Fotoksiążka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-10, 07:26   #1
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368

Fotoksiążka


Chcę pierwszy raz zamówić fotoksiążkę, zaczęłam ją tworzyć w programie empikfoto i tutaj pojawił się problem- nawet przy wyborze 4 zdjęć na stronie (format strony 30x30 cm) bardzo ucina mi zdjęcia, co mnie strasznie denerwuje. Czy ktoś z Was zamawiał tam forksiążkę? Jak wychodzi? A może lepiej gdzieś indziej?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 08:25   #2
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Fotoksiążka

Polecam zamówienie foto albumu w pixbook_pl, użytkownik na Allegro. Ich strona: xxx
Zamawiałam u nich już 5 fotoksiążek i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam. W planach mam kolejne realizacje w najbliższym czasie. Wykonanie świetnej jakości z dbałością o każdy szczegół. Kreator jest przyjazny i bardzo intuicyjny. Tworzenie to przyjemność. Przede wszystkim chyba taniej niż na Empik. Z empikfoto korzystałam tylko w przypadku wywoływania zdjęć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-08-16 o 11:45 Powód: Link.
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 07:22   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Fotoksiążka

Dziękuję za polecenie, faktycznie dobrze się robi w tym programie/na tej stronie. Właśnie skończyłam fotoksiążkę i wysłałam zamówienie, mam nadzieję, że wydruk będzie dobrej jakości i że nie będę musiała zbyt długo czekać na wysyłkę.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 09:03   #4
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Fotoksiążka

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie, faktycznie dobrze się robi w tym programie/na tej stronie. Właśnie skończyłam fotoksiążkę i wysłałam zamówienie, mam nadzieję, że wydruk będzie dobrej jakości i że nie będę musiała zbyt długo czekać na wysyłkę.


Na wydruk nigdy nie narzekałam. Naprawdę fajnie zrobiony album. Jeśli chodzi o czas realizacji to zdarzyło sie, że czekałam aż 6 dni, a innym razem tylko 3 dni. To chyba zależy od nakładu zleceń w firmie. Zazwyczaj składałam zamówienie odpowiednio wcześniej, tak by dostać album w terminie dogodnym dla siebie. Pod koniec sierpnia będę zamawiać kolejne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 10:52   #5
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Fotoksiążka

No właśnie dostałam maila, że planowany dzień wysyłki to 21 sierpnia, więc jakby w poniedziałek wysłali to pewnie środa/czwartek będę miała

Fajna zabawa była przy tworzeniu tej fotoksiążki
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 11:06   #6
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Fotoksiążka

Ja dostałam dzień po tym jak odebrałam maila z informacją o wysyłce. GLS doręcza dnia następnego o ile wyślą o wczesnej godzinie. Nie wiem, czy korzystają tylko z usług tej firmy kurierskiej, czy innej też. Ja zawsze GLSem dostawałam.
Rzeczywiście tworzenie to fajna zabawa. Jak jest program intuicyjny i przejrzysty to i praca przyjemna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-16 12:06:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.