Zachowałam się źle? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 13:05   #1
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629

Zachowałam się źle?


Proszę, powiedzcie mi co o tym sądzicie bo mam mętlik w głowie...Mam 23lata, z moim TŻ jestem od 5 lat. Bardzo go kocham, wiele ze mną przeszedł (mam ED z których teraz staram się wyjść - dla nas), dlatego rozumiem że może czuć się...hmm...niedopieszany . Staram się wyzdrowieć, nabrać siły, energii i radości życia. Wczoraj miałam spotkanie z klasą z liceum. Co jakiś czas się widujemy ale w nieco bardziej okrojonym składzie. Poszłam tam oczywiście z TŻ bo mimo wszystko jesteśmy jak nierozłączki Był tam mój były. Spotykaliśmy się w liceum, wtedy nie znałam mojego TŻ i z perspektywy czasu wiem, że ten "związek" była porażka, ale dzieciakami byliśmy więc wspominam z sentymentem. Wczoraj zaczęliśmy sobie z tem ex-em gadać, (razem z koleżankami, żeby nie było niedomówień) - o studiach, o życiu, było całkiem sympatycznie bo w sumie trochę się znamy, TŻ siedział obok. Dziś TŻ napisał mi w sms-ie że czuje się beznadziejny, że z nim sobie tak nie pogadam o kuchni, że nie ma takiej pracy jak ex, że pozwoliłam byłemu "urosnąć" i to przy nim, że wszyscy się patrzyli...Nie rozumiem...Chciałam być miła, dlatego pytałam co u niego, nie miałam pojęcia że zwykłe pogaduchy z kolegą tak zabolą TŻ-a...Powiedział, że nie powinnam z nim gadać przy nim...Ma rację? Źle się zachowałam?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:09   #2
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Proszę, powiedzcie mi co o tym sądzicie bo mam mętlik w głowie...Mam 23lata, z moim TŻ jestem od 5 lat. Bardzo go kocham, wiele ze mną przeszedł (mam ED z których teraz staram się wyjść - dla nas), dlatego rozumiem że może czuć się...hmm...niedopieszany . Staram się wyzdrowieć, nabrać siły, energii i radości życia. Wczoraj miałam spotkanie z klasą z liceum. Co jakiś czas się widujemy ale w nieco bardziej okrojonym składzie. Poszłam tam oczywiście z TŻ bo mimo wszystko jesteśmy jak nierozłączki Był tam mój były. Spotykaliśmy się w liceum, wtedy nie znałam mojego TŻ i z perspektywy czasu wiem, że ten "związek" była porażka, ale dzieciakami byliśmy więc wspominam z sentymentem. Wczoraj zaczęliśmy sobie z tem ex-em gadać, (razem z koleżankami, żeby nie było niedomówień) - o studiach, o życiu, było całkiem sympatycznie bo w sumie trochę się znamy, TŻ siedział obok. Dziś TŻ napisał mi w sms-ie że czuje się beznadziejny, że z nim sobie tak nie pogadam o kuchni, że nie ma takiej pracy jak ex, że pozwoliłam byłemu "urosnąć" i to przy nim, że wszyscy się patrzyli...Nie rozumiem...Chciałam być miła, dlatego pytałam co u niego, nie miałam pojęcia że zwykłe pogaduchy z kolegą tak zabolą TŻ-a...Powiedział, że nie powinnam z nim gadać przy nim...Ma rację? Źle się zachowałam?
moim zdaniem wcale zle sie nie zachowalas..
przeciez zwyczajnie sobie rozmawialiscie.. porbowalas zachowac sie naturalnie-i bardzo dobrze
twoj tz jest chyba troszke nadwrazliwy.. i zazdrosny
dlatego moim zdaniem tak zareagowal..
Porozmawiaj z obecnym tz i powiedz ze tamten zwiazek to wkoncu lata liceum..
cos dziecinnego.. juz od dawna niewaznego
ze kochasz go ze jest dla ciebie kims najwspanialszym,wyjatkowy m itp itd..
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:10   #3
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Zachowałam się źle?

Trudno powiedzieć
Aczkolwiek całkiem możliwe, że sposób w jaki się odnosiłaś do byłego mógł zranić Twojego TŻ. Ale prosta rada, może banalna ,ale działa: Porozmawiać i wyjaśnić swojemu TŻ , że wcale nie jest gorszy od byłego, a nawet jest lepszy, spróbuj podbudować jego ego.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:12   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zachowałam się źle?

Twoj TŻ albo jest zazdrosny albo niepewny siebie.
dorosli ludzie jakos sobie radza z lepszymi od siebie a takze przeszloscia swoich partnerow.
wdg. mnie nic dziwnego w twoim zachowaniu nie ma .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:17   #5
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć
Aczkolwiek całkiem możliwe, że sposób w jaki się odnosiłaś do byłego mógł zranić Twojego TŻ. Ale prosta rada, może banalna ,ale działa: Porozmawiać i wyjaśnić swojemu TŻ , że wcale nie jest gorszy od byłego, a nawet jest lepszy, spróbuj podbudować jego ego.
Tez uwazam,ze trudno powiedziec. Zwykle osoby, ktore przyszły z nami, badz sa małomowne powinno sie wciagnac w rozmowe. No jesli ty gadałas ze znajomymi,zapominalas o jego istnieniu, to mogł sie tak poczuc.
Dlatego na spotkania klasowe raczej sie nie chodzi z partnerami (choc nie ma reguły)
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:20   #6
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Zachowałam się źle?

Zazdrosny jest... Ma jakie kompleksy czy dajesz mu Odczuć w domu że jest do niczego? Nie martw siĘ przejdzie mu a na drugi raz może wciągniesz go też do rozmowy?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:54   #7
katiana
Przyczajenie
 
Avatar katiana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 15
GG do katiana
Dot.: Zachowałam się źle?

Przepraszam to nie ja

Edytowane przez katiana
Czas edycji: 2009-02-21 o 16:27
katiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 13:59   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez katiana Pokaż wiadomość
dziewczyno zabij sie zjedz cos i idz spac
kolorowych sno dla wszyskich idiotek czytajace to forum IDIOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Czyżby czyjeś młodsze rodzeństwo dorwało się do konta?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:28   #9
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: Zachowałam się źle?

Moim zdaniem błąd zrobiłaś zabierając go na to spotkanie. Przecież to spotkanie klasowe, logiczne jest, że Ty będziesz chciała pogadać ze starymi znajomymi, a on nie będzie miał tam co robić... Więc problem sam się wytwarza, bo on siedzi i się patrzy tylko.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:31   #10
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Czyżby czyjeś młodsze rodzeństwo dorwało się do konta?
Na to wygląda

Co do tematu - sama nie wiem co myśleć. Tzn w sprawie czy zachowałaś się źle nie ulega wątpliwości, ze nie Ale skupiając się na Twoim Tż-ie... z jednej strony pomaga Ci przejść przez ED(a wiem, jakie to ciężkie), a z drugiej odstawia takie "cyrki"... coś mi tu nie halo.
A czy kiedy rozmawiasz z innymi chłopakami również jest zazdrosny? Bo jeśli tak, to po prostu ludzka zazdrość i nic już nie poradzisz, każdą taką sytuację trzeba będzie przetrwać Ale jeśli nie... przypomnij sobie, może jednak powiedziałaś coś, co mogło go szczególnie zaboleć na tym spotkaniu, może nie tyle do tego ex, ale właśnie fo Tż-a?
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:36   #11
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zachowałam się źle?

mavika:
a może chodzi o to, że w całym tym bałaganie, walce z ED, faktycznie zapomnieliście trochę, ze TZ "tez człowiek", ze potrzebuje nie tylko być dla Ciebie wsparciem, ale pragnąłby także, zebyś Ty doceniała go. Żebyś była uśmiechnięta, miła, na luzie i beztroska choć raz na jakiś czas, moze naprawdę brakuje w Waszym związku takich miłych niezobowiązujących chwil, ze wyluzowywujesz, otwierasz się przed nim, zabawiasz go rozmową, starasz się być jak najmilsza i cała dla Niego.

Bo widzisz, piszesz" : "Staram się wyzdrowieć, nabrać siły, energii i radości życia"
To bardzo wazne że się starasz, ale zrozum chłopaka, jak z jego strony to wyglądało: dla niego się starasz, a wczoraj zobaczył że dla innego po prostu _taka jesteś_.
Może to go zraniło, moze dlatego poczuł się sfrustrowany? Że inni zbierają odświętną śmietankę, a jemu zostaje codzienna orka.


Walka z ED to olbrzymie obciązenie nie tylko dla Ciebie ale i dla niego, on na codzień dzwiga z Tobą ten cięzar, a tu nagle BACH- widzi że inni nie muszą się starać, wyskakują jak diabełek z pudełka i mają Cię taką za jaką on być moze tęskni.


Nie widzę w jego zachowaniu zazdrości, natomiast widzę wskazówkę dla Ciebie, być może musisz zacząć więcej dawać. Bo nie ma co owijać, osoby z ED, biorą, biorą, biorą...
Rozumiem że to choroba, że to nie jest kwestia złego charakteru, itd- ale moze musisz się bardziej postarać, żeby choć raz na jakiś czas dać Twojemu TZtowi poczucie, ze jest Twoim królewiczem, ze jest dla Cibie NAJ, NAJ.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 15:02   #12
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Dziś TŻ napisał mi w sms-ie że czuje się beznadziejny, że z nim sobie tak nie pogadam o kuchni, że nie ma takiej pracy jak ex, że pozwoliłam byłemu "urosnąć" i to przy nim, że wszyscy się patrzyli...Nie rozumiem...Chciałam być miła, dlatego pytałam co u niego, nie miałam pojęcia że zwykłe pogaduchy z kolegą tak zabolą TŻ-a...Powiedział, że nie powinnam z nim gadać przy nim...Ma rację? Źle się zachowałam?

Najlepiej to wczuć się w rolę... proponuję trochę empatii, popatrz na to zdarzenie z boku, w butach Twojego TŻ-ta.

Jeśli nic nie zakłóciłoby Twojego samopoczucia, gdyby to on rozmawiał ze swoimi kolegami i koleżankami, tak jak Ty, to możliwe, że Twój TŻ jest trochę przewrażliwiony, jeśli jednak, czujesz, że gdzieś tam mógłby poczuć się lekko pominięty... hmmm...

W każdym z tych przypadków, szczera i spokojna rozmowa rozwieje wszelkie nieścisłości.




__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:05   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
Moim zdaniem błąd zrobiłaś zabierając go na to spotkanie. Przecież to spotkanie klasowe, logiczne jest, że Ty będziesz chciała pogadać ze starymi znajomymi, a on nie będzie miał tam co robić... Więc problem sam się wytwarza, bo on siedzi i się patrzy tylko.
Właśnie to chciałam napisać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:11   #14
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zachowałam się źle?

Dziwny był ten teskt, że nie powinnas była rozmawiać ze swoim eksem.

Logiczne jest, że jak zbiera się grupa ludzi z czasow szkolnych, to gada się o zdarzeniach i osobach, których Twój obecny facet po prostu nie łapie. Mialam w zeszłym roku spotkanie z klasa z liceum. Od razu zastrzezone było, że przychodzimy bez małżonków i towarzyszy zycia i nikt sie o to nie obraził, wszyscy pozostawiali swoje drugie połówki wraz z dziecmi w domach i było super. Wspominki, jak to z Gośką rywalizowałyśmy o to, która co czyta (chodziło o dzieła literatury światowej, równiez po angielsku) albo wspomnienia zabawnych powiedzonek pana od muzyki byłyby dla naszych połowek zabawne przez, powiedzmy 15 minut.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:11   #15
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Zachowałam się źle?

Więc tak. Zabrałam go na to spotkanie bo po pierwsze chciał (delikatnie sugerowałam że może pójdę sama) a po drugie zna ludzi z mojej klasy. Co do okazywania mu że jest naj. Ciągle mu to okazuję. Nie spotykam się z nikim, nigdzie nie wychodzę (to głównie przez ED się tak odcięłam od świata) a jeśli już od wielkiego dzwonu to zawsze z nim. Widujemy się codziennie, dużo rozmawiamy (choć często to ja gadam bo on nie zawsze umie się otworzyć i tłamsi wiele rzeczy w sobie - pracujemy nad tym). On ma więcej znajomych których ja nawet nie znam. Co do sposobu rozmowy. Gadaliśmy normalnie. Jak z każdym z kim gadałam wczoraj, a że wypiłam 2 piwa to może byłam bardziej wesoła. Za ED na dobrą sprawę wzięłam się ok tydzień temu i dopiero zaczynam "żyć"... Napewno jest zazdrosny bo nawet jak mówię że gadałam z jakimś kolesiem czy jestem z jakimś w grupie (na wydziale 95%ludzi to dziewczyny), to niby w żartach ale widzę że jest zazdrosny...Ma niskie poczucie wartości, to fakt, ale choćbym nie wiem jak się starała nie umiem tego zmienić...Może to ze mną jest coś nie tak?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:13   #16
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Zachowałam się źle?

Trudno powiedzieć, nie będąc tam. Może nadmiernie zaangażowałaś się w rozmowę z byłym (w końcu dawno się nie widzieliście), a może to zaangażowanie widział tylko Twój tż (bo co byś nie zrobiła i tak widziałby co chce). Ciężko mi ocenić czy zachowałaś się źle, ponieważ ani ja, ani mój tż nie utrzymujemy żadnych kontaktów z naszymi ex, wiec to dośc obca dla mnie sytuacja, na szczęście. Mi to wygląda na to, że zachowałaś się po prostu naturalnie.

PS Co to jest ED? Google nie wie... tzn wie tylko o kreskówce 'Ed, Edd i Eddie', ale to chyba nie o to chodzi?
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:13   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zachowałam się źle?

A, to takie buty...

Koles zamyka Cię w złotej klatce. Nie, to nie z Tobą jest coś nie tak. Zaczynasz już sie wyrywac do ludzi i nie jesteś od podnoszenia komuś jego poczucia wartości. On sam musi się nauczyć z tym, że nie jestes jego własnością.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:21   #18
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
PS Co to jest ED? Google nie wie... tzn wie tylko o kreskówce 'Ed, Edd i Eddie', ale to chyba nie o to chodzi?
Zaburzenia odżywiania
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 16:14   #19
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zachowałam się źle?

Frida - szukaj pod "eating disorder"
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 16:20   #20
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Zaburzenia odżywiania
Dziękuję. Teraz mi pasuje, ale sama bym nie wpadła

To faktycznie może troche zmieniać postać rzeczy. Może faktycznie Maviko, twój mężczyzna poczuł się zagrożony, boi się, że byłaś przy nim kiedy było źle, a teraz, kiedy juz w tego wychodzisz - przestałaś go potrzebować? Ale jeżeli Twój tż faktycznie taki jest, to raczej zauważyłabys to wcześniej. Myślę, że już wcześniej dałby po sobie poznać, że nie lubi, kiedy Ty odnosisz mniejsze lub większe sukcesy. Są przeciez tacy mężczyźni, którzy specjalnie wybierają te mniej samodzielne dziewczyny, aby móc się nimi opiuekować, czuć się ważnym.
Miejmy jednak nadzieję, że Twój tż to nie jest taki toksyczny typ.

Jak już pisałam ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Jestem jednak przekonana, że zarówno ja, jak i mój facet, zachowalibyśmy się podobnie jak Twój tż. Może i reguły obowiącujace w naszym związku nie sa zbyt popularne, zwłaszcza na wizażu, gdzie panuje zasada nieograniczonego zaufania tż-om, jednak my wolimy siebie nawzajem pilnować. Tak już mamy i koniec. Ja rozumiem Twojego chłopaka, co nie musi oznaczać, że to Ty zachowałaś się źle. Widocznie nie wiedziałaś, że może mu cos takiego przeszkadzać.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
Frida - szukaj pod "eating disorder"
Dziękuję. Jak zobaczyłam wersję po polsku to sobie przypasowałam, jednak sama nie byłam w stanie na to wpaść
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:10   #21
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Zachowałam się źle?

To on ma problem... po co z Tobą szedł tam? To przecież Twoja klasa i spotkanie. Dla mnie takie "nierozłączki" właśnie prowadzą do dziwnych sytuacji, ok, można lubić swoje towarzystwo ale nie jesteście bliźniętami syjamskimi, więc trzeba zachować umiar.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:15   #22
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
To on ma problem... po co z Tobą szedł tam? To przecież Twoja klasa i spotkanie. Dla mnie takie "nierozłączki" właśnie prowadzą do dziwnych sytuacji, ok, można lubić swoje towarzystwo ale nie jesteście bliźniętami syjamskimi, więc trzeba zachować umiar.
dokladnie ja bym nie wybrala sie z tz na spotkanie z jego klasa.. no chyba ze bylo by to spotkanie z osobami towarzyszacymi to owszem..
w innym wypadku nie poszlabym za nic w swiecie .. bardzo glupio bym sie czula
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:21   #23
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
dokladnie ja bym nie wybrala sie z tz na spotkanie z jego klasa.. no chyba ze bylo by to spotkanie z osobami towarzyszacymi to owszem..
w innym wypadku nie poszlabym za nic w swiecie .. bardzo glupio bym sie czula
Właśnie, przecież to żadna przyjemność siedzieć z gromadą obcych ludzi, którzy mają wspólne wspomnienia i własne tematy.
Czy Twój facet nie ma jakiś skłonności do depresji? Albo innych problemów? A może to Ty mu nagadałaś o tym byłym i dlatego teraz ma jego kompleks, że mu nie dorównuje?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:56   #24
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Proszę, powiedzcie mi co o tym sądzicie bo mam mętlik w głowie...Mam 23lata, z moim TŻ jestem od 5 lat. Bardzo go kocham, wiele ze mną przeszedł (mam ED z których teraz staram się wyjść - dla nas), dlatego rozumiem że może czuć się...hmm...niedopieszany . Staram się wyzdrowieć, nabrać siły, energii i radości życia. Wczoraj miałam spotkanie z klasą z liceum. Co jakiś czas się widujemy ale w nieco bardziej okrojonym składzie. Poszłam tam oczywiście z TŻ bo mimo wszystko jesteśmy jak nierozłączki Był tam mój były. Spotykaliśmy się w liceum, wtedy nie znałam mojego TŻ i z perspektywy czasu wiem, że ten "związek" była porażka, ale dzieciakami byliśmy więc wspominam z sentymentem. Wczoraj zaczęliśmy sobie z tem ex-em gadać, (razem z koleżankami, żeby nie było niedomówień) - o studiach, o życiu, było całkiem sympatycznie bo w sumie trochę się znamy, TŻ siedział obok. Dziś TŻ napisał mi w sms-ie że czuje się beznadziejny, że z nim sobie tak nie pogadam o kuchni, że nie ma takiej pracy jak ex, że pozwoliłam byłemu "urosnąć" i to przy nim, że wszyscy się patrzyli...Nie rozumiem...Chciałam być miła, dlatego pytałam co u niego, nie miałam pojęcia że zwykłe pogaduchy z kolegą tak zabolą TŻ-a...Powiedział, że nie powinnam z nim gadać przy nim...Ma rację? Źle się zachowałam?
Też nie widzę w twoim zachowaniu czegoś złego. Zazdrosny chyba jest i tyle.. I pewnie większość facetów by była - taki to gatunek, nadwrażliwy w kwestiach ewentualnej konkurencji Może lepiej, gdyby nie szedł na to spotkanie, bo to nie jego klasa, nie jego znajomi. Natomiast wyrzutów sumienia raczej mieć nie powinnaś. Podopieszczaj teraz tego swojego TŻa - także w towarzystwie. Niech też "urośnie"
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 08:53   #25
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Zachowałam się źle?

Szczerze to też wolałabym żeby ze mną nie szedł ale on się chyba boi puścić mnie na krok, kiedyś o mało nie poszedł ze mną na "babski wieczór"...Nie chciałam żeby było mu przykro, żeby właśnie nie myślał że wolę towarzystwo innych, że właśnie go nie potrzebuję skoro wracam do życia...A jego też dowartościowuję. Cieszę się jak dziecko z każdego jego sukcesu - nawet chyba bardziej niż on sam, ciągle mu powtarzam jaki jest cudowny, że takiego faceta sobie wymarzyłam...No cóż...
A skłonność do depresji? Chyba nie, życie go nie rozpieszacza, często wieje mu wiatr w oczy, i czasem ręce mu opadają ale depresja to nie w jego stylu...Ja też staram się go wspierać.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:13   #26
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Proszę, powiedzcie mi co o tym sądzicie bo mam mętlik w głowie...Mam 23lata, z moim TŻ jestem od 5 lat. Bardzo go kocham, wiele ze mną przeszedł (mam ED z których teraz staram się wyjść - dla nas), dlatego rozumiem że może czuć się...hmm...niedopieszany . Staram się wyzdrowieć, nabrać siły, energii i radości życia. Wczoraj miałam spotkanie z klasą z liceum. Co jakiś czas się widujemy ale w nieco bardziej okrojonym składzie. Poszłam tam oczywiście z TŻ bo mimo wszystko jesteśmy jak nierozłączki Był tam mój były. Spotykaliśmy się w liceum, wtedy nie znałam mojego TŻ i z perspektywy czasu wiem, że ten "związek" była porażka, ale dzieciakami byliśmy więc wspominam z sentymentem. Wczoraj zaczęliśmy sobie z tem ex-em gadać, (razem z koleżankami, żeby nie było niedomówień) - o studiach, o życiu, było całkiem sympatycznie bo w sumie trochę się znamy, TŻ siedział obok. Dziś TŻ napisał mi w sms-ie że czuje się beznadziejny, że z nim sobie tak nie pogadam o kuchni, że nie ma takiej pracy jak ex, że pozwoliłam byłemu "urosnąć" i to przy nim, że wszyscy się patrzyli...Nie rozumiem...Chciałam być miła, dlatego pytałam co u niego, nie miałam pojęcia że zwykłe pogaduchy z kolegą tak zabolą TŻ-a...Powiedział, że nie powinnam z nim gadać przy nim...Ma rację? Źle się zachowałam?
A w czym konnkretnie problem? TŻet był zwyczajnie zazdrosny, za chwilę mu przejdzie... (też byś pewnie była gdybyś poszła na spotkanie klasy swojego chłopaka i widziała jak miło ze swoją byłą gawędzi... to zupełnie normalna reakcja, nie ma się czym przejmować na dłuższą metę).
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:51   #27
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Zachowałam się źle?

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Szczerze to też wolałabym żeby ze mną nie szedł ale on się chyba boi puścić mnie na krok, kiedyś o mało nie poszedł ze mną na "babski wieczór"...Nie chciałam żeby było mu przykro, żeby właśnie nie myślał że wolę towarzystwo innych, że właśnie go nie potrzebuję skoro wracam do życia..
nie przesadzasz z tym "odtracaniem" go bo wracasz do zycia?? minal dopiero tudzien a Wy zachwujecie sie chocbys od conajmniej roku chodzila sobie wszedzie, bawila sie i go odtracala. Ja wiem, ze ED to powazna sprawa, ale bez przesady. U Was to urasta do... nawet nie wiem czego.
wiecej luzu
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.