Chamstwo na Literakach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 19:37   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Chamstwo na Literakach


Uwielbiam grać. I tak samo mocno się wnerwiam

No bo - zakładam, że jeśli ktoś tam gra, to dla przyjemności to robi, nie?
A tu - zonk. Otóż cholernie wiele osób wchodzi tam, mam wrażenie, by powyżywać się na innych, porzucać obelgami, zgnoić wirtualnie.

Sprzed kilku dni - wygrałam partię, po raz któryś już z tą samą graczką, niejaką ewabuziaczek37, nie pod rząd, tylko ogólnie. Ok, wygrałam, nie miałam czasu na rewanż, i w zamian tekst dostałam: tchurz jakich mało (pisownia oryginalna). No tak, tchórz, bo jak ja śmiałam wygrać i odejść Faktycznie tchórzę, wygrywając po raz kolejny z laską, no doprawdy...

Sytuacja sprzed chwili: weszłam na stół, do niejakiej halinkab2. ułożyłam słowo nid, i zaczęło się: graj porządnie, co to jest za słowo (odmieniłam kobiecie - nidy - tych nid) i tak dalej. Grzecznie napisałam: mogłaś sobie sprawdzić. I dalej: co ja mogę to ja wiem... No to lekko się zdenerwowałam i napisałam: kultury za grosz.

Ludzie, normalnie szok - ja nie mam kultury? ty nie masz, wlazła na stół, nawet cześć nie napisała a o kulturze gada (i tak dalej...).

W końcu spytałam, czy się kobiecie nudzi, to się uciszyła. Chwała Bogu, że akurat wygrała, bo przeca chyba by mnie zjadła normalnie potem

Takie sytuacje spotykają mnie ciągle. Najczęściej piekiełko rozpoczyna się, gdy ktoś ma pretensje o jakieś słowo, ja grzecznie napiszę: skoro nie pasuje, to dlaczego akceptujesz? lub: mogłaś sprawdzić. No i wojna...

0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:41   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Chamstwo na Literakach

Przykro mi, znam to - dlatego gram tylko ze znajomymi ale każdy ze mną przegrywa :'-( nie lubię grać z obcymi bo boję się że trafię na totalnego analfabetę albo 8 latke i tylko stracę swój czas zamiast grać :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:42   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Chamstwo na Literakach

O, a już się bałam, że tylko ja takie emocyjki wyzwalam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:51   #4
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Chamstwo na Literakach

tez sie z tym spotkalam, czasem chamstwo nie zna granic glatego gram tylko z kims kogo znam. z nikim wiecej bo po co sie denerwowac
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:55   #5
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez gringolada Pokaż wiadomość
tez sie z tym spotkalam, czasem chamstwo nie zna granic glatego gram tylko z kims kogo znam. z nikim wiecej bo po co sie denerwowac
hmm a co to za gra??? Coś ciekawego?
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:02   #6
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: Chamstwo na Literakach

Niestety nie od dziś na literakach panoszy się chamstwo. Właśnie z tego powodu pożegnałam się z Kurnikiem. Ileż można czytać głupie komentarze pod swoim adresem od ludzi których się na oczy nie widziało. Nic nie poradzę, że ludzie mieli problem ze słowani dopuszczanymi przez kurnikowy słownik: iii, id. Dla wytrawnych graczy smaczki, dla nowicjuszy powód frustracji. A jak jeszcze kolejka im przepada.... to jad się leje.
Ehhh szkoda... Pozostaje grać w domu w wersję planszową. Przynajmniej mi mąż od stołu nie ucieknie
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:04   #7
monika1146
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 21
Dot.: Chamstwo na Literakach

no właśnie co to za gra? gdzie ją znaleść?
monika1146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 20:14   #8
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Chamstwo na Literakach

kurnik.pl
też gram od jakiegoś czasu ale właśnie przez takie niemiłe sytuacje gram tylkko ze znajomymi
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:16   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Chamstwo na Literakach

Taka gra jak scrabble :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:22   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez monika1146 Pokaż wiadomość
no właśnie co to za gra? gdzie ją znaleść?
cos jak scrabble, tylko nazwa inna

ja gram tylko w kosci i domino. nie mialam tam takich akcji
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:24   #11
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Chamstwo na Literakach

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;22595096]


Takie sytuacje spotykają mnie ciągle. Najczęściej piekiełko rozpoczyna się, gdy ktoś ma pretensje o jakieś słowo, ja grzecznie napiszę: skoro nie pasuje, to dlaczego akceptujesz? lub: mogłaś sprawdzić. No i wojna...

[/QUOTE]
gdy ja grywałam, to mialam to na porządku dziennym i zawsze pisalam "bylo sobie sprawdzić" ale co zrobić, jak buraki nie potrafią kulturalnie grac.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 20:30   #12
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Chamstwo na Literakach

ja też niestety często na takich trafiam sytuacja z wczoraj kiedy to ułożyłam wyraz , który znajdował się w słowniku i zostałam nazwana oszustem a kiedy wytknęłam tej osobie, że chwilę wcześniej ułożyła wyraz "pu" (?), którego w słowniku nie ma to zaczęła się jadka.. dowiedziałam się, że jestem idiotą ( mam nick taki jak tu i ciągle wszyscy myślą, że jestem facetem) i że zawsze trafi się jakieś gó*no, które grać nie umie:/ tak więc skończyłam partię i dodałam pana na czarną listę...dodam, że gram w to tylko dla zabawy i w ogóle ranking się dla mnie nie liczy..gram też w domino i jakoś tam się na szczeście chamstwo rzadko zdarza..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:45   #13
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Chamstwo na Literakach

Ooooo
juz kiedys chciałam założyc o tym wątek, ale pomyślałam, że pewnie tylko ja mam takiego pecha do współgraczy..

Na literaki w ogóle nie wchodzę, z wyżej wymienionych powodów.. No proszę was - ja mam wysłuchiwać (wyczytywać?) że jestem "pier... oszustką" czy "je*niętą cziterką" bo śmiałam rozpocząć z kimś grę? :/


Co do innego zachowania - baaaaaardzo często spotykam sie w grze "kalambury" z sytuacją, że jesli zbliża się meta, a najbliżej zwycięstwa jest ktoś inny niż operator stołu, to ta osoba jest... wypraszana z gry. I operator ma prostą drogę do zwycięstwa.
Kiedys nie zdzierzyłam i napisałam pw takiej jednej osobie i wywiązała się kłotnia, żeby nie napisać awantura - zaczęło się od "serce cie boli, że ktoś może być lepszy od ciebie?" - dostałam wiadomość że chyba mnie boli, że az tak zalezy mi na zwycięstwie (swoją drogą ) a skończyło się na wyzwiskach i czarnej liście..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:59   #14
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Chamstwo na Literakach

a mnie się takie sytuacje zdarzają bardzo rzadko ,mimo,że gram już od dłuższego czasu.
Denerwuje mnie natomiast uciekanie ze stołu przeciwnika,który przegrywa (zazwyczaj wśród niebieskich )i wracanie po ok ,1:30 minuty do gry -robione na złość.(ale to raczej w dawnych czasach,bo niebieskich obecnie unikam )

Nie lubię też slangu literakowego - "cz", "dz","rew"
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:05   #15
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Chamstwo na Literakach

Rzadko grywam, jak już, raczej z ludźmi nie rozmawiam podczas gry. Ewentualnie odpowiadam cześć, czy coś w tym stylu. To nie czat, żeby dialogi prowadzić
Najbardziej irytują mnie ucieczki.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:07   #16
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chamstwo na Literakach

Oj gdybym ja tylko takie probemy miala :P Ignorowac i tyle
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:35   #17
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Chamstwo na Literakach

Mnie to tez kilka razy spotkalo ale ignoruje takie odzywki po prostu. Chyba ze mam ku temu odpowiedni nastroj to wtedy wdaje sie w dyskusje I to jest nie tylko na literakach ale na kazdej innej grze tez I bardziej niz to wkurza mnie fakt ze ktos wlazi na stol zaczynamy grac po czym ten ktos idzie na gg i w grze rusza sie raz na 5 min. No wtedy to szalu dostaje
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:53   #18
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Chamstwo na Literakach

ja czasem spotykam się z takimi chamami na kurniku, gram tam sobie w kalambury ^^ włazi Ci taki na stół i spamuje, ciągle pisze przekleństwa, rysuje jakieś głupoty i się cieszy, na szczęście praktycznie zaraz zostaje wyrzucony ze stołu na literaki już nawet nie wchodzę, bo bym się chyba wrzodów nabawiła, jestem za nerwowa
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:06   #19
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Chamstwo na Literakach

Nie wiem jak z literakami, bo jeżeli już to gram tylko ze znajomymi.
Za to namiętnie gram w makao i muszę przyznać, że tam panuje bardzo miła atmosfera , chyba tylko raz mi się zdarzyło dostać jakąś niemiłą wiadomość na priv, a tak to luz
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 22:13   #20
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Chamstwo na Literakach

Mnie najbardziej denerwuje kiedy widzę, że ktoś każde słowo wyszukuje za pomocą słownika. Jest taka stronka, na której wystarczy wpisać litery jakie dostajesz i wyświetla się lista słów, które można ułożyć. Nie rozumiem, jaka to frajda z gry, zwykłe oszustwo Gdy widzę, że komuś cały czas miga nick, kiedy zaczyna się jego ruch, sama mam ochotę napisać mu coś niemiłego
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:19   #21
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
ja czasem spotykam się z takimi chamami na kurniku, gram tam sobie w kalambury ^^ włazi Ci taki na stół i spamuje, ciągle pisze przekleństwa, rysuje jakieś głupoty i się cieszy, na szczęście praktycznie zaraz zostaje wyrzucony ze stołu na literaki już nawet nie wchodzę, bo bym się chyba wrzodów nabawiła, jestem za nerwowa
kalambury byłyby ciekawą grą ,gdyby grali w nie ludzie na poziomie.Tymczasem widzę,że ostatnio rozmiłowały się w nich dzieci neo radujące się rysowaniem penisów...

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Gdy widzę, że komuś cały czas miga nick, kiedy zaczyna się jego ruch, sama mam ochotę napisać mu coś niemiłego
a o co chodzi z tym migającym nickiem ? na co to wskazuje ?
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 23:36   #22
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez Poemadka Pokaż wiadomość
a o co chodzi z tym migającym nickiem ? na co to wskazuje ?
Zmienia się kolor czcionki- ktoś przełącza okienka przeglądarki albo włącza inny program; kiedy nick jest na szaro- osoba 'robi' coś poza okienkiem z grą
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 07:10   #23
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Chamstwo na Literakach

kiedyś w literaki grałam dużo teraz właśnie przestałam bo co to za zabawa jak się korzysta ze słowników i takich właśnie programów układających wyrazy. Już mnie niestety ta gra nie cieszy jak kiedys.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 07:20   #24
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
cos jak scrabble, tylko nazwa inna

ja gram tylko w kosci i domino. nie mialam tam takich akcji
ja gram w kości i niestety taki eosoby tez się tam zdarzają
najgorzej, jak się wygra kilka razy pod rząd no akurat miałam szczęście i tyle, a tu odrazu wyzwiska i posadzenie, ze nie gram ja tylko program

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Gdy widzę, że komuś cały czas miga nick, kiedy zaczyna się jego ruch, sama mam ochotę napisać mu coś niemiłego
mi tez wtedy ciśnienie skacze
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-10-11 o 07:19
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:14   #25
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Oj gdybym ja tylko takie probemy miala :P Ignorowac i tyle
Nie, no wiesz, snu mi to z oczu nie spędza Ale jakoś tak przykro - ty człowiekowi nic nie zrobiłaś, a jadą po tobie jak po łysej kobyle.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:24   #26
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Chamstwo na Literakach

znam to, parę lat temu często grywałam (miałam nawet czerwony nick ) kiedy zwiększała mi się przewaga punktowa baaardzo często leciała wiązanka wyzwisk. ale i tak najbardziej wkurzający byli Ci, którzy zwiewali w trakcie gry, za kilkanaście sekund wracali (pisząc w trakcie coś w stylu "znów ucieknę") i tak po kilka razy (teraz chyba administracja zrobiła coś z tym problemem, w każdym razie wtedy kiedy grywałam w takich sytuacjach człowiek wisiał na tym stole aż dupkowi się nie znudziło )
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2010-10-11 o 08:25
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:45   #27
Wiankowa
Raczkowanie
 
Avatar Wiankowa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 407
GG do Wiankowa
Dot.: Chamstwo na Literakach

Mnie przeokropnie denerwują migający - gram uczciwie i nie patrzę do słownika - czasem słowa, które przeciwnik podaje wydają się z kosmosu i gdy ich nie znam - sprawdzam. Natomiast gdy ja ułożę jakieś dziwne słowo, którego np. nie ma w słowniku, albo zrobię literówkę - i gość nie sprawdzi i wypomina mi to od razu ląduje na czarną listę - po co mam się denerwować - ma możliwość sprawdzenia i już. Tak samo dzieje się z uciekinierami - wiadomo, że może się to zdarzyć, ale przegrywający - uciekający - to jest podejrzane co najmniej
Wiankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:23   #28
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Gdy widzę, że komuś cały czas miga nick, kiedy zaczyna się jego ruch, sama mam ochotę napisać mu coś niemiłego
Ja też migam ale nie sprawdzam słów tylko po prostu... siedzę sobie na wizażu i jak ktoś myśli nad słowem to ja przeglądam wątki. Ale staram sie tak często nie migać żeby ktoś nie myślał że oszukuje ;p
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:50   #29
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Chamstwo na Literakach

Ja tam kiedyś często grałam i nawet bardzo dobrze mi szło
I chamstwo też mnie spotykało. Najczęściej wybieram osoby które mają wysoki ranking i gram krótkie partie. Wtedy moim zdaniem skupia się na grze a nie na wymyślaniu.
Ale oczywiście wyzwiska, sprawdzanie każdego słowa, układanie bzdur i jak zwracam uwagę to obraza.
Dawniej często grałam z pracy i miałam to w opisie że migam i uprzedzałam przed partią. No i wiele razy zostałam wyzywana od oszustek mimo że np. z tą samą osobą pod rząd przegrałam 3 a wygrałam 1 raz to i tak było że grzebie w słowniku.

Ale najbardziej wkurza mnie tam to gdy ktoś nie robi ruchu, tuż przed końcem czasu zwiewa. Potem wraca. I znów zwiewa i tak w kółko.... WRRRRRR

I dawno tam już mnie nie było.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:33   #30
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Chamstwo na Literakach

Ja to w kalambury kiedyś grałam i podobne rzeczy były. Wiesz, człowiek przez internet jest mocny,a w rzeczywistości słówka nie piśnie.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 14:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.