Starania z PCOS cz. III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 05:52   #1951
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy poranny test 1 kreska i cień cienia który tylko ja widze. Proszę powiedzcie mi ze beta jest wiarygodniejsza bo osiwieje do jutra

Kochana ja tez miałam cień cienia a potem beta wyszła
Oczywiscie, ze beta jest wiarygodna

I gratuluje bo nie miałam jeszcze okazji ! kciuki trzymam za Ciebie kochana

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Casablanca nie wiem co to za doktor, ale może skoro dobry to powiedziałby, że coś jest nie tak. Przynajmniej tak mi się wydaje A jak Ty w ogóle dajesz rade bez TZ?



Roxana ja to nie mam za bardzo co opowiadac,bo nic się u mnie nie zmienia. Lezakuje i troche spaceruje po domu tesciow, a w sobotę jadę do swoich rodzicow. Mam jakieś klucia w podbrzuszu (gdzieś tak w okolicy tego pessara), ale gin mówi, że wszystko jest w porządku i nie wie czemu mnie kluje. Mam nadzieje, ze to nic takiego.

No to kochana odpoczywaj ile mozesz
Mnie tez często kłuje, szczypie nawet... I tez to podobno normalne
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 07:06   #1952
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Roxana no to mnie uspokoilas:-D dzięki kochana :-* a jak Juniora nastawienie do tego, że będzie starszym bratem?
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 07:26   #1953
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana, rozumiem, że się stresujesz, ale wszystko będzie dobrze. Czekaj cierpliwie na wynik drugiej bety, upewnisz się, że naprawdę się udało
Ja dzisiaj chyba osiwieje przed tą wizytą. Jeszcze się tak nie stresowałam, jak dzisiaj.

Edytowane przez zdulcia
Czas edycji: 2015-05-20 o 07:27
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:26   #1954
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość

Ja we czwartek idę na usg. Ciekawe czy cokolwiek tam się u mnie dzieje, to 13dc będzie.

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy poranny test 1 kreska i cień cienia który tylko ja widze. Proszę powiedzcie mi ze beta jest wiarygodniejsza bo osiwieje do jutra
jak jest cień drugiej kreski to znaczy że sa dwie kreski
mocno trzymam kciuki za jutrzejsza betę
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj chyba osiwieje przed tą wizytą. Jeszcze się tak nie stresowałam, jak dzisiaj.
ja też się w piątek mega stresowałam wizyta, no i chyba już tak będzie zawsze
Będzie dobrze
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 11:02   #1955
Kiara_kier
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiara_kier
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2 229
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
U nas dobrze, ostatnio na wizycie byłam u nowej lekarki (super babeczka!), Julcia ważyła juz 930g

Cytat:
Ja juz skompletowałam cala wyprawkę, brakuje mi tylko troszkę ciuszków i torby do wózka. Wiem, troszkę wczesniej to wszystko kupiłam juz ale mam z tym ciśnieniem mega skoki i lekarka raczej mnie widzi w lipcu (pierwsza polowa lub środek) na oddziale i tak czekac miałabym na cesarkę do 3.08 (...)
kochana trzymam kciuki żeby jednak udało się uniknąć tylu tyg. w szpitalu! może lekarka wymyśli cos innego...
Ciężka sytuacja z opieka nad juniorem... a może masz jakąś siostrę, brata, albo TŻ rodzeństwo, które mogłoby się nim wtedy zając choć częściowo? Albo kuzynkę jakąś fajną? edit: doczytałam, że siostra odpada.
Co do mgr to wydaje mi się, że powinnaś pisać teraz póki masz czas i póki możesz jeszcze. Nawet jak do obrony jednak teraz nie podejdziesz, to praca będzie już gotowa, a przy dwójce dzieci może Ci być już cięzko to ogarnąc...
Co do wyprawki, to ja tez szybko byłam wyszykowana przez te moją sytuację ze skurczami. I całe szczęście, bo jak w 31tc wylądowałam na porodówce to po tym już zupełnie byłam uwięziona w domu i na tyle nieciekawie się czułam, że już nawet nie miałabym siły tego ogarniać. Dosłownie kilka rzeczy tylko pozałatwiałam.
Co do opieki TŻ nad dzieckiem, to nie wiem do ilu lat to jest, ale mój TŻ teraz miał 1 dzień opieki nad małym, bo ja miałam jelitówkę i totalnie zdychałam. Takich dni można wziąć 60 w roku (tylko nie wiem do którego r.ż.) i właśnie ok. 2-3 tyg. kolejne TŻ wykorzysta kiedy będę w szpitalu i pozniej po operacji. Te zaświadczenie wystawiał mój rodzinny - wpisał mi w karcie, iż jestem chwilowo niezdolna do opieki nad małym, TŻ wystawił takie zaświadczenie i jest druk zusowski jeden trzeba było dostarczyć do TŻ pracodawcy.

Casablanca - hmm jesli bylas u bdb specjalisty, to mysle, ze nie zbagatelizowal sprawy, tylko sa niezgroźne Małe są - tak mi sie wydaje. Ja co prawda miałam nie obok jajnika, tylko na nim (2 szt.), ale one miały na początku 8cm i bodajże 6,5cm. Oby Twoje się wchłonęły
A owu w tym dc też jest możliwe!

Ana - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa świetnie! Gratulacje i trzymam kciuki za spokojną ciążę
A co do testu, to ja bym wierzyła becie. Pamietam, ze robilam wtedy mase testów i np. na pepino na poczatku w ogole nic nie wychodzilo (beta ponad 100), na allegrowych bylo widac cien, którego TŻ nie dostrzegał tylko ja. Tak stopniowo z dnia na dzień robił się coraz ciemniejszy, a jak beta była ponad 500 to nawet ciemnej kreski jeszcze nie bylo Ja miałam 1 jednostkę pregnylu i po 7 dniach już nie miałam jej w organizmie.

Cabraloca - może po prostu czujesz w sobie ciało obce i stąd te kłucie? Leżakuj, leżakuj. Warto dla maluszka Poza tym po porodzie będziesz marzyła o choćby dobie leżakowania haha


Jestesmy z maluszkiem po neurologu. Napiszę w Klubie
Ja z kolei byłam wczoraj u gina i potwierdził moje odczucia - miałam owulację! Mówił, że jest ciałko żółte (przypomnijcie mi, bo ja już nie pamiętam tego - to ile to dni po owu?) endometrium dośc grube, zbliża się @, ale nie wiadomo kiedy przyjdzie, więc dostałam duphaston 2x1 przez 10 dni i jak @ dostanę to Diane35 mam brać i zadzwonić do gina. Chodzi o to, że ja nie mogę mieć @ na operację, jednocześnie też przy otwartej operacji nie mogę brać antyków, więc będziemy kombinować tak, że połykam je teraz żeby 2x @ wystąpił, w tym skończę brać je całkowicie ok. 2 tyg. przed operacją, dostanę @ i będę czysta od antyków, a jednocześnie nie będę miała @ w szpitalu. Gin mi kazał zadzwonić jak @ teraz dostanę, bo mówi, że jeszcze stanie przy kalendarzu i wszystko mi rozplanuje, żeby wyszło ok, np. może sie okazać, że wezmę diane 5tyg. pod rząd żeby było ok, a nie 3 tak normalnie.

Aha i pytałam o to czy to znaczy, że moje cykle się uspokoją, tzn. czy pco sie wyciszy i będę miała owulacje, a przy drugim dziecku zajdę bez leków, ale powiedział, że niestety to tak nie działa i że najczęściej te pierwsze cykle po porodzie (licząc od momentu, kiedy pojawi się pierwszy @ i wszystko się zacznie normowac) są takie "szczęśliwe" i najbardziej prawidłowe, a jesli my chcemy starać sie dopiero we wrzesniu przyszłego roku, to raczej małe szanse żeby
ten stan się utrzymał, choć oczywiście nie wylucza tego.
Kiara_kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:35   #1956
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Roxana no to mnie uspokoilas:-D dzięki kochana :-* a jak Juniora nastawienie do tego, że będzie starszym bratem?

Wlasnie wiesz co... Strasznie podminowana chodze jak ktoś pyta, ja odpowiadam jak jest a na to ta osoba "zobaczysz, ze tak kolorowo nie bedzie"... A ja mowie, ze junior bardzo sie cieszy, bardzo kocha i uczestniczy we wszystkim. Jak cokolwiek zamawialam z wyprawki to on wybierał, odbierał i rozpakowywal od kuriera, wszystko przegląda. Całuje mnie w brzuch, rozmawia z Julka i ciagle tylko mowi, ze ja kocha i ze nie moze sie doczekać az przyjdzie na swiat.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:12   #1957
madziapearl
Przyczajenie
 
Avatar madziapearl
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana super wiesci, 3mam kciukasy ze bedzie wszystko dobrze!☺


A ja dzis bylam sprawdzic co slychac u moich kumpli jajnikow...pekly dwa pecherzyki, chyba w pt. Bo tak bolalo, no zobaczymy za kilka dni ...
madziapearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 18:47   #1958
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

madziaperla no to kciuki pozostało trzymać
Roxanka olej gadanie każde dziecko jest inne jak się podzieli uwagę to powinno być dobrze
kiara trzymam kciuki żeby jednak się owulki utrzymaly no i kciuki za ten zabieg
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:52   #1959
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ja juz po wizycie. Wychodowalam dwa pęcherzyki jeden na jednym jajniku 20mm a na drugim 24mm. Dostałam zastrzyk i jutro mamy działać wiec dziś Tż lepiej odpuści?? co by naladowal żołnierzy ;-) a za tydzień usg ale co on będzie wtedy Sprawdzał?
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:55   #1960
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Gwiazdka sprawdzi czy byla owu, czyli plyn w zatoce Douglasa i cialko zolte.
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 19:08   #1961
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ale się robi pozytywnie na wątku; )

Ja po wizycie. Jest serduszko! Bąbel ma już ponad 1 cm, 8. tydzień ciąży a tp 5.01. Ulżyło, ale jeszcze trochę nie dowierzam. Naprawdę będę w końcu mamą?
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 19:15   #1962
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Kiara_kier Pokaż wiadomość
Ja z kolei byłam wczoraj u gina i potwierdził moje odczucia - miałam owulację! Mówił, że jest ciałko żółte (przypomnijcie mi, bo ja już nie pamiętam tego - to ile to dni po owu?) endometrium dośc grube, zbliża się @, ale nie wiadomo kiedy przyjdzie, więc dostałam duphaston 2x1 przez 10 dni i jak @ dostanę to Diane35 mam brać i zadzwonić do gina. Chodzi o to, że ja nie mogę mieć @ na operację, jednocześnie też przy otwartej operacji nie mogę brać antyków, więc będziemy kombinować tak, że połykam je teraz żeby 2x @ wystąpił, w tym skończę brać je całkowicie ok. 2 tyg. przed operacją, dostanę @ i będę czysta od antyków, a jednocześnie nie będę miała @ w szpitalu. Gin mi kazał zadzwonić jak @ teraz dostanę, bo mówi, że jeszcze stanie przy kalendarzu i wszystko mi rozplanuje, żeby wyszło ok, np. może sie okazać, że wezmę diane 5tyg. pod rząd żeby było ok, a nie 3 tak normalnie.
super że miałaś własną owulację i oby tak zostało
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Całuje mnie w brzuch, rozmawia z Julka i ciagle tylko mowi, ze ja kocha i ze nie moze sie doczekać az przyjdzie na swiat.

Cytat:
Napisane przez madziapearl Pokaż wiadomość
A ja dzis bylam sprawdzic co slychac u moich kumpli jajnikow...pekly dwa pecherzyki, chyba w pt. Bo tak bolalo, no zobaczymy za kilka dni ...
no to jest szansa
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie. Wychodowalam dwa pęcherzyki jeden na jednym jajniku 20mm a na drugim 24mm. Dostałam zastrzyk i jutro mamy działać wiec dziś Tż lepiej odpuści?? co by naladowal żołnierzy ;-) a za tydzień usg ale co on będzie wtedy Sprawdzał?
sprawdzi czy pęcherzyki popękały
skoro lekarz zlecił jutro działać to działajcie jutro
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Jest serduszko! Bąbel ma już ponad 1 cm, 8. tydzień ciąży a tp 5.01. Ulżyło, ale jeszcze trochę nie dowierzam. Naprawdę będę w końcu mamą?
cudownie
i mamy ten sam termin porodu
no ale miałyśmy razem owu, razem testowałyśmy to i rodzić razem będziemy, nie ma bata
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 19:46   #1963
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Hahaha ale będą jaja w styczniu
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 20:02   #1964
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Jaja to będą w grudniu hihi zdulcia super ze jest serduszko
Będziesz mamą teraz to abstrakcyjnie brzmi a jednak hihi jak dostaniesz kopniaka to uwierzysz
Ana kciuki za jutrzejsze betę
Gwiazdka sprawdzi gin czy popekalo czy się torbiel nie robi

Idę spać bo się blyska strasznie chyba burza nadchodzi a ja się boję
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 20:40   #1965
Kiara_kier
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiara_kier
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2 229
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Zdulcia SUPER wieści!!!!!!!!!!!
Spokojnej ciąży!

Ewa nieźle ze Zdulcią trafiłyście terminem

simko - kochana a jak Twoje mdłości?
Orientujesz się ile dni po owu jest widoczne te ciałko żółte?
Kiara_kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 22:38   #1966
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 12dzien po iui beta 136,9
super!

Ależ cudowne wieści na wątku ostatnio!

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Wlasnie wiesz co... Strasznie podminowana chodze jak ktoś pyta, ja odpowiadam jak jest a na to ta osoba "zobaczysz, ze tak kolorowo nie bedzie"... A ja mowie, ze junior bardzo sie cieszy, bardzo kocha i uczestniczy we wszystkim. Jak cokolwiek zamawialam z wyprawki to on wybierał, odbierał i rozpakowywal od kuriera, wszystko przegląda. Całuje mnie w brzuch, rozmawia z Julka i ciagle tylko mowi, ze ja kocha i ze nie moze sie doczekać az przyjdzie na swiat.
super, że Junior tak się cieszy. Na pewno będą trudniejsze momenty, ale skoro jest tak pozytywnie nastawiony to musi byc dobrze!

Cytat:
Napisane przez madziapearl Pokaż wiadomość
Ana super wiesci, 3mam kciukasy ze bedzie wszystko dobrze!☺


A ja dzis bylam sprawdzic co slychac u moich kumpli jajnikow...pekly dwa pecherzyki, chyba w pt. Bo tak bolalo, no zobaczymy za kilka dni ...


Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ale się robi pozytywnie na wątku; )

Ja po wizycie. Jest serduszko! Bąbel ma już ponad 1 cm, 8. tydzień ciąży a tp 5.01. Ulżyło, ale jeszcze trochę nie dowierzam. Naprawdę będę w końcu mamą?
klask i:
ja do dnia porodu nie mogła uwierzyć, że będę mamą, ba! do tej pory trudno mi uwierzyć,że ten kochany bobas w łożeczku to mój synek
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 05:50   #1967
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

kiaramdłości mnie rozwalaja do tego wymioty ranne
Czasem dzidzia da mi luz ale to czasem
Mam tylko cichą nadzieję że niedługo przejdzie bo zwatpie
Ehhh zycie co do ciała żółtego to chyba ok 2 dni po owu ale nie jestem pewna spytam gina
migotko wychodzi na to że rozwiazalam ,,puszkę Pandory,, hihi
Fajnie że masz z Fifim taki kontakt a jak życie bez tz wam minęło ?
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 05:55   #1968
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Zdulcia piekne wiesci tu czytam od samego rana super! :-D

Gwiazdka no to teraz dzialajcie, dzialajcie dzisiaj masz dyspense i możesz nie zagladac na wizaz

Roxana bardzo fajnie, że Junior się cieszy - na pewno będzie świetnym starszym bratem:-D
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 06:58   #1969
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Witam i ja....i powinno mi sie zebrac lanie no ale doba jest za krotka :/ melduje ze u nas wszystko ok! Igor rosnie i ma sie dobrze wlasnie lezy w lozeczku i gada....

Kazdej z Was gratuluje i trzymam nadal kciukasy! Doczytalam ciut ciut
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 07:18   #1970
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

agatka baty się należą fakt
Cieszę się że u was wszystko dobrze ucaluj Igorka
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 09:04   #1971
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Hahaha ale będą jaja w styczniu
ano
albo w grudniu
ciekawe czy doczekamy do Nowego Roku
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Witam i ja....i powinno mi sie zebrac lanie no ale doba jest za krotka :/ melduje ze u nas wszystko ok! Igor rosnie i ma sie dobrze wlasnie lezy w lozeczku i gada....

Kazdej z Was gratuluje i trzymam nadal kciukasy! Doczytalam ciut ciut
Wreszcie się odezwałaś super ze u Was wszystko ok
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:42   #1972
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Beta spadla 😥
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:32   #1973
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana bardzo mi przykro :-(
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:43   #1974
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Beta spadla 😥
Strasznie mi przykro to nie tak miało być...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 13:12   #1975
Casablanca0
Raczkowanie
 
Avatar Casablanca0
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 371
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana Brak mi słów To niesprawiedliwe
Wierzę mocno, że kolejny cykl będzie szcześliwszy..
Casablanca0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 13:26   #1976
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Unhappy Dot.: Starania z PCOS cz. III

We wtorek beta 139, dzis 1, zadzwoniłam do diagnostyki i zrobiłam awanturę ze to niemożliwe. Sprawdzili. Aparat podobno byl zepsuty.
mam ochotę sie pod ziemie zapasc
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 14:02   #1977
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Nie no słów brak
Ana bardzo mi przykro
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 17:09   #1978
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Wino,placz i przeklinanie nie pomagają...s☠☠☠☠iele tylko mi nadzieji nie narobili. Składam wniosek o zadośćuczynienie.
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 18:05   #1979
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Wino,placz i przeklinanie nie pomagają...s☠☠☠☠iele tylko mi nadzieji nie narobili. Składam wniosek o zadośćuczynienie.

Kochana bardzo mi przykro
Bede bardzo mocno trzymała za Ciebie kciuki, uda sie następnym razem !

A diagnostyce tez bym nie odpuscila. Nie wierze, ze mogą sie dopuścic takiego czegoś... :/
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 20:37   #1980
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ANA ja też bym im nie darowała, bardzo mi przykro,
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.