plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-09, 20:09   #3061
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

dziewczyny, przeżywam lekkie stany nerwowe... Powinnam się była oplastrować po raz pierwszy już jakieś 3 dni temu.. a tym czasem okresu ani widu ani słychu ( a okresy mam bardzo regularne... nigdy się nie spóźnia nawet o dzień) więc zaczynam się stresować ze moje całe plastrowanie i zmianę metody antykoncepcji szlag trafił...:/:/:/ ale wiadomo stresowanie się opoźnia okres jeszcze bardziej.... a test? umarłabym ze strachu z tą pałeczką w ręce...
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:53   #3062
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Dziewczyno spokojnie Czasami okres może się mimo wszystko przesunąć- każda z nas miała zapewne nieraz taką sytuację: czy to stres, zmiana klimatu-dużo rzeczy wpływa na pojawienie się okresu tak naprawdę.

3mam kciuki!
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:30   #3063
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
Dziewczyno spokojnie Czasami okres może się mimo wszystko przesunąć- każda z nas miała zapewne nieraz taką sytuację: czy to stres, zmiana klimatu-dużo rzeczy wpływa na pojawienie się okresu tak naprawdę.

3mam kciuki!
wiem wiem... ale mimo wszystko stres jest... pewnie przez te plastry! stresuje się żeby wszystko dobrze było, jak przykleić gdzie i kiedy i żeby nie odpadł... a tu bach i nie ma okresu...
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:12   #3064
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Nie wiem gdzie umieścić to pytanie, ale pomyślałam, że coś doradzicie. Nie śmiejcie się proszę chce zrobić sobie pierwsze badanie krwi i nie mam pojęcia gdzie. Dostałam skierowanie od ginekologa (prywatnie) na badania i powiedział, że w jakimkolwiek laboratorium.
Myślałam, że w przychodni studenckiej, gdzie jestem zapisana zrobię je bezpłatnie. Pani przez telefon powiedziała mi, że musiałabym chodzić do ichniego gina i jak nie to płacę za wszystkie badania. Zgłupiałam, to znaczy że nie zrobię sobie nigdzie tych badań za darmo - mimo że mam skierowanie?
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:28   #3065
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Cytat:
Napisane przez Chocoblue Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie umieścić to pytanie, ale pomyślałam, że coś doradzicie. Nie śmiejcie się proszę chce zrobić sobie pierwsze badanie krwi i nie mam pojęcia gdzie. Dostałam skierowanie od ginekologa (prywatnie) na badania i powiedział, że w jakimkolwiek laboratorium.
Myślałam, że w przychodni studenckiej, gdzie jestem zapisana zrobię je bezpłatnie. Pani przez telefon powiedziała mi, że musiałabym chodzić do ichniego gina i jak nie to płacę za wszystkie badania. Zgłupiałam, to znaczy że nie zrobię sobie nigdzie tych badań za darmo - mimo że mam skierowanie?
Jeśli masz skierowanie na badania od prywatnego lekarza to tak, nigdzie nie zrobisz ich za darmo. Musisz pójść do lekarza NFZ. Ale tu może pojawić się opcja, że będzie się przed daniem skierowania wzbraniał - ja się już kiedyś nacięlam
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:33   #3066
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Szkoda, myślałam naiwnie że jak mam skierowanie to będzie za darmo A ile to może średnio kosztować? Mam do zrobienia ASPAT, ALAT, Cholesterol całkowity, Bilirubina.
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:44   #3067
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: Plastry antykoncepcyjne...

na palsterki nie nazekam tylko przytyłam 5 kg przez rok ale jest i tego plus zwiekszył mi sie biust o połtora rozmiaru
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:49   #3068
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Cytat:
Napisane przez Chocoblue Pokaż wiadomość
Szkoda, myślałam naiwnie że jak mam skierowanie to będzie za darmo A ile to może średnio kosztować? Mam do zrobienia ASPAT, ALAT, Cholesterol całkowity, Bilirubina.

za profil wątrobowy ( ALT, AST, ALP, BIL, GGTP ) płaciłam 30 zł,
lipidogram ( CHOL całkowity, HDL, LDL, TG ) - 24 zł

z tym, że Ty nie masz zleconych wszystkich wskazników.. ( ale jeśli mogę Ci doradzić, to zrobiłabym te profile całe na twoim miejscu )

poza tym mialam jeszcze glukoze i z układu krzepnięcia > APTT i PT, wg. mnie ważne bardzo przy antykoncepcji (po 8 zł każdy )
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:51   #3069
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Melka88 dzięki wielkie za odpowiedz
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:38   #3070
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Ja nie miałam w ogóle badań przed anty :/
W sumie to pewnie nie za dobrze, poza tym totalnie nie znam się na lekarzach, badaniach itd. Ogólnie wszelcy lekarze to dla mnie ostateczność :P Na całe szczęście choruje baaaardzo sporadycznie. Odpukać!
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:07   #3071
ciekawskie babsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 51
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Mnie lekarz wygonił przed plastrami na badania krwi Z tym, że skierowanie miałam od lekarza z NFZ no więc i badania za darmo Swoją drogą mam nadzieję, że chociaż troszkę przytyję z tymi plastrami
ciekawskie babsko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 13:14   #3072
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - mam problem

Cytat:
Napisane przez rock_and_roll_queen Pokaż wiadomość
Ja nie miałam w ogóle badań przed anty :/

Ja też nie. I przez całe dotychczasowe 3 lata stosowania antykoncepcji też nie. Dopóki nie trafiłam do normalnego ginekologa. Zrobiłam cały "przegląd", trochę kasy na to poszło, ale przynajmniej śpię spokojnie.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:23   #3073
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ciekawskie babsko Pokaż wiadomość
Mnie lekarz wygonił przed plastrami na badania krwi Z tym, że skierowanie miałam od lekarza z NFZ no więc i badania za darmo Swoją drogą mam nadzieję, że chociaż troszkę przytyję z tymi plastrami
Przytyć? Chciałabym mieć takie problemy
Ja stosuję ponad rok i waga raczej w miejscu,ale z tego akurat się cieszę
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:55   #3074
ciekawskie babsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 51
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

No przydałoby mi się przytyć bo wszyscy mi próbują wmówić, że się odchudzam. Przy wzroście 160 cm ważę tylko 45 kg a jem baaaaardzo dużo
ciekawskie babsko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:23   #3075
kasienia457
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Witam, mam takie pytanie : chciałam przesunąć sobie okres więc wzięłam drugie opakowanie plastrów lecz nie minęło parę dni i mam okres. Czy to normalne??
kasienia457 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:48   #3076
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Okres? Może plamisz. To jest normalne.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:52   #3077
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

mam pytanko chodzi o plastry wiec tutaj pisze stosuje plastry evra i nie wiem czy moeg uzywac tabletek ktore wspomagają chudniecie tzn zwiekszają temperature ciała przez co człowiek szybciej sie poci i redukuje sie tkanka tłuszczowa
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:59   #3078
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Pomocy dziewczyny!
Po kąpieli odkleił mi się plaster. Jest to pierwszy plaster z mojego pierwszego opakowania. Jak na razie próbuje go przytwierdzić z powrotem, ale słabo się lepi. Mam przykleić nowy plaster? Nie ma mnie w domu i będę mogła zrobić to dopiero wieczorem. Normalnie plaster powinnam zmienić dopiero we wtorek. Wiem że w takich wypadkach trzeba nakleić nowy i zmienić dzień zmiany plastra. Ale co w wypadku kiedy jest to w ogóle 1 plaster? Pomocy! nie wiem co robić, nie mam ze sobą ulotki.... ogólnie to
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:24   #3079
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez prvosenka Pokaż wiadomość
Pomocy dziewczyny!
Po kąpieli odkleił mi się plaster. Jest to pierwszy plaster z mojego pierwszego opakowania. Jak na razie próbuje go przytwierdzić z powrotem, ale słabo się lepi. Mam przykleić nowy plaster? Nie ma mnie w domu i będę mogła zrobić to dopiero wieczorem. Normalnie plaster powinnam zmienić dopiero we wtorek. Wiem że w takich wypadkach trzeba nakleić nowy i zmienić dzień zmiany plastra. Ale co w wypadku kiedy jest to w ogóle 1 plaster? Pomocy! nie wiem co robić, nie mam ze sobą ulotki.... ogólnie to

jezeli ci sie nie kleji przyklej go do okoła poloplastrem i sam powinien sie przykleic wilgoc zniknie w kontakcie z ciałem i ładnie sie przyklei
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 18:14   #3080
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiewiorasek Pokaż wiadomość
jezeli ci sie nie kleji przyklej go do okoła poloplastrem i sam powinien sie przykleic wilgoc zniknie w kontakcie z ciałem i ładnie sie przyklei
przykleić czym?! Troche na siłę go przymocowałam... załżyłam obcisłą koszulkę i po jakiś 2 godzinach był już przymocowany... Tylko teraz nie przylega całkowicie, jest jakby zapowietrzony, centralnie przez sam środek ( tam jest najwięcej hormonów?) więc dalej nie jestem przekonana czy powinnam go ściągać czy nie.... Może dodatkowe zabezbieczenie? Jeśli tak to przez jaki czas? I jak to jest w przypadku pierwszego plastra? Jesli się odlepi to co? Traktować tak samo jak 2, 3 czyli zmienic na następny i zmiana dnia?
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:15   #3081
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Mi jak się raz odkleił na basenie to poczekałam aż najzwyczajniej w świecie wyschnie i solidnie się wytarłam Chwycił.
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:38   #3082
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez prvosenka Pokaż wiadomość
przykleić czym?! Troche na siłę go przymocowałam... załżyłam obcisłą koszulkę i po jakiś 2 godzinach był już przymocowany... Tylko teraz nie przylega całkowicie, jest jakby zapowietrzony, centralnie przez sam środek ( tam jest najwięcej hormonów?) więc dalej nie jestem przekonana czy powinnam go ściągać czy nie.... Może dodatkowe zabezbieczenie? Jeśli tak to przez jaki czas? I jak to jest w przypadku pierwszego plastra? Jesli się odlepi to co? Traktować tak samo jak 2, 3 czyli zmienic na następny i zmiana dnia?

poloplaster idz do apteki i tak pwiedz:P alboi na necie popatrz. jak masz watpliwosci i schoizy radze nakleic nowy plaster i liczyc od dzis dzien zmiany plastra.
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:49   #3083
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

cześć dziewczyny, mam dość dziwne pytanie
stosowałam już Yasminelle i Cilest, jednak po miesiącu przyjmowania moja lewa pierś robi się bardzo bolesna, i wyczuwam zgrubienie.

Czy jest jakaś szansa, że po plastrach będę czuła się lepiej? Czy ze względu na to, że to jest także antykoncepcja hormonalna- nie mam na co liczyć?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:10   #3084
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, mam dość dziwne pytanie
stosowałam już Yasminelle i Cilest, jednak po miesiącu przyjmowania moja lewa pierś robi się bardzo bolesna, i wyczuwam zgrubienie.

Czy jest jakaś szansa, że po plastrach będę czuła się lepiej? Czy ze względu na to, że to jest także antykoncepcja hormonalna- nie mam na co liczyć?
ja osobiscie jak zaczełam brac plastry to piersi bolą mnie cały czas i niestety nic z tym nie zrobie i jeszcze odczuwam na dole tydzien przed okresem bole jakbym juz okres miała dostac moja gin mi powiedziała cytuje" jezeli chcesz to mozemy zmienic plastry an tabletki bo po co sie masz truc ze skutkami ubocznymi" ale jednak zostałam przy plastrach wieksza wygoda no i to fakt ze troszke zatruwamy swoj organizm duzą dawką hormonów.
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 09:16   #3085
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiewiorasek Pokaż wiadomość
poloplaster idz do apteki i tak pwiedz:P alboi na necie popatrz. jak masz watpliwosci i schoizy radze nakleic nowy plaster i liczyc od dzis dzien zmiany plastra.
nie za bardzo rozumiem, mam kleić ten plaster na siłę? jakiś innym plasterem mam go doklejać? trochę to dziwne....
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:06   #3086
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez prvosenka Pokaż wiadomość
nie za bardzo rozumiem, mam kleić ten plaster na siłę? jakiś innym plasterem mam go doklejać? trochę to dziwne....


sory za pisownie pisałam na szybko bo sie spieszyłam no tak poloplaster to zwykły plaster jak ci sie twoj plaster odkleji z powodu wilgoci np kompania czy basenu i nie chce sie przykleic mozesz go na koncach dokleic poloplastrem wiem ze to nie wskazane ale działa wtedy klej wysycha i ładnie plaster evra sie sklei. to tak an wszelki wypadek zeby sie z samym plastrem evra nie siłowac, wieksza wygoda ze jeszcze jakis czynnik mi ten plaster evra trzyma
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:40   #3087
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiewiorasek Pokaż wiadomość
sory za pisownie pisałam na szybko bo sie spieszyłam no tak poloplaster to zwykły plaster jak ci sie twoj plaster odkleji z powodu wilgoci np kompania czy basenu i nie chce sie przykleic mozesz go na koncach dokleic poloplastrem wiem ze to nie wskazane ale działa wtedy klej wysycha i ładnie plaster evra sie sklei. to tak an wszelki wypadek zeby sie z samym plastrem evra nie siłowac, wieksza wygoda ze jeszcze jakis czynnik mi ten plaster evra trzyma
No właśnie.
Czytałaś ulotkę?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:33   #3088
wiewiorasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 53
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No właśnie.
Czytałaś ulotkę?

własnie czytałam i dlatego napisałam ze nie wskazane. ale nie jest udowodnione dlaczego:P ja jakos 4 razy miałam naklejone jak chodziłąm na basen i jakos dzieci nie mam.
wiewiorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:30   #3089
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiewiorasek Pokaż wiadomość
sory za pisownie pisałam na szybko bo sie spieszyłam no tak poloplaster to zwykły plaster jak ci sie twoj plaster odkleji z powodu wilgoci np kompania czy basenu i nie chce sie przykleic mozesz go na koncach dokleic poloplastrem wiem ze to nie wskazane ale działa wtedy klej wysycha i ładnie plaster evra sie sklei. to tak an wszelki wypadek zeby sie z samym plastrem evra nie siłowac, wieksza wygoda ze jeszcze jakis czynnik mi ten plaster evra trzyma
no właśnie takie dziwne mi się to wydawało co piszesz o tym poloplastrze Rozumiem że doklejasz go tylko na czas kiedy ci evra dobrze nie wyschnie?
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:59   #3090
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Przerzucilam sie z tabletek na plastry Evra. Czytalam ulotke w internecie, trzeba zaczac w 1 dniu okresu, jednakze okres mi sie zaczal a ja plastrow nie kupilam. Na ulotce napisano ze mona plaster przykleic po 1 dobie rozpoczecia okresu. Czy faktycznie tak mozna? Czy to musi byc jak najszybciej po 1 dobie czy to nie ma znaczenia?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.