Starania z PCOS cz. III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 10:19   #1591
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny kochane, trzymam kciuki za wszelkie testowania!
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 07:39   #1592
madziapearl
Przyczajenie
 
Avatar madziapearl
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusiu - powiedział, że może urosnąć ale wątpi - jak już to w przyszłym tyg. pęknięcie zatem będę bacznie obserwować swoj organizm. Póki co muszę zrobić porządek z tą tarczycą i zobaczymy jak zareaguje na leki.
wolałabym, zeby to nie była prolaktyna ze względu na skutki uboczne tabsów, ale wszystko na to wskazuje. Wszystkie hormony w normie, wg. lekarza włosy też nie wypadają androgenowo bo wolny testosteron ok, dheas, dht i shgb w normach.

W końcu robi się ciepło...zatem życzę Wam udanego Weekendu!

Edytowane przez madziapearl
Czas edycji: 2015-04-10 o 07:41
madziapearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 13:03   #1593
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez madziapearl Pokaż wiadomość
Ewusiu - powiedział, że może urosnąć ale wątpi - jak już to w przyszłym tyg. pęknięcie zatem będę bacznie obserwować swoj organizm. Póki co muszę zrobić porządek z tą tarczycą i zobaczymy jak zareaguje na leki.
wolałabym, zeby to nie była prolaktyna ze względu na skutki uboczne tabsów, ale wszystko na to wskazuje. Wszystkie hormony w normie, wg. lekarza włosy też nie wypadają androgenowo bo wolny testosteron ok, dheas, dht i shgb w normach.
no to oby wyszło po Twojej myśli

Szybki meldunek (bo jestem w pracy i mam młyn ): 11 dzień cyklu, są dwa pęcherze, jeden 18, drugi 14, endometrium 11, estradiol prawie 300. Jutro rano idę na zastrzyk, cały weekend (od dziś) działamy, we wtorek monit żeby sprawdzić czy pękło
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 13:40   #1594
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Super Ewusia! Bardzo ładnie to wygląda; ) estradiol dobrze? Bo nie znam norm. Zostajesz przy pregnylu czy ovitrelle?
Trzymam mocno kciuki!
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 13:46   #1595
Casablanca0
Raczkowanie
 
Avatar Casablanca0
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 371
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusiu Pecherzyki, endo i estradiol wszystko cacy to teraz mocne kciukasy zaciskam Akurat na maj bedzie fasolka nie ma innej opcji
Casablanca0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 16:10   #1596
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia! Ale piękne pęcherzyki i estradiol! Ja zaciskam podwójne kciuki
A pytałaś kiedy testuje - zastanawiam się właśnie. Nie jestem cierpliwa wiec skoro zastrzyk miałam w środę 1 kwietnia a pękło w czwartek 2 kwietnia (wtedy była iui( to może zatestuje we wtorek? Nie znam się
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013


Edytowane przez Lamparcica
Czas edycji: 2015-04-10 o 18:06
Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 17:51   #1597
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Lamparcica, ja też się nie znam, ale to nie za wcześnie?

Melduje, że mój pęcherzyk też podrósł dziś 19 mm, jutro ovitrelle. I intensywnie działamy.
Ewusia, widzę, że w tym cyklu idziemy podobnie; ) oby u obu pozytywnie się skończyło!
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 19:38   #1598
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny trzymamy kciuki za wszystkie jajka żeby były dorodne i popekały
Oraz kciuki za testerki
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 19:50   #1599
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, doktor zrobił mi mini połówkowe, więc siedzieliśmy u niego w gabinecie przez 40 minut.Bardzo dokładne badania, jestem bardzo zadowolona. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć córeczkę Z małą wszystko w porządku, tylko malusiak z niej, bo ma przesunięcie do tyłu o tydzień z kawałkiem. Liczę, że to się z czasem wyrówna
super, że szykuje się córeczka!

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Nie bijcie nie chciałam się nakręcać po prostu.
Sam zabieg był w sumie... niebolący. Po prostu wyglądało to (prawie) jak zwykłe usg, czyli sprawdzenie na początku, czy coś rośnie a potem wprowadzenie nasienia (kompletnie nie bolało), leżenie 10 min z gołym tyłkiem na wierzchu i do domu martwię się tylko o to pękniecie, więc chyba jutro wybłagam wizytę poglądową, bo nie wytrzymam tydzień, żeby sprawdzić, czy pękło...
trzymam kciuki za efekty po laparo

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Sikorko ja mialam cykl stymulowany wiec wiem wszystko co i jak bylo. Ogolnie wszystko jest w normie oprocz brzuszka, ktory jest bardzo maly. Juz sie naczytalam o hipotrofii i jestem przerazona i zalamana. Po moim dobrym humorze nie ma sladu.
kochana, a u mojego Filipa też zawsze wychodziły spore różnice w pomiarach - np główka zawsze była o 1-2 tygodnie do przodu, a np długość kości udowej zawsze była do tyłu. Też się bałam, że to może jakieś złe objawy a lekarz nic nie mówi, żeby mnie nie martwić na zapas. Wszystkie moje obawy okazały się być wyssane z palca, Mały urodził się śliczny, kształtny i w ogóle idealny(jak dla mnie )

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Ana szybkiego powrotu do zdrowia
casablancadla ciebie foto naszego królika z N robiliśmy
cudowny ten królik! masz talent kobieto!

Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość
Sikorka sto lat ja też w tym roku skończe 27.. rocznik 88 widze króluje na forum
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ze ja tez w tym roku 27 koncze! I pytam kiedy to minęło?
Boże starzeje się
o matko, jakie same młodzieniaszki! ja to '86 jestem, widzę że "starsze" jak ja, grono jest nieliczne

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wasze jajca

Ana mam nadzieję, że jakoś się trzymasz po tym laparo, bo jak czytałam, to było coś strasznego...

Ja melduję, że w sobotę wbiłam się na monit i widać było ciałko żółte, więc jakieś szanse są dostałam szczęśliwy pink(o)test od Meg, więc nastawiam się na dwie krechy
: kciuki:

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
lamparcico, trzymam kciuki kiedy testujesz?

Melduje, że wbiłam do doktorka, biore clo o 5 dc. W 6dc monit- endo 6mm i pęcherzyk 9mm. Jestem w szoku, ostatnio tyle miał w 10dc


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no to oby wyszło po Twojej myśli

Szybki meldunek (bo jestem w pracy i mam młyn ): 11 dzień cyklu, są dwa pęcherze, jeden 18, drugi 14, endometrium 11, estradiol prawie 300. Jutro rano idę na zastrzyk, cały weekend (od dziś) działamy, we wtorek monit żeby sprawdzić czy pękło


Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Lamparcica, ja też się nie znam, ale to nie za wcześnie?

Melduje, że mój pęcherzyk też podrósł dziś 19 mm, jutro ovitrelle. I intensywnie działamy.
Ewusia, widzę, że w tym cyklu idziemy podobnie; ) oby u obu pozytywnie się skończyło!


ile kciuków muszę trzymać! wow! coś czuję, że się II posypią niedługo


ja się nie odzywam, bo zwyczajnie nie mam czasu! Mały jest mega absorbujący, ale to cudowne patrzeć jak się rozwija i zmienia. Nisamowite ile i w jakim tempie dzieje się w tym małym ciałku
U nas wszystko ok, Filip jutro skonczy 12 tygodni. Czas leci niesamowicie!
Na święta bylismy u moich rodziców, nasz mały podróżnik przespał całą ponad trzygodzinną drogę, a zmiana otoczenia nie zrobiła na nim wrażenia. Za to czarował dziadków uśmiechem i gaworzeniem
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 10:09   #1600
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ja byłam w czwartek u swojego lekarza i mam brać duphaston bo od laparoskopii miałam raz @. A jakie badania powinnam zrobić żeby zobaczyć czy owu była? Jakieś w pierwszej i drugiej fazie cyklu:-/
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 19:21   #1601
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no to oby wyszło po Twojej myśli

Szybki meldunek (bo jestem w pracy i mam młyn ): 11 dzień cyklu, są dwa pęcherze, jeden 18, drugi 14, endometrium 11, estradiol prawie 300. Jutro rano idę na zastrzyk, cały weekend (od dziś) działamy, we wtorek monit żeby sprawdzić czy pękło
Ojj, ale miałaś miły weekendzik kurczę, ja przez te krwiaki i niskie łożyska zapomniałam co to chłop w łożu zazdraszczam, zazdraszczam i trzymam kciuki, co by przyjemności owocne były

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Ewusia! Ale piękne pęcherzyki i estradiol! Ja zaciskam podwójne kciuki
A pytałaś kiedy testuje - zastanawiam się właśnie. Nie jestem cierpliwa wiec skoro zastrzyk miałam w środę 1 kwietnia a pękło w czwartek 2 kwietnia (wtedy była iui( to może zatestuje we wtorek? Nie znam się
ja 12 dni po pregnylu miałam betę ciążową, ale sikaniec jeszcze nic nie wskazywał. Może w razie czego poczekaj do środy/czwartku, co by meganowy pink test był wiarygodny Z drugiej strony u Ciebie przecież może być zupełnie inaczej i do zagnieżdżenia może dojść szybciej

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Lamparcica, ja też się nie znam, ale to nie za wcześnie?

Melduje, że mój pęcherzyk też podrósł dziś 19 mm, jutro ovitrelle. I intensywnie działamy.
Ewusia, widzę, że w tym cyklu idziemy podobnie; ) oby u obu pozytywnie się skończyło!
no to też zazdraszczam weekendu i trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
Ja byłam w czwartek u swojego lekarza i mam brać duphaston bo od laparoskopii miałam raz @. A jakie badania powinnam zrobić żeby zobaczyć czy owu była? Jakieś w pierwszej i drugiej fazie cyklu:-/
Hmmm, ogólnie najlepszym potwierdzeniem owulki to jest monit, a z badań to chyba estradiol i progesteron. Progesteron mierzy się 7 dni po owulacji, w jego maksymalnym wyrzucie do organizmu.

PannaMigotka dzięki Ja wiem, że mam się nie martwić, bo to na małą wpływa, ale ciężko jest, zwłaszcza, że różnica jest naprawdę duża. Ale dzięki cieszę się, że z Filipkiem tak wspaniale się dogadujecie - może dla ciotek jakieś zdjęcie w klubie się pojawi?

Jak tam Wam weekend minął? My w sobotę oficjalnie rozpoczęliśmy sezon grillowy, wszyscy rzucili się na dania z grilla jak szaleni, bo każdy spragniony relaksu na zewnątrz
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 07:51   #1602
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Super Ewusia! Bardzo ładnie to wygląda; ) estradiol dobrze? Bo nie znam norm. Zostajesz przy pregnylu czy ovitrelle?
Trzymam mocno kciuki!

Dostałam Pregnyl znowu, tym razem 2 ampułki po 5 tys jednostek (chyba ze względu na 2 pęcherzyki żeby dał radę ) Ovitrelle na mnie nie działało, a poza tym jest 10 razy droższe (100 zł dawałam, a za ampułkę Pregnylu 10 zł ) no więc nie kalkuluje się zupełnie
Estradiol u mnie w labie dla fazy owulacyjnej ma normę od 85 do 500
Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość
Ewusiu Pecherzyki, endo i estradiol wszystko cacy to teraz mocne kciukasy zaciskam Akurat na maj bedzie fasolka nie ma innej opcji

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Ewusia! Ale piękne pęcherzyki i estradiol! Ja zaciskam podwójne kciuki

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
A pytałaś kiedy testuje - zastanawiam się właśnie. Nie jestem cierpliwa wiec skoro zastrzyk miałam w środę 1 kwietnia a pękło w czwartek 2 kwietnia (wtedy była iui( to może zatestuje we wtorek? Nie znam się
najlepiej by było 2 tygodnie odczekać, ale która z nas jest taka cierpliwa?
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość

Melduje, że mój pęcherzyk też podrósł dziś 19 mm, jutro ovitrelle. I intensywnie działamy.
Ewusia, widzę, że w tym cyklu idziemy podobnie; ) oby u obu pozytywnie się skończyło!
oby oby
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymamy kciuki za wszystkie jajka żeby były dorodne i popekały
Oraz kciuki za testerki

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość





Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
ja się nie odzywam, bo zwyczajnie nie mam czasu! Mały jest mega absorbujący, ale to cudowne patrzeć jak się rozwija i zmienia. Nisamowite ile i w jakim tempie dzieje się w tym małym ciałku
U nas wszystko ok, Filip jutro skonczy 12 tygodni. Czas leci niesamowicie!
Na święta bylismy u moich rodziców, nasz mały podróżnik przespał całą ponad trzygodzinną drogę, a zmiana otoczenia nie zrobiła na nim wrażenia. Za to czarował dziadków uśmiechem i gaworzeniem
słodziak z Filipka
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
Ja byłam w czwartek u swojego lekarza i mam brać duphaston bo od laparoskopii miałam raz @. A jakie badania powinnam zrobić żeby zobaczyć czy owu była? Jakieś w pierwszej i drugiej fazie cyklu:-/
jeśli cykle masz nierównej długości (a takie masz) to robienie badań nie ma większego sensu, bo trzeba je robić w konkretnym dniu w okolicach owu (estradiol) i 7 dni po owu (progesteron), ale jak nie wiesz kiedy masz owu to i badanie nie wiadomo kiedy zrobić jedynym sensownym rozwiązaniem w sytuacji kiedy cykle są nieregularne, żeby sprawdzić czy owu w ogóle występuje jest monitoring. Na badania wydasz kasę a i tak może się okazać że w złym dniu je zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ojj, ale miałaś miły weekendzik kurczę, ja przez te krwiaki i niskie łożyska zapomniałam co to chłop w łożu zazdraszczam, zazdraszczam i trzymam kciuki, co by przyjemności owocne były

i nie ma czego zazdrościć, naprawdę
ja powinnam teraz wózek wybierać i za 2 tyg, max miesiąc być na porodówce
i zdecydowanie wolałabym to niż częsty seks

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość

Jak tam Wam weekend minął? My w sobotę oficjalnie rozpoczęliśmy sezon grillowy, wszyscy rzucili się na dania z grilla jak szaleni, bo każdy spragniony relaksu na zewnątrz
Fajnie
my też w weekend korzystaliśmy z pięknej pogody, z racji braku własnego ogródka, okupowaliśmy ogródki w knajpach (oczywiście bezalkoholowo, z racji weekendu prokreacyjnego )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:33   #1603
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

A gdzie Wy się podziewacie od dwóch dni?

U mnie dobre wieści: oba pęcherzyki pękły
Pani doktor powiedziała że była idealna owulacja no więc za 2 tygodnie albo @ albo testowanie, a jak się nie uda to będę baaaaardzo zawiedziona
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:36   #1604
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
A gdzie Wy się podziewacie od dwóch dni?

U mnie dobre wieści: oba pęcherzyki pękły
Pani doktor powiedziała że była idealna owulacja no więc za 2 tygodnie albo @ albo testowanie, a jak się nie uda to będę baaaaardzo zawiedziona

! Bez zbędnych słów
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:40   #1605
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

roxana_lu
no to trzymam
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:15   #1606
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia super!!! cieszę się bardzo, oby tak dalej pięknie szło

I ja też mam dobre wieści - u mnie też pękło, co miało pęknąć co prawda działaliśmy tylko w weekend, wczoraj już się nie udało, ale mam nadzieję, że to wystarczy. Nie będę ściemniać, że się nie nastawiam, bo się bardzo nastawiam, bo ch0lernie mi zależy. Wiem, że tym bardziej ewentualne rozczarowanie będę przeżywać podwójnie mocno, ale tak bardzo liczę na sukces
Miałam jutro iść pobiegać, ale chyba to odpuszczę coby nie zaszkodzić. Boże, z tych emocji dzisiaj zapomniałam zapłacić za wizytę mam nadzieję, że doktorek mnie tam nie przeklnie.
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:21   #1607
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ewusia super!!! cieszę się bardzo, oby tak dalej pięknie szło



I ja też mam dobre wieści - u mnie też pękło, co miało pęknąć co prawda działaliśmy tylko w weekend, wczoraj już się nie udało, ale mam nadzieję, że to wystarczy. Nie będę ściemniać, że się nie nastawiam, bo się bardzo nastawiam, bo ch0lernie mi zależy. Wiem, że tym bardziej ewentualne rozczarowanie będę przeżywać podwójnie mocno, ale tak bardzo liczę na sukces

Miałam jutro iść pobiegać, ale chyba to odpuszczę coby nie zaszkodzić. Boże, z tych emocji dzisiaj zapomniałam zapłacić za wizytę mam nadzieję, że doktorek mnie tam nie przeklnie.

No i tu tez !
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:42   #1608
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Proszę wiosną same dobre wiadomości
ewusia ty wiesz jak bardzo ci kibicuję to kciuki są i będą cały czaszdulcia za ciebie też trzymam cieszę się że jest owulka ..wiem jak to jest ciężko się nie nastawić
Ja miałam owulki po cło i nic z tego nie było i pamiętam te złość i rozczarowanie
Mam nadzieję że ciebie ominiei niedługo z ewusia pochwalicie się dwoma krechami
Bo lamparcica już powinna chyba Pink test robić czy źle pamiętam ? Bo ciekawa jestem co tam się wyklulo

Z fajnych rzeczy to N ma 2 zęba dorosły człowiek mi się robi
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:55   #1609
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Proszę wiosną same dobre wiadomości

ewusia ty wiesz jak bardzo ci kibicuję to kciuki są i będą cały czaszdulcia za ciebie też trzymam cieszę się że jest owulka ..wiem jak to jest ciężko się nie nastawić

Ja miałam owulki po cło i nic z tego nie było i pamiętam te złość i rozczarowanie

Mam nadzieję że ciebie ominiei niedługo z ewusia pochwalicie się dwoma krechami

Bo lamparcica już powinna chyba Pink test robić czy źle pamiętam ? Bo ciekawa jestem co tam się wyklulo



Z fajnych rzeczy to N ma 2 zęba dorosły człowiek mi się robi

2 zeby, poważnie brzmi

No wlasnie ja dzisiaj myslalam o lamparcicy bo mowila, ze chyba we wtorek bedzie testować...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 20:09   #1610
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

zdulcia, Ewusia no proszę jakie piękne informacje to trzymam kciuki, oby były same pozytywne testy :-D

Anevo jak tam polowkowe?
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:20   #1611
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dzięki dziewczyny miło, że ktoś na kibicuje

Też się zastanawiam na Lamparcicą. Doktorek też mi dzisiaj mówił, że można już 7. dnia testować. Ja się pewnie nie odważę, czekam tak jak Ewusia 14 dni
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:55   #1612
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Same dobre wieści jak widzę!

zdulcia super, że pękło! Myślę, że pracowity weekend w zupełności wystarczy oczywiście!

Ewusia trzymam kciuki za bliźniaki

simka wow, Natek to już naprawdę dorosły facet się robi

roxana wywołałaś mnie ;p ale jeszcze nie testowałam. Zamierzam jutro i w czwartek. Zobaczymy co będzie... kiepsko to widzę.
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:21   #1613
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Lamparcica trzymam kciuki i wieżę ze się udalo@-}--
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:59   #1614
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Lamparcica no wiesz co, co to za nastawienie? Testuj kobitko, testuj, a my tu zajmiemy się trzymaniem kciuków
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 05:01   #1615
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Właśnie zrobiłam test. Jest 13dpo i jedna gruba krecha... jestem załamana...
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 05:15   #1616
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

lamparcica przytulam :przytul
Ale dla pocieszenia powiem ci ze mi 13 dpo czułym testem 10 wyszedł cień cienia który tylko ja widziałam hihi a test 25 wyszedł mi pozytywnie jak beta była ok 100 dopiero
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 05:24   #1617
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Lamparcica ja bym nie skreślała tego cyklu jeszcze, powszechnie wiadomo, ze spora garstka dziewczyn ma jedna krechę, @ brak a beta pięknie rosnie. Wiec moze beta ?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 06:38   #1618
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Nie skreślam jeszcze całkowicie. Tzn jutro zrobię betę i wtedy odstawię luteinę...
Pocieszacie mnie troszkę
simka naprawdę?! Kurcze nie wiem od czego to zależy hmm
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 07:21   #1619
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
! Bez zbędnych słów

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ewusia super!!! cieszę się bardzo, oby tak dalej pięknie szło

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
I ja też mam dobre wieści - u mnie też pękło, co miało pęknąć co prawda działaliśmy tylko w weekend, wczoraj już się nie udało, ale mam nadzieję, że to wystarczy. Nie będę ściemniać, że się nie nastawiam, bo się bardzo nastawiam, bo ch0lernie mi zależy. Wiem, że tym bardziej ewentualne rozczarowanie będę przeżywać podwójnie mocno, ale tak bardzo liczę na sukces
Miałam jutro iść pobiegać, ale chyba to odpuszczę coby nie zaszkodzić. Boże, z tych emocji dzisiaj zapomniałam zapłacić za wizytę mam nadzieję, że doktorek mnie tam nie przeklnie.
świetnie wieści no to testujemy razem (mam nadzieję )
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Proszę wiosną same dobre wiadomości
ewusia ty wiesz jak bardzo ci kibicuję to kciuki są i będą cały czas

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Z fajnych rzeczy to N ma 2 zęba dorosły człowiek mi się robi

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
zdulcia, Ewusia no proszę jakie piękne informacje to trzymam kciuki, oby były same pozytywne testy :-D

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Doktorek też mi dzisiaj mówił, że można już 7. dnia testować. Ja się pewnie nie odważę, czekam tak jak Ewusia 14 dni
nie no 7 dni po to nawet zagnieżdżenia moze jeszcze nie być, a wręcz bardzo prawdopodobne ze nie było mnie moja lekarka mniej niż 14 dni po wręcz zabrania testować
Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość

Ewusia trzymam kciuki za bliźniaki

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Nie skreślam jeszcze całkowicie. Tzn jutro zrobię betę i wtedy odstawię luteinę...
Pocieszacie mnie troszkę
simka naprawdę?! Kurcze nie wiem od czego to zależy hmm
Kochana wierzę że nie wszystko stracone jeszcze jeśli @ się nie rozkręca to leć koniecznie jutro na betę, na test jeszcze może być za wcześnie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 07:46   #1620
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Lamparcico

Ewusia i Zdulcia, trzymam mocno kciuki!

Byłam wczoraj u gina, ale coś słabo w tym cyklu mi to idzie. 12dc a tu pęcherzyk 10mm i endo 5. Idę jeszcze raz w pon, ale lekarz już ostrzegał, że ten cykl może być lipny.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.