem ze takie mia³em potrzeby ale ja kocham i szanuje
Sama bym ci w takiej sytuacji odda³a :P
Widaæ, ¿e 36 letni mê¿czyzno, nie umiesz dostrzec subtelnej ró¿nicy. Bo jest ró¿nica pomiêdzy nasikaniem (jak to okre¶li³e¶) na kobietê, któr± to PODNIECA i która tego CHCE, a zrobieniem tego na niczego niespodziewaj±c± siê kobietê, któr± to obrzydza.
201612280917 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 16:09   #60
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Brak kompatybilnosci seksualnej w zwiazku i... maly penis.

a czy kto¶ pisa³, ¿e nale¿y robiæ co¶ WBREW PARTNERCE? wrêcz przeciwnie, seks dobry to taki w którym oboje partnerów znajduje satysfakcjê i nie robi± nic na co nie maj± ochoty. Tutaj pisa³y dziewczyny, które CHC¡ I POTRZEBUJ¡ ostrych zabaw w ³ó¿ku, a nie takie, które uwa¿aj±, ¿e nale¿y robiæ co¶ z przymusu. wiêc je¶li twoja partnerka chcia³aby ¿eby¶ na ni± nasiusia³ i tobie to sprawia³oby przyjemno¶æ to ja nie widzê przeciwwskazañ.
RozowaKotka, pi±teczka
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-11-06 18:36:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.