Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 11:44   #2281
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Tylko że ciemieniucha to chyba taka żółta skorupa tak? A to jest zaczerwienione i takie na maxa wysuszone. Smaruje mu tym dermediciem ale nie pomaga. A czółko ma już wysuszone i chropowate od jakiegoś czasu.

No właśnie teraz jest od jakichś 2 miesiecy na Nan optipro bo wcześniej był na bebiko ale miałam wrażenie że źle je toleruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O daj znać jak po tym nan i czy widzisz roznice

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 12:05   #2282
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
O daj znać jak po tym nan i czy widzisz roznice

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
O nie slyszalam o tym nosidle marsupi. Ja myślę nas tula ale to jak już będzie siedzieć
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 12:19   #2283
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Agata, dziwisz się że ciuchy zmieniam. No kurczę, pajace za ciasne na długość, dzisiaj wsadziłam śliczne body z next i już tak pieluchę do góry cisną, więc out. Olka raczej jest długa, bo wagowo to tak sobie, ciut ponad 5 kg będzie.
Ale śmiać mi się chce, bo w czwartek byliśmy przecież, na szczepieniu i wiadomo, mierzą, ważą. I Ola ma wpisane 59 cm. Chyba podkurczone nóżki mierzyła. Urodziła się 53 cm, a na pierwszym wpisie u pediatry na wpisane 50. Dwa tyg. po porodzie.
W ogóle musimy chyba zmienić pediatrę ( o, to jedyne co tż ma jakieś zadanie), bo jak Ola wpakowała pięść do buzi, to ta: " ale nie wkładamy rączek do buzi, nie wolno"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O. Masz co lekarz

A co do mierzenia to w szpitalu i przychodniach inaczej mierzą plus głową mocno się zmienia kształtem w pierwsze dni to i cm uciekają

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mi brakuje cateringu, butów dla mnie i dla starszego, koszuli dla młodszego, paska dla starego i pozwolenia na chrzest poza parafią Ile placicie za catering?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz nie wiem. Jeszcze nie mam wyceny. Na urodziny młodego było 10 osób i za obiad (14 porcji zupy, 21 mięsa, 14dodatkow, 20 sałatek) zapłaciłam 580. Przyjechało na daną godzinę na ciepło w pięknych naczyniach od razu na stół

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość


Mcie jakies sprawdzone metody na kolki i problemy brzuszkowe z gazami ?
O to ja w dzień w który mnie rusza że może młody zostanie w domu skoro ja jestem zamiast iść do zloba... Zawsze żałuję

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Pamiętajcie że z nosidlami to nie sztuka uznać że dziecko może nie siedzieć a i tak się wsadzi bo musi jeszcze pasować rozmiarem...
Moj mały jest niski i co z tego że siedział jak tula była dla niego za duża z 1.5mca musiałam jeszcze czekać

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 12:24   #2284
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość


Mcie jakies sprawdzone metody na kolki i problemy brzuszkowe z gazami ?
Grafika
Chyba spora z nas tak ma.
A co do kolek, niestety to tylko czas pomaga... próbuj kładzenie na brzuchu, masaże, Esputicon, Espumisan itp...

Aaaaaaa i suszarka. Suszarka na brzuszek u nas pomogła! Albo ogólnie dźwięk suszarki?
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
To ja

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
The same.

Pjona.

Kurła, martwię się trochę tym że tą jedną łapę pcha Olka do buzi. Z lezeniem na brzuchu jest różnie. Czasem uda się dłużej, ale zazwyczaj to max 5 minut, tyle że staram się kłaść kilka razy dziennie. I nie wiem czy dobrze koryguję ręce. Bo pupę dociskam ( chociaż w jednym wpisie u mamy fizjoterapeutki czytałam że się nie powinno pupy dociskać, później u niej znalazłam że jednak można, WTF?)
Ale ubolewam bardzo nad tym, że już do spania nie mogę jej odłożyć na brzuch, bo się budzi. :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 12:38   #2285
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość


Mcie jakies sprawdzone metody na kolki i problemy brzuszkowe z gazami ?
U nas codziennie rano dicoflor + przed każdym karmieniem espumisan. Kładziemy na brzuszek, teraz ta chusta, wkładki antykolkowe do butelek. Ale tak naprawdę tylko czas tu odgrywa największą rolę.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Laski, moja mała dzisiaj skumala, że ma lewa rękę. Przygląda się jej od rana w mina "szok, co to jest, zabierzcie to". Patrzy, patrzy, chce dać do buzi i wali się w nos, haha aż nie trafi.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 13:00   #2286
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Grafika
Chyba spora z nas tak ma.
A co do kolek, niestety to tylko czas pomaga... próbuj kładzenie na brzuchu, masaże, Esputicon, Espumisan itp...

Aaaaaaa i suszarka. Suszarka na brzuszek u nas pomogła! Albo ogólnie dźwięk suszarki? The same.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podaje bobotic, ale nue zauwazylam poprawy - chyba, ze vez by bylo jeszcze gorzej? dzisiaj sprobujemy z probiotykiem Flostrum Baby - zawiera Lactobacillus rhamnosus GG i Lactobacillus reuteri

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
U nas codziennie rano dicoflor + przed każdym karmieniem espumisan. Kładziemy na brzuszek, teraz ta chusta, wkładki antykolkowe do butelek. Ale tak naprawdę tylko czas tu odgrywa największą rolę.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Laski, moja mała dzisiaj skumala, że ma lewa rękę. Przygląda się jej od rana w mina "szok, co to jest, zabierzcie to". Patrzy, patrzy, chce dać do buzi i wali się w nos, haha aż nie trafi.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

Haha, niezla mala

Moja na brzuszku uwielbia i tak zawsze spi
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 13:16   #2287
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja mlodemu podalam probiotyk 2 dni bo mi sie jego kupy nie podobaly i po tym straaaasznie plakal przy bakach i robieniu kupy. Odstawilam i jest ok. No jestem zdziwiona nie powiem.
Za to mlody dzis nie spi ale chociaz lezy to cos moge zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 13:33   #2288
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas wróciły drzemki od kilku dni, Stasio robi dwie drzemki po dwie godziny a jak nie śpi to bawi się sam na macie, ja mogę w tym czasie posprzątać czy ugotować więc super. Oby tak zostało na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 13:37   #2289
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
U nas noc też nieźle, usnęła po 19, ale pozniej parę razy suszarka szła w ruch, bo się jakoś wybudzała po 21.
Pobudka chwilę przed północą i koło 4.
Teraz zasnęła w wózku. ( Bez cycka, hurrra!), delikatnie turlana po domu.
Odkładam powoli rozmiar 62, bo pajace i body robią się za małe a niektóre ma takie śliczne). Z tego tytułu zrobił mi się nieziemski "pierre dolnik" w sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też niektóre 62 muszę odłożyć, nigdy nie założone - panna ma długie nogi... dziś mamy 2msc

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry, moja córeczka kończy jutro 3 miesiące. A dziś z tego co pamiętam 3 miesiące u Motyla. Zdrówka dla maluszka!

I moja z racji 3 miesiecy zaczyna dzikowac, nie usypia od razu, po kąpaniu 2 godziny wyginania się i nie wiadomo czego chcenia.

W ogóle ci tz, to mistrzowie... Mój ogólnie wstaje w nocy, karmi itd. ale dziś przeszedł samego siebie. Mowilam wieczorem, że lata mucha w pokoju i ma ja zabić, bo nas obudzi. Olał. 5.30, mucha bzyczy niemiłosiernie, siada Mai na twarz. Mówię, wstan i zabij. A ona wziął swoją kołdrę i poszedł do pokoju córki, bo musi się wyspać. Usłyszałam tylko, że robię problem. Serio? Rano w sumie nie widział za bardzo problemu. Może on razem z Maja ma jakiś skok rozwojowy?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Mój by otworzył okno na oścież i czekał aż wyleci...

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Wczoraj na bilansie bylismy to mam swieze info: 62cm i 6kg. W 62 body go dopinam ale ma tak wcisnietego pampersa ze sie caly odgniata wiec juz odlozylam bo za male.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie rośnie my się jutro zmierzymy i zważymy przy okazji szczepienia, trochę się boję

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja na starego w kwestii rozwoju/ leczenia nie mam co liczyć na jakiekolwiek zdanie. Mówię że musimy do fizjo, bo Olka w jedną stronę, żeby zobaczył czy głowa dobrze itp, to mieliśmy w ramach patronażu to poszliśmy. Głowę kazał korygować, a że głowa na jedną stronę, jedna ręką do buzi i zaciśnięte piąstki to że jeszcze nie ten etap. No myślę ok. I pytam tż czy umawiamy się do osteopaty, mówi że nie wie. A wczoraj czytam że jak często pięści są zaciśnięte i jedną rączkę do buzi pakuje, to już powód do niepokoju, i trzeba by skonsultować. I w nocy patrzyłam na stronę, to do 17 września nie ma już miejsca. Prywatnie. Noszzz kurrrr.... Nic nie wie o NOP, nie mam się go po co pytać czy szczepimy dodatkowo na meningokoki jakie typy itp
Ok, ja rozumiem, że ja siedzę w domu z dzieckiem to mam czas czytać itp, ale chciałabym żeby miał jakieś zdanie na ten temat, a nie że wszystko ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z moim to samo, liczy że ja wszystko ogarnę i o wszystkim zdecyduję (oprócz chrztu, wymyślił sobie w święta i obstaje przy swoim). Dzis do mnie dzwonił jak zanosił szczepionkę do przychodni bo pielęgniarka mu zadawała pytania i on nie wiedział czym szczepimy i które to szczepienie

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ja z okazji urlopu tż nadganiam robotę, ale i tak ciągle z doskoku, bo to ogórki muszę przerobić, bo to obiad, bo posprzątać i mam wrażenie że pracuję od rana do północy, a łącznie może się 8 godzin zbierze. Jednak w biurze, na etacie inaczej to wygląda.

Ale w czwartek jedziemy nad morze, właśnie kliknęłam jakiś apartament na 4 noce. Oby pogoda dopisała.

Mój tż też sobie przeskrobał ostatnio. Okłamał mnie patrząc prosto w oczy. Zachował się jak gówniarz. A jeżeli potrafi kłamać o jakiejś pierdółce to jak mam mu ufać w poważniejszych kwestiach? On uważa, że jak przeprosił to już jest po temacie. Mój brak zaufania niestety nie bierze się znikąd, a ja mam taki charakter, że latami rozpamiętuję złe chwile z przeszłości. I za każdym razem kiedy już myślę, że jest ok to ten gamoń musi coś odwalić bym znów zaczęła wątpić.

A moja Duśka przespała swoją pierwszą noc zjadła i zasnęła o 20, po północy nie wiedziałam czy czekać aż się obudzi, bo na co dzień tak je, ale zasnęłam jednak. I o 6.30 obudziła się, a ja już byłam cała zalana mlekiem 6 godzin snu ciągiem - już nie pamiętam kiedy to było
Rozumiem Cię bardzo dobrze, mnie też wkurzają i zastanawiają takie bzdurne kłamstwa od razu się zastanawiam czy w poważniejszej sprawie nie okłamał

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 13:48   #2290
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

O moim najlepiej mówi dialog jaki miał rejestrując hele. Słyszałam tylko Jego. Ale pytań można się domyślić
- dzień dobry chciałbym umówić dziecko na bioderka
-tak na usg
-wizytę tez... Bez skierowania... Już mamy...
-tak do poradni...
-neurologicznej





Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 13:57   #2291
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

No właśnie z tym mierzeniem, to w przychodni przykłada centymetr do tyłu główki mierzy całą krzywiznę i stąd wychodzi taki dziwny wymiar, że na 2 miesiące Mateusz niby urósł 11 cm.
Przez jakiś czas główkę odwracał głównie w lewo i najpierw tylko lewą łapkę udawało mu t włożyć do buzi, więc zachęcaliśmy go, żeby patrzył w prawo i teraz prawą rękę też pięknie pcha A moja mama oczywiście, że zobaczysz, że będzie palca ssał. No ale żeby lekarz takie rzeczy gadał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 14:06   #2292
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Laski, ale macie przeboje z tymi też! Mój ogólnie się interesuje zdrowotnymi sprawami małego, także spoko. Ale generalnie on jest taka osobą, która nie lubi zmian - jemu jest zawsze dobrze tak, jak jest. Prawda jest taka, że gdyby nie ja to nie byłoby ani zaręczyn, ani ślubu, ani żadnej podróży, tym bardziej dziecka wszystko to były moje pomysły! Kocha mnie mój chłop, ale jesteśmy razem już 10 lat a gdyby to od niego miała iść inicjatywa do czegokolwiek go byśmy pewnie do tej pory ze sobą tylko chodzili i mieszkali oddzielnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 14:34   #2293
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja pikolę, jest 15.30 a Lalka śpi na mnie od minimum 12.20 z mikro przerwami na zmianę pozycji i ciumkanie cycka. Szok. Żeby ona tak pospała bez mojej obecności...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 14:56   #2294
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Kazik konwersuje z grzechotką <3MVIMG_20190806_155541.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 15:04   #2295
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U nas wróciły drzemki od kilku dni, Stasio robi dwie drzemki po dwie godziny a jak nie śpi to bawi się sam na macie, ja mogę w tym czasie posprzątać czy ugotować więc super. Oby tak zostało na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ugotuj sobie dzisiaj na zaś, bo pochwaliłaś więc jutro się popsuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 15:23   #2296
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ugotuj sobie dzisiaj na zaś, bo pochwaliłaś więc jutro się popsuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 15:25   #2297
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U nas wróciły drzemki od kilku dni, Stasio robi dwie drzemki po dwie godziny a jak nie śpi to bawi się sam na macie, ja mogę w tym czasie posprzątać czy ugotować więc super. Oby tak zostało na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic tylko nastepne robic
Ale tak serio - zazdroooo

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kazik konwersuje z grzechotką <3Załącznik 7686598

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Super
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 15:34   #2298
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ugotuj sobie dzisiaj na zaś, bo pochwaliłaś więc jutro się popsuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech, racja
Na szczęście dziś kotletów nasmażyłam na 3 dni

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
Nic tylko nastepne robic
Ale tak serio - zazdroooo
Drugie nie będzie takie grzeczne :P Ja już od jakiegoś czasu mówię, że u mnie pierwszy jest grzeczny chłopiec a druga będzie niegrzeczna dziewczynka:P
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 15:44   #2299
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja pikolę, jest 15.30 a Lalka śpi na mnie od minimum 12.20 z mikro przerwami na zmianę pozycji i ciumkanie cycka. Szok. Żeby ona tak pospała bez mojej obecności...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie
Chyba bym nie wiedziała co z tym czasem robić
Teraz jak mi ją TŻ na godzinę zabierze to umiem zrobić tyle rzeczy że szok

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 15:58   #2300
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U nas wróciły drzemki od kilku dni, Stasio robi dwie drzemki po dwie godziny a jak nie śpi to bawi się sam na macie, ja mogę w tym czasie posprzątać czy ugotować więc super. Oby tak zostało na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niechcesz się czasem zamienić na dzieci, chętnie odpocznę 😂 😂

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Mój znowu się awanturuje: cycek nie, smoczek nie, wózek nie, Bujak nie, chusta nie, na recach na fotelu, na recach po mieszkaniu o tak, matka tak mnie nos, chce zwiedzać moje biedne ręce...
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 16:27   #2301
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87059435]Niechcesz się czasem zamienić na dzieci, chętnie odpocznę

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Mój znowu się awanturuje: cycek nie, smoczek nie, wózek nie, Bujak nie, chusta nie, na recach na fotelu, na recach po mieszkaniu o tak, matka tak mnie nos, chce zwiedzać moje biedne ręce...[/QUOTE]Noszenie po mieszkaniu to najlepsza rozrywka ostatnio!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 16:35   #2302
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

https://events.genndi.com/register/1...2e4tXVtNTrHR10 niby wiek 1-6 ale ja chętnie posłucham

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 17:50   #2303
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Eceea daj znać co tam mundrego mówili
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:45   #2304
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Tylko że ciemieniucha to chyba taka żółta skorupa tak? A to jest zaczerwienione i takie na maxa wysuszone. Smaruje mu tym dermediciem ale nie pomaga. A czółko ma już wysuszone i chropowate od jakiegoś czasu.

No właśnie teraz jest od jakichś 2 miesiecy na Nan optipro bo wcześniej był na bebiko ale miałam wrażenie że źle je toleruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
E to po 2 miesiącach chyba już nie byłoby takiej reakcji na zmianę.mleka... nie wiem. Mojej właśnie Bebiko bardzo sluzy[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87058172]Dzień dobry ☺


Oj nie dał Ci pospac.



Mi lekarka mówiła, żeby zbijać od 38.


Fajne to nosidło. Szkoda, że nie natknelam się na nie wcześniej. Jak coś jeszcze kupię to mnie tż zamorduje.

Agata Może wina mm. Mój po tym bebiko wymiotował, miał bardzo brzydka kupę i rakue pierdy. Teraz je moje i póki co spokój. Jak będzie miał nawrót niechcenia cyca to mu zmienie.

Patrycja Z tym skokiem rozwojowym u tż to mnie rozbawilas do łez pomyślałam o swoim starym. Może dobrze, że go nie ma, wkurza mnie tylko w weekendy, zdrowsza jestem

Mały dzisiaj wstał tylko o 2:30, a potem koło 8. Pogadal i o 9:30 zjadł znowu i śpi dalej. Ja nie wiem co na niego tak tu działa czy towarzystwo czy podwórko czy co heh...[/QUOTE]Oby tak mu zostało!
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mój przeglądał fejsbuczka I dostał jakiegoś zaćmienia kiedy skończyła mi się woda w butelce filtrowanej, nie wiedział o co mi chodzi kiedy wystękałam "no weź nalej", patrzył jak debil a ja "no odkrec" dopiero położna się zczaiła, że filtrowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój z kolei lepiej wiedział co czuje - jak mu mówiłam że mam uczucie jakby mała już wychodziła i żeby kogoś zawołał to powiedział " no przecież 15 min temu powiedzieli że ze 4 godziny jeszcze"... To było przed 6, mała.wyszla o 6.30. także tak
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ech, racja
Na szczęście dziś kotletów nasmażyłam na 3 dni



Drugie nie będzie takie grzeczne Ja już od jakiegoś czasu mówię, że u mnie pierwszy jest grzeczny chłopiec a druga będzie niegrzeczna dziewczynka:P
Uff!! Oby mu nie przeszło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:49   #2305
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
E to po 2 miesiącach chyba już nie byłoby takiej reakcji na zmianę.mleka... nie wiem. Mojej właśnie Bebiko bardzo sluzyOby tak mu zostało!Mój z kolei lepiej wiedział co czuje - jak mu mówiłam że mam uczucie jakby mała już wychodziła i żeby kogoś zawołał to powiedział " no przecież 15 min temu powiedzieli że ze 4 godziny jeszcze"... To było przed 6, mała.wyszla o 6.30. także takUff!! Oby mu nie przeszło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Specjalista ginekolog widzę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:24   #2306
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
E to po 2 miesiącach chyba już nie byłoby takiej reakcji na zmianę.mleka... nie wiem. Mojej właśnie Bebiko bardzo sluzyOby tak mu zostało!Mój z kolei lepiej wiedział co czuje - jak mu mówiłam że mam uczucie jakby mała już wychodziła i żeby kogoś zawołał to powiedział " no przecież 15 min temu powiedzieli że ze 4 godziny jeszcze"... To było przed 6, mała.wyszla o 6.30. także takUff!! Oby mu nie przeszło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skaza białkowa objawia się głównie po 3 msc. Rzadko wcześniej

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Mój z kolei lepiej wiedział co czuje - jak mu mówiłam że mam uczucie jakby mała już wychodziła i żeby kogoś zawołał to powiedział " no przecież 15 min temu powiedzieli że ze 4 godziny jeszcze"... To było przed 6, mała.wyszla o 6.30. także takUff!! Oby mu nie przeszło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahaha


Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:37   #2307
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Laski, co z ubrań się Wam nie sprawdziło totalnie?
Ja pakuje właśnie nie używane bluzki ( kaftaniki? zakładane przez głowę) i zapinane bluzy. I w sumie te wszystkie leginsy i spodnie, też średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:40   #2308
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Specjalista ginekolog widzę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tiaaa.


Jezu jaki mam zły dzień dziś. No naprawdę, ogólnie to mam ochotę spakować się i wracać do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:42   #2309
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Laski, co z ubrań się Wam nie sprawdziło totalnie?
Ja pakuje właśnie nie używane bluzki ( kaftaniki? zakładane przez głowę) i zapinane bluzy. I w sumie te wszystkie leginsy i spodnie, też średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. Niepotrzebnie to kupowałam, ale pierwsze dziecko, więc sobie wybaczam
Mój też nie lubi bluz z kapturem, cokolwiek z kołnierzykiem.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:43   #2310
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Laski, co z ubrań się Wam nie sprawdziło totalnie?
Ja pakuje właśnie nie używane bluzki ( kaftaniki? zakładane przez głowę) i zapinane bluzy. I w sumie te wszystkie leginsy i spodnie, też średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W spodniach akurat Mateusz często "chodzi". Mnie denerwują pajace, w których tylko 1 noga się rozpina, zwłaszcza przy zmianie pieluchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.