Starania z PCOS cz. III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 09:36   #2041
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

kucyk więcej strachu niż zastrzyk mi TŻ robił zawsze tylko nie spinaj mięśni na YouTube były filmiki instruktazowe jak kiedyś sama musiała sobie zrobić to się skaleczylam i na dodatek siniaka sobie zrobilam..ale kto jak nie my¿ dasz rade
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:49   #2042
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja juz od dawna jestem na takiej dawce, jak próbowaliśmy zmniejszyć do 150 to mi od razu szło TSH mocno w gore...
Tak, samo mi sie tak wacha bez zmiany dawki, ja to w ogole mam ta tarczyce rozchwiana... Na początku ciazy wskoczyło mi TSH na ponad 10 (wtedy brałam dawkę 150/175 co drugi dzien) a za 4 tygodnie juz sie unormowalo... Teraz stale biorę 175 i raczej na ponad 2 nie wskakuje
Ale chyba cos w tym jest, chyba mi sie przez ta ciąże unormowała tarczyca bo i waga zaczela sie ogarniać. U mnie 29tc a ja nadal mam -2kg a słodyczy jem jak nigdy... Wiec liczę na cud i na to, ze w koncu po porodzie bedzie dane mi fajnie schudnąć
mam nadzieję ze Ci sie w końcu unormuje na stałe
Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ewusiu ja to tymi mdłościami i wymiotami bym się nie sugerowala, bo ja nic takiego nie mialam nawet przez chwile, a bedzie coreczka beta HCG na tescie pappa mialam wysokie, co raczej powinno wpływać na mdłości, a nic mi nie było Ponoc ciąża ciąży nie równa. Moja ciocia ma trzech synów i przy każdym czuła się zupełnie inaczej
wiem
ja w poprzedniej ciąży też się inaczej czułam
Cytat:
Napisane przez abrakadabra90 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ząbkowanie Kochane, to cały nasz rytm dnia szlag trafił chłopaki ładnie przesypiali już nam nocki (22-5/6) budząc się jedynie przez jakiś sen... teraz budzą sie co dwie godzinki robiąc alarm i albo chcą butli albo potrzebują lulunia... zrobili się zwyczajnie marudni, no ale co sie dziwić... przez te nie przespane nocki skolei w dzień mają więcej drzemek, bo padaja jak muchy ze zmęczenia.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na ząbkowanie dziewczyny?
Na szczęście gorączkowali nam tylko troszke na początku i na razie spokój...
Tak pozatym chłopaki mają się w miarę. Adaś i Piotrek od początku bez większych problemów. U Misia walczymy z aktywnym wodogłowiem, ale na razie wszystko idzie w dobrym kierunku baaaardzo małymi kroczkami, a Bartek ma naczyniaki na udku (czekamy na usg brzuszka czy na narządach wewnętrznych nie ma naczyniaków)... te z uda powinny sie wchłonąć do trzech lat. No i Bartuś ma AZS i zaczął nam świstać od jakiegoś czasu. Jest diagnozowany pod kątem chorób płuc, bo to on miał najgorszy stan oddechowy po urodzeniu. Mamy nadzieję, że nic poważnego nie wyjdzie.
To tak bardziej szczegółowo o tym co u nas... my z mężem dajemy radę bo kto jak nie my :p
Tylko muszę się trochę za siebie zabrać bo mam rozstęp mięśni brzucha po urodzeniu chłopaków, a od dźwigania się pogłębia no i prawdopodobnie przepuklina, ale to już od porodu. Jakoś nigdy mi nie po drodze do chirurga
za Chłopaków, oby nie mieli żadnych problemów zdrowotnych
No a Ty też zadbaj o siebie i idź do lekarza Mamuśko, Chłopcy potrzebują zdrowej mamy
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ja tylko na chwilę bo mam młyn przed weselem a to już w sobotę
Byłam dziś sprawdzić czy popękało wszystko i niestety nie bo tylko pęk z prawego jajnika a z lewego nie ale gin powiedział że się wchłonie. Jak nie dostane @ do 8 to mam testować. I TŻ kazał zrobić badanie nasienia ale nie wiem czy mu męska duma na to badanie pozwoli. ;/
za testowanie
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość

[/COLOR][B]ewusi wymioty nie sa wyznacznikiem plci ja mam po prostu takie przeczucie jak z N czulam ze to chłopak tak teraz czuję że to dziewczynka
wiem, wiem
ja mam przeczucie ze będzie chłopczyk
Cytat:
Napisane przez kucyk86 Pokaż wiadomość

Ale to będzie bolało-w brzuch!! wytrzymamy...
dasz radę
ja od początku ciąży codziennie robię sobie zastrzyki w brzuch i jakoś to znoszę tylko mam pełno siniaków na brzuchu
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:11   #2043
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia jesteś dzielna mama z tymi zastrzykami 😃
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:59   #2044
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ewusia jesteś dzielna tez miałam siniaki ale co się nie robi dla maleństwo

Alonka tez zastrzyki w brzuch miała w ciąży a teraz Hania dokazuje

Ja dziś do giną jade odebrać te wyniki zobaczą co tam w trawie puszczy..
Nic mi się nie chce ale muszę młodemucos do zarelka ogarnac
Wczoraj zupę szczewiowa zrobilam ale mieliśmy wyzerke...
Pierogi za mną chodzą muszę mamę namówić..
Muszę jakieś menu na roczek synka ogarnąć i nie mam pomysłu...a trzeba by scisnac pośladki ,
Boże kiedy to minęło ✳
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham

Edytowane przez simka234
Czas edycji: 2015-05-28 o 11:00
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 22:07   #2045
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ewusia jesteś dzielna mama z tymi zastrzykami 😃

mogłabym się cała kłuć jeśli by to miało pomóc Maluszkowi
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ewusia jesteś dzielna tez miałam siniaki ale co się nie robi dla maleństwo

dokładnie
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Ja dziś do giną jade odebrać te wyniki zobaczą co tam w trawie puszczy..
i jak tam wyniki?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 06:03   #2046
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ewusia a wizyta spoko fasolka ma się dobrze machala łapkami umowilam się na usg 13 tyg
Wyniki nawet dobrze cukier idealny oby taki został nadczo 90/ 1 h 95 2 h 100 także nie ma co się przyczepić tylko tsh troszkę szaleje i mocz jakiś taki ale muszę powtórzyć badanie i zobaczymy
I migotko tak jak mówiłam 140 po 2 h nie powinno przekraczać nie wiem z kad 180 ci się wzięło jak z N miałam 163 po 2 h i cukrzycę ciążowa
A ewusia a ty kiedy masz teraz wizytę? I jak się czujesz?
Miłego dnia
Idę się ogarnąć i do roboty jadę pozalatwiac
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:07   #2047
Kukucyk
Raczkowanie
 
Avatar Kukucyk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 429
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Simka, a Ty jesteś zatrudniona? Jak to wygląda: co z urlopem macierzyńskim w sytuacji, kiedy zachodzisz w ciążę będąc jeszcze na urlopie przysługującym na poprzednie dziecko?
Dobrze, że cukier prawidłowy, nie będziesz musiała się męczyć z dietami.
__________________
Janek
Kukucyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 15:41   #2048
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

cześć dziewczyny
Simka gratuluje
Ana przykro mi.. Ze tez akurat Ciebie to spotkało...
Abra jak ty czwórkę ogarniasz jesteś czasem z małymi sama?
Myśle o was często i zaglądam jak tylko mogę ale na pisanie brakuje czasu. Trzymam kciuki za szaraczki i za przyszłe mamusie teraz wysłałam dzidziusie z babcia na spacer, odciągamy mleko i mam chwile żeby napisać. U nas ok. Rośniemy zdrowo. Mamy juz po 5 kg. W nocy Anielka śpi nawet po 8 godz a Władziu po 6 i czasem się na butle jeszcze obudzi.. Ale to i tak lepiej niż wstawanie co 3godziny W niedziele były chrzciny. Anielka głośno pierdziała a Władziu jak kupę co 2-3dni robi tak akurat narznol w kościele nie spały ale były grzeczne podczas mszy. W środę 3msc skończyły juz i nie wiem kiedy to zleciało! Szczepic się mamy za 2 tyg dopiero. Tak nasza pediatra zwlekała bo wcześniaki i dała mi skierowanie do szpitala dziecego i tam mnie lekarka opieprzyła ze juz dawno powinny być dzieci zaszczepione. I słuchaj tu lekarzy...
Pozdrawiam Was wszystkie!
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 07:27   #2049
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ewusia a wizyta spoko fasolka ma się dobrze machala łapkami umowilam się na usg 13 tyg
Wyniki nawet dobrze cukier idealny oby taki został nadczo 90/ 1 h 95 2 h 100 także nie ma co się przyczepić tylko tsh troszkę szaleje i mocz jakiś taki ale muszę powtórzyć badanie i zobaczymy
I migotko tak jak mówiłam 140 po 2 h nie powinno przekraczać nie wiem z kad 180 ci się wzięło jak z N miałam 163 po 2 h i cukrzycę ciążowa
A ewusia a ty kiedy masz teraz wizytę? I jak się czujesz?
Miłego dnia
Idę się ogarnąć i do roboty jadę pozalatwiac
super ze na wizycie ok ja jakoś tak zrozumiałam ze tylko po wyniki jedziesz, a nie na wizytę No ale skoro wizyta to tym lepiej, wiesz ze Maluszek rośnie jak trzeba

Ja mam wizytę pojutrze ale jeszcze nie wiem o której, mają dzwonić...
Oby było ok
A kiedy masz prenatalne? bo ja 23 czerwca
Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Simka gratuluje
Ana przykro mi.. Ze tez akurat Ciebie to spotkało...
Abra jak ty czwórkę ogarniasz jesteś czasem z małymi sama?
Myśle o was często i zaglądam jak tylko mogę ale na pisanie brakuje czasu. Trzymam kciuki za szaraczki i za przyszłe mamusie teraz wysłałam dzidziusie z babcia na spacer, odciągamy mleko i mam chwile żeby napisać. U nas ok. Rośniemy zdrowo. Mamy juz po 5 kg. W nocy Anielka śpi nawet po 8 godz a Władziu po 6 i czasem się na butle jeszcze obudzi.. Ale to i tak lepiej niż wstawanie co 3godziny W niedziele były chrzciny. Anielka głośno pierdziała a Władziu jak kupę co 2-3dni robi tak akurat narznol w kościele nie spały ale były grzeczne podczas mszy. W środę 3msc skończyły juz i nie wiem kiedy to zleciało! Szczepic się mamy za 2 tyg dopiero. Tak nasza pediatra zwlekała bo wcześniaki i dała mi skierowanie do szpitala dziecego i tam mnie lekarka opieprzyła ze juz dawno powinny być dzieci zaszczepione. I słuchaj tu lekarzy...
Pozdrawiam Was wszystkie!
super ze dzieciaczki rosną i ze chrzciny udane

Co tam kobietki?
Ja jestem zaspana i zmęczona cały czas, ale poza tym żadnych większych "atrakcji" (na szczęście). Dziś musiałam wstać o 6.30 do pracy i już czuję że jak do domu wrócę to od razu spać pójdę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 07:49   #2050
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ewusia usg prenatalne mam 17 czerwca
Trzymam kciuki za wizytę i czekamy na relację
A śpij ile możesz bo potem różnie bywa hihi.
Ja niester nie mogę sobie pozwolić na lenistwo
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 07:33   #2051
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ewusia usg prenatalne mam 17 czerwca
Trzymam kciuki za wizytę i czekamy na relację
A śpij ile możesz bo potem różnie bywa hihi.
Ja niester nie mogę sobie pozwolić na lenistwo

ja bardzo doceniam ze mogę sobie poleniuchować jak potrzebuję nie wyobrażam sobie mieć jeszcze kogoś oprócz siebie do ogarniania no ale jak się jest podwójną mamusią to trzeba, nie ma wyjścia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 10:42   #2052
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Też dołączam do leniuchów nic mi się nie chcę, w pracy staram się wszystko ogarniać w pierwszej połowie dnia, bo później wyłącza mi się myślenie
Simka, super, że wizyta udana. Musisz powtarzać za jakiś czas tą glukoze?
Ewusia, ty jutro prawda? Wyniki masz wszystkie ok?
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:36   #2053
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ewusia, ty jutro prawda? Wyniki masz wszystkie ok?
miało być jutro a będzie jednak w piątek i to wieczorem
Wiem że to jest pierdoła 2 dni w tę czy w tamtą, no ale hormony robią swoje i o mało w pracy się nie poryczałam jak mi zadzwonili z kliniki ze wizyta jednak w piątek Już bym chciała wiedzieć czy jest wszystko ok
Poza tym my nie pracujemy przez cały "długi weekend" i planowaliśmy że jeśli w środę na wizycie będzie wszystko ok to może wyskoczymy gdzieś chociaż na 2 dni, no ale teraz nie wiem czy nam się uda, bo wizyta wypada w samym środku weekendu

A wyniki badan mam już wszystkie i na moje oko są ok
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 14:04   #2054
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia, wiem, co czujesz. Ja też się nie mogę doczekać mojej wizyty. Jakoś ta teraz jest dla mnie kluczowa. Pokładam w niej bardzo duże nadzieje. Że pozwoli mi się uspokoić i uwierzyć, że naprawdę jestem w ciąży.
Ja też robię sobie długi weekend, ale nic nie planujemy konkretnego. Potrzebuje trochę odpoczynku od tej roboty.
A hormony widzę odzywają się u ciebie ja też jakoś częściej się wzruszam.
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 18:33   #2055
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ewusia, wiem, co czujesz. Ja też się nie mogę doczekać mojej wizyty. Jakoś ta teraz jest dla mnie kluczowa. Pokładam w niej bardzo duże nadzieje. Że pozwoli mi się uspokoić i uwierzyć, że naprawdę jestem w ciąży.
Ja też robię sobie długi weekend, ale nic nie planujemy konkretnego. Potrzebuje trochę odpoczynku od tej roboty.
A hormony widzę odzywają się u ciebie ja też jakoś częściej się wzruszam.
na pewno wszystko będzie dobrze

Ja tez już po wizycie i wszystko jest idealnie nasza Truskawka ma już 3,35 cm, serduszko bijące 174/min i dwie rączki i dwie nóżki którymi machała
Normalnie jestem taka szczęśliwa że cały czas ryczę
znowu jesteśmy trochę do przodu w stosunku do OM, bo dziś mam 9t3d a wg usg wyszło 10t1d
Badania miałam wszystkie ok, nie mam też żadnych dodatkowych problemów ginekologicznych więc nadal mogę żyć normalnie, uffff

Z tej okazji gdzieś wyskoczymy z TŻem na dwa dni (jutro i pojutrze) o ile uda nam sie tak na ostatnią chwilę jakiś nocleg znaleźć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:52   #2056
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia cudowne info :-* pewnie - jedzcie gdzies wypocząć, bo się Wam należy :-D
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:13   #2057
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ewusi gratuluję i cieszę się że wszystko dobrze ..weekend ładnie się zapowiada czyli miłego odpoczynku ja niestety jutro mam robotę ...
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 07:40   #2058
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ewusia cudowne info :-* pewnie - jedzcie gdzies wypocząć, bo się Wam należy :-D


Kochana za 2 tygodnie mam prenatalne u dr Szwaczki. Pamiętam ze Ty tez u niego miałaś (charakterystyczne nazwisko ) Powiedz mi jaki ten doktor jest? na co się nastawić? byłaś zadowolona z badań u niego?
A połówkowe też robiłaś w klinice?
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
ewusi gratuluję i cieszę się że wszystko dobrze ..weekend ładnie się zapowiada czyli miłego odpoczynku ja niestety jutro mam robotę ...


Jak tam po weekendzie Dziewczynki? Ja niby odpoczęłam, jeśli można w ogóle tak powiedzieć, bo ogólnie to jestem ciągle zmęczona

Kurcze staraczki się nic nie odzywają przywołuję Was do porządku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 08:00   #2059
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

No straszna cisza na forum...

Ewusia ja nie odpoczelam i nawet nie będę pisać bo szkoda słów ...
Cieszę się że odpoczelas
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 08:34   #2060
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusiu bylam u Szwaczki, byłam badanie trwalo ponad pół godziny, doktor wszystko tłumaczył, choć nie należy do najbardziej rozmownych lekarzy;-) nastaw się też od razu na test pappa, bo robia i nic się nie płaci. Ogólnie byłam zadowolona na polowkowych juz nie byłam, wiec nie wiem jak to wygląda, ale pewnie też ten Szwaczka robi.
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 09:32   #2061
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Starania z PCOS cz. III

hejka
a my rośniemy brzuch rośnie robi się bardzo ciażowy
Leoś w brzusku wariuje szczególnie rano i wieczorem
iii jak mu coś nie pasuje, cwaniaczek mały

Jestem po 2/6 zajęciach ze szkoły rodzenia bezpłatnej na NFZ,
yyy ogólnie fajnie ale babka się non stop spóznia po 20 min, co jest mega frustrujące,

Ogólnie jak narazie ten III trymestr mnie nie oszczedza chyba jest najgorszy ze wszystkich

A wy Jak tam Zdulcia? jak zdrowko? który to już tydzień?

Ewusia Kciuki za wizytę i USG

Cabra a ty jak tam wypoczywasz? relaxik itp.? decyzja podjęta gdzie bedziesz rodzić?

Simeczko jak tam synuś i maleństwo w brzuszku? oszczedzasz się ?
Maż CI pomaga z synkiem?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 09:45   #2062
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Anevo któty tc ty już masz? Na kiedy termin porodu? Strasznie czas leci!

No wlasnie co za cisza na forum? Co słychać?

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Ja Wam powiem ze nie ma to jak majtki siateczkowe poporodowe jestem nimi zachwycona i przestałam je nosić dopiero 3 dni temu moja siostra też je uwielbia! nieuwierają, przepuszczają powietrze, nie widać szwów. Normalnie z tyłka bym nieściągała! W połączeniu z biustonoszem do karmienia który wygląda jak z poprzedniej epoki normalnie sam seks :P dobra antykoncepcja bo jak Tż widzi to ucieka :P

Chyba @ dostałam 1wszego. Bolał mnie brzuch i miałam delikatne krwawienie. Trwało 3 dni. Umówiłam sie do gin żeby to sprawdzić ale wizyta dopiero 29. Ciekawe jak to teraz będzie z tym PCOs.. ale podejrzewam że bez zmian, co w obecnej sytuacji nie byłoby takie zle @ raz na rok lub rzadziej

Edytowane przez rajs
Czas edycji: 2015-06-09 o 10:00
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 09:53   #2063
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ja siedzę cicho, bo u mnie nic się nie dzieje - całe szczęście oczywiście; )
Byłam w niedziele na chrzcinach u siostry. Nadawała mi różnych książek, to sobie czytam.
A jutro wizyta. Jak zwykle spać przez to nie mogę.

Anevo, Leon będzie? Ładnie. Ty w sierpniu rodzisz, prawda? A narzekasz na III trymestr, a ja się nie mogę doczekać, kiedy ten pierwszy się wreszcie skończy.

Simka, co tam porabiałaś w weekend, że jesteś taka zmęczona? Musisz się oszczędzać!

Ewusia, super że u was wszystko ok. I trzymam kciuki za prenatalne. Swoją drogą cały czas nie wiem czyja też mam je robić.

Cabraloca, ty juz też weszłaś w III trymestr?

Ana, Casablanca i cała reszta gdzie się ukrywacie?
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 10:51   #2064
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

No nareszcie coś naskrobaliscie !
rajs też uważam że te majtki są super hihi to może nie @ ja kilka razy mialam plamienia zanim @ przyszla lepiej zeby pcos cie opuscilo bo oprucz konfortu zadkich @ to nie ma wiecej plusow
anevo wielki duch no kurde bo już myślałam że zaginelas no i w klubie prosimy o wasze foty z Leo
Cieszę się że wszystko dobrze a co ci tak dokucza ?
Synek super taka słodka przylepa jest zaczol chodzić jeszcze trochę się przewraca ale ćwiczy hihi idą mu dwie górne jedynki na raz ,,wyglupek mały jest,, i straszny tlumaczyciel po swojemu nawija ale też sam dużo słów mówi
A maleństwo rośnie już 3 kg przytylam staram się ,,oszczędzać,, o ile to możliwe
Tz w miarę możliwości stara się mnie odciazac ale to jest kropla w ciągu dnia, tym bardziej że sam zasowa na pełnych obrotach
zdulcia jak to masz co pisać każda z nas inaczej ciążę przechodzi warto się dzielić spostrzeżeniami
A z tym weekend to daj spokój w Boże ciało odpoczelam trochę , w piątek N cały dzień z wyglupami miałam na głowie od 5.30 do 20.30 jeszcze tesciowie zajechali więc oczywiście musiałam posprzątać przed no i kawki i inne głupoty robić
W sobotę murowali i przyjechali poprawić posadzkę w kotłownibo woda wwybiła to znów jedzenie na 15 osób
Rano byłam na zakupach z N na szczęście mama mi pomagała no i gości i mieliśmy i straszny bałagan zrobili więc znów sprzątanie potem jeszcze musiałam odwieść ludzi ehh no i kąpiel N ...byłam zła i padnieta i w niedzielę jeszcze pomagalam truskawki szypulkowac że 4 godz także nawet nie chce mi się mysles o tym weekendzie

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

casablanca, Meg , ana wzywam
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:53   #2065
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Jestem, jestem, czytam codziennie ale nic nowego u mnie wiec nawet nie mam co pisac. Praca, druga praca, ogród i tak w kolko.
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 18:10   #2066
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ale wam dziewczyny zazdroszczę tych ciąż u mnie ten cykl stracony @ przyszła w niedziele:/ a ten też będzie bo mój lekarz jedzie na wczasy na 2 tyg akurat jak mi bedzie wypadać owu i mam brać tylko clo nie dostane nic na pęknięcie;/ a i jutro tż idzie na badanie nasienia zobaczymy co wyjdzie.... ehhhh jak ja już bym chciała mieć coś pod serduchem
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 07:38   #2067
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Ewusia ja nie odpoczelam i nawet nie będę pisać bo szkoda słów ...
Cieszę się że odpoczelas

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
hejka
a my rośniemy brzuch rośnie robi się bardzo ciażowy
Leoś w brzusku wariuje szczególnie rano i wieczorem
iii jak mu coś nie pasuje, cwaniaczek mały

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Ewusia Kciuki za wizytę i USG

Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość

Chyba @ dostałam 1wszego. Bolał mnie brzuch i miałam delikatne krwawienie. Trwało 3 dni. Umówiłam sie do gin żeby to sprawdzić ale wizyta dopiero 29. Ciekawe jak to teraz będzie z tym PCOs.. ale podejrzewam że bez zmian, co w obecnej sytuacji nie byłoby takie zle @ raz na rok lub rzadziej
w sumie już dwójkę dzieci masz więc wszystko jedno
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
A jutro wizyta. Jak zwykle spać przez to nie mogę.


Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość

Ewusia, super że u was wszystko ok. I trzymam kciuki za prenatalne. Swoją drogą cały czas nie wiem czyja też mam je robić.


hmmm no ja się nie spotkałam z tym żeby nie robić zawsze między 11 a 14 tc musi być zrobione takie dokładniejsze usg, czasem to nazywają prenatalne, czasem genetyczne, czasem nie nazywają jakoś szczególnie, no ale chyba zawsze jest
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
ale wam dziewczyny zazdroszczę tych ciąż u mnie ten cykl stracony @ przyszła w niedziele:/ a ten też będzie bo mój lekarz jedzie na wczasy na 2 tyg akurat jak mi bedzie wypadać owu i mam brać tylko clo nie dostane nic na pęknięcie;/ a i jutro tż idzie na badanie nasienia zobaczymy co wyjdzie.... ehhhh jak ja już bym chciała mieć coś pod serduchem
doczekasz się też

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Ewusiu bylam u Szwaczki, byłam badanie trwalo ponad pół godziny, doktor wszystko tłumaczył, choć nie należy do najbardziej rozmownych lekarzy;-) nastaw się też od razu na test pappa, bo robia i nic się nie płaci. Ogólnie byłam zadowolona na polowkowych juz nie byłam, wiec nie wiem jak to wygląda, ale pewnie też ten Szwaczka robi.
Dzięki za info najważniejsze że usg dokładnie robi
Wiem ze będzie tez test pappa, pani dr mnie uprzedziła
Fajnie ze to w klinice na nfz robią
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 17:59   #2068
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Hej kochane

Ja mam totalny spadek formy, czytam Was na bierząco ale niewiele pisze

Wczoraj miałam prenatalne a dziś wizytę zwykła i Julcia wazy około 1,5kg u mnie wszystko w porządku, nawet jakoś ostatnio unormowalo mi się ciśnienie

Wczoraj zdałam prace magisterska, udało się i 1.07 obrona. Miałam się nie bronić ale chyba jednak chce mieć to za sobą może się udaaaaa... Wiec teraz nauka.

Całusy dla wszystkich ciężarnych a dla całej reszty wielkie
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 22:38   #2069
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Hej kochane

Ja mam totalny spadek formy, czytam Was na bierząco ale niewiele pisze

Wczoraj miałam prenatalne a dziś wizytę zwykła i Julcia wazy około 1,5kg u mnie wszystko w porządku, nawet jakoś ostatnio unormowalo mi się ciśnienie

Wczoraj zdałam prace magisterska, udało się i 1.07 obrona. Miałam się nie bronić ale chyba jednak chce mieć to za sobą może się udaaaaa... Wiec teraz nauka.

Całusy dla wszystkich ciężarnych a dla całej reszty wielkie


Wow, dzielna jesteś bardzo że się będziesz bronić, podziwiam i trzymam kciuki
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 06:29   #2070
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Wow, dzielna jesteś bardzo że się będziesz bronić, podziwiam i trzymam kciuki

Trochę się szczerze powiedziawszy boje bo jakby nie było jest to 8 miesiąc ciąży, ja mam problemy z ciśnieniem i lekarka powiedziała, ze jak dłużej się utrzyma to mnie w lipcu do szpitala weźmie... Nie chciałabym z powodu obrony znaleźć się z w szpitalu ale tez z drugiej strony staram się do tego podejść na luzie, poczytam... A nóż się uda. A nóż spojrzą na mnie bardziej łaskawie haha. Chociaż patrząc na mojego promotora i o kilka lat jeszcze starszego od niego recenzenta to watpilabym w ich zrozumienie ... ALE - ostatnio kolega tak promotora nakręcił w moim imieniu, ze facet chyba myśli, ze ja prosto z obrony na porodówkę jadę i nawet namawiał mnie na obronę we wrześniu "żebym sobie szkody nie narobiła" (albo strach, ze mu na obronie zacznę rodzic? ) bądź co bądź - chciałabym mieć to za sobą i pózniej cieszyć się macierzyństwem i dzieciaczkami moimi a nie mieć z tylu głowy tych studiów jeszcze

Dziękuje za kciuki !
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.