Starania z PCOS cz. III - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 13:18   #1921
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
Ewusia_marchew fajnie że wszystko dobrze i niech rośnie w brzuszku

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ewusia @ miałam 17.03 a ty?
ja miałam 31 marca no więc sporo później
ale wiadomo ze to zależy przede wszysktim od tego kiedy owu było, u mnie cykl był książkowy, owu w 13 dniu cyklu, więc u mnie OM się z usg powinno w miarę pokrywać, w innych przypadkach niekoniecznie
Cytat:
Napisane przez Kiara_kier Pokaż wiadomość

Na usg mózgowia małego na całe szczęście wszystko ok!
Lekarz zrobił też usg obu obojczyków, bo powiedział, że czasami jeszcze widać zmiany i wtedy by sie wyjaśniło z którą rączką na 100% mały się rodził i czy to jest przyczyną przykurczu w lewej łapce. Ale nie było już nic widac - mówił, że w sumie nie dziwne, bo to już prawie pół roku minęło i nie musi być coś widac, dobrze, że się obojczyk zagoił. Także nie wiemy skąd jest przykurcz. Lekarz powiedział,że to na pewno jakieś zmiany neurologiczne, ale dzięki Bogu nie uszkodzeniowe czy tkankowe, czyli nie np. guzy.
W pon mamy neurologa dziecięcego, a 2.06 zaczynamy dodatkowo rehabilitacje na oddziale w szpitalu.
super ze na usg wszystko ok
za rehabilitację
Cytat:
Napisane przez Kiara_kier Pokaż wiadomość
Ja mam we wt gina.
Ogólnie to chyba zacznę znowu prowadzić coś tam n wykresach na ovufriend. Co prawda chcielibyśmy żebym zaszła mniej więcej w sierpniu-wrześniu 2016, ale jestem ciekawa jak z tymi moimi cyklami, bo teraz coś dziwnego się dzieje.
no to za wizytę


Mnie wczoraj męczyły mdłości przez większość dnia, ale nie wymiotowałam na szczęście
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 14:00   #1922
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

A ja nie mam silyna nic
Cały dzień leże chyba zatoki złapałam w nocy dość ze mnie głowa bolala to i brzuch bardzo nie wiem o co chodziło i dziś nie mam siły na nic...
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 07:38   #1923
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusiu, Simko - z mdłościami dacie radę pomyślcie, ze to nie z przepicia ani zatrucia, tylko to Wasze maluszki tak rozrabiaja w organizmie:-D

Roxana, Sikorka co u Was, dziewczyny? Wywołuje do tablicy, bo coś się nie odzywacie ostatnio :-D
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 07:45   #1924
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
A ja nie mam silyna nic
Cały dzień leże chyba zatoki złapałam w nocy dość ze mnie głowa bolala to i brzuch bardzo nie wiem o co chodziło i dziś nie mam siły na nic...
zdrówka
Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ewusiu, Simko - z mdłościami dacie radę pomyślcie, ze to nie z przepicia ani zatrucia, tylko to Wasze maluszki tak rozrabiaja w organizmie:-D
no pewnie ja dla Dzidzi wszystko przetrzymam
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 13:19   #1925
madziapearl
Przyczajenie
 
Avatar madziapearl
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia,
to czego najbardziej się boje to właśnie wymioty w ciąży - ja w ogole panicznie sie boje wymiotować ale jakoś będę musiała dać radę o ile będzie mi w ogole dane być w ciaży A u Ciebie niech pozostanie tylko na mdłościach - choć pewnie również nieprzyjemne.

Jak myślicie czy pęcherzyki pekaja jednocześnie? bo w pt miałam chyba 1 faze, duży ból szczególnie po lewej, ledwo siedziałam ale nie zaobserwowałam duzej ilości wodnego sluzu itd a dzis z kolei z prawej strony ciągnie i kuje ... w odczuwaniu pękania i obserwacji jestem zupełnie zielona ;/
madziapearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 15:08   #1926
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ewusiu, Simko - z mdłościami dacie radę pomyślcie, ze to nie z przepicia ani zatrucia, tylko to Wasze maluszki tak rozrabiaja w organizmie:-D



Roxana, Sikorka co u Was, dziewczyny? Wywołuje do tablicy, bo coś się nie odzywacie ostatnio :-D


Jestem jestem!
Ciagle Was czytam, kibicuje i zaciskam kciuki za kazda ! natomiast mam jakis spadek formy i chyba stad ta cisza z mojej strony

U nas dobrze, ostatnio na wizycie byłam u nowej lekarki (super babeczka!), Julcia ważyła juz 930g
Ja juz skompletowałam cala wyprawkę, brakuje mi tylko troszkę ciuszków i torby do wózka. Wiem, troszkę wczesniej to wszystko kupiłam juz ale mam z tym ciśnieniem mega skoki i lekarka raczej mnie widzi w lipcu (pierwsza polowa lub środek) na oddziale i tak czekac miałabym na cesarkę do 3.08
Przez to tez mam dola bo nie wiem co z juniorem, tż pracuje po 12h (potem zas na dni wolne no ale często 3-4 dni po 12h a potem wolne), z teściowa sie nie dogaduje w ogole poza tym cos tam u nich nie tak, teściowa ciagle zainfekowana chodzi, rozne cudawianki, ja sie o siebie martwię i praktycznie nie jeżdzę tam a o juniora to juz w ogole strach... No i co ja z tym moim dzieckiem wtedy zrobie jak mnie położą do szpitala... Nikogo więcej nie mam niestety zeby mogl sie zając juniorem (który bedzie miał wakacje)... Dodatkowo nie wiem czy w ogole stresowac sie magisterka i kończyć ja pisac czy odpuścić bo obrona na koniec lipca.. Ale znow nie chciałabym tego odłożyć bo boje sie ze juz nie bedzie mi sie chciało do tego wrócić...
Ah, nie chce tu marudzić

__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-05-18 o 15:12
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 16:28   #1927
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Roxana wczesnie czy nie wczesnie z ta wyprawka to Kwestia indywidualna i skoro wiesz, że w lipcu masz byc w szpitalu to lepiej ograniczac stresy i wszystko zawczasu uszykowac my też już mamy sporo rzeczy, bo dostalismy po TZ-a chrzesniaku. Fakt, ze wszystko chłopięce, ale po co mam kupowac specjalnie dziewczyński wózek, skoro tamten dobry i za kupe pieniedzy. I tak wydatkow będzie sporo ciuszki chlopiece po domu też sie nadadza, a wyjsciowy beda dziewczynskie:-D

Wspolczuje Ci tej sytuacji z Juniorem, bo to w końcu jeszcze mały chłopiec i nie ma opcji, żeby sam o siebie zadbał przez 12 godzin. A moze masz kogos, do kogo moglabys go wyslac na wakacje? Moze swoich rodziców, rodzenstwo czy kogos innego? W ostatecznosci zawsze możesz pomyslec o niani na te pare tygodni.
A jak tam skurcze i szyjka? Lezakujesz rzetelnie?
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015

Edytowane przez cabraloca
Czas edycji: 2015-05-18 o 16:30
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 17:51   #1928
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Roxana wczesnie czy nie wczesnie z ta wyprawka to Kwestia indywidualna i skoro wiesz, że w lipcu masz byc w szpitalu to lepiej ograniczac stresy i wszystko zawczasu uszykowac my też już mamy sporo rzeczy, bo dostalismy po TZ-a chrzesniaku. Fakt, ze wszystko chłopięce, ale po co mam kupowac specjalnie dziewczyński wózek, skoro tamten dobry i za kupe pieniedzy. I tak wydatkow będzie sporo ciuszki chlopiece po domu też sie nadadza, a wyjsciowy beda dziewczynskie:-D



Wspolczuje Ci tej sytuacji z Juniorem, bo to w końcu jeszcze mały chłopiec i nie ma opcji, żeby sam o siebie zadbał przez 12 godzin. A moze masz kogos, do kogo moglabys go wyslac na wakacje? Moze swoich rodziców, rodzenstwo czy kogos innego? W ostatecznosci zawsze możesz pomyslec o niani na te pare tygodni.

A jak tam skurcze i szyjka? Lezakujesz rzetelnie?

Ja juz nie miałam nic praktycznie po juniorze (jedynie wozek sie ostał ale wlasnie go sprzedaliśmy bo chcielismy nowy) wiec wszystko kupowaliśmy od nowa w sumie to sie ucieszyłam bo mogłam poszaleć
Niestety ja sie całe życie wychowywałam z dziadkami, którzy teraz juz po 70-tke podchodzą a dalej kierują firma ponad 200 osob, do tego sa tez schorowani wiec generalnie nie bardzo mam jak zostawic u nich juniora na dłużej niż godzine, dwie... Nikogo więcej niestety nie mam, tzn jedna siostrę, z która raczej kontakt jest mega ograniczony a junior jej praktycznie nie zna... Nianke musiałabym brać od 8:00 do 22:00 po 4/5 razy w tygodniu... Szczerze ? Nie wyobrażam sobie tego no a samego 5-latka niestety nigdzie nie zostawie... Nie wiem, moze jakies L4 opieki TŻ weźmie czy cos? Nie znam sie na tym ale chyba cos takiego mozna wziąć - do 60 dni w roku opieka nad osoba bliska czy cos... bo innego wyjścia nie widze... Musze o to zapytać moja lekarke. Chociaz narazie liczę, ze bedzie dobrze i w szpitalu pojawię sie wieczorem dzien przed cc !!
Co do szyjki to sie ogarnęła i sie nie skraca, skurcze i mega twardnienie brzucha sie pojawia jak przesadzę z robota natomiast luźne ogarniecie mieszkania, zrobienie obiadu, spacery itd to spokojnie moge tylko wiadomo, staram sie jak najwiecej odpoczywac, rozkładać w czasie zajecia i jest dobrze. Oczywiscie czasami mnie poniesie i przeginam... Ale staram sie !

A u Ciebie jak kochana ?? Opowiadaj !!


A tak swoja droga... megan gdzie Ty sie podziewasz?!?!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 20:53   #1929
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ja dziś po zastrzyku ale tyłek mnie boli:/ codziennie działamy z Tż bo mnie jakoś jajniki i podbrzusze pobolewa a dopiero w środę na monitoring...
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 10:30   #1930
Casablanca0
Raczkowanie
 
Avatar Casablanca0
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 371
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczynki moje kochane ja Was czytam na bieżąco ale jakoś nie mogę się zebrać żeby coś napisać - muszę się poprawić
Czy doba nie mogłaby być dłuższa

Bradzo się cieszę, że wszystkie fasolki zdrowo rosną. Za wszystkie trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści
Ja byłam wczoraj na usg. Mam 30dc, endometrium 9mm, płodny śluz i pęcherzyk 16mm, urósł sam bo jak wiecie ja o to narazie nie zabiegam specjalnie bo i po co ale jakby chciało samo rosnąć to się przecież nie pogniewam Lekarz mówi, że przeczuwa owulację ale w 30którymś dniu cyklu??
Niestety okazało się, że mam 3torbiele okołojajowodowe (1,5cm, 8mm,6mm) czyli nie na jajniku tylko obok nie wiem skąd to się wzięło Byłam u bardzo dobrego lekarza i on tylko zapytam czy wiem, że je mam i tematu niekontynuował tylko skupił się na tym pęcherzyku dominującym. Teraz nie wiem czy to dlatego, że nie są one groźne czy zbagatelizował sprawę. Chyba muszę to skonsultowac jeszcze. Powiedział tylko, że tego się nie leczy chyba, że są bardzo duże to operacyjnie.
Ehhh zawsze coś a miałam tak odpocząć od tego wszystkiego skoro tż nie ma

Ana Trzymam mocno kciuki za Ciebie

Zdulcia Za jutrzejszą wizytę kciukas też zaciskam

Edytowane przez Casablanca0
Czas edycji: 2015-05-19 o 10:37
Casablanca0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:17   #1931
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny 12dzien po iui beta 136,9
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 11:24   #1932
Casablanca0
Raczkowanie
 
Avatar Casablanca0
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 371
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana Za***ista wiadomość
Laparo czyni cuda
Casablanca0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:26   #1933
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez madziapearl Pokaż wiadomość
Ewusia,
to czego najbardziej się boje to właśnie wymioty w ciąży - ja w ogole panicznie sie boje wymiotować ale jakoś będę musiała dać radę o ile będzie mi w ogole dane być w ciaży A u Ciebie niech pozostanie tylko na mdłościach - choć pewnie również nieprzyjemne.
będziesz, w ciąży na pewno, ze wszystkimi jej niedogodnościami i radościami
Cytat:
Napisane przez madziapearl Pokaż wiadomość
Jak myślicie czy pęcherzyki pekaja jednocześnie? bo w pt miałam chyba 1 faze, duży ból szczególnie po lewej, ledwo siedziałam ale nie zaobserwowałam duzej ilości wodnego sluzu itd a dzis z kolei z prawej strony ciągnie i kuje ... w odczuwaniu pękania i obserwacji jestem zupełnie zielona ;/
może być tak że pęcherzyki pękają nawet w odstępie kilku dni
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja juz nie miałam nic praktycznie po juniorze (jedynie wozek sie ostał ale wlasnie go sprzedaliśmy bo chcielismy nowy) wiec wszystko kupowaliśmy od nowa w sumie to sie ucieszyłam bo mogłam poszaleć
Niestety ja sie całe życie wychowywałam z dziadkami, którzy teraz juz po 70-tke podchodzą a dalej kierują firma ponad 200 osob, do tego sa tez schorowani wiec generalnie nie bardzo mam jak zostawic u nich juniora na dłużej niż godzine, dwie... Nikogo więcej niestety nie mam, tzn jedna siostrę, z która raczej kontakt jest mega ograniczony a junior jej praktycznie nie zna... Nianke musiałabym brać od 8:00 do 22:00 po 4/5 razy w tygodniu... Szczerze ? Nie wyobrażam sobie tego no a samego 5-latka niestety nigdzie nie zostawie... Nie wiem, moze jakies L4 opieki TŻ weźmie czy cos? Nie znam sie na tym ale chyba cos takiego mozna wziąć - do 60 dni w roku opieka nad osoba bliska czy cos... bo innego wyjścia nie widze... Musze o to zapytać moja lekarke. Chociaz narazie liczę, ze bedzie dobrze i w szpitalu pojawię sie wieczorem dzien przed cc !!
Co do szyjki to sie ogarnęła i sie nie skraca, skurcze i mega twardnienie brzucha sie pojawia jak przesadzę z robota natomiast luźne ogarniecie mieszkania, zrobienie obiadu, spacery itd to spokojnie moge tylko wiadomo, staram sie jak najwiecej odpoczywac, rozkładać w czasie zajecia i jest dobrze. Oczywiscie czasami mnie poniesie i przeginam... Ale staram sie !
mam nadzieję ze sytuacja sie jakoś rozwiąże
dbaj o siebie
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
ja dziś po zastrzyku ale tyłek mnie boli:/ codziennie działamy z Tż bo mnie jakoś jajniki i podbrzusze pobolewa a dopiero w środę na monitoring...

Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość

Ja byłam wczoraj na usg. Mam 30dc, endometrium 9mm, płodny śluz i pęcherzyk 16mm, urósł sam bo jak wiecie ja o to narazie nie zabiegam specjalnie bo i po co ale jakby chciało samo rosnąć to się przecież nie pogniewam Lekarz mówi, że przeczuwa owulację ale w 30którymś dniu cyklu??
Niestety okazało się, że mam 3torbiele okołojajowodowe (1,5cm, 8mm,6mm) czyli nie na jajniku tylko obok nie wiem skąd to się wzięło Byłam u bardzo dobrego lekarza i on tylko zapytam czy wiem, że je mam i tematu niekontynuował tylko skupił się na tym pęcherzyku dominującym. Teraz nie wiem czy to dlatego, że nie są one groźne czy zbagatelizował sprawę. Chyba muszę to skonsultowac jeszcze. Powiedział tylko, że tego się nie leczy chyba, że są bardzo duże to operacyjnie.
Ehhh zawsze coś a miałam tak odpocząć od tego wszystkiego skoro tż nie ma
kurcze mam nadzieję ze te torbiele to nic takiego
ja mam cały czas torbiel na prawym jajniku i mi gin mówi cały czas ze to nic....
fajnie że szykuje się naturalna owulka, szkoda tylko ze nie ma szans tego wykorzystać
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 12dzien po iui beta 136,9
Kochana aż się poryczałam cudownie, wreszcie sie doczekałaś no to niech rośnie beta pięknie, a później zdrowa Fasolka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:42   #1934
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana, ogromne gratulacje! Bardzo się cieszę
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:43   #1935
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny na sikancu jest jedna kreska. O co kaman?
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:48   #1936
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na sikancu jest jedna kreska. O co kaman?
zepsuty sikaniec, zdarza się a robiłaś rano czy teraz? bo jak teraz to na tym etapie może być za małe stężenie hcg w moczu, zwłaszcza jeśli nie jest on poranny
beta wyszła pozytywna, a beta jest najbardziej wiarygodna
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:58   #1937
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Teraz robilam i to godzinę temu sikalam a teraz ledwie kilka kropel udalo mi sie do testu wysikac. Zrobie jutro z rana.
Aaaaaaaa moj tz oszaleje dzisiaj
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:59   #1938
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Teraz robilam i to godzinę temu sikalam a teraz ledwie kilka kropel udalo mi sie do testu wysikac. Zrobie jutro z rana.
Aaaaaaaa moj tz oszaleje dzisiaj
no to wszystko jasne dlaczego nie wyszło
jutro rano powinno wyjść
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 12:04   #1939
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

A moze to jeszcze pregnyl ?
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 12:15   #1940
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
A moze to jeszcze pregnyl ?
z tego co kojarzę to Pregnyl po 10 dniach już powinien nie fałszować wyniku, a jeśli nawet to na poziomie kilkunastu, kilkudziesięciu, a nie ponad 100 jakbyś była 10 dni po iui i beta Ci wyszła np 20, to mógłby być to Pregnyl, ale w twoim przypadku szczerze nie sądzę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 12:38   #1941
Kukucyk
Raczkowanie
 
Avatar Kukucyk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 429
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana, cudowne wieści, gratulacje Teraz ciekawe ile maleństw udało Wam się zmajstrować.
__________________
Janek
Kukucyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 12:50   #1942
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana, nie martw się testem.
Może zrób sobie jeszcze jedna bete po 48h, to zobaczysz czy przyrasta
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 13:00   #1943
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Rozmawialam z lekarzem. Mam za dwa dni zrobic betę, tsh i d dimery
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 14:21   #1944
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 12dzien po iui beta 136,9
Aaaa !a! Ale się cieszę trzymam kciuki za rozwój sytuacji
Bociany pomogły
GRATULUJĘ a testem się nie przejmuj bo może mało czuły jest
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 15:06   #1945
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana świetne info! Ja 12 dni po 2 jednostkach pregnylu mialam bete 32 i juz wtedy moja pani doktor powiedziala, ze to ciąża:-D także myślę, że u Ciebie nie ma żadnych wątpliwości :-D gratulacje!
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 15:29   #1946
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana gratulacje!!!! Laparo czyni cuda ))
Casablanca- Ewusia może mieć rację co do tych miejsc po pęcherzykach. Warto się skonsultować ale jak coś rośnie samo to suuper!!!
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:29   #1947
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana gratulacje

ale mam rozdaje fasolki
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 21:19   #1948
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana, gratulacje dużo szczęścia ostatnio na tym wątku się dzieje!



Ja we czwartek idę na usg. Ciekawe czy cokolwiek tam się u mnie dzieje, to 13dc będzie. Udało mi się do gin-endo zapisać w ramach luxmedu na... 31 sierpnia.

Dam sobie jeszcze szansę zanim zacznę się martwić na serio. Ale chyba już zostanę z Wami, chociażby z doskoku
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 21:46   #1949
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Casablanca nie wiem co to za doktor, ale może skoro dobry to powiedziałby, że coś jest nie tak. Przynajmniej tak mi się wydaje A jak Ty w ogóle dajesz rade bez TZ?

Roxana ja to nie mam za bardzo co opowiadac,bo nic się u mnie nie zmienia. Lezakuje i troche spaceruje po domu tesciow, a w sobotę jadę do swoich rodzicow. Mam jakieś klucia w podbrzuszu (gdzieś tak w okolicy tego pessara), ale gin mówi, że wszystko jest w porządku i nie wie czemu mnie kluje. Mam nadzieje, ze to nic takiego.
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 05:46   #1950
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dzisiejszy poranny test 1 kreska i cień cienia który tylko ja widze. Proszę powiedzcie mi ze beta jest wiarygodniejsza bo osiwieje do jutra
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.