Jak obrzydzić sobie byłego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 10:12   #1
oieiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 34

Jak obrzydzić sobie byłego


No sytuacja glupia, miely 4 miesiace od rozstania a ja dalej tesknie. Czytam wasze forum od dawna, ale mam wrazenie, ze to co piszecie u mnie nie dziala. Niby zajmuje sie soba, organizuje sobie czas, nawet niczym specjalnym i szalonym, ale poprostu rzeczami ktore lubie. Mam znajomych z ktorymi sie spotykam, chodze do tej pracy. Ale ciagle jest we mnie ta pustka i wracanie myslami do niego.

Moze znacie jakies metody nawet psychologiczne, albo poprostu zyciowe, ktore pomoga sobie tego faceta obrzydzic i zapomniec. Po przeczytaniu roznych rzeczy postanowilam zrobic liste cech, ktore doproawdzaly mnie do szaly

- Byl okropnym balaganiarzem, doslownie mogłby nasrac na środku, a moje blaganie i nerwy byly czepianiem sie
- Myślal tylko o swoim dobru
- Szukal sobie okazji do podrywu na boku
- Slomiany zapal do wszystkiego
- Najlepsze zycie to wieczna impreza, upodobanie do alkoholu
- Brak jakiejs wiedzy zyciowej i ogolnej, przez co rozmowy z nim byly tylko o dniu codziennym, grach i samochodach
- Leniwy, wszystkie obowiazki domowe były odkladane na później, czyli za tydzien by się za to zabrał
- Cały dzien po pracy lezał i spędzał na telefonie, albo komputerze

Ogólnie o siebie nie dbał:
- Zeby jak lopaty, ktore jeszcze czasem mialy osad, czasami wieczorem jak matka musiałam mu przypominac zeby je umyl, tak samo jak umyl się caly. Kiedy przychodził śmierdzacy to czepiałam się i wszystko mi smierdzi
- Bardzo chciał mieć zarost, ale jego broda to były rudawe włosy 3 na krzyz i wyglądał w niej jak bezdobmny
- Kiedy go poznałam byl sportowcem i miał fajna forme, z czasem nie chciało mu się dbac o to i zrobił się gruby, do tego duzo fastfoodów i piwa, za moimi namowami było kilka podejsc ‚powrotu do formy’ każdy z marnym skutkiem
- Mial jakies problemy pokarmowe o ktore nie dbal przez co czasami smierdziało mu z buzi i chodził na 'dwójke' 5 razy dziennie
- Problemy skorne czasem na twarzy, bardzo dużo na plecach i tyłku
- Bekal, pierdzial i dłubal w nosie


Chyba strasznie dziecinne tobienie takich list, moze macie jakies inne pomysly. Swoja droga jak to czytam zastanawiam sie czy bedzie jakas dziewczyna ktora to zniesie.
oieiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 13:55   #2
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Powiedz mi jakim cudem możesz tęsknić za takim typem?
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 13:56   #3
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Powiedz jakim cudem możesz tęsknić za takim typem??
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 14:14   #4
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Ja nawet nie wiem co tu można dodać

Co on miał w sobie takiego, że tęsknisz? Może nie tęsknisz już typowo za nim, ale za bliskością z mężczyzną?
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 14:21   #5
oieiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 34
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Mial tez dobre cechy: byl opiekunczy, pomagal mi w sprawach ktorych ja nieogarniałam, mial fajna pasje, dobrze zarabial, byl optymistyczny i zawsze wesoly. To chyba prawda, ze tesknie za mezczyzna.
Tez nie wiem, czy to nie jest moze jakas urazona duma, ze akurat za tym jednym tesknie, mimo, ze byl beznadziejny

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

i za tym, ze ktos mnie poprostu kochał
oieiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 14:44   #6
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez oieiku Pokaż wiadomość
Mial tez dobre cechy: byl opiekunczy, pomagal mi w sprawach ktorych ja nieogarniałam, mial fajna pasje, dobrze zarabial, byl optymistyczny i zawsze wesoly. To chyba prawda, ze tesknie za mezczyzna.
Tez nie wiem, czy to nie jest moze jakas urazona duma, ze akurat za tym jednym tesknie, mimo, ze byl beznadziejny

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

i za tym, ze ktos mnie poprostu kochał
No tak, to jest najważniejsze...
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 14:49   #7
oieiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 34
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

poza tym, uwazalam, ze nikt nie jest idealny i kazdy ma jakies swoje problemy i przywary

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87100649]No tak, to jest najważniejsze...[/QUOTE]

wiadomo, ze nie jest najwazniejsze. Wymienilam to jako jeden z pozytywow
oieiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 19:17   #8
RoksanaNAD
Roxenne
 
Avatar RoksanaNAD
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 132
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Kochałaś go tylko na początku kiedy wydawał się idealny i nie znałaś jego wad. Tego człowieka już nie ma nie istnieje skup się na sobie zamiast tracić czas..
RoksanaNAD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:08   #9
Roksia88
Przyczajenie
 
Avatar Roksia88
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87100649]No tak, to jest najważniejsze...[/QUOTE]


To Ty to pogrubiłaś, to było napisane ciągiem bez wyróżnienia. Poza tym dobrych zarobków w poczet wad raczej się nie wpisuje. Wyrwane z kontekstu jak pasek w TVP.
Roksia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:39   #10
slonikzporcelany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 31
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Trzeba dzielić włos na trzy w takich wątkach - autorka pewnie odczuwa żal i tęskni i przedstawia swojego exa tak, żeby wszyscy jej mówili "wtf, za kim Ty tęsknisz?" A mi się wydaje że AŻ taki zły nie był i że po prostu autorka z braku tej osoby ją demonizuje
slonikzporcelany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:02   #11
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez Roksia88 Pokaż wiadomość
To Ty to pogrubiłaś, to było napisane ciągiem bez wyróżnienia. Poza tym dobrych zarobków w poczet wad raczej się nie wpisuje. Wyrwane z kontekstu jak pasek w TVP.
Ja w ogóle bym o czymś takim nie wspomniała, bo to dla mnie ani wada ani zaleta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 13:00   #12
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Po prostu daj sobie czas. Nie wiem jak długo z nim byłaś, ale takie rzeczy nie znikają na zawołanie niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 13:25   #13
loretta_
Przyczajenie
 
Avatar loretta_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Przeczytaj to jeszcze raz, może Ci przejdzie XD
loretta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 13:26   #14
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez slonikzporcelany Pokaż wiadomość
Trzeba dzielić włos na trzy w takich wątkach - autorka pewnie odczuwa żal i tęskni i przedstawia swojego exa tak, żeby wszyscy jej mówili "wtf, za kim Ty tęsknisz?" A mi się wydaje że AŻ taki zły nie był i że po prostu autorka z braku tej osoby ją demonizuje

Całkiem możliwe, że tak jest.
Ja swojego byłego też sobie w głowie obrzydzałam. Jakoś świetnie to nie zadziałało, ale jednak było tak jakoś lżej na duszy i weselej.

Odpowiadając na pytanie autorki "jak obrzydzić sobie byłego" - może nie trzeba go sobie obrzydzać tylko skupić się na zaletach innych facetów?
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 16:56   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez oieiku Pokaż wiadomość
Mial tez dobre cechy: byl opiekunczy, pomagal mi w sprawach ktorych ja nieogarniałam, mial fajna pasje, dobrze zarabial, byl optymistyczny i zawsze wesoly. To chyba prawda, ze tesknie za mezczyzna.
Tez nie wiem, czy to nie jest moze jakas urazona duma, ze akurat za tym jednym tesknie, mimo, ze byl beznadziejny

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

i za tym, ze ktos mnie poprostu kochał
No tak, dobrze zarabiał. Najważniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 18:35   #16
Kot_Azrael
Miau
 
Avatar Kot_Azrael
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 44
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez oieiku Pokaż wiadomość
Mial tez dobre cechy: byl opiekunczy, pomagal mi w sprawach ktorych ja nieogarniałam, mial fajna pasje, dobrze zarabial, byl optymistyczny i zawsze wesoly. To chyba prawda, ze tesknie za mezczyzna.
Tez nie wiem, czy to nie jest moze jakas urazona duma, ze akurat za tym jednym tesknie, mimo, ze byl beznadziejny

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

i za tym, ze ktos mnie poprostu kochał

Tęsknisz za mężczyzną.

Początek obrzydzania: Nie za tym, bo ten był beznadziejny, bekał, żłopał piwsko i się nie mył.
Koniec obrzydzania: A teraz go zostaw w spokoju (ops, przepraszam, w smrodzie) i idź szukać innego. Też będzie mężczyzną i (jest szansa, że) będzie Cię kochał.


Pozdrawiam!
Kot_Azrael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 18:37   #17
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
No tak, dobrze zarabiał. Najważniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:yes:...może niektórym łatwiej wytrwać w takim beznadziejnym związku o ile facet dobrze zarabia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 21:53   #18
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87104675]:yes:...może niektórym łatwiej wytrwać w takim beznadziejnym związku o ile facet dobrze zarabia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja akurat zrozumiałam to bardziej tak, że po prostu chłopak pod względem zarobków był ogarnięty i autorka nie musiała się zastanawiać, czy razem dadzą radę przetrwać i zaliczyła to po prostu do jego zalet.
Ileż tu na wizażu bądź innych forach widziałam wątków na temat tego, że niskie zarobki to poniekąd wada.... ale wysokie zarobki nie mogą być zaletą? Świadczą o tym, że facet w razie co będzie w stanie utrzymać rodzinę, że ma jakieś ambicje i sprawdza się w swojej pracy.
Rozumiem oczywiście również i Wasz punkt widzenia, bo z boku może się wydawać, że dla autorki jakieś większe znaczenie to miało, natomiast też nie traktowałabym tego jako jakiś wyznacznik, że "była z nim tylko dlatego, że dobrze zarabiał". Podejrzewam, że nie brakuje jej jego jako człowieka, ale po prostu miłości mężczyzny. Można zaprosić autorkę do wątku na temat "jak przetrwać samotność" bądź tego dla singielek, może tam znajdzie to, czego potrzebuje.
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 22:13   #19
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez oieiku Pokaż wiadomość
No sytuacja glupia, miely 4 miesiace od rozstania a ja dalej tesknie. Czytam wasze forum od dawna, ale mam wrazenie, ze to co piszecie u mnie nie dziala. Niby zajmuje sie soba, organizuje sobie czas, nawet niczym specjalnym i szalonym, ale poprostu rzeczami ktore lubie. Mam znajomych z ktorymi sie spotykam, chodze do tej pracy. Ale ciagle jest we mnie ta pustka i wracanie myslami do niego.

Moze znacie jakies metody nawet psychologiczne, albo poprostu zyciowe, ktore pomoga sobie tego faceta obrzydzic i zapomniec. Po przeczytaniu roznych rzeczy postanowilam zrobic liste cech, ktore doproawdzaly mnie do szaly

- Byl okropnym balaganiarzem, doslownie mogłby nasrac na środku, a moje blaganie i nerwy byly czepianiem sie
- Myślal tylko o swoim dobru
- Szukal sobie okazji do podrywu na boku
- Slomiany zapal do wszystkiego
- Najlepsze zycie to wieczna impreza, upodobanie do alkoholu
- Brak jakiejs wiedzy zyciowej i ogolnej, przez co rozmowy z nim byly tylko o dniu codziennym, grach i samochodach
- Leniwy, wszystkie obowiazki domowe były odkladane na później, czyli za tydzien by się za to zabrał
- Cały dzien po pracy lezał i spędzał na telefonie, albo komputerze

Ogólnie o siebie nie dbał:
- Zeby jak lopaty, ktore jeszcze czasem mialy osad, czasami wieczorem jak matka musiałam mu przypominac zeby je umyl, tak samo jak umyl się caly. Kiedy przychodził śmierdzacy to czepiałam się i wszystko mi smierdzi
- Bardzo chciał mieć zarost, ale jego broda to były rudawe włosy 3 na krzyz i wyglądał w niej jak bezdobmny
- Kiedy go poznałam byl sportowcem i miał fajna forme, z czasem nie chciało mu się dbac o to i zrobił się gruby, do tego duzo fastfoodów i piwa, za moimi namowami było kilka podejsc ‚powrotu do formy’ każdy z marnym skutkiem
- Mial jakies problemy pokarmowe o ktore nie dbal przez co czasami smierdziało mu z buzi i chodził na 'dwójke' 5 razy dziennie
- Problemy skorne czasem na twarzy, bardzo dużo na plecach i tyłku
- Bekal, pierdzial i dłubal w nosie


Chyba strasznie dziecinne tobienie takich list, moze macie jakies inne pomysly. Swoja droga jak to czytam zastanawiam sie czy bedzie jakas dziewczyna ktora to zniesie.
Naprawdę o nim mylisz i teksnisz za nim cały czas po czymś takim? Skoro wiesz jakim był człowiekiem? I nie obrzydza Cię to? Bo mnie to by obrzydzało. Taki typ jak Twój były.

Nie wiem jakie podstawy występują, że Ty nadal o nim myślisz. Może robisz to podświadomie? Jeśli taki stan rzeczy będzie długo się nadal utrzymywał to proponowałabym przejście się do psychologa. Może jakiś "kubeł zimnej wody" postara się na Ciebie wylać i przemówi Ci do rozsądku.

Wybij, ze łba. Wszystkie zdjęcia z nim, pamiątki wyrzuć i nie myśl o nim. Szybko przestaniesz tęsknić również za nim.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-08-23 o 22:15
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 22:33   #20
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Naprawdę o nim mylisz i teksnisz za nim cały czas po czymś takim? Skoro wiesz jakim był człowiekiem? I nie obrzydza Cię to? Bo mnie to by obrzydzało. Taki typ jak Twój były.

Nie wiem jakie podstawy występują, że Ty nadal o nim myślisz. Może robisz to podświadomie? Jeśli taki stan rzeczy będzie długo się nadal utrzymywał to proponowałabym przejście się do psychologa. Może jakiś "kubeł zimnej wody" postara się na Ciebie wylać i przemówi Ci do rozsądku.

Wybij, ze łba. Wszystkie zdjęcia z nim, pamiątki wyrzuć i nie myśl o nim. Szybko przestaniesz tęsknić również za nim.
Im więcej czasu mija od rozstania, tym bardziej zaczynamy "wybielac" tych byłych niestety. Ale warto robić wszystko by odciąć się od przeszłości (wyrzucić wszystkie pamiątki, nie śledzić na portalach), warto też to przepracować z psychologiem.
No i na pewno dochodzi tu też kwestia po prostu braku faceta, dlatego idealizuje bylego, no bo on jest jednak znany dla niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-08-23 o 23:04
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 22:56   #21
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87108268]Im więcej czasu mija od rozstania, tym bardziej zaczynamy "wybielac" tych byłych niestety. Ale warto robić wszystko by odciąć się od przeszłości (wyrzucić wszystkie pamiątki, nie śledzić na portalach), warto też to przepracować z psychologiem.
No i na pewno dochodzi tu też kwestia po prostu braku faceta, dlatego i realizuje bylego, no bo on jest jednak znany dla niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Czytałam nawet kiedyś artykuł o tym, że po jakimś czasie zaczynamy wypierać wiele złych momentów, w głowie zostają nam głównie te dobre i dlatego też wiele osób po roku czy dwóch zdaje sobie sprawę, że jednak ten były/była nie byli tacy źli i pojawiają się próby powrotów, co nie zawsze jest dobre (właściwie z tego co widzę prawie nigdy nie jest dobre).
I zgadzam się, warto się od przeszłości odciąć, kiedyś pewnie było to łatwiejsze, ale dzisiaj mamy facebooka, instagrama i inne portale, które nam to skutecznie utrudniają, bo wielu osobom po rozstaniu trudno jest wykonać nawet taki krok, jak usunięcie byłego/ byłej z obserwowanych. Jednak warto się zmusić, dla swojego zdrowia psychicznego.
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 11:39   #22
oieiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 34
Dot.: Jak obrzydzić sobie byłego

Dokładnie, chodzilo o ogarniecie zyciowe. Patrząc wokół siebie widze, że nie wielu jest ogarnietych facetów w moim wieku. Wszyscy gdzies tam jeszcze probuja wiązac koniec z końcem, nie wiedza co chcą robić, albo robią to co się nawinie, bo tam ich akurat chcieli.

Czyli mowicie, ze to nie standard, że kazdy męzczyzna ma tyle irytujących wad? ;P
oieiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-24 12:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.