Kuchenne rewolucje Magdy Gessler - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-27, 14:01   #3001
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To nie jest zamiennik, tylko to są po prostu dwie różne rzeczy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 14:07   #3002
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 14:10   #3003
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Motywacja sprawcy nie jest znana, więc mówienie o "samobójstwie rozszerzonym" to nieporozumienie. Na razie to jednak wygląda na zabicie dziecka, a potem siebie. Termin "samobójstwo rozszerzone" zrobił się modny i jest niestety mocno nadużywany (zabójstwo w afekcie i pod tym wpływem odebranie sobie życia to nie jest samobójstwo rozszerzone). Zresztą, niektórzy eksperci mocno się od niego odżegnują - od stosowania tego określenia i właśnie nadużywania go przez media.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-01-27 o 14:12
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 14:21   #3004
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Motywacja sprawcy nie jest znana, więc mówienie o "samobójstwie rozszerzonym" to nieporozumienie. Na razie to jednak wygląda na zabicie dziecka, a potem siebie. Termin "samobójstwo rozszerzone" zrobił się modny i jest niestety mocno nadużywany (zabójstwo w afekcie i pod tym wpływem odebranie sobie życia to nie jest samobójstwo rozszerzone). Zresztą, niektórzy eksperci mocno się od niego odżegnują - od stosowania tego określenia i właśnie nadużywania go przez media.

A to swoją drogą!


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 14:24   #3005
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Motywacja sprawcy nie jest znana, więc mówienie o "samobójstwie rozszerzonym" to nieporozumienie. Na razie to jednak wygląda na zabicie dziecka, a potem siebie. Termin "samobójstwo rozszerzone" zrobił się modny i jest niestety mocno nadużywany (zabójstwo w afekcie i pod tym wpływem odebranie sobie życia to nie jest samobójstwo rozszerzone). Zresztą, niektórzy eksperci mocno się od niego odżegnują - od stosowania tego określenia i właśnie nadużywania go przez media.

Dokładnie tak, policja apelowała w wiadomościach, by nie używać tego terminu odnośnie tej sprawy, a kilka portali tak to właśnie określało.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 15:05   #3006
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Czekałam aż ta sprawa wypłynie w tym wątki.
Przelotem widziałam kiedyś ten odcinek. Mogę dodać jedynie, że nie nam oceniać jak było. Znamy tylko plotki, a prawd może być różna.
W programie pokazywali niejednego despotę, czy ofiarę przemocy. Był kiedyś starszy pan wykrzykujący ciągle na żonę. Pamiętam, że Magda zabrała ją potem do kosmetyczki. To było lat temu.
I trochę świeższy. Ojciec, też kilku dziewczynek. Zmuszał je do pracy w knajpie. Ta jedna miała z 16 lat, i nie chciała chyba aż tyle pomagać, ile wygnał ten ojciec. I on też był bardzo nerwowy, a rodzina zastraszana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 23:39   #3007
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

W ogóle świat jest jednak bardzo mały (a raczej Polska, w tym przypadku), bo dowiedziałem się z tzw. drugiej ręki, że on był mimo wszystko dość "ogarnięty" i przedsiębiorczy, żadnej pracy się nie bał (przed tą knajpą miał kilka biznesów). Znajomy męża mojej znajomej umawiał się z nim od czasu do czasu na wódkę. Dziewczynki były bardzo uzdolnione sportowo (tenis ziemny). Tj. są, dwie... I wiecie, ja rozumiem, że człowiek może dojść do takiego punktu w swoim życiu, że ma już absolutnie dość wszystkiego, ale nie ogarniam swoim rozumem tego, że można posunąć się aż do takiego czynu... umysł ludzki jest nieodgadniony. I przerażający.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-28, 07:36   #3008
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W ogóle świat jest jednak bardzo mały (a raczej Polska, w tym przypadku), bo dowiedziałem się z tzw. drugiej ręki, że on był mimo wszystko dość "ogarnięty" i przedsiębiorczy, żadnej pracy się nie bał (przed tą knajpą miał kilka biznesów). Znajomy męża mojej znajomej umawiał się z nim od czasu do czasu na wódkę. Dziewczynki były bardzo uzdolnione sportowo (tenis ziemny). Tj. są, dwie... I wiecie, ja rozumiem, że człowiek może dojść do takiego punktu w swoim życiu, że ma już absolutnie dość wszystkiego, ale nie ogarniam swoim rozumem tego, że można posunąć się aż do takiego czynu... umysł ludzki jest nieodgadniony. I przerażający.
Można, bo nikt nie wie co siedzi w drugim czlowieku. Kiedyś było tu na forum pytanie czy ufasz w 100℅ swojemu partnerowi, i większość ludzi pisała, że nie ufa sobie a co dopiero drugiej osobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 12:42   #3009
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W ogóle świat jest jednak bardzo mały (a raczej Polska, w tym przypadku), bo dowiedziałem się z tzw. drugiej ręki, że on był mimo wszystko dość "ogarnięty" i przedsiębiorczy, żadnej pracy się nie bał (przed tą knajpą miał kilka biznesów). Znajomy męża mojej znajomej umawiał się z nim od czasu do czasu na wódkę. Dziewczynki były bardzo uzdolnione sportowo (tenis ziemny). Tj. są, dwie... I wiecie, ja rozumiem, że człowiek może dojść do takiego punktu w swoim życiu, że ma już absolutnie dość wszystkiego, ale nie ogarniam swoim rozumem tego, że można posunąć się aż do takiego czynu... umysł ludzki jest nieodgadniony. I przerażający.

No jest, na dodatek tak serio to nie możesz mieć pewności 100%, że Ty kiedyś nie postąpisz podobnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 06:10   #3010
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Karczma w komornikach ,( kaczy zajazd po rewolucji), oczywiście Magda Gessler nie omieszkała dopier*olić córce właścicieli, że jest gruba, że na pewno ma problem z hormonami, bo młoda kobieta nie powinna tyle ważyć

Powiedziała to 70-letnia kobieta dzidzia-piernik z peruką jak zupki chińskie, idąca w zaparte że to prawdziwe włosy, która na dodatek nie na wagi jak modelka

Już nie raz zauważyłam, że ciśnie młodym dziewczynom, że są grube, mega nietakt z jej strony, tym bardziej dziwię się takim chamskim tekstom, że jej córka wiele lat cierpiała na zaburzenia odżywiania i leczyła się na anoreksję.

No chyba że dla niej jedyną prawilną figura jest szczupłość i nie akceptuje niczego innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 08:01   #3011
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Karczma w komornikach ,( kaczy zajazd po rewolucji), oczywiście Magda Gessler nie omieszkała dopier*olić córce właścicieli, że jest gruba, że na pewno ma problem z hormonami, bo młoda kobieta nie powinna tyle ważyć

Powiedziała to 70-letnia kobieta dzidzia-piernik z peruką jak zupki chińskie, idąca w zaparte że to prawdziwe włosy, która na dodatek nie na wagi jak modelka

Już nie raz zauważyłam, że ciśnie młodym dziewczynom, że są grube, mega nietakt z jej strony, tym bardziej dziwię się takim chamskim tekstom, że jej córka wiele lat cierpiała na zaburzenia odżywiania i leczyła się na anoreksję.

No chyba że dla niej jedyną prawilną figura jest szczupłość i nie akceptuje niczego innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie oglądałam odcinka, ale czy ta tusza przeszkadzała w prowadzeniu restauracji?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-03, 11:45   #3012
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Nie oglądałam odcinka, ale czy ta tusza przeszkadzała w prowadzeniu restauracji?
Nie

Restauracje prowadzili rodzice wraz z 25-letnia dziewczyna i której mowa.

W trakcie rewolucji ktoś napisał list do Magdy Gessler, gdzie obsmarował właśnie tą córkę,że ona jest wybuchowa, chce wszystkimi rządzić.

I na tej podstawie Magda Gessler powiedziała do tej dziewczyny coś w stylu :" no ja tak czułam,że to twoja wina. Tobą rządzą hormony, widać że masz coś z tarczycą, jakąś niedoczynność, albo nadczynność, zobacz swoją wage, to nie jest normalne tyle ważyć w tak młodym wieku, weź coś z sobą zrób, idź do lekarza"🤦

Pamiętam,że była ileś sezonów raka restauracja Rammer Jammer czy coś takiego, i tam była też grubsza dziewczyna i Magda mocno cisnęła po jej wyglądzie,że jest gruba i się beznadziejnie ubiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 22:03   #3013
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Oj, chętnie bym poszła do tej prezentowanej w dzisiejszym odcinku Pękatej Chaty. Szczególnie na ten Kwiat Piwonii i placuszki z pieczonego bakłażana, czerwonej cebuli i papryki. Warzywny ratatuj zapiekany z serem bundz podany na liściu kapusty prezentował się pięknie. Będę próbowała odtworzyć je w domu.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-29, 07:33   #3014
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Oj, chętnie bym poszła do tej prezentowanej w dzisiejszym odcinku Pękatej Chaty. Szczególnie na ten Kwiat Piwonii i placuszki z pieczonego bakłażana, czerwonej cebuli i papryki. Warzywny ratatuj zapiekany z serem bundz podany na liściu kapusty prezentował się pięknie. Będę próbowała odtworzyć je w domu.
Ja też te placuszki muszą być obłędne
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-10, 18:23   #3015
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-10 19:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.