Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-27, 18:40   #1171
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez spacja_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ posz³am tam kierowana opiniami wiza¿anek, a po wizycie rozczarowanie. I nie potrafi³a dobrze obci±æ mi grzywki
Wszystkim siê nie dogodzi
Dla mnie Agnieszka to ¿adna profesjonalistka, nie potrafi dobraæ koloru, pora¿ka to ma³o powiedziane, ¶ciêcie te¿ bez sza³u, do tego czeka³am prawie godzinê i nawet nie raczy³a poinformowaæ o tym, ¿e jest opó¼nienie i trzeba bêdzie tyle poczekaæ
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-05, 22:16   #1172
emi2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 4
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!ODRADZAM salon fryzjerski fabryka marzeñ agnieszki perkowskiej- pani uwa¿a siê za wielk± stylistkê, a nie reprezentuje sob± niczego co wi±¿e siê z t± dziedzin±. Kiedy¶ s³ysza³am m±dre s³owa, ¿e o profesjonalizmie fryzjera/wiza¿ystki etc ¶wiadczy przede wszystkim jej w³asny wygl±d i ¿a³ujê, ¿e nie pokierowa³am siê tym motto. Ani prezencja tej pANI ani tym bardziej to co wykona³a nie mia³o nic wspólnego ze stylizacj±; koszmar, totalna amatorszczyzna i brak profesjonalizmu. Oprócz elementarnych umiejêtno¶ci niezbêdnych do tego aby poprawnie, równo ¶ci±æ w³osy, brakuje kobiecie samokrytyki, bo krzywo ¶ciête w³osy uwa¿a za prosto ¶ciête, a nierówn± koloryzacjê t³umaczy ¶wiat³em. ¯e o myciu g³owy w ¶rodku zimy zimn± wod± nie wspomnê....Szkoda waszego czasu, pieniêdzy i nerwów...Pozdrawiam
emi2012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-06, 17:53   #1173
Dalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 22
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Nie polecam tak¿e Kory Bryliñskiej - wiza¿ystki i jej wspólniczek od wizerunku zewnêtrznego.
Dalenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-06, 18:16   #1174
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Dalenka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie polecam tak¿e Kory Bryliñskiej - wiza¿ystki i jej wspólniczek od wizerunku zewnêtrznego.
Opowiedz dlaczego.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-06, 19:27   #1175
Dalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

poniewa¿ przede wszystkim wcale nie poprawia wygl±du i ma dziwne zasady, czêsto sztywne i nieaktualne, których siê trzyma. mo¿e jest dobrym fotografem- nie wiem, nie jest na pewno dobr± wiza¿ystk± a jej zespó³ fryzjerek te¿ nie wyró¿nia siê niczym szczególnym, wiêc ja nie polecam.
Dalenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-13, 15:23   #1176
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 2 547
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

a ja emilki nie polecam. Chodzilam do niej ponad rok. zawiodlam sie jak na nikim, chociaz dawalam jej milion szans.
Jest bardzo niesymaptyczna, traktuje klienta z gory, wyrecza sie wspó³pracownikami.
Widac, ze w tej chwili jej priorytetem sa pieniadze..
Jak nie polubi klientki od pierwszego wrazenia, to sie na niej wyzywa - widzialam kilka kobiet ktore nie wiedzialy co odpowiedziec na jej uszczypliwe komentarze.

Jesli chodzi o farbe - chyba czas sie doszkolic, albo przypomniec zasady. To przykre, ze jako klientka wiedzialam wiecej niz ona ;]
A po ostatnim scieciu Emiliki, gdzie pokazalam jej zdjecia, a ona sciela mnie zupelnie inaczej i powiedziala, ze tak bedzie dobrze (nie bylo. mam krecone wlosy, grzywka byla scieta do 2 cm!!), szukalam innego fryzjera i znalazlam w koncu kogos normalnego.

/pomówienie - edytowane przez administracjê/
__________________
"Niektórym ludziom nale¿a³oby wytoczyæ proces my¶lenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-07-21 o 07:50
anick88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-13, 16:18   #1177
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dlaczego uwazasz, ze Emila nie zna sie na kolorze? Co masz na mysli, piszac o Blazeju?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 16:25   #1178
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e Ty nam w takim razie powiesz jak wygl±da cennik i B³a¿eja?
Ja za farbowanie i strzy¿enie zawsze p³acê 150 z³.
Ogólnie bardzo polecam

Cytat:
Napisane przez anick88 Poka¿ wiadomo¶æ
/pomówienia - usuniête przez administracjê/
???

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-07-21 o 07:51
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-13, 18:11   #1179
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

SorbetMalinowy - a ja masz d³ugo¶æ w³osów?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-13, 19:14   #1180
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
SorbetMalinowy - a ja masz d³ugo¶æ w³osów?
¦redni±, za ramiona
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-13, 21:10   #1181
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czyli ceny ma raczej ok
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-13, 23:53   #1182
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 2 547
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

emila kompletnie nie radzi sobie z blondami, rudosciami.. nie potrafi mieszac kolorow, nie potrafi uzyskac 2 razy tego samego koloru. prosze o inny kolor, na wlosach wychodzi zupelnie inny. Problem zniknal, kiedy farby zaczely mieszac jej pracownice, a nie ona.
W sumie to nawet jak pytalam dziewczyn, to mowily, ze emilka juz tak sie skupila na scinaniu i czesaniu i wypadla z obiegu jesli chodzi o farby.
Brazy jak brazy, ale z jasniejszymi kolorami kompletnie sobie nie radzi ;/

I to nie jest moje zdanie, tylko wielu dziewczyn, ktorym robila blond.. moze robila to za duzo powiedziane, bo nawet jak zapisywalam sie do niej, to farbowal mi kto inny - co doprowadzalo mnie do szalu, bo jesli obsluguje mnie dziewczyna zaraz po kursie, to z jakiej paki place 230z³ za ¶ciêcie i farbê?

Emilka jest mocno przereklamowana. Zaczelam do niej chodzic po przeczytaniu mega pochlebnych opinii na tym forum, ale juz mi sie skonczyla cierpliowsc
Na kazde pytanie, uwage prosbe jest serwowana mina pod tytulem - "boszzz.. jaka jestes glupiutka i malutka". I nie ma sie co oszukiwac - wiecej otoczki tego wszystkiego niz prawdziwej wiedzy, strannosci i profesjonalizmu.

Zwróccie uwage na pordzewiale stoliki (te takie do farby i przyborow), wiszaca z sufitu lampke - zawsze zastanawiam sie kiedy mi spadnie na leb i na (moj hit) jedna umywalke na 5 stanowisk.
Musze juz zmywac rozjasniacz, ale siedze dalej 20min, bo przeciez jest kolejka ;]

Jesli chodzi o B. to przykro mi, ale nic nie napisze wprost na otwartym forum z przyczyn oczywistych. Co oczywiscie nie ujmuje mu talentu, bo fryzjerem wg mnie jest znakomitym!!
__________________
"Niektórym ludziom nale¿a³oby wytoczyæ proces my¶lenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-14, 06:52   #1183
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez anick88 Poka¿ wiadomo¶æ
(...) jedna umywalke na 5 stanowisk.
Musze juz zmywac rozjasniacz, ale siedze dalej 20min, bo przeciez jest kolejka ;]

Jesli chodzi o B. to przykro mi, ale nic nie napisze wprost na otwartym forum z przyczyn oczywistych. Co oczywiscie nie ujmuje mu talentu, bo fryzjerem wg mnie jest znakomitym!!
Fakt, mnie te¿ niezbyt podoba siê ta jedna myjnia w Atelier, zw³aszcza gdy jest spory ruch i kilku fryzjerów pracuje w tym samym czasie.

Ale odno¶nie B³a¿eja (u którego nigdy nie by³am, ale zastanawiam siê nad pój¶ciem) - je¶li jest co¶, co mo¿e mieæ wp³yw na nasze zdrowie, chyba powinna¶ nam o tym "opowiedzieæ"
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-14, 15:38   #1184
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Z tym blondem to w sumie sie zgodze. Kiedy¶ Emilka robi³a mi fajny kolor, ale po jakims czasie mia³am tecze na g³owie za 180 z³, wiec ..

Ciekawi mnie tylko, o co chodzi z B³azejem ?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-14, 17:19   #1185
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 027
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez anick88 Poka¿ wiadomo¶æ
emila kompletnie nie radzi sobie z blondami, rudosciami.. nie potrafi mieszac kolorow, nie potrafi uzyskac 2 razy tego samego koloru. prosze o inny kolor, na wlosach wychodzi zupelnie inny. Problem zniknal, kiedy farby zaczely mieszac jej pracownice, a nie ona.
W sumie to nawet jak pytalam dziewczyn, to mowily, ze emilka juz tak sie skupila na scinaniu i czesaniu i wypadla z obiegu jesli chodzi o farby.
Brazy jak brazy, ale z jasniejszymi kolorami kompletnie sobie nie radzi ;/

I to nie jest moje zdanie, tylko wielu dziewczyn, ktorym robila blond.. moze robila to za duzo powiedziane, bo nawet jak zapisywalam sie do niej, to farbowal mi kto inny - co doprowadzalo mnie do szalu, bo jesli obsluguje mnie dziewczyna zaraz po kursie, to z jakiej paki place 230z³ za ¶ciêcie i farbê?

Emilka jest mocno przereklamowana. Zaczelam do niej chodzic po przeczytaniu mega pochlebnych opinii na tym forum, ale juz mi sie skonczyla cierpliowsc
Na kazde pytanie, uwage prosbe jest serwowana mina pod tytulem - "boszzz.. jaka jestes glupiutka i malutka". I nie ma sie co oszukiwac - wiecej otoczki tego wszystkiego niz prawdziwej wiedzy, strannosci i profesjonalizmu.

Zwróccie uwage na pordzewiale stoliki (te takie do farby i przyborow), wiszaca z sufitu lampke - zawsze zastanawiam sie kiedy mi spadnie na leb i na (moj hit) jedna umywalke na 5 stanowisk.
Musze juz zmywac rozjasniacz, ale siedze dalej 20min, bo przeciez jest kolejka ;]

Jesli chodzi o B. to przykro mi, ale nic nie napisze wprost na otwartym forum z przyczyn oczywistych. Co oczywiscie nie ujmuje mu talentu, bo fryzjerem wg mnie jest znakomitym!!
te¿ siê zastanawiam, co masz na my¶li Ale zapewne chodzi o kwestie higieniczne...?
maddd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-14, 20:28   #1186
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 2 547
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

usuwam (admin)
__________________
"Niektórym ludziom nale¿a³oby wytoczyæ proces my¶lenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-10-03 o 10:01
anick88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-15, 16:20   #1187
Czarna301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mam pytanie, w jakim salonie mog³abym zrobiæ w miarê tani i dobry baleja¿? Jakby co, w³osy mam do koñca ³opatek
Czarna301 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 13:44   #1188
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Szukam dobrej i poleconej fryzjerki do fryzury ¶lubnej i rozja¶nienia w³osków i przede wszystkim nie pal± w³osów rozja¶niaczem proszê o radê jestem Przysz³± Pann± M³od±
anecia04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-21, 07:47   #1189
buchta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez anick88 Poka¿ wiadomo¶æ
emila kompletnie nie radzi sobie z blondami, rudosciami.. nie potrafi mieszac kolorow, nie potrafi uzyskac 2 razy tego samego koloru. prosze o inny kolor, na wlosach wychodzi zupelnie inny. Problem zniknal, kiedy farby zaczely mieszac jej pracownice, a nie ona.
W sumie to nawet jak pytalam dziewczyn, to mowily, ze emilka juz tak sie skupila na scinaniu i czesaniu i wypadla z obiegu jesli chodzi o farby.
Brazy jak brazy, ale z jasniejszymi kolorami kompletnie sobie nie radzi ;/

I to nie jest moje zdanie, tylko wielu dziewczyn, ktorym robila blond.. moze robila to za duzo powiedziane, bo nawet jak zapisywalam sie do niej, to farbowal mi kto inny - co doprowadzalo mnie do szalu, bo jesli obsluguje mnie dziewczyna zaraz po kursie, to z jakiej paki place 230z³ za ¶ciêcie i farbê?

Emilka jest mocno przereklamowana. Zaczelam do niej chodzic po przeczytaniu mega pochlebnych opinii na tym forum, ale juz mi sie skonczyla cierpliowsc
Na kazde pytanie, uwage prosbe jest serwowana mina pod tytulem - "boszzz.. jaka jestes glupiutka i malutka". I nie ma sie co oszukiwac - wiecej otoczki tego wszystkiego niz prawdziwej wiedzy, strannosci i profesjonalizmu.

Zwróccie uwage na pordzewiale stoliki (te takie do farby i przyborow), wiszaca z sufitu lampke - zawsze zastanawiam sie kiedy mi spadnie na leb i na (moj hit) jedna umywalke na 5 stanowisk.
Musze juz zmywac rozjasniacz, ale siedze dalej 20min, bo przeciez jest kolejka ;]

Jesli chodzi o B. to przykro mi, ale nic nie napisze wprost na otwartym forum z przyczyn oczywistych. Co oczywiscie nie ujmuje mu talentu, bo fryzjerem wg mnie jest znakomitym!!
Niestety z Emilk± to prawda. I uwa¿am ¿e p³acenie 180 i w górê za kolor, który robi dziewczyna na sta¿u to jaka¶ pomy³ka. Jednolity kolor br±z jeszcze im wychodzi. Ale je¶li chodzi o blondy i baleja¿ wenecki czy ombre (mo¿e to jedno i to samo) to ju¿ partacz± na ca³ego i robi± zwyk³e wypalone blond pasemka na foliê. Jestem bardzo wyczulona je¶li chodzi o w³a¶ciwy naturalny kolor. Z siostr± chodzimy na kolor do Wojtka - robi kolor ¶wietnie, bo naturalnie - szczególnie w³a¶nie ombre. Ze ¶cinaniem u Wojtka ró¿nie. Ostatnio ¶cina³am u Emilki - by³o dobrze ale i tak trzeba by³o pilnowaæ ¿eby nie przerzedzi³a mi w³osów do reszty (mam falowane, krêcone). - hehe, ale ¶cinanie to oddzielny temat U Wojtka tydzieñ temu rozja¶nia³am w³osy - wysz³o drogo ale tak dok³adnie na³o¿onego rozja¶niacza a potem farby to nie mia³am nigdzie - dla niektórych to bêdzie minus dla innych plus poniewa¿ Wojtek robi bardzo dok³adnie i bardzo d³uuuugo. (ostatnia wizyta to ponad 3 godziny i warto od razu spytaæ siê o cenê
buchta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-21, 14:19   #1190
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez buchta Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety z Emilk± to prawda. I uwa¿am ¿e p³acenie 180 i w górê za kolor, który robi dziewczyna na sta¿u to jaka¶ pomy³ka. Jednolity kolor br±z jeszcze im wychodzi. Ale je¶li chodzi o blondy i baleja¿ wenecki czy ombre (mo¿e to jedno i to samo) to ju¿ partacz± na ca³ego i robi± zwyk³e wypalone blond pasemka na foliê. Jestem bardzo wyczulona je¶li chodzi o w³a¶ciwy naturalny kolor. Z siostr± chodzimy na kolor do Wojtka - robi kolor ¶wietnie, bo naturalnie - szczególnie w³a¶nie ombre. Ze ¶cinaniem u Wojtka ró¿nie. Ostatnio ¶cina³am u Emilki - by³o dobrze ale i tak trzeba by³o pilnowaæ ¿eby nie przerzedzi³a mi w³osów do reszty (mam falowane, krêcone). - hehe, ale ¶cinanie to oddzielny temat U Wojtka tydzieñ temu rozja¶nia³am w³osy - wysz³o drogo ale tak dok³adnie na³o¿onego rozja¶niacza a potem farby to nie mia³am nigdzie - dla niektórych to bêdzie minus dla innych plus poniewa¿ Wojtek robi bardzo dok³adnie i bardzo d³uuuugo. (ostatnia wizyta to ponad 3 godziny i warto od razu spytaæ siê o cenê
Mam pytanie czy chodzi o Wojtka Koszykowskiego ? Je¶li tak to gdzie teraz pracuje ? I co dok³adnie u niego robi³a¶ podczas tej 3godzinnej wizyty oraz ile zap³aci³a¶. Z góry dziêkujê za odpowied¼
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-23, 13:08   #1191
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mo¿e poleci mi kto¶ fryzjerkê na upiêci ¶lubne i zrobienie wcze¶niej w³osków plis kobietki z Bia³egostoku
anecia04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-23, 20:13   #1192
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez anecia04 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e poleci mi kto¶ fryzjerkê na upiêci ¶lubne i zrobienie wcze¶niej w³osków plis kobietki z Bia³egostoku
Ja nigdy nie korzysta³am z us³ug fryzjerskich w zakresie upiêæ ¶lubnych/okazjonalnych , ale moja siostra w ubieg³ym roku czesa³a siê w Ellafryz w instytucie Kreastas na ul. ¯elaznej. By³am przy tym i widzia³am tak¿e jak inna fryzjerka czesa³a pannê m³od±. Moim zdaniem ¶wietnie tam czesz±, a do tego zazwyczaj jest próbne czesanie. Co do ogólnego zrobienia w³osów to tez polecam Ellafryz. Jest tam drogo, ale to dla tego, ¿e kosmetyki których u¿ywaj± s± drogie, a us³ugi i to jak traktuj± klienta jest na wysokim poziomie ( mimo, ¿e nie by³am klientk± tylko towarzyszy³am siostrze, zaproponowano mi kawê / herbatê) . Tu jest strona http://www.ellafryz.pl/ To tyle z mojej strony
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-24, 00:07   #1193
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziêkuje za radê i podpowiedz ja zastanawia³am siê nad Atelier salonem ale powiem szczerze ¿e mam dylemat poniewa¿ próbna fryzurka jest moim zdaniem za droga w tym salonie
anecia04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-24, 16:17   #1194
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A co s±dzicie o fryzjerce z salonu fryzjersko kosmetycznego z ul. Wyszyñskiego 8 Studio EM oto ich stronka mo¿e która¶ z dziewczyn by³a u nich i jak wra¿enia ? http://www.em-studio.net.pl/
anecia04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-29, 16:15   #1195
buchta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez dancer91 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie czy chodzi o Wojtka Koszykowskiego ? Je¶li tak to gdzie teraz pracuje ? I co dok³adnie u niego robi³a¶ podczas tej 3godzinnej wizyty oraz ile zap³aci³a¶. Z góry dziêkujê za odpowied¼
Tak chodzi o Wojtka Koszykowskiego. Chcia³am uzyskaæ ja¶niejsze w³osy, mój naturalny jest na poziomie 5, zrobi³am na poziomie 6-7. Ca³y proces to ¶ci±ganie starych kolorów - efekt - rozja¶nione w³osy, nastêpnie na³o¿enie odpowiedniego koloru, w moim przypadku by³ to raczej ch³odny ciemny blond-br±z delikatnie po³yskuj±cy starym z³otem (nie mam pojêcia jak okre¶liæ ten kolor, zale¿y od ¶wiat³a) . Mam ch³odny typ urody i trzeba siê natrudziæ ¿eby zrobiæ kolor ja¶niejszy i ch³odny. Zap³aci³am 300 z³.
buchta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-29, 18:18   #1196
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez buchta Poka¿ wiadomo¶æ
Tak chodzi o Wojtka Koszykowskiego. Chcia³am uzyskaæ ja¶niejsze w³osy, mój naturalny jest na poziomie 5, zrobi³am na poziomie 6-7. Ca³y proces to ¶ci±ganie starych kolorów - efekt - rozja¶nione w³osy, nastêpnie na³o¿enie odpowiedniego koloru, w moim przypadku by³ to raczej ch³odny ciemny blond-br±z delikatnie po³yskuj±cy starym z³otem (nie mam pojêcia jak okre¶liæ ten kolor, zale¿y od ¶wiat³a) . Mam ch³odny typ urody i trzeba siê natrudziæ ¿eby zrobiæ kolor ja¶niejszy i ch³odny. Zap³aci³am 300 z³.
Dziêki To dok³adnie to, co ja chcê zrobiæ ze swoimi w³osami ale 300 z³, szok, jeszcze muszê popracowaæ nad swoimi oszczêdno¶ciami ;P a gdzie teraz pracuje ?
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 15:04   #1197
buchta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez dancer91 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki To dok³adnie to, co ja chcê zrobiæ ze swoimi w³osami ale 300 z³, szok, jeszcze muszê popracowaæ nad swoimi oszczêdno¶ciami ;P a gdzie teraz pracuje ?
Dla mnie te¿ by³o du¿o dopóki nie zrobi³am porównania - np. kole¿anka w Kameleonie za zwyk³y jeden kolor - ciemny (i to spartaczony na maksa) bulnê³a co¶ ko³o 250 z³.
Wojtek pracuje na Legionowej w tym starym rzemie¶lniku - na swoim, numeru lokalu nie pamiêtam, nie bêdê k³amaæ, tel do Wojtka: 511234234
buchta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 18:05   #1198
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez buchta Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie te¿ by³o du¿o dopóki nie zrobi³am porównania - np. kole¿anka w Kameleonie za zwyk³y jeden kolor - ciemny (i to spartaczony na maksa) bulnê³a co¶ ko³o 250 z³.
Wojtek pracuje na Legionowej w tym starym rzemie¶lniku - na swoim, numeru lokalu nie pamiêtam, nie bêdê k³amaæ, tel do Wojtka: 511234234
To on ZNOWU siê przeniós³?
Najpierw by³ w Ellafryz, potem na Legionowej pracowa³ w swoim salonie, pó¼niej w Ambasadzie Urody, a pó¼niej wróci³ do Ellafryz, i co znowu jest na swoim?
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 18:56   #1199
dancer91
Przyczajenie
 
Avatar dancer91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A d³ugo siê do niego czeka ? Mo¿e w miesi±c nazbieram resztê kasy Przyda³oby siê porz±dek zrobiæ na g³owie
dancer91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 14:31   #1200
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziewczyny, wiecie mo¿e u kogo mogê przed³u¿yæ w³osy w miarê niedrogo i dobrze?
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.